Login lub e-mail Hasło   

Mknięcie po autostradzie ...

Kawałek mojego życia ...
Wyświetlenia: 545 Zamieszczono 13/06/2019

.

Znajomy ksiądz powiedział nam, że poza nim jest fajny drugi młody ksiądz, również świadomy. Poszukaliśmy jego wykładów w internecie i stwierdziliśmy, że spotkamy się z nim.
A więc oznacza to kolejną moją wyprawę w góry.
Wykład był w czwartek i prowadzili go dwaj koledzy z jednego klasztoru. Oglądając ich wykłady w necie widać było, że ksiądz jest przebudzony bardziej, natomiast jego kolega wyrażał wiele sprzecznych myśli. Tym niemniej umówiliśmy się z góralem w Krakowie i pojechaliśmy na ich wykład.
Wykład odbywał się w pięknych pomieszczeniach zakonu dominikanów. Te pomieszczenia były chyba najciekawszą rzeczą tego dnia, gdyż wykład okazał się promocją nowej książki obu wykładowców. Książka niespecjalnie mnie interesowała ale cieszyłem się góralem, jego córką i znajomą MM, która dołączyła do nas w Krakowie. Ja na wykład przyniosłem w prezencie pyszne pączki ze "Starej pączkarni" a góral dał wykładowcom prawdziwe oscypki. Po wykładzie i sprzedaży książek siedliśmy z księdzem i pogadaliśmy. Góral zrobił księdzu wykład o buddyjskiej medytacji. Ksiądz zaczął się zamykać i cofać aż wreszcie przerwał spotkanie.
Po opuszczeniu klasztoru siedliśmy na chwilę rozmowy i podsumowania spotkania. Wszyscy byli zadowoleni ze wzajemnego spotkania. Dawno się nie widzieliśmy z MM i cieszyliśmy się sobą :-)))

.

.


Ja wchłaniałem atmosferę Krakowa, uliczny szum, stukot kopyt koni gdy w pobliżu przejeżdżały krakowskie dorożki, patrzyłem na szczupłe, gołe nogi młodych kobiet, szczodrze obnażane w wieczornym upale.
Krakowska starówka to królestwo obcojęzycznych turystów i młodych pięknych ludzi.

Po odwiezieniu MM wróciliśmy w góry do domu.
Następnego dnia góral dowiedział się, że nasz znajomy zakonnik z Tyńca jest chory i postanowił podrzucić mu trochę leków. Wsiedliśmy więc do jego Brabusa i pojechaliśmy.
Zostawiliśmy leki dla zakonnika w recepcji i usiedliśmy na tarasie gadając, pijąc kawę, jedząc lody i podziwiając cudowny widok z tyńskiego tarasu.
Gdy wracaliśmy, jakiś facet na autostradzie agresywnie wyprzedzał innych swoją Skodą SuperB. Góral postanowił mu pokazać jak się to robi. Nacisnął gaz w swojej v-ósemce i samochód skoczył do przodu. Już po chwili mknęliśmy po autostradzie płynnie mijając wszystkie samochody. Czułem się bezpiecznie ale wiedziałem, że prędkość jest znaczna.
Zapytałem o liczbę i usłyszałem :
- 240
A ten facet w Skodzie co ?
- nie wiem, zniknął gdzieś z tyłu.

Chwilę jeszcze rozkoszowaliśmy się szybkością a potem góral zwolnił do normalnej szybkości i spokojnie wróciliśmy do domu w górach.

Podsumowanie
Szukamy świadomych ludzi takich,  którzy już się trochę przebudzili i podnieśli poziom swojej świadomości. Fajnie się z nimi rozmawia, przebywa, biesiaduje i żyje. Mi podobali się obaj zakonnicy ale góral nie miał do nich serca.
Zobaczymy co się będzie działo dalej :-)))

~

.

Podobne artykuły


13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 930
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1609
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 722
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1204
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1374
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1549
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 727
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1325
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1318
11
komentarze: 65 | wyświetlenia: 1229
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1112
11
komentarze: 158 | wyświetlenia: 554
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 450
 
Autor
ArtykułŁo matko bosko, tyn górol musi być łóśficony obuchem, by po polskich drogach jeździć 240/godz. Na polskich drogach są tysiące krzyży upamiętniających takich obudzonych kretynów. Jeździj z górolemi a zostaniesz nieśmiertelny wcześniej niż ci się wydaje.

Jeśli miarą mądrości jest pokazanie komuś, że potrafisz jechać szybciej od innych na drodze pełnej pojazdów to przyjmij Kori wyrazy głębokiego współczucia. Nawet to twoje kwiczenie jak świnia przestaje dziwić. Kori osiągnąłeś już najwyższy poziom skretyniałej duchowości.

Jezu ... jak się śmieję to moje hahhaahahha. Piotr Wróbel, w środowisku przestępczym znany jako "góral", SkodaB to pozostałość po "stajni" aut typu Porshe i Ferrari HAHAAHAAHHAAHAH.
Trzeba było księżom opowiedzieć jak Wróbel rok czasu wyzywa Benedyktynów na ich własnym portalu, a szkolenia medytacyjne to on pewnie robi nawet Dalajlamie hahahha ...........

A czemu ty chcesz udowodnić

...  wyświetl więcej

  Serpico,  13/06/2019

Dramatyzmu trzeba było trochę dodać.

Na autostradzie, zaczęła nas wyprzedzać inna SkodaB, góral popatrzył na mnie, uśmiechnął się złowieszczo i nacisnął gaz, wcisnęło mnie w fotel, drżącym z emocji głosem spytałem, ile jest na liczniku i usłyszałem:
- 240
- Ale ... co z twoim ego Piotrze i latami medytacji ? Nie sądzisz że zareagowałeś egocentrycznie ?
- O Kurwa ......

...  wyświetl więcej

@Serpico: hahahaha - od razu widać, że te łóśficone garkotłuki nie mają EGO. Hahahahahahahaha - mistrzowie świata w zaprzeczaniu sobie na każdym kroku. To kawałek jego życia. Ciekawe kiedy zostanie rozkawałkowany w promieniu 20 metrów i osiągnie wymarzoną nieśmiertelność..

  Serpico,  13/06/2019

@Hamilton:
Co się naśmiałem to moje :), jeszcze te 240, uuu tłusto :). Tak się zastanawiam czy to prawda, raczej nie, ale cisnąć 240 na naszych drogach jeszcze jadać z córką, to trzeba mieć spaprane geny.

@Serpico: ostatnio jechał 80 z tatą Syrenką. Tak pierdolić może jedynie wymoczek, który nie przekroczył nigdy 160 na polskiej drodze..

  Serpico,  13/06/2019

@Hamilton:
Pewnie kłamie, ale jeśli pisze prawdę, to Wróbel jest kretynem, Wróbel coś pisał o córce, czy też córkach, jedna miała niby około 10 lat, no to jak jeździ w ten sposób z dzieckiem około tego wieku, to jest idiotą.
Kij z nimi, niech zaliczy dachowanie najlepiej na poboczu, może choć się da z nich złożyć dwie nerki działające, ale stwarzać zagrożenie innymi ludziom i to jesz ...  wyświetl więcej

@Serpico: albo jest kłamcą, albo idiotą, który się cieszy, że jeździ 240/godz. Innej opcji nie ma. Ja myślę, że to pierwsze, bo ten 'brak EGO' powoduje, że musi koniecznie czymś zaimponować. Próbował kwi,kwi, ale słabo mu to wychodzi. Nikt się nim nie zachwyca i go to boli. Kuźwa 60 lat a mózg 6 - cio latka opóźnionego w rozwoju.

@Serpico: hahahaha - chcesz 'kawe i Paczki z Aógóstowa'. Nie chciał. 'Paczał' na mknące autostradą zaskrońce

@Hamilton: a chcesz umrzeć tak samo głupi jak teraz ?
.
To umrzesz ... Kwiii kwiiii kwiii ...

@Koriolan: ty dla mnie to jesteś taki Sokratesik z Wąchocka albo nawet Sedes z Bakielitu. Cokolwiek napiszesz to jakby wieprz się zesrał i zakwiczał z radości. Masz klasę.

  Serpico,  14/06/2019

@Koriolan:
Ups, znów komuś grozisz śmiercią.

Ksiądz zaczął się zamykać, ale w pewnym momencie rozmowy z góralem, otworzył się i wycedził.
-Słuchaj pieprzony tłusty kretynie, ja jestem księdzem, włóż sobie do dupy ten twój buddyzm i gadki o tym że Jezus był w Tybecie i tam nauczał medytacji i wypierdalaj z tymi oscypkami.

Artykuł ten wyszedł mi jako pułapka - zabawka na umysły heiterków - hitlerków. Wynik tej pułapki widać w komentarzach wyżej i zapewne niżej też je będzie widać :-))))
.
Umysły trochę mniej zaciemnione bez problemu odnajdą odpowiednie miejsca :-)))
Miłej zabawy :-)))

@Koriolan:
Pułapka, no tak przecież Benedyktyni nie spotkają się ani z tobą ani z Wróblem. Pułapka dla ludzi którzy nigdy nie siedzieli w dobrym aucie i nigdy nie jeździli po polskich drogach ty tłusty kretynie.
Co widać ? Ty pieprzony menelu.
Ciężko nie jest wymyślić bezdomny łachudro zadłużony po uszy że Wróbel po prostu takiego auta nie posiada, tyle widać, ale jest tak debilny że można założyć  że tak by postąpił jak napisałeś.

  Serpico,  13/06/2019

@Koriolan:
W takim układzie to spam, baj.Każdy to pułapka, pewnie wnuk to nawet patrzyć na ciebie nie chce, a dzieci z tobą nie rozmawiają.
Panie PUŁAPKA.

@Serpico: hi hi hi ...

  Serpico,  13/06/2019

@Koriolan:
Ciesz się, faktycznie masz z czego bezdomna mendo.Benedyktyni dostaną na mail co piszesz na temat katolików, to też będziesz się pajacu cieszył jak przy laickiej.
Chcesz ? Uwolnię cię od znajomości z nimi, jak uwolniłem od laickiej, będziesz wolny, szmatławcze.

Aaa nie tylko o katolikach, także na ich temat i to IMIENNIE.

I będzie zamiecienie cię na kupę śmieci, drugi raz, do trzech razy sztuka, trzeci to będzie najmniej zabawny, bo to już prokurator.

@Serpico: tak
Chcę żebyś pokazał swój debilizm :-)))
Być może tak będziesz cierpiał, że Twój umysł odpierdzieli Ci numer i się przebudzi :-)))

Powyżej widać jak rzuca się serpico - heiter który wpadł w pułapkę ...
Rzuca się ja ryba na haczyku :-)))
Ham-ilton jako ciut mądrzejszy ucichł po wpadnięciu w pułapkę :-)))

@Koriolan: hahahaha - hahaha - pułapka. Ty jesteś pułapką ewolucyjną, a te światłe umysły to podobny i krzywy Maniek? Dojdzie jeszcze kliement, zakrawa i będzie cała elyta w komplecie. Ale jesteś spry ciula z akcentem na ostatnie sylaby. Kori ty masz mózg 6 latka. A wujek mnie przewiózł 240, a mój 260, a mój 320, a mój dziadek jest tak głupi, że tata dał 20 zł myśliwemu by już tego idiotę zastrzelił.

  Serpico,  13/06/2019

@Koriolan:
Jak zaczniesz dostawać wezwania to nie ja będę cierpiał ale ty, bo trzeba będzie się ruszyć, ja nie żartuje.

Większość z twoich artów to kłamstwa, wynika z tego tyle że kłamiesz, dalej jest kwestowanie bez czyjejś zgody, dalej oczernianie tego kogoś, na portalu dla Benedyktynów, a tu obrażanie katolików i samych Benedyktynów imiennie nawet.

Co tam pisał Wróbel, wi

...  wyświetl więcej

@Serpico: ", ja nie żartuje. "
A ja się nie boję :-)))
.
Ktoś mądrzejszy będzie wiedział co to znaczy nieustraszoność :-)))

@Koriolan:
Dlatego że masz poczucie bezkarności, ale to tylko poczucie.

@Hamilton: "mój dziadek jest tak głupi, że tata dał 20 zł myśliwemu by go już zastrzelił."
.
Trochę mi żal Twojego dziadka ...
Ciebie też trochę. Coś odziedziczyłeś po dziadku :-)))

@Serpico: "A na sam koniec jestem ja i twoje groźby."
No nie ...
Ty jesteś na samym POCZĄTKU ... Prosiaczku :-)))

Fajnie ...
Oba żuczki wpadły w pułapkę i oba się rzucają.
Ech ...
Dlaczego mnie to tak bardzo nie bawi ?
Tak naprawdę to zaciemnienia ludzkie są smutne.
Chciałbym by wszyscy byli przebudzeni /oświeceni to naprawdę fantastyczni ludzie :-)))

  Serpico,  13/06/2019

@Koriolan: Wtedy też się cieszyłeś a później kłamałeś im więcej ludzi tym bardziej zaczną ci się przyglądać i się skończy zabawa w świadomości, oczernianie 10 ków osób , wyzywanie 10 ków osób i dziecinada.

@Koriolan: nie mądruj się pułapko, górol może zapłacić :
przekroczenie szybkości o 51 km/h od 400 do 500 zł i 10 pkt karnych. Jesteś świadkiem takiej jazdy i publicznie ujawniłeś poważne wykroczenie drogowe. Mądry jesteś Kori jak ośficuny siekierą. Teraz ten górol niech cię tyż ośfici kapusiu. A łóśficeni niech jeźdzą po 250 km/godzinę. Im mniej łóśficonych debili na drogach tym lepiej.

@Hamilton: "kapusiu"
Kapus to ten co donosi ...
Ten co ujawnia publicznie nazywa się inaczej.
.
Nie powinieneś wyzywać serpico od kapusiów.
To niegrzeczne.
Kto donosi można przeczytać wyżej ... Sam się przyznaje i obiecuje dalsze donoszenie :-)))

@Koriolan:
Ta zgadza się, nie podoba mi się to wszystko razem, także to że sobie wycierasz pysk ludźmi itd
Nie lubię takich jak ty, a innej opcji nie ma, a na siebie też nie pozwolę ci włazić i tyle.

@Koriolan:
Najpierw jesteś laicki, nikt o tobie nic nie wie, kłamiesz, kwestujesz bez czyjejś zgody, potem obrażasz katolików 24 na dobę, następnie okazujesz się przyjacielem zakonników, których na koniec także obrażasz, nie, nie podoba mi się to.

Wcześniej pomyślałem że być może ty nawet nie zauważasz tego co robisz, bo ci się nie chce, poza tym zajęty jesteś "swoim wnętrzem" , nie ... ty to co robisz robisz z premedytacją.

@Koriolan: Kori, w klasyfikacji eiobowych przygłupów gonisz swojego kolegę. Nie wiem czy nie jesteście już ex aequo. Mknij i walcz, zawsze lepiej być pierwszym niż drugim. Będę ci kibicował.

@Serpico: "nie podoba mi się to."
Wiem ...
Kapusie, którzy kapują za darmo, robią to bo im się coś nie podoba.
Tylko oświeconym podoba się wszystko ... Oni nie kapują.
.
Twój zaciemniony umysł ukrywa przed tobą prostą sprawę ...
Jeśli Ci się coś nie podoba ...
To jest to wina twojego umysłu :-)))
.
To niestety prawda ... Koteczku :-))))

@Koriolan:
Pewnie, jestem tak zaciemniony że nie zostałem netowym mitomanem i nie robię tego wszystkiego co ty robisz, bo to jest generalnie wegetacja + głupota i zgadza się to wina mojego umysłu.

Tak ci się wszystko podoba że z Wróblem siedziałeś rok czasu i zwyzywałeś z uwagi na to że ci się podoba 10 ki ludzi.

Niestety ja takich rzeczy nie robię, a już zwyzywanie 90 letni

...  wyświetl więcej

@Koriolan: tobie się wszystko podoba boś ośficuny łopatą między oczy i dlatego pierdolisz o tym 8965 razy, a ozor nie przestaje mielić od rana do nocy. I opowiadasz Buddyniu jak się wyciszyłeś. TY facet inaczej piszesz, inaczej mówisz a jeszcze inaczej myślisz. Jak schizofrenik na terapii u czubów.

@Hamilton: cóż ...
Skoro potrzebujesz płuc na mnie ... To pluj.
Nie ma sprawy.
Zauważ tylko, że robisz to już długo a ulga nie przychodzi.
Nie zmieniasz się ... Nie naprawisz...
Ale nie przejmuj się ... Bóg w swej Miłości uwolni Cię od bycia trollem gdy umrzesz :-)))

@Serpico: wiem ...
Twój umysł ukrywa przed tobą to, że wyzywasz ludzi non stop.
Mógłbyś to zobaczyć czytając swoje komentarze ale twój umysł Ci na to nie pozwoli. Projektujesz to na zewnątrz (na mnie)
Dlatego żal mi Ciebie i jest mi smutno widząc twój umysł trzymający Cię w niewoli ...

@Koriolan: ośficuny - martw się o siebie.

@Koriolan:
Znów pieprzysz, moja ocena ciebie nie wynika z tego że sobie wyssałem coś z palca, co ty nie wiesz co pisałeś na portalu dla Benedyktynów ? Alter ego za ciebie pisało ? Za Wróbla też ?

Klepiesz o Jezusie non stop, ale jakoś średnio ci przeszkadza że Zakrawarski z niego szydzi. Czemu ? Ja jestem ateista, a tak to że jestem ateistą, to wina KRK wedle Wróbla haahaa .. . nie,

...  wyświetl więcej

idę na piękny sandomierski rynek ...
Miłego wieczoru prosiaczki :-)))

@Koriolan:
Aha i to ja non stop cię wyzywam ? HAHAAHAHA :)

Spierdalaj cymbale na te ten rynek i nie wracaj, a te twoje "artykuły" które niby coś mają sprawdzić wydrukuj i wytrzyj nimi tyłek po tych dietach Kwaśniewskiego hahaha .....

Ściągnąłeś 10 z maks prędkości i sądzisz że jesteś hiper cwany.
NARA cymbale, pewnie to że jesteś tłusty to też moja projekcja.

@Koriolan: powinno się ludzi na tym rynku ostrzec, że oto kroczy ośficenie z przebudzeniem i będzie kupa kwiku.

@Koriolan: Kori znów sobie zaprzeczasz. My prosiaczki bez zwierzęcych odgłosów, a ty łośficuny kwiczysz co chwilę jak zarzynany stary knur.

@Koriolan: jak już sobie pokwiczysz na sandomierskim rynku to napisz znów coś o sobie z wyższością. Opisz np. kawałek swojej rzyci. Jasne umysły będą zachwycone.

  Serpico,  13/06/2019

@Koriolan:
Tylko nie podrywaj tych licealistek co się za nimi oglądasz na te kretyńskie gadki.

- Kotek, chciałbym się z tobą cukiereczku umówić.
- Ależ proszę pana, nie podoba mi się pan, jest pan za gruby i za stary ... mógłby pan być moim ojcem.
- Kotek to problem twojego umysłu, oraz subiektywna ocena, jestem piękny w środku i kocham nie tylko ciebie, ale jeszcze Je

...  wyświetl więcej

@Serpico: Kliement już dał głos. Jeszcze tylko wysoko inteligentny bystrzak i ośficuna elyta eioby w komplecie.

@Hamilton: sorry ...
Ale nie wiem kto to jest Kliement :-)))
.
Ogólnie artykuł ma wiele warstw.
Dla was było to 240 :-)))

@Koriolan:
Ogólnie rozpatrywanie tego co piszesz nie ma sensu, ponieważ kłamiesz i tyle, koniec story, Mirek, on ma ileś kont, widocznie mu się hasło przypomniało.
Pisałem że jesteś kłamcą i manipulatorkiem ? Pisałem, sam to udowodniłeś.
Na to nie ma paragrafów, na resztę jest i to kilka.

Od 'ludzi" jak ty należy się trzymać z daleka i LUDZI trzymać z daleka od nich i zamierzam ci to załatwić.

@Koriolan:
Wszędzie gdzie się pojawiasz zostawiasz tylko swój ulubiony gnój, kombinacje i kłamstwa, Wróbel to samo.
To przechodzi, nie każdy ma instynkt do ludzi, reszta panie cwany nie przechodzi i nie przejdzie, mimo że to tylko net.

@Koriolan: pokwiczałeś na rynku? Owacje były? No to opisz te wszystkie warstwy i idź znowu sobie pokwiczeć. Zaimponujesz gimnazjalistkom. Tu nie zachwycasz rolą zarzynanego starego knura.

@Hamilton: he he ...
Prosiaczki takie jak wy są tylko tu ...
Dlatego jestem na eioba :-)))

@Koriolan:
Niee ... jesteś tu dlatego że jeszcze admin nie wie, że łamałeś zabezpieczenia portalu, jeszcze jesteś
Między innymi, gdzie indziej cię kompletnie NIKT nie toleruje, możesz się ewnetualnie gapić na tubę, z iaickiej, poleciałeś, a na portalu Benedyktynów mają obu was z Wróblem dość.

Zostaje eioba, dopóki czegoś z tym nie zrobię, a jak dostaniesz blokadę na to konto

...  wyświetl więcej

@Serpico: x.x
"Gdy widzę hejterów to kwicę ...
I oczy mi świecą jak świce"
.
Kwiii kwiiii kwiii ...
.
https://youtu.be/FWgDQILC91c
.

@Koriolan:
A jak ja widzę cwaniaczków, kombinatorów , kłamców itd, to też mi się oczka świecą.
Lepiej szukaj miejsca na atakowanie ludzi, bo kiedyś znajdę czas, do czasu aż cała reszta nie pójdzie w eter.

Możesz powtórzyć Jasną Górę, też jakiś pomysł, zostaniesz znów prawym katolikiem, szybko ci pójdzie, może coś nowego wymodlisz.

@Koriolan: ty Kori mógłbyś biegać przed Pendolino z chorągiewką z lewych rencach, śficić oczętami i kwiczeć przed szlabanami. Miałbyś odznakę i mundur kolejarza. Od licealistek byś się nie odgonił, a tak wiecznie te niedomyte lochy. Też byłbym znudzony, zakwiczany i szukał czegoś innego.

@Serpico: he he he ...
Tu mi dobrze ty i Ham-ilton jesteście niezawodni w kwiceniu ...
Choć nazywacie to mądrością :-)))

@Koriolan:
Jak ci zablokują konto nowego nie założysz, jeśli łamałeś zabezpieczenia jakiegoś innego jeszcze portalu to masz serio ciepło, za sam skan portów jest prokurator, może tego nie wiedziałeś, to teraz już wiesz.
Jak czytałem to co wypisujecie z Wróblem u Benedyktynów, to się częściowo śmiałem, ale już mi się teraz odechciało śmiać. Wiesz czemu ? Dlatego że wy to robicie z pre ...  wyświetl więcej

@Koriolan: hahahaha - jasne, Kori gasisz mnie tu na każdym kroku jak niedopałka. Hahahahahahahaha. Jaki jesteś stary taki głupi.Ty w tych oczodołach nie masz popękanych żyłek, ty masz żylaki i hemoroidy, że nie widzisz jak jesteś traktowany.

@Koriolan: my jesteśmy niezawodni w kwiczeniu. Dziwne, bo jedynym, który z wdziękiem pajaca udaje wieprza i robi z siebie idiotę na eioba jest mknący po autostradach Kori.

@Koriolan: nie wiesz kto to kliement? Absolwent informatyki i niedoszły doktorant nie potrafi zlokalizować prostego obiektu. Bystry jesteś jak wysoko inteligentny ze Szwecji. Gdzieś ty studiował? Też w miejskim sraczu?
http://www.eioba.pl/kliement

@Hamilton: Określił bym go samarytaninem po przejściach z 02.02.2019r. Można by też klepką ratunkową na bezkresnych wodach dla ewergrenów i jednocześnie dodatkiem; styranym krawatem u przenoszonych smokingów.
Spokojny dotychczas facet któremu ktoś podrzucił dopalacze, str. 239 profilu. Podejrzany art: Oda do piątej kawy, haha. Dał mu Kopa że zalicza ponad setkę w pól godziny. Pokonał OTUA, jest tylko za a nigdy przeciw. Ma system i cel, odklikać wszystkie arty w tym roku...

@... : kwiii kwiiii kwiii ...

@Koriolan:
Złapałeś kolejne muszki, Zakrawarski to nawet nie analizuje tego co czyta, na te twoje łzawe stories o wnuczkach, nie zagłosował bo mu nie pokazało w najnowszej aktywności.
Ale ubaw hahaah ..........., "bracia" , "przyjaciele" buahahahah ............

@Koriolan: Kori ja cię podziwiam - osiem lat chodziłeś do szkoły a jesteś pierwsza klasa. Co za styl, szyk i kreatywność. Eioba jest z ciebie dumna.

"Góral zrobił księdzu wykład o buddyjskiej medytacji. Ksiądz zaczął się zamykać i cofać aż wreszcie przerwał spotkanie." - hahaha, nie wiem czego, ale przypomniał mi się artykuł Wróbelka "Gniewna twarz Buddy" - czy jakoś tak. Podejrzewam, że takową właśnie mógł przybrać ów "Góral" i ten ksiądz po prostu się zlunk.:-)PS. Ty z Pietrem to macie chyba jakąś niewdzięczną misję zbawiania świata?:-)

  Koriolan,  17/06/2019

@szubrawiec: ogólnie to misję ma góral ...
Ja mu tylko towarzyszę i patrzę co będzie :-)))

Dziękuję głosującym za przeniesienie artykułu do popularnych :-)))
Co prawda ostatnio piszę artykuły nie po to by stawały się popularne. Piszę je dla siebie by udowodnić sobie swoją otwartość i bezbronność a przy okazji pokazać, że można być na eiobie człowiekiem i nie bać się hejterów, trolli i wiecznych malkontentów ...
Serpico, ham-iltona, jotko, koło i innych :-)))Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska