Login lub e-mail Hasło   

Dewiacje za dotacje

Bez dotacji nie było by dewiacji, objazdowej cyrkowej parady równości, antypolonizmu i antysemityzmu, bo to łaczy te zjawiska.
Wyświetlenia: 105 Zamieszczono 07/12/2019

Bez podatku, też nikt by nie walczył z CO2, głównym składnikiem biomasy, węglowodanów w procesie fotosyntezy roślin i planktonu w oceanach. Czyli jak nie wiemy o co chodzi to w podtekście jest kasa

Poseł Sebastian Kaleta opracował raport prezentujący działalność niektórych organizacji korzystających z dotacji stołecznego ratusza. Do dokumentu dotarł portal tvp.info. Wynika z niego jakie akcje realizowano oraz ile publicznych pieniędzy trafiło do organizatorów. Włos się jeży na głowie!

 

Uwaga! Poniższe treści mogą wywołać negatywne emocje u wrażliwych czytelników.

 

„Z raportu, który przedstawia działalność niektórych organizacji pozarządowych korzystających z dotacji warszawskiego samorządu, wynika, że ratusz w ciągu ostatnich lat wydał na nie co najmniej kilka milionów złotych. Organizacje te bezpośrednio i pośrednio – firmując się często logo Warszawy – informują, jak zażywać narkotyki, promują dewiacje seksualne, a nawet walczą o legalizację prostytucji” – czytamy na tvp.info.

 

Oficjalnie organizacje uczestniczące w konkursach występują pod takimi hasłami dotyczącymi walki z uzależnieniami i patologiami, rozwoju demokracji, edukacji seksualnej bądź walki z wirusem HIV. Problem w tym, że „część tych organizacji po tym, jak otrzymała już dotacje, realizowała projekty z innymi organizacjami; podważały one niekiedy cele – zauważa poseł – na które pierwotnie miały być przeznaczone pieniądze z publicznej kasy”.

 

W analizie posła Kalety uwzględniono organizacje, które otrzymały od stołecznych władz w latach 2017-2019 dotacje o łącznej wartości ponad 7 mln zł.

 

Serwis tvp.info przytacza przykłady organizacji i ich działań. Fundacja Edukacji Społecznej otrzymała w ostatnich latach 3,7 mln zł na projekty dotyczące „wsparcia osób z HIV, kampanii edukacyjnych, przeciwdziałaniu narkomanii”. Ze strony FES wynika ponadto, że wspiera ona ruch LGBT oraz zajmuje się edukacją seksualną dzieci w szkołach.


„Organizacja wsparta ze środków publicznych organizuje np. Projekt Test – nie wiadomo jeszcze, ile dokładnie pieniędzy miasto akurat na ten projekt przeznaczyło – który na celu ma propagowanie szybkich testów HIV/AIDS i na kiłę. W jednym ze spotów – które obejrzało zaledwie kilkunastu użytkowników – dwaj mężczyźni tłumaczą, jak i kiedy należy zbadać się na HIV. W spocie znajduje się też inscenizacja homoseksualnego seksu oralnego lekarza z pacjentem” – czytamy na tvp.info.

 

To jednak nie jedyna – mówiąc niezwykle delikatnie – kontrowersja, bowiem latem organizacja otworzyła „portal skierowany do osób, które mają, miały lub zamierzają mieć kontakty seksualne połączone z przyjmowaniem substancji psychoaktywnych – tzw. chemsex”.

 

W materiale video osoby występujące również w poprzednim spocie „instruują, jak zażywać narkotyki przed seksem, chociaż we wstępie do nagrania napisano, że nie ma ono na celu propagowania zażywania środków psychoaktywnych”. Wymieniono ponadto używki stosowane podczas tzw. chemsexu, zaś mężczyźni „podkreślają, że należy wiedzieć, jakie narkotyki się przyjmuje, robić to w warunkach sterylnych, zwłaszcza na grupówce”.

 

Co ciekawe, „edukujący” widzów mężczyźni informują, że posiadanie w organizmie niedozwolonych substancji nie stanowi przestępstwa, dlatego też… nie należy się obawiać konsekwencji. A gdyby jednak pojawiły się problemy to „pomoże ci nasz prawnik” – przekonuje jeden mężczyzna. Pod filmem organizacja przekonuje, że tego typu zachowania są efektem… stresu wywołanego „homofobią”.

 

Portal tvp.info podaje ponadto, że facebookowa strona projektu opublikowała zdjęcia z antyklerykalnej manifestacji, gdzie współpracownik FES mówił o planach dokonania apostazji oraz że Kościół to instytucja, która chce… go zabić. Z kolei jeden z mężczyzn występujących w spotach „aktywnie wspierał organizacje LGBT, które walczyły o dymisję arcybiskupa Marka Jędraszewskiego”.

 

FES nie jest jednak jedyną instytucją, która mogła liczyć na finansowe wsparcie władz Warszawy. Inna to Fundacja Polityki Społecznej PREKURSOR. „Współtworzy ją m.in. fundacja Sex Work Polska”, zaś „projekty, w których fundacja uczestniczy z budżetu samorządu w ostatnich dwóch latach, opiewały na kwotę 1 113 680 zł”.

 

Zdaniem posła PiS-u Sebastiana Kalety PREKURSOR-a chce propagować wiedzę dotyczącą „usług seksualnych” oraz sytuacji „pracowników seksualnych”. Dąży ponadto do uznania tego typu „usług” za pracę oraz chce zwalczać kryminalizację prostytucji.

 

Jak podaje serwis tvp.info, na stronach owej fundacji napisano, że w jej zarządzie zasiada osoba prowadząca w warszawskich szkołach zajęcia zlecone przez stołeczny Urząd Miasta. Z kolei media donosiły, że jest to osoba zaangażowana w działania na rzecz homoseksualnej ideologii.

 

 

Źródło: tvp.info

MWł

 Read more: http://www.pch24.pl/chemsex--narkotyki--legalizacja-prostytucji---tvp-info-o-organizacjach-lgbt-dotowanych-przez-warszawski-ratusz,72592,i.html#ixzz67QJ8sMqy

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1183
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 908
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1315
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1538
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 707
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1527
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1507
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1305
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1238
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 713
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 721
11
komentarze: 158 | wyświetlenia: 504
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1038
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  07/12/2019

Hahaha - ja też jestem oburzony, że te pieniądze nie idą do parafii na zbożne cele w zaciszu zakrystii i plebanii.

@Hamilton: Można oczywiście podejść drwiąco gdzie winno ulokować się te marnotrawione pieniądze. Też uważam iż to ostatnie miejsce gdzie można je zgnoić, podczas gdy zaledwie ich skromny ułamek uratował by życie tym co niestety już odeszli, stracili zdrowie lub choćby znośnie poprawił jakość podłej resztki życia. I mam tu na myśli już choćby dzieci, dla których kilkanaście tysięcy zł. o które błag ...  wyświetl więcej

@jotko49: pieniądze publiczne to pieniądze, które nie mają właściciela. Zawsze były, są i będą wydawane mało racjonalnie. Jestem przekonany, że ok. 5% z pinset plus trafia do rodzin, które nie potrzebują żadnej pomocy. A to w skali roku ok. miliarda. Tylko jak naprawić. Generując kolejne etaty urzędników którzy będą sprawdzać i kontrolować ?

@jotko49: mam takiego krewnego. Z zawodu jest murarzem. Jest sam. Po rodzicach ma spory dom. Wykroił dwa mieszkania i wynajmuje. Za '500' zł. Miesięcznie na fuszkach z palcem w tyłku zarobi ok. 1000. Ma pół hektarową działkę, kozę, kury, króliki i swoje warzywa. Jak sam twierdzi więcej przepije niż musi wydać na jedzenie. I bierze regularnie zasiłek z Mopsu. Formalnie jest bez środków do życia. Tak działa ten system. Uderza w tych naprawdę potrzebujących.

@Hamilton: Chyba masz rację. Zbędny i do d..y mój komentarz. Powinienem jak wielu martwić się o swój gar i uciechy. Czort z skomplikowaną i drogą operacją jakiegoś dzieciaka. Każdy kiedyś umrze, nam też nie było lekko więc czort z nimi, niech poznają prozę życia. Moje mają dobrze i to się liczy. Złodzieje też chcą dobrze żyć. Narkomani pedały też chcą używać. Pedały doznawać ekstazy z bezpiecznymi ...  wyświetl więcej

@jotko49: nie słyszałem by w Polsce i Europie dzieci umierały z głodu. Jedynym przypadkiem było zagłodzenie 6 miesięcznego dziecka przez rodziców i nawiedzonego religijnego oszołoma, które je leczył rozcieńczonym kozim mlekiem i klepał paciorki za niezłe pieniądze.

  swistak  (www),  07/12/2019

Jeżeli rżenie to oburzenie to dzięki wałachu, któremu obrzezano literacką płodność. Chyba, że za Wio będzie literacki Nobel

@swistak: Łk 2,21 "Gdy nadszedł dzień ósmy i należało obrzezać Dziecię, nadano Mu imię Jezus, którym Je nazwał anioł, zanim się poczęło w łonie [Matki]." A ty się z tego wyśmiewasz. Hahaha- sprawdź czy cię nie wykastrowali przez pomyłkę.

  swistak  (www),  07/12/2019

@Hamilton: Przy takim oblataniu po ewangeliach mniemam, że możesz być teologiem impotentem, wyrzuconym za konieczność używania pampersa koniecznego po rozkalibrowaniu zwieracza

@swistak: hahaha- u pana doktora zamiast 'obrzezać' powiedziałeś 'wykastrować' i pozostaje ci dewotku tylko konieczność mniemania o konieczności domniemania.

  swistak  (www),  07/12/2019

@Hamilton: używaj i hahaha a będziesz bardziej paszczowy i prawdziwy w tym rżeniu

@swistak: a ty się zerżnij z tej złości i bilans wyjdzie nam na zero.

@swistak: "Chyba, że za Wio będzie literacki Nobel" - Świstak, kurła, rozpierdoliłeś mnie tym. Jesteś od dziś moim idolem.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska