Login lub e-mail Hasło   

Dlaczego kościół katolicki ma taką dużą władzę i majątek w Polsce.

Poniższy artykuł powstał jako polemika z artykułem Zakrawarskiego "Jak mała żydowska sektą ..."
Wyświetlenia: 409 Zamieszczono 19/06/2019

Mam inny pogląd na katolicyzm czy chrześcijaństwo.
Po pierwsze Jezus głosił swoje nauki wśród Żydów w wierze judaistycznej. Te nauki były prawie KOMPLETNIE niezgodne z judaistyczną religią, choć Jezusowi udało się je połączyć, czy dokładniej - określić, że chrześcijańskie nauki są ROZWINIĘCIEM, kontynuacją judaistycznych nauk. Sprytny chłop był z tego Jezusa.
.
Sumując w tym miejscu ...
W wieku I, II były jakby TRZY religie. Było ich dużo więcej ale te nas interesują :
- judaizm - właściwa religia Żydów,
- chrześcijaństwo - religia oparta na Jezusie,
- heliocentryzm - zbitek religii dominujących w cesarstwie rzymskim.
.
Rzymianie zrzucili winę na chrześcijan za spalenie Rzymu przez Nerona i w większości ich wymordowali.
Około 320 roku panował cesarz Konstantyn. Cesarstwo rzymskie upadało więc Konstantyn postanowił STWORZYĆ religię, która zjednoczyła by Rzymian a jednocześnie wspomagała władzę cesarza. Tak powstała religia rzymsko - katolicka.
Dowodem na to są sobory. Pierwszy sobór był zwołany przez apostołów następne przez ... Cesarza.
A co Jezus o tym mówi ?
Albo to boskie albo cesarskie.
Co jest dowodem, że wiara rzymsko - katolicka NIE JEST religią Jezusową.
Religia rzymsko - katolicka nastawiona była na władzę i pieniądze. Kościół rzymsko-katolicki przybrał strukturę hierarchiczną z jednym władcą - papieżem, gdyż taka jest najefektywniejszą w rządzeniu. Kościół Jezusowy ma strukturę zborów, gdzie najwyższą władzą jest zebranie starszych.
Na takie przekształcenie religii chrześcijańskiej nie zgodzili się kapłani Konstantynopola i religia chrześcijańska rozpadła się na dwie główne grupy katolicką i prawosławną.
.
Sumując w tym miejscu mamy ...
- judaizm
- katolicyzm
- prawosławie
.
Ludzie nie zgadzali się z założeniami i celami nowej religii katolickiej i tworzyli inne religie bardziej lub mniej oparte na naukach Jezusa. Katolicy systematycznie wyrzynali ludzi o innej religii zdobywając w ten sposób coraz większą władzę, coraz większe majątki i coraz większe znaczenie.

W/g mnie stwierdzenie, że katolicy to kontynuatorzy nauk Jezusa jest jakby stwierdzeniem, że kultura amerykańska jest kontynuacją kultury indian.

~

Reasumując
Katolicy bardzo dbają by ludzie myśleli iż oni są kontynuacją nauk Jezusa.
A TAK NIE JEST
Religia katolicka jest stworzona przez cesarza Konstantyna i późniejszych cesarzy. Takie spojrzenie odpowiada na kilka prostych pytań.
- skąd nazwa ?
Bo religię rzymsko-katolicką stworzono w Rzymie.
- dlaczego siedzibą papieża jest Rzym ?
Bo to kontynuacja siedziby cesarza.
- dlaczego kościół rzymski morduje ludzi ?
To jest religią wymyśloną do rządzenia ludźmi i z naukami Jezusa ma niewiele wspólnego.
Takie podejście bardzo dobrze też tłumaczy np historię zakonu krzyżackiego w Polsce czy inne zjawiska. Tłumaczy też doskonale teraźniejszy układ krk i PiS. Obie instytucje dążą do władzy i pieniędzy.

~

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1527
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3131
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1270
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2539
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 843
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1041
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 419
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2035
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 579
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2431
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2019
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3460
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

"Sprytny chłop był z tego Jezusa", ale gdzie mu tam do Koriolanka. Ten to nawet samogon w wiśniówkę przerobi, a z iluzji zrobi bimber. Reasumując mamy
- judaizm
- katolicyzm
- prawosławie
aha, i dlatego kościół katolicki ma taką dużą władzę i majątek w Polsce. Dla mnie BOMBA.

Religia katolicka jest stworzona przez cesarza Konstantyna i późniejszych cesarzy. Takie spojrzenie tłumaczy też doskonale teraźniejszy układ krk i PiS. O kumra wać jak dobrze poczytać kogoś mądrzejszego.

  Serpico,  19/06/2019

Całkiem niezłym pomysłem by było cię wysłać do jakiegoś rezerwatu Indian, pewnie jeszcze jakieś są, tam zacząłbyś te swoje majaczenia z RD i Jezusem, który raz jest okay, a raz okay jest Osho który całkiem negował Boga i religie, w tym chrześcijańską. Tam Indianie którzy mieli swoje wierzenia, ale jednocześnie szanowali wierzenia innych, powiedzieliby ci żebyś się od nich odpierdolił z durnymi gad ...  wyświetl więcej

Ty jesteś skopany genetycznie, któryś odłam chrześcijaństwa twierdzi coś innego ? Nie wspominając o buddystach typu Wróbel którzy twierdzą że akurat oni rozumieją nauki Jezusa bo nauczał o medytacji w Tybecie, co w ogóle już jest groteskowe.
Na dodatek Benedyktyni którzy raz są ok, a raz nie, są wciąż zakonem katolickim i to że akurat bazują na naukach tych całych ojców pustyni, nie ma efek ...  wyświetl więcej

Ty, grubciu, co w ogóle jest ? Wygląda że ci się marzy, jakaś rada starszych i pewnie ty na jej czele, następnie Krzywy, Wróbel i urabiany Podobny i ci powiem że prawie się wystraszyłem, że będą jakieś zmiany, bo ja już wolę tak jak jest, mimo że jestem ateistą, ale zdałem sobie sprawę że w grupie macie Vivi, jak zostanie skarbnikiem, to i tak jesteście rozłożeni na amen hahaahaahha .............. ...  wyświetl więcej

@Hamilton: & @serpico:
Jako heiterzy tylko atakujecie innych ludzi ...
Więc moja odpowiedź dla was jest tylko jedna ...
.
Kwii kwiii kwiiii ...

@Koriolan: Kori ty biedaku znowu głodny jesteś. Masz w kątku swoje koryto, poproś mamuśkę, wsypie ci kartofli, buraczków pastewnych, mączki rybnej, obierek z kartofli, pomyje i kałdun będziesz miał znów pełny. Jak mamusi zaśpiewasz ko, ko, ko, to i kompociku dostaniesz. A jak ci będzie mało to bracia ci po ryju nakładą. Najważniejsze, że KK jest taki bogaty w Polsce razem z PIS, bo cesarz 1500 lat ...  wyświetl więcej

"Tłumaczy też doskonale teraźniejszy układ krk i PiS. Obie instytucje dążą do władzy i pieniędzy." - A PO nie dążyła, ni do władzy, ni do piniędzy :-). I nie zapominaj misiu, że to nie Kaczyński, tylko - o ironio ! - Kwaśniewski podpisywał konkordat !

@szubrawiec: Nie zapominam ... Ale ten artykuł jest bardzo skrótowy.
Kościół rzymski ZAWSZE flirtował z władzą. Tak z Mussolinim i Hitlerem jak i z komunistami czy demokratami itd. Najpierw krk SAM był władzą. Np był czas, że cesarza Niemiec wybierali (zatwierdzali) ... Biskupi. Później oficjalnie oddawali władzę świeckim ale ciągle manipulowali polityką.
Tym niemniej artykuł jest za ...  wyświetl więcej

@Koriolan: czyli będzie to praca histeryczna - jak niewidzący rencista widzi przestrzeń ostatnich 1700 lat. Czekamy z zapartym tchem na dyskusję zakrawarski - krzywy Maniek - Koriolanek. To będzie histeria nie z tej ziemi.

Piotr Wróbel 4 września 2018 o 07:26
jak gorczyca szuka Boga, to wpisach jej widać.
gorczyca to bezwzględna agentka nie przebierająca w środkach.

tutaj zamieszcza okrojony fragment wpisu Koriolana z Eioby. Tak okrojony by nie pokazać istoty tamtych zdarzeń . walki ze złem.

Teraz całość .

Na eiobie jest teraz CUDOWNIE !!!
Każdy może spokojnie wypowiedzie

...  wyświetl więcej

@Serpico: jak debil atakujesz kogoś opisując inny portal.
Zaloguj się tam o tam go atakuj .... Prosiaczku ...

  Serpico,  25/06/2019

Link :
http://ps-po.pl/2018/09/03/czo(...)usowej/
Niech sobie wszyscy poczytają, dużo tych kłamstw, zdaje się pisanych przez kogoś kto już nie pisuje na portalu Benedyktynów z uwagi na to że zwyzywał Leona Knabita na czym świat stoi.

Ty dalej obrażasz katolików i najprawdopodobniej kłamiesz na tem

...  wyświetl więcej

  Serpico,  25/06/2019

Zapomniało się Wróblowi napisać, kto sprowadził admina, a to byłem ja, zapomniało mu się napisać o nieautoryzowanym kwestowaniu dla Polski Laickiej, a to byłeś ty, zapomniał wspomnieć o łamaniu zabezpieczeń eioby, przy robieniu kopii nicków, a to byliście WY.

Śmiej się dalej, zobaczymy jak długo.

Zapomniał wspomnieć że groziliście Skalnej zniszczeniem sic ! jej kariery zawodowej, d

...  wyświetl więcej

  Serpico,  25/06/2019

Zniknął by stąd lub ewentualnie się uczłowieczył gdyby wszyscy zgodnie dawali mu znać, że nie życzą sobie takiego postępowania.

"Piotr Wróbel jest idiotą. To nie obelga, to diagnoza. Oczywiście mogę się mylić, jako że nie jestem specjalistą. Tak czy tak, godzien jest politowania. Już tylko modlitwa pozostaje i to do Matki Najświętszej:

Maryjo, nie z takimi dawałaś sobie radę. Spraw

...  wyświetl więcej

@Serpico: kwiii kwiiii kwiii ...

@Koriolan:
Co to żart ? 21, jeszcze 30 minut, także już dziś nie będę dzwonił, mógłbym sam mail, ale wolę zadzwonić jak z Laicką, gdzie najprawdopodobniej nawet nie byłeś, po prostu coś robiłeś na własną rękę, jak było nie wiem, być może do Laickiej też ponownie zadzwonię, bo piszesz paszkwile na ich temat na portalu Benedyktynów.
Nie żartuj sobie,.żarty się kochany skończyły, wyzywa ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Przeczytaj słoneczko ze zrozumieniem i niech do ciebie dotrze że to już koniec zabaw, kłamstw i jeszcze paszkwili na temat iluś osób, a dalej jest grożenie także iluś osobom, występowanie w ich imieniu, a także stały stalking .

@Serpico: ale Ci odpierdala ... Prosiaczku :-)))
Biedny jesteś ...

@Koriolan:
Ty sądzisz że to żart ? Nie, a czy z cywilnego cię będę "ścigał" to się zastanowię.Te durne gadki z biednymi to sobie zostaw na inne okazje, tu jesteś cwany, zobaczymy jak dostaniesz ileś wezwań.

@Koriolan:
Biedny czy nie, występ na prokuraturze to już masz raczej 100 %, kwestia tylko w jakim zakresie.Sądzisz że to żart ? Rób sobie kwi kwi dalej, a spokój to ja im załatwiłem prawdopodobnie już nikt ich nie wyzywa, bo nie ma ciebie i Wróbla.

100 % proszę pana, a Zatorski mnie życiorysem ujął, ty nie specjalnie.
PA.

@Koriolan: bogacą się jedynie ci co mają dwie lewe ręce i silny pracowstręt od dziecka

@Koriolan: serpico chwycił za rewolucyjny sztandar i pędzi wyzwalać uciśnionych przez Ciebie i Piotra katolików. Ciekawe niech rusza w bój tak jak go pośle "wuj" ... :))))))))))
Tylko niech Ojcu Leonowi też nie zapomni wspomnieć jaką tu na eiobie zrobili z dylem wojenkę przeciw wierzącym, i dopiero jak znaleźli się tacy co strachu przed stalkerami nie czują i zrobili serpicowi gorąco koło t ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: chętnie podeśle screany. Też te z ataku szału z dziś. Ale to pewnie jedynie początek kolejnych tysięcy obelg wyzwisk i totalnej patologii w komentarzach. Kolejne tysiące ,,pękną”. Uciekam na rower. To dobrze działa na ciało i głowę ;)

  Serpico,  25/06/2019

@pokrzywiony:
Akurat ani Dyl ani ja nie wyzywamy go rok czasu , w sumie nie chce mi się odpisywać,Tak nie było, poza tym Dyl odpowiada za siebie, ja za siebie.

@Who cares:
Podeślij jeszcze jak piszesz że się obsikałem, z nicku używanego w tamtym czasie, czyli wtedy jak Dyl był do glosowania na swoje artykuły i podeślij sobie następne gdzie mi grozisz śmiercią jak oni.
A następnie przygotuj się na ewentualne wyjaśnianie na prokuraturze kwestii mojego znęcania się nad rodzicami, w międzyczasie możesz sobie przypomnieć, jak groziłaś Skalnej w ...  wyświetl więcej

@Hamilton: rozumiem Cię ... Jesteś bogaty :-)))

@Serpico: niestety ... Takich jak Ty hejterów ZADNA ilość wezwań nie naprawi ...
Ale trochę zabawy będzie :-)))

@Who cares:
Nick z którego piszesz wedle zasad regulaminu portalu nie powinien istnieć, dale masz wyżej, a wasze kombinowanie n a mailach gadu skypie itd, mnie już tak sobie interesuje.
Doczytaj,jeśli coś dla ciebie jest niejasne, pytaj.

@Koriolan:
Będzie, ale nie ZABAWY.

@pokrzywiony: he he he ...
Serpico liczy, że prokurator zobaczy go jak on siebie widzi.
Gdy prokurator przeczyta tysiące komentarzy serpico wyzywających mnie , Ciebie, Vivi i innych ... Zmieni front :-)))
Serpuś otrzyma oświadczenie o stanie zdrowia psychicznego :-)))

@Serpico: facet ... Masz pierdolca ...
I to by było na tyle :-)))

@Who cares:
Niech cię to niuniek nie interesuje, pamiętaj nie zaglądamy w czyjąś prywatność.

@Koriolan:
Akurat nie tym razem, a jak się skończy tak jak widzę że się skończy miej pretensje do siebie, tym razem nie wykpisz się durnymi artami z kłamstwami.

@Serpico: Ty wyzywasz i to nie przebierając w słowach, dowodów na to jest całe mnóstwo jak też na to że natarczywie dążysz w swoich sowach do wojenek. Tak na dobrą sprawę zrób aferę będzie okazja na skasowanie eioby definitywnie, no i do pocieknięcia właściciela eioby do odpowiedzialności za nie zabezpieczenie portalu z danymi osobowymi oraz wizerunków użytkowników eioby. Wtedy właściciel jak mu p ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Tłumaczcie sobie jak chcecie, mnie to nie interesuje.

@pokrzywiony:
Kłamstwo, wyzywasz to ty akurat bez kontroli żadnej, ale masz wyżej, to jest nic.Mi się nie chce i nie będę do ciebie odpisywał bo Koriolan specjalnie cię tu sprowadził.

Ale to nie chodzi tylko o eiobę, dalej jest gorzej co masz wyżej wyjaśnione i nie interesują mnie żadne przepychanki z tobą, typu to nie dowód to poszlaka itd ble ble.

@Serpico: kwiii kwiiii kwiii ...

@Koriolan: "Serpuś otrzyma oświadczenie o stanie zdrowia psychicznego :-))) "
Dostanie nakaz na przymusowe badania psychiatryczne, w których lekarze orzekną czy serpico jest na tyle poczytalny i czy nie zagraża bezpieczeństwo społecznemu. A społecznie coraz to czarniejsze chmury nad hejterami się tworzą. :)))))))

@pokrzywiony:
Akurat to dostanie pewnie Koriolan jeśli już, dobra zmykam panowie "szlachta" jeśli sądzicie że to blef czy żart, to sądźcie dalej, nie powtórzę błędu wdawania się w dyskusję z wami.

Telefony, zgłoszenia, telefony zgłoszenia, PA.
DOBRANOC.

@Who cares: screeny się przydadzą :-)))
W końcu są dowodem poczytalności i prawomyślności faceta o imieniu ... Maciuś ...
Nim prokurator też się będzie zajmował :-)))
Cywilnie też :-)))

@pokrzywiony: he he he ...
Może PiS zrobi mu proces pokazowy trolla ?
Ech ...
Gdyby tak ham-iltona dołączyć ... Pięknie by wyglądało na kawie oskarżonych ... Jak bliźniaki :-)))

  Serpico,  25/06/2019

@Koriolan:
Ta ta , na pewno się przydadzą, jest parę twardych które będzie musiała wyjaśnić.

@Serpico: "Koriolan specjalnie cię tu sprowadził. "
Mylisz się, prawda est taka że nie lubię kłamliwych kurdupli którzy najpierw wyzywają, rzucają obelgami, wydzwaniają robią afery, a potem chcą sie pokazać w świetle wielkich bohaterów ratujących uciśnionych.
Jeszcze jak by było mało to jak się im gorąco koło tyłka zrobi, to powołują się na chrześcijańską miłość bliźniego, tylko jako ...  wyświetl więcej

@Koriolan: serpico weźmie hamiltona za adwokata, a jotko napisze im parę fajnych rymowanek. ;)

@pokrzywiony: a ty to kurduplu okrasisz : 'pierd... szmato nawet pies cie dup.... nie che" i zwalisz winę na admina, że nie wywalił cię na zbity ryj chamie, mimo, że ma taki prawny obowiązek.

@Hamilton:
http://eiba.pl/wd9vx
Hamilton napisał:
"gamoniu ty dostaniesz po raz setny pod rząd wpierdol, będziesz miał złamany nos, połamane ręce, nogi, żebra, wybite oko, śledzionę na czole i będziesz seplenił przez łzy, że jesteś mistrz świata na któ ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Nie interesuje mnie co ty lubisz a czego nie, na nic się nie powoływałem, jak wyżej to ja załatwiłem tym Benedyktynom spokój, to ja sprowadziłem admina, czyli właściciela eioby, to nie ja kłamie na temat tego ale Wróbel u Benedyktynów, to nie ja kwestowałem bez zgody Laickiej i teraz ich oczerniam też tam, to nie ja wyzywam rok czasu tam.
To ja jestem trwale bezrobotnym ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Od Hamiltona usiłowałeś wyciągnąć dane osobowe, zresztą próbujecie co chwile coś się o kimś dowiedzieć, to też widać. Uwierz mnie nie interesuje gdzie ty grzebiesz.

@pokrzywiony: słuchaj uważnie kurduplu, bo nie będę powtarzał. Ja to całej rozciągłości podtrzymuję :
"gamoniu ty dostaniesz po raz setny pod rząd wpierdol, będziesz miał złamany nos, połamane ręce, nogi, żebra, wybite oko, śledzionę na czole i będziesz seplenił przez łzy, że jesteś mistrz świata na którego nie ma mocnych. W przyrodzie są analogie. Weź taką wesz, ona też."
I ten swój idiotyczny szantaż wsadź sobie w d....
...

@Hamilton: & @serpuco ...
.
Kwiii kwiiii kwiii ...

@pokrzywiony: he he he ...
Fajnie by wyglądało czytanie komentarzy z eioby w sądzie .... Tak z 10 osób ...
Dyla też odnajdziemy ... Ale będzie BAL :-)))

  Serpico,  25/06/2019

@Koriolan:
Możesz dalej tak siedzieć i próbować, nie przejdzie, skąd ma królowa paszkwil, mogę się domyślać, a na jej pisanie o patologii uśmiechnąć i do momentu pójścia spać oglądać wasze nerwicowe reakcje.
Nie będzie balu, bynajmniej nie taki jak ci się wydaje.

Skalna odpuściła, olała i stalking i grożenie, a ja nie odpuszczę i jej i królowej i waszych czyli osób które robią to dosłownie WSZĘDZIE.

@Koriolan:
Lepiej pomyśl nad tym z jakiego powodu łamałeś zabezpieczenia portalu, no, tym się zajmij i krzycz ile wlezie.
Ty masz proszę pana tyle do wyjaśniania i siedzisz w takiej kupie, że uuu ... tobie się tak wydaje że to wszystko takie zabawne. nie nie jest zabawne. Za sam skan portów już jest prokurator proszę jaśnie oświeconego.

Już kiedyś dostałem maile z podziękowaniami za Lipskiego i jego "informatykę", a teraz to dostanę od cholery podziękowań nie tylko za to.

@Serpico: hau hau hau ....

@Koriolan:
Will see. Na koniec miej żal do siebie, już nic nie przejdzie, żadnych idiotycznych gadek że coś pomyliłem, żadne kłamstwa, żadne "pierdolety", żadne jesteś biedny .... ble ble ble ble, kompletnie nic i pretensje miej do SIEBIE

@Who cares:
A tobie tak w ogóle to się wydawało ? Że sobie wrócisz na nicku którego używałaś równolegle z głównym kontem, także do tych waszych zabaw i co i nic ? Dalej będziesz wstawiać arty od tak o ? Ciekawe jakby ci wtedy admin zablokował główne, jak go sprowadziłem, też by była kolejna sucha story że to konto znajomych ? Sama eioba.

Wynajmijcie sobie wyspę, albo kupcie kraj i t

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  26/06/2019

@Koriolan: ło matko bosko, Kori to ty już umiesz szczekać i kwiczeć. Ty jesteś jak ten polyglot z Bytomia. Ty możesz już prowadzić zacięte i gorące dysputy naókowe nie tylko z krzywym Mańkiem, ale chyba nawet z gęsiami.

@Hamilton: & @serpico ...
Kwiii kwiiii kwiii ...

@Who cares:
Szykuj się niuniek na wyjaśnianie na policji skąd masz czyjeś rekordy policyjne i dlaczego udostępniasz je publicznie, jak będziesz w Polsce zobaczysz wezwanie.
Szal ? Nie ...
Ja się interesowałem twoim prywatnym życiem ? Nie .... mnie ono nie interesuje, łącznei ze zgrają "Ziomków" i innego chłamu, załatwisz komuś bezrobocie "koleżanko".

I się skończy twoj

...  wyświetl więcej

@Serpico: kwiii kwiiii kwiii ...

@Koriolan:
No way, nie ma opcji. 100 ki razy pisała że jestem na utrzymaniu rodziców , 100 ki razy, nie jestem, a mnie gówno obchodzi co i jak tym razem wykombinowała z kim się ZADAJE, oraz na czyim utrzymaniu jest, nie interesuje mnie to.
A to co wyżej masz po prostu się WYDARZY w REAL. Chciała real będzie mieć REAL.

Gdyby ci wszyscy ludzie tu, wiedzieli cokolwiek o niej, to nikt by do niej słowa nie napisał.

@Koriolan:
Co tobie się zdaje że policjant udostępniający czyjeś dane to Serpico ? Nie, jeszcze mu się zaczną przyglądać, a ja mogę się tylko domyślać z jakimi ludźmi ten koleś jest związany, ma tak ciepło że uuu ... i ona i on.
Resztki mózgu masz ? Jak masz to sobie domedytuj co to za policjant i z kim ma związek.

@Koriolan: a co na to twoje kwii, kwii Jezus, krzywy Maniek i Stachura? Zasięgnij opinii i zreasumuj czy nie widzą tego inaczej. Wychodzi na to, że chcesz dokonać kwintesencji, ale dostałeś sraczki, czkawki i się jąkasz od miesiąca.. Takie dolegliwości u ludzi z krótkim rozumkiem są dość typowe. Nie złamuj się, to przejdzie. Oby nie na żonę i dzieci.
Albo Kori dostałeś w trąbę i się zapowietrzyłeś - tak tak może być.

@Koriolan:
Ale będą jaja jak jeszcze od CBA dostanę podziękowania, a co tam, przyjmę.Sądzisz że ja żartuje ? NIE.
Na jej miejscu, to ja bym się 3000 razy zastanowił zanim zacznę komuś grozić, albo robić COKOLWIEK bezprawnego, zanim zacznę pisać publicznie że posiadam czyjeś akta policyjne, 3000 razy, ale ja nie muszę, bo widzisz moje życie nie wygląda jak "Kobiety mafii" Vegi, no i ż ...  wyświetl więcej

@Koriolan: koro daj spokój. Szkoda energii i czasu. Mieliśmy cudowny dzień. Upalny. Leniwy i pracowity w połowie. Cudowne lato i super czas. Życie jest każdego dnia lepsze. Dede popływała. My rower. Jutro kolejne plany i cele

@Who cares:
Zobaczysz jak mu załatwisz bezrobocie, a sobie sprawę w sądzie, jak nudno i wtedy wesoło ci nie będzie, poproś o azyl w Niemczech, bo ja nie żartuję.
Strachy ? Jakie strachy ? Będziesz gwiazdo siedzieć grzecznie i wyjaśniać skąd masz rekordy policji i to z NAZWISKAMI, będziesz.

To będziesz robić NA PEWNO, a potem reszta waszej "grupy".

@Who cares:
Jakich urojeń ? Co pamięci trwałej nie masz ? To że jestem na utrzymaniu rodziców, to jest TWOJE urojenie, a to że udostępniałaś publicznie czyjeś rekordy policyjne już NIE JEST, poza tym PRZEKŁAMANE.
On wyląduje pewnie na bezrobociu, kimkolwiek jest, a ty w sądzie jak chciałaś.

Co tobie się zdaje że ja nie wiem jaki to policjant ? Wiem, na 100 % wiem kochanieńka, to jeszcze mu załatwisz WIĘCEJ.

@Who cares:
Możesz pomarzyć na rowerze że odpuszczę ten i inne tematy i ja cię nie straszę, ja cię INFORMUJE.
I nie będziesz się wozić i mi grozić, ani nikomu już nigdy w ŻYCIU, a ślad w życiorysie ZOSTANIE.

@Serpico: to jest ta karta blue czy nie ?? Bo skoro nie ma to nikt mi nie udostępnił danych. A skoro jest -to jest. No proste jak 2+1. Odp 3.

@Who cares:
Nie bądź śmieszna i po prostu poczekaj na wezwanie.Ja to się dziwię, wiesz czemu ? Że nikt z tych ludzi jeszcze nie wyłapał czemu ty taka "fa fa ra fa " jesteś.

Wyjaśniałem ci, choć nie muszę, było zgłoszenie, ale ja po prostu krzyknąłem do ojca i sąsiadka która była walnięta zgłosiła, ale to zostało wyjaśnione, nie próbuj w ten sposób bo ci się NIE UDA.

yło zgło

...  wyświetl więcej

@Who cares:
I nie udawaj teraz "głupiutkiej" pechowa jesteś, bo jest tak jak ja piszę, znaczy było, jemu grozi bezrobocie a tobie sprawa w sądzie.

Mój ojciec nie słyszy muszę nieraz krzyczeć, mama krzyczy na stałe już, potem do mnie też. Sąsiadka była na tyle walnięta że raz jak już mieszkałem sam zgłosiła to samo, bo rzuciłem paroma kurwami przy kompie, a było lato i to nawet nie 2

...  wyświetl więcej

@Who cares:
Aaaa prosto w twarz ci mówię dlaczego chce to oddać na policję, tak cwaniaro, ja się domyślam skąd to masz i co to za policjant i chce podziękowania od CBA.
Albo CBŚ. Już ?

@Serpico: :):))))) turlamy się jak policja ze śmiechu. No Oscar nie daje rady. Już nam starczy. :);)))

@Who cares:
No to się turlaj bo ja nie żartuję.Ten o którym pisałaś że jest po detoksie od heroiny ? Chyba ten sam ? Znaleźć ci odpowiedni TWÓJ komentarz ?
Są są, twoje, NIE MOJE. To jak się już potarzacie, to uderz głową w podłogę.
Bo ja nie żartuje.

Być może inny, ten to zdaje się jakiś pianista.

@Serpico: turli turli :)))))) o Boże. I znów. Turli turli :)))))

@Who cares:
Tylko do Polski się nie doturlaj czasem, turli turli, a potem będziesz zaskoczona, jak przez pół życia, pani zawsze zaskoczona.

@Serpico: ciekawe ....
Co ty masz do powiedzenia ... Kapusiu ...

@Koriolan:
Tyle mam , cytuję vivi91 :
"miłość musi mieć swój czas. czasem czekamy na nią pól życia, czasem odwiedza nas cyklicznie. Nie mamy na to wpływu. Z perspektywy lat kocham wiele swoich miłości. Ponad 15 lat kocham dede - bardziej niż 99% ludzi jakich znam. Kocham oscara, rodzine. Oscara inaczej. jestem z nim w najitymniejszych sytuacjach. Czasem podaje mi leki. Potem sprząta ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Ty zobacz, te koleżanki jej załapały się na 1 %, pewnie świadome.Nie ... jednej palec się załapał chyba, lubi 1 % ludzi jakich zna.
A mnie to wszystko razem przestało śmieszyć.

@Who cares: "Szkoda energii i czasu. "
He he he ...
Nie tracę energii na kapusia ...
Po prostu wczoraj byliśmy w leśniczówce i wróciliśmy do Radomia ...
Dzisiaj jechałem do Sandomierza i pisałem w autobusie ..
.
Serpo to taki ciekawy pojebaniec, że dosłownie ewenement :-)))
Nie szkoda mu się przyglądać ... Lepiej jak patrzeć na szympansa w Zoo :-))))

@Koriolan:
Fakt tu masz rację lepiej i to wszystko co mi pisaliście lepiej mówić jemu, wtedy jest ok, a tak ok nie jest.
Zgadzam się tym razem w pełni, poza tym taki szympans może nie chce być zwierzęcy, chce się rozwijać duchowo, także no ZOO byłoby dobrym rozwiązaniem, z tym że jest ZA PÓŹNO na to.

@Serpico: he he he ...
Dla mnie bez różnicy ...
Gadać z prosiakiem, szympansem czy kapusiem :-)))

@Koriolan:
Policjant, który walczy z korupcją wśród stróżów prawa (w tej roli Pacino), nie może liczyć na sympatię. Czuje się izolowany, ale walczy o swoje racje. Rola ta przyniosła aktorowi ponowną nominację do nagrody Akademii Filmowej. Był to pierwszy wielki sukces, który utorował mu drogę do kariery.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Se ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Tez kapuś, a ten od Vivi odznaczeń nie dostanie.Wiesz że znam jednego policjanta tego typu ? Znam, nie dobrze, ale znam, komendant z wojewódzkiej z wydziału narkotyków.

@Serpico: miłej nocy ... Kapusiu ...
Nie chce mi się z tobą gadać ...

@Koriolan:
Powtarzanie w kółko tego samego słowa już NIC ale to nic nie zmieni.Nienawidzę kłamstwa kombinatorstwa, szemranych ludzi, nienawidzę i nie pozwolę na to co robią, nie ma najmniejszej OPCJI.
Nie ma.

Kompletnie mnie nie interesuje co tobie się chce, a czego ci się nie chce.

@Koriolan:
cytuję Skalny Kwiat :
Kłamać też trzeba umieć, Izabello. Są na tym portalu jeszcze i ci, którzy pamietają, o co poszło i te wspaniałe multikonta, grożenie w prywatnych mailach i nasyłanie na mnie nieciekawych ludzi w internecie. Na wszelki wypadek mam zachowany ten mail od ciebie i paru innych. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie odświeżać nikomu pamięci. Wszyscy zablokowan ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
"Multikonta to było małe piwo, dziewczyno. Cała reszta, która odbywała się poza eiobą była wstrętna. Na tego typu komentarze zawsze odpowiem, bo mierzi mnie takie jątrzenie. Szkoda, że admin kasował te wasze nienawistne komentarze w ramach czystki. Tylko dlatego jesteś tu teraz i ponownie. Prawie śladu nie zostało po wulgarności, szkalowaniu i obrzucaniu mnie i mojego dziecka, bę ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
To ja ta twoja święta kobieta, no, w tym samym mniej więcej czasie wyzywała mnie na czym świat stoi z córką i byłym facetem, ten sam czas, generalnie wtedy próbowała zrobić to samo co wy, czyli obarczyć Skalną moim zachowaniem, a ja ze Skalną nie mam żadnego w sumie związku, znam ją jak wszystkich tu, tylko tu.

Nie było cię mój ty kochany i miły panie i nie miał kto nas b

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Wiesz kto to jest "nieciekawi" ludzie ? Nieciekawi ludzie, to tacy ludzie jak policjant udostępniający dane, który ma związki na 100 % z następnymi "mało ciekawymi" ludźmi, niech się turla, poturla się do czasu.

A potem się okazuje że to ja niby groziłem, gdzie, kiedy, czym i komu ? Prawem groziłem ? A co nie znacie PRAWA ?

Niech zgadnę, za opis tego czyli stalkin

...  wyświetl więcej

@Serpico: kwii kwiii kwiiii ...
Kapusiu - Prosiaczku :-)))

@Koriolan:
Poproś królową niech ci załatwi wjazd na tą rosyjską tubę, jako kolejną zapchaj dziurę, żeby ten portal jakoś wyglądał, nie tak ewidentnie, następnie razem z Youngcontrarianem , budźcie im świadomość, no i okazało się że on też "buddysta" to będą z prawosławia przechodzić na buddyzm.
Następnie razem złóżcie petycję do polskiego rządu o wyjście z NATO i reaktywowanie Układu ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Niech zgadnę .. nie wiesz o czym piszę prawda ? Pewnie nie, taki masz ogląd rzeczywistości, ona też, tylko wasz kretynizm jest bez znaczenia, dalej jest gorzej.

Swoją drogą, rażące niedopatrzenie że nigdy nie zwyzywałem tej wszy Yougncontrariana na czym świat stoi.

A tak, całkiem możliwe że ktoś stamtąd grzebał, to sobie pogrzebie we własnej dupie, to to będzie dopiero kosmos.

cytuję Koriolan:
"Każdy ma swoje doświadczenia i spojrzenia. Też jestem uczniem Osho i trochę inaczej go odczytuję.
Dla mnie RD jest odzyskiwanie świadomości lub inaczej przesuwanie się jej z ego w stronę duszy. Źródłem cierpienia i leków jest ego. Dusza jest Miłością. RD to oczyszczanie z leków ego. Dla mnie automatycznie prowadzi to do Miłości. Miłość daje zrozumienie a więc spokój ...  wyświetl więcej

cytuję Koriolan:
" Sorry ....
Nie wytlumaczylem dokładniej.
Mój pogląd jest oparty na buddyźmie, gdzie duszę dążą do oświecenia czyli starsza dusza znaczy bardziej oświecona. Bardziej oświecona znaczy mniej leków a więc więcej radości :-))) "
http://eiba.pl/wxyhk

Który pogląd opierasz na bu

...  wyświetl więcej

@Serpico: " Bardziej oświecona (dusza) znaczy mniej leków a więc więcej radości". Hahaha - i chyba dlatego nasz łóśficuny dalajlama z tej radości kwiczy jak zarzynany dzik w ubojni i cieszy się z tego jakby mu glapa na glacę narobiła.

@Serpico: cóż ...
Nie pamiętasz gdy chciałem Ci coś pokazać z Osho. Ty przeczytałeś w necie, że Osho miał sto Rolls-Royce i chyba z setkę Roleksów i na tym się Twoje zrozumienie Osho skończyło.

@Serpico: ad pytań.
Bóg jest jeden dla wszystkich co skutkuje tym, że nauki drogi oświecenia są podobne we wszystkich nurtach (religiach). Czyli Budda mówi podobnie co i Jezus.
U mnie jakim językiem tłumacze jakie pojęcia jest wybierane w zależności od potrzeb i chwili. Teraz mówię częściej językiem chrześcijańskim bo miałem kontakt z benedyktyński - katolikami.
.
Awantura z Wróblem była w 2016 roku maj, czerwiec. Jakiś miesiąc - dwa po pojawieniu się Dyla.

@Koriolan: po co się tyle wysilasz, wystarczyło zakwiczeć i wszyscy by się z szacunkiem pochylili nad Twoim głębokim zrozumieniem naók Osho, Jezusia, Stachury i krzywego Dźbanka.

@Koriolan:
Nie, tak się zaczęło, używał narkotyków, ma na "sumieniu" atak biologiczny, został usunięty z paru krajów, bez możliwości ponownego przekroczenia granicy.

cytuje Koriolan:
"Ja skomentuje od całkiem innej strony.
Miewam depresję. Kilku specjalistów z którymi się kontaktowalem nie potrafiło mi pomóc. Trafiłem wreszcie na rozwój duchowy. To był strzał w dziesią

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Aha, jakie to miłe z twojej strony, dać ci linki co piszecie do katolików z Wróblem ? Jaka jest opinia na wasz temat ? Byłeś leczony psychiatrycznie proszę pana i ty się bierzesz za oceny psychiki czyjejś, na dodatek przez paru specjalistów bez efektów, tyle wynika z tego co piszesz.

Jesteś człowiekiem z zaburzeniami psychicznymi który zrezygnował z ich leczenia, bynajmni

...  wyświetl więcej

@Koriolan: Kori ty nawiąż kontakty z gęsiami, będzie jeszcze ciekawiej niż teraz. Taki modernistyczny nurt ptasiej fizolofii. Zaczniesz jeszcze gęgać i latać. Mądrzej nie będzie ale na pewno weselej.

@Koriolan:
Jakaś dokumentacja leczenia twoich zaburzeń psychicznych pewnie jest ? Miewasz depresję.. i leczysz ją pisząc artykuły na temat kogoś i jego psychiki, kogoś kto nigdy nie był u psychologa, nigdy nie miał depresji, nerwicy, nie był leczony, w żadnej formie.
I co działa przerzucanie swoich problemów na innych ?

Dalej ... następne twoje "terapie" to stwierdzenie że ws

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Jasne, jak masz kontakt z Benedyktynami to bardziej jesteś chrześcijaninem, jak z buddystami to bardziej buddystą, no tak, kiedyś się z tego śmiałem pisząc że został animizm.
Jak ci specjaliści mieli ci pomóc, skoro ty uważasz że wszystko jest ok i wystarcza pisanie hi hi.Wymykałeś się pewnie, a potem Biblia zmiksowana z Osho, czasem wiśniówka, a po alk to mózg ma jakiś cz ...  wyświetl więcej

@Hamilton: mam już kontakt z tobą i serpico ...
Na razie mi wystarczy ...
Ale jak tobie się nudzi to zastosuj se swoją radę ...

@Serpico: dużo piszesz o mnie ...
Ale to tylko twoje projekcje ...
Bo robisz coś poza pisaniem ?
Miałeś terapię u psychiatrów ?
Skorzystałeś z ich pomocy ?
Zastosowałeś ich rady ?
Wierzę czerpiesz tylko z netu ?
Spotykasz się z wieloma ludźmi i konfrontujesz ich poglądy ze swoimi ?
Itd itd
.
Dlatego jestem zdania żebyś nie oceniał świata i mnie ...
Oceń siebie ...

@Koriolan:
Ale po co ja miałbym iść do psychologa nawet, masz wyżej, nie miałem NIGDY żadnych zaburzeń psychicznych, ŻADNYCH. Po co ? Ty który byłeś LECZONY, nie wiem tylko czy farmakologicznie także, robisz mi oceny mojej psychiki jeszcze z okresu o którym nic nie pisałem, a jesteś de facto osobą ZABURZONĄ, z tego co piszesz zrezygnowałeś z leczenia, czyli problem nadal istnieje.

P

...  wyświetl więcej

@Hamilton: "po co się tyle wysilasz"
Cóż ...
Jak to powiedział Piotr Wróbel ...
Są ludzie którym wystarczy powiedzieć ... I zrozumieją.
Są ludzie którym wystarczy walnąć palą w łeb ... I zrozumieją.
Ale trolle (ty i serpico) ... Chyba nigdy nie zrozumieją.
Dlatego widzę was jak umieracie tak samo zażarci i zajadli jak teraz ..

@Koriolan: Kori tak się cieszę, że nie zostawisz mnie osamotnionego w mej tęsknocie poznania łóśficunej śfiadomości. Nie mogę się doczekać kiedy zacznę kwiczeć jak dziki dalajlama.

@Koriolan:
Nie chce mi się wstawiać linków, Wróbel został u Benedyktynów oceniony jako troll przez 30 ści osób, ty zresztą też.
Powal sobie palą w swój łeb, ty jesteś niedoleczoną, a w zasadzie pewnie nie leczoną osobą która ma ZABURZENIA psychiczne, o których jeszcze sam PISZESZ.

Przecież nawet opat który prowadzi tam blog już go miał tak dość, że napisał artykuł.

@Serpico: "jesteś de facto osobą ZABURZONĄ, "
Cóż ...
Już tłumaczyłem, że w/g mnie projektujesz siebie na zewnątrz. W tym przypadku na mnie.
Nie ma sprawy ... Projektuj dalej ...
Może coś o impotencji ?
Impotencji społecznej ?
Braku przyjaciół ?
Braku nawet zwierzątka ...
A masz kwiaty w tych swoich mieszkaniach ?

@Koriolan:
Jutro będziemy robić chatę, przyjacielowi którego nie mam hahahahaha ....... chcesz tel ? Generalnie nawet Vivi go zna haha .... a ty nie chcesz znać jego opinii na jej temat :). Trzech będzie, o trzecim też wolę nie mówić :).
Okazjonalnie pośmiejemy się :).
Mam :), zaraz ci znajdę i Wróbla i zajadłość :).

@Serpico: "Wróbel został u Benedyktynów oceniony jako troll przez 30 ści osób, ty zresztą też. "
Gorzej ...
Leon stwierdził, że Wróbel to szatan :-)))
Uśmiałem się jak norka :-)))

@Serpico: "pośmiejemy się :)."
Wiem ...
U ludzi egotycznych to normalne ...

@Koriolan:
Opętany przez szatana, panie tłusta norka z nieleczoną depresją.Czy ja wiem, no taka jest reakcja jak ktoś robi się na świętą kobietę, dorysować ci resztę ?
Oj mam wątpliwości czy użyłeś dobrze słowo, panie traktujący ludzi z wyższością :).

@Hamilton: "Nie mogę się doczekać kiedy zacznę kwiczeć jak dziki dalajlama"
To ci raczej nie grozi ...
Żadne zmiany ci raczej nie grożą ...
Choć Bóg czeka na Twoją odpowiedź do ostatniej chwili :-)))

@Serpico: "dorysować ci resztę ?"
Nie musisz ... 3 lata jak tu jestem piszesz często o niej.
Nie wiem czy wiesz jak to się w psychiatrii nazywa ?

@Koriolan: jesteś taki skłonny życzyć każdemu śmierci z którymi ci nie po drodze, ale to inni są hejterami, trollami, faszystami i hitlerkami. Są ludzie których będziesz walić palą w łeb ... I tak niczego nie zrozumieją. Co najwyżej zakwiczą i cieszą się jak osły. I to setki razy z rzędu. Idź z tym swoim bożkiem spowiadać małpy w zoo.

@Koriolan:
Nazywa się prawda, akurat naprawdę ją znają, bo się wychowali na tym samym osiedlu, tylko ich nie słuchałem, błąd, naprawiony, teraz to wiem że mieli rację.

Znaleźć ci jej ataki na Skalną ? Bo chyba wasze wspólne ataki pamiętasz ?

Hmm ...
Piszę i piszę komentarze a na moim liczniku ciągle nie ma 9200.
Chyba muszę poczekać z pół godziny by licznik się zaktualizował :-))))

@Koriolan:
Ewentualnie mogę ci znaleźć dni gdzie od rana piszesz na mój temat, chcesz ? Już ci się z pół roku zbierze, jak nie więcej.
No nie tylko na mój.Chcesz, nie chcesz ?
Pół roku licząc dni,

@Koriolan: nie martw się, razem z Mankiem już przeszliście do historii eioby jako najgłupsi komentatorzy. Tego wam już nikt nie odbierze. Dzieci w przedszkolach będą wam w zimie stawiać pomniki ze śniegu, marchewki i dwóch węgielków. Jak się zobaczycie, uśmiejecie się jak norki.

Hurra ...
Pojawiło się 9205 komentarzy na moim koncie ...
Nie muszę już gadać dzisiaj z heiterami :-)))
Idę świętować :-)))

@Koriolan:
cytuję Koriolan:
"Teraz mówię częściej językiem chrześcijańskim bo miałem kontakt z benedyktyński - katolikami."

cytuję Koriolan:
"Nie jestem na tyle dobry by być samą obserwacją a katolikiem to już nie jestem ładnych parę lat :-)))
Więc mi rybka co będzie z krk. Ciekawy jestem jak to jest w innych kościołach - anglikańskim, prawosławnym,protestanckim

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
No to nara.Generalnie w ogóle nie musisz gadać, jednak są rzeczy które POWINIENEŚ, zadbaj coś o ciało i umysł, Ora et labora, jak to mówią mnisi pustyni.

Nie dość że masz zaburzenia psychiczne, nieleczone, olane, to jeszcze jesteś zwykłym krętaczem.Okropny zestaw.

Jak będziesz świętował, wmów sobie że jesteś szczupłym zadbanym panem, panie chodząca definicja egotyzmu.

@Koriolan: oszczędzaj się Kori. Podobno po zbyt intensywnym kwiczeniu ryj swędzi. Zrób sobie maseczkę z igliwia i włóż kaganiec. W końcu możesz trafić na żonatego i zazdrosnego knura na imprezie w chlewni. Smacznego i baw się dobrze między swoimi..I nie wyjadaj koryt, a jak już musisz to nie siorbaj.

@Serpico: "wmów sobie że jesteś szczupłym zadbanym panem, "
To TWOJA fobia projektowana na mnie ...
Nie jestem przywiązany do swoje wyglądu.
Jest mi on mocno obojętny :-)))
Ty natomiast masz pierdolca na tym punkcie ...
Zadbaj o psychikę :-)))

@Hamilton: "Podobno po zbyt intensywnym kwiczeniu ryj swędzi"
Nie wiem, nie mam ryja .... Ale wierzę w Twoje doświadczenie .

@Koriolan: Kori nie lekceważ wyglądu. Wytarzaj się choć trochę w błocie. W końcu idziesz na wieprzowe salony. To zobowiązuje. I maniery. Pamiętaj, bądź miły dla pań.

@Koriolan:
HAHAHA, no da się zauważyć hahahhahaha .... Ora et labora, zostało zamienione na Chlew i kwik, nie wiem jak to po łacinie jest HAHAAHHAH

ozbiłeś mnie doszczętnie hahaaha, poniekąd zaniedbanie jest towarzyszem chorób psychicznych i to akurat już śmieszne nie jest.

Wylecz tą depresję, albo co ty tam masz, może dwubiegunowa, nie wiem i chyba mam to gdzieś, to będziesz porady dawał, tylko nawet wtedy, nie wiem komu hahaha ........

@Serpico: "jednak są rzeczy które POWINIENEŚ,"
Niestety ...
NIE MA rzeczy które powinienem ... Jestem WOLNYM człowiekiem ...
Sam sobie mówię, że ...
FAJNIE byłoby gdybym dalej rozwijał swoją Świadomość ...
Reszta jest bez znaczenia :-)))

@Koriolan:
Ta, na tym polegała twoja rezygnacja z leczenia, ty masz gdzieś, prawo masz gdzieś i ludzi masz gdzieś.Ne dość że jesteś CHORY PSYCHICZNIE to łazisz, łamiesz prawo, atakujesz ludzi.

Sam sobie to możesz popłynąć na bezludną wyspę, żyjesz w społeczeństwie, podlegając zasadom życia w nim.

Równie dobrze schizofrenicy mogliby się zacząć leczyć RD, bez jaj.

@Hamilton: "W końcu idziesz na wieprzowe salony."
Nie idę tam, gdzie ty przebywasz ...
Na moich salonach spotykają się ludzie którzy się oczyszczają ...
Ogólnie oczyszczają swój umysł ....
Ale tarzajacy się w błocie swojego ego się tam nie pojawiają.
Tak, że sorry ...
Nie spotkamy się ...

@Serpico: "Ne dość że jesteś CHORY PSYCHICZNIE "
Rozumiem ...
Kolejna twoja projekcja :-)))
Smutne ...

@Koriolan: jak jeszcze bardziej rozwiniesz tę świadomość to kto nam będzie kwiczał? Nie rób nam tego Kori, błagam. Chyba, że zaczniesz bulgotać albo wyć do księżyca o północy. No, nie spotkamy się, bo ja kwiczeć jeszcze nie umiem. Za mało jestem uświadomion.

@Koriolan:
Jaka projekcja ? Masz kilkanaście komentarzy z tym że miałeś depresję i byłeś u kilku specjalistów i nic się nie zmieniło.
Smutne ? To psycholog, bądź psychiatra ma określić, a nie Jezus, Osho, oraz ty, robiąc przy okazji analizy ludzi.

Nie, to ja rozumiem skąd te twoje wieczne gadki że ktoś nienawidzi życia, albo że w katolikach nie ma radości życia ble ble ble ble ble ble.

@Koriolan: Cała sala kwiczy z wami,
potem zaczniecie kwiczeć salami,
a w finale kwiczenie całymi chlewniami.
Kori przed tobą wielkie życiowe wyzwanie.
A wydawało się, że jesteś taki samotny.

@Hamilton: hmmm ...
Masz dziwne doświadczenia ...
U nas nigdy tak nie jest.
Ale jak masz ochotę opisywać coś ... To proszę, nie krępuj się ...
Trochę idiotyczne nazywać to publicystyką .... Ale seta1212 to niedorobiony poeta więc on może i tak to widzieć ...

@Serpico: "miałeś depresję ..."
Wiem ...
Nie rozumiesz słowa ... MIAŁEŚ ...
Nie przejmuj się, nie Ty jeden ...
Diagnozuj mnie (w sumie siebie) dalej ...
Może jakieś leki mi zalecisz (sobie) ?

@Koriolan:
Masz wyżej, Miewam rozumiem.Jesteś zaburzony, bezrobotny itd, to nie projekcja to FAKT i nie może być że osoba tego typu zachowuje się jak ty.

cytuję Koriolan:
""uprawnia cie do tego by mnie zaczepiać i obrażać,"
.
. by obrażać KOGOKOLWIEK ?
.
Tak ja bym to dodał :-))) "

...  wyświetl więcej

@Koriolan: Kori nie bądź taki skromny. Przebierasz nóżkami by publicznie pokwiczeć, a tu będziesz mi wmawiał, że ci na tym nie zależy. Będziesz tenorem czy sopranem kwiczał? I czy będziesz miał chórek i podkład muzyczny jakiegoś zespołu, np. "czerwone fujary" pod kolor komentarzy.

@Koriolan:
Ja nie miałem nigdy depresji, wedle TWOICH słów byłeś u KILKU specjalistów i NIC się nie zmieniło, branie się za Stachurę też wiele wyjaśnia, zrobiłeś z niego kogoś kto gdzieś "doszedł", a on był CHORY, jak TY, dlatego akurat jego wziąłeś pod warsztat.

@Hamilton: uuuu ...
Aleś nawymyślał ....
Seta będzie z ciebie dumny ...
Publistyka jak sto pięćdziesiąt ...
.
A dla mnie Twoje słowa to tylko ...
Kwiii kwiiii kwiii ...

@Koriolan:
cytuję Koriolan :
"Jak Stachura - człowiek przebudzony widzi oświeconego Jezusa."

"Po tym wypadku przez jakiś czas leczył się w szpitalu psychiatrycznym „Drewnica” w Ząbkach pod Warszawą z rozpoznaniem „zespół urojeniowo-omamowy” lub psychozy depresyjno-urojeniowej. Bardzo prawdopodobne jest, że cierpiał na chorobę afektywną dwubiegunową. Przez kilka miesięcy przed

...  wyświetl więcej

@Serpico: taaakkkk ...
Stachura to cudny temat ...
Wreszcie to sobie wyjaśniłem. Zrozumiałem go i podziwiam.
To SUPER facet :-))))
.
A wy możecie sobie myśleć o nim co chcecie ...

@Koriolan:
Twoje ciągłe zmiany zdania pewnie też wynikają z twoich zaburzeń i to nie projekcja żadna, ty to robisz non stop, pewnie plus takie zwykłe krętactwo.

Ale ja nie muszę myśleć na twój temat,ani Stachury, zgłosić na policję, powoli tak, dla społecznego dobra i to nie żart, ani nie projekcja, ponieważ osób jak ja jest ileś.
Czyli osób które atakujesz w necie, nieraz z innymi ludźmi, takimi jak Wróbel.

Co zrozumiałeś ? On był CHORY.

@Koriolan:
Wyjaśniłeś sobie że ktoś z chorobą dwubiegunową był super i rozumiał Jezusa jak ty. Super to nie jest.

" W zależności od przyjętych kryteriów rozpoznania, rozpowszechnienie zaburzeń afektywnych dwubiegunowych wynosi 0,4–1,5% populacji. Początek przypada zwykle na trzecią dekadę życia, choroba dotyka równie często mężczyzn i kobiety. Leczeniem z wyboru jest farmakoterapia

...  wyświetl więcej

@Koriolan: wiedziałem, że kwii, kwii to wszystko na co cię stać. Jak guru taka publicystyka.

@Hamilton: no przepraszam ...
Głębszych myśli w kontakcie z Tobą nie mogę wydobyć .,

@Serpico: "Twój % świadomych pasuje."
Dziękuję za diagnozę ... Postaram się do niej zastosować ..

@Serpico: "zgłosić na policję, "
Tak ...
Masz rację.
Ja, Stachura i Wróbel jesteśmy niebezpieczni dla normalnych, czyli dla 97% Polaków.
Zakapuj na na policji ... Proszę ...
.
Fajnie, że też Wróbla zdiagnozowałeś ...
Na co był chory ?

@Koriolan: Kori - ty myślisz? Nawet Seta się uśmieje jak norka i uzna ten żart za publicystykę science fiction.

Świętując 9200 komentarzy wypiłem zimnego Grolscha ...
Był dobry ...
Podejmuje wyzwanie napisania 9300 komentarzy do końca lipca lub wcześniej :-)))

@Hamilton: e nie ...
Moje myślenie to złudzenie ...
Ja tylko JESTEM :-)))

@Koriolan:
Wróbel ? Generalnie Wróbel jest sadystą imo, nie mam wykształcenia stricte z psychologii, ale dość dużo czytałem, zresztą niedawno pisałem że się skłaniam ku behawiorystom, a ty masakrujesz Freud-a non stop.

To co pisał na forum Benedyktynów to sadyzm, nieraz hm .. taki cwaniacki sadyzm co potęguje to co pisze jako coś negatywnego, do tego opata typu " Nie życzę ojcu źle,

...  wyświetl więcej

@Serpico: "Pogodzić się ze światem"
Dzięki, że cytujesz Wikipedię ...
To mądry i wartościowy portal ...
Postaram się zobaczyć czy wydano te pamiętniki.
Postaram się je przeczytać :-)))
"Fabuła rasa" była po prostu GENIALNA :-)))

@Koriolan:
"Podsumowując

Być może Osho był oświecony. Na pewno był głęboko zaburzony – ekstremalny, zdziecinniały narcyz, ostry ćpun, socjopata rozważający morderstwo jako sposób na zwiększenie swoich wpływów, guru wykorzystujący do cna swoich wiernych, Osho, zwłaszcza w późniejszym etapie swojego życia, stał się wręcz karykaturą czarnego charakteru. Naprawdę niewiele osób zdołało w

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Nie tylko, tu cytuję psychologa, nie jestem odosobniony w opinii o Osho.

"Co w zamian:

Jeśli chcesz naprawdę ćwiczyć duchowość, moja propozycja dla Ciebie jest prosta – zostań wolontariuszem w hospicjum, kuchni dla bezdomnych, itp. Skup się na swojej pracy i na robieniu jej dobrze. Nie pozwalaj sobie na dumę czy pychę z tego, że ją wykonujesz, ani że się niby rozw

...  wyświetl więcej

@Koriolan: zadzwoń do sadosiów. Dostaniesz owacje na stojąco i lepsze miejsce w rankingu, zostaniesz przodownikiem pracy socjalistycznej i będziesz nosił czerwone rajtuzki pod kolor komentarzy. Z Mańkiem rywalizujesz o tytuł "Czerwonego Kapturka" eioby.

@Koriolan:
Aaa o samochodach temacie Osho to nawet nie pomyślałem, ani o kasie, cala reszta jest o wiele gorsza.

Fabula Rasa była pisana jakby już w okresie kiedy miał poważne zaburzenia.Nie stawiaj się obok Stachury, on nie robił tego co ty i Wróbel, a gdyby nawet był net wtedy, także by tego nie robił, kto wie, może nawet mógłby być leczony, a może nawet by nie zachorował, tego ty

...  wyświetl więcej

@Serpico: hi Ho Ho ...
Król Artur wyraził zdanie na temat Osho ...
O cholera ... Czapki z głów.
.
Coś masz dzisiaj dzień na diagnozy psychiatryczne ...
Czujesz taką potrzebę ?
Mieć diagnozę ?

@Hamilton: "Czerwonego Kapturka"
Wolał bym o tytuł ...
"Czerwonego Kapelusika"

@Koriolan:
Dalej, Wróbel tu się darł na mnie, jak zaczął wyzywać że jestem "głupi buddyjsko" oraz określił że on już "wrócił" z którychś tam buddyjskich "zaświatów" oraz określił siebie jako bodhisatwę. Po pierwsze nie jest nigdzie zrzeszony, nikt nie kontroluje jego pomysłów, zmiksował dwie szkoły buddyjskie w "swoją", stwierdził że Jezus był w Tybecie i nauczał tam medytacji. Bodhisathowi ...  wyświetl więcej

@Koriolan: Kartezjusz powiedział - "Myślę, wiec jestem".
A wielki Kori mu odpowiedział - "Ja też jezdem, bo bezmyślnie kwiczę".

@Serpico: "tego typu choroby to coś złożonego."
Sorry ...
Że Twoje diagnozy walą mnie na kolana ...
Ze śmiechu ...
.
Ale kombinuj, kombinuj ...
Może jakim profesorem zostaniesz ...

@Koriolan:
Nie król Artur, tylko ktoś z WYKSZTAŁCENIEM z psychologii.Posiadasz ? Nie ? Dziękuję. Wróbel posiada ? Nie, dziękuję, ty sam temat ego i świadomości mylisz, a co dopiero dalej, poza tym jak wyżej, miewasz depresję i byłeś osobą leczoną na to zaburzenie psychiczne, jednak z twoich słów wynika że nie było efektów tegoż, oraz że przerwałeś leczenie.

@Hamilton: wolę Sokratesa ...
"Wiem, że nic nie wiem"
.
I nie wiem dlaczego ...
Gdy widzę heitera to kwicę
I oczy mi stają jak świce ...
Itd

@Koriolan:
Nie muszę i nie chce, zostać profesorem psychologii, a ty jesteś osobą z zaburzeniami, nie posiadającą stałego zatrudnienia itd.
Taka osoba nie może w ten sposób się zachowywać żyjąc w społeczeństwie.Nawet jakbyś miał jakieś zatrudnienie, jakiekolwiek, to jeszcze, ale podejrzewam że ty możesz nawet nie być nigdzie zameldowany.

Twoje poczucie bezkarności, aspołeczność razi jak te wasze  światła miłości.

@Serpico: "WYKSZTAŁCENIEM z psychologii.
Posiadasz ? Nie ? Dziękuję. "
Podpisuje się pod tym ręcami i nogyma .,...

@Koriolan:
Ale chodzi także o ciebie, a ten człowiek posiada, tak jak specjaliści których porady najprawdopodobniej zlekceważyłeś.
Chodzi o to że moja opinia pokrywa się IDEALNIE z opinią psychologa.

Wróbla zaburzenia, to książka.

@Serpico: "Taka osoba nie może w ten sposób się zachowywać"
Wydawało mi się, że nie można się jak Ty zachowywać i atakować na okrągło ludzi ...
A jednak ...
Poznałem wreszcie co to heiter i troll ...
.
Już Ci mówiłem, że nie mam zameldowania ...
Jestem WOLNY :-)))

@Koriolan: Podpisujesz się pod tym ręcami i nogyma .,.
Czytelniej i precyzyjniej byłoby 'czterema lewymi kończynami' z powodu chronicznego nieróbstwa

@Serpico: "najprawdopodobniej zlekceważyłeś. "
Mała projekcja i zmyślanie ...
Ale nic się nie przejmuj ...
To naprawdę małe kłamstwo ... Nikt nie zauważy ...
Nawet Ty ...

@Koriolan:
Nie mówiłeś, to było moje podejrzenie, potwierdziłeś je po prostu, pewnie dlatego że masz długi, to nie mogą ci na nic siąść.
Pewnie nie skoro potwierdzasz moje podejrzenia hahahha ...........

Ja nie mam czym, ty akurat masz.

@Hamilton: "czterema lewymi kończynami'."
Jezu ... Ale jesteś upierdliwiec ...
Sześcioma lewymi kończynami ...
Może być ?

@Serpico: niestety ...
To że nie mam zameldowania, nie oznacza, że nie mogą ".i siąść"
Podciagnij się trochę z ekonomii ...

@Koriolan:
Ciekawie się zachowujesz jak na kolesia z toną długów, brakiem przez to meldunku, papierami gdzie masz historię choroby psychicznej, bardzo ciekawie.
Ci powiem nie jesteś pewnie jedyny.

Nie mogą częściowo. Po co ? Mnie takie rzeczy nie dotyczą.

No .. to akurat ekonomia nie jest hahahaha .................to ma inną nazwę.

p.s.
Nie miałem w życiu 10 groszy długu, nigdzie, co mnie to.

@Koriolan: może. Kto wie co tam ukrywasz jeszcze przed światem w swojej śfiadomej śfiadomości.

@Serpico: "to akurat ekonomia nie jest "
No właśnie Ci pisze żebyś się trochę podciągnął z ekonomii.
Rozumiem, że nigdzie nie studiowałeś i nie wiesz CO w hodzi w skład studiów ekonomicznych ale w szkołach średnich ekonomicznych kredyty, pożyczki przerabiają ....
Podciagnij się ...

@Koriolan: zapisz mnie na kurs ekonomii do krzywego Mańka. Też się chcę podciągnąć i zobaczyć co tam 'w hodzi' w jej skład. Maniek wie co 'w hodzi', ale czy powie.?

Powyżej serpico stawia diagnozy i cytuje diagnozy innych ludzi na temat ...
Stachury, Osho itd.
Napiszę po raz kolejny.
.
By zdiagnozować Stachurę czy Osho trzeba znać i ROZUMIEĆ ich twórczość.
Domorosły psychiatra serpico czy nawet inni psychiatrzy szukający rozgłosu wydają opinie NIE ROZUMIEJĄC ludzi których opiniują.
.
Ja przeczytałem i zrozumia ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Dodałbym posiadający mieszkanie z meldunkiem, WŁASNOŚCIOWE, nieduże, nie takie ciasne, ale WŁASNE ! HAHAHAAH

Zrób z siebie cepa do końca, już porównywałeś Stachurę z Nietzsche, teraz porównujesz ze sobą i Wróblem i może jeszcze waszą "twórczością" ? A tak w międzyczasie stawiasz obok Osho.

Ci powiem czułem że ty jesteś na DNIE i "pacz" jak trafiłem.

  Serpico,  01/07/2019

@Koriolan:
Ooo Pismo wróciło do łask ? Co na to Osho który negował istnienie Boga ? Znów mamy zaburzenia ?

a to co to ?
cytuję Koriolan:
". W samej biblii są uwagi Jezusa, że apostołowie nie rozumieją go a pamiętajmy, że nie było bardziej przebudzonych ludzi wśród Żydów. Te "straszliwe konsekwencje" przeinaczenia nauk Jezusa ciągnę się do dzisiaj i właśnie teraz odbija

...  wyświetl więcej

@Serpico: Ty jesteś na wierchu ...
Pacz jaki jesteś głupi :-)))

  Serpico,  01/07/2019

@Koriolan:
Gdy ego zniknie to pozwoli, tylko jak zniknie nie będzie mieć nic do gadania haahah ..........
Apostołowie nie rozumieli Jezusa, Biblia jest z przekazów czyich ? Cioci Krystynki hahahaha ? Oni nie rozumieli Jezusa, ty czytasz Biblię z ich przekazów jego słów i jesteś tym który Jezusa w pełni rozumie, razem z Wróblem który uważa że Jezus był w Tybecie i tam nauczał medytacji.

  Serpico,  01/07/2019

@Koriolan:
No ty jesteś chory psychicznie, troszkę gorzej, dużo osób chorych psychicznie atakuje ludzi, poniekąd neguje swoją chorobę, wizje mesjanistyczne też nieraz się przewijają.

  Hamilton,  01/07/2019

@Serpico: z tego wynika niezbicie, że głos Boga przechodzi przez dwie fujary na eioba, wiruje i 'w hodzi' gdzieś dalej, w śfiadomą śfiadomość tych 3 % populacji co kwiczy po kolacji. Jak mówi pismo święte i potwierdza Stachura i Jeziuś.

  Hamilton,  01/07/2019

@Koriolan: o dziecka nie znoszę ludzi, którzy mi usiłują powiedzieć "co autor miał na myśli". Istotą literatury, sztuki, filmu, teatru, malarstwa itp. jest właśnie to, że każdy ma prawo tak interpretować dzieło jak uzna to za stosowne. A ty jesteś z tym Stachurą, Biblią, buddyzmem namolny i nachalny do bólu. Uważasz, że tylko ty to zrozumiałeś, rozszyfrowałeś i rozkodowałeś. Tak nie jest. Nie narz ...  wyświetl więcej

@Koriolan: ... :)

@pokrzywiony: ni bierz jego wypowiedzi do siebie.

  Serpico,  05/07/2019

Nie wykpicie się kasowaniem artów, "kochani" , masz pod nosek grubasku.

cytuję Vivi91 z nicku Sicario (tak jak nazwa konta) 16/01/2017 :

" Panie Rafale, od wczoraj przyglądam sie dyskusjom i ciężko mi w to uwierzyć. Pan Dyl i Dziki. No szok... brak słów, ale, że niektóre Panie broną takie zachowania uPana Dyla? nie widzi tego jak się obraża i co pisze - kiedy dotyczy to jej poplecz

...  wyświetl więcej

Porównaj daty, wasza kochana królowa, z nicku który używała do głosowania na swoje własne artykuły które miała na koncie Vivi91, była niesamowicie oburzona zachowaniem Dyl-a, oh ... strasznie oburzona i zaglądaniem w czyjeś majtki, co sama robi codziennie.Co dalej prosiaczek ? Dalej po prostu rozmawiała z Dylem i nikt kompletnie nikt jej nie suszył za to głowy, łącznie z nią samą z drugiego konta, ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska