Login lub e-mail Hasło   

Okruchy II

O Narracji i tromtadracji
Wyświetlenia: 333 Zamieszczono 17/06/2019

Narracja ostrej tromtadracji

po uprzedniej nowelizacji

i efektownej cepizacji

może w pewnych okolicznościach

wywolać efekt niwelacji 

tejże tromtadracji

...

W innych, mniej efektownych, poczynaniach

tejże cepizacji oraz bezowocnej egzaltacji

efektem tromtadracji oraz ubocznych dzialań immobilizacji

może nastąpić nieobliczalny w skutkach efekt utylizacji

tejże tromtadrackiej narracji.

...

A to stwierdza pan Zakrawarski: 

epicentrum wszelkiej racji !

Nie bez racji, nie bez racji, nie bez racji  !!!

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1378
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1237
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 664
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 781
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 819
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 526
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 492
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Ło matko bosko, zakrawarski - to cie bydom utylizowac jak wsciekla ges. Tos siem doigrol tymi glupkowatymi przyspiwkami. Mosz na co zasluzyles.

O proszę, jaki inteligentny dobór słów trudnych. Od razu widać, że autor z klasą i wykształceniem, a nie żaden nieboży kmiotek!

@szubrawiec: Wszysto aby szubra wydal....rechot zadowolenia !!

@szubrawiec: chodził do szkoły 8 lat a jest pierwsza klasa. Można?

@zakrawarski: Wszysto aby było czysto i po polsku.

Czysto po Polsku ! !
...
Ekstremiści z Polski podżegali do zabójstwa księcia Harry'ego, bo uznali, że „zdradził rasę”
19-letni Michał Szewczuk i 18-letni Oskar Dunn Koczorowski zostali zatrzymani w grudniu ubiegłego roku.

Sąd w Londynie właśnie skazał pierwszego z nich na cztery lata i trzy miesiące więzienia dla nastoletnich przestępców, a drugiego na 18 miesięcy pozb

...  wyświetl więcej

Aby po polsku !
...
Organizacja wzywała też do egzekucji białych kobiet, umawiających się z niebiałymi mężczyznami.
Jak podaje brytyjski dziennik „The Independent”, Szewczuk i Dunn-Koczorowski mieli udostępniać w sieci plakaty ze swastykami i symbolem czarnego słońca. 
Jeden z nich przedstawiał księcia Harry'ego na tle swastyki z pistoletem przy głowie i rozpryskaną krw ...  wyświetl więcej

@zakrawarski: a ty do jakiej organizacji nazistowskiej należysz? Przecież nawoływałeś aby serpa i hama wysłać na eutanazję albo do gazu. A Jezierskiemu radzisz jak mnie zabić 'uprzenio przygorownym' przedmiotem:
http://eiba.pl/1l
10 wiersz od dołu. Nawet tego analfabetku nie potrafisz poprawić przez 4 miesiące, a mądrujesz się za tr ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  20/06/2019

@zakrawarski: tylko skończony idiota może porównywać ludzi piszących po polsku bez błędów do nazistów. Ty masz nieźle nasrane w tym swoim pustym baniaku.

  Hamilton,  20/06/2019

@zakrawarski: nawaliłeś błędów jak mohery zdrowasiek i ani jednego nie poprawiłeś. To by świadczyło o tym, że jesteś tak bystry, że nawet nie wiesz jak się do tego zabrać, ale szukanie u innych przychodzi ci z taką łatwością.

  Hamilton,  20/06/2019

@zakrawarski: tak ci analfabeto ta polskość przeszkadza? Szopen, Maria Skłodowska- Curie, Norwid, Słowacki, Mickiewicz, Banach, Rubinstein, Paderewski i tysiące innych akcentowali swoją polskość na każdy kroku. Byli nazistami i nacjonalistami? Przecież nie musisz się wysilać i nas uszczęśliwiać swoimi gniotami na polskim portalu, znajdź sobie coś innego, albo załóż własny analfabecik.org i błyskaj po polskawemu.

Cóż ...
Nie wiem czy wiesz ale jeden facet dwa tysiące lat temu powiedział, że ...
Tego świata nie da się uratować.
Uratować można z niego tylko garstkę ludzi ...

  Hamilton,  20/06/2019

@Koriolan: jasne, ten facet też powiedział, że ciebie, krzywego Mańka i zakrawarskiego aniołki zaniosą do nieba w kapciach, szlafroku i szlafmycy.

""Ekstremiści z Polski podżegali do zabójstwa księcia Harry'ego, bo uznali, że „zdradził rasę"”
...
Porownywac tych bandytow z Chopinem, Mickiewiczem, Sklodowska moze tylko, i wylacznie podobny im prymitywny bandzior
ktory nie rozroznia takich pojec.
Innymi slowy -idiota- z zaswiadczeniem z ...Tworek !
Sorry szubra ale stwierdzenie faktu nie powinno urazic tych kilku tu myslacych.

  Hamilton,  20/06/2019

@zakrawarski: hahaha - nie obrażaj podobnego, bo kto będzie głosował na te twoje tromtadrackie narracje z bykami jak stodoła. Po drugie już ci raz napisałem, że idiotę zobaczysz w lustrze i Tworki ci już nie pomogą, bo głupoty się nie da wyleczyć. Wszyscy, którzy dają sobie radę z językiem są debilami, a ty kuźwa językowa pokrako geniuszem tysiąclecia.

  jotko49,  20/06/2019

@Hamilton: Twoja sprawa rozmawiać z sklerotycznym zdrajcą i foksdojczem. Ale wychodzi iż to kolejny co stawia sie ponad...
...  wyświetl więcej

  Hamilton,  20/06/2019

@jotko49: nie wykluczone, że on też biega ze swastykami po sraczach. Ma skłonności do eutanzji, gazu i zaganiania ludzkości do szczęścia batem. No i półanalfabeta wpieprzający na deser litery. Pełny obraz 'patrijoty' z demencją.

  Hamilton,  20/06/2019

@zakrawarski: "Jak mała Żydowska sekta..." Przez rok tego nie poprawisz durniu, bo nawet tego nie potrafisz. I ty zliczasz się do myślących ?

  Serpico,  20/06/2019

@zakrawarski:
"Populiści mają coraz większe poparcie przed wrześniowymi wyborami parlamentarnymi.
Partia nosi nazwę Szwedzcy Demokraci (SD), ale sama określa się mianem nacjonalistycznej. W lipcowym sondażu miała 21 procent poparcia, lecz były już badania (miesiąc wcześniej), w których uzyskiwała 28 procent. To czyni partię Jimmiego Akessona drugim ugrupowaniem kraju."
...  wyświetl więcej

  Serpico,  20/06/2019

@zakrawarski:
Jak dostajesz tą emeryturę, czy rentę, o której pisałeś, to ci to wszystko razem nie przeszkadza ? Syn ciśnie na pianinie w kraju, gdzie jeśli potrwa jeszcze trochę, sytuacja z uchodźcami w takim sposób w jaki trwa teraz, to będzie 30 % lekko licząc szwedzkich skrajnych nacjonalistów, skrajnych.
Nie przeszkadza, tak jak Contrze nie przeszkadza jak dostaje wczesną emeryturę, zapach perfumowanych wojskowych amerykańskich jak o nich pisał.

@zakrawarski:
Własnoręcznie pisałeś negatywnie o uchodźcach w Szwecji jako o całości, a teraz ci przeszkadza, jak ktoś robi to samo, tak ? No tak.I co dalej w związku tym ? Nic.

  Hamilton,  20/06/2019

@Serpico: dupek z incydentu zrobi tsunami. Jak mu napiszesz by pisał po polsku, to znajdzie idiota coś negatywnego o Polsce i Polakach ( bez większego znaczenia), by zamaskować, że jest na poziomie mało kumatego gimnazjalisty. Patryjota idiota.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska