Login lub e-mail Hasło   

Jak powinna przebiegać modlitwa aby nie zanudzić Boga?

Czy Bóg najwyższy nie jest znudzony słuchaniem klepanych beznamiętnym głosem zdrowasiek?Czy odnoszą one jakiś skutek?Mogą być skuteczną mantrą ale czy o to w modlitwie chodzi?
Wyświetlenia: 286 Zamieszczono 22 dni temu

Jak powinna przebiegać modlitwa aby nie zanudzić Boga?

Czy Bóg najwyższy nie jest znudzony słuchaniem klepanych beznamiętnym głosem „zdrowasiek”?

Czy odnoszą one jakiś skutek ? Mogą być skuteczną mantrą, fakt – ale czy o to w modlitwie chodzi?

Nasze modlitwy powinny być emocjami. Możemy „pomodlić” się w momencie jej odczuwania – konteplując samą emocję i wyrażając swoją wdzięczność za nią – z intencją - „tego bym chciał więcej” – bądź w dowolnym innym momencie możemy przywołać stan, związany z daną emocją i „na spokojnie” „pomodlić” się.

Pozytywne emocje jakie przeżywamy mogą mieć różne natężenie. Mogą być bardzo silne – jednak sama emocja jest rozproszona. Aby „modlitwa” była skuteczna – emocja powinna być skupiona.

Nasza myśl jest tym co skupia albo kierunkuje emocje.

Za powstanie emocji odpowiadają konkretne ośrodki energetyczne – trzy dolne czakry. Nasza świadoma myśl – to czakry wyższe. „Ujarzmiając”emocję myślą ( „żeniąc” jedno z drugim ) uzyskujemy UCZUCIE – cel modlitwy. Tak więc „pompujemy” myśl emocją – w ten sposób ją zasilając. Uczucie – poprzez nasze „serce” ( konkretny ośrodek energetyczny ) może się wydostać „na zewnątrz” i jeśli nasza intencja jest szczera – być może zostanie „odwzajemnione”.

Tak więc – praktykując kontemplację odczuwanych emocji - „robię” rzeczy, które wywołają we mnie prawdziwe uczucie i to uczucie jest prawdziwe – więc prawdziwa jest też „modlitwa”. Nie słowa. Uczucia!

Musimy „czuć” uczucie, przeżywać tak jaby nasza „modlitwa” została już spełniona i w ten sposób poprosić Boga aby odpowiedział nam tym co czujemy w naszych sercach.

To co wysyłamy – powinno zostać odbite – i wtedy modlitwa się spełni. O ile przyjemniej Bogu poczuć nasza radość z przeżywanej chwili – niż tylko słuchać o niej. To tak jakbyśmy – na przykład – czytali w książce o jeździe kolejką górską – albo sami wybrali się na przejażdżkę aby tego doświadczyć i poczuć. Nie zanudzajmy Boga. Podzielmy się z Nim swoją radością i szczęściem.

On na pewno bardzo się ucieszy. A wtedy – cóż – może „wyślę” nam tego więcej :)

P.S.

U mnie wygląda to na przykład tak: idę rano z pieskiem na spacer, nad Wisłę. Idziemy przez las, ptaki ćwierkają – już się cieszę. Wychodzimy na wał – kwiaty, słońce, chmury, niebo, skoszone zboże, inne ptaki – cieszę się bardzo. Idąc - już kontempluje tą chwilę, przeżywam emocję – skupiam w uczucie wdzięczności Bogu nawet nie zwalniając kroku. Czasem zatrzymuje się i siadam sobie gdzieś na boku radując się chwilą i przeżywając ją z Bogiem – bo przecież on jest wszędzie cały czas.

Albo – jadę na bazarek na zakupy. Stragany obsypane pięknymi warzywami. Wszystko pięknie pachnie i wygląda. Owoce, warzywa. Już się cieszę, samą możliwością, dostępnością tych dóbr – wysyłam wdzięczność. Zrobiłem zakupy – jadę do domu. Wykładam to wszystko co kupiłem – dobrobyt, cieszy oko – raduje się w duszy – wysyłam. Wybieram składniki i robię obiad. Kroje, próbuje, wącham. Łącze składniki, mieszam, przyprawiam – ciesze się samym gotowaniem– wysyłam. Obiad już na talerzu. Pięknie wygląda i pachnie – wysyłam. Jem obiad – wspaniale smakuje – wysyłam. Zjadłem obiad. Jestem syty. Dobrze się czuje – wysyłam.

Albo bawię się z synkiem. Uśmiecham się do niego – on odwzajemnia uśmiech, niesamowita chwila – wysyłam. On nagle bez zapowiedzi próbuje podnieść się do pozycji do raczkowania – radość mnie rozpiera – bo dotąd tylko pełzał – najpierw poświęcam jemu uwagę – ale już po chwili – wysyłam swoją wdzięczność Bogu.

W ten sposób cały dzień może być wspaniałą modlitwą – i to naprawdę jest niesamowite. Po prostu w tych dobrych momentach przypominać sobie komu je zawdzięczamy – i dzielić się tym.

W nawiązaniu do komentarzy pod artykułem ( dopisuje to jako „P.S.”) - uważam, że najlepiej dzielić się uczuciem „na gorąco” - kiedy odczuwamy emocję. Nie wiem jak wy ale ja nie jestem w stanie później przywołać wspomnienia uczucia aby było choć w połowie tak intensywane jak w momencie gdy przeżywałem emocję. To pewnie coś jak odgrzewany obiad – już nie to samo :)

Do napisania tego krótkiego artykułu zainspirował mnie film Nauka Cudów ( Gregg Bradden ) - i mocno na nim bazowałem. Gorąco wszystkim polecam obejrzenie całego filmu ( niecała godzina ) -

Link poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=xBLAZ8cc8lA

Pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkiego dobrego.

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1748
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1701
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1119
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1043
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 955
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 966
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1029
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 675
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 876
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 406
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 568
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 567
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 591
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Koriolan,  22 dni temu

Kompletnie się z tym nie zgadzam ale daję punkta na zachętę :-)))

  Serpico,  22 dni temu

@Koriolan:
Czemu ? Ja osobiście dodałbym ostrożność HAHAHAAHAHAAAHAH
cytuję Koriolan:
"Kiedyś, gdy byłem pod 'ścianą płaczu', czyli tam gdzie się składa prośby do Matki Boskiej Częstochowskiej w swym zadowoleniu modlę się i myślę "Mam wszystko. Boże daj szczęście moim dzieciom. Mogę za to oddać swoje oko. A co tam jedno. Niech będą szczęśliwe. Mogę oddać oba."

Jakiś cz

...  wyświetl więcej

  Serpico,  22 dni temu

@Koriolan:
No, trza uważać, oj trza, grubciu, który to już rok tracenia wzroku ? Około 20 lat już tracisz.
Aa... czekaj zaczynam rozumieć chyba, nie można się modlić o coś w "ośrodkach" katolickich ? Tak to idzie ? Bo wtedy może się spełnić, to stąd ta awersja do KRK ?
Ciężko winić za to ich, trzeba było pomyśleć że oddasz jądro na przykład, albo hm ... mały palec u stopy, mał ...  wyświetl więcej

@Koriolan: "Kompletnie się z tym nie zgadzam" - Mógłbyś coś więcej? Jaką Ty preferujesz modlitwę, czym dla Ciebie ona jest? Czy po prostu nie zgadzasz się ze wszystkim i ze wszystkimi - tak dla zasady? :-)

@Koriolan: No też jestem ciekaw jaką modlitwę Ty preferujesz ?

@pokrzywiony: A Ty Mariusz? Jak według Ciebie powinniśmy się modlić? Czym jest modlitwa?

@szubrawiec: Napisałem w odpowiedzi na artykuł do B777. ;)

  Hamilton,  22 dni temu

@szubrawiec: Kormoranek ma swoje żelazne zasady i też się z nimi kompletnie nie zgadza. Taką ma urodę.

  Serpico,  22 dni temu

Nuda to nic, masz przykład Koriolana, można przedobrzyć.Dzięki, ja ze swojej strony życzę wszystkim modlitw od których się nie ślepnie.

@B777:
Myśli, uczucia czy intensywniejsza ich forma emocje, są jak awers i rewers tej samej fali szukając ich źródła w ten sposób wprowadzisz siebie w takie niekończące się rozważania tylu "co było pierwsze kura czy jajko" albo kategoriami fizycznymi "co jest pierwsze magnetyzm czy elektryczność" ?
Według mnie najlepsza modlitwa to oczyszczony umysł z emocji, uczuć, myśli ..., to cał ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: "Według mnie najlepsza modlitwa to oczyszczony umysł z emocji, uczuć, myśli ... :)" - Dobrze powiedzieć, tylko jak i czym wyczyścić? Wyciorem?

@szubrawiec: Modlitwa jest jak opis drogi do stanu w którym uzyskuje się całkowite wyciszenie i uporządkowanie umysłu. Takiej modlitwy powinno się szukać, dla każdego będzie to inna modlitwa z racji tego że każdy znajduje się w innym miejscu "Góry" na którą wszyscy pragniemy wejść. ( to takie trochę metaforyczne ujęcie ) . ;)
Czasem wystarczy sobie pozwolić na wewnętrzną ciszę , by połączyć się z Bogiem. ;)
Tak to wygląda z mojej perspektywy. :)

  Hamilton,  22 dni temu

@pokrzywiony: Maniek 'wyciszenie i uporządkowanie umysłu'. Fajnie brzmi, ale skąd ty kuźwa weźmiesz umysł ? Tobie pozostaje telefoniczne połączenie z Koriolankiem na jego koszt.

@Hamilton: "Tobie pozostaje telefoniczne połączenie z Koriolankiem na jego koszt." - A czego na koszt Kormorana? Chcesz powiedzieć, że Koro przy kasie?

  Hamilton,  22 dni temu

@szubrawiec: Maniuś od czasu do czasu ma 2 złote, a musi z czegoś żyć. Pławić się w luksusach też chce jak mu wydadzą resztę. Kormoran ustosunkowany w całej Polsce od 'podchala po może bałtykowe'. Panisko pełną gębą i obiady u córki ma gratis. Stać go.

  Serpico,  22 dni temu

@pokrzywiony:
Chodzi żeby nie zanudzić, po próbach modlitwy, na kolanach, w kwiecie lotosu, drapiąc się po tyłku, drapiąc się po głowie, dłubiąc w nosie, słuchając ptaków na tubie, wisząc na drążku, zacząłem się zastanawiać, co zrobić i stanąłem na rękach, a tu .... głos ...
-Co ty robisz ?
-Stoję na rękach i próbuję się modlić, a ty kto ?
-Jak to kto, Bóg, sądziłeś że ...  wyświetl więcej

@Serpico: Hahahahaha :
Dopierdolcie na eiobie
Dla siebie o nic nie wnoszę,
Tylko mu dosrajcie proszę.

Kto ja jestem? Maniek mały
Krzywy, zawistny i podły.
Jaki znak mój? Krwawe gały.
Oto wznoszę swoje modły
Do Boga, Marii i Syna:
Zniszczcie tego skurwysyna
Hamiltona, starego dziada
Tego wroga, tego gada.

Żeby mu

...  wyświetl więcej

  Koriolan,  21 dni temu

@pokrzywiony: świetnie to opisałeś.
Też się pod tym podpisuję :-)))

  Koriolan,  21 dni temu

@szubrawiec: "Wyciorem?"
Hi hi hi ...
Kiedyś napisałem Ci 6 czy 10 artykułów jak oczyszczać umysł ...
Olałeś je wszystkie ... Delikatnie mówiąc ...
Dodatkowo ...
Z Mariuszem ogólnie mówimy o ... OCZYSZCZANIU ...
No chyba, że się napierdalamy z heiterami hamilton i serp :-)))

  Serpico,  21 dni temu

@Koriolan:
"Napierdalać" to możesz sobie dzieci swoje.
cytuję Koriolan:
"o był mój priorytet ('cielesny' poziom świadomości) a przebudzenie polegało na tym, że pomyślałem 'a gówno z tej kasy. I tak się nie dorobiłem. Ja chcę kochać dzieci a nie je bić'. Hmm ... skąd tu wziąść miłość ? Pomyślałem, że najsłynniejszym człowiekiem miłości był Jezus, a ja mieszkam niedaleko Jasnej ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Krzywemu już odbiło całkiem, trochę ciężko trafić w stan kiedy jest połączony z boską świadomością, wyciszony i bez emocjonalny, niech grafik rozpisze hahaahha .............

Chyba że to zaliczysz do opisywanych przez niego tu, stanów.
cytuję Pokrzywiony :
"Adamowi rośnie ilość punktów, a tobie współczynnik entropii ( współczynnik naturalnego rozkładu ), tak

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  21 dni temu

@Koriolan: ty się podpisz i zakwicz. Myślisz, że pokrzywionym zaakceptujem podpis bez zakwikuma. Przy kawie i Paczkach by zakumał ale bez to wątpiem. Kwiknij coś 'mondrego i z wyższościom'. Możesz się też napierdalać łopatką po łbie kwicząc, albo dla odmiany kwiczeć napierdalając się łopatką. Jak wolisz.

  Serpico,  21 dni temu

@Koriolan:
Zróbcie sobie głęboki peeling resztek waszych zdezelowanych mózgów, może to da radę.Krzywy oczywiście w całej swojej tępocie, połączył stan "katharsis" z modlitwą.
Łączenie z "boską świadomością" to przekop terminu świadomość i pierwsze kroki do Tworek.

  Hamilton,  21 dni temu

@Serpico: żulik pokrzywionym znalazł słownik wyrazów obcych w kuble i szaleje swoim yntelektumem jak Mariolka u fryzjerki.

  Serpico,  21 dni temu

@Koriolan:
Spersonifikował Boga i nadał mu ludzką cechę. świadomość, dalej to opis zbliżony do opisów stanów po medytacji, problem polega na tym, że można w takim stanie zostać na zawsze i jest się wtedy pokrzywionym drzewkiem bonsai haha ..... no tak, niestety tak, różnica między prawdziwym drzewkiem, a człowiekiem w takim stanie, to pusty wzrok i ślina cieknąca po brodzie, drzewka nie maj ...  wyświetl więcej

  Koriolan,  21 dni temu

Hmm ...
Modlitwa.
Ogólnie podoba mi się definicja Ojców pustyni.
Modlitwa to spotkanie z Bogiem bez pośrednictwa myśli.

@Koriolan: taki bezmyślny kontakt ma szanse, bo z myśleniem u ciebie kiepsko. Pozmyślaj coś głupiego i napisz. Umysłu już nie czyść, tam nic nie ma. Pusto jak po włamaniu do banku.

  Koriolan,  21 dni temu

@Hamilton: pisz stetryczałe dziadku ...
Pisz jak najwięcej ... Publicysto ...

  Hamilton,  21 dni temu

@Koriolan: zapomniałem zapytać cię o zgodę pajacyku na druciku.

  Koriolan,  21 dni temu

@Hamilton: nie pytaj Prosiaczku ...
Nie pytaj ...

  Koriolan,  21 dni temu

Ad artykuł
Ogólnie wymieszanie starego, nowego testamentu, psychologi i jeszcze nauk wschodnich. Straszna mieszanka.
Dokładniej ...
W Starym Testamencie Bóg opisywany jest "jako człowiek plus". Bóg się nudzi, cieszy, woli to a nie tamto itd. Nowy Testament podniósł taki ogląd Boga na nowy wyższy poziom.
Artykuł pozostaje na starym żydowskim poziomie dodatkowo mieszając ...  wyświetl więcej

@Koriolan: kiedy ty masz czas na samoobserwację (uważność, czujność, czuwanie) jak ty mielisz ozorem 16 godzin na dobę na portalach. Ty nie widzisz jak olewają te twoje debilne komentarze, a chcesz dokonywać jakiś głębszych obserwacji i coś tam przeżywać duchowo. Wiercisz się jak sprężyna w dupie i nazywasz to świadomością i oświeceniem. Kto cię tu pyszałkowaty pajacu traktuje poważnie. Jedynie Maniuś publicysta i sfrustrowany zakrawarski.

  Koriolan,  21 dni temu

@Hamilton: mam czas jak nie muszę z tobą gadać ...
Albo nie mam ochoty ...
Albo mi się nie chce ...
Itd...

@Koriolan: wiem, nie chce ci się mielić ozorkiem już 9826 raz z rzędu. Wolisz poważną publicystykę.

  Koriolan,  21 dni temu

@Hamilton: zgadles ...
A więc miłego wieczoru ..

  Koriolan,  21 dni temu

Ad artykuł
Ogólnie mam całkiem inny światopogląd.
W nawiązaniu do Nowego Testamentu i ludzi których uważam za oświeconych istnieje ...
Tylko Bóg.
Bóg jest Miłością.
Co oznacza, że wszystko jest zrobione z Miłości.
Bóg stworzył w sobie Syna.
Stworzył dla Syna świat.
Syn miał się nim bawić ale przestraszył się i zapomniał, że jest synem Boga. ...  wyświetl więcej

@Koriolan: to już nie chcesz być publicystą, wolisz być celebrytą modlitewnym. Ty jesteś zmienny jak panienka. Ale dobrze, że sobie przypomniałeś, że jesteś synem Boga, który już żadnej pracy się nie boi, jak ten Chrystus co się ciebie przestraszył jak Maniuś emerytowanej babci klozetowej ze ścierą w spracowanej dłoni jak się poszedł bawić siusiakiem na podwórko w swoje 40 urodziny.

@Koriolan:
cytuję Koriolan:
"Zwykłe życie.

Całe życie szukałem prawdziwej Miłości. Wczesniej poznałem swoją przyszłą żonę, zaczęliśmy uprawiać seks. Było super i myślałem, że to Miłość. Potem dzieci, dom, praca. Po pewnym czasie czegoś zaczęło mi brakować ale rozejrzałem się dookoła ... wszędzie to samo. No więc to 'na pewno' jest miłość.
Ale brakowało mi ... otwartośc

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Nie wygląda na modlitwę, a "pewne perypetie" to zdaje się to:
cytuję Koriolan:
"Miasteczko pod Częstochową około 2009 rok.
Ja mam blisko pięćdziesiątkę.

Depresja spowodowana utratą dużej części wzroku ogromnieje. Starsze dzieci są dorosłe ale to małe ma 12 lat. Boję się, że nie dam rady go utrzymać. Czuję ogromny nacisk. Wreszcie pękam ....
Por

...  wyświetl więcej

  Koriolan,  21 dni temu

@Serpico: widzę, ze napierdalasz jak zawsze ...
Skoro musisz ... rób to do północy ...

  Serpico,  21 dni temu

@Koriolan:
Gram w Kings Road i gadam z Olkiem :), to wszystko prawda, jesteś dnem człowieku i to jest ok, dalej nie jest
Takie dno jak ty, na pewno nie jest od ocen, a ty to robisz non stop.Ot taki denny typek.
To zasłanianie się Bogiem, też dno, pisanie do ludzi czego im brak, czego nie, dno, wszystko w tobie jest denne, łącznie z waszym pseudo filozofowaniem.
Ty okreś ...  wyświetl więcej

  Koriolan,  21 dni temu

@Serpico: hi hi hi ...
Pisz, pisz te swoje kłamstwa i wymysły ...
Oceniaj mnie i przerzucają swoje lęki i wady na mnie ...
Nie ma sprawy ... Uwielbiasz projektować o eniac ludzi i kłamać na tematy ich życia ...
Dawaj, nie krępuj się ...
I tak do północy :-)))

  Serpico,  21 dni temu

@Koriolan:
Nie wyjdzie ci to bo to nie prawda, już sam element religijny nią nie będzie, ja jestem ateistą od liceum, nic ale to nic w tobie nie jest czymś co jest zbliżone do czegoś we mnie nawet w małym stopniu, także możesz do każdego klepać o projekcji, bo się nauczyłeś tylko tego terminu, ale to nie przejdzie, jedynie możesz kogoś rozdrażnić i to tylko w necie, w real bym się tak śmiał ...  wyświetl więcej

  Serpico,  21 dni temu

@Koriolan:
Nieprawda, techniczny.
Samo twoje narzucanie, to kompletnie nie ja, prawie 3 lata z katoliczką i nigdy jej nic nie narzucałem, ani ona mi, nawet czasem chodziłem z nią do kościoła, tak jak chodziłem czasem z nią na imprezy, z jej znajomymi za którymi w większości, z wyjątkami, niespecjalnie przepadałem.
Nie mamy kompletnie ze sobą nic wspólnego, od innego wychowania ...  wyświetl więcej

  Serpico,  20 dni temu

@Koriolan:
Ziemia ma około 4,5 mld lat, znana historia ludzkości, zaledwie kilka tysięcy, znamy dopiero jakiś mały wycinek wszechświata, jeśli przyjąć że Ziemia to matka, to ludzkość jako dziecko ile ma lat ? Dopiero raczkuje.
Ale ty już wiesz kto stworzył Ziemię, kto stworzył wszechświat, znasz PRAWDĘ, w międzyczasie Krzywy się łączy ze "świadomością" tego "kogoś".Pewnie nie do końc ...  wyświetl więcej

  57kerenor  (www),  20 dni temu

O KIM W OGÓLE JEST TEN ARTYKUŁ?

Ja w kwestii formalnej. Słowa B777:

"Czy Bóg najwyższy nie jest znudzony słuchaniem klepanych beznamiętnym głosem „zdrowasiek”?"

"Zdrowaśki" to są NIEZGODNE Z NAUKĄ PANA JEZUSA I BOGA OJCA modlitwy skierowane do Marii. Takie modlitwy bez dwóch zdań nie podobają się Panu i Bogu – Jezusowi Chrystusowi ani Bogu Ojcu!

No i sprawa bardzo w

...  wyświetl więcej

@57kerenor: "nie podobają się Panu i Bogu"
He he he ...
To już drugi, który wie co się Bogu podoba a co nie i oświeca innych ludzi swoją wiedzą ...
Zapowiada się ciekawa dyskusja :-)))

  57kerenor  (www),  20 dni temu

WYSTARCZY POCZYTAĆ NOWY TESTAMENT! BÓG OJCIEC DAŁ RODZAJOWI LUDZKIEMU TYLKO PANA JEZUSA!

"(12) I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni".

Dzieje Apostolskie 4/12

NIE DANO LUDZIOM POD NIEBEM ŻADNEGO INNEGO IMIENIA! Zatem Bóg Ojciec dał ludziom tylko i wyłącznie Swego Syna! No tak, ja mogę pow

...  wyświetl więcej

  Koriolan,  20 dni temu

@57kerenor: he he he ...
A ja czytam w Nowym Testamencie ...
"Ja i Bóg jedno jesteśmy"
I mnóstwo innych rzeczy :-)))
I nie chcę być wiedzącym. Wiedzący to ..
Faryzeusze. Wiedzący są właśnie nimi :-)))

  Koriolan,  20 dni temu

@57kerenor: widzisz ...
Czytanie daje tylko ... Wiedzę ...
Zrozumienie daje ... Bóg :-)))

  57kerenor  (www),  20 dni temu

I TAKA Z TOBĄ JEST ROZMOWA!

Kpisz sobie? Albo inaczej: O jakim Bogu mówi Artykuł...?

Do B777:

Mam nadzieję, że odpowiesz na mój komentarz!

***

57kerenor$gmail.com

  Koriolan,  20 dni temu

@57kerenor: he he he ...
Oczywiście, że kpię i żartuję :-)))
Bo życie jest cudem i radością :-)))
I mogę Ci odpowiedzieć za B777 ...
Obaj mówicie o Bogu ... Zewnętrznym ...
Takie jest moje skromne zdanie :-)))

@57kerenor: " No chyba, że art jest takim ekumenicznym wpisem, który ma nie obrazić Mahometan czy Buddystów, Świadków... i... innych?!" - Ale Ty Bracie poczułeś się jednak chyba trochę urażony? Zatem jaką denominację reprezentujesz?

@szubrawiec:
Trzeba im założyć grupę pod tytułem "Rada Ekumeniczna", może to zadziała ? Wpłynie na nich sama nazwa ? Już nawet Vivi pisze o Bogu, takie rzeczy się proszę pana dzieją, kosmos.
Niech się cieszy że Dwurury nie ma :).

  Hamilton,  20 dni temu

@Koriolan: a nieuk jak czegoś nie rozumie to nazwie to iluzją i ma pozamiatane.

  57kerenor  (www),  20 dni temu

MOJE WYZNANIE WIARY...

Szubrawiec..

Ty tutaj jedsteś od 2017 roku ja od 2009 zatem możesz nie wiedzieć:

http://eiba.pl/q

Zatem chyba jednak trafiłeś jak kulą w płot... Ale przecież możesz odpowiedzieć na moje pytanie zadane powyżej czyż nie?

***

57kerenor@gmail.com

@57kerenor: Mam Ci odpowiedzieć na pytanie tylko po to byś zasypał mnie wyrwanymi z kontekstu wersetami biblijnymi? Wybacz, mam co tydzień - na przemian, spotkania z różnym betonem podającym się za naśladowców Jezusa - Świadkami, Adwentystami i innymi... niestety, wszyscy w/w nie chcą zrozumieć, że człowiek nie jest dla Biblii, tylko Biblia dla człowieka. Znasz werset: " Badacie pisma, bo myślicie, że dzięki nim będziecie mieć żywot wieczny..." ?

  Koriolan,  20 dni temu

@57kerenor: he he he ...
Też przeczytałem Twoje wyznanie wiary.
Ogólnie mam podobnie, choć wyrażam to innymi słowami - bez tego katolickiego patosu.
Wydaje mi się, że jak Cię rzucilo na kolana, tak pozostałeś w tej pozycji do tej pory. Chyba nic nie wiesz na temat "przyjaciół Jezusa".
Możesz rozważyć sobie fajne słowa ...
"Nic nie może przestraszyć syna Boga, jeśli ten nie zechce się przestraszyć".

  Koriolan,  20 dni temu

@szubrawiec: hi hi hi ...
Ja mu JUŻ odpowiedziałem ...
Ale czy usłyszał ?

  Hamilton,  20 dni temu

@Koriolan: hi hi hi, aleś mu dokopał, hi hi hi. A jak kwikniesz i bekniesz to go dobijesz JESZCZE yntelektem.

  B777,  19 dni temu

@57kerenor:

Witam. Jeśli chodzi o modlitwę mam na myśli oczywiścię modlitwy do Boga Jedynego bo tylko taki jest mi znany. Proszę nie mylić pojęć - nie kieruje swoich modlitw do bogów czy bożków tylko do Boga Jedynego, Pełni z której wszystko pochodzi i w której wszystko się zawiera. Jeśli ktoś ma ochotę modlić się przez pośredników to nie moja sprawa.Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

  Koriolan,  20 dni temu

Modlitwa ... #1/2
Ja uważam, że życie to Modlitwa.
A więc jak żyjesz tak się modlisz.
Katolicy uznali modlitwę za robienie czegoś w ograniczonym czasie. Np klękanie i klepanie pacierzy uznali za modlitwę.
Dlaczego ?
Żeby móc grzeszyć w pozostałym czasie.
"Do kościoła chodzisz a kury kradniesz"
Wiadomo, że kur się nie kradnie w kościele bo tam jest ...  wyświetl więcej

  Koriolan,  20 dni temu

Modlitwa ... #2/2
Dla mnie modlitwa to ... Życie.
Bóg mnie stworzył i UTRZYMUJE swoją Miłością w każdej sekundzie. A więc każdy oddech, każde uderzenie serca to modlitwa, to bycie z Bogiem.
Nie muszę go o nic prosić bo on wie wszystko i "dostaliście zanim poprosiliście" czyli JUŻ wszystko dostałem i pozostaje mi jedynie ... CIESZYĆ SIĘ z tego.

  Hamilton,  20 dni temu

@Koriolan: hahahaha - bo modlitwa jest super, świetna, życie jest piękne, to też jest super, a jak jest super to jest świetnie, bo jak jest świetnie to jest super. Och, ach, ach, och, a miłość jest super i jest świetna, bo jest świetna i super, ale ku**wa nie do sety, co to to nie. Nie chciał mnie nazwać publicystą. Hahaha - a ja tak pragnę być publicystą Ględzimirem, który wyrabia 500 % normy..

  Koriolan,  20 dni temu

@Hamilton: daj spokój dziadku ...
Nie odróżniasz mnie od publicysty ?
Cóż ... Jesteś tylko trollem ...

@Koriolan: a ty się mną bawisz, chlip, chlip. Seta pochwalił barkarza. Zemścij się na obu swoją 'miłościom'.

@Koriolan: wszyscy są dla ciebie dupku trollami, hejterami, faszystami i hitlerkami. A ty kuźwa - niepokalany kwiczący szeryf ośficunych dzików.

  Koriolan,  20 dni temu

@Hamilton: "szeryf ośficunych dzików"
Hmm ...
Tak można by mnie nazwać ...
Choć bardziej prawidłowo jest ...
Szeryf nie oświeconych prosiaków ...
To lepiej was określa :-)))

@Koriolan:
Kto zrobił Panoramę Racławicką z artu Szubrawca ? Miguniem przyznać się.Już nawet artykuły mają poszerzoną świadomość ? Pewnie jak zwykle ty coś zrobiłeś.Co ty człowieku pieprzysz to twoje, Marcin miałby się bać twojej krytyki.

@Koriolan: czym ty chcesz ośficać jak twoje nieuctwo aż bije po oczach.

  Koriolan,  20 dni temu

@Serpico: no mówiłem, że jesteś na to za głupi ...
Wróć lepiej do swoich wymyślań i kłamstw ...
Jakoś to Ci gładkiej idzie :-)))

@Koriolan: a co tobie idzie 'gładkiej' ? Jak coś znajdziesz to kwicz, albo zrób meeee. Zyskasz na splendorze i szacunku w swoim stadzie 'nie oświeconych' prosiaków. Nie z przymiotnikami piszemy razem panie ośficuny pod buddką z piwem.

  Serpico,  20 dni temu

@Koriolan:
Buddyści medytują poza czasem tak ? Ręce do ciebie lecą, z twojego artu wstępnego o Bogu, z opisem "życirysu", wynika że twoja matka jest ortodoksyjną katoliczką, ty także byłeś i to w stopniu dla mnie niewyobrażalnym, czyli z pomysłami typu, Bóg cię oślepił, ponieważ "dal" ci dziecko o które się modliłeś, chyba w ograniczonym czasie ?
Kiedy ty wreszcie zrozumiesz że nie w ...  wyświetl więcej

  Koriolan,  20 dni temu

@Serpico: he he he ...
Kombinuj, kombinuj, wymyślaj i kłam ...
Może coś wreszcie zrozumiesz ?
Hi hi hi hi ...

  Koriolan,  20 dni temu

@Serpico: a ja może dobiję do 9900 komentarzy ?
Choć tak mi się nie chce z wami gadać ...

  Serpico,  20 dni temu

@Koriolan:

", cholera .... wybacz mi Boże !!!
Już nigdy nie będę wątpił ...

Na Jasną Górę jeździłem z 10 lat. Nie czułem nigdy niczego specjalnego ale czułem się super. Miałem ukochane dziecko, wszyscy byli zdrowi, miałem trochę kasy itp.
Kiedyś, gdy byłem pod 'ścianą płaczu', czyli tam gdzie się składa prośby do Matki Boskiej Częstochowskiej w swym zadowoleniu modlę

...  wyświetl więcej

  Koriolan,  20 dni temu

@Serpico: a może pojawi się ktoś mądrzejszy od was trolli ?
Choć przegoniliscie już prawie wszystkich ...

  Serpico,  20 dni temu

@Koriolan:

"Miasteczko pod Częstochową około 2009 rok.
Ja mam blisko pięćdziesiątkę.

Depresja spowodowana utratą dużej części wzroku ogromnieje. Starsze dzieci są dorosłe ale to małe ma 12 lat. Boję się, że nie dam rady go utrzymać. Czuję ogromny nacisk. Wreszcie pękam ....
Porzucam żonę ...

Polska lata późniejsze ...
Ja po pięćdziesiątce.

Jeste

...  wyświetl więcej

  Koriolan,  20 dni temu

@Serpico: teraz tylko trójca głupków została ...
Sierp, młot i kowadło ...
Smutne ...
Ale cóż ...

  Serpico,  20 dni temu

@Koriolan:
Nie ma nawet mojej interpretacji, wszystko to twoje słowa.

  Koriolan,  20 dni temu

@Serpico: hi hi hi ...
Zacznij cytować CAŁE moje arty ... Będziesz miał lepsze wzięcie ...
Np i więcej mądrości rozsiejesz :-)))

  Koriolan,  20 dni temu

@Serpico: sorry ...
Jak coś cytujesz to przeskakuję do next comment ..

  Koriolan,  20 dni temu

@Serpico: nooo ...
Jeszcze z dziesięć komentarzy i będę miał 9900 komentow.
Chyba dam dzisiaj radę to zrobić :-))))

  Serpico,  20 dni temu

@Koriolan:
Wróbel jest jeszcze gorszy, tylko buddyzm w jego wykonaniu jest okay i ewentualnie takich jak on sobie wybierze, wy macie chore głowy.Mnich pustyni i chłopczyk który tam miał jakieś drobne problemy z oczami i się poskładał jak puzzle.
Reszta ? Sieczka, pisze ci że nie lubię, ale skoro lubisz być gnojony, to będziesz.

@Serpico: no dobra ...
Nudzę się - to mogę z Tobą poważniej porozmawiać :-)))

  Serpico,  20 dni temu

@Koriolan:
To pracuj nad gałkami ocznymi, albo idź na rolki.

  Koriolan,  20 dni temu

@Serpico: a w czym Wróbel jest gorszy ?
Według mnie jest lepszym człowiekiem. Lepszy też jest w medytacji i innych rzeczasz. Bogatszy, ma lepszy samochód.
A buddyzm uznales za gówno bo jakiś lama bzykał panienki :-)))

  Koriolan,  20 dni temu

@Serpico: nie udało mi się kupić rolek ... Za drogie :-)))
Jeżdżę pociągami i czasem autobusami :-)))

  Hamilton,  20 dni temu

@Serpico:

  Hamilton,  20 dni temu

@Koriolan: proponuję ci ambitniejsze zadanie. Na przykład pielgrzymka piesza do Pacanowa z krzywym Mańkiem na plecach. A przechodniom będziesz kwiczał po drodze, że jesteś ośficuny.

  Koriolan,  20 dni temu

@Serpico: o ... Mogę Ci też napisać, że spotkanie z zakonnikiem było fajne. Napiliśmy się cytrynowymi, choć było mało i pogadaliśmy z nim. Trochę się otworzył i wyjaśnił kilka spraw. Nie jest super przebudzony ale najbardziej przebudzony zakonnik jakiego znamy osobiście :-)))
G.Bunge jest lepszy ... Ale nam niedostępny :-)))
Świetny był też T.Merton ... Ale już nie żyje ...

  Koriolan,  20 dni temu

@Hamilton: pudło ...
Pacanów jest pod Sandomierzem, uwinął bym się w dwie godziny :-)))
Pomyśl trochę ... Masz przecież resztki mózgu ?

  Koriolan,  19 dni temu

@Koriolan: JUHUUUU ...
Mam 9900 komentarzy ... Już nie muszę gadać z heiterami ... Dzisiaj :-)))
Miłego dnia towarzyszę :-)))

  Hamilton,  19 dni temu

@Koriolan: hahaha - napisz do zusu, że robisz 70 km z Mańkiem na plecach w 2 godziny i dostaniesz drugą rentę. Pomyśl trochę ... Masz przecież resztki mózgu ?
Miłego dnia towarzyszęęęęę

  Serpico,  19 dni temu

@Koriolan:
Bogatszy od kogo ? Daj żyć z tymi samochodami, jego wpis o agresji wszystko mówi, plus wygląd, oraz ortografia jego.
W czym gorszy ? Nie zrozumiałeś ? Gorszy w takim sensie że jeszcze bardziej narzuca swoje "widzi mi się"
Zaczął tu od artów z krytyką KRK, a później przeszedł do promocji buddyzmu i to nachalnej promocji.

@Koriolan:
Jesteś cepem, ja wcale nie uważam że buddyzm to gówno, uważam że nie jest wolny od negatywnych rzeczy, bo nie jest, nie jestem także jedyny który tak uważa. Co to znaczy "lepiej medytuje" hahahaha ? Lepiej oddycha ? Od medytacji się spasł ? Raczej nie..Od medytacji ma ten zacięty wyraz twarzy przyklejony na stałe ? Też raczej nie.

  Hamilton,  19 dni temu

@Koriolan: idź już Kori. Znów każdemu dokopałeś jak muł. Zrób sobie zimny okład na dupsko i lewatywę, bo na pewno cię boli po tym zwycięstwie.

  Koriolan,  19 dni temu

@Hamilton: e tam ...
Kopanie trolli to przyjemność :-)))
Kopytka od tego robią się lśniące ...
A i zasług wśród swoich przybywa :-)))

  Koriolan,  19 dni temu

@Serpico: "Jesteś cepem"
Jestem ceprem ... Pisz dokładniej :-)))
Wrobel lepszym wpieraczem ? Chyba tak ...
Ja jestem cienki w tym względzie :-)))
Ale Ci walenie w kufę weszło głęboko :-)))
To akurat naprawdę głęboką myśl.
A buddyzm jest Super ... Tylko ludzie są gówniani ...
Hi hi hi ...
To też była głęboka myśl ale w odmiennej formie ... Pewnie nie zrozumiesz ... Choć nie jesteś głupszy od jotko ...

  Koriolan,  19 dni temu

@Hamilton: & @serp ...
Ale dałem wam po zielonym ludziki z okazji 9900 komentarzy :-)))
(nie musicie się odwdzięczać )
:-)))

  Koriolan,  19 dni temu

@Hamilton: ale mam dobry humor :-)))
To pewnie od tych 9900 komentow ...
I od burzy która przeszła nad Sandomierzem :-)))
Troszkę się ochłodziło :-)))

  Koriolan,  19 dni temu

@Hamilton: ok ...
Nie będę już was załamywał swoimi komentami ...
Lecę na spacerek :-)))

@Koriolan: a to byłeś już w Pacanowie i jesteś po zabiegu u kowala, a teraz będziesz łzawił i się żegnał do północy ? I się podziwiał ? Pokaż wnukom ile nazbierałeś punktów, może też ci skopią rzyć. Za ten wstyd jaki im przynosisz.

  Serpico,  19 dni temu

@Koriolan:
Ty jesteś cepem, żeby ocenić Wróbla jako lepszego, nawet od jego owiec i kóz oferowanych na katolickich portalach do zabaw erotycznych (hahahahhaa) , musisz go z kimś porównać, ewentualnie z owcą, albo kozą, czyli znów sobie zaprzeczasz.
Prywatnie uważam buddyzm za znacznie większe pranie mózgu, niż jakikolwiek odłam chrześcijaństwa, a pomysły na określenie w jakim ciele, ...  wyświetl więcej

  Serpico,  19 dni temu

@Koriolan:
W dużym skrócie, w wyniku pracy duchowej, medytacji, wpierdalania zieleniny oraz szanowania owiec i kóz, jako także stworzeń, a nie oferowania ich do seksu, ma się przejść przez ileś inkarnacji i dotrzeć do tej, która przewiduje następne swoje wcielenie.
Mogę uważać że buddyzm jest praniem bani ? Mogę, nie muszę z tego szydzić, ale skoro się prosisz, mogę hahahah ......... ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
To że Wróbel ma dobrą furę ( hahaahhaa) to pikuś, to jakie ma jazdy, to jest coś ! Ja nie wierzę w to Wróbla ASP, z tą ortografią to on ASP nie widział nawet w telewizji, bez jaj, to wyższe studia, a ta historia z Francją, jest naciągana.
Jakbym wierzył we wszystko co ludzie napiszą w necie, to byłbym kretynką z internetowych randek spotykającą się z jakimiś powałami.

Ale ... tak nie jest !

@Serpico: cóż ...
Niewiele się mieści w Twoim tik-taku. Za mało świata widać z Twojej kawalerki ...

  Serpico,  19 dni temu

@Koriolan:
Na tych twoich randkach internetowych byłem 3 miechy, nie ma się czym chwalić, tak jak ty, nie pisałem nawet do kobiet, one pisały do mnie, po 3 ech miechach miałem zap.. gadu po brzegi, takie czasy były że akurat gadu.
Parę historii, w tym pani, którą poznała kogoś tam w międzyczasie na czacie i się rozpływała jaki jest super,mówię do niej daj mi go na czat, nie chciała, ...  wyświetl więcej

  Serpico,  19 dni temu

@Koriolan:
Jeszcze na dodatek, nie chciałem się umawiać hahaha, co dla kobiet było dziwne, bo jak jest jakaś ładniejsza, to zaraz faceci prą na spotkanie hahaa , no i jeszcze robiłem sobie jaja, bo ogólnie nie traktowałem tego poważnie :)
Jakieś tam spotkania miałem, ale nie za dużo.
Aaa ja byłem tam z doskoku, ty byłeś rok robiąc zdaje się tylko to tak ? To gratulacje :).
Po 3 miechach miałem dość bo co włączyłem komp, to ktoś zawracał dupę.

  Koriolan,  19 dni temu

@Serpico: cóż ...
Ja na randkach byłem dłużej ...
Mnóstwo się tam nauczyłem. Określmy to ogólnie ... Z psychologii. Wiele też dowiedziałem się o życiu i o sobie.
Randki były dla mnie szkołą życia.
Pomijając rodzinę to wszyscy moi znajomi byli i są nadal ... Z internetu :-)))

  Serpico,  19 dni temu

@Koriolan:
Tępy jesteś do granic możliwości, pamiętam jak robiłeś z siebie playboya, człowieku idź do lustra, okay ?
Nie jest ciężko wymyślić z jakimi paniami się umawiałeś ROK CZASU nie robiąc NIC INNEGO, serio nie jest, serio nie jest ciężko wymyślić, co robiły pomiędzy spotkaniami z tobą, tempa dzido, o ile w ogóle mogły.

Szkoła życia hahahahah ... przyszedł do mnie koleś

...  wyświetl więcej

  Koriolan,  19 dni temu

@Serpico: wiem ...
Najlepiej Ci wychodzą wymysły i kłamstwa na temat innych ...
Cóż ...
Wymyślaj więc sobie na zdrowie .... I kłam bez zażenowania ...
Pisz i projektuj ...

@Koriolan:
Grubas daj żyć serio bo już nie wyrabiam ze śmiechu, robiłeś się na dandysa, a wyskoczył zapyziały brodaty gruby typ hahah ...........

Jakie k.. kłamstwa haah ? Serio myślałem że jakiś koleś w typie dandys, to idź sam sprawdź, tak nie jest HAAHAHHAAH

W sumie mało dziwne że Wróbel zaczepia siostry zakonne haahahha ......desperat na ostro hahhahaa..........

Dać link ? hahahaa..........

  Koriolan,  19 dni temu

@Serpico: nie przejmuj się dziwolągu .... Rób swoje :-)))

  Serpico,  19 dni temu

@Koriolan:
Dziwolągiem, to został ten kolega, bo rozumiesz wracał ode mnie i się okazało że to częściowo moja wina hhaha , serio, panna jego do mnie miała pretensje, a on stał z tyłu za nią i mu się twarz zrobiła zmiennokształtna, pewnie jest kosmitą hahaah .......
Teraz jest jego żoną, nie przepada za mną, może przez to że "wciągnąłem Piotrka" w ten cały net hahah .. tak powiedziała ...  wyświetl więcej

  Serpico,  19 dni temu

@Koriolan: `
Czekaj, przecież wiedzę negujesz :), takiej nie tak hahhaahhahah ? HAHAAHAAHA:)
Znów się TURLAM hahahhahaha...........
Jak to ty piszesz ....aaa nauka nie odpowiada na pytanie kim jest człowiek, ale nauka na randkach w necie tak AHAHAAHAHAHA............
Chcesz mnie zabić śmiechem :) MOIM śmiechem :).
p.s.
Jak ty klepałeś takie bzdety jak tu do ...  wyświetl więcej

  Serpico,  19 dni temu

@Koriolan:
AHAHAHA jest HAHAAHAAH :) , to jest twoje "best of " :D

cytuję Koriolan:
" Hi hi ...
Nie znasz mnie ...
Nie jestem miły :-)))
Jestem tańczący z duszami :-)))
To nie był komplement :-)))
Po prostu CIĘ widzę :-)))
Widzę Twoja duszę i Twoje nastroje ...
Naprawdę jesteś Super istotą :-)))
.
P.S.
Tego

...  wyświetl więcej

  Serpico,  19 dni temu

@Koriolan:
Dwójka "best off Koriolan" :
"Jeśli mówię, że Cię widzę ...
To oznacza, że Cię czuję.
.
Nie musisz mi przytakiwać. To niedobre. I tak będę robił co będę czuł.
.
Powiem to najprościej jak umiem :
- Bądź sobą ! -
Tylko będąc sobą jesteś piękna :-)))
Jeśli się do czegoś zmuszasz - jesteś sztuczna :-)))
.
Dr ...  wyświetl więcej

  Serpico,  19 dni temu

@Koriolan:
Jak to pisał Wróbel ? Stołówka kolejowa ? No więc twoje "podrywy" to się nie nadają nawet TAM.
Jesteś miłością... to że cię widzę ... znaczy że cię czuje .... jestem synem Boga ... ale miły nie jestem.... nie znasz mnie .... tańczę z duszami ....oj ....aj .... oh ..

Przeczyta to inteligentna kobieta i załamie ręce.

O jeszcze lepsze cytuję Koriolan:
"

...  wyświetl więcej

  57kerenor  (www),  19 dni temu

TEN, KTO MA SYNA, MA ŻYCIE!

B777

Żeby wyznać Pana Jezusa przed ludźmi trzeba Go wychwalać. Taka jest Wola Boga Ojca. Jeżeli Bóg Ojciec Syna Swego nam dał to powinniśmy do Syna się modlić i z Nim rozmawiać!
Syn Boga Ojca jest Pośrednikiem POMIĘDZY BOGIEM OJCEM A LUDŹMI.

Zatem ja do Syna się modlę i zgodnie z Jego Wolą wyznaję Jego Imię a On jeśli zechce to wyzna człow

...  wyświetl więcej

  Koriolan,  19 dni temu

@57kerenor: ech ...
Nie przeszkadza mi nic co mówisz ...
Jestem zainteresowany tym kim jesteś. Szukam ludzi podobnych do mnie. Ale Tu jesteś raczej kimś innym - jeszcze do końca nie zdecydowałem ...
Hmm ...
O Bogu często rozmawiam a jeszcze częściej myślę. Dążę do bycia z nim ciągle ... Ale w inny sposób niż Ty.
Nic to ... Poczytam sobie co piszesz i wtedy zdecyduję czy chcę Cię poznać :-)))

@Koriolan:
HHAAHAHAHAAH
Maks, nie no człowieku ja cię błagam nie dobijam mnie do desek hahaah.........

"Jestem zainteresowany tym kim jesteś. Szukam ludzi podobnych do mnie. Ale Tu jesteś raczej kimś innym - jeszcze do końca nie zdecydowałem ... "

"sposób niż Ty.
Nic to ... Poczytam sobie co piszesz i wtedy zdecyduję czy chcę Cię poznać :-))) "

K.O. Zab

...  wyświetl więcej

@57kerenor:
PAN Koriolan się jeszcze nie zdecydował czy jest pan taki jak on czy nie, trwa proces decyzyjny czy zechce pana poznać, nie ma się co przejmować, raczej tłoku do poznawania go nie ma haahaah.......

@Koriolan: https://www.youtube.com/watch?(...)MHn_TRA ... posłuchaj tego uważnie ... :)

@pokrzywiony: "Tacy jak ty tylko czekają aż coś zostanie im podane na tacy, jedyny warunek jaki stawiają to chęć podpisania się pod cudzymi osiągnięciami i panoszenia się w niezasłużonej chwale, a jak im się wykazuje kłamstwa i matactwa do robią wszystko co możliwe byle tylko wojnę wywołać, bo uczciwą drogą niczego nie potrafią osiągnąć".

@Hamilton: "... jedyny warunek jaki stawiają to chęć podpisania się pod cudzymi osiągnięciami i panoszenia się w niezasłużonej chwale, a jak im się wykazuje kłamstwa i matactwa do robią wszystko co możliwe byle tylko wojnę wywołać, bo uczciwą drogą niczego nie potrafią osiągnąć. "
...
Skoro już cytujesz mój tekst jaki kiedyś do ciebie napisałem, to teraz wykaż gdzie ja się podpisuje ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19 dni temu

@pokrzywiony: ' Teraz ciulu trywializujesz, bo nie chesz dopuścić do siebie myśli że przyjąłeś złe myślenie i narobiłeś szkody. To twój problem i musisz sobie z nim poradzić, jednemu pomogłeś ale nie masz pojęcia ilu złamałeś życia tą swoja strategią. Realizujesz swoje ambicje kosztem innych bezbronnych, a sam się wynosisz jakbyś bogiem był. Wychodzi z ciebie głupota, którą się jeszcze szczycisz. ...  wyświetl więcej

@Hamilton:
http://eiba.pl/wd9vx
Hamilton napisał:
"gamoniu ty dostaniesz po raz setny pod rząd wpierdol, będziesz miał złamany nos, połamane ręce, nogi, żebra, wybite oko, śledzionę na czole i będziesz seplenił przez łzy, że jesteś mistrz świata na któ ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19 dni temu

@pokrzywiony: Maniuś ty masz już zaawansowanego Alzheimera, bo się powtarzasz jak papug. Masz 2 zł kup sobie chipsy i szoruj do zoo nadawać na płocie.
a Hamilton napisał: "gamoniu ty dostaniesz....",
a Hamilton napisał: "gamoniu ty dostaniesz....",
a Hamilton napisał: "gamoniu ty dostaniesz....",
a Hamilton napisał: "gamoniu ty dostaniesz....",

  Koriolan,  19 dni temu

@Serpico: "Koriolan się jeszcze nie zdecydował"
Hi hi hi ...
Dobrze, że mu wytlumaczyleś bo by biedak nie wiedział ...
Tak zajmujesz się tłumaczeniem pisania kogoś dla kogoś.
Dlaczego ?
Bo brak Ci zrozumienia co sam robisz :-)))

  Koriolan,  19 dni temu

@pokrzywiony: "posłuchaj tego uważnie"
Dlaczego nie podoba mi się ten facet ?
Chyba znalazłem odpowiedź ...
On wpycha ludzi w ogromną pychę i próżną chwałę, która w dzisiejszych czasach ogromnie narasta a to powoduje ODDALENIE ludzkości od ... Miłości.
Mówi Super rzeczy ale ich oparciem, fundamentem, podstawą czyni człowieka, naturę, przyrodę, prawa ustanowione przez co ...  wyświetl więcej

@Koriolan: posłuchaj tego uważnie : zerżnąłeś te 'mondrości' z jakiejś deklaracji inkwizytorów. Oni też opierali się na bożej miłości w dążeniu do prawdy. Przecież ty jesteś szlajająca się po portalach pycha w najczystszej postaci.

  Koriolan,  19 dni temu

@Hamilton: hmm ...
To napisałem z serca :-)))
Inkwizytorzy ...
Hmm ...
Lepiej nie podchodź mi pod buta ... Trzymaj się swojego bajorka ...

@Koriolan: ło matko, Kori sobie buty sprawił. Podkowy ci 'penkli' jak się kopnąłeś w łeb. Twardziel z ciebie. I jaki mocny w gębie. Prawie jak Maniuś publicysta.

  Serpico,  19 dni temu

@Koriolan:
Tak tak, szykuj pupcie grubasek, będą strzały w ego ahahhahahahah......... co się naśmiałem to moje :).
Nie pisz nic .... bądź sobą .... haaahhah ...........

W sumie pasuje, jesteś byłym księdzem, usuniętym jak Molnar, grubym, ślepawym z zadrą do KRK. Za co cię usunęli ? HAAHAAH

Inna wersja to ty, krzywulec i Wróbel, agentami Watykanu, każdy z was wie najle

...  wyświetl więcej

  Koriolan,  19 dni temu

@Serpico: "Nie pisz nic ...."
No właśnie mało piszę ...
Można z Tobą pogadać dzień, nawet tydzień ...
Ale rok to już w chuj dużo a co dopiero kilka lat ...
Więc już dawno mam dość ...
Ale Ty się nie krępuj ... Cytuj, wymyślaj i twórz swoje kłamstwa, co jakiś czas inne ... Teraz że jestem księdzem ...
Pisz, wymyślaj , kłam ... Na tym Co schodzi życie ... ...  wyświetl więcej

@Koriolan: ty się kormoran nawalczysz z tym chamstwem i ch** ci z tego menelu wychodzi. Idź się ośficić cytrynówką pod buddkie.

  Koriolan,  19 dni temu

@Hamilton: tak ...
Masz rację ... Nic was nie rusza :-)))
Ale spoko ... Ja się zmieniam i to jest PIĘKNE :-))))

  Hamilton,  19 dni temu

@Koriolan: to super, świetne, bo życie jest piękne, po prostu jest, super, świetnie, och, ach, ach i och. Super! I zmieniasz się. Super, z papucia na lać. Och, ach, super. Ożesz kumra wać, wiem. Zacznij znów kwiczeć. Przynajmniej było zwięźle.

@Koriolan:
Randkowania.

"Otwartości zacząłem szukać na portalu. Rozmów o wszystkim. Po pewnych perypetiach, rozstałem się z żoną. Wtedy rzuciłem się w wir randkowania. "Na pewno znajdę prawdziwą Miłość. Przecież tu są tysiące kobiet".
http://eiba.pl/1l

AHAHAHA , portal rozmów o wszystkim, to nawet nie były ran

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Trzeba było jeszcze jechać z wyszukiwania na gadu hahahhahaha ............
Grubciu, takiego badziewia jak ty, w życiu nie widziałem, jesteś koszmarną tragedią, intelektualnie, fizycznie, psyche masz skaszanione dokumentnie, z księdzem to żart i ironia tępaku :).
To była ironia cymbałku, a ty mi się już bierzesz za prive, tak generalnie się zaczęło okopywanie twojego ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Kogo ty chcesz przekonać że jesteś super dziadkiem teraz, po tym jak pewnie żona ci zapaliła buta i spędziłeś rok czasu na netowych zabawach w randki i całej reszcie ? Mnie nie przekonałeś, tak jak nie przekonuje mnie historia o Wróblu we Francji, tłumacząca jego koszmarną ortografię i gadki o furach.
WIDAĆ grubciu kim jesteś i mam to gdzieś.Ubaw mam z tego co ty piszesz " ...  wyświetl więcej

  Koriolan,  18 dni temu

@Serpico: wymyślaj, wymyślaj ...
I zupełnie się tym nie przejmuj, że pierdolisz jak potrącony przez tramwaj :-)))

@pokrzywiony: ' Teraz ciulu trywializujesz, bo ....' - to też były twoje chamskie wypoty. Nie wiem dlaczego minusujesz 'dzieło' swego życia.

  Hamilton,  18 dni temu

@Koriolan: nie czepiaj się Kori to tylko słowa, a słowa to iluzja. Życie jest piękne, super, świetne, bo jest pięknie, och, ach, super i po prostu jest, och, ach, ach, och.

@Koriolan:
Nie mam czym, bo ja z tego wyszedłem :), coś jeszcze ? Wiem kiedy trafiam, właśnie trafiam, tak cię boli tłusty ślepy kaleko że ktoś wyszedł z czegoś ? Niedobrze .... nie po bożemu.Tak wiem że cię to boli.
Dużo piszesz przez to, przez to rzucasz się, przez to Henear nie wiedział kim jest ble ble . Przez to zadawałeś kretyńskie pytania, co daje niewidomej CAŁKIEM biegaczce ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Czyli prawda, żona cię wykopała heheh, dzieci .. no jakby nie sądzę by było tak jak to przedstawiasz :), miałbyś inne reakcje. Reszta .... jesteś jednym z najgorszych typów osób niepełnosprawnych jakie sobie można wyobrazić, bazujesz tylko na innych, na dodatek te jazdy z Bogiem, to już jest koszmar, łącznie, poza tym w zasadzie nie jesteś niepełnosprawny, ja też nie, różnica dal ...  wyświetl więcej

  Koriolan,  18 dni temu

@Serpico: "Czyli prawda"
Hi hi hi ..
Cały czas Ci mówię, że to twoje WYMYSŁY i kłamstwa :-)))
Biedny jesteś ...
Tak dużo wymyślasz i kłamiesz, że w pałę Ci się nie mieści by ktoś mówił prawdę :-)))
Pogubiłeś się w tych dwóch kłamstwach :-)))
Mimo, zenie cytujesz :-)))

  Koriolan,  18 dni temu

@Serpico: hi hi hi ....
Zrozum prostą prawdę ....
Jebnął Cię tramwaj i masz coś z głową ...
Prawie obcięte nogi przy walniętej głowie - to pikuś :-)))

@Koriolan:
Nie ma się na czym wozić, ale moja pianka do stóp kosztuje tyle ile twoje buty, zostaw te twoje historie dla naiwnych.
To CCC maks, a to nawet nie skóra.

  Serpico,  18 dni temu

@Koriolan:
Obcięte nogi hahhhahahaha :))) ja mam nogi :), dobre :) prezentujesz poziom kolesi z gamedesire, przegrywali, to właśnie coś takiego pisali, gdzieś tam coś napisałem o wypadku i wymyślili ze nie mam nóg haah.
Gorzej gdybym naprawdę nie miał :)

Aaa poprawiłeś na prawie hahahaha :)) i cacy, uczysz się szybko :)

  Hamilton,  18 dni temu

@pokrzywiony: a gdzie ty gamoniu przeczytałeś, że uważam się za bezbronnego.? Nie żartuj, że mogę wystraszyć się Mańcia z Rybniczkowa. Na widok mokrej szmaty jesteś śmiertelnie przerażony.

@Koriolan:
Pikuś pikuś, a czemu nie mam w takim razie grupy inwalidzkiej, panie syn Boga ? Nie wspominając o pierwszej.
Czemu nie byłem leczony farmakologicznie jak ty na depresję ? Bo mam coś z głową ?
Jakieś wyjaśnienie chyba powinno być co ? Przecież ty wiesz wszystko :)

cytuję Koriolan:
"Hmm...
Ja skomentuje od całkiem innej strony.
Miewam depr

...  wyświetl więcej

  Serpico,  18 dni temu

@Koriolan:
Masz niuniek w "papierach" leczenie choroby psychicznej, a to "głowa", poza tym no .... to co piszesz i to na poważnie, nie rokuje zbyt dobrze.Taka to prosta zasada.
Całkiem możliwe że dlatego gloryfikujesz Stachurę, z okresu, kiedy on już był ciężko chory. a to także nie za dobrze. Nie za dobrze reszta wygląda także, "tańczący z duszami", "syn Boga" itd.
Generalnie ...  wyświetl więcej

@Koriolan:

"Język angielski
mgr Anna Pałczyńska "
https://wk.asp.krakow.pl/wp-co(...)019.pdf

Wiesz .. hejt, przez ch, to nie z angielskiego hahaahahhahaa .............

Masz rację, czasem piszecie prawdę jak tu :

cytuję Piotr Wróbel:

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  18 dni temu

@Serpico: kormoran, wrobel, krzywy i tojfel to ludzie kultury i sztuki. Jak się widzi takie sztuki to trudno zachować kulturę.

@Hamilton:
Tojfla kontem wymieniali się z Wróblem, zresztą później pewnie też z innymi.Wróbel skakał po kontach, a potem jeszcze napisał łzawy art że ktoś się pod niego podszywa, a ten ktoś to byli oni.
Zrobili kopie Dyla, Wróbla, od Tojfla dostali konto.

Wróbel próbował wykręcić że ja i Dyl, no ja wiem że to nieprawda, poza tym nikt, łącznie z Olkiem, o którym nieraz piszę,

...  wyświetl więcej

@Hamilton:
Lipski coś grzebał w skryptach kiedyś, oni złamali zabezpieczenie, Lipski siedzi w Niemczech, oni nie, czegoś głupszego nie można zrobić.
Nawet on choć to wredna szuja, nie łamał zabezpieczeń.Pagart man, ten Lipski.

  Hamilton,  18 dni temu

@Serpico: pamiętam, że konto tojfla rzygało wręcz nienawiścią. Dziś ten łóśficuny łopatą po zakutym łbie hipokryt z takim sentymentem to wspomina. I walczy z 'hejterami'.

@Hamilton:
Dokładnie, tego konta używali już jako "spalonego". Co jakiś czas z tych kont, było widać ortografię Wróbla, jest "charakterystyczna" :)

  Hamilton,  18 dni temu

@Serpico: nie wykluczone, że przez to konto łóśficuny prymityw rzygał tą swoją 'MIŁOŚCIĄ'.

  Koriolan,  18 dni temu

@Hamilton: & @serpico ...
Tylko dwa dupki zostały na eioba ...
Wrobel to przewidział i dlatego dopieprzal serpowi i Skalnej.
To se teraz pogadajcie matoly :-)))

  Hamilton,  18 dni temu

@Koriolan: tak się cieszę, że mułła pozwala na rozmowę, a mógł kopnąć albo zabić. Ten wrobel to ten jasnowidz Baranostradamus z 'podchala' co tak dopieprzał aż go wypieprzyli na zbity ryj.? Zrób sobie nasiadówkę na nocniczku i idź już spać. Jutro musisz też poględzić a tracisz siły. Pa aniołku, nie zwymiotuj miłością.

@Koriolan:
Przewidujący pan z tego Wróbla, a to przewidział ?
http://ps-po.pl/2019/02/20/juz(...)ostaje/

Po tego typu rzeczach :
Piotr Wróbel
6 listopada 2018 o 22:33
Gorczyca, Arturku, czy jak ci jest.
Mnie mozesz odwiedzić. Ja jestem dwurura, to zasze się dogadamy. Jak ci sie

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Ten prawda ? Czego się spodziewał ten PAN Wróbel tym razem ? Hm ? Przewidział ?
Na laickiej zapchaliście forum swoimi wpisami, ty zostałeś usunięty z laickiej, tu oprócz łamania zabezpieczeń portalu, narobiłeś jeszcze syfu ostro.
Na portalu Benedyktynów macie takie wpisy jak widzisz wyżej.Koniecznie trzeba jeszcze jakichś dowodów kim jesteście ? Jest ich WYSTARCZAJĄ ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  18 dni temu

@Serpico: hahahaha - to dalej się te dwa wypierdki z buddyniu produkują na innych portalach.? Mundre, ócone i łóśficone rzadką sraczką jak dwa owsiki w dupie.

  Hamilton,  18 dni temu

@Serpico: hahahahaha - no jak ma u wróbla taki wybór owiec i kóz to się nie dziwię, że taki z niego nabuzowany młody rozpłodowy knurek i tyle kwiczy. Hahahahaha - łóśficune randki w ciemno i za darmo. Dwa stare tępe, obleśne, odrażające i ordynarne dziady z ambicjami naprawiania świata.

  Henear,  15 dni temu

Najlepszy sposób na uniknięcie nudy to uniknięcie modlitwy.
Można także wysadzić się w powietrze w centrum handlowym lub tramwaju.
Aalahu Akbaar!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska