Login lub e-mail Hasło   

Nowa idea informacji?

Niektórzy autorzy eioby.pl robią swoje, piszą nie oczekując na aplauz społeczności, na zainteresowanie swoimi produktami
Wyświetlenia: 255 Zamieszczono 19 dni temu

Wystarczy wejść na www.eioba.pl/about, przyłączyć się do nas, aby zdobyć wiele nowej wiedzy i zbudować coś wartościowego. A jeszcze wszyscy, mogą z tego skorzystać. Niby takie proste a jak skomplikowane, trzeba mieć niezły kaloryfer i co najmniej koronę najlepszego.

.

Powstało nawet stowarzyszeniem „Przyłącz się do nas”, ouiz  „Poniedziałkowa rozgrzewka z wiedzy ogólnej” (w której możesz zmierzyć swoją wiedzę ogólną), rzecz o biznesie: „Razem budujmy naszą przyszłość”, a na profesjonalnej mediacji wszyscy mogą skorzystać.

Czy ma to coś wspólnego z naszym portalem eioba.pl: mediacja niektórym zwaśnionym użytkownikom na pewno by się przydała, wiedza ogólna też nie jest atutem autorów eioby.pl (większość artykułów jest pisana jednostronnie), a w dyskusjach komentarzowych każdy zostaje przy swoim zdaniu.
.

Trudno mówić o budowaniu przyszłości eioby.pl, jeżeli rejestracja użytkowników jest od dłuższego czasu tymczasowo wstrzymana (więc przyłączenie do społeczności eioby.pl jest niemożliwe), a dyskusja w komentarzach jest prymitywna, miałka i nieciekawa.

.

Na szczęście lub przeciwnie, niektórzy autorzy eioby.pl robią swoje, piszą nie oczekując na aplauz społeczności, na zainteresowanie swoimi produktami, tak jakby wykonywali swoją zaplanowaną pracę, nie interesując się jej wynikami. Stąd artykuły poniżej 100 odsłon, które nie przeszkadzają ich autorom w dalszym tworzeniu swoich "wiekopomnych dzieł”.

 

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1500
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1137
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 847
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1107
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 706
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 400
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 541
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1169
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 514
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 931
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 669
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 686
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1532
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 733
 
Autor
Artykuł  podobny,  19 dni temu

Dawaj, dawaj! To nie jest nawet działanie na przekór - bo niby czego? Wiadomo, że na eioba, jest dużo zatwardziałości, i jeszcze więcej ... rozwolnienia. Każdy deszcz innowacji w końcu to gówno zmyje … (ha, ha, ha - łącznie ze mną!)

  jotko49,  19 dni temu

Korona ok jeśli się ma włosie. teraz na Corega Tabs muszą dorzucić ci Sadosie. Kaloryferkiem dopiero zimą rodzinkę powiadamiamy, latem z balkonika onych Tam-Tamem do głosowań zachęcamy. Gdy nad Szczecinem zaś "pizgają" wiatry zimne, w rezerwie grill czeka a z niego znaki dymne...

Portal eioba.pl ma pewne zalety.
>>> http://eiba.pl/5

@Adam Jezierski: nie ma to jak promocja swojego evecuśtama na siłę

  Hamilton,  19 dni temu

Kostka ty dostaniesz ataku serca. Po raz 69 rodzina zagłosowała na ciebie w komplecie co na pewno stanowi dla ciebie potężny szok i zaskoczenie. Odwłok masz bardziej pofałdowany niż korę mózgową. Jak się zacznie rejestracja nowych sadosiów będzie 300 dziennie.

  Quasimodo,  19 dni temu

Masz pan, panie Kostka dystans i poczucie humoru. I to jest ważne. Nie spie**** pan tego!

@Zbigniew Kostka: A to dopiero sukces, cała nasza rodzinna 6-tka w pierwszej 21 Top 30. Brawo my!!!!

  Hamilton,  15 dni temu

@Zdzisław Sadowski: hahaha - rodzinka pierdnie, rodzinka ma...... 5 punktów X 6 = 30 za friko. Wystarczy ble, ble i kukuryku. Należy się sadosiom jak psu micha. Kostka do rankingów niech się bierze. Dawno sukcesów nie ogłaszano.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska