Login lub e-mail Hasło   

Subiektywny przegląd najbardziej oryginalnych użytkowników eioba.pl II

Odcinek 2, część 2-Swistak.
Wyświetlenia: 421 Zamieszczono 13/04/2019

swistak:   "Kobietą należy opiekować się i kochać tak jak kochalibyśmy własną córkę. Miłość czysta i bezwarunkowa nie rozróżnia płci. Inkarnując często ją zmieniamy. Podryw oparty na fizjologii można porównać do użycia pigułki gwałtu. Kobieta podniecona nie panuje nad swym ciałem. Wykorzystywanie tego jest niegodne odpowiedzialnego człowieka." do artykułu To jak postrzegasz innych jest odbiciem Twojej osobowości.  (19/11/2010) 

swistak:   "Szczęśliwym czyni człowieka rezygnacja z priorytetu ego na rzecz przyjażni z Bogiem, naszą Wyższą Jażnią. Wszyscy ludzie którzy dojdą do tego etapu rozwoju duchowego, staja się wolni od zwierzęcego instynktu dogadzania zmysłom swoim i swojej samicy. " do artykułu Czy raj istnieje?.  (20/12/2010)

swistak:   "Ykes ! Pakuj manatki i szukaj sobie innego zajęcia zamiast trollowania !" do artykułu Prorodzinna polityka POPiS.  (14/01/2011)

swistak:   "Zbysławie ! Świstanie ma większą przyszłość niż marudzenie !" do artykułu Salon strzyżenia baranów.  (15/01/2011)

swistak:   "Bóg ze Starego testamentu to nie ojciec Jezusa. To było Bóstwo pokrywające monoteistyczne zapotrzebowanie na potężnego Boga, który miał być sojusznikiem wybranego ludu. Był to Bóg bajeczny, bo ten prawdziwy olał ludzkość do czasu przyjścia Mesjasza. " do artykułu „Nieprzejednany, zawistny” Bóg Starego Testamentu.  (17/01/2011)

swistak:   "Zawsze było zapotrzebowanie by legitymizować przemoc powołując się na Boga. Prawdziwy Bóg zdefiniowany przez Chrystusa to bezwarunkowa Miłość, miłosierdzie, zbawienie i wybaczenie. Łączenie Starego testamentu z Nowym przez osobę jedynego Boga jest błędem ewangelistów. Stary testament napisali Żydzi na swoje polityczne potrzeby. Mogą się pogodzić z prawdziwym Bogiem jeśli przeproszą jego Syna Jezusa." do artykułu Ojcem Jezusa jest Bóg uniwersalny.  (18/01/2011)

swistak:   "Zmień nick na dynia. Jagódki mają mniejszy mózg. Dynie więcej czytają a potem piszą. Cały mój koment to żart, każdy debiut jest trudny i dla mnie obiecujący. Pozdrawiam !" do artykułu Inne spojrzenie na wolną wolę.  (20/01/2011)

swistak:   "Zmęczyłem się od samego czytania, ale to chyba zastąpi mi obowiązkowy fitness" do artykułu Już wiem ! … dlaczego ciągle brakuje nam czasu !.  (22/01/2011)

swistak:   "Gamko ! Ja też przytulę każda brzydulę a co ładniejszą, jeszcze pogilgam !" do artykułu PRZYTUL mnie mocno.....  (01/02/2011)

swistak:   "Pewną panią w Zoo goryl wciągnął do klatki by niecnie wykorzystać ! Pani, pozbawiona przez podnieconego gwałciciela bielizny, krzyczy do męża Co mam robić? Na to mąż . Powiedz mu to co zwykle, że cię boli głowa !" do artykułu Kilka słów o kobiecym bólu głowy.  (03/02/2011)

swistak:   "Zgadzam sie autorem, że Stary testament to bajka dla Żydów, dlatego nie może łączyć ich ekumeniczny Bóg Ojciec Mesjasza, bo to nie ten sam Bóg." do artykułu Sola Scriptura catholica.  (08/02/2011)

swistak:   "Czasem małżeństwo to też forma prostytucji z praniem i sprzątaniem " do artykułu Prostytucja.  (18/02/2011)

swistak:   "Chyba cała gmina Żydów udających ateistów zalogowała się na eioba. To co was łączy to nienawiść do Jezusa. To też demaskuje trolle podszywających się pod antysemitów jak święcona woda synów szatana. Zainfekowaliście cały internet. A Tusk chce wam pomóc deklarując miłość i przyjażń. Może nareszcie uda mu się dotrzymać słowa" do artykułu Był w niebie i spotkał Jezusa. Świat poruszony historią 6-latka!.  (25/02/2011)

swistak:   "Pomoc biednym to potężny biznes i lobby. Bez biedy straciło by dochody. " do artykułu Nie pomagaj biednym!.  (03/03/2011)

swistak:   "Eutanazja to jakby opóżniona aborcja. Darkwater będzie mógł dzięki niej naprawić błąd rodziców !" do artykułuZwolennicy "aborcji" spadkobiercami doktora Mengele?.  (18/03/2011)

swistak:   "Każdy pies przykuty do ateistycznej buty z czasem traci duszę i przyzwoitość i gryzie co podpadnie Unii bo już nic rozumi !" do artykułu Eiobowianie.  (19/03/2011)

swistak:   "Jestem antysyjonistą, także antykomunistą i antyfaszystą. Ewangelistów uważam za bajarzy i mitomanów. Prawdziwy przekaz o Stwórcy relacjonują osoby, które tak jak ja przeżyły NDE. Bóg jest więc Miłością, kochającą nas bezwarunkowo, inteligentną i świadomą energią. Jest Ojcem Jezusa. Nie mógł więc chować się w krzakach i uczynić wybranym jakikolwiek naród i upoważnić go do nienawiści." do artykułu Mały, leśny rydzyk....  (22/03/2011)   

swistak:   "Kerenor ! Jesteś ignorantem walącym ewangelią jak klapką na muchy ! Bóg kpi sobie z pychy i zarozumialstwa. Jedynym bałwochwalcą jesteś sam, bo czcisz swoja nieomylność !" do artykułu O (przesadnej) czci dla papieża.  (23/03/2011)                                       

swistak:   "Moim zdaniem wygrałaś zawody kopania się z kobyłką i dwoma osłami !" do artykułu dekadent do góry nogami.  (13/04/2011)

swistak:   "Chwyt artystystyczny wieszania jaj na krzyżu zawsze przywabi Darkwatera i jego Kwiat " do artykułu Nie wierzę.  (19/04/2011)

swistak:   "Elbo ! Też nie rozumiem jak kwiat może być ze skały. Jaki motyl na nim usiądzie bez obawy rozbicia sobie jąder." do artykułu Jak zamordować piękna ideę.  (30/07/2011)

swistak:   "Czas to pieniądz. Im więcej wydajemy na dzieci, tym mniej czasu spędzamy z nimi. Jest to hodowla a nie wychowanie." do artykułu Kieszonkowe dla dziecka.  (04/08/2011)

swistak:   "Tylko pchła Szachrajka myśli, że życie to bajka" do artykułu Wiersze.  (08/11/2011)

swistak:   "Tylko KK głosi od wieków, że władza ma służyć, bo jest sprawowana z woli Boga i będzie sprawiedliwie osądzona za każdy czyn przeciwko bliżniemu. Dlatego drukuje się kasę by wykończyć chrześcijaństwo jako wrzód na dupie technokratów i robala co gryzie coraz mniej licznym resztki sumienia. Kryzys jest sztucznie wykreowany, podobnie jak terroryzm, którym zajmują się głównie prowokatorzy na etatach wywiadów i służb. Rozwiązaniem ma być totalny zamordyzm. " do artykułu Europejski reżim technokratów.  (19/11/2011)

swistak:   "Pożyteczni idioci zawsze na ochotnika atakują KK. Jeżeli Ci za to płacą to rozumiem" do artykułu Europejski reżim technokratów.  (20/11/2011)

swistak:   "Bóg nas kocha ! To najlepsza psychoterapia, którą rodzice powinni codziennie dowartościowywać dzieci . Spowiedż to reset i przebaczenie udzielane nam przez kapłana. Tyle i aż tyle by być zdrowym psychicznie, inaczej hodujemy psycholi. Kozetki psychiatrów to modernistyczny biznes wymyślony przez masonów. Myślę więc jestem 'myślącą małpą'. " do artykułu Gdzie byli nauczyciele?.  (26/11/2011)

swistak:   "Prawdę o Polskim Kościele głosi w kazaniach ks Natanek. Prosto ciupagą po oczach i uszach" do artykułu Szpieg z Wa­ty­ka­nu oskar­ża księ­dza.  (30/11/2011)

swistak:   "Bruksela drukuje euro, by zniszczyć wiarę w Boga, finansować sodomie i pedofilstwo. W Holandii są domy publiczne dla sodomitów i partia pedofilów. Pedofilstwo świeckich to medialne tabu, choć zdarzaj się wpadki http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rozbito-najwieksza-na-swiecie-siatke- pedofili,1,4213530,wiadomosc.html Sfinansowanie w Berlinie 100000 parady równości a potem 500000 w Rzymie wymaga potężnego pedofilskiego lobby kryjącymi się za homoseksualistami." do artykułuStrefa populizmu.  (08/12/2011)

swistak:   "Życie to koło fortuny. Tylko w jednej bramce znajduje się życie wieczne. Dzięki tolerancji bramek przybywa a prawdy ubywa" do artykułu Skarga na Skargę.  (28/12/2011)

swistak:   "Dmuchanie lali z porno schopu daje więcej satysfakcji niż wyzwolonej seksualnie kobiety. Można z jeszcze lalą poflirtować i się nie zarazić" do artykułu Kochanie,...nie bądź taki pruderyjny!.  (07/01/2012)

swistak:   "Hamiltonie ! EU to duchowa pustynia na której pedofile udający gejów bzykają na paradach równości nieletnich satanistów,. To wszystko za pieniądze podatników." do artykułu Europa traci duszę.  (15/02/2012)

 swistak:   "Hamiltonie ! Do KK nie chodzi się podglądać i podniecać ino modlić" do artykułu Europa traci duszę.  (16/02/2012)

swistak:   "Skalny Kwiecie ! Twoją twórczość zaliczam też do takiej klasyki " do artykułu "O kurwie i o łotrze" - Aleksander Fredro.  (11/03/2012)

swistak:   "Aneto ! Bóg stworzył człowieka i małpę. Od małpy pochodzą ewolucjoniści. " do artykułu Bóg a teoria ewolucji..  (16/03/2012)

swistak:   "Hamiltonie ! Ja razem z Bogiem i mugolem kochamy cię do szaleństwa. Grodzką przed naszą Miłością chroni immunitet" do artykułu Kto się boi Anny Grodzkiej ?.  (20/03/2012)

swistak:   "Arewa ! Gdyby nienawiść kliki HS do Polaków zamienić ma prąd można by oświetlić spore miasto" do artykułuKołtun.  (23/03/2012)

swistak:   "Chrześcijanie nie ukrywają prawdy, która wyzwala, ale ja głoszą, dlatego chce się im zamknąć usta, tak jak tego chce Szatan, tolerancją !" do artykułu W co wierzy Buddysta.  (04/04/2012)

swistak:   "Dziś wiedza ma więcej dogmatów niż religia. Najważniejszy ten o małpie co jest przodkiem wszystkich naukowców."do artykułu Skąd się bierze wiara ?.  (06/04/2012)

swistak:   "Swój kretynizm możesz zareklamować Czechom, by nakręcili kolejnego Krecika" do artykułu Polska wersja Harrego Potter'a już wkrótce na ekranach.  (14/04/2012)

swistak:   "Hamiltonie ! Co za zadęcie z tym dewotem Einsteinem. On wierzył bardziej niż Matka Teresa" do artykułu Polska wersja Harrego Potter'a już wkrótce na ekranach.  (14/04/2012)

swistak:   "Januszu ! Zamiast homeopatią lepiej się zajmij armaturą sanitarną zwłaszcza tą o wyszukanym kształcie. " do artykułu Zmieniając siebie - zmieniamy cały świat!.  (14/04/2012)

swistak:   "youngocostam ! Z ciebie taki świecki humanista jak z koziej du.. trąbka, no nie powiem z czego klarnet bo mnie zbanują. Na szczęście dla ciebie jesteś wybrany i będziesz miał wolność wyboru, jak padniesz na twarz i zapłoniesz wstydem w dniu sądu przed Jezusem Chrystusem. Modlę się o to powierzając tu na piśmie Królowej Niebios jak ci wybaczy te pisuary" do artykułu Dobro i zło.  (15/04/2012)

swistak :   "Przeżyłem NDE, wiem, że jest w życie wieczne, kocham Trójcę i Maryję, ale nie pomogę Bogu leżąc na kanapie z pilotem w ręku." do artykułu Po zmartwychwstaniu..  (15/04/2012)

swistak:   "youngcośtam ! Czytaj ze zrozumieniem. Nie leżę i nie trzymam. Wasze brudne dusze piorę i wyżymam." do artykułuPo zmartwychwstaniu..  (15/04/2012)

swistak:   "Jak chodzi o żonę, to zrób minetę teściowej, a córka może się odwdzięczy." do artykułu Jak sprawić, żeby kobieta zrobiła Ci loda?.  (18/04/2012)

swistak:   "Areva ! Masz rację bo KK to siedlisko pychy i arogancji od wieków. Pod hasłami walki z nią ruszają reformatorzy, by się nią zarazić i upajać. Podobnie było z faszystami i komunistami. Cóż, byt kształtuje świadomość, tym co jej nie mają" do artykułuMęczennicy za wiarę.  (22/04/2012)

swistak:   "Najwięcej dydaktyki miał Koziołek Matołek. Pogoń za złudzeniem, by zrozumieć, że najważniejsze jest to co widzimy i przeżywamy w tym czasie. Romek i Atomek inspirowany był Lemem, a Tytus ewolucją " do artykułu Jedyny taki Papcio.  (24/04/2012)

swistak:   "Szatan ofiarowywał Jezusowi wszystkie królestwa świata. Stąd logicznie wiadomo kto rządzi globem. " do artykułuWokół procesu Breivika.  (24/04/2012)

swistak:   "Areva ! Mówienie bliżnim o miłości jest gołosłownym czynem, jeśli nie potrafimy cierpieć za ich grzechy. To nam pokazał Jezus. Osoby cierpiące nie złorzeczą Bogu, tylko ofiarowują się za grzeszników. Ty też możesz pomóc grzesznikom, przez post, jakim może być ubóstwo w komentach i w mniej wyuzdanym seksie ." do artykułu Tereni Rembielińskiej.  (25/04/2012)

swistak:   "tengel ! Posadzenie Cię gołym tyłkiem na Słońcu też nie spowodowałoby oświecenia, co najwyżej powiększyło by zaćmienie. Do zrozumienia objawień, potrzeba daru Ducha Świętego, o który trzeba Go poprosić. Nie wystarczy w Boga wierzyć ale trzeba Mu uwierzyć, że nas kocha. Tak jak ja Ciebie." do artykułu O Zmartwychwstaniu Pana Jezusa.  (26/04/2012)

swistak:   "Areva ! Masz rację . Dlatego nie patrz się na akwarium, bo też poddajesz się psychomanipulacji i poruszasz ustami jak rybka" do artykułu Sensem życia jest Miłość.  (26/04/2012)

swistak:   "Jak moja sąsiadka udaje orgazm to słyszy całe osiedle" do artykułu Udawany orgazm.  (29/04/2012)

swistak:   "Areva ! Jesteś wspaniałym człowiekiem, którego kocham ja i Bóg, będziesz zbawiona. " do artykułu Real to hologram-maja, sen uważany za jawę ?.  (01/05/2012)

swistak:   "Pracowałem i po 12 godzin dziennie, na dwa etaty, ale co jest sensem życia, pojąłem dopiero na bezrobociu, mając czas na czytanie, refleksję, naukę, kontakty z bliskimi. " do artykułu Fałszywy uśmiech i ludzie-roboty.  (03/05/2012)

swistak:   "jotko ! Spróbuj obrazić świnie mówiąc do niej Ty świnio ! Nie da się " do artykułu Bez Boga w sercu i konstytucji władza rządzi a nie służy.  (06/05/2012)

swistak:   "Grzegorzu ! Dopóki Rosja jest silna, Europa musi nam dać spokój, jak temu kundelkowi co szczeka na misia Grizzly i ugryżć może. To też religijna przeciwwaga dla ohydy spustoszenia o jakim mówi biblia. Rosja została poświęcona Sercu NMP i ma się coraz lepiej. Nasz episkopat, w tej postępowej części, walczy z Królową Polski" do artykułu Uraaa!.  (09/05/2012)

swistak:   "tengek ! Nie wiem co walisz, ale z tego zrezygnuj, bo wypala mózg a przy sikaniu buty" do artykułu Ukazuje się zawsze w życzliwej powierzchowności i przybiera zwykły wygląd..  (13/05/2012)

swistak:   "Skoro ścięto ateiście głowę, to widocznie była zbędnym elementem, coś jakby wybrykiem ewolucji " do artykułuPięknie niewierzący.  (18/05/2012)

swistak:   "Cegieł ci u nas dostatek. Raczej więcej czytaj i słuchaj niż pisz. Polecam http://www.eioba.pl/a/3se5/swiadectwo-nawroconego-okultysty. Różnicą między Buddą a Jezusem jest Miłość. Budda się rozpuszcza i zatraca świadomośc w absolucie, a Jezus nam proponuje duchowe małżeństwo i Miłość Wieczną " do artykułu Rozwój duchowy a samoświadomość – opis książki.  (18/05/2012)

swistak:   "Co zrobię, że syf z malarią ciągle się lansuje pod moimi artami" do artykułu Nikt Ci tyle nie da co Lukstorpeda.  (27/05/2012)

swistak:   "Dałem Ci punkt i więcej nie dostaniesz. Taki to portal" do artykułu Antysemityzm a sprawa polska.  (31/05/2012)

cdn. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       

 

 

 

 

Podobne artykuły


16
komentarze: 111 | wyświetlenia: 2084
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 805
13
komentarze: 8 | wyświetlenia: 853
12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1481
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1280
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 414
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 930
10
komentarze: 298 | wyświetlenia: 955
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 670
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 647
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 695
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 967
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1109
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 571
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 576
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Świstak jest świetny ...
Ale mógłbyś usunąć te niepotrzebne, puste linie :-)))

@Koriolan: Ni mom teraz jak, jestem poza domem, a z pykacza nie wiem jak to zrobić:-)A gdzie punkt? Sadoś w parę minut wprowadził art do popularesów, a co ze mną? PS.Powiedz Mańkowi, źe z Biblii się za dużo nie dowie o kulawym ośle Jezusa.Trzeba od czasu do czasu tak jak Swistak wyjść na aucie z ciała i odbywać podróże w NDE i OOBE.

@szubrawiec: Te podróże w "OOBE" jakoś mi się brzydko kojarzą ... :)

  Hamilton,  13/04/2019

@Koriolan: świetnego swistaka zastąpił doskonały Kori. Swistak nie wytrzymał konkurencji.

  Hamilton,  13/04/2019

@pokrzywiony: coś brzydko ściemniasz.

  Hamilton,  13/04/2019

@pokrzywiony: a ty wolisz swoje podróże z donosami do prokuratury.? Masz już zniżkę dla upośledzonych umysłowo? Możesz zaoszczędzić nawet 20 %.

@pokrzywiony: Dlaczego brzydko? Sugerujesz, że to od diabełka pochodzi?

  Hamilton,  13/04/2019

@szubrawiec: Maniuś musi poszukać w biblii coś na temat "OOBE" i odpowie.

@szubrawiec: Raczej z odbytem ... :))))))

@pokrzywiony: Z jakim odbytem? Znaczy, że z dupy?

@Hamilton: Sorry Dziadek, chciałem wyrównać tego minusa i nie tum trafił:-)

@szubrawiec: Ja bym raczej odradzał budowanie swojej wiary w Boga opierając się na tego typu doświadczeniach, bo można wylądować w czarnej dupie.

@pokrzywiony: Ok.będę uważał, no a te różne Buddy, Osha i inne wynalazki nie mogą zaprowadzić na manowce?

@szubrawiec: mogą ... :)
Ps. Tak na marginesie zapytam, dlaczego tak sobie świstaka upodobałeś ?

@pokrzywiony: Bo Swistaczek to bardzo mądra i szczwana bestia, trzeba Go jedynie, tak jak Dyla umić czytać między wierszami:-)

@szubrawiec: Zgadza się, choć Dyl akurat to lekarstwo na swoją frustracje jakie sobie wykombinował nie było zbyt mądre. :)

  Hamilton,  13/04/2019

@szubrawiec: trza jak Kori i Maniek, pomodlić się do Jezusa i do Oślo tak na wszelki wypadek.

Lswistak: "Przeżyłem NDE, wiem, że jest w życie wieczne, kocham Trójcę i Maryję, ale nie pomogę Bogu leżąc na kanapie z pilotem w ręku." do artykułu Po zmartwychwstaniu.. (15/04/2012)

swistak: "youngcośtam ! Czytaj ze zrozumieniem. Nie leżę i nie trzymam. Wasze brudne dusze piorę i wyżymam." do artykułuPo zmartwychwstaniu.. (15/04/2012)

Szubrawcze, ominales moja (wg mnie bardzo waz

...  wyświetl więcej

@youngcontrarian: Ma pan rację, ale przeglądam jedynie komentarze Swistaczka i staram się wybierać tylko te, które są w miarę czytelne i wiadomo mniej więcej o co chodzi oraz by nikogo zbytnio nie obrażały.Wiem, że to trochę ryzykowna zabawa bo i nie wszyscy mają takie poczucie humoru jak pan, ale jest jak jest.Pozdrawiam serdecznie.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska