Login lub e-mail Hasło   

Drugi Kor. 12,9-10

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://ksiegaponadczasowa.salon24.pl
W związku z brakiem kompleksowego zrozumienia użytkownika forum... Drugi List Św. Pawła do Koryntian rozdział 12, wersety 9-10 zmierzają do świadomości, że...Dosyć, czyli pełnią...
Wyświetlenia: 102 Zamieszczono 20 dni temu

W związku z brakiem kompleksowego zrozumienia użytkownika forum... Drugi List Św. Pawła do Koryntian rozdział 12, wersety 9-10 zmierzają do świadomości, że...Dosyć, czyli pełnią całości jest łaska, czyli dar zbawienia, niczym nie zasłużony Jezusa Zbawiciela, albowiem pełnia jego mocy, czyli siła zwyciężania tkwi w słabościach, czyli pokorze, miłości i cierpieniu, to ma być chlubą naszą, która ma siłę zwyciężania, zmierzającą do zbawienia...albowiem kiedy jestem słaby, czyli pokorny, miłosierny i cierpię, wtedy jestem mocny, czyli wtedy jestem zwycięzcą otrzymanego zbawienia (Rz. 12, 21)

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1748
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1701
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1119
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1043
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 955
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 966
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1029
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 675
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 876
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 406
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 568
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 567
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 591
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Czyli pan szubrawiec będzie zbawiony, czy nie będzie? PS. A który to Droga Lajlo nie rozumi?

@szubrawiec: Za prowokacyjne otwarcie puszki Pandory powinieneś dostać BANA a na drogę z glana. ;-(

@jotko49: Panie Józefie, proszę się nie denerwować - to może grozić kolejnym zawałem. Szanuję pana, ale dobrze by było gdyby przestał pan insynuować i wymyślać jakie ja mam intencje. Jeżeli będę potrzebował pańskiej rady, poproszę pana o nią. Na razie chciałem nawiązać kontakt z panią Lajlą. Może pan to uszanować?

@szubrawiec: Czyń swą powinność... Chopie wiatr siejesz. Jeszcze wskrzesisz Dyla, a wtedy ratuj się kto zdoła ;-((

@jotko49: Naprawdę uważasz pan, że mam taką moc i mogę to zrobić?

@szubrawiec: Cicha woda , brzegi rwie, w jaki sposób? któż to wie.. Wszak szubrawczą masz naturę, bywał jazgot onegdaj tu o byle bzdurę.
Lajla była tu ofiarą lana ściekiem każdą miarą...

@jotko49: No właśnie, Lajla wzbudziła tu spore emocje i dlatego chciałem ją bliżej poznać.Wiem, że pan najchętniej dałby bana wszystkim mającym inne zdanie i światopogląd od pańskiego, ale na litość Latającego Potwora Spaghetti - nie tędy droga. Szanujmy się nawzajem. Ta różnorodność może nas tylko ubogacić, to tylko internet. W realu możemy przecież dobierać ludzi podobnych sobie. Tutaj możemy uczyć się drugiego człowieka.

@szubrawiec: Ech fircyku, z banem pojechałeś nieco po krawężniku. Efektywność równa prohibicji, zdrajcom kraju udzielałbym ja Banicji. Ubogacić skłonna zaś Bruksela, teraz drgawki ma Angela, w Polsce na to zaś bariera. Fakt bezsporny iż w realu ciężko wchodzi, cal po calu, a najlepiej zaś w alkowie co człek ubżdzi sobie w głowie...

@jotko49: Powiem panu, że rym masz pan pierwsza klasa...ale co tu ja chciałem rzec, a już wiem, widzę, że pańska drużyna rośnie w siłę :-)...do powoli budzącej się cioci Liwy dołączyła Kasia...oj, co ja głupi gadam, przepraszam, pan Piotr :-). No tak śpiochy bacznie obserwują z ukrycia, wskrzeszenie Dyla w takim momencie byłoby co najmniej niesprawiedliwe z mojej strony, tym bardziej, że drużyna Kormorana traci siły. Dobrej nocy, panie Jotko.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska