Login lub e-mail Hasło   

Kim są Anonimowi Wielbiciele Alkoholu ?

Jedynym warunkiem uczestnictwa jest chęć do picia alkoholu, nie ma żadnych składek, ani opłat, chyba że jest to składka na flaszkę. Wspólnota nie jest związana z żadną se...
Wyświetlenia: 184 Zamieszczono 17 dni temu

Jedynym warunkiem uczestnictwa jest chęć do picia alkoholu, nie ma żadnych składek, ani opłat, chyba że jest to składka na flaszkę.

Wspólnota nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, działalnością polityczną, popiera jednak poglądy swoich członków.
Podstawowym i nadrzędnym celem wspólnoty jest trwanie w upojeniu alkoholowym, oraz pomoc innym we wspólnocie by ten stan utrzymać

Geneza powstania wspólnoty AWA nie jest do końca znana, jednak wiąże się z nią legenda, jak głosi wieść gminna, twórczyni ruchu, w czasie jednego ze świątecznych weekendów, zajrzała do lodówki i jej oczom ukazała się jedna butelka wina.

-OsCar !!! Gdzie jest wino ! ? Było 13 butelek !Jest tylko jedna! Długi weekend idzie, co ja teraz zrobię !!!? 

-Królowo ... nie wiem .. może wypiłaś ? Ja nie ruszałem nic .....

-Jak wypiłam ? Ja !!? 

-Codziennie pijesz po 2-3 butelki, to może nie pamiętasz .....? 

Do dnia dzisiejszego nie wiadomo jak skończyła się ta historia, część kronikarzy uważa, że OsCar odbył podróż lotniczą do sąsiedniego kraju, w celu zakupienia alkoholu (wino), inni kronikarze sądzą że "Królowa" legendarna twórczyni ruchu, porzuciła OsCara i wyruszyła w pełną emocji i niebezpieczeństw wyprawę w poszukiwaniu otwartego sklepu monopolowego.

Kronikarze w jednym są zgodni, od jednej butelki wina w lodówce, powstał jej przydomek "Królowa jest tylko jedna", cyfra 13 od tamtej pory w wierzeniach ludowych symbolizuje pecha, a brakujące 12 butelek, było podwalinami pod 12 kroków Anonimowych Wielbicieli Alkoholu.

Oto one w całej krasie i oparach C2H5OH :

1.Przyznaliśmy że jesteśmy bezsilni wobec alkoholu,jednak kieruje on naszym życiem na tyle że nie chcemy z niego zrezygnować.

2.Wierzymy że alkohol daje nam siłę, oraz zdrowy rozsądek i trzeźwy ogląd naszego życia.

3.Podjęliśmy decyzję, by poświęcić nasze życie i wolę alkoholowi, wspomaga nas w tym wznoszenie modłów do "Kotek" aka "Królowa jest tylko jedna"

4.Zrobiliśmy wnikliwą i rzetelną analizę naszych finansów, oraz zdolności do wypicia alkoholu.

5.W czasie modłów do "Kotek", wyznajemy jej nasze ewentualne niedociągnięcia w ilości spożywanego alkoholu ( im więcej tym lepiej w myśl maksymy "Nie bądź taki delikatny, twardy bądź jak Roman Bratny" )

6.Staliśmy się w pełni gotowi, by "Królowa" usunęła nasze ewentualne wady charakteru, powodujące chwilowe okresy abstynencyjne.

7.Zwracamy się do "Królowa" w pokorze z prośbą o wsparcie duchowe.

8.Robimy listę, znanych postaci używających alkoholu, najlepiej jak są to osoby znane ( artyści rockowi, pisarze, malarze itd), gloryfikujemy te osoby.

9.Robimy listę wszystkich znanych nam osób posiadających te same zainteresowania co my, czyli lubiących wypić, umawiamy się z nimi na libacje, pijemy tyle ile damy radę.

10.Prowadzimy nadal rzetelną analizę finansów i naszych zdolności do wypicia alkoholu, jeśli jesteśmy osobą zdrową, nie cackamy się ze sobą, jeśli mamy jakieś problemy zdrowotne, podporządkowujemy je alkoholowi.

11.Poprzez modlitwę i medytację staramy się utrzymać kontakt z "Królowa", prosimy w modlitwach o wsparcie.

12.W wyniku kroków, permanentnie i trwale pijani, osiągamy stan przebudzenia duchowego, oraz trzeźwy ogląd naszego życia wzmiankowany w punkcie numer 2.Staramy się nieść nasze przesłanie innym AWA, wspierając ich w naszej wspólnej drodze życia.

https://www.youtube.com/watch?v=VMDljoM5JFI

Podobne artykuły


14
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1339
12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1259
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1141
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 897
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 763
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 847
10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 985
9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 727
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 827
9
komentarze: 24 | wyświetlenia: 858
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 470
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1256
8
komentarze: 101 | wyświetlenia: 221
8
komentarze: 21 | wyświetlenia: 936
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

To jest naprawdę dobre!

  Serpico,  17 dni temu

@szubrawiec:
Dzięki, ale jeszcze za wcześnie na owacje, poczekajmy na ocenę klubowiczów haha .. :)
Na ocenę legendarnej Królowej nie możemy liczyć. ponieważ jest tylko legendą :)

  Hamilton,  17 dni temu

Pani z j. polskiego przed świętem matki zadała dzieciom do domu wypracowanie, w którym musiało się znależć zdanie "matka jest tylko jedna".
Nazajutrz dzieci głośno czytały na głos i dostawały oceny.
Mały Buddyń czyta swoje :
'Wczora u nos była libacja. Pij ociec, piła matka, piła ciotka i pił ujec. Pili, pili i sie gorzołka skończyła, to matka do mnie:
- idź do szafki, ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska