Login lub e-mail Hasło   

Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty

"o wartości człowieka naprawdę świadczy tylko jedna, jedyna rzecz: miara człowieczeństwa. Jaka jest, w świetle pańskiego postępowania, Pańska miara człowieczeństwa, Panie Wałęsa?
Wyświetlenia: 288 Zamieszczono 13/05/2019

 Szanowny Panie Wałęsa.

Między innymi zawodami, jakie posiadam, jestem też elektrykiem, więc możemy sobie pogadać.

Od zawsze trąbi się o pedofilii w katolickiej sekcie i o tym, że tak zwany, pożal się Boże, polski wymiar sprawiedliwości zamiata problem księżych gwałtów na dzieciach pod dywan, zostawiając polskie dzieci na pastwę zboczeńców w czarnych sukmanach.

A Pan twierdzi, że jest zaskoczony. Oburzyło Pana i uznał Pan za niewybaczalną zbrodnię dopiero to, że zboczeńcem okazał się pański spowiednik?

No jasne; jak śmiał w ogóle czegoś takiego się dopuścić...?!!! To dopiero zbrodnia!

Okazało się że to, iż on i jemu podobni gwałcili i gwałcą dzieci w pańskim "kościele", to pikuś.

Dopiero to poruszyło Pana do żywego, że się Pan sam na takiego natknął. Wcześniej  zboczeńcy w KK Panu nie przeszkadzali.

Nie ruszał Pana los dzieci, gwałconych przez zwyrodnialców w sukmanach. Jako głowa państwa mógł Pan dużo zrobić, ale nic Pan i nigdy w tej sprawie nie zrobił.

Skutecznie za to "lizał Pan tyłek" i dawał pieniądze katolickiej sekcie, oraz wpędzał kraj, razem z podobnymi do Pana "prawdziwymi Polakami-katolikami", w okowy państwa wyznaniowego i średniowiecznej arogancji. Państwa utrzymującego finansowo obcą wszelkiej moralności narośl, by nie zdechła. 

Przyczyniał się Pan w ten sposób czynnie do bezkarności bestialskich zbrodniarzy oraz do rozstroju i skrajnej demoralizacji polskich służb sądowniczych.

Ruszył Pana dopiero fakt, że zboczeniec śmiał zostać Pana spowiednikiem, jakby  nie mógł się Pan spodziewać, że na takiego trafi, skoro sekta, o czym Pan wiedział, atrakcyjnie i naturalnie skupia homoseksualistów oraz z zasady chroni zboczeńców gwałcących dzieci. 

Więc trafił się Panu, zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa zboczeniec-pedofil z KK, o czym Pan wolałby nie wiedzieć. Taki sam zbok, jakich Pan dotąd hołubił dopieszczając całą sektę zamiast – co było swego czasu Pana prezydenckim obowiązkiem - potraktować ją konstytucyjnym prawem Rzeczpospolitej Polskiej i roznieść na kopniakach, na cztery wiatry.

Jak się jednak kazało; nigdy nie przyszło to Panu do głowy. Podobnie jak to, iż o wartości człowieka naprawdę świadczy tylko jedna, jedyna rzecz: miara człowieczeństwa. Jaka jest, w świetle pańskiego postępowania, Pańska miara człowieczeństwa, Panie Wałęsa?

Jaka jest miara człowieczeństwa kolejnych ekip przedwojennych i powojennych rządzących tym nieszczęsnym krajem? Wszystkich, którzy wykonując jakąkolwiek władzę czynem lub zaniechaniem przyczynili się do cierpień pokoleń polskich dzieci. Na jaki szacunek może zasługiwać władza państwowa, skorumpowana z cyniczną, zbrodniczą organizacją, gdzie masowo gwałci się dzieci i na zawsze niszczy ich ludzkie życia?

Jaka jest miara człowieczeństwa ludzi rządzących katolicką sektą i jaka jest miara człowieczeństwa jej zwykłych członków, dających jej klerykalnej mafii elektorat i siłę polityczną?

Czy zaprzeczy Pan, że jakakolwiek inna organizacja, zwłaszcza religijna, u której by ujawniono podobne, jak katolickie, masowe, długotrwałe i systemowo ukrywane zbrodnie wobec dzieci, natychmiast zostałaby zdelegalizowana?

A już to, że ta bandycka parareligijna organizacja jest w dodatku wyjątkowo, jako jedyna w państwie, czyli wbrew równości zapewnianej przez Konstytucję, utrzymywana z podatków obywateli, to już jest taki absurd, że człowiek nie wie, czy zwariował, czy może śni jakiś koszmarny sen.

Jednak to jest rzeczywistość. Rzeczywistość państwa w którym rządy dzierżą skorumpowani z czarną mafią przestępcy obchodzący jego prawo.  Manipulujący wyborcami dla zdobycia władzy i arogancko lekceważąca naród.

Rzeczywistość tak koszmarna, a jednocześnie tak oczywista i tak wrośnięta w struktury władzy kraju, że aż banalna i omal nie warta wspominania. Bo po co? Bo system jest taki - zwany demokracją - że do władzy pchają się głównie zgniłe moralnie, tępe prostaki, a jak się już dostaną, to naród może im nagwizdać i robią co chcą. 

Pan, Panie Wałęsa, podobnie jak inni "prawdziwi Polacy", takich odczuć zapewne nie miał, czyż nie?

A tak na marginesie: Nazwa "kościół" to określenie ludzi należących do Jezusa Chrystusa, czyli tych, którzy po pierwsze uznają, za Nowym Testamentem Pisma Świętego, że jedynym kapłanem i pośrednikiem między Bogiem a ludźmi, jest On, a nie żaden ludzki przedstawiciel, a po drugie stosują sztywną zasadę, również wyłożoną tamże, że ciężko i uporczywie grzeszących usuwa się z kościoła i nawet nie podaje się im ręki. Czy obserwuje Pan te podstawowe cechy chrześcijaństwa w swojej sekcie?

Czy to normalne, że wśród ludzi istnieje podszywająca się pod chrześcijański Kościół światowa organizacja popełniająca wszelkie możliwe zbrodnie, w tym masowo gwałcąca dzieci, która nigdy nie zgłosiła do prokuratury żadnej, z idących w tysiące,  zbrodni popełnionych przez swoich funkcyjnych członków, mimo dokładnej wiedzy zarówno o tych zbrodniach, jak o ich sprawcach?

Jakim trzeba być bydlakiem i arogantem, żeby twierdzić - jak to choćby pokazuje film, oraz głosi doktryna i Katechizm KK - że jego księża prawo państwowe mają gdzieś, bo osąd funkcyjnych członków sekty należy tylko do Boga i że stoją oni poza prawem ludzkim? 

No, będąc prokuratorem, ja bym wam gnoje pokazał, czym jest obowiązujące w tym kraju prawo...  Raz na zawsze by się wam odechciało zbliżać do dzieci. Nawet byście nie chcieli patrzeć w ich stronę... Ale nie jestem. Prokuratorami w tym kraju są w większości bydlaki pomagające innym bydlakom, katolickim biskupom, chronić zwyrodnialców i zamiatać takie sprawy pod dywan.

Jak wiadomo; istnieje w tym kraju dostępna powszechnie lista pedofilów, zrobiona przez organy ścigania, ale nie ma na niej ani jednego katolickiego księdza. Takie jest to "państwo prawa", które między innymi Pan w tej formie z uporem, i z Matą Boską w klapie, budował.

A ci moralni popaprańcy w sukmanach i w sądowych togach, to są ci tak zwani katoliccy chrześcijanie broniący, wbrew legalnemu prawu państwa, rzekomo chrześcijańskich wartości... Co za obłęd i co za bluźnierstwo...

- No cóż... ani jedni, ani drudzy, to już nawet nie są ludzie, tylko ohydnie potwory w ludzkich skórach. 

Nawiasem mówiąc; jakby ktoś nie wiedział, nazwa "kościół" odnosi się wyłącznie do społeczności chrześcijan, czyli ludzi spełniających ściśle określone w Biblii normy, a nie do wszystkich, którzy się nimi nazywają.

Jak sądzę, po objawach, osobiście Pisma Świętego z pewnością Pan nie przeczytał i myśli Pan, jak większość "prawdziwych Polaków", którzy też, co widać, nigdy Pisma Świętego nie przeczytali, że sekta katolicka, to kościół.

Jak pan widzi; kłamią ci, którzy zarzucali kiedykolwiek i komukolwiek "ataki na kościół" w kontekście katolickiej sekty.

Jak się Pan zapewne już domyśla; żeby jakakolwiek organizacja mogła być zaatakowana, jako kościół, najpierw musiałby nim być.

A wie Pan co najbardziej mnie, "nieprawdziwego Polaka", boli? - Nie tak bardzo to, że mamy w Polsce czarną, zbrodniczą mafię. Ludzi niegodziwych jest pełno i zawsze taką czy inną mafię stworzą, albo będą chcieli stworzyć. Wiadomo wszak, że  w przeciwieństwie do porządnych ludzi, których trzeba wychować i się nad tym potrudzić, wszelki chłam i bandytyzm same się mnożą.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że państwo polskie tej mafii podlega. Jest jej wasalem. Jesteśmy narodem rzuconym na kolana i państwem do tego stopnia upodlonym, że odkąd istnieje nie chciało bronić przed nią nawet swoich najmłodszych, najbardziej bezbronnych obywateli - dzieci.

Teraz nagle, po filmie braci Sekielskich - niech ich Bóg błogosławi - nagle politycy, zauważywszy że ich obszyty biskupią purpurą okręt tonie, uciekają niczym szczury i chórem deklarują, że dobiorą się zbrodniarzom w koloratkach do tyłków, jakby przedtem nie wiedzieli co księża katoliccy robią z dziećmi. Czy te obrzydliwe, dwulicowe indywidua bez moralności, to jeszcze są w ogóle ludzie?  

Pal sześć, że KK niczym rak od wieków żeruje na polskim społeczeństwie, osłabia kraj, oraz morale obywateli. Ale żeby państwo skorumpowane z sektą ukrywającą i rządzoną przez zwyrodnialców nie reagowało na zbrodnie przeciw dzieciom, to się po prostu w głowie nie mieści.

W głowie nie mieści się też to, Panie Wałęsa, że wkurzył się Pan dopiero na mafię wtedy, gdy Pana spowiednik okazał się zboczeńcem i postawił Pana w niezręcznej sytuacji.  Przedtem nie reagował Pan w ogóle na żadne podłości mafii wiedząc również, że katoliccy księża codziennie gwałcą i będą gwałcić polskie dzieci, dopóki się tego procederu nie przerwie. Wiadomo Panu było, jak każdemu, że każdy ich dzień bez ochrony państwa przed ich oprawcami, to kolejny, koszmarny dzień dzieci już zawłaszczonych przez zboczeńców, oraz początek koszmaru dla kolejnych, nowo przez nich pozyskiwanych.

Niestety; polskie prawo jest , z powodu takich jak Pan, dla tych potworów w sutannach "za krótkie", a sądownictwo ich nie rusza.

Niech Pan sam oceni, kim Pan jest, Panie Wałęsa, i ci wszyscy do Pana podobni.

Zboczeniec, wbrew temu co Pan myśli, wcale Pana nie skompromitował. Nie był już w stanie.

Po tym zaniechaniu i tak już nic pańskiej reputacji zepsuć nie mogło. - Podobnie zresztą jak wszystkich polityków, księży i zwykłych katolików, którzy nie zrobili nic w tej sprawie.

A mogli chociażby zrobić to, co Bóg w Piśmie Świętym, każe zrobić w takim przypadku: "Wyjdźcie spośród nich, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami ich grzechów".

Jednak wszyscy ci ludzie, z wypranymi z rozsądku mózgami, trzymają się katolicyzmu, jak wsza kożucha. Nie ma już w nich nawet na tyle moralności żeby zauważyć, że Bóg z takim draństwem i z takimi ludźmi na pewno nie ma nic wspólnego. Bóg nie jest, nigdy nie był i nie będzie wspólnikiem złoczyńców.

Pan, Panie Wałęsa, najwyraźniej tej zasady nie zna, więc, jeśli wierzy Pan, że On istnieje, radzę się bać.

Są tacy kompletni durnie twierdzący, że odkrywanie kulis pedofilii w katolickiej sekcie jest zamachem na kościół. - Po pierwsze, jak wyżej było to powiedziane, sekta ta nie jest i nigdy nie była kościołem Jezusa Chrystusa ani jego częścią, co widać od początku po jego zbrodniach. Ten zbrodniczy twór, jest oczywistym, diabelskim pomiotem.

Po drugie; odkrywanie zbrodni sekty jest normalnym ludzkim działaniem w obronie jej ofiar, oraz właśnie w obronie prawdziwego Kościoła i dobrego imienia Boga które, podając się za Jego Kościół, pedofilska mafia bluźnierczo szarga.  

To by było na tyle.

Jeśli chce Pan ewentualnie trochę poczytać o Biblii, chrześcijaństwie, katolickiej sekcie, klerykalnej pedofilii i innych katolickich zbrodniach, polecam moje artykuły w Internecie pt: "Katolicyzm a paranoja"(2011) , Katolicki "kościół" nie uznaje winy za pedofilię księży" (2013)oraz inne tamże. Jak Pan może się przekonać pisałem o moralnym problemie katolickiej pedofilii już lata temu i niczego na gorąco nie wymyślam, bo akurat ukazał się film.  

Może ruszy Pana sumienie, może przestraszy się Pan Boga i wyjdzie Pan z obłędu. Może przestanie Pan uważać najbardziej zbrodniczą sektę w dziejach świata, za kościół Boży, a Pana Boga, za jej twórcę i mocodawcę.

Tego Panu i Panu podobnym życzę.

Z poważaniem

Wiesław Henryk Lipski

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1321
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1174
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 608
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 731
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 770
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 798
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 733
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 832
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 437
 
Autor
ArtykułNie chcem ale muszem... zadedykować ponizszy wiersz Walesie i herosom z ONR:

"O take Polskem walczyłem"... czyli zamach stanu na "samogłoski nosowe" .

Z "Bolkiem" do zdjeńć jusz nie stanem:
Kreml zastompil Watykanem.
Tworzonc NASZOM demokracje
"Zabolkował" ICH lustracje.

Kibol wzioł jusz Czenstochwe!
Noże, kije bejsbolowe
Na ołtarzu obok k

...  wyświetl więcej

  Serpico,  17/05/2019

@youngcontrarian:
W sumie i tak jesteście na emeryturze, większość z tych walczących z mafią kościelną, może czas na czyny zamiast słów, zdetonujcie się w Watykanie, ty masz kontakty szerokie w Rosji, załatwisz jakieś ładunki wybuchowe.
Bo te gadanie w kółko tego samego, mało daje, po tym jak Watykan przestanie istnieć, problem rozwiązania konkordatu zniknie, nie będzie z kim rozwiąz ...  wyświetl więcej

"Chodź, pokażę ci sąd nad wielką nierządnicą,która siedzi nad wieloma wodami,z którą dopuszczali się rozpusty królowie ziemi,a zamieszkujący ziemię zostali upici winem jej rozpusty"Ap.17:1-2.

@szubrawiec:
@szubrawiec:
Otóż to. Zaistnienie tzw. "kościoła" katolickiego jest przepowiedziane w Biblii i opisane w postaci wielkiej nierządnicy, odzianej w purpurę, uprawiającej nierząd z narodami i pijanej krwią świętych. Najgorliwiej byli ścigani i paleni na stosie, przez katolicką inkwizycję święci, czyli ludzie trzymający się ewangelicznej wiary i słusznie uważający, że takie ...  wyświetl więcej

  Serpico,  17/05/2019

@Wiesław Henryk Lipski:
Aha, coś jeszcze jest ciekawego ? To takie sobie.

Tu masz propozycję muzyki relaksacyjnej od pana Youngcontrariana:
https://www.youtube.com/watch?(...)GQ8fzuY

Gej, a nie ksiądz, jaja nie ? Takie rzeczy się zdarzają, tak jak bandy kretynów.

  Serpico,  17/05/2019

@Wiesław Henryk Lipski:
I ten dobry Bóg, przewidział powstanie KRK, zostawił w Biblii wzmianki o tym i nic z tym nie zrobił, mhm.
W psychologii nie ma nauczania elementarnego myślenia ? Szkoda.

Zwróćmy uwagę na znamienny dla "naszego" państwa wyznaniowego fakt, że jest już w toku wspólna i zgodna akcja PiS-u i wszystkich pozostałych partii i politycznych mająca na celu rozmycie tematu dotyczącego przestępstw katolickiej sekty. Kombinacja jest już w fazie rozważań, czy pedofilska sekta ma się oczyścić sama, czy należy powołać jakąś komisję do "zapoznania się " z tematem szalejącej w niej ...  wyświetl więcej

  Serpico,  17/05/2019

@Wiesław Henryk Lipski:
Na maila mu wyślij i czekaj na odpowiedź, a tymczasem relanium.

  Serpico,  17/05/2019

"Teraz nagle, po filmie braci Sekielskich - niech ich Bóg błogosławi "
Ten dobry ? A czemu on w całej swojej dobroci nic z tym nie robi ? Przecież jest wszechmocny, oraz Wiesiek, skąd masz oryginał Biblii ?
Aaa fakt, bo bym zapomniał, kto ci dal dyplom ? I czemu nie jest za to pociągnięty do odpowiedzialności hahaaha ...........

@Serpico: @Serpico: Załóżmy, że Boga nie ma, skoro rozważania na Jego temat są dla niektórych tak trudne, że nie starcza już im szarych komórek żeby pomyśleć logicznie o czymkolwiek innym. No więc, niezależnie, czy Bóg jest, czy nie; należy sobie odpowiedzieć na pytanie: co należało, zgodnie z prawem RP, zrobić z katolicką sektą i z jej bandytami?
Dlaczego, jak zawsze do innych tego typu pr ...  wyświetl więcej

  Serpico,  17/05/2019

@Wiesław Henryk Lipski:
Jako psycholog powinieneś rozdzielić pedofilie i przestępstwa na tle seksualnym, to tak na początek, z Bogiem, lub bez niego.
Dobrze by było wyłączyć z tego homoseksualizm, początki są trudne.
Proste ?

@Serpico: Najpierw zostań psychologiem i dopiero później wypowiadaj się, co psycholog powinien.
Po drugie myślę, skoro podjąłeś temat co ja powinienem, że powinienem cię ostrzec, że ty, jako człowiek niedowartościowany, sam niewiele potrafiący i z pewnością dlatego taki zapamiętały hejter, masz problem psychiczny z którym radzę zgłosić się do specjalisty. Mówię poważnie.

  Serpico,  18/05/2019

@Wiesław Henryk Lipski:
Aha, takiego który gdybym mu powiedział że jestem gejem, zacząłby się na mnie wydzierać i wyzywać od zwyrodnialców i pedofilów ? A ile tacy biorą psychotropów ? Przepraszam, ile biorą za wizytę ?

Na razie Wiesiek, jesteś kimś kto się tylko legitymuje byciem psychologiem i niestety, to co pisze i sposób w jaki to pisze pozwala mi wątpić w to czy na pewno nim jest bądź był w zasadzie.

  Serpico,  18/05/2019

@Wiesław Henryk Lipski:
Ktoś kto podchodzi do jakiegokolwiek problemu, na zasadach darcia się i grania na emocjach i swoich i innych ludzi, będzie wzbudzał zawsze moje wątpliwości, na pewno to oznacza że nic nie umiem i jestem niedowartościowany.
Pedofilia jest chorobą, 30 % ogółu przestępstwa na tle seksualnym, to pedofile, od tego by trzeba zacząć, spojrzenie na problem, stwierdzen ...  wyświetl więcej

@Serpico: Nadużyciem, idiotyzmem, brakiem elementarnej moralności i rżnięciem głupa jest twierdzenie, że organizacja z urzędu chroniąca i ukrywająca swoich pedofilów przed wymiarem sprawiedliwości, zamiast ich zgłaszać do prokuratury i wydalać z szeregu swoich członków, nie jest zwykłą, bandycką mafią. Wszyscy, którzy tej prostej rzeczy nie widzą, są zgnilizną społeczną niegodną by ich nazywać ludźmi. To jakieś potwory w ludzkich skórach, udające ludzi.

@Wiesław Henryk Lipski:
W moim liceum był historyk, który sypiał z uczennicą, w sumie wszyscy wiedzieli i wszyscy mieli w dupie, owszem pełnoletnia, ale już picie w WC wódki z maturzystami, na balu maturalnym, nie przeszło i przenieśli go do innego liceum.
Oczywiście to neguje wszystkich nauczycieli historii.Tak jak twoje zachowanie neguje psychologów.

W takich PRL-owskich Iz

...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
Bardzo chętnie przeczytam składną propozycję zreformowania związków wyznaniowych w Polsce.Pedofilia jako choroba powinna być leczona, to jest choroba, panie biblijny, podziękuj za to twojemu chrześcijańskiemu prawdziwemu Bogu,w międzyczasie wciskając we mnie że jest to wina ludzi.

Uporczywie piszesz pedofilia, a to nie jest pedofilia często, bo chodzi o osoby

...  wyświetl więcej

Jak zawsze rżniesz głupa w zaparte. Co ma piernik do wiatraka? Właśnie dlatego ludzie się skrzyknęli i pogonili czerwoną mafię, bo robiła co chciała, miała specjalne przywileje, ukrywała swoich bandytów, takich jak ten nauczyciel-pedofil, i była arogancka i bezkarna. Stała ponad prawem. To byli tacy sami bandyci jak KK i rządzący dzisiaj ich protektorzy, nazywający się demokratyczną władzą, a Polskę nazywający wolną.

@Wiesław Henryk Lipski:
Zgadza się, oddano mienie kościołowi, a teraz pan sprawi że mu je odbiorą, jest pan cudotwórcą ? W czasach kiedy żył Popiełuszko, nie było księży wykorzystujących dzieci ? Rzutuje to na niego ?
To nie był pedofil, maturzystkę pukał. Uwielbiam takich jak ty, z dość prostym widzeniem świata.
Have a nice day, pa. A tak, zapomniałem, mam nadzieję że nie nal ...  wyświetl więcej

@Serpico: @Serpico: Oczywiście rżnięcie głupa, przez Serpcia, ciąg dalszy.
A co tu reformować w przepisach? Nie rzecz w tym, że przepisy prawa są złe, bo ogólnie są dobre i sprawiedliwe, tylko w tym, jak to normalnie w każdym reżymie, że władza reżymowa i jej ulubiona sekta religijna stoją ponad prawem. Obowiązujące w państwie legalne prawo nie ściga członków tej sekty za żadne przestępstwa ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
Czyli jesteś z innego kościoła :), no tak, standard :), pocałuj mnie w dupę, cwaniaczku :). Nie trzeba ? A to czemu ? Czemu mają korzystać z czegoś co w zasadzie jest "zasługą" tego że KRK istnieje ? Nie byłoby KRK, nie byłoby ustawy o związkach wyznaniowych i nie było by przywilejów.
Jestem za, a rżniesz głupa to ty, grając na emocjach. Mają mają, tylko jest ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
W jaki sposób powstały wszystkie inne kościoły ? Hm ? Co ? Nie czasem na zasadach "reformowania" dogmatów ? Tak właśnie na takich zasadach, nie byłoby Biblii, nie byłoby KRK, nie byłoby bzdetów.
Także jak wyżej, jeśli, to wywalić wszystkich razem z Biblią i tobą w zajebany kosmos i będzie wtedy na pewno LEPIEJ.

"Bo po pierwsze prezentują wysoki poziom

...  wyświetl więcej

@Serpico: Właśnie o to chodzi. Wszyscy są rzucani rano w gaciach na glebę, skuwani, zamykani i karani za przestępstwa kryminalne, tylko katoliccy księża unikają odpowiedzialności. Nawet tacy zbrodniarze jak pedofile.
Mówisz o przywilejach dla innych wyznań dzięki katolickiej sekcie? Uważasz, że to mój przywilej i wszystkich niekatolików w tym kraju, że mogą utrzymywać z własnych podatków cu ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
Sprawdź sobie spis organizacji kościelnych odciążających państwo, owszem są i co z tego ? Ktoś sobie z domu zrobi, budynek na cele religijne i co ? I potem się zajmie krytyką KRK ? Jasne że nie moja :).
Ja jestem ateistą proszę jaśnie pana. Gdzie ja cię wyzywam ? Jak na razie ty mnie wyzywasz :).

W twoich urojonych snach wszyscy PRZESTĘPCY NA TLE SEKSU

...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
Słyszałeś kiedyś o seryjnych mordercach ? Są seryjni dlatego że ich rzucają po glebie od rana ? Niee ......
Gro ma wizje mesjanistyczne, wiesz o tym ?

p.s.
A ja bym wolał żeby cala ustawa o związkach wyznaniowych zniknęła z powierzchni ziemi, łącznie z wszelkimi przywilejami.

Wiesz czemu ? Dlatego że wtedy mało by zostało tych "utrzymujących się z dobrowolnych datków".

@Wiesław Henryk Lipski:
Konkordat>KRK>Ustawa.

Tak to wygląda, rozwiązanie konkordatu, KRK, ustawa i zero takich jak ty.

Tak by to wyglądało, tylko że tego się nie da wykonać, a mnie nie interesują rzeczy których się wykonać nie da.

@Wiesław Henryk Lipski:
Aaa mam jeszcze jedno, wszystkich od Biblii wysłać na jakichś kontynent, gdzie będą siedzieć i się zastanawiać po parę lat co jest w Biblii i czego dotyczy dane proroctwo, ale niestety wszystkie są zajęte hahahaah ............

No ale Wiesiek jak wszyscy to wszyscy, także ty też masz wypieprzać hahaa...........

Wszyscy razem w jednym tempie, paszli won z tym średniowieczem.

Można by wam dołączyć czakramiarnę.

@Serpico: . P.S. Masz autorskie prawo, żeby skorzystać z własnego pomysłu, więc wypieprzaj, Serpcio, jako pierwszy.

  Serpico,  20/05/2019

@Wiesław Henryk Lipski:
https://www.youtube.com/watch?(...)k5DZ4Cs

Na psychologii i matematyce się nie znasz, angielski mam nadzieję znasz hahaha
Pieprznięty dziadku :)

@Serpico: Dobrze mówią kościoły protestanckie, żeby znieść konkordaty i całkowicie oddzielić wszelkie wyznania od państwa, oraz nazwę "Kościół Katolicki" (jedyną wymienianą z nazwy, grupę religijną, czyli uprzywilejowaną) usunąć z polskiej, średniowiecznej i wyznaniowej, Konstytucji. Domagają się bezskutecznie, żeby każdy uprawiał swoją wiarę za własne pieniądze, czyli żeby obywatele nie musieli p ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
Pisz sobie te kretyńskie bzdety do zeszytu i czytaj sam sobie i się tak cymbale nie rzucaj i nie zasłaniaj prawem, bo jak na razie łamiesz je ty, a nie ja, to raz.
Dwa, ktoś sobie uniknie płacenia podatku gruntowego, a potem zacznie krytykować KRK, mi się ewentualnie może chcieć śmiać z naiwniaków , którzy dają się nabierać "kościołom protestanckim"., tak czy ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
A teraz możesz już słoneczko wypierdalać, pogadaj z żoną jak nie masz z kim.

Nie byłoby kretynie tych wszystkich kościołów gdyby nie KRK i nie byłoby kogo krytykować, to jest jasne że ich dławi że się nie mogą dopchać do wszystkiego, tak jak jasne jest że mają "wiernych" dzięki KRK, ludzie wychodzą z KRK i idą do nich.

Bo przecież ateiści nie pójdą prawda haaha ? Prawda batonie niedorobiony, wkurwiają mnie tacy kombinatorzy jak ty.

  Serpico,  20/05/2019

@Wiesław Henryk Lipski:
Kraj Ci nie odpowiada ? Zabieraj łachy i spieprzaj po paszport.

Powiem ci po cichu na co czekam, aż zaczniesz we mnie wciskać, że jestem pedofilem albo coś w tym stylu i wtedy to kurwa zobaczysz policję , nie z rana , na glebie itd, co chyba jest twoją obsesją, zwykle wezwanie.

A teraz ciśnij dziadek w bok.

@Serpico: Dzięki, że pomogłeś w spopularyzowaniu artykułu i w pokazaniu czytelnikom jakimi idiotami są "prawdziwi Polacy", ale teraz już spadaj.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska