Login lub e-mail Hasło   

(Nie)spełnione oczekiwania?

Wiadomo, że tylko mały procent danej populacji zapisze się swoimi dokonaniami i talentem w pamięci współczesnych i potomnych, że zasłuży na hasło w encyklopedii czy wikipedii
Wyświetlenia: 1.125 Zamieszczono 19/08/2019

Gdy założymy rodzinę i na świat przyjdą nasze dzieci jesteśmy szczęśliwi, gdyż dzieci otwierają przed nami wiele nowych możliwości.Pierwsza to przedłużenie ciągłości rodziny (a więc i pamięci o nas), druga to że dzieci osiągną to czego nam samym  się nie udało, że spełnią nasze niespełnione marzenia i aspiracje.

.

Następna możliwość to, że dopóki dzieci są małe, możemy marzyć i mieć nadzieję, że nasze dzieci będą albo sławnym naukowcem, podróżnikiem, politykiem, pisarzem, dziennikarzem, czy chociażby sportowcem, artystą, malarzem, fotografikiem, aktorem, piosenkarzem, itp.

.

Gdy dzieci dorastają i nawet dobrze się uczą, zaczynamy się już martwić, że nie wykazują określonych talentów, że może nasze aspiracje wobec nich są przesadzone, że one nie dadzą rady. Chociaż cieszą nas ich małe sukcesy, kolejne świadectwa ukończenia szkół, awanse, pokonywanie kolejnych szczebli w karierze, jednak zawsze mamy nadzieję na więcej, oczekujemy cudu, po cichu pragniemy sukcesu naszych pociech.

.

A dzieci jak to dzieci, nieraz radzą sobie lepiej a nieraz gorzej od nas (nawet geniusz czy określony talent rzadko się powtarza w potomstwie). Nie dociera do nas, że swoimi oczekiwaniami często wprowadzamy w stres nasze dzieci, że nasze względem ich aspiracje, mogą im wyrządzić trwałą krzywdę.

.

Wiadomo, że tylko mały procent danej populacji zapisze się swoimi dokonaniami i talentem w pamięci współczesnych i potomnych, że zasłuży na hasło w encyklopedii. W miarę upływu czasu nasze oczekiwania i nadzieje najczęściej się kurczą, w miarę gdy okazuje się, że nasze pociechy upodobniają się do zwykłych (przeciętnych) zjadaczy chleba, nie przejawiając jakiś specjalnych talentów czy aspiracji

.

Czy możemy się więc dziwić, że dziadkowie tak kochają i rozpieszczają wnuki, widząc w nich przyszłość rodziny i spełnienie niespełnionych oczekiwań w stosunku do ich rodziców (a swoich dzieci). Może to i dobrze, że nie zawsze doczekujemy (dożywamy)wyjaśnienia w temacie spełnienia naszych oczekiwań i aspiracji w pokoleniu wnuków.

Podobne artykuły


13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1430
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1628
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1214
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 733
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 944
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 735
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1376
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1621
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1339
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 928
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 458
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 410
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 757
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Koriolan,  19/08/2019

Cóż ...
W/g mnie zakładanie czegokolwiek wobec dzieci jest błędem tego świata. Zarówno my jak i nasze dzieci rodzą się by realizować SWOJE życie. Jeżeli czegoś nie zrealizowaliśmy w swoim życiu to po prostu oznacza, że nie zrozumieliśmy swojego życia. Jeśli nie zrozumieliśmy swojego, to jak możemy zrozumieć czyjeś życie, w tym życie naszych dzieci ?

@Koriolan: "Jeśli nie zrozumieliśmy swojego, to jak możemy zrozumieć czyjeś życie, w tym życie naszych dzieci ?" - Chuć raz mądrze. Tylko po kiego grzyba bleblasz pan tyle o innych?

  Koriolan,  19/08/2019

@szubrawiec: a Ty ...
Zrozumiałeś swoje życie ?
Kim jesteś ?
Jaki jest cel Twojego życia, po co żyjesz ?

@Koriolan: Zrozumiałem. Życie jest jak gra w szachy: raz posuwasz królową, raz walisz konia.

  Koriolan,  19/08/2019

@szubrawiec: to dlatego nie możesz zrozumieć mnie.
Bo dla mnie życie jest PRZEDE WSZYSTKIM rozwojem, znajdowaniem Boga a jednocześnie cieszeniem się tym pięknym życiem.
W to oczywiście wchodzi i posuwanie królowej i walenie konia :-))
Ale to tylko maleńka cząstka tego życia :-)))

Różnica w podejściu do dzieci i wnuków w/g mnie wynika z tego, że mając dzieci (20-40 lat) jeszcze nie rozumiemy czym jest życie. Mając wnuki (50-70 lat) już nam coś świta i potrafimy się cieszyć wnukami tacy jacy są. Od dziecię jeszcze wymagamy "czegoś".

  Hamilton,  19/08/2019

@Koriolan: Kori ty zacznij wreszcie wymagać czegoś do siebie samego. Bleblaniem o życiu, które jest piękne i odkrywczymi frazesami, że w życiu najważniejsze jest życie świata nie naprawisz. Kwiczeniem i największą ilością idiotycznych czerwonych komentarzy w dziejach eioby też nie zaimponujesz wnukom.

@Hamilton: wymagam od siebie tylko jednego ...
RD
.
Reszta jest bez znaczenia ...
Życie jest podróżą, więc dla rozrywki obserwuje ten piękny świat przez okna swoich oczu fizycznych i okna innych zmysłów :-)))

@Hamilton: raduję się radośnie i szukam ludzi, którzy też to potrafią. Dlatego właśnie Vivi jest Cudowną Osobą :-)))

  Hamilton,  19/08/2019

@Koriolan: radujcie się radośnie i użalajcie się żałośnie nad 'polską' i 'polakami'. Ciśnij z buta do oślo po autostradach 'europy' przez lizbonem i honolulu. Możesz też pielgrzymować do pacanowa. Może się spotkacie na zlocie absolwentów podstawówki dla udających, że pracują i pogadacie jak mój z moją.

@Koriolan: ależ dziękuje i wzajemnie :)

  Serpico,  19/08/2019

@Who cares:
Login: koriolan
Ranga:
Ost. logowanie: 4 min. temu

Login: sicario
Ranga:
Ost. logowanie: 11 min. temu

Przypadkiem logujecie się w tym samym czasie i sobie słodzicie, wszystko to przypadek, a czemu pod tym artykułem ?

  Serpico,  19/08/2019

@Who cares:
cytuję Koriolan :
": cóż ...
Po prostu gnoje ...
Nie znają siebie i nie znają miłości. Cóż innego mogą robić niż niszczyć ?
Vivi mówi, że serpo tak żyję od wypadku. Hamilton się trzymał atakował tylko świstaka ale od czasów Dyla czuję śmierć na karku ... Więc się nie hamuje ...
Trochę dziwi mnie seta ale Vivi powiedziała, że to dupek. "
...  wyświetl więcej

@Who cares: cóż ...
Ci co wypuszczają złą energię na ten świat absolutnie nie czują się winni zła jakie jest na tym świecie ...
Ot, jakie to proste :-)))

  Serpico,  19/08/2019

@Koriolan:
Sami mi udowadniacie że żadna umowa nie zadziała, dalej będzie to samo, kto wie czy nie wygrzebiesz jakiegoś nicku, tak jak ona pisze ze swojego multikonta, a logujecie się w tym samym czasie.

Proste proste, "Napisz coś pod artykułem tym i tym " , "Okay, już", to teraz "Ja".

Proste, śmieszne i żałosne, kto wie może nawet dała ci passy do konta, gdyby był admin można by było to sprawdzić szybciutko, już tak robiliście, jaka to by była dla was różnica.

@Serpico: bo się kochamy :-)))

  Serpico,  19/08/2019

@Koriolan:
BLE BLE BLE BLE.
Miesiąc by nie zadziałał, a co dopiero pół roku cymbałku.W tym samym czasie logowanie, co do minuty praktycznie, daj żyć , "plisska".
Chętnie poczytam że to przypadek, a międzyczasie rozwiniętą wypowiedź Who Cares-a :).

@Serpico: he he he ...
A kto Ci kur***wa żyć nie daje ?
Tylko Twoja wyobraźnię ...
A dokładniej ego :-)))

  Serpico,  19/08/2019

@Koriolan:
Napisz tak jeszcze z 20 komentów a w tym samym czasie Who Cares, zero rozbudowanej wypowiedzi, to będzie prawie jasne haahhahaa.............
Na tym miał polegać brak ciebie ? Znów jakieś kombinacje ? Upsik, nie wyszło.

Niech szybko przeczyta artykuł i napisze odnośnie jego coś, lecimy, lecimy :)

O ile to ona :), znaczy przepraszam Who Cares, to bezosobowe :

...  wyświetl więcej

  Serpico,  19/08/2019

@Who cares:
A ciekawe czy to ty, cz dałaś mu hasło hahahaa ...... zabawni jesteście ;), na ileś komentarzy i artykułów, znalazłaś akurat komentarz gdzie pisze :
"Dlatego właśnie Vivi jest Cudowną Osobą :-))) "

Czyli o starym nicku, który używałaś na koncie głównym, które było w użyciu razem z tym z którego teraz piszesz :).

On się pojawia zaraz po tobie hahha .......

...  wyświetl więcej

@Koriolan: dlatego ważne mieć swoje życie. Świat. Przyjaciół. Miłość. Wtedy ma się taki ochrony parasol i zawsze jest dobrze

  Serpico,  19/08/2019

@Who cares:
Pewnie że tak, coś typu laseczka namiesza, facet nawet nie wie co, a jak namiesza to leci z rykiem że jej się krzywda dzieje i udaje niewinną sarenkę, a facet jak to facet, nie przeanalizuje nawet o co idzie, ma bronić i już.
Nawet jak mu rogi zrobi, o czym się nie dowie i nawet jak to co nawyprawiała jest jej wina, ach jakiż ten świat jest pełen miłości, przyjaźni i taki ...  wyświetl więcej

@Who cares: masz rację, ale ja zmierzam do czegoś więcej. Zmierzam do miejsca gdzie nie będę miał żadnego parasola i nie będę go potrzebował.
To się wydaje dziwne ale bycie dzieckiem Boga to właśnie oznacza. Że nie jest się ciałem. Jest się Miłością a ciało się po prostu posiada. Jak kapelusz lub sukienkę. W takim miejscu nikt mi nic nie może zrobić. Już teraz heiterzy prawie mnie nie mogą obrazić ani zniszczyć mojej wartości bo jest ona dla nich niedostępna.

  Serpico,  19/08/2019

@Koriolan:
Ma, ma, mama, dlatego to nie zadziała, ma jak ty, który piszesz o kobiecie z którą jesteś, że nie ma sensu szukać następnej, bo wszystkie mają takie same ci.. , znaleźć gdzie ?

"Łódz to Tumaki
a vivi go uwielbia."
http://eiba.pl/1a

W 2013 był uwielbiany i kochany przez Vivi, wiesz kto Vivi ?

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19/08/2019

@Who cares: jasne, wy wybrańcy eioba macie Świat. Przyjaciół. Miłość i ochrony parasol a inni mają kuźwa ... króliki.

@Hamilton: bardziej ... Białe myszki ...
Ale króliki też mogą być :-)))

@Koriolan: musisz to wszystko wypisać sobie na czole i lecieć na rynek pokazać. Niech się świat dowie dokąd zmierzasz, a co. Leć zanim się ściemni. Kori i nie zapomnij opowiadać jak lubisz dłubać w nosie i patrzeć na piękno tego świata w murzyńskim kraiku jakim jest 'polska'. Vivi będzie zachwycona i zrobi kolejny fakultet z obgryzania paznokci u nóg.

@Koriolan: nie zgadzam się z Twoim podejściem do Boga. Raczej wierze w coś neutralnego. Niezależnego od wyznania. Pochodzenia. Tylko ham i serp miali okazje poznać swoje kobiety. Oświadczyć się im i przeżyć całe życie wspólnie. Zazdroszczę. Ale nie każdy tak ma. Chce. A nawet można spotykać się z kimś na jedną noc w pełnym szczęściu i szacunku. Można ? Można. ;). Ja jednak jestem z moim ukochanym ...  wyświetl więcej

@Who cares:
No widzisz, a tyle piszesz że nie należy zazdrościć, a ja tam kobietom które zachodzą w ciążę wiatropylnie w wieku 17 lat, potem się bujają cale życie z wyra do wyra, nie zazdroszczę , bo nie ma czego, w międzyczasie trochę imprez, ćpanka, potem chlanko, nie mój klimat, wolę stabilizację.

Skoro pa, to ci pa.

p.s.
Oceniać też nie należy, bo ocenianie jest z

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19/08/2019

@Who cares: niektóre dziewczynki co noc spotykają się z kimś na jedną noc w pełnym szczęściu. No, chyba, że jakiś opiekuńczy guru im to schowane szczęście wyciągnie z portmonetki i pójdzie się rozwijać, albo pofrunie do oślo, londynu lub honolulu się zabawić i zbawić jak na dziecko boga przystało. .

@Who cares:
To nie zazdrość i nie jęcz że będzie emerytura słaba, bo nie dotyczy całego twojego pokolenia i złóż protest, że nie płacą za wycieczki na Kilimandżaro z byłymi ukochanymi.
500+ to parasol ? To ja nie jestem przeciwny, ochronie takich jak ty jestem, paszły won do roboty haahha i tyle !
Koriolan wspaniały następny, w urzędzie pracy byli sami hejterzy, to został niew ...  wyświetl więcej

@Who cares: nie twierdzę, że Bóg jest zależny od wyznania.
Dla mnie ogólnie religie to pomyłka bez względu na to czy to będzie judaizm katolicyzm czy mahometanizm.
Uznaję, że cząstka Boga jest w każdym. Nawet w murzynach i buddystach mimo, że oni przyznają się tylko do buddy.

@Who cares: ja uważam że życie jest po to by żyć.
Można całe życie z jedną kobieta jak np ham-ilton. Choć po jego zachowaniu widać, że coś mu nie pasuje. Jest za mało radosny i szczęśliwy :-)))
Można jak serpo całkiem bez kobiety. Choć też nie wykazuje oznak szczęścia ...
A można tak jak my. Że parę partnerów spróbowaliśmy by wybrać sobie najlepsza część :-)))
I my wykazujemy najwięcej radości i szczęścia :-)))

@Koriolan: widzę to trochę inaczej ale nie ma się co spierać;). Uciekam robić super kolacje przy zacnym winie. Straszny tu smród 2 frustratów. Lepiej zostawić ich samych. Miłego wiecZoru.

  Serpico,  19/08/2019

@Koriolan:
Co ma bycie kurwa czarnym do religii ? Ty jesteś pierdolnięty, X czasu piszesz o Polsce murzyński kraik i ma to mieć wydźwięk negatywny, nie dość kurwa w Polsce są czarni obywatele, to jeszcze część to katolicy, jakiś bokser jest jest, przypierdoliłby ci w ten tłusty pysk, za całokształt, to byś się nauczył.

  Serpico,  19/08/2019

@Who cares:
O smród ? Miałem cię nie obrażać, to cię nie obrażę, ty pachniesz nasieniem, co chwilę innym, jak ci będzie dawał buzi OsCarek niech sobie pofantazjuje co w niej trzymałaś w 2013 roku.
Też nie jest obraźliwe, ewentualnie niech da po pawiach, o których sama piszesz.
Może też walnąć pawia po buzi do zestawu, będzie jak w Zoo.

Miłych pawi.

Podobno się

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Wiesz grubasek, wszystko działa w dwie strony idę o zakład że wasi ex partnerzy też wykazują tyle smutku ile ja, nie mając was na głowie hahahaahha.............

Tak to jest hahaha :), ex mąż królową podobno "uwielbia" a ona jego dziengi :).

Można, można nie pisać o czyimś życiu prywatnym, bo później człowiek niepotrzebnie się telepie czytając prawdę jak WY teraz.

...  wyświetl więcej

@Koriolan: ideałem jest znaleźć już w podstawówce miłość swojego życia. Jeśli ktoś ma takie szczęście szczerze zazdroszczę. To jednak milion czynników. Zdarzeń. Uczuć. Cieszę się, że mam dobry kontakt z wieloma osobami z dzieciństwa, podstawówki i podwórka. Wspieramy się spotykamy. Znamy ponad 35 lat. Teraz wiele osób żyje poza wro i poza pl. Dobrze jest spotykać się w różnych miejscach

@Who cares: też to zauważyłem, jeden frustrat w bordowych portkach z kartką na czole a drugi w sukience w pajacyki. Kolejna co jej śmierdzi. Co wy wybrańcy eioba się nie myjecie.? U mnie nie śmierdzi.

  Serpico,  19/08/2019

@Who cares:
Z którymi ? Chcesz pogadać na temat Ślicznej ? Z kim ty się niby spotykasz ? Spytałem kiedyś Radka z twojej bramy dla przypomnienia, nazwiska nie podam, czarny koleś, włosy czarne, o Cezara, czy masz z nim kontakt, jakoś przy okazji i usłyszałem tylko śmiech.
Taka jesteś do przodu z pisaniem o mnie ? Moja matka nie chce cię znać, a mój konflikt z tobą, jej nie interesuje, ...  wyświetl więcej

  Serpico,  19/08/2019

@Who cares:
Kogo ty kurwa mać hahaa spotykasz z podstawówki ? Przecież ja znam połowę z nich haaha i to ja ich widuje a nie ty hahaah ............
Połowę twojej zajebanej ulicy z dzieciństwa znam.

Twoje wsparcie to włóż sobie w buty, kiedyś przyszłaś z kompem żeby ci pomóc, 3 dni taki był zajebany ten xp, to mi przyniosłaś 4 żywce i paluszki, myślałem że cię z chaty wy..... n

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19/08/2019

@Who cares: łał to u ciebie dziś na bogato. Mamrot i zagrycha.

@Who cares: cóż ...
O Bogu warto podyskutować. To jedno z najważniejszych pojęć dla mnie ...
Po prostu robię RD drogą chrześcijańską - tak wyszło.
Wrobel z kolei robi sobie rozwój drogą buddyjską.
Rozmawiamy dużo i szczerze
To naprawdę fajny temat
Zwłaszcza, że ma fajną chałupę i miejsce na ognisko :-)))

  Serpico,  19/08/2019

@Who cares:
Bydzie ten coming out ? Bo sobie kawę zrobiłem, na czym to stanęliśmy .... zdaje się na podstawówce ? hahaaha ..............
A ja się cieszę że mi już dupy nie zawracasz jak coś chcesz, a podobny jest przykładem, dostał do korekty teksty i tyle hahaha, ot pomocna hahah ............

  Serpico,  19/08/2019

@Koriolan:
Też bym chętnie wrócił do Boga i murzynów z których 99 % wygląda lepiej niż jakiś otłuszczony kretyn, bo Viivi raczej nie chce pisać o szczegółach jej "przyjacielskości", uwierz :), a z tych kitów mam ubaw :)

@Who cares: ja akurat wyjechałem z Sandomierza, mojego rodzinnego miasta na studia i dopiero teraz wróciłem. Nie chciało mi się podtrzymywać kontaktów towarzyskich, więc się wszystkie urwały.
Teraz szukam kontaktów z choć trochę rozwiniętymi duchowo.
Dość trudno takich znaleźć :-)))

  Hamilton,  19/08/2019

@Koriolan: zrób jej fotkę - dwóch niedorozwiniętych przy ognisku. Będzie miała się czym chwalić w honolulu i w oślo. To, że studiowałeś 40 lat to widać. Strojenie mundrych min przed lustrem.

@Who cares: co strasznie dziwne ...
Bardzo mało jest ludzi kompletnie szczerych i otwartych. Mam takich parę osób. Jednym z nich jest Wróbel.

@Hamilton: widziałeś jej fotkę z dwoma fajnymi facetami ...
Ze mną i Henearem.
Nie starczy Ci ?

@Who cares: z drugiej strony patrząc nawet tu na eioba, jak serpico i Ham-ilton obracają każdy fakt z mojego życia w atak gnoju na mnie ...
To nie dziwię się braku otwartości u innych.

  Hamilton,  19/08/2019

@Koriolan: Henear nie wybaczy sobie tego do końca życia. No co ty Kori, błyszczycie z Vivi jak zwykle. Różnicy nie widzę, zawsze tak było. A takich rozwiniętych duchowo jak ty musisz szukać w domach opieki społecznej po 80 tce z Alzheimerem.

@Koriolan: lubię ogniska. Planujemy rodzinne na ten weekend. Zawiszę marzyłam o mieszkaniach z kominkiem i teraz na szczęście we wszystkich mamy. Ogień jak i woda daje spokój i metafizyczne odczuwanie. Dede tez lubi i kominki i pływanie. Nasz psiak za mc ma 17 lat;)

@Koriolan: to prawda. Dlatego cenie sobie znajomosci z podwórka. Z eioby. Te z ASP, awf i kilka tutaj. Zawsze jak jestem we wro każdego dnia spotykam się z przyjaciółmi. Ćwiczymy, relaksujemy się w pobliskim aqua parku a wieczory rynek albo mój taras. Nic więcej nie trzeba

  Serpico,  19/08/2019

@Who cares:
Daj już spokój, Secie obrobiłaś dupę, w maliach groziłaś wiadomo komu, tak sobie ceniłaś, że masz dwie blokady.
Tam gdzie mieszkałaś nie było podwórka i nikt cię nie lubił, za to samo co teraz, czyli za wożenie się :).
Faceci chcieli się przespać, części się udało hahah ......po razie zdaje się nieraz ? Dziewczyny cię raczej nie lubiły, delikatnie rzecz ujmując. ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19/08/2019

@Who cares: łał to musisz Koriego zapisać na ćwiczenia pod ławką przed monopolowym po wiśniówce i cytrynówce w połączeniu z karaoki liturgicznym na chór i orkiestrę w godzinach nocnych bo w dzień musi zaględzić i zanudzić eiobę swą boską osobą..

  Serpico,  19/08/2019

@Who cares:
I co dalej gwiazda z tym wszystkim ? Wszyscy się wstydzą bycia Polakami ? Kto wyjechał, konkretnie poproszę, Kulę mam na nk.. Czemu nie potrafisz misiaczku cwaniaczku podać czegoś konkretnego ?
Cieszę się, wniebowzięty jestem, twój taras we Wro, a oni za granicą hahhah ................

To najwyraźniej spotykasz się z innymi :), no nie z twojego "podwórka" :)

@Who cares: ja też często siadam i patrzę na ludzi i Wisłę.
Czasem pijąc chłodne, pyszne piwo z beczki.
I jestem szczęśliwy :-)))

@Who cares: zwłaszcza, że ostatnio po rynku paraduje mnóstwo młodych, szczupłych i pięknych dziewcząt ...

  Serpico,  19/08/2019

@Koriolan:
No a jak, ty to pewnie mieszkasz w browarze hahah .................co widać :
Oczywiście a ty jesteś szczupłym młodzieńcem od którego nie mogą oderwać biedne oczu, a ślina im tak cieknie że muszę chodzić w śliniaczkach.
Tak ? Chyba odwrotnie ? Kup sobie beczkowóz i siedź pod jakimś liceum.

To z głodu, pieprzony w dupę tłusty chłamie.

Jak ci przechodz

...  wyświetl więcej

@Koriolan: piękna jest młodość. Ostatnio w rynku pootwierali się wiele nowych restauracji. Knajpek. Zresztą wysyłam Ci zdjęcia wiec wiesz. Niedługo będę we wro i wawie. Postaram się odwiedzić krk. Napiety czas. Może i w góry wpadnę ;). Mam teraz cały dzień dla siebie bo dede z Oscarem ;)

@Serpico: cóż ...
Po prostu radość życia jest od Boga ...
Nie muszą o mnie myśleć ...
Po prostu je widzę ...
To żywe, piękne dziewczęta ...
Radość na nie patrzeć ... I starczy ...
Seks mam gdzie indziej ....
:-)))

@Who cares:
Jedź do Szklarskiej do Darka, ze Ślicznej hahaaa ..................
Tylko weź kasę, ja nie muszę płacić hahha .... bo akurat ja go znam, ty też, tylko akurat on jest moim przyjacielem, a nie twoim hahahh ...........

Z tego podwórka to mam ubaw ahaha ... znajomi z dzieciństwa, w twoich urojeniach.

To odwiedź Mareckiego, w KRK, spytaj czy ma dla ciebie wakat

...  wyświetl więcej

@Who cares: w Sandomierzu też na rynku kupa knajp ...
W jednej jest dobre piwo, w innej pizza, w innej burgery itd.
Trzeba odwiedzić wszystkie :-)))

  Hamilton,  19/08/2019

@Koriolan: paradują, bo masz kartkę na czole i lecą na ciebie.
Za tyle komentarzy.
Każda do ciebie zęby jarzy.
Hahaha - młode kobiety uwielbiają płodnych i młodych publicystów.

@Hamilton: ech ...
Ty jak coś wymyślisz to będziesz to publikował przez trzysta komentarzy ...
Dobry publicystą wymyślą coś nowego w każdej wypowiedzi ...

@Hamilton: nie jestem ani młody ...
Ani płodny ...
A już najmniej ... Publicystą ...
Więc o kim mówisz ?
O sobie ?

  Serpico,  19/08/2019

@Koriolan:
Młodsze niż twoja córka i syn, weź się kurwa zamknij.Synową wyruchaj i każ synowi RD ćwiczyć, albo się gap na nią jak pojeb, ty chory tłusty zboczeńcu.

Tłusty zajj .. knur, miłość sriłość, je... zwierzę, nawet gorzej.

@Koriolan: wpadniemy kiedyś z oscarem. Nigdy tam nie byłam

@Who cares: ja też mam dzień dla siebie ...
Partnerka bawi wnuki :-)))
A piwo mam w lodówce ... Ostatnio lubię Lech Radler ...
Z granatem :-)))

@Who cares: zapraszam ...
Fajne miasteczko ...
Stare miasto nastawione na turystów :-)))

  Hamilton,  19/08/2019

@Koriolan: 'Radość na nie patrzeć ... I starczy ...
Seks mam gdzie indziej ...'
Popatrzysz i idziesz się pobawić a tu uwiąd starczy i ci wystarczy. No to pozostaje ci jeno rozwijać ducha, by go nie wyzionąć na widok szparki. Ty se już lepiej oglądaj spyrki u rzeźnika.

  Serpico,  19/08/2019

@Who cares:
Nie zapomnij zrobić fotoreportażu, na razie był chyba jeden, jak mu nosisz rower, albo jakoś tak haaha ...............
Ty nosiłaś rower, a mnie znów poniosło, ot eioba hahahhaha ............
Ciężko się te kity ogląda i może bym nawet w sumie nie zwrócił uwagi, gdybym next czyli Krowy nie widział ostatnio, ale zapomniałem połaszczyć.

Zastanawiają mnie dwie r

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19/08/2019

@Who cares: to kiedy przyfruniesz z oScarem do sanDomierza ? Kori musi przygotować rezydencję, powiadomić służbę i wymienić słomę w sienniku.

  Hamilton,  19/08/2019

@Koriolan: hahaha - no dobra, coś nowego i świeżego - życie jest piękne, super. A w życiu najważniejsze jest życie, kwik, żyje się aż do śmierci, kwik. Jam jest, kwik. Może być. ?

  Serpico,  19/08/2019

@Hamilton:
Oby nie narobił jej wstydu jak Schetyna przez małe s, dalej się zastanawiam co on zrobił na tej legendarnej wywiadówce, słonecznik jadł, nie uważał co pani mówi, aaaa ..... być może nie zwrócił uwagi na królową, albo zwrócił jej na coś uwagę hahaha ............
- Panie grzegorzu, ja się za pana muszę wstydzić proszę pana i za polskę muszę, państwo mnie okrada proszę pana, ...  wyświetl więcej

  Serpico,  19/08/2019

@Who cares:
Czekaj niuniek, awersja do Schetyny po wywiadówce, a do Dudy ? Też był kochankiem ?? Kim pani jest ! ?
HAAHAHAHA.............

Agent Tomek w spódnicy ! AHAHAHAAHAH................

Pani prezydent na uchodźstwie, co z nami mami będzie ? Jak te inwestycje z Ukrainą ? Dobrze idzie ?
1.Dobrze
2 Źle

Proszę nie odpowiadać, tylko wybrać cyfrę, na cyferblacie, bo może pani z wycieńczenia spaść z Tarasu, po Zacnym Winie.

  Hamilton,  19/08/2019

@Serpico: Mata Hari z oślo.

  Hamilton,  19/08/2019

@Serpico: młody, przystojny, szczupły i jaki wygadany. Jak papuga w sklepie zoologicznym.

  Serpico,  19/08/2019

@Hamilton:
Teraz tak patrzę co on naklepał :), Wróbel kity co drugie zdanie :), szczery .. a co do Vivinstein, trzeba dopytać Adasia, on ma wszystkie teczki agentów :).
Co oni mają fantazje to ich :)
To już jakiś serial Science Fiction, bardzo daleko od science :), zdecydowanie bardziej fiction :).

  Hamilton,  19/08/2019

@Koriolan: piwo z granatem. Kori to ty jesteś rozrywkowy jak talib. W nocy huragan a siennik wypełniony cyklonem B i izotopami siarkowodoru. Dobrze, że partnerka bawi wnuki. Będzie miał cię kto cucić. Taką drogą chrześcijańską to pójdziesz do nieba razem z siennikiem i 'kordłom'. Tylko szkoda bo kolor zmienisz z czerwonego na granatowy.

  Serpico,  19/08/2019

@Koriolan
Znów perły hahhahaha :)
cytuję Koriolan:
"O Bogu warto podyskutować. To jedno z najważniejszych pojęć dla mnie ...
Po prostu robię RD drogą chrześcijańską - tak wyszło.
Wrobel z kolei robi sobie rozwój drogą buddyjską.
Rozmawiamy dużo i szczerze
To naprawdę fajny temat
Zwłaszcza, że ma fajną chałupę i miejsce na ognisko :-))) " ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska