Login lub e-mail Hasło   

Wybierz Twój Żoliborz

Żoliborz jest wyjątkową dzielnicą Warszawy, gdzie do dziś obszary zielone zajmują prawie jedną trzecią powierzchni. To wyjątkowe miejsce sąsiadujące ze ścisłym centrum.
Wyświetlenia: 39 Zamieszczono 23/04/2019

Historyczne założenia projektowe dotyczyły całego obszaru, dlatego nie ma tu przypadkowej i nieprzemyślanej zabudowy. Nowe, powstające tu osiedla podtrzymują prestiż eleganckiej, zielonej i spokojnej dzielnicy o pięknych tradycjach. Żoliborz sprawdza się jako dobre miejsce do życia dla ludzi w każdym wieku.

Oryginalna architektura dziewięciokondygnacyjnego budynku przy ulicy Anny German 20 zwraca uwagę nie tylko oryginalną „schodkową” formą zwieńczoną zielonym dachem i nawiązującą do okrętowej architektury wczesnego modernizmu. „Twój Żoliborz”, najnowsza inwestycja firmy Buszrem, jest interesująca również ze względu na staranność, z jaką w projekcie potraktowano funkcjonalność lokali i wygodę użytkowników. W budynku znalazło się 114 zróżnicowanych mieszkań – od kawalerek po pięciopokojowe, z tarasami lub balkonami (od 32 do 150 mkw powierzchni). Przede wszystkim zachowano różnorodność w rozwiązywaniu wyglądu i układu pomieszczeń. Na przykład aneksy kuchenne są oddzielone od salonu w sposób, który wydziela strefę roboczą, ale pozwala zachować kontakt wzrokowy z innymi użytkownikami salonu. Są również mieszkania z osobną, zamykaną kuchnią. Można też wybrać lokal z wydzielonym miejscem na szafę i garderobę. Część balkonów posiada duże schowki wpisujące się w elewację i wygląd całego budynku. Przeglądając rzuty dostępnych kwater można znaleźć - i to niezależnie od metrażu - mieszkania dobrze wystrefowane. To podnosi funkcjonalność i komfort użytkowania własnego kąta, szczególnie dla wspólnie zamieszkujących osób aktywnych w różnych porach dnia i nocy.

Trzykondygnacyjny parking podziemny, skomunikowany windą z resztą budynku, pomieści 120 wygodnych stanowisk dla samochodów. Cały blok, bezpośrednie otoczenie i drogi do niego zostaną przystosowane dla użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

Twój Żoliborz” jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Tuż obok przebiega kilka linii połączeń autobusowych i tramwajowych (przystanek Sady Żoliborskie). W okolicy znajduję się również stacja metra - Plac Wilsona. Dojazd samochodem do ścisłego centrum lub wydostanie się na drogi wylotowe ze stolicy zajmuje tylko kwadrans.

Zakończenie inwestycji planowane jest na trzeci kwartał 2020 roku, ale już teraz warto zainteresować się możliwością zamieszkania na warszawskim Żoliborzu.


Inwestor: Buszrem

Biuro sprzedaży mieszkań:

Warszawa Włochy;

ul. Kłosia 8;

tel. 22 402 46 56

e-mail: mieszkania@buszrem.pl

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1518
16
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1020
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 951
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 890
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 794
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 836
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 675
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1020
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 885
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 717
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 477
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 732
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska