Login lub e-mail Hasło   

Jak będzie wyglądał koniec naszego świata?

Jak doświadczam kilka dni z temperaturą ponad 30 stopni Celsjusza, zaczynam wyobrażać sobie jak będzie wyglądał koniec naszego świata?
Wyświetlenia: 627 Zamieszczono 20/07/2019

Widzę, taki wzrost temperatury na ziemi, że woda zacznie wrzeć i wyparuje, że świat rośliny i zwierzęcy przestanie istnieć, że życie na ziemi przestanie istnieć. Czy jacyś ludzie mogliby przeżyć ten kataklizm (apokalipsę), być może tak jeżeli przygotują się do tego odpowiednio wcześnie. Wybudują klimatyzowane bunkry, zapewnią sobie odnawialna energię elektryczną, olbrzymie zapasy wody i żywności (także w proszku), z możliwością jej dodatkowego produkowania, sprzętu codziennego użytku, itp.

 

Jak wyobrażano sobie koniec naszego świata, zobaczmy za Wikipedią:

 W mitologi skandynawskiej, koniec świata ma być wielką walką pomiędzy bogami a olbrzymami pod wodzą Lokiego, w wyniku której świat i Asgard, siedzibę bogów, strawi ogień, wszystkie gwiazdy zgasną, a Ziemię zaleje wielkie morze. Ostatecznie z tej toni wyłoni się nowy świat i nastąpi era szczęśliwości bez przemocy i wojen.

 

Według chrześcijaństwa, przed przyjściem końca, na świecie będą miały miejsce konflikty między narodami, głód, epidemie, trzęsienia ziemi oraz prześladowanie chrześcijan, które nastąpi po wcześniej wymienionych plagach i podczas którego wielu odstąpi od Jezusa.

Według Islamu, na ziemi pojawią się różne nieszczęścia i kataklizmy, trzęsienia ziemi, pożary, kataklizmy naturalne, zapanuje terror, chaos i wojny.

.

Jak będzie wyglądał koniec  świata, według ojca Pio? - Nawałnica ognia wyleje się z chmur i rozciągnie na całą ziemię! Sztormy, grzmoty, straszliwa pogoda i trzęsienia ziemi pokryją świat na kilka dni. Nastanie nieprzerwany deszcz ognia!  

Chyba najbardziej, przekonywująca, jest wersja zagłady życia na ziemi w związku z potężnym wzrostem temperatury, do tego stopnia, że cały nasz świat spłonie, a nasza planeta rozleci się na miliardy części i zamieni się w pył (popiół) kosmiczny.

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1613
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 919
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1192
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 772
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 465
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1038
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 788
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 588
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 737
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 726
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 509
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 997
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1126
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy





Portal zostanie odłączony od serwera.

Hahaha - Zdzisiu, koniec świata to będzie wtedy jak Zdziś i Zbyś przestaną żonglować głosowaniem na własne arty. Kostka będzie musiał zdobyć złoty medal olimpijski w gimnastyce i szpagat na rzęsach by mu wyszły właściwe rankingi. Hahahaha - wbrew oczekiwaniom zaraz zwali się tu cała rodzinka sadosiów z głosami. To będzie niespodzianka dla Andrzeja Marii Sadowskiego. Oby sobie czegoś nie zrobił w tym szoku.

Andrzeju Mario Sadowski nie mówiłem. Już dwa sępy - Zdzisiu i Zbysiu się zleciały i zagłosowały. Nie dadzą rozwijać się pisklęciu samodzielnie. Hahaha - muszę napisać dramatyczny tekst : "Hejterzy ze Szczecina nie dadzą żyć 16 letniemu Andrzejkowi Marysi Sadowskiemu ingerując brutalnie w jego samodzielne próby literackie".

Zdzisław Sadowski 160 art odsłon: 204 456
Zbigniew Kostka 66 art odsłon 82 319
Andrzej Maria Sadowski 31 art odsłon: 35 984
Elżbieta Sadowska 8 art odsłon: 9 417
Eliza Kostka 4 art odsłon: 4 429
Grzegorz Sadowski 7 art odsłon: 9 370
Zdzisiu jak oni będą mieli po 160 artykułów to twoja rola w rodzinie ograniczy się do sprzątania, gotowania, prania, cerowani ...  wyświetl więcej

Cholera, z tym koncem swiata mialo byc TU !....Sorry !!
.....
Konca swiata nie bedzie nigdy !
Stawiam 100 Euro !"
Kto chce sie zalozyc ?

@zakrawarski: Kori się założy, bo śpi na euro, kwiczy i poszukuje odpowiedniego partnera :
http://eiba.pl/5

@zakrawarski: to zakład którego nigdy nie przegrasz ani nie wygrasz. A tyle pewien znany pustogłowy napisał o bezsensownym wielosłowiu.
http://eiba.pl/ed

"@zakrawarski: Stawiam pytanie do ludzi, bo wsza lonowa, pseudonim mlotek, juz sie wypowiedziala !
.....
A gdzie homo sapiens ?
.....
Konca swiata nie bedzie nigdy !
Stawiam 100 Euro !
Kto chce sie zalozyc ?

@zakrawarski: ja też homo sapiensa nie widzę. To mi bardziej przypomina pogryzionego przez mendy australopiteka, który znalazł 100 euro, chce się założyć i kupić sobie młotek by te mendy w swojej przepasce na biodrach wytłuc.Próbuj, każdy sposób na pozbycie się bólu jest dobry.

@zakrawarski: czytałeś co pan Jezierski pisze : 'zakładała się świnia z osłem'. Ja się z tobą nie założę, bo nie spełniam nawet warunków wstępnych. Za wysokie progi na moje nogi. Twoje 100 euro, twoje casino, twoja gra, to i wygrany młot niech ci dobrze służy.

Powiało grozą, panie Andrzeju Mario!

  Hamilton,  21/07/2019

@szubrawiec: To jest Zdzisław Andrzej Maria von Sadow.

Wczoraj uzyskaliśmy razem jako rodzina 350 tys. odsłon, uzyskując średnią 1260 odsłon na artykuł. Do wykonania kolejnego etapu, celu (bo w życiu trzeba mieć cele!), brakuje nam niecałe 25 tys odsłon (dwa miesiące), tj, do 375 tys.

@Andrzej Maria Sadowski: Ło matko przenajśfinto to już za 8 lat cała rodzina sadosiów mnie dogoni. Zdzisławie Andrzeju Mario Grzegorzu, Elizo, Elżbieto Balbino Sadowski - co robić? Jak żyć? Poradź cuś przyjocielu roztomiły. Toż to bedzie koniec świata.!

@Andrzej Maria Sadowski: hahahaha Balbiny - średnia 1260 odsłon na artykuł ścina z nóg.

@Andrzej Maria Sadowski: a twoja średnia Maryjo Andrzeju 1 184 rzuciła mnie i resztę eioby na kolana. Zdzisiu dostajesz znów małpiego rozumku, a było już całkiem dobrze.

@Hamilton: A jeszcze niedawno pisałeś, że za 100 lat ciebie nie dogonimy. Patrz jak to się wszystko zmienia,

  Hamilton,  03/08/2019

@Andrzej Maria Sadowski: no, natrzaskałeś 37 220 odsłónek w 29 miesięcy przy wydajnej pomocy całej rodziny. Czyli 1 430 000 uzyskasz po 1 115 miesiącach tj. za 93 lata. Jak rodzina przestanie pomagać to okres ci się wydłuży pięciokrotnie i zrobi się 450 lat. .Mamusia nie posyłała cię Balbinko do szkoły ? Skończysz marnie jak ten statystyk Kostka.
http:// ...  wyświetl więcej



Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska