Login lub e-mail Hasło   

Kim są Anonimowi Oświeceni ?

12 kroków Anonimowych Oświeconych
Wyświetlenia: 216 Zamieszczono 17 dni temu

Anonimowi oświeceni są wspólnotą mężczyzn i kobiet, którzy dzielą się wzajemnie głównie linkami do youtube z wszelkiego rodzaju OSHOŁOMAMI jakich można tam znaleźć.Wszystko po to by narobić sobie problemów natury psychicznej.

Jedynym warunkiem uczestnictwa we wspólnocie jest słuchanie się dwóch kretynów z internetu, obu przypadkowo ma ma imię Piotr.

Wspólnota AO wiąże się ze wszystkim co nienormalne, od sekt, po ich przywódców.

Podstawowym celem wspólnoty jest trwać w kompletnym braku logiki, zaściankowości, kretynizmie, często wrodzonym i pisać na te tematy na tylu portalach internetowych, ile zdoła znaleźć dany kutas, przepraszam, dany członek wspólnoty.

12 Kroków Anonimowych Oświeconych.

1.Przyznajemy że jesteśmy bezsilni wobec celów naszej wspólnoty ( kretynizm itd )

2.Nie wierzymy że jakakolwiek siła jest w stanie przywrócić nam zdrowy rozsądek ( zdrowie psychiczne)

3.Podjęliśmy decyzję aby powierzyć nasze życie Bogu, jakkolwiek go pojmuje jeden z dwóch Piotrów.

4.Zrobiliśmy wnikliwą analizę naszych urojeń typu nieśmiertelność, spotkania z aniołami, rozmowy z nimi, zmienianie ciała ( o ile to nie jest realny przeszczep nerki).

5.Opowiadamy o wszystkim Piotrowi, on jak to przetworzy i przeważnie coś pomyli, przekazuje to Bogu, następnie otrzymuje od niego informację zwrotną i przekazuje to nam.

6.Stajemy się w pełni gotowi by Piotr przekazał nasze urojenia Bogu, Bóg Piotrowi, tak by po weryfikacji i przekazaniu ich nam, je w nas utrwalić.

7.Zwracamy się do Piotra w pokorze i w sposób uniżony.

8.Robimy listę wszystkich odrealnionych osób jakie znaliśmy, bądź znamy, które ewentualnie mogłyby się do czegoś przydać wspólnocie.

9.Osobiście się spotykamy z nimi, po uprzednim kontakcie ( mail, telefon, sms), wyjaśniamy im na czym polega działalność wspólnoty, umawiamy się na spotkanie.

10.Prowadzimy nadal rzetelną i głęboką analizę naszych urojeń, gdyby pojawiły się nowe, przekazujemy je Piotrowi, on przekazuje je Bogu, otrzymuje od Boga informację zwrotną czy urojenia są prawdą uznaną przez Boga, po czym przekazuje nam decyzję.

11.Poprzez modlitwę i medytację, staramy się poprawić nasz kontakt z Piotrem, kontaktujemy się z nim w wirze, który znajduje się w którymś z wymiarów.

12.Anonimowo oświeceni, staramy się nieść przesłanie Piotra, które jest już naszym, wszystkim powałom, jakich znamy, ewentualnie staramy się znaleźć innych nienormalnych ludzi w internecie.

https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Podobne artykuły


14
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1339
12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1259
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1141
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 897
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 763
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 847
10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 985
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 827
9
komentarze: 24 | wyświetlenia: 858
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 470
9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 727
8
komentarze: 3 | wyświetlenia: 185
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1256
8
komentarze: 101 | wyświetlenia: 222
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Hi hi hi - jeśli w szkole nie rozumiałeś o czym do ciebie mówią, jeśli w życiu nic ci nie wyszło, jak olała cię żona, jak sąsiedzi kreślą kółeczka przy skroni na twój widok, jak masz orzeczenie ZUS, żeś niepełnosprawny umysłowo - ZOSTAŃ ŁÓŚCUNYM I PRZEBUDZONYM.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska