Login lub e-mail Hasło   

DRŻENIE a WIBRACJA - różnice / Słowa Mocy w naszym języku ( pokrótce )

Nasz język jest najbliższy językowi natury–sz,cz,ś,ć,ź-to przecież dźwięki jakie wydaje las.Jak szumią topole?Właśnie tak: szzzz, śśśś.A jaki dźwięk wydaje przelatujący owad?Żżżż.
Wyświetlenia: 338 Zamieszczono 17/07/2019

Chciałem podzielić się z Wami informacją dotyczącą języka polskiego – choć tak naprawdę chodzi mi o język, którym posługiwano się zanim Polska stała się Polską.

Być może spotkaliście się z tezą, że język prasłowiański jest najstarszym językiem na świecie od którego początek wzięły wszystkie inne. Czy to jest prawda nie jestem w stanie zweryfikować.

Ciekawe jest to, że jak twierdzą badacze – słowa w tym ( naszym ) języku mają prawdziwą MOC.

Nasz język jest najbliższy językowi natury – sz,cz,ś,ć,ź – to przecież dźwięki jakie wydaje las.

Jak szumią topole ? Właśnie tak: szzzzzz, śśśśśśśss. A jaki dźwięk wydaje przelatujący owad ? Żżżżżżżżżżż. Itd. Przykłady można mnożyć. To są unikalne – nasze słowiańskie dźwięki z którymi inne nacje mają problem ( jeśli chodzi o wymowę ).

U nas Słowa mają pierwotną moc. Być może Słowienie nazywają się słowianami bo dali światu słowa? Istnieje coś takiego jak słowa bajne i słowa budne. Słowa, które mogą obudzić człowieka, aktywować, poruszyć uśpione obszary mózgu. Zwróćcie uwagę na ten sam źródłosłów w wyrazach:

SŁOńce i SŁOwo – jedno i drugie może „oświecać”. Mógłbym pisać o tym długo bo temat jest głęboki i szeroki. Być może w przyszłości napiszę o tym więcej ale chętni bez problemu odnajdą wiele informacji w internecie. To co chciałem poruszyć w tym krótkim artykule to zagadnienie dotyczące słów WIBRACJA i DRŻENIE.

Słowo wibracja pochodzi prawdopodobnie z łaciny. Słowianie mieli swoje słowo – drżenie / drganie. I tu zwróćcie uwagę na MOC zawartą w słowie DRŻENIE. Jaką energie ma w sobie?

Dużo większą niż WIBRACJA ( które – trzeba przyznać, też jest mocne ).

Zobacz:

KRTań DRŻY. Jaka moc jest w tym. Krtań ogiera drży gdy rży :)

RRRRRR. Mówię Wam, tu jest moc :) ETERRR przekazuje DRRRGANIE poprzez KRRRTAŃ.

Mówi się u nas „cały drżałem o Was”, albo „cała drżysz” - tu nie chodzi tylko o to, że ktoś się trzęsie – chodzi o emocję w jakią wprawione jest ciało poprzez drżenie. Można drżeć ze strachu, można z podniecenia itd. W naszym języku krtań regularnie wibruje bo taki jest nasz język. „Święte” ligatury: ORZ, OR, RO, RA, AR wprawiają w drganie. Przekazujemy nie tylko treść ale także emocję – poprzez drgania.

Wypowiadanie słów mocy o których piszę powinno być popartę np. ćwiczeniami HAU i HOU ( wypowiadanie i utrzymywanie tych dźwięków tak aby krtań „drżała”/ wibrowała ) czy praktykowaniem milczenia ( kiedy się da ). Jakoszczędnie używasz słów i odezwiesz takim słowem mocy to ludzie zaczynają robić rzeczy zanim ich mózg się zorientuje, że to robią :)

To może być przydatne w życiu :) Czasem trzeba podnieść głos :) W Piśmie Świętym są informacje o tym jak Chrystus używał takiego głosu do np. wypędzania złych duchów – gdzie większość „puszczała” po pierwszej komendzie i tylko wyjątkowo silne (np.„legion” ) wymagały konkretniejszych działań.

Zachęcam do samodzielnego szukania informacji w pokrótce zarysowanym temacie. Nasz język jest naprawdę unikalny i ma niesamowite właściwości. Pozdrrrawiam wszystkich!!!

Podobne artykuły


17
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2407
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1176
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 854
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 733
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 696
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 544
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 751
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 667
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 754
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1529
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 535
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Wibrator wibruje a kobieta krzyczy.
Zwróć uwagę na ooOh i aaAH.
Magiczna, zastanawiająca i stanowczo nieprzypadkowa korelacja.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska