Login lub e-mail Hasło   

Polscy piosenkarze, śpiewają po angielsku dla polskiej publiczności?

W przeciwieństwie do zagranicznych artystów, którzy zdają sobie sprawę, że występują w Polsce przed polską publicznością, więc starają się powiedzieć chociaż kilka słów po polsku
Wyświetlenia: 387 Zamieszczono 29 dni temu

Jeszcze 100 lat temu artystki teatralne i śpiewające piosenki, miały status  kokot (utrzymanka, kobieta lekkich obyczajów) i nie można się było z nimi pokazać w „towarzystwie”. Dzisiaj aktorki i piosenkarki mają często nadużywany status gwiazd (zamiast gwiazdki), nawet po jednej roli, czy jednym przeboju.

Ponieważ Telewizja Polska, nie ma pieniędzy na zakup bieżących, aktualnych hitów filmowych (raczą nas powtórkami dawnych szlagierów kinowych), znalazła sposób na sukces. Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski znalazł sposób na zapełnienie wieczornego programu telewizji: „Wakacyjną trasą dwójki – Lato, muzyka, zabawa” i festiwalami, czy to muzyki tanecznej, czy to weselnych przebojów, czy to kabaretami itp.

.

Osiągnięto, w ten sposób potrójny sukces, oprócz zapełnienia wieczornego programu telewizji, zarobią gwiazdy (gwiazdki) i zadowolona będzie publika oglądająca występy na żywo. Tym bardziej, że trasa „Wakacyjnej trasy dwójki”, wiedzie przez miasta Polski powiatowej a nawet gminnej, gdzie dotychczas publika nie miała szans na oglądanie gwiazdek na żywo.

.

Powiatowej publice wystarczy, gdy na scenie wystąpi gasnąca gwiazda ze swoimi starymi szlagierami, czy gwizdka znana z występów na ściance, czy czerwonym dywanie, byle tylko występy były okraszone fikającymi zgrabnymi nogami tancerkami i znanymi z telewizji prowadzącymi. To że młode polskie artystki (artyści), śpiewają przed polską publicznością po angielsku, też jakoś nikomu nie przeszkadza (patriotyzm, poszedł w zapomnienie). W przeciwieństwie do zagranicznych artystów, którzy zdają sobie sprawę, że występują w Polsce przed polska publicznością, więc starają się powiedzieć chociaż kilka słów po polsku.

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1500
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1137
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 847
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1107
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 706
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 400
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 541
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1169
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 514
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 931
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 669
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 686
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1532
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 733
 
Autor
Artykuł  Koriolan,  29 dni temu

Brawo ...
Błyskawiczny przeskok do popularnych :-)))

  Hamilton,  29 dni temu

@Koriolan: dzięki tobie, bo byłeś w pierwszym szeregu do głosownia.

  Koriolan,  29 dni temu

Fajne laski ...
:-)))

  Hamilton,  29 dni temu

@Koriolan: musisz pojechać do pana Kostki, on ma takie wzięcie, bo jest statystykiem, a kobiety uwielbiają statystów, ale musisz Kori kupić sobie sztywny statyw.

Te laski mają fryzury z lat 70 tych. Zbysiu mogłeś wystąpić w tym rodowym szlafroku po praprapraprapraprababci Balbinie , byłoby bardziej sexy.
http://eiba.pl/1m

  Hamilton,  29 dni temu

A ta w środku w okularach z ogorzałą twarzą to chyba dziewczyna ratownika. Też ładna, ale jakby trochę inaczej, albo za długo siedziała u fryzjera pod tym kloszem.

@Henear: Heniek, jesteś Debeściak, ale nie zapominaj, że obiecałeś kiedyś art o eiobowej społeczności!

  Henear,  27 dni temu

@szubrawiec: Jaki?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska