Login lub e-mail Hasło   

Kilka zdań o zdrowiu i...

... szyszynce
Wyświetlenia: 585 Zamieszczono 16/04/2019

Podczas Świąt warto zachować umiar z jedzeniem. Znakomicie robią dla zdrowia wędrówki w słońcu. 

Amerykańscy  psychologowie twierdzą, że zmniejszenie w jadłospisie człowieka ilości cukru, mięsa i kawy obniża ich agresywność o 50%. Według nich – wniosek jest jeden – przestępczość jak i chorobę należy leczyć naturalnym pokarmem.
Nasi mądrzy przodkowie wiedzieli o tym znacznie wcześniej. Mądrość wschodnia głosi:

„Bóg stworzył pożywienie, a diabeł kucharza”.

Przecież jest nie do pomyślenia: jak można żyć bez wędliny, białego pieczywa, kawy, cukierków, czekolady itp. Można. Natura podarowała człowiekowi ogromną różnorodność naturalnych produktów. Należy z nich umiejętnie korzystać.
Jeśli bardzo chcemy, to możemy czasami zjeść, cukierka, ulubione ciastko czy kawałek wędliny. Trucizna w niedużych ilościach nie jest szkodliwa.

Jaki więc pokarm daje nam energię życia? 

Taki, który rośnie pod promieniami Słońca. Tylko Słońce jest uniwersalnym źródłem energii i wszystkiego co żywe. Natura obdarzyła rośliny zdolnością akumulowania i przerabiania energii słonecznej, która potem oddają człowiekowi.
Najkrócej mówiąc, pokarm człowieka powinien składać się z owoców i warzyw i to głównie w postaci surowej, mogą być również warzywa gotowane, orzechów – migdałów, orzechów kokosowych, orzechów włoskich i laskowych, orzechów ziemnych, nerkowców, nasion – słonecznika, dyni, ziarna kakaowca oraz kiełków i glonów morskich jak również pestek moreli, brzoskwiń, jabłek, śliwek w niewielkich ilościach.
Najlepiej, gdyby owoce i warzywa były zmiksowane w połączeniu z zieleniną. Zielenina zawiera chlorofil, zbiera wszystkie trucizny i toksyny i wypłukuje je z organizmu. Takie jedzenie dobrze nawodnione świeżymi sokami owocowymi, przygotowanymi we własnym zakresie, jest bogate we wszystkie składniki odżywcze, niezbędne organizmowi do życia, jest dobrze przyswajane przez organizm i trawione bardzo krótko przez około 15-20 minut. Im mniej energii zużyje ciało na trawienie, tym więcej pozostanie mu na inne ważne funkcje.”.

 

Czy woda fluorowana, pasty do zębów, dezodoranty z fluorem,  jedzenie mięsa, picie herbaty, kawy i alkoholu etc ograniczają naszą percepcję? 

Fluor jest składnikiem lekarstw psychotropowych (używanych w szpitalach psychiatrycznych ). Po wojnie , by uspokoić narody wprowadzono fluorowanie wody by "uciszyć" agresję i negatywne emocje wśród ludzi i tak zostało do dzisiaj.

Pamiętamy też jak komuniści rozpijali swoich poddanych.. i tak zostało do dzisiaj. Jedzenie mięsa zwierząt nakazał Konstantyn.. też by "uspokoić" poddanych .. i tak zostało do dzisiaj? Herbata zawiera zastraszająca ilość  fluoru... 

I cóż, okazuje się, że Ci co zarabiają krocie na sprzedaży papierosów, alkoholu - nie pala i nie piją. 

 Warto też pomyśleć o rozwoju świadomości i zadbać o szyszynkę.

Po co szyszynka?

Oczyszczenie szyszynki jest konieczne dla tych, którzy chcą rozwinąć swoją wielowymiarową percepcję. Szyszynka to nasze naturalne wewnętrzne źródło DMT. Związek ten aktywizuje u człowieka podwyższony stan świadomości. 

 

 

Jak zabija się szyszynkę?

W późnych latach 90-tych, naukowiec o imieniu Jennifer Luke wykonała pierwsze badanie wpływu fluorku sodu na szyszynkę. Stwierdzono, że szyszynka, znajdująca się w środku z mózgu, jest ewidentnym celem fluorku.
Tkanka miękka szyszynki u dorosłego człowieka zawiera więcej fluoru niż jakakolwiek inna tkanka miękka w ciele – jest to poziom fluoru (ok. 300 ppm), który może powodować inhibicję enzymów. Szyszynka zawiera też tkankę twardą (apatyt hydroksylowy), w której zbiera się więcej fluoru (nawet 21 000 ppm) niż w jakiejkolwiek innej tkance twardej w ludzkim ciele (np. kościach czy zębach). Fluorek sodu kalcyfikuje szyszynkę i silnie hamuje jej aktywność, tak, że nie jest już w stanie skutecznie utrzymywać równowagi hormonalnej w ciele. Żebyśmy mieli jasność. Fluorek sodu robi z szyszynką coś na podobieństwo marskości wątroby. To znaczy, że zahamowanie czynności szyszynki wynika z tego, że jej komórki obumierają. Fluorek sodu ZABIJA SZYSZYNKĘ - zamienia ją na przeźroczystą galaretkę. 

 Fluor odkłada się w szyszynce tworząc zwapnienia i jest to efekt picia fluorowanej wody.

Dalsze badania dostarczyły więcej dowodów na to, że fluorek sodu przechodzi do szyszynki. To jedyna rzecz, którą atakuje - najważniejsze centrum neurohormonalnej sekrecji w mózgu.

Fluorek sodu (Sodium Fluoride) jest powszechny w żywności, napojach i piwie też, w wodzie z kranu i w wodzie butelkowanej. Fluorek sodu jest wprowadzony w 90% podaży amerykańskich ujęć wody. (W Polsce jest troszeczkę lepiej)

 Filtry do wody, które można kupić w supermarketach, nie eliminują fluoru. Tylko proces odwrotnej osmozy lub destylacji wody usuwa go skutecznie. Najtańszym sposobem jest kupić destylator wody.

Dużo fluoru znajduje się w herbacie – od 1 do 7 mg/100 g w dodatku fluoru łatwo przyswajalnego!!! Spośród produktów spożywczych najwięcej fluoru zawierają ryby, fasola – 1,65 mg/1000 g, ziemniaki – 0,141 mg, marchew – 0,188 mg, szpinak – 0,435 mg, mleko – 0,227 mg, mąka pszenna 0,56 mg/1000 g oraz mięso, kapusta, sałata, rzeżucha, brokuły.

Ze względu na tak powszechne występowanie jest prawie niemożliwe usunąć go z diety całkowicie ..

 

Podobne artykuły


11
komentarze: 22 | wyświetlenia: 751
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1024
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 658
9
komentarze: 44 | wyświetlenia: 926
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 460
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1247
9
komentarze: 16 | wyświetlenia: 528
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 621
9
komentarze: 56 | wyświetlenia: 533
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 869
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 784
9
komentarze: 36 | wyświetlenia: 882
8
komentarze: 5 | wyświetlenia: 414
8
komentarze: 25 | wyświetlenia: 554
8
komentarze: 27 | wyświetlenia: 289
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Tylko jest mały problem Marcinie-tego słońca jest u nas trochę za mało.A te owoce i warzywa sprowadzane z innych krajów-hodowane w szklarniach i/lub szprycowane różnymi specyfikami,często są wątpliwej jakości.Cholera już wie, co i jak jeść, i komu wierzyć.Ponoć zabija nas nie to, co zjadamy, tylko to, co nas zjada(stres).Pozdrawiam serdecznie.

@szubrawiec: Masz rację. Najlepiej się czuję jak nic nie jem - głodówka. Gdyby tak można! Ale tutaj w Kuźnicy jest tylko jeden sklepik otwarty i zamknięte bary i restauracji. Raj... kasze, płatki owsiane, jabłka, kefiry, jogurty, kiszki, jajka... i jakoś to wystarcza bez zatruć. Chyba dlatego, że sporo chodzę nad morzem i jeżdżę rowerem .. Pozdrawiam Serdecznie

  Hamilton,  16/04/2019

@noyes: wychodzi na to, że szanse przeżycia mają tylko anorektycy biorący udział w wieloetapowych wyścigach kolarskich. Pod warunkiem, że wypocą te fluorki.

@noyes: To jeszcze sporo pożyjesz :) ... podobno można się odżywiać praną ? ... ale nie próbowałem tej diety ;)
Płatki i kasze to owszem, szkoda że mieliśmy zbyt mało czasu by pogadać ...

  trabant,  17/04/2019

@pokrzywiony: jak bendzie koniec świata to bedzie szanse pszeżycia takiego wydażenia som rzadne wienc nie ma sie co stresować wrzuć na luz

@trabant: Ok dziś schabowy, a co mi tam ... :))))))))))))

@szubrawiec: Oby potem nie wychodziło że za dużo tego słońca ...., ale wszystko ok będzie o czym gadać. :)))))))

@pokrzywiony: schabowe z karalucha? Palce lizać. Panierujesz i pieczesz czy tak na surowo ?

  Koriolan,  17/04/2019

@Hamilton: bosche ...
Ale jesteś nudny monotematyczny ...
Biedaku ...

@Koriolan: no, fakt, brak mi twojej wielowątkowości:
- Życie jest piękne,
- Życie jest piękne,
- Życie jest piękne,
- Życie jest piękne,
hahahaha i dlatego Kori może pisać o sobie z wyższością.

@Hamilton: tak ...
Jest PIĘKNA pogoda, ciepło około 20 stopni. Pełno licealistek co zrzucają zimowe ciuchy ...
Kwiaty, zieleń ... Jest CUDOWNIE :-)))

  Hamilton,  17/04/2019

@Koriolan: te licealistki mogłyby być twoimi wnuczkami 'nieśmiertelny' zboczku.

@Hamilton: No bo Życie jest piękne, no i czego się burzysz bo masz inne zdanie ? :))))))))))))

  Hamilton,  17/04/2019

@pokrzywiony: a najpiękniejsze jest powtarzanie w koło macieju, że życie jest piękne. I tak po kilkanaście razy dziennie do usranej nieśmiertelności Koriego. Kuźwa, burza kurzych mózgów dwóch zdechlaczków.

  Serpico,  17/04/2019

@pokrzywiony:
Mi się wydaje że jak zobaczyły zaślinionego Koriolana, to się wyrzygały i poszły dalej hahahaha
Swoją drogą, co jego córka się nażre wstydu to jej, jak on się ślini na widok jej koleżanek, pewnie na żonę syna też patrzy jak na obiekt seksualny hahahhhahahaha

Co za kurwa syf hahhaha

Napatrzy się na licealistki i potem jak puka tą grubą alkoholiczkę, to leci na pamięciówce, mega chlew, no ale w końcu prosie hahhaa

@Serpico: "Mi się wydaje ..."
I tego się trzymaj, wydaje ci się.

  Serpico,  18/04/2019

@pokrzywiony:
Jest coś co mi się nie wydaje, nie wydaje mi się żeby koleś który wygląda jakby wpadł w wagon polskiej heroiny, czyli kompotu, od którego wykitował Riedel, powinien do mnie pisać narkomanie hahaha ............
Zdecydowanie nie powinien :)

@pokrzywiony: Sugerujesz, że idzie takie ociplenie klimatu, że słońce będzie palić niemiłosiernie? Mariusz, widzę, że zaczynasz krzewić tu jakieś czarne scenariusze.Może masz i rację, ale mnie takie czarnowidztwo nie służy, dlatego też staram się unikać takich tematów i ludzi głoszących takie wizje."Przestańcie się zamartwiać(..)Przypatrzcie się uważnie ptakom nieba, nie sieją, ani nie żną, ani ni ...  wyświetl więcej

@szubrawiec: "Sugerujesz, że idzie takie ociplenie klimatu, że słońce będzie palić niemiłosiernie?"
...
Równe dobrze może nie być drzew w cieniu których można się schować, pozostaną tylko klimatyzowane auta i markety, no i parkingi, autostrady by można było jakoś się do tych marketów dostać, ale to już nie będzie to samo. Tlen do oddychania będzie pozyskiwany z wody i będzie odpłatny ...  wyświetl więcej

@szubrawiec: toż to cytaty z ewan kielni krzywego Mańka. Maniek właź w rajtuzy i szoruj z donosem do prokuratora. Prawa autorskie ci kradną Krystusie eioby.

@pokrzywiony: Daj żyć:-)Chcesz, źebym poszedł znowu do monopologo?

@Hamilton: Przecież to tyś mnie ostatnio oskarżał że zacytowałem jakąś frazę z kawału jaki ty już tu zacytowałeś. Więc wall się miernoto bo wpadniesz w błoto, i rozdepczą cię jak płaza. Już się tak nie nadymaj, bo będzie z ciebie balonik w kapeluszu.

@szubrawiec: "Daj żyć:-)Chcesz, źebym poszedł znowu do monopologo?"
...
W tych okolicznościach zainwestował bym w wachlarz, albo parasol przeciw słoneczny może jakiś krem z filtrem czy cuś ... :)))))
...
Ps. Gdzie Pan Jezus w Biblii zalecał by być jak niebieskie ptaki ?
"nie zamartwiajcie się zbytnio" ... chyba tak to leci ? ... nie oznacza olewajcie myślenie o p ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: najdroższy tlen podobno już jest w Rybniku. Jak okno otworzysz. Rybniczanie mają wszystkie możliwe pierwiastki, nawet te nie odkryte. Ptaki w locie umierają, odrzutowce spadają a kwiaty jadą rowerkami na syrenie do kwiaciarni na wyścigi.

@pokrzywiony: Mój sąsiad jest nie dość, że alkoholikiem to jeszcze takim właśnie czarnym wizjonerem-prawdopodobnie wykopał już schron na wszelki wypadek.Wezmę pare transporterów, to może mnie przygarnie:-)

@pokrzywiony: chciałem ci wtedy rzucić nogi pod kłody, ale mi się nie udało, bo jesteś przebiegły jak muł z elektrowni Rybnik..

@szubrawiec: Na wszelki wypadek to i papież huja nosi ... Zastanów się lepiej jaka jest twoja prawdziwa relacja z Bogiem, bo z tego co widzę to sobie z nim pogrywasz z resztą podobnie jak robi to Koriolan ..., ale robicie co chcecie. :)

@szubrawiec: taniej będzie skorzystać z nauk Koriego i zostać nieśmiertelnym.

@pokrzywiony: Papież to chuj, to i chuja nosi ze sobą.Dzięki za troskę, ale jeżeli chodzi o Boga to nie potrzebuję pośredników, ani doradców.

@szubrawiec: Przecież nie stawiam się w roli pośrednika, napisałem co widzę, a z Bogiem sam sobie relacje układaj. Jak sobie ją ułożysz taką będziesz miał. Poczytaj uważniej przypowieść o talentach, jak ten ostatni wylądował uznając Pana jaki jest, więc według tego uznania został osądzony.

@pokrzywiony: ze swoją wiedzą teologiczną i zapałem religijnym zostaniesz kardynałem ogródków działkowych "Rozkwit" w Rybniku i będziesz spowiadał żyrafy w zoo w Chorzowie.

  Koriolan,  17/04/2019

@szubrawiec: "jestem ptakiem niebieskim:-)"
To jednak nie kupujesz tego węgla na zimę ?
:-)))

@Koriolan: przecież węgiel to iluzja. Ni ma. Tak jak dróg i żywności, to jak ma kupić. Nie czytałeś jeszcze nieśmiertelnego bełkotu Koriego?

@pokrzywiony: " Zastanów się lepiej jaka jest twoja prawdziwa relacja z Bogiem, bo z tego co widzę to sobie z nim pogrywasz "-Uważasz, że Bóg jest sztywniakiem i nie ma poczucia humoru?

To przerzucamy do popularnych:)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska