Login lub e-mail Hasło   

EKOCUDA w Poznaniu – święto naturalnej pielęgnacji

Weekend 23-24 listopada br. w Poznaniu minął pod znakiem ekologii. Wszystko to za sprawą Ekocudów – targów kosmetyków naturalnych, które po raz...
Wyświetlenia: 67 Zamieszczono 27/11/2019

Weekend 23-24 listopada br. w Poznaniu minął pod znakiem ekologii. Wszystko to za sprawą Ekocudów – targów kosmetyków naturalnych, które po raz kolejny przyciągnęły tłumy miłośników naturalnej pielęgnacji i ekologicznego stylu życia. To już 3 edycja targów w Poznaniu, a jak zapewniają organizatorzy – z każdą kolejną przybywa zarówno wystawców, jak i odwiedzających.


Jesienna edycja targów spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem uczestników. W końcu jest to jedyna taka okazja, by wypróbować i kupić taką ilość naturalnych kosmetyków w jednym miejscu! Na targach obecne były zarówno polskie, jak i zagraniczne marki, które kusiły bogactwem produktów.  Jednak Ekocuda to nie tylko zakupy. To także edukacja. W ramach targów odbyły się wykłady z Kasią Konopą oraz Agnieszką Niedziałek, dotyczące naturalnej pielęgnacji i makijażu, a także warsztaty kosmetyczne organizowane przez markę Pixie Cosmetics. Była to również wyjątkowa szansa, by porozmawiać z ekspertami i producentami kosmetyków, którzy chętnie służyli swoją wiedzą i radą. Wiele stoisk przygotowało na to wydarzenie specjalne oferty.

Wokół targów powstała prawdziwa społeczność, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że to, co robimy ma sens. Wiele osób jest z nami od początku targów i z niecierpliwością wyczekuje kolejnych edycji. Mamy również wielu zaufanych wystawców, i muszę przyznać, że to duża radość obserwować, jak z roku na rok poszerza się ich oferta, a także zwiększa kolejka klientów. Każda edycja obfituje też w nowe marki, co niezmiernie nas cieszy – mówi Zuzanna Mierzejewska, pomysłodawczyni i organizatorka targów Ekocuda. Dodaje: Rynek kosmetyków naturalnych przeżywa obecnie bardzo intensywny rozwój, dzięki czemu konsumenci mają większy wybór ekokosmetyków. Na targi przychodzą zarówno osoby „wtajemniczone” w świat ekologii i naturalnej pielęgnacji, jak i te, które dopiero tę przygodę zaczynają. Dodam też, że coraz częściej na targach sprzedawcy oferują opcję zero waste i proponują kupującym napełnienie opakowań, zamiast kupowanie produktu w opakowaniu.  

Ekocuda z każdą kolejną edycją przyciągają coraz więcej odwiedzających. Nic dziwnego – społeczeństwo staje się coraz bardziej świadome w kwestii ekologii, ale również składu produktów. W Poznaniu targi odbyły się po raz trzeci i z pewnością nie ostatni! Tym, którym targi przypadły do gustu i tym, którzy jeszcze nie mieli okazji wziąć w nich udziału przypominamy, że kolejna edycja już na wiosnę!

Sponsorem targów była marka PIXIE COSMETICS.

PATRONI MEDIALNI:

Radio ESKA, Gazeta Wyborcza Poznań, TrustedCosmetics.pl, Ekologia.pl, joga-joga.pl, napieknewlosy.pl, N jak natura, Piggy PEG, PINK MINK Studio, Natalia Siwiec / Nathsiw, Biokurier.pl, WIZAZ.pl, Co Jest Grane24, Polki.pl, Imperium Kobiet, Law Business Quality, Inspirantka, Ulica ekologiczna, Czytamy etykiety, Wirtualne kosmetyki, Yoga & Ayurveda, Samo Zdrowie, Trendy Art of Living, Businesswoman & Life, Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa, Magazyn Kosmetyki, Dobra Mama, magazyn E!stilo, V mag, Kliknij w zdrowie, Zdrowa Lista Zakupów, Joga.pl, Codzienny Poznań, Nasz Głos Poznański, Dobre Zielsko, Sukces po poznańsku, lepszypoznan.pl, poznews.pl.

Więcej informacji na:
www.ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom
www.instagram.com/ekocuda

// fot. Joanna Oleszek

Podobne artykuły


8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1064
83
komentarze: 25 | wyświetlenia: 73526
51
komentarze: 40 | wyświetlenia: 648246
44
komentarze: 37 | wyświetlenia: 15157
33
komentarze: 30 | wyświetlenia: 21613
30
komentarze: 22 | wyświetlenia: 40545
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 17470
29
komentarze: 8 | wyświetlenia: 13155
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 53336
29
komentarze: 15 | wyświetlenia: 22702
28
komentarze: 29 | wyświetlenia: 18178
26
komentarze: 34 | wyświetlenia: 23300
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska