Login lub e-mail Hasło   

Polska po wyborach 2019 roku - Political fiction.

Nienawiść Kaczyńskiego doprowadziła do śmierci 96 osób na pokładzie samolotu Tu154A.
Wyświetlenia: 239 Zamieszczono 25/07/2019

.

Rosną szanse na zwycięstwo opozycji w jesiennych wyborach do Sejmu RP.

Zwycięstwo nad PiS będzie oznaczało, że opozycja składająca się z Koalicji Obywatelskiej i Zjednoczonej Lewicy będzie posiadała wspólnie więcej mandatów sejmowych od Pis-u i jego przystawek.

Musimy sobie zdawać sprawę, że Kaczyński jest mściwy i nie wybaczy Schetynie, tak jak nie wybaczył Tuskowi swojej sromotnej klęski poniesionej w przedterminowych wyborach 2007 roku.

Warto przeanalizować, co będzie dalej.

Po wyborach sejmowych Duda nadal będzie Prezydentem RP. Należy liczyć się z obstrukcją z jego strony.

Po przegranych wyborach rząd Morawieckiego podaje się do dymisji, ale nadal sprawuje władzę. Jeśli PiS uzyskał najwięcej głosów, to Duda desygnuje na nowego premiera wskazanego przez Kaczyńskiego przydupasa z PiS. Nie udaje się stworzyć koalicji rządowej z udziałem PiS, ale czas płynie … Rząd Morawieckiego podejmuje decyzje, niektóre z nich będą nieodwracalne i szkodliwe dla społeczeństwa i nowej władzy, inne decyzje rządu na wylocie będą miały na celu ustawienie finansowo biznesowe przyjaciół i kolegów przez królika Morawieckiego.

Czas płynie i zachodzi konieczność uchwalenia budżetu … Nieuchwalenie budżetu może skutkować rozwiązaniem Sejmu i powtórką wyborów.

Jeśli mimo tego koalicja antyPisu obejmie władzę, to Duda będzie mogł wetować każdą Ustawę uchwaloną przez Sejm i paraliżować w ten sposób nową władzę. Czy Duda na to pójdzie?

Nienawiść Kaczyńskiego do triumfującego Tuska doprowadziła do śmierci 96 osób na pokładzie samolotu Tu154A.

Nienawiść Kaczyńskiego do triumfującego Schetyny może mieć równie krwawe skutki. Musimy być gotowi. Musimy powstrzymać szaleńca.

Adam Jezierski

Podobne artykuły


18
komentarze: 111 | wyświetlenia: 2323
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1001
12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1645
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 548
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1008
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 776
10
komentarze: 107 | wyświetlenia: 1090
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 820
9
komentarze: 7 | wyświetlenia: 593
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 599
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 519
9
komentarze: 6 | wyświetlenia: 545
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 655
8
komentarze: 21 | wyświetlenia: 354
8
komentarze: 101 | wyświetlenia: 593
 
Autor
ArtykułMości Zakrawarski, gdzie jesteś? Jest okazja kopnąć Kaczora w kuper, tylko kop mocno, żeby drań już nie wstał!

@szubrawiec:
Polityczne posunięcia Kaczyńskiego są tylko powodem do kpin elit politycznych
Europy i doprowadzą do izolacji Polski bo nikt nie chce zadawać się z idiotą.
Kiedy Kaczyński wypowiedział słowa o sortowaniu Polaków powinien być
natychmiast aresztowany bo takie twierdzenie to wstęp do segregacji
narodowej i jako takie są nieprawdziwe i sprzeczne z konsty ...  wyświetl więcej

@zakrawarski: "Nawet komuniści"
Lekko przesadziłeś. Komuniści segregowali ludzi ... Jedni zostali zamordowanie, inni na Syberię a inni mogą budować komunizm.

@Koriolan:
Świadomi synowie PRL-woskich oficerów, świadomie segregują, na świadomych i nieświadomych.
Hm może tych świadomych wyp... na Syberię ? Dobry pomysł, tam jest :
"Bardzo daleko, za górami, za lasami, mieszka nie piękna księżniczka, ale Vissarion - samozwańcza reinkarnacja Jezusa Chrystusa. To nie bajka ani żart. Syberyjski mesjasz ma ponad 50 tys. wiernych. Część z ni ...  wyświetl więcej

@zakrawarski: Kiedy zakrawarski wypowiedział słowa o wysyłaniu Polaków na eutanazję i do gazu powinien być natychmiast aresztowany bo takie twierdzenie to wstęp do segregacji narodowej i jako takie są nieprawdziwe i sprzeczne z konstytucją o równości wszystkich obywateli. Droga którą kroczy zakrawarski przetarli faszyści ale jego upośledzenie czyni, że on nic o tym nie wie, podobnie jak nie wiedzial Hitler.

@Koriolan: "Nawet komuniści w najczarniejszych okresach swojej działalności
nie segregowali Polaków "
......
Komunisci robili "kuku" swoim prawdziwym, czy urojonym przeciwnikom,
ale nie dzielili calego polskiego spoleczenstwa: jak moje slowa powyzej i w calym arcie
pt: idiota kroczy sladem hitlera.
.....
A co wazne......komunizm zostal Polsce narzuc ...  wyświetl więcej

@zakrawarski: 'ale nie dzielili calego polskiego spoleczenstwa: jak moje slowa powyzej i w calym arcie'. Masz rację. Aż tak nie dzielili polskiego społeczeństwa jak twoje słowa panie wysoko inteligentny własnego chowu. Twoja inteligencja cię wyprzedza o całą długość, bo sam siebie już zaczynasz oskarżać o niecne czyny z niemałym zapałem.

@zakrawarski: masz w dużej części rację.
Ja tylko czepiam się Twojego określenia, że komunizm nie segregował Polaków i w domyśle ... "jest lepszy" od Kaczyńskiego.
Ja uważam ...
Że Kaczyński jest niezbyt dobrym zarządzającym polską.
Ale komunizm był GORSZY bo fizycznie zabijał Polaków.
Kaczyński JESZVZE tego nie robi i chyba nie da rady robić ...

@Koriolan: ubolewam, że ty z Mańkiem 'JESZVZE nie zażądzacie polską'. Jezdem przekonany, że wasza potylika byłby dalekowzroczna jak w PRLu, a polska tak by zarosła siłom, aż by siem Wygła.

  Koriolan,  26/07/2019

@Hamilton: cieszę się, że czytasz moje komentarze :-)))

Adaś! nie obgryzaj paznokci. Aplikacja się zacięła i 13tyś, wiernych czytaczy czeka na progu. Odsłony w końcu ruszą. A punkta dostaniesz honornego jak kiement wróci z wczasów z Dar es Salaam...

@jotko49: u mnie ludzie stali w nocy w kilometrowych kolejkach aby dostać ten tekst Adasia. Kilkadziesiąt osób zabitych i setki rannych. Magia evergreenów Adasia. Co za talent.

@Hamilton: Od 11godz. adaś loguje się 2-3 razy na godz. Patrzyłem na https://www.nadmorski24.pl/kam(...)-gdansk jak biegał nad Motławą zamknąwszy akwarium, targając brodę i wyliniałe pejsy a kolejka była aż pod karuzelę ( a może odwrotnie?..)W każdym razie straty finansowe nie do odrobienia. Wyłączyłem podgląd przerażony, ...  wyświetl więcej

25.07.2019 nie było mnie wcale w Antykwariacie.
PS. Byłem wczoraj. zabrać kasę. - Sprzedaż rośnie.

@Adam Jezierski: wszystko ci Adaśko rośnie. Tyś się chyba posypał drożdżami.

@Hamilton: Adamowi rośnie ilość punktów, a tobie współczynnik entropii ( współczynnik naturalnego rozkładu ), tak jakbyś w gnojówce pływał.

@pokrzywiony: wiem, że uwielbiasz taplać się w gnojówce. I znowu cię słoneczko nie wpuścili do Media Markt ? Nie złość się. Zadzwonię i poproszę abyś mógł choć przez szybę pooglądać, ale przyszłości myj się z większą starannością. I nie zapominaj o mydle. A to co nosisz na sobie też trzeba wyprać przynajmniej raz w miesiącu. To, że zaschnie nie oznacza, że ludzie przestaną uciekać na twój widok. No i jak ci wyskoczą te gile z nosa to je dyskretnie usuń albo wciągnij z powrotem.

@Hamilton: Rośnie, bowiem wiagrę używa z umiarem, wspomaga wzwód szufelką z żarem ;-)

@jotko49: viagry zażywa tylko ćwierć, by pocałować klamkę do antyk wariata.

@Hamilton: Jak zwykle nic nie zrozumiałeś, no cóż wyrażę to bardziej dosłownie.
Fajnie zdychasz cioto miernoto i to razem z swoimi przyjaciółmi, może chociaż jako kompost dla roślinek będziesz użyteczny ?

@Adam Jezierski: Ok, rozumiem że ten tłum pod Akwarium to antyterroryści eskortujący cię w trakcie przenoszenia dziennego utargu...sorry.

@pokrzywiony: wczoraj pod biedabronką taki żulik jak ty dosłownie połknął własną czapkę. Też początkowo myślał, że go nie rozumiem. Tak to jest jak żule biorą się za myślenie.

@Hamilton: Dziadziusiu pieluchy sobie nie potrafisz zmienić, a się prężysz jak Herkules, żałosne. :)))))))))))))))))))

@pokrzywiony: Gdzie ludzi kupa i Herkules dupa :-)

@pokrzywiony: ty gamoniu sobie zmieniłeś i co z tego jak łazisz cały ufajdany i ci jad z pyska cieknie od samego rana. Uważaj na hycli. Oni się z takimi nie patyczkują.

@szubrawiec: tyz prowda ;) ... :))))))))))))))

Halmilton poparł antysemitę Jotka.

@Adam Jezierski: Fanatyk zakrawa przykleił jarmułkę adasiowi...

@Adam Jezierski: wychwalam twoje evercuśtamy pod niebiosa, a ty mnie oskarżasz o antysemityzm. Ja nie wiem czy masz pejsy, a nawet gdybyś je nosił w niczym by mi to nie przeszkadzało, więc daj sobie na wstrzymanie.

@Hamilton:
Nie publikuję swoich zdjęć, aby móc nosić utargi bez asysty antyterrorystów.
PS. Nie mam pejsów, ale noszę brodę.

@Adam Jezierski: mniejsza o utarg, te 16 złotych to w buty wsadzisz, ale te 700 punktów z eioba to problem. Zawistnicy mogą cię zasztyletować. A zdjęcia nie są potrzebne, bo każdy gdańszczanin cię rozpoznaje z 3 kilometrów.

@Hamilton:
Czasem masz trochę racji.
Kłania mi się wiele osób, których nie znam.

@Adam Jezierski: Adasiu nie bądź taki skromny. Gdańsk jest z ciebie bardzo dumny.

@Hamilton:
Zawistnicy z eioba są mocni w gębie.
W realu nie stanowią zagrożenia.

@Adam Jezierski: wszyscy na eioba ci zawiszczą sukcesów. To zrozumiałe przy tak gigantycznych sukcesach. Ja to ci zazdroszczę tego skakanie pod swoimi evergreenami i skamlania o osłonki i punkty. Co za spryt.

@Hamilton:
"Wszyscy" czyli dwóch: - Hamilton i Jotko....-;)))

@Adam Jezierski: Tylko adaśko wskaż na który mam jeszcze zagłosować, jestem nie możebnie leniwy do szukania, link bardzo proszę...Przeca widzisz jaką to mi sprawia radochę.:-)

@Adam Jezierski: nie wiem jak Jotko, ale ja z tej zazdrości poobgryzałem wszystkie meble w domu i u sąsiadów. Inni ci zazdroszczą po cichu.

@Hamilton: Ja jestem w trakcie opracowywania wariantu, kolejnej awarii przepompowni ścieków dla w Danzig. A co, niech im waniajet, jak poprzedniego roku.

@jotko49: ja przeciwnie, opracowuję wariant dźwigu by Adaś się nie złamał pod naporem sukcesów. Tym bardziej, że nadymał się już jak balon.

@Hamilton:
Ty jesteś zazdrosny, a Jotko był w moim Antykwariacie, widział jak ludzie płacą i bardziej niż o odsłonie, zazdrosny jest o utargi.
Stąd różnica między wami hejterami.

@Adam Jezierski: no, a o czym ja cały czas. Adasiu zazdroszczę ci punktów, odsłon, utargów, przedziałka na głowie. Ten między pośladkami też pewnie masz szerszy i znacznie ładniejszy niż mój. No, ale codziennie nie będę ci wymieniał czego ci zazdroszczę, bo mi się kuźwa nie chce.

@Hamilton:
ERRATA:
Ty jesteś zazdrosny o punkty, a Jotko był w moim Antykwariacie, widział jak ludzie płacą i bardziej niż o odsłonie, zazdrosny jest o utargi.
Stąd różnica między wami hejterami.

@Adam Jezierski: o jakie punkty ja jestem zazdrosny? Ty kontaktujesz jeszcze czy ci się film urywa?

@Hamilton:
Punkty eoibowe.

@Adam Jezierski: Adasiu nawet gdybym bardzo chciał to nie mam ci czego zazdrościć. I znów dupy nie urywa. A masz ponad 2 x więcej tych evercuśtamów.

Adam Jezierski - artykułów 619 Punkty: 817.969
Wyświetlenia artykułów: 802.724 http://www.eioba.pl/adam-jezierski

Hamilton - artykułów 267 Punkty: 1.595.770
Wyświetlenia artykułów: 1.429.968 http://www.eioba.pl/sting

@Hamilton:
Jesteś lepszy.
A z innej mańki: - Ile zarobiłeś na forexie?

@Adam Jezierski: Adasiu byłbyś bardzo zadowolony. I nie pisałbyś na ten temat bzdur. A wracając do tej zazdrości to od wybitnego naukowca spodziewałem się lepszego przygotowania, a ty nie odrobiłeś najprostszej lekcji.

@Adam Jezierski: Na foreksie czy innych giełdach zarabiają spekulanci, to nie ma nic wspólnego z uczciwą pracą.

@pokrzywiony: jak zarobię na forex to płacę 20 % podatku by takie zdechlaki i nieroby jak ty miały co żreć, a jak stracę jest to mój problem i nikogo to poza mną nie obciąża. Najwięcej jak zwykle na ten temat wiedzą ci co wyciągają swe lewe łapska po jałmużnę od państwa a nic tam nie wkładają.

@Hamilton:
Jaka jest twoja stawka godzinowa za pracę na forexie?
Nie jestem pewien, czy byłbym zadowolony.

@Hamilton: "by takie zdechlaki i nieroby jak ty miały co żreć, a jak stracę jest to mój problem i nikogo to poza mną nie obciąża. "
...
Nic o mnie nie wiesz, jesteś gówienkiem przyklejonym do buta. :)))))))
Grę w kasynie też nazwałbyś uczciwą pracą, jesteś spekulant który nic o uczciwej pracy nie wie.

@Adam Jezierski: jesteś Adasiu geniuszem również z ekonomii. Zajmij się forexem w praktyce i się dowiesz. Wystarczy 100 złotych i laptop. To otwarta platforma dla każdego. Nie będę ci dawał żadnych rad, bo jak taka płotka jak ja może uczyć takiego rekina finansów. Kupisz od Mańka 2 złote, on od ciebie 2 złote, kurs złotówki zatańczy i hulacie do końca życia w 'honolulu'.

@pokrzywiony: Nic o mnie nie wiesz, więc też jesteś gówienkiem przyklejonym do buta. Na szczęście do swojego. I dlatego ci ciągle tak cuchnie. Na eioba też zaczyna śmierdzieć jak się tylko pojawisz. A jak zdejmiesz buty to podobno jest już nie do wytrzymania..

@Hamilton: Jak wyraźnie widać to ty cały czas mnie zaczepiasz, więc to ty jesteś tym co śmierdzi przy moim bucie.
Faktom nie zaprzeczysz, możesz oczywiście próbować ale to tylko świadczy o tym że gówno nie ma honoru.

@pokrzywiony: Maniuś nie zbliżaj się do mojego gówna. Nie chciałbym aby coś takiego jak ty się do niego przykleiło.

@Hamilton:
Sposoby wygrywania według Teorii Gier. Giełda i Zakłady Bukmacherskie. >>> http://eiba.pl/ci

@Adam Jezierski: Adaśku mam kilkanaście tomów dobrej literatury na ten temat. Dziękuję. Wystarczyło mi twoje dzieło na temat forex. Ono rozwiało wątpliwości co do twoich kompetencji.

@Hamilton: "Maniuś nie zbliżaj się do mojego gówna. Nie chciałbym aby coś takiego jak ty się do niego przykleiło. "
...
Skoro tak się mną brzydzisz to po co się tak do mnie przykleił ? Sam sobie przeczysz, dlatego śmierdzisz nieco bardziej niż sraczka. :))))))))

@pokrzywiony: idź Maniuś w kubły licytować się z kolegami kto z was bardziej cuchnie. Mnie to nie bawi. Tam będziesz miał pewną wygraną. Będę ci kibicował, ale z daleka.

@Hamilton:
Może inni przeczytają: >>> http://eiba.pl/ci

@Adam Jezierski: Adaśko jest coś takiego jak przekraczanie granicy śmieszności. I nie ma to nic wspólnego z poczuciem humoru. A mimo to ludzie się śmieją.

@Hamilton: Spokojnie hamciu drogi, w dyscyplinie smrodu jesteś bezkonkurencyjny i będziesz mógł się swoją niezachwianą pozycją lidera w tym względzie cieszyć aż do śmierci, a potem się zobaczy. :)))))))))))))

@pokrzywiony: w dyscyplinie czerwonego smrodu jaki się za tobą ciągnie 5597 razy od 4 września 2017 roku nikt cię już nie dogoni. Chciałeś być wielkim graczem, a zostałeś małym, podłym i głupim sraczem.

@Hamilton:
Z pewnością na forexie nie zarobię tyle, co w Antykwariacie.

@Adam Jezierski: miliard, dwa wyciągniesz. Ale więcej rzeczywiście dość trudno bez zwiększonego ryzyka.

  Serpico,  30/07/2019

@pokrzywiony:
Też masz widzę dziś dobry występ, cytuję:
"Na foreksie czy innych giełdach zarabiają spekulanci, to nie ma nic wspólnego z uczciwą pracą."
https://www.youtube.com/watch?(...)t=6m53s

Z pogardą Maniek, rzuć mu łososia na stół.Tylko nie zapomnij o pogardzie.
Aaa tak .. wokół Koriolana t

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  30/07/2019

@Serpico: Maniuś widział kiedyś giełdę w telewizorze jak sąsiad zapomniał zasłonić okno to swoje wie. Takim wystarczy rzut oka, ja potrzebowałem 3 lat.

@Hamilton:
Nie wierzę w głupoty, które stale tu wypisujesz.

@Adam Jezierski: jaka wiedza taka wiara. Na szczęście twoje evergreeny mają niezliczone tłumy wiernych czytelników, czego ci Adasiu wszyscy zazdroszczą. A gdzie Adasiu link do swojego evergreena. Straciłeś szansę na odsłónkę.

@ Hamilton:
Utargi do butów się nie zmieszczą.

@Adam Jezierski: kup sobie o numer większe to i kasę fiskalną tam wciśniesz.

@Adam Jezierski: hahahaha - dobrze powołać się na autorytet światowego formatu. Adaś na doradcę prezydenta. Wąchocka.

Aż tam poszedłeś złożyć swe strusie zgniłe jajo. Nic dziwnego iż o twe zdrówko niektórzy się obawiają.
@rufus-13 dni temu
Oceniono 53 razy
@jezierskiadam
A poza tym, to że zdrowiem wszystko w jak najlepszym porządku.

Szkoda iż nie chciał ewergrena sławetny Newsweek, tam dopiero byłby Kwik.
Spróbuj jeszcze w Der Onecie, w pluciu także sławny jest na świecie.
I podpisuj się jak Rózia ...Von, a zapewnisz klice zgon...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska