Login lub e-mail Hasło   

Sposób na uciekinierów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, dać im Grenlandię

Uciekinierzy z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, mogliby na Grenlandii, stworzyć nowe społeczeństwo (bez asymilacji z tuziemcami), nową cywilizację, nową państwowość jak Żydzi
Wyświetlenia: 2.426 Zamieszczono 16/07/2019

Państwa Europy Zachodniej na fali akcji humanitarnej przyjmują setki tysięcy uchodźców i imigrantów zarobkowych, którzy przeprawiają się do Europy, z liczących 1770 km libijskich wybrzeży i szlakiem pieszym przez Turcję. Początkowo państwa Europy zachodniej zacierały ręce, licząc na napływ taniej siły roboczej. Okazało się jednak, że uchodźcy to w większości imigranci zarobkowi, jednak nie poprzez podjecie pracy, ale przez pobieranie różnego rodzaju zasiłków.

Jeżeli już jesteśmy przy imigrantach zarobkowych, to wspomnę o największym błędzie rządu niemieckiego po przyjęciu Polski do Unii Europejskiej. Niemcy zamiast otworzyć możliwość zatrudniania dobrych pracowników z sąsiedniej Polski, wprowadzili 7 letni "okres przejściowy", co spowodowało wypływ polskich dobrych pracowników do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szkocji, Szwecji, które nie ograniczały przyjęć polskich pracowników. Dzięki temu gospodarki tych państw ruszyły do przodu, a w Niemczech nastąpiła stagnacja (być może dlatego, tak chętnie początkowo, rząd Niemiecki zaczął przyjmować uciekinierów).   

Niestety w Europie, nie postąpiono w stosunku do uchodźców i imigrantów tak jak w Australii: albo zostajesz i przyjmujesz nasze warunki, albo wracaj do siebie. Humanitarny zachód (państwa Unii Europejskie), dał narzucić swoje warunki przez przybyłych z krajów muzułmańskich obywateli, od których dzisiaj odwrotu już nie ma. A przybysze ani myślą, aby zasymilować się z tuziemcami (inna cywilizacja, inna wiara). Na razie proszą nas o pomoc, a już niedługo zaczną wymagać, żądać, aby w końcu wykończyć nas metodami demokratycznymi, czyli zwykłą większością głosów (średnio od 8 do 10 dzieci w rodzinie muzułmańskiej i średnio 0,5 dziecka w rodzinie europejskiej). Jeżeli Unia Europejska nie zastopuje tego exodusu uciekinierów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej i będzie humanitarnie przyjmować ich jak leci, to w ciągu kilku lat przynajmniej połowa Afryki i Bliskiego Wschodu, będzie w Europie, narzucając nam swoją cywilizację.

Przybysze z północy Afryki i Bliskiego wschodu doprowadzili do tego, że mamy w Europie (w bogatych państwach Unii Europejskiej) potężne zagrożenie. Muzułmanie poczynają sobie na naszym kontynencie coraz śmielej, a rządy Unii Europejskiej (której przewodzą Niemcy i Francja), nie mają pomysłu jak rozwiązać ten problem i zapewnić cywilizacji europejskiej bezpieczeństwo. Europejczycy dziwią się, że setki ich kobiet zostało zgwałconych przez barbarzyńskich „uchodźców”. Dzisiejsza europejska rzeczywistość, to ataki zdesperowanych islamskich uchodźców na Europejczyków.

Unia Europejska przyjęła tylko w ramach solidarności krajów członkowskich Unii, program relokacji o przyjęciu przez kraje Unię Europejskiej 160 tysięcy osób z obozów w Grecji i we Włoszech. Polska, odmówiła przyjęcia uchodźców, tłumacząc odmowę przyjęcia uchodźców kwestiami bezpieczeństwa i ochroną porządku publicznego, jednocześnie powołując się na przyjmowanie uchodźców z Donbasu (Ukrainy)  i uchodźców politycznych z Białorusi w Polsce.

.

.

Jednak część państw Unii, tak jak Polska odmówiła przyjęcia uciekinierów i imigrantów i problem pozostaje. Czy dzisiejszą, demokratyczną Europę, będzie stać na jakiekolwiek kroki, aby ochronić europejską cywilizację. Niestety zachodnia Europa, jest już chyba stracona. Chyba, że Unia Europejska postąpi z uchodźcami i imigrantami jak Liga Narodów, która zgodziła się na stworzenie Mandatu Palestyny pod brytyjskim protektoratem, z celem utworzenia „żydowskiej siedziby narodowej”.

No właśnie, Unia Europejska (której przewodzą Niemcy i Francja), wspomagana przez ONZ, powinna dogadać się z Danią, w sprawie możliwości stworzenia nowego państwa (czy nawet kliku państw narodowościowych) przez uchodźców i imigrantów (przeprawiających się do zachodniej Europy w liczbie kilku milionów) w Grenlandii (autonomicznym terytorium zależnym od Danii), do której byliby wysyłani wszyscy uchodźcy i imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Mogliby na Grenlandii, jak cytowani wyżej Żydzi, stworzyć nowe społeczeństwo (bez lub z asymilacją z tuziemcami), nową cywilizację, nową państwowość (Grenlandia, jest bogata w cenne zasoby). Dotychczasową ludność Grenlandii w liczbie niespełna 60 tys. osób, można by alternatywnie przyjąć w zachodniej Europie.
 
Jeżeli Unii, nie wyszłoby z Grenlandią, można by znaleźć inne miejsce na osiedlenie uchodźców i imigrantów, np. Unia Europejska wydzierżawiłaby na 100 lat (ewentualnie odkupiła) od Rosji część Syberii, lub oddała by im do zagospodarowania jakąś inną bezludną, czy mało zaludnioną ziemię czy dużą wyspę, gdzie wysłano by wszystkich uchodźców i imigrantów (nie wspominając o początkowej pomocy Unii, w stworzeniu i organizacji nowej, czy nowych społeczności państwowych), w końcu łączy ich z sobą więcej niż z Europejczykami. A tych uciekinierów i imigrantów, którzy wyrazili by zgodę na pełną asymilację społeczną z państwem azylanckim, można by na próbę pozostawić w Europie zachodniej.

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1118
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1156
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 650
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 835
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1428
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1344
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1119
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1252
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 672
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1409
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 815
11
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1217
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 851
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 672
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Nie bylo tak dobrze i nie jest tak zle.
Chamstwo przenosi sie do internetu.

@Adam Jezierski: Dobre spostrzeżenie, w realu chamstwo stało się nieopłacalne ... :)

@pokrzywiony: czyżbyś Maniuś oberwał po ryju za "pierd*** szmato, nawet pies cie dup*** nieche" i przeniosłeś się 'bochatersko' do internetu. Dobrze zrobiłeś. Lepsze czerwone komentarze niż zakrwawiony nos.

@Hamilton: Nie, widziałem jak po ryju oberwał gość co w realu zachowywał się dokładnie tak jak ty tutaj. :)

@pokrzywiony: mogłeś się nagrać. No tak, z podbitymi ślepiami to trudne. Ty jesteś taki Maniuś zaczepno-obronny. Jak zaczepisz to cię potem koledzy muszą bronić przed staruszkami.

@pokrzywiony: hahahaha - Maniuś i ty pewnie tego gościa pobiłeś. Zdejmij majtki, wsadź sobie piórko i udawaj mężnego Winnetou koło klopsztangi na osiedlu. Czerwonoskóry już jesteś to nie musisz się malować.

Dziadziusiu zrobiłeś już dziś siusiu, że tak się mundrujesz ?
Znów zaszczysz pieluchę, no ale kto bogatemu zabroni jak postanowi robić w pieluchy to będzie robił, a co ?

@pokrzywiony: hahaha - Maniuś ty robisz pod siebie publicznie na eiobie od prawie dwóch lat i jesteś dumny jak mała Balbinka na nocniczku.

@pokrzywiony: " w realu chamstwo stało się nieopłacalne "
...
Powiedz to Rydzykowi, Kaczynskiemu i jego zgraji, oraz gnieździe szerszeni pt. episkopat !
To na klamstie i chamstwie osiagnelin wszystko czego chcieli !

@zakrawarski: mania prześladowcza nie ustępuje. Ty to zgłoś do poradni, bo w następnym etapie choroby będziesz biegał z siekierą po kościołach.

@zakrawarski: "Powiedz to Rydzykowi, Kaczynskiemu i jego zgraji, oraz gnieździe szerszeni pt. episkopat !
To na klamstie i chamstwie osiagnelin wszystko czego chcieli ! "
...
Uwierzyli w chamstwo i za nim podążają, tak jak podąża hamilton i jemu podobni. Wierzą w dobrodziejstwo konfliktów jak kiedyś Rzymscy cesarzowie wierzyli, tylko w chwili kiedy ich cesarstwa zaczynają się ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: Hamilton i jego podobni nie podążają za twoim przykładem i nie krzyczą do kobiet "Pierdo**** szmato nawet pies cie dup*** nieche". Nie dziwię się, że to cię boli i dlatego walczysz jak leff z chamstwem pokraczny aniołku.

@Hamilton: Jasne że nie, bo wrzeszczą na wszystkich, by im udowodnić swoją wyższość i tworzyć swoje bagienko konfliktów międzyludzkich.
I nie do kobiet tylko do "kobiety" wstrętnego manipulatora, patałacha wykorzystującego internetowy awatar, do skłócania na forum społecznościowym ludzi.

@pokrzywiony: aha - to ty skretyniała pokrako będziesz decydował kto jest kobietą, kto nie jest, kto jest debilem, śmierdzielem, złodziejem, bandytą, faszystą i mordercą. Weź sobie duży młot i pierd**** się w ten swój płaski barani łeb.

@Hamilton:
http://eiba.pl/wd9vx
Hamilton napisał:
"gamoniu ty dostaniesz po raz setny pod rząd wpierdol, będziesz miał złamany nos, połamane ręce, nogi, żebra, wybite oko, śledzionę na czole i będziesz seplenił przez łzy, że jesteś mistrz świata na któ ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: jak kuźwa nie masz argumentów to sięgasz po ten idiotyczny szantażyk. Nie przyszło ci do tego tchórzliwego łba, że 99 % dzieci w wieku przedszkolnym nie boi się takich tekstów a ty już obsikałeś ze strachu wszystkie klatki schodowe w Rybniku.

@pokrzywiony: i znów linkujesz.
"Tacy jak ty tylko czekają aż coś zostanie im podane na tacy, jedyny warunek jaki stawiają to chęć podpisania się pod cudzymi osiągnięciami i panoszenia się w niezasłużonej chwale, a jak im się wykazuje kłamstwa i matactwa do robią wszystko co możliwe byle tylko wojnę wywołać, bo uczciwą drogą niczego nie potrafią osiągnąć".

@pokrzywiony: A Ty jak myślisz ?
.....
Podobnie jak ty, bo to jest najbadziej logiczne.W kazdym narodzie sa ludzie uzdolnieni,
ale to nie oni dochodza do wladzy tylko zyciowe -lajzy- ktorzy ta wladza rekompesuja sobie
zyciowe niepowodzenia, brak sukcesow w zyciu zawodowym, zazdrosc do tych ktorzy
te sukcesy osiagneli, nienawisc do tych ktorzy stoja wyzej.
...  wyświetl więcej

  Hamilton,  18/07/2019

@zakrawarski: jak z Mańkiem sięgniecie po władzę to hołota będzie młoda, zdrowa, bogata, silna, wykształcona i mądra jak nowa władza. A Maniusia nie zmuszaj do myślenia. To go może zabić.

@pokrzywiony:
Poza, 4 dni temu pisałeś cytuję pokrzywiony:
"hehe, jak się nawiniesz gdzieś w realu to będzie można ci zaaplikować takiego kopa w dupę że ci gówno uszami wypłynie, stary zasrańcu. :))))))))))))))))))"

"Już ci wyjaśniłem stary śmierdzielu że to nie jest kwestia mojego chcenia, ale ty dalej przekręcasz jak to stare łachudry mają w swym zwyczaju robić. To jest kwe

...  wyświetl więcej

  Serpico,  18/07/2019

@zakrawarski:
Putin jest życiową łajzą ? Uuuu ... panu Contrarianowi się to NIE SPODOBA, jesteście tacy "przyjaciele" od anty kleru.
Łajza i jakiś taki mały, mały to głupi.O "jednomyślnym" narodzie rosyjskim i osobach jak Dima, który generalnie bronił Putina, hołota ? Oj też się nie spodoba.Wstyd mi za pana panie Zakrawarski, po prostu wstyd.

Na dodatek obraziłeś szwedzki par

...  wyświetl więcej

@zakrawarski: " W kazdym narodzie sa ludzie uzdolnieni, ale to nie oni dochodza do wladzy tylko zyciowe -lajzy..." - Widzę panie Zakrawarski, że jednak czyta pan Biblię! "Głupców wynosi się na wysokie stanowiska, zaś zdolni siedzą nisko" Koh.10:6.

  Serpico,  18/07/2019

@pokrzywiony:
cytuję pokrzywiony:
"Jesteś synem kłamstwa i matactw."
Hm ...
kłamstwo,rzeczownik, rodzaj nijaki.
matactwo. rzeczownik, rodzaj nijaki

Ani mamy ani taty.Dziecko obojnaków ? Ale których ?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Obojnactwo

Zamiast pisać bzdety nie chcesz poczytać o prz

...  wyświetl więcej

  Serpico,  18/07/2019

@zakrawarski:
Do roboty panie Zakrawarski, miguniem, proszę wyjaśnić pokrzywionemu przyczyny upadku cesarstwa rzymskiego, mam dość jego ptaszków i bzdetów, raz podejścia jak 18 latek który nie dawno poznał miłość życia, która za 10 lat będzie żoną kogoś innego.Nie pytasz co u mnie, to ci powiem, otóż usunęli mnie dyscyplinarnie z domu brata Alberta, teraz czekam na eutanazję, ale jest kolej ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  18/07/2019

@zakrawarski: 'W kazdym narodzie sa ludzie uzdolnieni, ale to nie oni dochodza do wladzy tylko zyciowe -lajzy'. Gdyby tak bylo to zyciowa lajza, ktora nie umi pisac zajmowala by wysokie stanowisko, a ty nie zajmowac, tylko dalej pisac z bledami i bez polska znak. Jeśli to byłaby prawda dawno byłbyś premierem Polski i Szwecji

  Hamilton,  18/07/2019

@Serpico: od tego czytania to go tylko głowa boli. Pół katechizmu przeczytał, a ma zaledwie 48 lat i na razie wystarczy. Należy mu się odpoczynek.

@Tańczący z kormoranami: Biblii nie czytalem tylko wyciagnalem logiczny wniosek z rzeczywistosci.
Historyczna lajza ....hitler..... polozyl swiat w gruzy jako zemsta za to, ze nie zostal przyjety do akademii
Sztuk Pieknych w Wiedniu.
Lajza kaczynski dowodzi wlasnie swojego -lajzactwa- gruzujac co tylko moze !
A jemu podobni pomagaja mu w tym jak tylko moga !!

  Serpico,  18/07/2019

@pokrzywiony:
Nieśmiało chciałem ci zwrócić uwagę że cechy cesarzy rzymskich posiadają. pan Sadowski i pan Kostka, oprócz dostojności, w tym wygląd nawet, mają armię nicków do głosowania na swoje artykuły, podobno to rodzina, jednak jeśli rodzina, ma to znamiona działalności mafijnej (hahahaha), wszelkie objawy buntu ( odrzucenia ) tłumią uruchamiając armię, wierzą w swoje zwycięstwo, patrz ...  wyświetl więcej

  Serpico,  18/07/2019

@zakrawarski:
Prosiłem przecież, Hitler razem z Niemcami, trochę ich było, w tym około 10 antyfaszystów, tych 10 ciu nie brało w niczym udziału.

  Hamilton,  18/07/2019

@zakrawarski: kazdy kazdemu pomagaja jak umiaja i mogaja. '...hitler..... polozyl swiat w gruzy jako zemsta za to, ze nie zostal przyjety do akademii'. O boszsze, dobrze, ze ciebia przyjeli na ta uniwersyteta w sztokholm, bo by bylo po nas. Serpo do eutanazjuma a ja prosto do gazu.

  Hamilton,  18/07/2019

@zakrawarski: hitlerowi w wiedniu pendzle zabrali i zemscil siem na warszawa. Ty byc taka histeryk edek z fabryka kredek.

@zakrawarski: 'Historyczna lajza ....hitler..... polozyl swiat w gruzy'., Nie uwierzysz, a taka lajza Minneli na ten przyklad to oscara dostala i co jej zrobisz?

@pokrzywiony: Hamilton napisał:
"gamoniu ty dostaniesz po raz setny pod rząd wpierdol, będziesz miał złamany nos, połamane ręce, nogi, żebra, wybite oko, śledzionę na czole..."

Gamoniu przynajmniej będziesz wyglądał jak mężczyzna po stoczonej dzielnie walce, a nie jak wystraszony parasolką damski bokserek i beksa.

@Hamilton: hehe, jakbyś miał lustro to zobaczyłbyś że, już tu wyglądasz jak rozbryzgana sraczka.

@pokrzywiony: Maniuś ty wyglądasz jak 5455 rozbryzganych sraczek i się z tego cieszysz jak ten z Pacanowa. Jesteś tak czerwony jak emerytowana pracownica Red Light District w Amsterdamie, ale za to znacznie bardziej kiczowaty w gębie.

@zakrawarski:
Hitlera możesz Zakrawarski porównywać do Stalina, albo Mao, pisanie o takich ludziach łajzy to błąd.To nie były łajzy, to byli wizjonerzy, a że ich wizje były negatywne, no cóż były, za każdym razem kiedy zaczniesz rozpatrywać któregoś z nich, na zasadach emocji, możesz już przestać rozpatrywać, dlatego że tak się rozpatrzyć takich ludzi nie da.
Nasunęło mi się pytanie ...  wyświetl więcej

@zakrawarski:
Niemcy nie lubią tego tematu, ja to chyba pisałem kiedyś, ale, mam kolegę który ileś lat był w Niemczech, ekonomista, wredny i złośliwy do bólu, w czasie rocznic 1939, zadawał ludziom z pracy pytanie "co robił twój dziadek w 1939 ?", nie lubią tego tematu. lata temu, już pewnie z 15 lat, powiedziałem mu "gdyby pojawił się nowy Hitler, byłoby to samo", a on odpowiedział "masz r ...  wyświetl więcej

  podobny,  16/07/2019

Mentalność Polaków, ma swoje korzenie w 123-letnich dziejach zaborów. Nauczeni jesteśmy sobie radzić, gdy jest nam trudno, gdy zmuszani byliśmy do życia w warunkach braku wolności. Nie zawsze wiemy jak postępować, gdy już tą wolność mamy. Czeski socjolog (prof. Ivan rektor), badał wpływ Holokaustu, na zmiany w mózgu, aż do trzech następnych pokoleń. Okazało się, że traumatyczne przeżycia, trwale z ...  wyświetl więcej

@podobny: Masz racje, jednak uświadomienie sobie faktów nabycia skaz w pokoleniach poprzedzających, zwiększa szansę na szybsze wygaszenie tej mentalnej fali spowodowanej pewnymi anomaliami jakie wystąpiły w historii.
Przykładowo hamilton i serpico nie są w stanie dostrzec że można żyć o wiele lepiej w klimacie wzajemnego bezkonfliktowego dialogu. W całej swojej historii na eiobie nie znajdz ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: masz rację. Przykładowo taki krzywy Maniek jest w stanie dostrzec że można żyć o wiele lepiej w klimacie wzajemnego bezkonfliktowego dialog. Rzuci Liwie "pierdo**** szmato, nawet pies cie dup*** nieche" kilku innych podobnie. Hahahaha i poprawiwszy swą urodę tępego menela dostrzega swoje niezaprzeczalne zalety i wkład w misję walki z chamami.

  Serpico,  16/07/2019

@pokrzywiony:
Twój kolega Wróbel :
"Piotr Wróbel
6 listopada 2018 o 22:33
Gorczyca, Arturku, czy jak ci jest.
Mnie mozesz odwiedzić. Ja jestem dwurura, to zasze się dogadamy. Jak ci sie znudzi to zawsze kozy i owce dam ci do dyspozycji.
Podać ci adres?
Ps do apteki nie wstępuj. Mam lanoliny pod dostatkiem"
...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Przypominam że spotykacie się w realu, przypominam co tu robił. Co ja załatwiłem ? Załatwiłem że go tu NIE MA, bo takich on nie powinno być NIGDZIE W NECIE, a już na pewno nie na forach publicznych w formie w jakiej on na nich jest, bądź bywa.Prawdopodobne spokój który obecnie mają Benedyktyni od twoich NIENORMALNYCH kolegów, też częściowo jest dzięki mnie.
Możesz już spokojnie przestać zajmować się moich zachowaniem.

@Serpico: Mylisz się, bo jak zwykle nic nie wiesz. Spokój na forum jest dlatego że Benedyktyni z moimi kolegami rozmawiają już w realu na spotkaniach twarzą w twarz. Jesteś śmieszny z tymi swoimi iluzjami, no ale wierzyć możesz sobie w co tylko chcesz nawet w latającego potwora spaghetti. :))))))))))
https://d-art.ppstatic.pl/kadr(...)ull.jpg

@pokrzywiony: Maniuś a tyle razy cię prosiłem. Nie przesyłaj swoich fotografii. Jesteś przystojny, ładny i inteligentny, ale jakby trochę inaczej. Kori ma wnuki. Chcesz mu je zabić. Zobaczą wujka Mańka i dostaną zawału, a Kori będzie do końca życia bez obiadku i kompociku za karę, że ma takich kolegów.

@pokrzywiony:
AHAHAHAHAA .......... dobre AHAHAAAHAHAAAHAH! piękne :D, rozmawiają w realu twarzą w twarz z kimś kto ich wyzywa ROK CZASU, no to ci się udało, to taka sama prawda jak to że Koriolan był w laickiej, był pewnie tylko na forum i to kolejne forum, zalane jak to Wróbel mówi "gównem" przez obu.
Oczywiście wyzwiska Wróbla Koriolanowi w ogóle nie przeszkadzają, to się udałeś t ...  wyświetl więcej

@Serpico: to Kori kozy też miłuje. Nie na darmo Maniek ciśnie z buta co tydzień do Pacanowa. Obyty literacko wie co robi. Inwestuje w siebie. Ze lśniącymi podkowami na kopytkach zakasuje wszystkie stada na 'podchalu'.

@Serpico: Papierz rozmawiał z gościem który do niego strzelał i chciał go zabić. :)
Nie wiele wiesz o rzeczywistości, gnij dalej w swoim iluzorycznym świecie jaki sobie zbudowałeś.

@Hamilton: "Nie przesyłaj swoich fotografii. "
To ty biedaku nawet lustra już nie masz, bo to twoja fotografia. Byłem ciekaw czy się na niej rozpoznasz.

@pokrzywiony:
No tak, ale raz, a nie rok czasu.Błagam nie dobijaj mnie człowieku tymi twoimi kitami, robią to samo wszędzie, określają kto jest "dobry" a kto "zły", dla Wróbla akurat to tam może jeden brat był dobry, Pieczyński okazał się także negatywny, tylko to on siedzi na forach czyichś, a nie ktoś na jego, ewentualnie na forum buddystów. Zgadza się ? Tak zgadza.
Koriolan ze swo ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: hahaha - 'papierze' nie tylko rozmawiają ale 'tesz piszom na papieże'. Listownym, ale 'nie wiele' wim, bo w przeciwieństwie do ciebie nie 'jezdem asz tak óczony' w piśmie i oblatany w mowie.

  Serpico,  16/07/2019

@pokrzywiony:
Niewiele wiem, nie jestem nieomylny, ale nie jestem pomylony, przy niewiele masz techniczny.
Mam lepszą ortografie niż Wróbel, hm .... w sumie nie ma się czym chwalić akurat w tym punkcie.
Napisałeś dodatkowo papież przez rz ............

Czemu gość ? Oczywiście pewnie nie wiesz kto brał udział w zamachu na papieża o którym piszesz.

@pokrzywiony: Maniuś to ogóle nie wchodzi w rachubę, bo nie jestem tak ładny jak ty. Masz niepowtarzalnie powłóczyste i uwodzicielskie spojrzenie a gały mocno przekrwione z tej miłości do ludzi. U mnie tego nie ma, bo jestem hejter. Chlip, chlip.

@Serpico: Masz racje "Papież" nie "Papierz", ale w obliczu wiary ortografia nie ma znaczenia, a przykład dany przez Papieża naczelnego zwierzchnika KK już tak.
To kolejna kwestia o której nie miałeś pojęcia. No ale tak to już jest jak się buduje swoją świadomość na książkach z działu baśniowych fantazji.

@pokrzywiony:
AHAHAHHAAHAAHAHHAHA ...............
Niewiele też razem.Co nie miałem pojęcia Ali Agca.Jesteś TŁUKIEM i tak brniesz, na dodatek nauczyłeś się kłamać, gest papieża nie ma kompletnie żadnego związku.
cytuję Koriolan:

"Szukam Miłości a najważniejszą książka miłości jest biblia. Czytam ją i nic. Owszem, jest "Hymn do Miłości". Jest fajny i myślę, że to gdzieś

...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: Maniuś - 'papierz' przysłał mi smsa jak zobaczył twoje zdjęcie z prośbą o 'ałdjencjem' w Rybniczku. Mają cię zabrać do Vaticanowca, umyć, uczesać i poddać egorcyzmom. Usługa co łaska nie mniej niż 1000 euro, a 2 zeta już masz. Ty to masz szczęscie do tych 'papierzuf'. Co mam odpisać?

@pokrzywiony: ' w obliczu wiary ortografia nie ma znaczenia'. A chamstwo, podłe pomówienia, lenistwo, nieuctwo, głupota i pycha mają czy nie mają znaczenie w obliczu tej twojej wiary.

@pokrzywiony:
cytuję Koriolan :
"Pieczyński to JEDYNY facet który głośno PUBLUCZNIE mówi :
.
kościół to ZBRODNICZA instytucja i należy ją ROZWIĄZAĆ a papieża postawić PRZED SĄDEM za ludobójstwo !
.
Za to go popieram ...
Zapisałem się do Stowarzyszenia Polska Laicka i płace 10 zl na miesiąc
jak cos sie zmieni to sie wypisze.
Po prostu : ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: no widzisz Maniek, 'papierz' rozmawiał z gościem, który chciał go zabić, a ty w wywieszonym ozorem latasz po prokuraturach z donosami mimo, że nikt ci nie chce niczego złego zrobić. Maniek, ty nie zostaniesz 'papierzem' nawet na kredowym 'papieże'. A miałeś szanse. Znasz połowę katechizmu.

@pokrzywiony: "Jesteś śmieszny z tymi swoimi iluzjami, "
On ostatnio lubi słowo" kłamstwo".
.
I faktycznie, jest śmieszny z tymi swoimi wymyśłami i kłamstwami :-)))

@Koriolan:
10 zł hahahaha, a jak prezes i od określania kto jest świadomy a kto nie aahahahaah .........Laicka straciła wiele, dwóch trolli i "inwestora strategicznego", odpadłem ze śmiechu.
A ile niby płaciłeś za bilety na tego od mrowienia na karku od działania anioła stróża ? 250 za godzinę ? Buhehehe, marna kiciara.

Jeszcze cały czas piszesz do kogoś biedaku HAHAAHAHAA...

...  wyświetl więcej

@Koriolan: wszyscy tu są śmieszni. Tylko takie dwie ofermy batalionowe cieszą się szacunkiem, 'ałtorytetem' i charyzmą. Co widać, słychać i czuć na kilometr. Kori wyślę ci dupne szkło powiększające, bo okulary ci już nie pomagają..

@podobny: masz rację ale tylko w 97% ludzi normalnych. Oni nie wiedzą, że można wpływać świadomie na swój genotyp i mają to co dostali, nabrali.
Świadomi potrafią to zmienić. Przecież wiadomo, że geny zmieniają się w czasie życia ...

@Koriolan:
Ty masz wiedzę to jej użyj żeby dla następnego forum gdzie strolujesz wszystkich, wpłacać 20 zł miesięcznie.
No można jak zeżresz jakieś narkotyki, to ci mogą pozamiatać DNA.Część ludzi żre takie dość świadomie.
Wpłyń świadomie na swoje geny na tyle żeby schudnąć do "Osho" i żeby ci włosy wyrosły haahaa .........

p.s.
Dzieci narkomanów się rodzą na gł

...  wyświetl więcej

@Koriolan: Kori genetyk. Genetyka to nauka, a nauka to iluzja. Kori ty już zapierd**** dookoła stołu za swoim własnym ogonem, ale to nie wyklucza obciążeń genetycznych. To jest bardzo prawdopodobne.

@Koriolan:
Osho jakoś świadomością się nie pozbył zestawu chorób jakie miał, a to czemu ? 58 lat aż żył.To był wrak , całe życie był po prostu wrakiem i sobie znalazł sposób kosztem ludzi na dryfowanie.

@Serpico: 58 lat ...
To go już przeżyłem :-)))

@Koriolan: to dlatego, że bawisz się swoimi genami jak dzieci klockami lego. Efekty widać. Głupiejesz z dnia na dzień. Którą parę chromosomów pogryzłeś, że tak pięknie kwiczysz?

„Gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania”. Hahahaha - a gdzie Zdzisio i Zbysio tam zawsze 5 punktów za friko.

Najnowsza i bardzo wnikliwa analiza takiego stanu rzeczy i absolutnego zaniku patriotyzmu w narodzie wynika z tego, że rodacy zazdroszczą panu Zdzisławowi Sadowskiemu poczytności i odsłon. Tych na eioba, ale również tych na wiadomości, interia i dupelek.pl. Innych przyczyn mimo usilnych zabiegów nie udało się znaleźć.

Do tych wszystkich przywar narodowo-socjalnych, o ktorych piszesz, dorzucili swoje -madrosci swieci-
z kk takie jak arka ktora wyladowala na 5.000 metrowej gorze ze wszystkimi zwierzetami swiata
i tysiace podobnych bezsensownych twierdzen.
Oglupili narod calkowicie i teraz zeruja na nim bezgranicznie, dowolnie i bezkarnie !
Deo gratias.....Ite missa est !Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska