Login lub e-mail Hasło   

Powodzenia !!

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://http://niepoprawni.pl
I znowu się nie udało. Dopadli go A taki piekny timeline miał Kamilek. Taki napompowany walką o lepsze jutro. Wsiadł za kierownicę pijany jak nietoperz a może i do tego naćpa...
Wyświetlenia: 181 Zamieszczono 20 dni temu
Zgłoszony przez 2 użytkowników jako niskiej jakości

I znowu się nie udało.

Dopadli go

A taki piekny timeline miał Kamilek. Taki napompowany walką o lepsze jutro.

Wsiadł za kierownicę pijany jak nietoperz a może i do tego naćpany we Władysławowie, przejechał kilkaset kilometrów szybkim i drogim autem, gnając momentami pewnie z 200km/h. Wyobraźmy sobie chociaż przez chwilę, do jakiej katastrofy ten skończony już idiota mógł doprowadzić!Główne wydanie wczorajszych "Faktów" I ani jednego słowa o wypadku Durczoka na A1. Gdzie byli "dziennikarze" tego kanału???

Durczok.....to kwintesencja elity 3 RP rodem z PRL-u. Gęba pełna frazesów o demokracji i pouczeń a w rzeczywistości wóda, narkotyki, prostytutki i molestowanie kobiet a na deser jazda po pijaku (2,6 promila). Patologia w czystej postaci. 
Rzygać się chce.

ps.

W uzupełnieniu informacji o wypadku Kamila D. Na miejscu pojawił się Adam Bodnar,

Są już pierwsze zatrzymania wśród drogowców odpowiedzialnych za postawienie "pachołków", policjantów przybyłych na miejsce zdarzenia i kilku kierowców przypadkowo tam przejeżdżających!!.Prawdopodobnie zostaną postawione zarzuty producentowi obuwia. Biegli ustalili, że podeszwa nie spełniała wymogów unijnych (była zbyt twarda) spowodowało to niewłaściwy nacisk na pedał,...........wróć .....na "gaz"

A i nadal nie wiadomo z jaką prędkością barierka stała na autostradzie,

8-)))))).Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/husky/powodzenia?fbclid=IwAR1sGZLaRhnz_Y4wzH0mMcLQGxV0cRDl9eGbabC5BBfQ9PnFjCc8Uz-HpQM

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1717
17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1832
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1128
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1053
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 975
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 973
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 693
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1040
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 889
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 587
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 423
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 603
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
ArtykułLipski nie cygań, że był pijany jak nietoperz. Nietoperze nie piją. Pomyliłeś z marnymi kopistami. Ci walą wiadrami. Na trzeźwo byś nie kopiował badziewia.

@Hamilton: Hehehe.... Hm...

@milord36: łał - dostałeś ser ? No to fajnie, bo masz się do czego śmiać. Naćpałeś się, że 4 razy skopiowałeś to samo czy masz już padaczkę ze sraczką.

  milord36,  20 dni temu

@Hamilton: Po długiej przerwie widzę leki ci nie służą.Dalej najebane w tej łepetynie jak cyganka w tobołku.

  milord36,  20 dni temu

@Hamilton: DAWAJ ! Może gorączka spadnie?

@milord36: dać to ja ci mogę nogi do wylizania, a teraz kup sobie banana i spadaj do klatki. Pa pajacu.

  milord36,  18 dni temu

@Hamilton: Debilu ! To ty jeszcze nogi masz ?

@milord36: tawariszcz - przyjedź, wyliż, dostaniesz kopa na drogę i twoje wątpliwości zostaną rozwiane na wieki wieków.

@milord36: Lipski wy nie traćcie czasu na komentarze. Wy się w dalszym ciągu ślińcie obficie, wicie i propagandowo jak na tawariszcza z Pagartu przystało tylko się przy tym nie posmarkajcie ! Nie wim czy wicie, ale byli członkowie ORMO są z was dumni.

  milord36,  16 dni temu

@Hamilton: Ależ doprawdy ? Czerwona zarazo.
Lewaku te artykuły to tobie przeszkadzają.Z uporem maniaka chcesz ze mnie zrobić kogoś takiego jak ty ? Do twoich lewackich poglądów mi daleko.Towarzysza szukaj o poglądach zbliżonych do swoich.
https://www.youtube.com/watch?(...)cSIxXdM

  Hamilton,  16 dni temu

@milord36: Lipski to nie ja lizałem buty tawariszczom esbekom w Pagarcie. I to nie ja dzisiaj liże dupy mocodawcom z prawicy. Do takich zadań są potrzebne takie prymitywy jak ty. Głupi, mierny i wierny. A im głupszy tym lepszy. Staraj się i kopiuj ku chwale dojnej zmiany.

  Hamilton,  16 dni temu

@milord36: Lipski ty naprawdę myślisz, że ci z prawa, lewa i środka idą do polityki po to by ludziom było lepiej ? Jesteś głupi jak but z lewej nogi. Ponad 70 % idzie po to by się nachapać, a takie safanduły jak ty są potrzebne by się po ich grzbietach wspinać. Chyba, że jesteś płatnym pachołkiem, bo taka aktywność jak twoja za friko to byłby szczyt kretynizmu.

  milord36,  16 dni temu

@Hamilton: Prymitywna kreaturo wciskać kit o swoich niezależnych poglądach to możesz takim bajtlokom jakim ty jesteś.Swoje lewackie poglądy to raczej nie ukryjesz.
https://www.youtube.com/watch?(...)-FNbrMM
https://www.youtube.com/watch?(...)g66YK0w

@milord36: ty chyba leczysz swoje kompleksy komunistyczny dupowłazie. Ja nie mam się czego wstydzić, więc sp..... i kopiuj cudze teksty, bo samodzielnie nawet gaci w kiblu nie spuścisz. Musisz mieć na YT instrukcję jak to zrobić by sobie spodni nie obesrać. Taki kuźwa z ciebie pachołku lider intelektu.

@milord36: ty jesteś chyba tym jedynym przypadkiem w krajach demokracji ludowej który nie zdał na wieczorowy uniwersytet marksizmu i leninizmu. Dziesięć milionów zdało a Lipskiemu się to nie udało 6 razy pod rząd !Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska