Login lub e-mail Hasło   

Sen w domu moich dzieci ...

"Noc - to taki dzień,Który uczy nas spokojuNim ogarnie snem"
Wyświetlenia: 500 Zamieszczono 03/06/2019

U córki mam szeroki, dwuosobowy materac. Starszy wnuk zapytał się czy może ze mną spać. Zgodziłem się i wnuk "przygotował" dla nas spanie. Naznosił poduszek, kołder i wybudował legowisko. Z części pościeli zbudował zasłonę "od światła", bo raziło go światło wpadające przez drzwi. Na środku materaca położył kilka wałków, dzieląc materac na dwie równe połowy. Na mojej połowie położył dwie poduszki i koc a sobie wziął poduszki i kołdrę. Nie zgodziłem się na taki podział bo lubię w nocy spać pod kołdrą, więc wpakowałem się mu pod jego kołdrę. Na szczęście córka zobaczyła problem i przyniosła mi dodatkową kołdrę. Mogliśmy zgasić światło i iść spać. Wnuk poprosił o "rysowanie" po plecach. Nie miał koszulki więc głaskałem go po małych, ciepłych plecach. Już dawno tego nie robiłem bo moje dzieci są już duże a rzadko śpię z wnukami. Po chwili wnuk i ja zasnęliśmy. Budziłem się od czasu do czasu i go przykrywałem bo spał bez koszulki w samych spodenkach. Był niezadowolony z tego przykrywania i prędko się wykopywał. Wreszcie po którymś razie wstał i poszedł spać do mamy.


.


Rano ... Pobudka po siódmej.
Ja zazwyczaj śpię do 10-tej, 11-tej aż się całkiem wyśpię ale starszy wnuk musi iść do szkoły więc budzi się wcześniej. Ponieważ młodszy wnuk się mnie trochę boi to starszy znalazł sobie rano zabawę by zaprowadzić młodszego do mojego łóżka. Namawiał go, zachęcał ale nic mu z tego nie wychodziło bo młodszy ciągle się bał.
Wreszcie obaj zjedli śniadanie, ubrali się i zięć wziął ich na spacer. Starszego odprowadził do szkoły i przy okazji zabrał młodszego na przechadzkę.
Moja wizyta przydała się moim dzieciom bo zazwyczaj zięć ma wolny dzień w poniedziałek i zajmuje się dziećmi ale akurat w ten poniedziałek zawołali go do pracy i opiekuję się moim mlodszym wnukiem, który nie miał z kim zostać w domu. To dla mnie małe wyzwanie, gdyż jak już wcześniej wspomniałem - młodszy wnuk boi się mnie trochę. Na szczęście nie płakał przy wychodzeniu rodziców do pracy i mogliśmy się spokojnie bawić. Nawet zawołał siku ale okazało się, że pielucha już jest pełna i trzeba ją zmienić. Pamiętam jak się to robi z czasów, gdy moje dzieci były małe, więc cała operacja przebiegła bez problemów.

  • ~

PS
Ten artykuł jest z gatunku - dzień z życia dziadka. Ma on trochę wspólnego z heiterami, trollami i moją bezbronności a jednocześnie z moją mocą i odwagą.
Kto ma rozum ten rozumi ...
Ale nie trzeba na niego głosować i nie mam ambicji by był popularny :-)))
Nie przeszkadzają mi odrzucenia i krytyczne komentarze bo ...
Życie jest takie piękne :-))))

~~~~~
Budka Suflera
"Noc ..."
https://youtu.be/p7zgMRGFB7Q

~

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1530
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3136
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1271
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2541
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 845
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1045
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 428
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2037
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 580
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2432
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2023
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3471
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

O Boże ... o boże... aż mi ciarki przeszły ... Jezus Maria .....

"Nie miał koszulki więc głaskałem go po małych, ciepłych plecach. Już dawno tego nie robiłem bo moje dzieci są już duże a rzadko śpię z wnukami. Po chwili wnuk i ja zasnęliśmy. Budziłem się od czasu do czasu i go przykrywałem bo spał bez koszulki w samych spodenkach. Był niezadowolony z tego przykrywania i prędko się wykopywa

...  wyświetl więcej

I to pisze ten sam człowiek który mi groził śmiercią z Wróblem ... i tyle osób lżył w necie ... co to jest ? Nie no ciebie trzeba zgłosić na policję.

Od tak sobie piszesz że obmacujesz swojego wnuka i to w takim tonie !?

Jakiego dziadka ? To raczej dzień z życia ... o Boże ... i nikt nie reaguje.

Głosować na co ? Na te opisy cieplutkich ciałek dzieci ? Opisy obmacywania ich i ich strachu ?

Niepotrzebnie przykrywasz jak jest gorąco to będzie się odkrywał albo wystawiał nogę spod przykrycia by chłodzić organizm. Nie zawsze ta troskliwość na zdrowie wychodzi ... ;)

@pokrzywiony:
cytuję Koriolan :
"Jest PIĘKNA pogoda, ciepło około 20 stopni. Pełno licealistek co zrzucają zimowe ciuchy ...
Kwiaty, zieleń ... Jest CUDOWNIE :-))) "
http://eiba.pl/5

A wyżej opis obmacywania dziecka, dziękuję za uwagę. A tego jest ILEŚ.

@pokrzywiony:
Chcesz mi powiedzieć że gdyby to pisał ktoś inny też byś tak reagował ? Znieczulica społeczna ?

@Serpico: Jesteś chory i o tym nie wiesz, ale Ci co czytają te twoje wynurzenia wiedzą o tym już od dawna, biedny człowieku. :(
Pewnie mama ani tata nie głaskali cie po plecach ani po brzuszku, by cię uspokoić i to dlatego jesteś taki chory z nienawiści.

@pokrzywiony:
Ja jestem chory ? Gdyby to napisał ksiądz już by była afera na pół Polski.To ja jestem bezsilny, przynajmniej w tej chwili, ale niech w końcu ktoś się przyjrzy temu twojemu koleżce.

Nikt mnie kurwa po niczym nie głaskał i nie pisał na ten temat w necie, bo wtedy nietu nie było, w międzyczasie próbując się znęcać nad ludźmi, ten typ to sadysta.

A już na pewno się nie bałem dziadka, pojebie.

@pokrzywiony:
Ogarnij się, pisać że się opiekuje dzieckiem, a pisać że się je głaszcze po cieplutkich pleckach, to jest różnica, a o nastolatkach i seksie ma ileś kurwa komentarzy.

Przeraża zerowa reakcja ludzi tylko dlatego że go widzieli 3 razy w życiu i co z tego ?

@pokrzywiony: wiem ...
Powinienem wnuka zostawić tak jak jest. Ale niestety jeszcze czuję się po staremu odpowiedzialny. Gdyby rano kaszlał byłoby na mnie :-)))

@Koriolan: Przegrzanie też nie jest dobre, a on sobie podświadomie przez sen reguluje tą temperaturę. Więc się nie dziw że był niezadowolony. :)

  Serpico,  03/06/2019

@pokrzywiony:
http://www.eioba.org/files/use(...)125.jpg
Szybciej nie był zadowolony dlatego hahaahah ...........
Wami można wystraszyć pół przedszkola, a on sam, jeszcze pewnie mu puszcza zamiast bajek, tego Osho na tubie, przygotowuje mu świadomość, szkoda dziecka.

Jak chuchnie w tego

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  05/06/2019

@pokrzywiony: e tam. Wnuczek naszego guru nie reaguje podświadomie. Nie ma takiej opcji. Wnuczek Koriego wysysa świadomość z resztek piwa po dziadku i odrzuca kołderkę świadomie z wyższością.

  Serpico,  03/06/2019

Miejmy nadzieję że przyszłe pokolenia docenią twoje męstwo i bohaterstwo, oraz to że wstałeś raz rano a nie o 11 i przewinąłeś wnuczka, jeszcze za parę wieków będą o tym śpiewać bardowie.

Ty wiesz, ja mam chyba inną definicję męstwa i bohaterstwa, jakoś mi się nie kojarzy z siedzeniem rok czasu na portalu dla Benedyktynów i wyzywaniem ludzi dzień w dzień, nie wiem czemu, pewnie jakieś zaci

...  wyświetl więcej

@Serpico: dziwne ...
Przecież wyzywasz ludzi dzień w dzień ...
Jakieś inne męstwo z twojej strony ?
Hi hi hi ....

  Serpico,  03/06/2019

@Koriolan:
A co sądziłeś że możesz skakać do mnie ? Albo robić mi analizy psyche ? Ty zwyzywałeś 10 ki osób, nie jedną.
A mi groziłeś bohaterze śmiercią.

  Serpico,  03/06/2019

@Koriolan:
Co więcej obsmarowałeś jednych z jednego portalu na innym, a tu następnych panie "dobry dziadek".

hi hi hi :)))))

Co ty myślałeś pajcu że będziesz się sadził do mnie, a ja nigdy nie zareaguje ? Ciesz się że tylko takie reakcje, a jeszcze nie oglądasz wezwań na wyjaśnienia, ale to może wiecznie nie trwać :).

p.s.
A sam art, idzie do "akt", bo to nie wygląda, masz mózg to myśl co piszesz.

  Serpico,  03/06/2019

@Koriolan:
Koleś którego usunęli z Polski Laickiej za nielegalne kwestowanie w ich imieniu na co nie miał zgody, koleś który rozpisuje się o robieniu nalewek na czeskim spirytusie i jeszcze wysyłaniu ich za granicę, koleś który mi groził śmiercią, tym razem pisze że sypia z wnuczkiem i dotyka go po cieplutkich plecach.
Każdy kto to oglądnie będzie miał dość podobne reakcje.
Zr ...  wyświetl więcej

@Serpico: kwiii kwiiii kwiii kwiii ...

@serpico:
Fajnie ujął to pokrzywionym ... Nie dotarłeś do pierwszej bazy.
Tutaj pokazuje Ci się druga i trzecia bazę ... O ile jesteś w stanie je zobaczyć.
Masz oczy ?

  Serpico,  04/06/2019

@Koriolan:
Mam i widzę co nadal robisz, nadal usiłujesz się znęcać, ale to nie ma znaczenia, łącznie z moimi oczami, ma natomiast znaczenie jak na to spojrzy prawo.
Łącznie z tym artykułem.

Jesteś typem sadysty, jak twój ojciec, ale to jest bez znaczenia, ma znaczenie natomiast co pisałeś i robiłeś w necie, nie pomoże ci poczucie bezkarności, bo to tylko poczucie.

  Serpico,  04/06/2019

@Koriolan:
Już bym nic do ciebie nie pisał,ale jak wyżej, facet który się rozpisuje o wiśniówkach, zostaje usunięty ze stowarzyszenia gdzie nie jest akredytowany do kwestowania na ich rzecz i występowania w ich imieniu, ten sam który groził mi śmiercią, teraz pisze że sypia z wnuczkiem, a opisy są takie że można pawia wywalić, nie wiem jak można wpaść na to by pisać że dziecko które się dot ...  wyświetl więcej

  Serpico,  04/06/2019

@Koriolan:
Imo tobą powinna zając się prokuratura za cyber stalking iluś osób, za występowanie w imieniu iluś osób, za oczernianie ich, grożenie itd, następnie skarbówka, a na sam koniec powinieneś mieć powtórną komisję lekarską, o ile ty w ogóle posiadasz rentę, skąd ja mam wiedzieć co jest prawdą w tym co piszesz a co nie.
Łamiesz prawo tyle wiem i to notorycznie.

A tak jeszcze łamanie zabezpieczeń eioba.

@Serpico: "nadal usiłujesz się znęcać, ..."
Znęcać nad Tobą ?
Jesteś moją ofiarą ?

@Serpico: "skąd ja mam wiedzieć co jest prawdą w tym co piszesz a co nie."
.
No właśnie ... Skąd ?
Jesteś ofiarą mojej manipulacji ?

  Serpico,  04/06/2019

@Koriolan:
Przede wszystkim nie jestem ofiarą, a moja ocena jak wyżej jest moja i ma znaczenie dla mnie, ważna jest ocena prawa, daleko nie będzie odbiegać od mojej.
Dalej próbujesz pisać coś na mój temat, zajmij się wnuczkami, na razie to nie wygląda na zajmowanie się tylko na przestępstwo wobec dziecka.

Nie ma znaczenia nawet czy to prawda czy nie, ma znaczenie że to napisa

...  wyświetl więcej

  Serpico,  04/06/2019

@Koriolan:
Lekko licząc stalkujesz około 20 osób, takie luźne wyliczenia, razem z Wróblem i osobami podobnego pokroju, a to jest margines społeczny, czy tego chcesz czy nie.
Z twoich opisów wynika że także jesteś marginesem, jak z jego, czy to prawda ?
Nie wiem, takie są wasze opisy, a w tle jest łamanie prawda i to notoryczne, oraz chroniczne poczucie bezkarności.

@Serpico: "ważna jest ocena prawa, daleko nie będzie odbiegać od mojej."
.
Jesteś sędzią prawa ... Czy tylko masz taką nadzieję ?

@Serpico: "przestępstwo wobec dziecka."
.
Chcesz mnie osadzić jako pedofila ?

@Serpico: "a to jest margines społeczny, czy tego chcesz czy nie."
.
Jesteś sędzią marginesu społecznego ?

  Serpico,  04/06/2019

@Koriolan:
Nie ja jestem od sądzenia, od tego są sądy, opisy są jak patologia, tyle. Trwale bezrobotni, zarobki z szarej strefy, takie są opisy, to jest patologia.

@Serpico: "oraz chroniczne poczucie bezkarności"
.
Cóż ...
Ja jestem Wolny ... A Ty ?

  Serpico,  04/06/2019

@Koriolan:
Wolność nie oznacza łamania prawa, masz wyżej, ja nie mam czasu się tym zająć, ale w końcu go znajdę na siłę i jak dostaniesz wezwanie, to już nie będzie panie bohater internetu, nie będzie ochrony jaką ci daje, będą pytania i będziesz musiał na nie odpowiadać.

Z opisu jesteś menelem, nie twierdzę że jesteś, taki jest opis, marginesem społecznym który łamie prawo.

@Serpico: "Nie ja jestem od sądzenia, od tego są sądy, opisy są jak patologia, tyle."
.
To przecież TY OSĄDZASZ, że to patologia ...
Dlatego się Ciebie pytam czy jesteś sędzią od prawa, patologi i marginesu społecznego ?

  Serpico,  04/06/2019

@Koriolan:
Jakby mam prawo do mojej opinii, ja z tobą nie będę się bawił w dyskusję po cały dzień, tym bardziej że jestem w pracy.
Jeśli też jesteś temat można zamknąć, jeśli nie nadal jest otwarty i tyle. Zrozumiałeś?
Jeśli zrozumiałeś daj znak.

@Serpico: Wolność oznacza bycie Wolnym ...
To TY OSĄDZASZ, że łamie prawo i straszysz mnie sądami, prokuraturą, urzędem skarbowym. zusem i czymś tam jeszcze :-)))

  Serpico,  04/06/2019

@Koriolan:
Gdzie ja cię straszę ? Napisałem że powinni się tobą zająć imo, groziłeś mi śmiercią, dla przypomnienia, z Wróblem z którym stalkowałeś ROK czasu Benedyktynów i ludzi z tego portalu.
Ile razy mam ci powtórzyć na jakiej bazie oceniam ? Nauczysz się odpowiadać na pytania, zamiast je zadawać.

Znów mam ci pisać w punktach ?

@Serpico: "Z opisu jesteś menelem, nie twierdzę że jesteś, taki jest opis, marginesem społecznym który łamie prawo"
.
Cóż ...
Łamiesz prawo gadając prywatnie a będąc w pracy.
W pracy powinieneś pracować :-)))
Być może dlatego się gubisz ...
Piszesz, że "jesteś menelem" a dalej, że tak nie twierdzisz.
Zdecyduj się ... Twierdzisz, że jestem menelem czy NIE twierdzisz i cofasz to co napisałeś ?

  Serpico,  04/06/2019

@Koriolan:
HAAHAHAAHAH , mocne :), to mnie ubawiłeś :), zabierz wszystkim paniom z mojego biura telefony żeby nie mogły smsów pisać bo łamią prawo HAHAAHAHAAH

Czasem jesteś zabawny, ale tego czasem jest za mało.

Jesteś menelem imo, nie wynika to z moich wyobrażeń na twój temat, tylko z zachowania twojego, opinia w sensie.

@Serpico: jak napisałem wyżej .,..
W jednym zdaniu twierdzisz, że jestem menelem a jednocześnie piszesz, że nie twierdzisz.
Dla mnie jest to dowód twojej schizofrenii.
Jesteś schizofrenikiem ?
Diagnozowales się w tym kierunku ?

@Serpico: he he he ...
W niektórych zakładach jest ZAKAZ używania telefonów.
W zakładach karnych też :-)))

  Serpico,  04/06/2019

@Koriolan:
Ktoś kto pisze że jest "synem Boga" lepiej niech się za psychologię nie bierze :).
Być może, nie mam doświadczeń związanych z ZK.

@Serpico: XXX
Miłej pracy :-)))
Ja jestem Wolny ... Więc nie w pracy :-)))

@Serpico: nie ma problemu z ZK ... Wszystko przed Tobą :-)))

  Serpico,  04/06/2019

@Koriolan:
Nigdy nie miałem konfliktów z prawem czego nie da się powiedzieć o Ptaszku :)
Śmiej się, dokazuj, cwaniacz, kłam, stalkuj ludzi i czekaj na efekty swojego postępowania.
Dzięki, miłej patologii.

Dużo wiesz o tym jak wygląda praca .... czyjaś, gdzieś to już widziałem.

  Serpico,  05/06/2019

@Koriolan:
Nie chce mi się ale ci wyjaśnię, moja schizofrenia polega na tym że mimo mimo mojej opinii, stan faktyczny może być inny i o to chodziło w zdaniu, gdzie napisałem że nie twierdzę że jesteś menelem.
Twój tok rozumowania natomiast powala, raz napisałem że muszę iść do pracy, to się okazało że nie jestem wolnym człowiekiem, natomiast jeśli "zawołali" do pracy twojego zięcia i ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  04/06/2019

Kori napisz kolejne artykuły. 'Jedzenie w domu moich dzieci' i "Wydalanie w domu moich dzieci'.
Nie zapomnij załączyć dokładnego opisu organoleptycznego. No wiesz - zapach, wygląd, smak. Możesz to wzbogacić o opis dźwięków. I jak na ich tle kształtuje się dziadzio Kori ze swoim kwii, kwi, beeeee, meeee, kwaa, kwaa i kukuryku.

@Hamilton: kwiiii kwiii kwiii chrum chrum ...

  Hamilton,  04/06/2019

@Koriolan: rozmowny jesteś jak blondynki przed ubojnią.

Masz rację.. Uściski i tak trzymaj. Życie jest piękne...

  Serpico,  05/06/2019

@Marcin Sznajder:
Pewnie że tak, następny razem jak zięcia wezwą do pracy w jego dzień wolny, niech mu powie:
Ja nie pracuje, jestem wolny a ty ??? !!!

A pan jak chce to sobie niech poczyta co ci piewcy pięknego życia piszą gdzie indziej, cały portal Benedyktynów, zwyzywany.Ten buddysta o którym pan pisał Piotruś, nawet 90 letniego opata zwyzywał.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska