Login lub e-mail Hasło   

Smutki na obok...

... i do dzieła
Wyświetlenia: 526 Zamieszczono 10/08/2019


Nie martw się!


Bruce Lipton jest twórcą nowej biologii, która może zmienić wiele poglądów w cywilizacji, w której żyjemy. Każdego dnia jesteśmy w trakcie ewolucji, a nawet rewolucyjnych zmian, jakie zachodzą w naszym życiu. Nasz system biologiczny, nasze komórki, istnieją dzięki posiadanej energii. Bez energii nie ma życia.
Energia występuje w ciele w postaci molekuł ATP. A zatem potrzebujemy ATP żeby żyć. Ale jak używamy ATP?
Istotny fakt:

25% całej energii w naszym ciele używana jest do obsługiwania mózgu. Mózg używa energię w takim stopniu, jak maratończyk mięśni.
Dlaczego to jest istotne? Sposób w jaki myślimy, niekoniecznie jest dla nas korzystny. Negatywne myśli, generując problemy, tworzą rzeczywistość, z którą musimy się zmagać. Musimy zatem stać się świadomi swoich myśli.
Każdy strach to zestaw myśli negatywnych. Tracimy więc energię i kreujemy kłopoty w przyszłości. To na czym się skoncentrujemy zostanie zamanifestowane przez nasz umysł jako rzeczywistość.
„ Martwienie się to modlenie się o coś, czego nie chcemy. Przestańmy się zatem martwić.”

 http://zdrowieizycie.eu/2015/06/20/money-and-energy-bruce-lipton/

 

"Biologia przekonań"  - autor Bruce Lipton

"Ta książka zmieni na zawsze to, co myślisz o swoich myślach i umyśle. Nowe, zdumiewające odkrycia biochemicznych skutków działania mózgu ukazują, iż twoje myśli wpływają na wszystkie komórki twojego ciała.

Autor — uznany cytolog — opisuje te precyzyjne molekularne mechanizmy, dzięki którym to się dokonuje. Używając prostego języka, ilustracji, dowcipu oraz przykładów z dnia codziennego pokazuje jak nowa nauka — epigenetyka — rewolucjonizuje nasze zrozumienie związków pomiędzy ciałem i umysłem, a także bardzo istotnych jej konsekwencji dla życia naszego i globalnej zbiorowości ludzkiej.

„Biologia przekonań” jest przełomową pracą w dziedzinie nowej biologii. Bruce Lipton był profesorem szkoły medycznej na Uniwersytecie Wisconsin i uczonym prowadzącym prace badawcze na Uniwesytecie Stanforda. Jego eksperymenty z błoną komórkową, a także innych wiodących badaczy, szczegółowo zbadały mechanizmy, poprzez które komórki przyjmują i przetwarzają informację.

Wykazują one, że geny i DNA nie kontrolują naszego życia biologicznego — to sygnały ze środowiska (z zewnątrz) komórki kontrolują DNA, włączając w to energetyczne sygnały pochądzące z naszych pozytywnych i negatywnych myśli.

Ta niosąca głęboką nadzieję synteza najnowszych i najlepszych badań w dziedzinach cytologii i fizyki kwantowej została uznana jako główny przełom uświadamiający nam, że nasze ciała mogą się zmieniać wraz z przekształcaniem naszych myśli, co ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego."

Obrazy akryl 100 70 cm  (od góry)

1 .Droga do Nieba

2. Wiatr

3. Fale

4. Dmuchawce

Podobne artykuły


42
komentarze: 31 | wyświetlenia: 9933
41
komentarze: 16 | wyświetlenia: 55968
32
komentarze: 42 | wyświetlenia: 2564
24
komentarze: 33 | wyświetlenia: 13493
19
komentarze: 5 | wyświetlenia: 2439
17
komentarze: 8 | wyświetlenia: 5740
16
komentarze: 8 | wyświetlenia: 10101
14
komentarze: 40 | wyświetlenia: 4345
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 9211
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 4247
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1866
 
Autor
Artykuł  trabant,  10/08/2019

jak to mówiom otkont pamietam optymiści żyjom dłużej. rzadna rewelacja i na pewno nie globalna.badania potwierdzili cóś co było znane tyle że nie całkiem naukowe a facio i ci co sie pod tom rewelacje podczepiom zarobiom na sprzedawaniu nadziei w postaci ksionżek warsztatuf i takich tam. może otpalom z pinć procent zysków zychajoncym z głodu a może nie.

@trabant: Z tego wyłania się taka reguła, że nie ważne że ktoś głosi PRAWDĘ, ważnym jest by głosić w ten sposób żeby w nią UWIERZONO. :)
Jaka jest rzeczywista wartość AUTORYTETU ?

  trabant,  10/08/2019

@pokrzywiony: to co niby otkrył Bruce Lipton pewnie i jezd prawdziwe tyle że robionc z tego Wielkom Globalnom Nadzieje tforzy sie nieprawde . rozdmuchujonc wage tego niby otkrycia i ignorujonc szerszy kontekst robi sie z kawałka prawdy kłamstfo.

@pokrzywiony: Maniek zgadza się. Musisz znów napisać Prawdę, kto jest złodziejem, bandytą, mordercą niewinnych dzieci, oszustem, debilem, kabotynem, śmierdzielem, gnojem, faszystą i kogo pies du***ć nie che, bo ci rzeczywista wartość AUTORYTETU zaczyna spadać. Bierz się do roboty kurduplu moralny i ogłoś światu te swoje wartości. Będzie po chrześcijańsku.

@trabant: racja. dobrze mieć jakiś ałtorytet na poczontek.na ten pszykład być naukofcem albo ksiundzem. łatwfiej z tej pozycji sprzedać coś jako Wielkom Globalnom Nadziejeczy Globalne Rozwionzanie i zostać Ałtorytetem. Ałtorytet tym wienkszy im wiencej ludzi kupi ten towar . ludzie chentnie kupujom nadziejem. proste niby rozwionzania skomplikowanych problemów bardzo siem dobrze sprzedajom bo som prostei ogólnodostempne. wiadomo - tanie wino jest dobre bo jest dobre i tanie.

@pokrzywiony: hmm ...
Większość ludzi nie patrzy CO sprzedaje byle by kupiono. Może być prawda, może być fałsz. A nawet lepiej żeby był fałsz bo lepiej się sprzedaje. Już Kopernik to odkrył.
Ostatnio mi przyszło do głowy, że ta zasada jest po to by cała ludzkość NARAZ otrzymała zbawienie ...
Ale ciężko mi to wytłumaczyć :-)))

@trabant: No tak tylko te proste rozwiązanie mus sie z czasem przynosić efekty, jeśli nie przynosi głoszący autorytet pada. :)

@Hamilton: " Maniek zgadza się. Musisz znów napisać Prawdę, kto jest złodziejem, bandytą, mordercą niewinnych dzieci, oszustem, debilem, kabotynem, śmierdzielem, gnojem, faszystą i kogo pies du***ć nie che, bo ci rzeczywista wartość AUTORYTETU zaczyna spadać."
...
Skoro muszę, to piszę: TY, przecież nie będę się z tobą kłócił sam o sobie nie raz tak napisałeś. :)

@Koriolan: Lepiej się "sprzedaje proste kłamstwo" niż zawiła prawda.
Przykładowo co decyduje o tym że, zupa u Pani Zosi smakuje lepiej niż u zupa Żony pomimo że zupa ma ten sam skład i recepturę ?
"Większość ludzi nie patrzy CO sprzedaje byle by kupiono. " ... i był zysk z sprzedaży ..., a na sprzedawaniu kitu lepiej się zarabia niż na sprzedawaniu prawdziwych wartości. No i wszyscy są szczęśliwi, każdy zarabia i kit się szerzy ... ;)

  Hamilton,  10/08/2019

@pokrzywiony: twój dorobek jest tak obfity, że podtrzyma twój autorytet na wieki wieki ament.
http://www.eioba.pl/u122999/po(...)rticles
Musisz kupić smycz i kaganiec by ten twój 'ałtorytet' cię nie zagryzł.

@pokrzywiony: podjąłem zobowiązanie nie gadać z heiterami hamilton i serpico ...
Nie kłócić się z nimi i nie prostować ich idiotyzmow ...
Może się przyłączysz do tej inicjatywy ?

@Koriolan: Przecież nie gadam, czasem coś z grzeczności mruknę skoro się pod nogami taki łasi. ;)

@pokrzywiony: jasne tylko ludzie co takie cóś kupili niechentnie przyznajom że zainwestowali w szajs. im wiencej zainwestowali w to kasy albo czasu tym niechentniej przyznajom. a jak sie sami wpuścili w sprzedawanie tego innym to jusz w ogule mogiła bo zaangażowaali w to sprzedawanie sfuj wizerunek publiczny. som tacy co mogliby nawet zabić żeby nie stracić wizerunku.

@pokrzywiony: "sprzedawaniu prawdziwych wartości."
Myślę, że to troszkę inaczej wygląda.
Kłamstwo więzi a prawda uwalnia. Jak sprzedaż kłamstwo to więzisz klienta i on przyjdzie i kupi jeszcze raz. Prawdę możesz sprzedać tylko raz a potem klient jest wolny i już nic nie kupi ...

  Hamilton,  10/08/2019

@pokrzywiony: "zupa Żony" ci nie Smakuje. Zmień Żonę na bar mleczny w wĄchocku.

@pokrzywiony: na dodatek PRAWDA leży wszędzie za darmo na ulicy ...
A kłamstwo np krk drogo sprzedaje w kościele. Każdy myśli ..
"Uuu ...
Oni tak drogo to sprzedają, to musi to być dużo warte - kupię i ja"

@trabant: Nie zawsze tak jest że szajs, problem powstaje w chęci zarabiania czasem proste rozwiązanie się chce drożej sprzedaż i do tej prostoty dokleja się różne ideologie i pierdoły które sprawiają że rozwiązanie przestaje działać.
Wtedy ktoś kto nie wie na czym dane rozwiązanie zostało oparte nie potrafi odsiać ziarna od plew i się zapycha plewami łykając wszystko jak leci od uznanego przez siebie autorytetu.

@Koriolan: Jak się napełni mózg sieczką to gdzie w nim miejsce na treść ?

@trabant: "żeby nie stracić wizerunku."
To też prawda ...
Ci co kupili mercedesa za 200 tysięcy nigdy nie przyznają, że to taki sam samochód ja Opel za 40 tysięcy.
I tak świat wygląda jak wygląda ... Choć idzie teraz ku lepszemu :-))))

@pokrzywiony: Nasza cywilizacja Maniek cierpi na brak 'ałtorytetów' na twoją miarę i dlatego. Łykają kompletnie niepotrzebną wiedzę na uniwersytetach i politechnikach zamiast kontemplować twoje komentarze i budować z nich ołtarze.

@pokrzywiony: racja. druga racja jezd taka że to co dla jednego jezd dobre w jednej sytuacji może być w innej sytuacji albo dla drugiego szkodliwe. jak sie tego nie bierze pod uwage i mówi że to dobre zafsze i dla kaszdego to można tym dobrym zaszkodzić sobie albo drugiemu.

@pokrzywiony: sieczka ...
Masz rację ...
A potem ktoś przychodzi z PRAWDĄ i mówi takiemu ... Najpierw wyrzuć tą sieczkę ...
I to już przekracza możliwość większości ludzi (97% populacji)
Dlatego do PRAWDY dochodzą najczęściej Ci w których duże nieszczęście samo wyrzuciło tą sieczkę :-)))

@Koriolan: 'Choć idzie teraz ku lepszemu : ' Dzięki Koriolankowi krzywemu Mańkowi. Cywilizacja ziemska jest z was dómna.

@trabant: "zaszkodzić sobie albo drugiemu."
Mam inne zdanie ...
PRAWDA jest dla każdego dobra ...
Ale by ktoś mógł ją głosić ... Sam musi nią żyć ...
A do tego jest potrzebne ... Dużo medytacji :-))))

@Hamilton: nauczyłeś się atakować innych ...
Cóż ...
Skoro Ci to pasuje ...
Daje Ci minusy bo Twoje komentarze są mało konstruktywne i sobie je zwijam ...

@pokrzywiony: Maniuś a próbowałeś mocno potrząsać głową ? Przepraszam. Wiem, wiem. Skąd wziąć głowę ? Ale musi być jakiś sposób na usuwanie sieczki z tej twojej krosty na szyi. Aha, NFZ nie refuduje? No to musimy czekać.

@Koriolan: jakbyś swój mózg zapisał tej stadninie koni w Janowie to mają paszę na kolejne 100 lat.

@Hamilton: cóż ...
Napisałeś co napisałeś ...
Piszesz to już od kilku lat ...
Ale jak Ci lżej to pisz dalej ...

  Hamilton,  10/08/2019

@Koriolan: no wybacz Kori, ale nie można dopuścić by ta sieczka z twojej boskiej główki się zmarnowała. Bądź choć trochę ekologiczny.

@Hamilton: zanim poprosiłeś, już Ci wybaczyłem ...

@Koriolan: rozumiem zwijasz moje komentarze. To taki rozwój przez zwijanie. Kori ty musisz zacząć zwijać zużyty papier toaletowy z powrotem w rolki i otworzyć stragan dla początkujących ośficunych.

  Hamilton,  10/08/2019

@pokrzywiony: Maniuś przyłącz się i rozwijaj. Jak już się rozwiniesz jak twój guru to zacznijcie razem zwijać zużyty papier toaletowy w rolki.

  Hamilton,  10/08/2019

@pokrzywiony: "do tej prostoty dokleja się różne ideologie i pierdoły ". Ty Maniek się czego wystrasz i posmarkaj ze strachu. Sprzedaż na pniu jako klej do przyklejania tej ideologii. I będziesz miał drugie 2 złote

Hmm ...
Coś w tytule jest nie tak ...
"Smutki na bok" ?

@Koriolan: a co, życie jest piękne. Jest super, cudownie i świetnie, to i smutki na bok. Bo nie wiem czy Kori wiesz, ale życie jest piękne, a najważniejsze w życiu jest życie. Pamiętaj by życie podporządkować życiu a nawet odwrotnie. Obudzeni tak robią i żyją aż do śmierci.

Kiedyś buddyjski wykładowca powiedział :
Droga nauki i duchowości spotka się w tym samym miejscu.
I to się dzieje ...
Duchowość już dawno mówiła, że myśli wpływają na komórki w ciele a nawet zmieniają DNA. Teraz jakiś naukowiec to potwierdził ...
Czy zwiększy to ilość osób rozwijających się duchowo ?
Raczej nie ...
Ale mnie troszkę umocniło w moim rozwoju :-)))

@Koriolan: no, jak jakiś naukowiec coś tam gdzieś potwierdził to musi tak być. Co drugi artykuł w prasie dla gospodyń domowych zaczyna się od : "jak ustalili amerykańscy naukowcy". A pokrzywionym to zaakceptował ? A z tym DNA to fakt. Kori już dawno sięgasz do DNA w tym rozwoju.

jasne cała Bibla jezd o komurkach i DNA tszeba to tylko na nowo otkryć i ludziom pokazać na pewno może w tym pomóc jakaś pszyjemnie ogłupiajonca medytacja

@trabant: nie medytujesz a się wypowiadasz ...
To normalne w tym nienormalnym świecie :-)))

@Koriolan: http://tmfree.blogspot.com/200(...)tm.html

@trabant: kopiowanie linków to trudna sprawa ...
Warto medytować :-)))

  Hamilton,  10/08/2019

@Koriolan: warto medytować po 18 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu na eioba.pl i ma się efekty. 'Życie jest piękne' - "najważniejsze w życiu jest życie', "jest super' i "kwii kwii". Kori dla takich osiągnięć aż chce się żyć pełnią życia w życiu.

@Hamilton: widać, że coś Cię gnębi ...
To był krótki komentarz to dałem mu plusa.
Ale nie powiększają go proszę ...
Dawaj drugi ...

  Hamilton,  10/08/2019

@Koriolan: ty się martw o swoje plusy, bo trafią wszystkie dwa do sierocińca.

@Hamilton: Na litość Boską, "kórtury" nieco niechaj Acani wzniecą. Od pół godziny Szwed się szwenda, lecz gdzie się wcisnąć gdy głos ma naczelny zrzęda. Gdy wszyscy tu się ekscytują a niektórzy jak to w trakcie medytacji niemal z rozumem kopulują. I on z Yntylgentnym słowem niczym z Homilią pragnie udzielić się jeszcze przed Wigilią...

  Hamilton,  10/08/2019

@jotko49: wysoko yntelygentny zagląda, ale milczy na razie. Jak siem uprzenio przygorowni to ruszy do kolejnawego ataka na ten vatican kturen za tym stoi.

@Hamilton: W domysłach owych jestem zgodny. Czeka na moment dla ewergrena dość dogodny. Zapewne niezła będzie to gratka, choć temat jak zwykle to...zagadka:-))

hehe zalinkowałem artykół faceta ktury uprawiał medytacje transcedentalnom i nawet jej uczył.pszestał i teraz zajmuje siem profesjonalnym pomaganiem ludziom którym to mantrowanie zaszkodziło. ciekawe czemu zdjoł? może transcedentalni go postraszyli, że by im Ałtorytetu ni nadwerenżał? bo na to żeby sie nawrócił na tem medytacje to raczej nie wyglondało.

@trabant: o tyle masz rację, że teraz jest masa "fałszywych proroków" i normalni ludzie nie potrafią znaleźć kierunku do PRAWDY, wpadając w łapy różnych szarlatanów.
Nikt nie ma na czole wypisane "jestem drogą".
Mi udało się złapać kierunek ale Stachura i inni go nie odnaleźli ...

@Koriolan: ty Kori przybij sobie do czoła znak drogowy "JAM JEZD DROGOM I KERUNKEM" i leć na szosę.. Przyślij nam potem fotki pleców z odbitymi bieżnikami samochodów. Vivi wystawi cię w jakiejś galerii śtuki i beje 'kórturarnie'.

@Hamilton: spokojnie ...
Ci co mają oczy - zobaczą kim jestem.
Ci co oczu nie mają - są bez znaczenia.

@Koriolan:
" podjąłem zobowiązanie nie gadać z heiterami hamilton i serpico ...
Nie kłócić się z nimi i nie prostować ich idiotyzmow ... "
I co z Twoim zobowiązaniem, jak chcesz kontrolować swoje życie skoro Twoje zobowiązania czy postanowienia są chwiejnie jak liść na wietrze ?

@pokrzywiony: "chwiejnie jak liść na wietrze ?"
Hmm ...
Chodziło mi o coś innego ...
Tak naprawdę o energię.
By nie wzmacniać ich energii. Nie przyjmować jej do siebie, przepuszczać ich złą energię bokiem a wysyłać swoją czystszą.
Nie wiem czy czujesz ale mnie ham-ilton nie denerwuje, nie wywołuje żadnych złych reakcji.
Trenuję teraz na nim swoje nowe teorie z ",Kurs cudów".

@pokrzywiony: a życie jest doświadczaniem a nie trzymaniem się wymyślonych zasad :-)))

  Hamilton,  10/08/2019

@Koriolan: no, Kori gasicie tu wszystkich jak niedopałki w popielniczce. Hahahahaha. A dupska znów skopane do bólu. "Masz oczy to widzisz te cuda". Tę dwuosobową większość eioby stojącą za tobą guru z żuru. Jakiś ty jest żałosny.

@Koriolan: "Trenuję teraz na nim swoje nowe teorie z ",Kurs cudów". "
Każdy coś se tam trenuje ... :))))))

  Hamilton,  10/08/2019

@pokrzywiony: ty trenuj na rowerku by zawieźć te 'groźby karalne', bo się gamoniu znów przewrócisz i złamiesz drugi pedał. A prokurator czeka już trzeci rok. Herbatka ci ostygła. Hahaha - albo do nich zadzwoń zębami jak jeszcze je masz..

@pokrzywiony:
Jedziesz Maniek z tym wieprzem i nie pisz mu mojego nicku, bo rzucasz perły przed wieprze, ładne podoba mi się.

Fałszywi prorocy ...
Teraz jest moda na duchowość i wielu ja sprzedaje. Jak odróżnić prawdziwych mędrców od fałszywych ?
Prawdziwi ... Dają za darmo ...
Raz, że zrozumieli i stosują "darmo dostaliście - darmo dawajcie".
Dwa, że mają w sobie taką radość, iż dopłacą by się nią z wami podzielić :-)))

@Koriolan: "Prawdziwi ... Dają za darmo ... "
Kiepskie kryterium, tak działają dilerzy najpierw za darmo, by zyskać niewolnika. :)

@pokrzywiony: cóż ...
Wymyśl lepsze kryterium dla morza zaciemnionych ludzi.

@pokrzywiony
Brawo Maniek, jedziesz grubasa bo ja już do niego sił nie mam, czasem tłusty pajac jest zabawny, ale za mało, także jedziesz z jego grubym tyłkiem na ostro.
Smutki na bok !
cytuję Koriolan:
"Kiedyś ukrywałem siebie by mieć po cztery kobiety naraz. Potem stwierdziłem :
Jak mam znaleźć miłość skoro ukrywam siebie przed każdą kobieta z którą się spotyka ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Czaisz Maniek ? Te randki to były "undercover" hahaahahah .......w "garniturze" oooo ho ho hahaha ..............
Jak ja się cieszę że nie jestem tobą, jakbym zmarnował czas na spotkania z takim cepem, to bym miał do siebie pretensje.

Nie martw się ! Jakoś to będzie, ale ci powiem że takiego chłamu to nie widziałem w życiu, przypominają się te twoje gadki że ja g

...  wyświetl więcej

"Medytuję już 18 lat i nie jestem pewien czy to pomaga, czy szkodzi...Czasem czuję się tak dobrze medytując a czasem myślę, że to medytacja sprawia, że czuję się jak gówno.Czuję się uzależniony od medytacji. Czy medytacja pomaga czy szkodzi?"
To zależy. Jednym bardziej pomaga innym bardziej szkodzi.Jak sie jest we wspólnocie z innymi medytujoncymi to można siem umacniać w przekonaniu, że pomaga. Dlatego ważne żeby być i siem umacniać w medytacji :)

@trabant: i to jest właśnie przykład fałszywych proroków.
Medytują dla samej medytacji. A medytacja jest narzędziem ... Jak młotek. Warto wiedzieć do czego służy a do czego nie.
Ale to już jest wiedza. Warto też mieć kogoś kto podpowie, która wiedza jest dobra dla założonego celu.
W sumie rozwój się opiera na ...
1) kimś mądrym - Jezus lub Budda
2) trochę wiedzy ...  wyświetl więcej

@trabant: Nie chce mi się tu tego tłumaczyć, napiszę jedynie że medytacja na "mercedesa" nie jest medytacją tylko programowaniem podświadomości na osiągnięcie jakiegoś celu, to jak zakładanie okularów z filtrem który pokazuje tylko te barwy które odpowiadają osiągnięciu zaprogramowanego celu. Czyli dalsze brudzenie EGO i odcinanie się od Świadomości.

@Koriolan: jasne, jak dodać do medytacji pomysł że medytacja to narzendzie do kontaktu z Bogiem to jest jeszcze lepiej bo w tym układzie rezygnacja z medytacji to jak odrzucenie samego Boga. a jak szkodzi to tylko oznaka że sie trza oczyścić i udoskonalić cierpieniem.

@pokrzywiony: syn koziej bozi i guru pisze : ' Warto też mieć kogoś kto podpowie, która wiedza jest dobra dla założonego celu.'

a asystent wielkiego guru, jeszcze większy sokratesik :

' medytacja na "mercedesa" nie jest medytacją tylko programowaniem podświadomości na osiągnięcie jakiegoś celu'.

Jak dobrze mądrych poczytać. Od razu chce się żyć w życiu z życiem w rzyci. O debilności ty nad poziomy wylataj, a okiem słońca bełkotu całe ogromy przeniknij z końca do końca!

@pokrzywiony: racja lepiej medytować na kontakt z Bogiem i mieć filtr że wszystko co z medytacji wynika to Boże błogosławieństwo albo oczyszczenie poczebne żeby to błogosławieństwo dostać.

@trabant: taka medytacja to prawdziwe perpetuum mobile:)

@trabant: bełkot i ślinotok nie potrzebują zasilania.

@trabant: "racja lepiej medytować na kontakt z Bogiem " ... taka medytacja nie ma sensu, bo z Bogiem jesteś zawsze tylko nie zawsze jesteś tego świadomy. :)
"i mieć filtr że wszystko co z medytacji wynika to Boże błogosławieństwo albo oczyszczenie poczebne żeby to błogosławieństwo dostać. "
To też nie do końca tak, by oczyścić się z brudu najpierw trzeba ten brud zobaczyć, a czy ten ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  10/08/2019

@pokrzywiony: nie lepiej się po prostu myć, a w sferze moralnej ugryźć się w ozor kurduplu i przeprosić zamiast całymi dniami ślinić się o osobistym brudzie.

@Koriolan: darmozjad dłupie w nosie i medytuje co zrobić by nic nie robić, ale jest w tym cel. Dwaj sokretesiki z eioba wymyślili, że będą medytować bez celu, ględzić i ślinić się całymi godzinami, że k**wa życie jest piękne a człowiek nie wie co zrobić ze swoim życiem.

@Hamilton:
http://eiba.pl/wd9vx
Hamilton napisał:
"gamoniu ty dostaniesz po raz setny pod rząd wpierdol, będziesz miał złamany nos, połamane ręce, nogi, żebra, wybite oko, śledzionę na czole i będziesz seplenił przez łzy, że jesteś mistrz świata na któ ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: jak od medytacji ci sie pojawiom wyparte wspomnienia strachu który odczułeś w czasie jakiegoś wypadku to jaki z tego morał?

@pokrzywiony: hahahahahaha - nasz lider intelektu jak mu braknie argumentów sięga po swoje tajne zasoby. To, że jesteś eiobowym głupkiem wiadomo i nie musisz tego za każdym razem udowadniać, ale jak chcesz to nie będę cię wstrzymywał gamoniu. I nie napinaj swych wątłych mięśni, bo się spocisz aniołku i przeziębisz. Oszczędzaj się, wiesz, że po 2-3 minutach masz już zakwasy. Ty masz 3001 chorób i każdy wysiłek może cię zabić.

@trabant: Ano taki że podświadomie pamiętasz więcej niż świadomie, a morał z tego taki że podświadomości lepiej nie traktować jak śmietnika i wymaga pewnej higieny, bo to że czegoś świadomie się nie pamięta to nie oznacza brak wpływu na nasze życie.

@Hamilton: Dla ciebie jedynym znaczącym argumentem jest złamany nos lub porządny wpierdol, już pokazałeś swoją siłę argumentacji.
TUTAJ :
http://eiba.pl/wd9vx
Hamilton napisał:
"gamoniu ty dostaniesz po raz setny pod rząd wpierdol, będziesz miał ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: "odcinanie się od Świadomości."
Dobrze to ująłeś, podoba mi się :-)))

@Koriolan: Pewne kwestie będzie trzeba stopniowo porządkować, jak widać większość ludzi ma totalny mętlik w głowie.

@pokrzywiony: wracajonc do lęku z wypadku. to że go wyparłeś to nie tfój wybór to automat. nie ty wypierasz tylko samo się wypiera, po to żebyś łatwiej mógł dalej żyć. co to ma do brudu?

@trabant: "medytacja to narzendzie do kontaktu z Bogiem"
W/g mnie to BŁĘDNE podejście.
Medytacja to narzędzie oczyszczanie umysłu z zaciemnień.
To jak młotek - nie działa to trzeba odłożyć i wziąć inne narzędzie.
Wiem, że buddyści uważają medytacje za cudowne narzędzie ale po owocach w sandze poznać, że rzadko działa ...

@trabant: Takie lęki często pokazują się w snach oczywiście trochę zakamuflowane, z nich biorą się też różne koszmary. Dlatego warto się zastanowić nad tym co się śni i dlaczego, zwłaszcza wtedy gdy coś się powtarza. :) To co masz w podświadomości decyduje o tym w jaki sposób podejmujesz świadome decyzje, jesteśmy efektem pewnej fali jak przyszła z zachodu ... "potęga podświadomości" i wiele liter ...  wyświetl więcej

@trabant: "udoskonalić cierpieniem."
To też w/g mnie mylenie pojęć ...
Cierpienie jest SYGNAŁEM, zachętą do rozwoju, do zmiany kierunku myślenia i życia.
Cierpienie NIE JEST więc narzędziem.
To jak słoje na drewnie, pokazują kierunek w którym należy przecinać drewno ale słojami drewna nie przetniesz tylko piłą.

@pokrzywiony: "brud nie zawsze jest miłe go oglądać "
ŚWIETNIE to wyjaśniłeś ...
Ja dodam tylko, że ludzie BOJĄ się co zobaczą pod brudem ...
Dlatego nie chcą się go pozbywać.
To jak u hejterów ham-iltona i serpico ... Smród ale ich własny i bezpieczny i doskonale znajomy ...

@trabant: "jakiegoś wypadku to jaki z tego morał?"
Że wyparłeś coś do podświadomości i tam śmierdzi jak wrzód na dupie ...
Trzeba to oczyścić :-)))

@pokrzywiony: jak se niespodziewanie odsłonisz taki naprawde solidny lęk to sie nie bardzo masz czym zastanawiać bo lęk wyłoncza ten kawałek mózgu co służy do logicznego myślenia. z automatu włanczajom ci sie wtedy dodatkowe inne od wyparcia mechanizmy obronne , które próbujom cie od tego lęku odcionć i na krótkom mete pomagajom a na długom generujom dodatkowe problemy. można sie z tym bujać latam ...  wyświetl więcej

@trabant: " go wyparłeś to nie tfój wybór to automat"
Nieprawda ...
Tak się tylko wydaje ludziom w zaciemnieniach.
Prawda jest taka ....
TY DECYDUJESZ O SWOIM UMYŚLE I TYLKO TY.
.
Możesz odrzucić tą prawdę i zaciemnić to co robisz.
RD jest właśnie pozbywaniem się zaciemnień. A medytacja to narzędzie. Działa gdy zaciemnienia znikają, nie działa gdy nie znikają lub się powiększają ...

@Koriolan: jak czujesz smród Kori to się umyj i wypachnij domestosem albo lizolem.

@pokrzywiony: "totalny mętlik w głowie."
TAK ...
Ja nazywam to "morze zaciemnionych ludzi".

@trabant: Nas nie uczono radzenia sobie z emocjami, uczuciami z przykrymi doświadczeniami, nas uczono emocje, uczucia i przykre doświadczenia zamiatać pod dywan, a to z czym sobie nie radzimy z automatu jest zamiatane do podświadomości i tam czeka na rozwiązanie. Niewielu ludzi wie jak sobie radzić z własnym umysłem, a jeszcze mniej ludzi potrafi tego radzenia sobie z umysłem nauczyć, ale każdy chce zarabiać łatwo i przyjemnie bo pieniądze dają poczucie władzy pozornej.

@Koriolan: no jak masz już od tego odsłoniencia nawracajonce zaburzenia lenkowe z depresjom i bezsennościom to rzeczywiście czeba. u specjalisty, za parę stówek miesiećznie, chyba że liczysz na NFZ, ale sie możesz przeliczyć. Poważnie mówionc nigdy namawiajonc kogoś żeby zaczął medytować nie wiesz co mu się odsoni czy bendzie potrzebne leczenie i ile potrwa. no ale skoro tobie pomogło to możesz z ...  wyświetl więcej

@trabant: "bujać latami. "
Dobrze to opisałeś ...
Dlatego warto zastosować dobre narzędzia (guru, wiedzę, medytację) by to w miarę dobrze i szybko usunąć.
Niestety znam tylko Tolle u którego trwało to TYLKO jedną noc.
U reszty ludzi się to NIGDY nie dzieje (morze zaciemnionych ludzi) a u 3% idzie to DZIESIĄTKAMI lat ... Dziesięć, dwadzieścia itd.
Opcje są trzy : ...  wyświetl więcej

@trabant: " ... które próbujom cie od tego lęku ... " ... dlaczego tak to działa ? ... bo zostało wprogramowane że lęk to zło, a w rzeczywistości lek to ostrzeżenie przed złem. To jak ignorowanie świecącej się lampki ostrzegającej o spadku ciśnienia oleju w silniku, ignorując ja zacieramy silnik zamiast sprawdzić przyczynę zapalania się tej kontrolki. :)
Z czasem taki lęk się pogłębia, bo t ...  wyświetl więcej

@Koriolan: o TAK. Szyćke zaciemnione, a Kori i krzywy Maniek rozjaśnione jak dwa robacki świętojańskie. Hahahaha - świecicie na czerwono jak dwie latarnie w dzielnicy uciech cielesnych. Na eioba też z was mnóstwo uciechy.

@pokrzywiony: "poczucie władzy pozornej."
SUPER Ci idzie to tłumaczenie :-)))

@Koriolan: Tylko nie wiem czy jest tu komu tłumaczyć, przecież wszyscy wiedzą lepiej. :)

@pokrzywiony: ty Maniuś sobie wymień lampkę ciśnienia, bo zbliża ci się tornado intelektualne. IQ przekroczyło ci już 23 koma 6.

@trabant: cóż ...
Uważam RD za uniwersalne narzędzie naprawy.
Pokazuje Ci swoje widzenie świata ale nie jesteś moim pacjentem. Sam odpowiadasz za siebie. Nie wiem czy wiesz ale terapeuta jest tylko drogowskazem CO TY masz że sobą zrobić. Zrobisz to dobrze - nie zrobisz, też dobrze ...

@pokrzywiony: "komu tłumaczyć"
Trabant tego potrzebuje ....

@pokrzywiony: radzenie sobie z emocjami jezd znacznie prostsze od radzenia sobie z mechanizmami obronnymi co sie pojawiajom jak sie odsłania coś co cie kiedyś śmiertelnie przestraszyło. od tego jezd dużo mniej specjalistuf niż jezd specjalistuf od emocji. za to kasę jak jezdeś w pszymusowej sytuacji bendzie od ciebie chentnie brał każdy jeden specjalista od emocji.

@trabant: Z przeżytą traumą jest się sam na sam, wierzącym jest łatwiej ( choć nie koniecznie ) bo mają przy tym Boga i wtedy lepiej by to ich wyobrażenie Boga jakie sobie utworzyli w podświadomości uosabiało Boga ( Stwórcę ) Miłującego swe stworzenie bezwarunkowo i z czułością. Jeśli ktoś sobie Boga wyobraża jako sadystę, to takiego będzie miał i takie wyobrażenie Boga prędzej go dobije niż mu pomoże.

@pokrzywiony: "prędzej go dobije"
Naprawdę jesteś ŚWIETNY :-)))

@trabant: cóż ...
Próbuję Ci powiedzieć, że SAM prawie za darmo MOŻESZ się uleczyć !!!
Ja i inni są tego przykładem. Piszemy Ci JAK to robimy.
Rozumiesz nas - więc sam możesz się uleczyć
Nie rozumiesz lub nie chcesz sam się uleczyć - powinieneś skorzystać z pomocy kogoś innego. Za pieniądze lub nie.

@Hamilton: " z was mnóstwo uciechy."
Cieszy nas radość innych :-)))
Nie jesteśmy heiterami by cieszyło nas gnębienie innych ...

@pokrzywiony: trabant lepiej rozumie Ciebie ...
Pogadaj z nim :-)))
Ja lecę macDonalda :-)))
Miłego popołudnia :-)))

@pokrzywiony: hehe relacja z Bogiem jezd tak jaka była wieńź z pierfszym opiekunem w niemowlenctfie. nie inna. wienź była jak to nazywajom bezpieczna to relacja bendzie dobra. wienź była pozbezpieczna to i relacja taka sobie. to siedzi głembiej niż wyobrażenia i nie jezd na oguł śfiadome. jak wienź była kiepska to łatfiej złapać traume potem, bo mózg sie gorzej rozwija i to zostaje. pewnie taki mó ...  wyświetl więcej

@trabant: "temu zabiorą"
W/g mnie tu chodzi o WIARĘ.
Jak ją masz to zostanie wzmocnioną.

@trabant: Ad Bóg
Tak naprawdę na starcie naprawy umysłu nie potrzebujesz ... Niczego.
Jedyny warunek to chęć wyzdrowienia przejawiający się tym, że nie chcesz tak dalej.

  trabant,  10/08/2019

@Koriolan: z tego co piszesz tu o sobie to nie jezd pewne czy ty jezdeś uleczony czy może bardziej poświrowany od tego RD.

@trabant: a jaka różnica ?
Co chciałbyś osiągnąć uzdrowieniem ?

@trabant: "relacja z Bogiem jezd tak jaka była wieńź z pierfszym opiekunem w niemowlenctfie. "
Na podstawie historii mojego życia narodziny, okres niemowlęctwa to nie tak całkiem prawda.
Może tyle mamy w sobie Boga ile go zassaliśmy z otaczającej przestrzeni, pozostaje kwestia pytania: co tak naprawdę jest tą otaczającą przestrzenią ?
...
Czym właściwie jest przeszłość, teraźniejszość i przyszłość ? ... jak jest rozumiana na poziomie podświadomym ? :)

@pokrzywiony: "tyle mamy w sobie Boga ile go zassaliśmy"
Ja bym to ujął tak.
Bóg jest z nami na 100%.
My jesteśmy z nim na tyle procent ile się oczyściliśmy z zaciemnień. Np ...
Ateiści np 5%
Wierzący 20%
Po RD 40%
Oświeceni 99%

  Serpico,  10/08/2019

@Koriolan:
Possijcie rury Wróblowi, obie haahhahah .............będzie dwurura, nie żebym był homofobem, nie nie, ale czy to ma jakiś związek z Bogiem, to nie wiem hahahhahaa ..................
Ten który będzie zasysał tylną, pozbawi go na pewno zaciemnień, przynajmniej rury haahah .........

Jak znam życie padnie na Mańka i jedzie rimming hahah ......

Osho niby według

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  10/08/2019

@Koriolan: łał - Kori od razu widać, że ci to wyliczył Maniuś tym suwakiem logarytmicznym, który ma przy rozporku. Precyzja jak Zbynia Kostki, co do procenta w wydychanym.

  Serpico,  10/08/2019

@pokrzywiony:
"Mądrość biblijna to książka, w której Joseph Murphy tłumaczy istotę prawidłowości rządzących naszym życiem oraz udziela prostych i skutecznych porad odnośnie tego, w jaki sposób mamy się do nich odnieść, aby osiągnąć sukces, spełnienie i szczęście. Autor przekonuje nas, że cała Biblia nie jest niczym innym, jak historyczno-alegorycznym opisem działania ludzkiego umysłu, który ...  wyświetl więcej

  Serpico,  10/08/2019

@pokrzywiony:
Tym razem pojechałeś autora, który pisał takie książki:
"Książka odsłoni przed Czytelnikiem sposób osiągania życiowych celów; jak dostąpić duchowego uzdrowienia oraz Boskiej opieki, pokaże prawdę uwalniającą od lęku, złości, przesądu i od pokładania ufności w absurdalnych dogmatach.

Joseph Murphy skupił się przede wszystkim na ezoterycznej, a nie liturgicznej wa

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  10/08/2019

@pokrzywiony: świetnie mu wytłumaczyłeś, super, bo na poziomie podświadomym przeszłość, teraźniejszość i przyszłość jezd iluzjom wyniesionom z wirówki oka Cyklonu podczas transformacji kwantu energii niesionej huraganem inteligencji z wiatrem historii naóki, śtuki i kurtuly.

@pokrzywiony: Maniuś daj spokój, coś ty. Bez waszych wyjaśnień eioba by zgupła i sie wygła. A tak ludzie paczajo i wiedzo kto ma kuku na muniu.

https://www.youtube.com/watch?(...)EpuA9a4 ... idę se obiadek zrobić, nie stać mnie na restauracje ;)

@pokrzywiony: he he he ...
A ja jestem rentierem i stać mnie na wszystko co chce :-)))
Hi hi hi ...
Na wszelki wypadek nie chce mi się lecieć na kanary :-)))

  Hamilton,  10/08/2019

@pokrzywiony: hahahaha - no tak - "Tacy jak ty tylko czekają aż coś zostanie im podane na tacy, jedyny warunek jaki stawiają to chęć podpisania się pod cudzymi osiągnięciami i panoszenia się w niezasłużonej chwale, a jak im się wykazuje kłamstwa i matactwa do robią wszystko co możliwe byle tylko wojnę wywołać, bo uczciwą drogą niczego nie potrafią osiągnąć". Hahahahaha - nawet obiadu w taniej restauracji.

@Koriolan: Smacznego :)

  Hamilton,  10/08/2019

@pokrzywiony: też smacznego, Maniuś tylko nie jedz czerwonych buraków. Chyba nie chcesz by wołali za tobą .... kanibal, kanibal.

Trabant ...
Jeśli masz problem z jednym zdarzeniem to możesz się zainteresować regresingiem. To precyzyjne narzędzie do jednego zdarzenia.
RD to raczej narzędzie do wszystkiego, z szerokim spektrum działania ale nieprecyzyjne w poszczególnej sprawie.
Widziałem kilka osób po regresingu. Fajnie to wygląda moim zdaniem :-)))Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska