Login lub e-mail Hasło   

Memento mori dla rodziny Sadowskich i Kostkow?

Ponieważ nasza rodzina dorobiła się średniej ponad 1.300 odsłon/art. nie opłaca nam się już wstawiać artykułów do eioby.pl, aby obniżyć sobie uzyskana średnią
Wyświetlenia: 151 Zamieszczono 3 dni temu

Średnia odsłon artykułów popularnych (o oczekujących nie wspomnę) w eiobie.pl z ostatnich 4 miesięcy (66.092 odsłon : 164 art. = 403 odsłony/art.), spadła do ok. 400 odsłon. Ponieważ nasza rodzina dorobiła się średniej (377.016 odsłon : 290 art. = 1.300 odsłon na artykuł (popularny/oczekujący)), ponad 1.300 odsłon/art. nie opłaca nam się już wstawiać artykułów do eioby.pl, aby obniżyć sobie uzyskana średnią. I chociaż nasza średnia odsłon na artykuły tegoroczne, jest wyższa (684,8 i 642,4), to i tak to zaledwie połowa osiągniętej przez nas średniej. Zawieszamy więc nasze aktywne uczestnictwo (co jest zresztą widoczne od początku roku). Nie mówimy ostatecznie żegnajcie, bo nigdy nic nie wiadomo i może któreś z nas jednak jeszcze coś napisze, lub przerzuci się na komentowanie?

 

Z tej okazji warto przedstawić nasze wyniki: ja uzyskałem ponad 220 tys. odsłon, Zbigniew ponad 90 tys. odsłon, Andrzej Maria ponad 40 tys. odsłon, Elżbieta ponad 11 tys. odsłon, Grzegorz ponad 10 tys. odsłon, Eliza ponad 5 tys. odsłon, razem ponad 377 tys. odsłon w 290 artykułach, z tego 200 art. pow. 1.000 odsłon. A mamy też artykuły pow. 5.600, 4.600, 3.500, 3 tys., 2,5 tys., 2 tys. odsłon (30), 1.500 odsłon (90). Nasza pierwsza 5-tka mieści się w 13-tce TOP 30.

 

Jeżeli chodzi o statystykę to Zbigniew policzył mi tegoroczne wyniki (z ośmiu miesięcy i 10 dni) w eioba.pl, W statystyce przejął autorów z ponad 8.333 odsłonami (1000 odsłon/miesiąc)). Dalej najpracowitszy jest Marcin Sznajder z 96 art., na drugim miejscu zakrawarski z 59 art., trzeci jest seta1212 z 39 art. czwarty jest Korolian z 34 art. Jeżeli chodzi o ilość uzyskanych odsłon, to oczywiście ma ich najwięcej Marcin Sznajder – 38.146, drugi jest seta1212 – 20.696 odsłon, trzeci zakrawarski – 15.181 odsłon, czwarty jestem ja 13.696 odsłon, piąty jest Zbigniew – 11.563 odsłony.

 

Oczywiście w odsłonach na tegorocznych artykułach (zgodnie z przyjętymi kryteriami) prowadzimy, ja z 684,8 odsłony/art., Zbigniew z 642,38 odsłony/art. trzeci jest seta 1212 – 530,66 odsłony/art., czwarty jest barkarz – 453,26 odsłony/art.. A jeżeli chodzi o dzienny przyrost odsłon  poszczególnych autorów w tym roku, to z aktywnych w TOP 30 najwięcej odsłon na dzień zyskuje milord36 – 424,83 odsłon/dzień (ale nie uzyskał 8.333 odsłon, na tegorocznych artykułach), podobnie jak Adam Jezierski – 315,09 odsłon/dzień. A więc z autorów  mieszczących się w przyjętych wyżej kryteriach, pierwszy jest seta z 313 odsłonami/dzień, drugi jest barkarz z 288,32 odsłonami/dzień, trzeci ja z 264,5 odsłonami/dzień

.

PS. Pomimo wszystko (odrzucenia i niepochlebne komentarze), jesteśmy zadowoleni że cześć z naszego dziennikarskiego (społecznościowego) dorobku dalej istnieje w Internecie, a niektóre nasze artykuły weszły do klasyki gatunku. Pozdrawiamy tych wszystkich, którzy czytali nasze artykuły z przyjemnością i oddawali na nie swoje głosy.

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1500
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1137
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 847
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1107
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 706
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 400
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 541
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1169
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 514
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 931
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 669
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 686
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1532
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 733
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy





  Hamilton,  3 dni temu

O NIE ! Nie róbcie nam tego. Zdzisławie na eioba zaczną się masowe samobójstwa z tego powodu. Czy chcesz wziąć na siebie i całą rodzinę odpowiedzialność za tę tragedię.? Wasze wzajemne głosowania były jedyną naszą nadzieją na lepsze jutro, na postęp cywilizacyjny i szansą na tramwaj wodny w Zakopanym. I wszystko runie w otmęty.

  Henear,  3 dni temu

Proponuję by zyskać więcej głosów i wyświetleń, wprowadzić socjalno-internetowy program Odsłoń +

  Hamilton,  3 dni temu

@Henear: a dla sadosiów odsłóń 5000 +, bo ich program odsłóń 5 + to jak widać za mało dla tych dziwolągów. Hahahaha - obrazili się na admina, bo nie mogą się już rozmnażać poprzez pączkowanie.

Odbieralem Wasza dzialalnosc na EIOBA jako bardzo pozytywna.
Statystyki byly interesujace.
Dobrze, ze nie podjeliscie lajna rzucanego obowiazkowo przez ham-ser- jotkow.
Proponuje.....powrot !

@zakrawarski: :-)))

  Hamilton,  3 dni temu

@zakrawarski: ja też odbieram twoją działalność jako taką. I też niewielu jest chętnych by to twoje łajno pisane w sraczach podjąć. Proponuję odwrót.

  Hamilton,  3 dni temu

Zdzisławie, a które wasze artykuły weszły do klasyki gatunku, bo paczam, paczam i nie widzę.

  jotko49,  3 dni temu

@KoLo: Za ten kancik z wrednym PiS-em raczmy olać własnym "zwisem", wszak Zakrawa im daruje puki czegoś nie uknuje. Ceni sobie takich kmiotków w pomijaniu Ham-Ser-Jotków...

  Hamilton,  3 dni temu

@KoLo: ło matko - to dlatego sadosie odchodzą z eioba. Idą do polityki. Zdziś zostanie prezydentem Szczecina. Uczciwa rodzina uczciwie głosująca na cztery kopytka to podstawa i gwarancja uczciwości w polityce.

  jotko49,  3 dni temu

@Hamilton: Ech Sadosie super klasa, widać szkolą też Nitrasa. Garniturek też niczego, wymieniają się z kolegą. Zwody robią więc nagminnie, Prezydencko i Rodzinnie...

  KoLo,  dzień temu

Wszystkie umieszczane przez nich zdjęcia są podrabiane, kradną innym i wstawiają ze swoimi mordami

@KoLo: Zastanawiam się, co ci panowie biorą... Odlatują lepiej niż po zielu łaski niedzielnej....

  Hamilton,  dzień temu

@Piotr Stanisław Issel: trzeba ratować ten portal. Zastanawiam się czy nie zmienić nicku na "Balbinka won Sadowski z domu won Kostka". Hahahaha - magia słynnych nazwisk przyciągnie mi tłumy czytelników.

@Hamilton: Ich nie podrobisz... A ratować po co? Łajba już na dnie. Po ewakuacji Darkwatera było wiadomo, że szczury się rozpanoszą...

  Koriolan,  dzień temu

@Piotr Stanisław Issel: e nie ....
Szczury uciekają pierwsze z tonącej łajby ...
Nie wiesz o tym ?
Dziwne ...

  Koriolan,  dzień temu

@Hamilton: i tak masz tłumy wielbicieli ...
Dają Ci kupę zielonych :-)))

@Koriolan: eiobowa łajba to dziwny twór. Największe szczury niestety działają pod multikontami. W najlepsze. Lubią łodzie podwodne?

  Hamilton,  dzień temu

@Koriolan: coś ty Kori, gdyby nie ty, Mariolek, Mirozbaw onanista i zakrawarski miałbym jak ty same czerwone.

  Koriolan,  dzień temu

@Hamilton: bez przesady ...
Oni jeszcze nie dorośli do poziomu :
Dawaj wszystkim wszystko ...
.
Tyłka ja z wymienionych daje Ci plusy ... Bo Cię lubię :-)))

  Koriolan,  dzień temu

@Piotr Stanisław Issel: e tam ...
Eioba to standard ...
A multikonta ?
To nieważna drobną rzecz, skoro im to sprawia taką radość - czemu nie mieliby się w to bawić ?
Eioba to już tylko kilkoro ludzi ...
Rankingi, punkciki zupełnie straciły na znaczeniu ...
Poza tym, czy ilość kont określa czyjąś wartość ?

  Hamilton,  dzień temu

@Piotr Stanisław Issel: Darkwatera zastąpił Łoś ficuny szerif, taki 'gospodasz domu co to nie da zrobić ksziwdi nikomu'. Pozdrowienia.

  Hamilton,  dzień temu

@Koriolan: ty masz pół mózgu a wartość oszalała. I słusznie, bo na kilo mózgu trza tysiąc Koriolanków i drugie tyle jego kumpli.

  Koriolan,  dzień temu

@Hamilton: hmm ...
Chyba nikt Ci nie powiedział, że Twoje kpiny są lekko do dupy ?
No tak ...
Tylko Cię chwalą ... Publicystą itd.
No nic jakoś je trzeba przeżyć ...

  Serpico,  dzień temu

@Koriolan:
Ważna na tyle, że piszesz do ludzi którym z Wróblem groziłeś, dzięki za następny screen, jeśli będzie trzeba prokuratura to też wyciągnie, ale to jest na sam koniec wiesz ? No to już wiesz.
Łamiąc zabezpieczenia portalu.Napisałem już pa, ale dalej piszesz na mój temat o czym właśnie rozmawiałem z policją, po groźbach i nie tylko mi nie chciałeś przestać pisać na mój temat, ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  dzień temu

@Koriolan: hmmmmm
opinie Szanownego Pana Koriolanka są całkiem do dupy i też musimy z tym żyć. I co pan panie zrobisz? Nic pan z tym nie zrobisz.

  Serpico,  dzień temu

@Koriolan:
Za samego mnie grozi ci parę lat, za samego mnie, a ty siedzisz i pierdolisz dalej to samo i jeszcze prowokujesz ludzi którym groziłeś łamiąc zabezpieczenia portalu.
Oprócz pa pa pa, powodzenia życzę.
Parę lat, albo grzywna. Reszta ? Przypomnisz sobie jak działa czas.

Nie będę ci w kółko powtarzał bo za dużo, jeśli jesteś naganiaczem Adamskiego, zrobisz mu też problem, jeśli nie on zrobi tobie.

Itd



Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska