Login lub e-mail Hasło   

Mądrzy katolicy, głupi katolicy i reszta polskiego społeczeństwa

Mądrzy katolicy to ci którzy potrafią korzystać z pieniędzy produkowanych przez machinę finansową Kościoła Katolickiego a głupi katolicy to ci eksploatowani finansowo przez kler.
Wyświetlenia: 161 Zamieszczono 25/07/2019

Mądrzy katolicy, głupi katolicy i reszta polskiego społeczeństwa

 

Żyjemy w Polsce XXI wieku obserwując pędzący do przodu, rozwijający się technologicznie świat a mentalnie tkwimy w średniowieczu. Jest to spowodowane dominującą w Polsce kulturą chrześcijańską propagowaną  przez Kościół Katolicki. Polskie społeczeństwo jest podzielone na katolików i tę resztę nie uznającą godności Kościoła Katolickiego. Katolicy są podzielenia na madrych i głupich katolików.

Mądrzy katolicy to ci którzy potrafią korzystać z pieniędzy produkowanych przez machinę finansową Kościoła Katolickiego a głupi katolicy to ci eksploatowani finansowo przez kler katolicki.

Mądrzy katolicy pożyczają z Kościoła Katolickiego niejawne pieniądze na rozwój swoich biznesów i płacą haracz w postaci darowizn dla Kościoła Katolickiego z osiąganego dochodu. Głupi katolicy to ci którzy nie wiedzą o tym tajnym procederze i zanoszą swoje ofiary do bogatego kleru. Potężna machina finansowa Kościoła Katolickiego funkcjonuje w taki sposób na całym świecie i jest to raczej normalne zjawisko wśród wspólnot religijnych finansujących swoich biznesmenów.

Funkcjonowanie Kościoła Katolickiego w Polsce opierające się na finansowaniu katolickich biznesów nie jest akceptowane przez dużą część społeczeństwa z uwagi na zacofanie kulturowe katolików nie akceptujących innych światopoglądów. Podstawy kultury  katolickiej zostały stworzone przez Żydów, którzy zapoznając się z systemami etycznymi antycznego świata stworzyli ich syntezę, którą spotykamy w nauczaniu faryzeusza Jezusa Chrystusa. Jezus Chrystus był przywódcą powstania faryzeuszy skierowanego przeciwko Rzymianom i to Rzymianie go zabili. Istniejący w  starożytności antagonizm żydowsko-grecki spowodował po śmierci Chrystusa  powstanie w świecie hellenistycznym Ewangelii skierowanych przeciwko Żydom i obwiniających Żydów za śmierć Chrystusa. Prześladowania Żydów które rozpoczęły się w rozwijającym się chrześcijański świecie w miarę jak trwał ich exodus z ogarniętego kryzysem gospodarczym Izraela przyczyniły się do spoistości i dobrej organizacji żydowskiej diaspory w świecie.

Problemem dla Polski jest zacofanie kulturowe katolików utrzymywane przez machinę Kościoła Katolickiego, który na przykład jest przeciwny migracji do Polski innych nacji co może zagrozić dominującej obecnie w Polsce katolickiej machinie finansowej eksploatującej Polaków. Przybycie innych nacji do Polski stworzy konkurencję finansową katolikom i zmaleją zyski Kościoła Katolickiego.

Tymczasem polskie społeczeństwo się zestarzało i nie będzie komu  utrzymywać licznych emerytów i rencistów bo brakuje ludzi do pracy a szczególnie młodych pracowników. Ratunek jest tylko w rozsądnym otwarciu granic Polski dla migrujących do Polski innych narodów i zwiększenie liczby ludzi pracujących w Polsce. Szczegółowe propozycje sposobu rozwiązania problemu ujawnienia katolickiej machiny finansowej i migracji do Polski innych narodów znajdziecie Państwo w Programie Partii Dekalogu dostępnym na moim koncie w portalu Eioba.

Jakuszowice, 25 lipca 2019 rok, godzina 6:30              Bogdan Góralski

Podobne artykuły


8
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1184
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1181
7
komentarze: 13 | wyświetlenia: 800
7
komentarze: 5 | wyświetlenia: 537
6
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1828
6
komentarze: 70 | wyświetlenia: 535
6
komentarze: 22 | wyświetlenia: 760
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1243
5
komentarze: 0 | wyświetlenia: 483
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 142986
119
komentarze: 23 | wyświetlenia: 245711
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska