Login lub e-mail Hasło   

Białogłowa..

.. i afirmacje od "białej głowy"
Wyświetlenia: 601 Zamieszczono 04/08/2019

Świt... Nakarmiłem kotka i spojrzałem przez okno: a tam  szaro - buro i deszcz.  Przysunęłam do okna fotel by i kotek mógł popatrzeć. Ciekawy byłem co  on o takiej pogodzie sądzi. Ale i on nie chciał patrzeć. Zeskoczył na podłogę i zaczął "wariować " tocząc przed sobą piłkę. Skoki, pląsy, łapanki pobudziły mnie do śmiechu i rzecz jasna zachęciły do wypicia rannej , pachnącej kawy. Obudziłem tak hormon szczęścia?

Zajrzałem na Eioba. I cóż to ja przeczytałem? Na początku  rzeczowo o śnie:

Przesypiamy 1/3 naszego życia, bez względu na to, co robimy. Każdej nocy wkraczamy w nieznany świat, spotykamy się z ludźmi, których znamy i nie znamy, mamy różne odczucia jak śmiech, płacz, przerażenie, latanie, spadanie a czasem zmieniamy postać. Sen przekazuje nam coś czego nie chcemy lub nie potrafimy zrozumieć. Aborygeni np. wierzą, że czas snu jest w istocie czasem realnym w kategoriach rzeczywistości obiektywnej, a percepcja w czasie snu jest często równie realna, jak doświadczenie na jawie.:-) (Noemi)

Więc  OK! Pomyślałem : zasnę w  fotelu jako Aborygen i przywołam znaną mi ze snów  Cygankę, którą kiedyś namalowałem: 

 

W ŚNIE USŁYSZAŁEM OD CYGANKI

 

 "Był tam piękny letni dom i ogród, Byłam poruszona kiedy się spotkaliśmy. Wyglądał jakby był przekonany, że mogę pozbyć się swoich problemów właściwie od razu.

I nie tylko zapoznał mnie z posługiwaniem się afirmacjami, ale też ze swoimi badaniami nad przeżywaniem ponownych narodzin (rebirthing) - dziś jestem w to głęboko zaangażowana. 

„Naprawdę uważasz, że za pomocą afirmacji mogłabym doprowadzić nawet do tego, żeby mężczyźni do mnie dzwonili? "

„Oczywiście - odparł. - Spróbuj".

Powiedział mi, żeby napisać tak: 

„Odbieram teraz mnóstwo telefonów od mężczyzn, gdy jestem w domu". 

 Zawsze byłam dosyć nerwowa na punkcie telefonów, co kojarzyło mi się z chorobą ojca. Zawsze też udawało mi się tak urządzić, żeby dzwoniący do mnie mężczyźni słyszeli „nie ma jej w domu" albo „właśnie wyszła" - zwłaszcza mężczyźni, na których mi zależało.

Przez jakieś cztery dni przepisywałam afirmację mniej więcej 10-15 razy dziennie. Nie mogłam uwierzyć w to, co się zaczęło dziać. Wszystkie moje dawne sympatie dzwoniły do mnie - mężczyźni, którzy nie odzywali się miesiącami, niektórzy latami. Postanowiłam zobaczyć, do czego może dojść, więc dalej przepisywałam tę afirmację jeszcze przez kilka dni. I chociaż brzmi to niewiarygodnie, zaczęły się pomyłki w nocy, telefony od mężczyzn gdzieś z dalekiego świata.

Trochę zakłopotana wróciłam do Mistrza, powiedziałam mu, że najwyraźniej przedawkowałam, i poprosiłam, żeby pomógł mi to zmienić. Dostałam nową afirmację, która brzmiała:

„Do mnie dzwonią teraz tylko mężczyźni, od których chcę otrzymać jakiś znak życia".

I to też zadziałało. Byłam pod wrażeniem.

 Zaczęłam stosować afirmacje we wszystkich dziedzinach swego życia. Byłam zadowolona zwłaszcza z tego, jak dobrze działają w bliskich związkach. Najbardziej lubię opowiadać o pewnej prostej afirmacji, która pomogła mi stworzyć mój obecny związek. Po prostu napisałam tak:

„Chcę, żeby teraz w moim życiu zjawił się taki mężczyzna, jakiego zawsze pragnęłam".

Spotkałam mego przyjaciela i ukochanego, cztery dni później. Odtąd wszystkie sprawy w moim życiu zaczęły układać się tak dobrze, że zobaczyłam jasno, iż coraz bardziej zbliżam się do swego celu. Cieszyłam się doskonałym zdrowiem. Prawie nigdy nie czułam się zmęczona i stale byłam pełna energii. A jeśli zdarzały mi się jakieś drobne dolegliwości, byłam w stanie wyleczyć się sama.

Teraz chciałam znaleźć jakiś sposób pokazania innym, co mają robić, żeby poczuć się równie dobrze jak ja.... "

Podobne artykuły


12
komentarze: 32 | wyświetlenia: 954
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 788
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 959
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 902
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 496
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 913
10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 477
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1088
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 558
9
komentarze: 12 | wyświetlenia: 714
9
komentarze: 25 | wyświetlenia: 314
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 630
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 628
9
komentarze: 36 | wyświetlenia: 735
9
komentarze: 24 | wyświetlenia: 351
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Henear,  04/08/2019

Śpiąca królewna

@Henear: I Mały Książę ...
Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.
Antoine de Saint-Exupéry
Pozdrawiam SerdecznieDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska