Login lub e-mail Hasło   

I tak się powoli żyje w tej naszej niezdekomunizowanej krainie.

Biedroń: ,,Zwierzę nie jest rzeczą, ono też czuje". Innego dnia Robert obiecał wprowadzenie zakazu wykorzystywania zwierząt w cyrkach i zlikwidowanie ferm zwier ząt futerkowych....
Wyświetlenia: 326 Zamieszczono 09/05/2019

Biedroń: ,,Zwierzę nie jest rzeczą, ono też czuje". Innego dnia Robert obiecał wprowadzenie zakazu wykorzystywania zwierząt w cyrkach i zlikwidowanie ferm zwierząt futerkowych. Jeszcze innego dnia 3 tysiące Polaków polubiło spontaniczny, oddolny filmik na którym Biedroń idzie do schroniska i przytula kociaki, sprawdzając która kamera go bierze zanim się uśmiechnął.

---

,,Chociaż Che Guevara był dzieckiem cherlawym, chorym na astmę, od wczesnych lat przejawiał skłonności do sadyzmu. Jego bliski krewny Alberto Benegas Lynch w książce „Mój kuzyn Che” opisywał, jak młody Guevara czerpał perwersyjną przyjemność ze znęcania się nad zwierzętami. Gdy w połowie lat 50. znalazł się w Meksyku – gdzie przygotowywał się wraz z innymi Kubańczykami do przeprowadzenia puczu w swoim kraju – w ramach „treningu” z lubością podrzynał gardła psom. Dokonywał również makabrycznych eksperymentów na ciężarnych kotach, które łapał na ulicach Mexico City." (dorzeczy.pl)

Sam Guevara w swoich notatkach opisał z sadystycznymi szczegółami jak rozkazał udusić liną pieska, który szedł z jego oddziałem i stał się uciążliwy. Opisał jak duszony piesek miotał się w konwulsjach i charczał.

---

Biedroń: ,,Jestem pacyfistą".

---

,,Eutimio Guerra padł ofiarą typowych w każdej organizacji komunistycznej wewnętrznych czystek. Postawiono mu absurdalne zarzuty – miał rzekomo zdradzić pozycje partyzantów wojskom rządowym – i skazano go na śmierć. Dowody były jednak tak wątłe, a niewinność Guerry tak oczywista, że nawet wśród czerwonych bandziorów trudno było znaleźć ochotnika, który wykona wyrok. Wówczas do akcji wkroczył jeden z hersztów bandy i – jak napisał później w swoich pamiętnikach – w zdecydowany sposób „rozwiązał niezręczną sytuację”. Podszedł do nieszczęsnego chłopa, przystawił mu do głowy browninga i bez zmrużenia oka pociągnął za spust. „Strzeliłem mu w prawą skroń – wspominał. – Kula przeszyła mózg i wyszła lewą stroną czaszki”. Zalany krwią nieszczęśnik osunął się na ziemię, a oprawca spokojnie schował pistolet do kabury.

Miało to miejsce 17 lutego 1958 r. w górach Sierra Maestra. Mordercą był Ernesto Che Guevara. Wieśniak z przestrzelonym płatem skroniowym był zaś najprawdopodobniej pierwszym człowiekiem, którego Che zamordował własnoręcznie. Wraz z upływem lat stał się jednak coraz brutalniejszy i coraz bardziej bezwzględny. Z jego ręki – lub w wyniku jego rozkazu – zginęły setki niewinnych ludzi. Wszędzie, gdzie się pojawiał, ciągnął się za nim zbrodniczy, krwawy ślad.

Po przybyciu na Kubę, w górach Sierra Maestra, Guevara wziął udział w zamordowaniu co najmniej 22 ludzi. W większości byli to Bogu ducha winni chłopi oskarżeni o kolaborację z rządem Batisty. A więc nieszczęśnicy tacy jak Eutímio Guerra. „Piszę do ciebie te płomienne słowa z kubańskiej dżungli, gdzie walczę żądny krwi” – pisał do ówczesnej żony." (dorzeczy.pl)

---

Biedroń: ,,Kara śmierci jest barbarzyństwem, jest nieludzkim, niesprawiedliwym traktowaniem drugiego człowieka."

---

,,Kara śmierci była ulubionym sposobem wymierzania „sprawiedliwości” przez Guevarę. Nigdy nie było to zresztą specjalną tajemnicą. Sam morderca tego nie ukrywał. „Egzekucje? Tak, dokonywaliśmy egzekucji, dokonujemy egzekucji i będziemy dokonywać egzekucji” – mówił podczas słynnego przemówienia w ONZ w grudniu 1964". (dorzeczy.pl)

---

O Mao Zedongu nawet nie będę się szczegółowo rozpisywał, odsyłam do dowolnej niekomunistycznej encyklopedii. Wystarczy przypomnieć, że przez wielu uznawany jest za NUMER JEDEN na liście najkrwawszych tyranów w historii ludzkości, zostawiając w pokonanym polu nawet Stalina i Hitlera. W czasach pokoju (!) zginęło przez niego 65-70 milionów ludzi.

Dlaczego zestawiam Biedronia z Guevarą i Zedongiem, czyli sadystycznym komunistycznym mordercą i komunistycznym dyktatorem mającym na rękach najwięcej ludzkiej krwi w dziejach świata?

Czy tylko dlatego, że cała trójka ma w statucie walkę z prawicą, pogardę dla Kościoła i dążenie do rewolucji?

Nie, klucz jest o wiele prostszy. Chodzi o to, że ,,Super Express" zrobił materiał o Biedroniu... gotującym soczewicę swojemu Śmiszkowi.

A na lodówce, oprócz tęczowych emblematów, magnesy z wizerunkami dwóch ludzi.

Komunistycznego mordercy, Che Guevary.

I jednego z największych morderców w dziejach świata, zatwardziałego komunisty Mao Zedonga.

Ale jakby co, pamiętajcie - najważniejsze żeby ,,nie klękać przed proboszczem". Jak już klękać, to tylko przed ikonami komunistycznego reżimu. Seryjnymi mordercami.

A teraz zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie przez chwilę, że Super Express robi ocieplający wizerunek na chacie u - dajmy na to - Kukiza.

A na jego lodówce Hitler i Goebbels.

Serio, zamknij oczy i wyobraź sobie co by się działo. Czujesz ten smród? Woń tej gównoburzy, która wybuchłaby w całej Polsce, we wszystkich mediach, nie tylko polskojęzycznych zresztą, ale i unijnych a nawet amerykańskich?

Tak właśnie ,,pachnie" lewica, nieślubna córa komunizmu.

Identyfikowanie się z ikonami jednej zbrodniczej ideologii to wielki skandal i międzynarodowa afera. A identyfikowanie się z ikonami tej drugiej zbrodniczej ideologii, jeszcze straszniejszej i jeszcze bardziej bandyckiej, to nic wielkiego. Klasyczne ,,oj tam, oj tam".

I tak się powoli żyje w tej naszej niezdekomunizowanej krainie.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1271
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1111
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 565
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 685
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 726
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 772
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 614
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 379
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 754
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Hahahahaha - tawariszcz Lipski to już głupszych wypocin nie było i zerżnąłeś od jakiegoś debila ?

@Hamilton: Towarzyszu ! Zabolało ? W Twój autorytet uderzyło hehehe.....

@milord36: kliement na ciebie głosuje, a to znaczy żeś wielki tawariszcz. Hahahahaha - on na byle kogo nie głosuje. Ciebie Lipski mózg swędzi, ale uderzenie ci nie pomoże.
Tylko amputacja albo przeszczep.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska