Login lub e-mail Hasło   

Plotki i ciekawostki eioby.pl

Oczywiście plotki i ciekawostki dotyczą aktywności w tym roku i przede wszystkim aktywnych autorów
Wyświetlenia: 1.611 Zamieszczono 01/08/2019

Ponieważ spadłem na 18 miejsce w TOP 30, trzeba coś napisać, aby wrócić przynajmniej na 11 miejsce, które jeszcze piastuje w „Popularni autorzy w eioba.pl” , a jeszcze 6 dni temu jak pisze Zdzisław w komentarzu do http://www.eioba.pl/a/5ub4/dzieci-to-nasze-jedyne-zabezpieczenie-na-starosc#post421575, było nas czworo w pierwszej 12 TOP 30. No ale nie martwcie się, nie wpadamy w megalomanię, chociaż jak to było ostatnio często, znowu jestem najpoczytniejszym w 2019 r autorem eioby.pl z ponad 650 odsłonami na artykuł (przegoniłem nawet Zdzisława – 642 odsłony/art.). Na „pudle” załapał się też seta1212 – 502,8 odsłon/art.

 

Ale ponieważ, w dzisiejszym życiu, nie hołduje się tradycji, a ludzie żyją ciekawostkami i plotkami, mogę zamiast suchych rankingów przedstawić to samo w formie plotek i ciekawostek. Na przykład Adam Jeziereski ciągle twierdzi, że dziennie przybywa mu ok. 500 odsłon, ale okazuje że to informacje z zamierzchłych czasów, w tym roku przybywa mu dziennie 325,5 odsłony  (69014 odsłon : 212 dni = 325,5 odsłony na dzień), nawet milord36 uzyskuje  tylko 437,27 odsłon na dzień. Ciekawostką jest to, że Zdzisławowi Sadowskiemu przebywa dziennie 261,5 odsłon tj. więcej odsłon niż Hamiltonowi (249,1) i zakrawarskiemu (184,1), chociaż obaj mają większy dorobek odsłon. Na „pudle” oprócz milorda36, i Adama Jezierskiego, załapał się też barkarz (294,3 odsłony/dzień).

 

Niestety nie powiększa się grono autorów (8 osób), którzy uzyskują chociaż 1000 odsłon na miesiąc na wstawianych w tym roku artykułach. Oczywiście najwięcej artykułów wstawia Marcin Sznajder (82 art.), na „pudle” załapali się też: Aleksandra Matula (55 art.) i zakrawarski (48 art.). Marcin Sznajder uzyskał też najwięcej odsłon na tych artykułach w 7-miu miesiącach 2019 r, tj. : 31.030. Na „pudle” znaleźli się też seta1212 (17.096 odsłon) i zakrawarski (11.972 odsłon). Bezpośrednio za „pudłem”, znalazł się Zdzisław Sadowski (10.915 odsłon), milord36 (10.910 odsłon) i ja (9.116 odsłon), ale Zdzisław Sadowski napisał tylko 17 art., ja  14 art., a milord36  napisał 41 art. Powrót na „pudło”, będzie trudnym zadaniem, ale nie niemożliwym (jeżeli zaczniemy wstawiać więcej artykułów).

 

Nie można też nie wspomnieć o aktywności w komentowaniu „artykułów”. Artykułów napisałem w cudzysłowie, bo dalej komentarze mają mało wspólnego (związku) z treścią komentowanych artykułów. Tak jak napisałem w artykule:http://www.eioba.pl/a/5pcs/miszczowie-komentarzy , niewiele zmieniło się na tym polu, „króluje” Serpico: , Hamilton: , Koriolan:, Adam Jezierski:  (pokrzywiony i zakrawarski, ostatnio mniej aktywni), doszedł szubrawiec: i Who cares: . I chociaż w przeszłości „mroczna” VIVI. (jedno z kont Who cares), dała się nam mocno we znaki (dziesiątki odrzuconych artykułów), to jednak teraz jej komentarze czyta się jak komentarze normalnej, trochę narcystycznej (a co tam) osoby, która wraz ze zmianą „konta”, zmienia też swoje upodobania (teraz jej niedawny autorytet Hamilton, jest „be” – wreszcie przejrzała na oczy?): "@Hamilton: złośliwy dziadyga z ciebie. @Hamilton: fik fik małpko. Ty wszystko wiesz. Czytasz z kuli, czy kompleksów starczy konarku ?" "@Hamilton: wiec i ja oceniam ciebie stetryczały złośliwcze. Jedynie na podstawie tego co piszesz, ale nie konfabuluje, że łazisz z żoną bez gaci na zakupy, czy grzebiesz po kubłach w poszukiwaniu petów. "@Hamilton: zidiociałeś do reszty kapelusi dziadziusiu:):). Byłeś tu? Znasz mnie?? A może wysyłasz nam pieniądze na utrzymanie firm w pl i de? "@Hamilton: cudnie zwariowałeś starcze. Umrę z tego powodu. Moje życie runęło. Bach", "@Hamilton: nie miej się dziadziu za nic lepszego :)) obyś mi w połowie dorównał w realu, "@Hamilton: uuuu ale błysnąłeś. W realu musisz być ciapką ciapek ale pisz pisz, "@Hamilton: nieźle cię pojechało życie starcze... ale nie żal mi cię jak jego. "@Hamilton: czy ktoś cię wyrocznie pytał o zdanie, czy twoja kultura i obycie polega na wcinaniu się w rozmowy innych, bo ty nie masz partnerów do pobleblania?. Tak dopełnił się upadek Hamiltona: http://www.eioba.pl/a/5s9o/upadek-wyroczni-i-cenzora-eioba-pl-hamiltona

Podobne artykuły


11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3022
11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1130
11
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3408
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2726
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3798
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2175
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2222
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2180
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 905
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 642
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1702
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 2112
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Mroczna VIVI., zmieniła front?

@Zdzisław Sadowski: cóż ...
Nawet najbardziej ślepi i głusi po pewnym czasie widzą, kim są heiterzy ham-ilton i serpico ...
Coraz mniej jest ludzi widzących w tych gnomach ..
Publicystów ...

  Hamilton,  01/08/2019

@Koriolan: podlizałeś się kormoranku ? Przyślę ci nowe wiaderko na wazelinkę.

  Hamilton,  01/08/2019

@Zdzisław Sadowski: zobaczyła twoje nagie fotki i zostałeś jej osCarem nr 2. Na razie będziesz spał z dede, a potem zobaczymy.

@Zdzisław Sadowski: nie. nie zmieniła. Nie spodziewałam się tego jak to wygląda. Nie chciałam nigdy, żeby eioba stała się takim miejscem jak jest. Postaram się być odporna na agresję i niesamowitą nienawiść jaka tu króluje. Oczywiście nie lubię nadal tekstów obrażających kobiety. Nie podoba mi się jak ktoś uważa, że mężczyźnie wolno więcej, ale poza tym jestem miła i grzeczna :)

  Hamilton,  01/08/2019

@Who cares: "@Hamilton: złośliwy dziadyga z ciebie. @Hamilton: fik fik małpko. Ty wszystko wiesz. Czytasz z kuli, czy kompleksów starczy konarku ?" "@Hamilton: wiec i ja oceniam ciebie stetryczały złośliwcze. Jedynie na podstawie tego co piszesz, ale nie konfabuluje, że łazisz z żoną bez gaci na zakupy, czy grzebiesz po kubłach w poszukiwaniu petów. "@Hamilton: zidiociałeś do reszty kapelusi dziad ...  wyświetl więcej

@Who cares:
Oczywiście masz rację, grunt to miłość.

cytuję Who Cares:
"Gdyby szczyty mogły rosnąć to Zbigniew ma niezagrożoną pozycję na top debilizmu, szowinizmu, głupoty, ciemnoty,idiotyzmu i wiele wiele izmów... że też na ziemi chodzą takie bezrozumne stworki matołki:)"

"@Zdzisław Sadowski: poda mi Pan swój adres? Wyślę kwiaty uwielbienia i absolutnego poparcia. Cz

...  wyświetl więcej

@Who cares:
Wiesz gdzie się nadajesz ? Do cyrku hahah ...........
Co teraz się turlam to moje :) dzięki, walcz z agresją proponując wysyłkę kwiatów, czekoladek i SZTUCZNYCH PENISÓW hahaha .................
Najlepiej zrób sobie z niego SZABLĘ do walki z HEJTEM hahahaa

' I chociaż w przeszłości „mroczna” VIVI. (jedno z kont Who cares), dała się nam mocno we znaki (dziesiątki odrzuconych artykułów), to jednak teraz jej komentarze czyta się jak komentarze normalnej, trochę narcystycznej (a co tam) osoby, która wraz ze zmianą „konta”, zmienia też swoje upodobania'. Hahahaha - teraz jest kochana Vivi. Zbyniu adoptuj ją i popłyniecie jako jedna wielka rodzina twoim jachtem do Honolulu.

Gdzie wy Zdzisiu, Zbysiu i wasze Balbiny bylibyście gdyby nie 4 wasze lewe konta ? Gwiazdorzy trzeciej, czwartej setki w szlafrokach i szlafmycach.

Kostka a ten ślafrok to dodatek do tego portretu ślachetnego dziadka z Allegro za 5 dych czy sam kupiłeś w lumpeksie.?

Hahaha - Kostka napisałeś w 2019 r 15 artykułów a ja 3. Zajmujesz 18 pozycję w top 30, a ja 15. Ty jesteś 'krul Balbin' i tak dopełnił się upadek Hamiltona. Zbysiu jedź do Niemiec poleżeć jeszcze na tym polu kapusty pomiędzy głąbami, to ci dobrze zrobi.
http://www.eioba.pl/topusers

@Hamilton: Wszystko szybko wraca do właściwego porządku, ja jestem już 13-ty, a ty 17-ty.

@Zbigniew Kostka: odejmij sobie 5 punktów z każdego arta które k r a d n i e s z na wskutek krzyżowych głosowań i odwróć sytuację: ja mam 15 artykułów a ty 3 w tym roku i zrób sobie symulację. Co ci 'krulu Balbin' wyjdzie?
Nie sądzę byś był w stanie to zrozumieć, więc nie będę czekał na twoją odpowiedź statystyku z magla.

  Henear,  03/08/2019

W następnym odcinku: "Pies przegonił własny ogon"

@Henear: Balbiny już wyrabiają 500 % normy. A dopiero się rozkręcają. Sukcesom nie będzie końca. Szkoda, że rejestracja jest wstrzymana. Co drugi byłby Sadowski na eioba. Zdzisiu jest płodny jak królik.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska