Login lub e-mail Hasło   

Krowa +

Marszałek Maria Koc zaorała jednym wpisem bekę z Krowy+ i Broniarza Co trzeba było zrobić, żeby ludzie uwierzyli, że 500 zł na krowę to pomysł rządu? Warto przeczytać... Wicemar...
Wyświetlenia: 409 Zamieszczono 14/04/2019

Marszałek Maria Koc zaorała jednym wpisem bekę z Krowy+ i Broniarza

Co trzeba było zrobić, żeby ludzie uwierzyli, że 500 zł na krowę to pomysł rządu? Warto przeczytać...

Wicemarszałek Senatu Maria Koc kulturalnie zaorała prymitywną bekę internetowych hejterów z tzw. programu Krowa+. Jej wpis na Facebooku warto przytoczyć w całości:

„Czytam wpisy na fb ludzi wykształconych i mądrych, którzy oburzają się, że są pieniądze na krowy+ i świnie+ a nie ma na nauczycieli. Nie wiem, czy to niewiedza, czy zła wola, ale tak, czy inaczej to fałszywa informacja. Powtarzana wiele razy nie stanie się prawdziwą. Moje wyjaśnienie sytuacji pewnie nie na wiele się zda, ale spróbuję.


Otóż jest w UE specjalny program dotacyjny dla małych i średnich gospodarstw, które parają się tradycyjnym chowem bydła i trzody. Tradycyjny chów, czyli małe stado krów, które od wiosny do jesieni wypasane jest na łące. A świnie są hodowane na ściółce. Unia wspiera taki chów, bo daje on możliwość zarobkowania niewielkim gospodarstwom. Poza tym dzięki takiej hodowli pozyskuje się wysokiej jakości mleko i mięso. Program już funkcjonuje, korzystają z niego np. Włosi i Rumuni. Polscy rolnicy też by mogli, ale minister rolnictwa za PO-PSL nie zadbał o to, żeby Polska została wpisana do tego programu na lata 2014-2020.


Po wyborach do PE w Brukseli zaczną się prace nad nowym budżetem na lata 2021-2027. Jako PiS będziemy zabiegać o wpisanie Polski do powyższego programu, aby polscy rolnicy mogli z niego korzystać. A korzysta się tak, że dostaje się dopłaty do każdej sztuki świni i do każdej krowy. Tak Unia wymyśliła. I na to daje pieniądze. I pewnie nawet w Brukseli nie przyszłoby nikomu do głowy, że można się z tego naśmiewać i naigrawać. Bo dotacje dla rolników w Zachodniej Europie funkcjonują już 40 lat i nikt się z tego nie naśmiewa. Wręcz przeciwnie, cieszą się, że na wsi są małe rodzinne gospodarstwa, gdzie można kupić lokalne produkty, a nie tylko przemysłowe chlewnie i obory na setki krów.


No, ale w Polsce jak ktoś jest przeciwko PiS, to ta przypadłość wyłącza mu myślenie i wtedy klepie, co usłyszy, nie nadwyrężając szarych komórek. Nie bierzcie więc przykładu z Broniarza, który porównał nauczycieli do zwierząt z tego programu. Szanujcie siebie i innych.”

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1317
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1164
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 728
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 604
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 766
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 796
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 721
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 824
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 434
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

Lipski ty nie musisz już nadwyrężać swoich szarych komórek. Już dawno ci pouciekały w siną dal jak towarzyszyłeś wiernie tym z PZPR. Teraz ostał ci się jeno sznur od starej kopiarki.

@Hamilton: Towarzyszu opozycjonisto ! Co tam u Komuchów ! Po niewygodnym artykule w łepetynie szumi ?

@milord36: to nie ja pracowałem w Pagarcie pełnym esbeków i kapusiów tawariszczu. Tak, że nie wiem co tam słychać u komuchów. A ty dalej z pełnym szacunkiem 'komuch' piszesz z dużej litery. Jak napiszesz komuch z dużej to ci z radości w łepetynie szumi.? Dowartościowujesz swoją przeszłość?.

@Hamilton:
O Lipskim i Pagarcie słyszę cały czas.Tylko w tym problem ,że nie mam pojęcia o kogo chodzi.Jeżeli dalej z uporem maniaka mnie masz na myśli to żyj dalej z tą świadomością hehe.. Dla mnie jesteś osobą o lewackich poglądach.Swoje poglądy mam wypracowane od lat i ich nie zmieniam.A to,że ty tak myślisz ,że pracowałem w Pagarcie hehe wśród esbeków i komuchów to twój problem hehe...

@milord36: ale komuch piszesz z dużej litery. Tak na wszelki wypadek jakby wrócili? A poglądów nie zmieniasz. Byłeś, jesteś i pozostaniesz bolszewikiem. Jeden wódz i jedna słuszna partia.

@Hamilton:
Masz rację lewaku jestem konfidentem hehe..

@Hamilton:
Zamiast tak pieprzyć to palmę do ręki i smaruj do kościoła.Oj przesadziłem ! Ty i kościół hehe.. Wiesz dość duży budynek z krzyżem.

@milord36: niewykluczone, że jesteś. Znam kilku byłych aparatczików PZPR, którzy teraz są bardzo aktywnymi aparatczikami prawicy. Też masz to we krwi. Znajdź sobie tawariszcza wśród swoich. Ty do kościoła dziś nie musisz, bo ci palma odbiła wiele lat temu jak Pagart rozpieprzyli.. U nas duży budynek z krzyżem to plebania, a mały
z krzyżem to kościół.

@Hamilton: Kościół widzę kojarzysz. Brawo ! Znasz kilku aparatczyków tak ? Hm... Daje do myślenia hehe...

@milord36: od kiedy zacząłeś myśleć? Toż to cud. Daj na mszę dziękczynną, bo się bozia rozmyśli i znów pozostanie ci bezmyślne kopiowanie.

@Hamilton: Trzeba trzeba myśleć nawet za takich jak ty.To nawet wiesz co to jest msza ! BRAAAWO ! Czy bezmyślne kopiowanie ? Dla lewaka może bezmyślne. Natomiast twoje szambonury to twórcze dzieła hehe..Gnioty paści nic poza tym.

@milord36: no faktycznie nawaliłeś tu 1310 cudzych 'arcydzieł' jak kura kupek na placu i jesteś rozchwytywany jak skórka banana przez małpy w zoo. Idź wymoczku się zaorać.

@milord36: niczego swojego nie wymyśliłeś, tylko i wyłącznie bazujesz na plagiatach. Kuźwa i nawet to ci nie wychodzi. Hahahaha - to trzeba być orłem i sokołem!

@Hamilton:
Psi zadku jeszcze,jeszcze chlupnij szambem.

@milord36: opanowałeś 20 polskich wyrazów. Jak przekroczysz tysiąc pogadamy, bo i tak ciamajdo gówno z tego rozumiesz co do ciebie piszą.

Czyli reasumując:warto teraz mieć dzieci, krowy i świnie.

@szubrawiec: a jeszcze lepiej dzieci z krowami i świniami.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska