Login lub e-mail Hasło   

Konsekwencje i strzeżenie

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://ksiegaponadczasowa.salon24.pl
Bóg Wszechmogący stworzył system duchowo - informacyjnej całości, w którym zjedzony owoc banana, bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt, oraz myśli, słowa i uczyn...
Wyświetlenia: 75 Zamieszczono 15/09/2019
Zgłoszony przez 1 użytkowników jako zawierający nieprawdzie informacje

Bóg Wszechmogący stworzył system duchowo - informacyjnej całości, w którym zjedzony owoc banana, bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt, oraz myśli, słowa i uczynki (Rdz 1,29-30; 6,5-6) Czynią destrukcyjne falowe zakłócenia w systemie. Jezus Zbawiciel jest wzorem człowieka dla człowieka, aby myślami, słowami i uczynkami nie czynić destrukcyjnych falowych zakłóceń w systemie, za które ponosi się konsekwencje. Analogicznie do ponoszonych konsekwencji biblijnych, którzy w notkach swoich świadomie nazywają horrorem np. https://ddob.com/blogbook/frame/121758/na-podstawie-biblii-powstalby-niezly-horror-ksiega-rodzaju Bez możliwości komentowania, czynią i świadomie przyczyniając się do czynienia destrukcyjnych falowych zakłóceń w systemie, aby wszyscy ponieśli konsekwencje biblijne. Świadomie pomijając, tych ludzi - zwycięzców, którzy nie czynili destrukcyjnych falowych zakłóceń, i nie ponosili konsekwencji, bo byli strzeżeni przez Boga Wszechmogącego i są dla każdego z nas wzorem w nie czynieniu destrukcyjnych falowych zakłóceń w systemie, i strzeżenia przez Boga Wszechmogącego (Rdz 28,15)

Podobne artykuły


17
komentarze: 93 | wyświetlenia: 2226
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1128
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1073
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 802
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 563
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 626
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 685
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 991
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 650
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 496
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 511
 
Autor
Artykuł  Hamilton,  15/09/2019

Droga Lajlo poradź nam malutkim co mamy zrobić by świadomie pomijać tych ludzi, którzy są chodzącym dowodem na to jak skutecznie można wyprać mózg. Jak widać po tobie konsekwencje tego są tragikomiczne.

  lajla1  (www),  15/09/2019

@Hamilton:
Nie czyń myślami, słowami,uczynkami i prowokacją destrukcyjnych falowych zakłóceń w systemie, i ostrzegaj innych. Abyście nie ponieśli wiecznej śmierci w tunelu uczynków swoich, udowodniony naukowo i empirycznie.

  Hamilton,  15/09/2019

@lajla1: uważaj Lajlunia by w twoim tunelu nie przejechał cię pociąg pełen świętojebliwych błaznów, którzy strzygą swe owieczki do skóry przy każdej okazji empirycznie od 2000 lat.

Wszystko ładnie pięknie ...
Poza jednym - ludzie nie mogą czynić destrukcyjnych falowych zakłóceń w systemie Boga. Mogą je czynić jedynie w sobie.
Nauczanie, że coś można popsuć w Bogu jest błędne.

@Koriolan: Wszystko ładnie pięknie ...
Poza jednym - ludzie nie mogą czynić destrukcyjnych falowych zakłóceń w systemie koziej bozi z Pacanowa. Reasumując : mogą je czynić jedynie w sobie. Nauczanie, że kozia bozia tkwi w błędzie jest najpoważniejszym błędem w życiu, które jest najważniejsze w życiu, które jest piękne, super i świetne.

  lajla1  (www),  15/09/2019

@Koriolan:
Zjedzony owoc banana, bez nasienia nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1,29-30) Oddzielił od systemu duchowo - informacyjnej całości - jedności z Bogiem Wszechmogącym (Rdz 3,9-11)

@lajla1: poczytaj sobie też bajeczki o Czerwonym Kapturku, Królewnie Śnieżce, o Bolku i Lolku, o Kubusiu Puchatku i inne. To znacznie złagodzi i uporządkuje amplitudę twojego systemu duchowo - informacyjnego. Ty będziesz zdrowsza a tunel będzie prosty.

@Koriolan: najważniejsze to się totalnie nie zgadzać z autorem ale się podlizać ..... na wszelki wypadek.

@lajla1: ogólnie uważa się, że to było jabłko ...
Ale może być banan.
Mi chodzi o to, że człowiek jest ciągle złączony z Bogiem i nie narusza Boga ani jego stworzeń.
Jedyne co robi to "wymyśla" oddzielenie.
Potrzebujesz cytatów z biblii by mnie zrozumieć ?

@Hamilton: chciałbyś, żebym Ci coś odpowiedział ?
Czy też wystarczy Ci, że kpisz i postawimy Ci kilka zielonych ?

@lajla1: np
"Światłość w ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnie" J 1; 5
Wyraźnie wskazuje, że Boga i tego co stworzył nic nie może pokonać.
Człowiek może sam się "zaciemnić" i Biblia mówi wtedy o nim ... Chodzący w ciemności.

@Koriolan: nie zawieram żadnych umów z ludźmi bez kręgosłupa moralnego, lizusami i hipokrytami. Hahahaha - potem napiszesz łzawego gniota jak mnie karmiłeś zielonymi punktami a ja jestem niewdzięcznikiem i wyganiam ludzi z eioba. Bez twojej pomocy mam zieleniny wystarczająco dużo, więcej mi nie trzeba. Przebieraj nóżkami by mieć choć jeden, bo twe EGO cierpi, blednie i już zieje 'miłosnym' jadem. I nie odpowiadaj mi, bo się spocisz z wysiłku i nie będziesz miał siły podrapać się w zadek.

@Hamilton: ok
To Ci nie odpowiem ...

@Koriolan: możesz spokojnie iść na rynek, samobójstwa z tego powodu nie popełnię. Kartki z ilością komentów nie zapomnij sobie przybić do czoła. Tam tłumy czekają spragnione twojego widoku z liczbą 11 780 na czole.. Wybacz ale ja będę dziś wiwatował na twoją cześć z rodziną u siebie lokalnie i kameralnie. Przylecę swoim odrzutowcem jak będzie tam lądować swoim Airbusem Vivi z najwyższymi sferami artystycznego biznesu świata, by nie rzucać się w oczy.

@Hamilton: 11784

@Koriolan: łał - napisz do "Pani domu", będziesz miał tysiące ofert matrymonialnych i wezmą cię do programu "Chłopaki do wzięcia". Z takim dorobkiem błyśniesz tam jak łysy glacą o beton.

@lajla1: " Oddzielił od systemu duchowo - informacyjnej całości - jedności z Bogiem Wszechmogącym"
W konsekwencji oddzielił świat ciała od świata umysłu, oddzielił fantasy time od real time ..., itp ... :)
"Jak w niebie, tak i na ziemi" ... mawiają, ale czy to co mawiają rozumieją ?

@pokrzywiony: Mariolek nikt niczego nie zrozumie dopóki nie przeczyta ewan kielni według pokrzywionego Mańka. Zobacz jak reagują jak cię przeczytają :
https://www.youtube.com/watch?(...)_Q6kzvc
Hahaha - mnie też z żalu ściska już na sam twój widok.

@pokrzywiony: "oddzielił świat ciała od świata umysłu".
U ciebie Mariolek niczego Bóg nie musiał oddzielać, bo twoje ciało umysłu nie widziało od urodzenia.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska