Login lub e-mail Hasło   

Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim

Konkretnie w Lipiecku na południe od Moskwy. Po zakończeniu I wojny światowej na konferencji wersalskiej sporządzono traktat pokojowy, na mocy którego między innymi powoł...
Wyświetlenia: 362 Zamieszczono 27 dni temu

Konkretnie w Lipiecku na południe od Moskwy. Po zakończeniu I wojny światowej na konferencji wersalskiej sporządzono traktat pokojowy, na mocy którego między innymi powołano do życia Polskę i Czechosłowację. Traktat ten zobowiązał Niemcy do wypłaty kontrybucji i zakazał im utrzymywania i rozbudowy armii pancernej i lotniczej, a nawet prowadzenia badań nad budową takiej broni. Zwycięskie państwa Ententy zmusiły Niemcy do podpisania traktatu. Jedynym krajem, w Europie, który podczas tej wojny nie walczył z Niemcami i nie został zaproszony do Wersalu był Związek Radziecki.

Od 1925 roku Niemcy uchylały się od płacenia kontrybucji tłumacząc się ubóstwem. Tymczasem jednak w tajemnicy przed państwami zachodnimi wydawały ogromne sumy na stworzenie i funkcjonowanie tajnego ośrodka szkoleniowego Luftwaffe w głębi terytorium Związku Radzieckiego. Baza szkoleniowa w Lipiecku funkcjonowała 8 lat, od 1925 do 1933 roku, oprócz szkolenia niemieckich pilotów przeprowadzano w niej również eksperymenty z bronią chemiczną. Podobnie Niemcy rozwijali broń pancerną na poligonie czołgowym w Kazaniu. Rosjanie chętnie podjęli współpracę, bo mając świeżo w pamięci przegraną wojnę z Polską zdawali sobie sprawę, że okres świetności armii konnych już minął i zamierzali skorzystać z doświadczeń niemieckich konstruktorów i strategów dodatkowo zarabiając za udostępnienie gruntu.

Szkoda, że „eksperci” i doradcy naszego prezydenta nie są wynagradzani za wiedzę tylko za wierność. Gdyby któryś z nich się trochę w przeszłości uczył albo chociaż poszperał w Internecie pan prezydent mógłby odpowiedzieć dzisiaj Putinowi na zarzuty o to kto wywołał II wojnę światową i kto z kim współpracował. Nawet jednym słowem – Lipieck.

 

Podobne artykuły


17
komentarze: 113 | wyświetlenia: 1619
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 671
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1171
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 775
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 660
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 744
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1034
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 970
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 398
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 481
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 389
10
komentarze: 143 | wyświetlenia: 631
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 528
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 472
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 455
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Bardzo interesujace i dziwi, ze nieznane dla wiekszosci obywateli.
A slowa o doradcach "prezydenta" -trafnie okresla stan obcnych politykow Panstwa !

  Hamilton,  25 dni temu

@zakrawarski: bardzo interesujące. Paczaj take zwykłe świnie dawaja se radem a ty takawa pienkna mószka na 25 artów przerzucisz z ogromnym trudem 2.
http://www.eioba.pl/lebrostesab/articles
A one 'gupie, nic nie umiom i nie wi taki, rze
gupi a ty wisz i umisz' bo ty cytawas gazetumy i amfrykanske ucone co tesz
wi.

  jotko49,  27 dni temu

W okresie do 39r, było dużo więcej dziedzin współdziałania w zakresie zbrojeniowym, gospodarczym, wywiadowczym czy choćby w likwidowania osób a nawet "ugrupowań politycznie niekompatybilnych". Znalazłeś jeden znany ogólnie punkt z którego Wołodia może się tylko porechotać. Uważa się za zwycieżcę najistotniejszego, tworząc historię od nowa. Bowiem tylko oni mogą ją tworzyć...Jedynym "plusem" artu b ...  wyświetl więcej

@jotko49: A gdybyś zechciał Barkarzu nieco zagłębić się w wspomnianej współpracy to użyczam link pełen nadziei iż przysłowiowa "szczęka " nie uczyni zbyt wielu szkód opadając...
http://pink-panther.szkolanawi(...)s-ii-rp

Widzę, że znowu trzeba wspomóc ziomala. Pozdrawiam.

  Hamilton,  21 dni temu

@Zdzisław Sadowski: łał ty tak nie szastaj punktami, bo cię braknie w de Kostka ranking show na pierwszym miejscu i eioba upadnie.

@Hamilton: Na układy nie ma rady. Deal zawarty to nie żarty. Ciekaw jak mu zrzednie mina, gdy już pojmie iż ten ziomal nie z Szczecina.

  Hamilton,  21 dni temu

@jotko49: Barkarz radzi sobie świetnie i ma 3 razy więcej czytelników niż cała rodzina fon i de. Barkarz z Bydgoszczy (250 km) pisze bardzo fajne arty i fon Zdzichy chcą się ogrzać w jego blasku. Ziomale się znaleźli - hahahaha.

  jotko49,  21 dni temu

@Hamilton: Coś w tym jest bez wątpienia. Jednak deal był tajny, jak można zauważyć w kilku przypadkach. A co do ziomala...on 20km odemnie, kiedyś jak wspomina często pływał po mym nosem. Jednak ostatnio z zrozumiałych względów poziom mu nieco spada, w mej ocenie. I mimo ziomalstwa z niekłamanym żalem zdecydowałem się jedyny raz odrzucić.

  Hamilton,  21 dni temu

@jotko49: nigdy nie odrzucam artykułu tylko dlatego, że się z nim nie zgadzam. Przypomina mi to Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk. Też z nimi walczyłeś ?

  jotko49,  21 dni temu

@Hamilton: To że ma poglądy nieco odmienne, jestem w stanie zrozumieć. Jednak poleciał temat po łebkach. Mam nadzieję iż się nie obraził, bowiem z fejsa mnie jeszcze nie wypieprzył. Ani ja jego. ;-) Co do cenzury, tak w skromnym zakresie, ulotkami.

  Hamilton,  21 dni temu

@jotko49: hahaha - komuniście też czasem tolerowali 'nieco' odmienne poglądy. Wszystkie poglądy jeśli nie naruszają przyjętych norm prawnych dla mnie są takie same. Mogę się z nimi mocno i głośno nie zgadzać ale nie mogę i nie chcę ich zabronić.

@jotko49: nie można być wrogiem cenzury innych i zwolennikiem cenzury swoich. Tak jak nie można być trochę w ciąży a trochę nie być.

  jotko49,  21 dni temu

@Hamilton: W mym skromnym przypadku nie było odwzajemnianej "miłości". Od narodzin miałem "twardy łeb", niekiedy obrywając, Zazwyczaj otwierałem "kaburę" przed zadaniem pytania i tak do dziś nieomalże. Wszak chrześcijańska tolerancja nie oznacza akceptacji.

@jotko49: czekiści też nie zamykali kabur. Przypominasz mi taką anegdotę.
Tawariszcz Stalin jeździł po kraju. Na małej stacyjce pociąg się zatrzymał. Tawariszcz wezwał naczelnika stacji i zapytał dlaczego stoimy. Naczelnik odpowiedział, że jest jeden tor i trzeba poczekać aż przyjedzie pociąg z sąsiedniego miasteczka. Tawariszcz nie zadawał więcej pytań. Zastrzelił, mianował swojego i problem został rozwiązany. Taka tolerancja bez akceptacji.

  jotko49,  21 dni temu

@Hamilton: A niechaj będę do kompletu czekistą. Tylko nie zalewaj mi że w młodości byłeś cnotliwym Hamiltonkiem. Każdy ma coś na sumieniu. Ostatecznie idż w ślady Andrzejka i zaczynaj robić rachunek sumienia. Nasze świeczki się dopalają... ;-)
Piękna słoneczna pogoda robię miejsce Yablonskiemu bo drepcze pod progiem...

@jotko49: a co ma piernik do wiatrówki. Ja o zasadach a ty o .... świeczkach, pogodzie i mojej mało cnotliwej młodości.

@Hamilton: Otóż to! Jak to powiedział ktoś mądry: Nie zgadzam się z tobą, ale zawsze będę bronił twojego prawa do posiadania własnego zdania.

  Hamilton,  21 dni temu

@Dr Jekkyl i pan Hyde: no bo to jest istotą wolności. Nigdy nie odrzuciłem artykułu milordzika mimo, że nadajemy na dwóch biegunach. I pewnie bym się za nim wstawił gdyby okazało się, że go usunęli za poglądy. Chociaż nie do końca jestem przekonany czy on ma poglądy czy jest wynajęty do kolportowana.

@Hamilton: Powiem Ci wuju, że ostatnio zaimponował mi Adaś Jezierski podczas tego zamieszania z tym całym Budzyńskim. Mógł - jako Twój oponent poprzeć go, a jednak pokazał charakter. Jednak są ludzie jeszcze, którzy nie wyznają zasady; wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Adaś ma jednak jaja.

  Hamilton,  21 dni temu

@Dr Jekkyl i pan Hyde: nigdy Adasia nie uważałem za głupca. Ma trochę spuchnięte ego. A szkoda, bo potencjał ogromny. Tyle, że u niego trwa wyścig ilości z jakością. Szybciej pisze niż myśli.

@Dr Jekkyl i pan Hyde: jeśli ktoś tu wsparł Bredzinskiego to sam sobie wystawił świadectwo do jakiej Elyty należy.

  jotko49,  20 dni temu

@Dr Jekkyl i pan Hyde: "Nie zgadzam się z tobą, ale zawsze będę bronił twojego prawa do posiadania własnego zdania."...O ile jest spójne z moim ;-))

Typowo Fordowskie podejście. "...auta w każdym kolorze, pod warunkiem, że będzie to czarny."
Przypominasz mi początkującego handlarza broni biegającego między dwoma wrażymi okopami sprzedając giwery, zapominając o zaminowanych przedpola

...  wyświetl więcej

@jotko49: Że też panu się wszystko z giwerami kojarzy. Dobrze, że to tylko wirtualna znajomość.;-) Swoją drogą, ciekawi mnie - mówię całkiem poważnie, jak pan się dogaduje z bliskimi panu ludźmi, z którymi styka/stykał się pan na co dzień?(rodzina, sąsiedzi, współpracownicy)...Bo nie uwierzę, że wszyscy, którymi się pan otacza podzielają pańskie poglądy?

@jotko49: myślę, że takich jak ty bardzo łatwo przekonać hasełkami typu 'be sędziowie, bić sędziów'. W miejsce sędziów wstaw sobie cokolwiek, bo to metafora. To nie jest oznaka siły. To podatność na prymitywną propagandę.

  jotko49,  20 dni temu

@Dr Jekkyl i pan Hyde: Ależ to bardzo proste. Na emeryturze nie ma się współpracowników. Spośród kilkunastu kolegów zostało kilku na tym świecie. Po za tym poglądy zbliżone, tematy sporne się toleruje, nie grilując je nadmiernie. Obywa się człek bez giwery...z braku funduszy. :-))

  jotko49,  20 dni temu

@Hamilton: Metafora czy nie, nie mam osłabionego lewego oka. I na pewno na apel Nitrasa nie będę robił zrzutki na dofinansowanie Juszczyszyna, by nie umarł na prowincji z głodu. Też jestem oburzony na wyrok Kanadyjczyka, powinni go uniewinnić, wypłacić odszkodowanie, bowiem gwałt na trzylatku i ukatrupienie to żadna zbrodnia. Dorąbać za to wszystkim co polizali lizaka w sklepie dożywocie, niechaj wiedzą że prawo twarde jest prawem sprawiedliwym. Na pohybel ciulom miękkim robionym.

@jotko49: jak już wymienią wszystkich sędziów na swoich to wszyscy sędziowie będą krystalicznie uczciwi, kompetentni, nieprzekupni i każdy z sądu będzie wychodził uradowany z wyroku jak klaun w cyrku. Ile ty masz lat ? Strzelanie do naczelników stacji nie jest reformą. Reforma polega na modernizacji linii kolejowej. Niedługo Sąd Najwyższy nie będzie kurwa miał prawa ukarać za przejście na czerwonym bez zgody Naczelnika.

  jotko49,  20 dni temu

@Hamilton: Zapewne ciut starszy od Ciebie. Lecz od dinozaurów jak my i po fakultetach widziałem już rozsądniejszych nastolatków. Więc o niczym to nie świadczy. Niemniej potrafię z każdej opcji poglądowej wyłuskać ciula o wybiórczym podejściu. Czego u Ciebie nie udało sie zauważyć. Nawet Miler czasowo i wyjątkowo potrafił zgodzić się z tym "zerem" Ziobrą, co nie przeszkadza dalej mu kombinować jak ...  wyświetl więcej

@jotko49: ja też nie cierpię Jachiry ale to nie powód aby wystrzelać całe PO. Za Kryśke co została sędziną PISu też nie rozstrzelam. Nie wiem czy wiesz ale pani prezes TK została sędziną w 1987 r. I tacy sędziowie panu ZZ nie przeszkadzają. O Piotrowiczach nie wspomnę. Licytacje niczego nie zmienią i nie naprawią. Ja mam wrażenie, że tu wcale nie chodzi o żadną reformę. To ambicyjki 'mężów stanu'. ...  wyświetl więcej

  jotko49,  20 dni temu

@Hamilton: Zakładam że wielu ma te ambicyjki w d... Dla mnie jak i wielu na jakim śmietniku wymieni wylądują to lotto. Sędziowie mają być sędziami których wyroki maja być adekwatne do sprawy. Mają pewne ograniczenia od których nie ma żadnego ALE. Są jak d... od.... Łaski nie robią, albo fora ze dwora. Osądzają i wydają wyroki w imieniu Państwa a ono to my!
Trzeba by mieć klapki na oczach i ...  wyświetl więcej

@jotko49: Panie Józku, wybacz mi pan mą infantylność i głupotę, ale mam jeszcze takie pytanie:-)...tylko nie zejdź mi pan na jaki zawał;-)...Uwaga! Gdybyś pan musiał oddać głos, powtarzam - musiał, a wybór byłby pomiędzy Ryżym a Biedroną...to na kogo?;-)

  jotko49,  20 dni temu

@Dr Jekkyl i pan Hyde: Wybrał bym Cykutę,
Aby cię ne zawieść, może być stara pepesza...obowiązkowo pełen magazynek.

@jotko49: Ale poważnie?

  jotko49,  20 dni temu

@Dr Jekkyl i pan Hyde: Bardzo poważnie, odrąbał bym sobie ręce innej opcji w tym życiu nie widzę, A w przyszłym sie zobaczy.

  Hamilton,  20 dni temu

@jotko49: no to na koniec. Ostatnio bulwersuje taka oto sprawa. Komornik ściga 11 letnia dziewczynkę za długi ojca. To ok. 10 mln zł. Też nie cierpię komorników. Tyle, że komornik musi. Bo tak stanowi prawo. A prawa nie stanowią ani komornicy ani sędziowie. Prawa ustala Sejm i Senat. A projekty ustaw pisane są w ministerstwach. Bardzo często sędziowie dostają po łapach za nie swoje grzechy. Sędzin ...  wyświetl więcej

@jotko49: Panie Józefie, już ostatnie na dzisiaj;-) A czym jest według pana homoseksualizm? Choroba, zboczenie czy taka orientacja?

@Dr Jekkyl i pan Hyde: Błąd psychiki jak kilkadziesiąt podobnych, raczej nabyty ( wychowawczy, środowiskowy itp.) także możliwość błędu genetycznego.

  Hamilton,  20 dni temu

@jotko49: zastanów się czy warto się tak podniecać. Ja mam swoją ulubioną modlitwę. Boziu daj mi pokój ducha tam gdzie nic nie mogę zrobić, daj mi zapał i siły by zmienić to co mogę i daj mi mądrość by odróżnić jedno od drugiego. Najlepsze lekarstwo na nadciśnienie.

@jotko49: Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi. Dobrej nocki;-)

  jotko49,  20 dni temu

@Hamilton: Oni potrafią znależć odpowiednią interpretację, kwestia interesowności. Lekarze rozliczą lekarzy, policjanci policjantów, pedały pedałów, tylko dziwki powinny qrwy rozliczać, złodzieje złodzieji a reszta hołoty do roboty z zalepionymi pyskami. A najlepiej tak jak dotychczas, kto ma many many ten ma rację i kochany.
Niech Żyje Bal...

  jotko49,  20 dni temu

@Hamilton: W zasadzie masz rację a ja staram się mieć to w de, jestem po dwóch zawałach i mnie to lotto.

@jotko49: skąd w tobie tyle złości ? Myślę, że ciebie nic i nikt nigdy nie zadowoli. Dlaczego uważasz, że wszyscy są ludźmi złej woli i mają najgorsze intencje ? Sam siebie chyba krzywdzisz.

@jotko49: z nerwów to i z pełnym magazynkiem można chybić. Wpierw się troszkę uspokój, bo będziesz żył 100 lat.

  jotko49,  20 dni temu

@Hamilton: Przecież znasz to; po owocach ich poznacie. Złość wywodzi się z bezsilności,. Jedni rozpaczają nad krzywdą pieska inny nad krzywdą dziecka. Każdy ma osobistą hierarchię ważności, a Sędzia sprawiedliwości który wziął 100tyś, za pozytywne załatwienie sprawy, zapomniał powiedzieć że sprawa przedawniona. Przyznasz ze miał dobre intencje wolę do kasy co nie śmierdzi i oskarżony szczęśliwy. Wszyscy zadowoleni tylko te pieprzone nieżyczliwce kapusie. Ech życie.
Dobranoc.

  Serpico,  20 dni temu

@jotko49:
HAHAHA .... panie Jotko, w tematy polityki i ekonomii to raczej mi się nie chce z panem wchodzić, to co pan nieraz pisuje woła o pomstę do nieba, bycie w UE to zdrada, nie wiem co by pan chciał, żeby cała gospodarka była państwowa ? Przerabiane, to się nie sprawdza przez koszty po prostu.
Ale z homoseksualizem to pan poszedł po bandzie, jakim cudem orientacja seksualna może ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  20 dni temu

@jotko49: sędziów jest ok. 10 tys. Jeśli znajdziemy 100 sędziów głupich, sprzedajnych i niekompetentnych to 9900 wypierdalamy i zaczynamy od nowa ? Potem lekarze, pielęgniarki, policjanci, rowerzyści, mechanicy, lotnicy, złotnicy i spadochroniarze. Dobry pomysł na reformy.

@jotko49: "innej opcji w tym życiu nie widzę, A w przyszłym sie zobaczy." - Przepraszam, że zawracam jeszcze dupę, wiem, że miało być ostatnie, ale ten temat to mój konik i nie będę mógł zasnąć, a rano do pracy mam. W jakiej formie to życie po śmierci miałoby według pana wyglądać? Coś na wzór chrześcijański czy raczej bardziej wschodni? Reinkarnacja i te sprawy?

  Hamilton,  20 dni temu

@Serpico: też nie rozumiem jak błąd genetyczny może być nabyty.

@Serpico: okopy, zasieki z drutu kolczastego na granicach, każdy pepeche i strzelanie do cudzoziemców. I Polska mocarstwem. Kim Un Yes na tronie i pełnia szczęścia. Ok. 60 % zdrajców narodu co nie chcą dobrej zmiany się zamknie w obozach. Z tych 40 co jeszcze chce połowa też przestanie chcieć. I wreszcie zostaną tylko prawdziwe Polaki. A te będą już takie uczciwe, że będą robić za darmo po 24 godziny.

  jotko49,  20 dni temu

@Hamilton: Serpico, Szubrawiec...Choć zamierzałem długaśnie odpowiedzieć, w ostatniej chwili zrezygnowałem. Bo po co?. Nie odpowiem Wam również słowami Tuwima: pocałujcie mnie wszyscy...
Przypomnijcie sobie coście nasmażyli z jaką intencją, zamiarem. Potem krótki wgląd do sumienia.
Nie ma we mnie zamiaru przekonywać do swego poglądu, nie lubię syzyfowej mordęgi.
Jeden tylko cy ...  wyświetl więcej

@jotko49: cytuję oryginał :
'Błąd psychiki jak kilkadziesiąt podobnych, raczej nabyty ( wychowawczy, środowiskowy itp.) także możliwość błędu genetycznego.'

  jotko49,  20 dni temu

@Hamilton: Wkurzyłeś mnie. Czyż nie genetyka ma wpływ na rozwój mózgu, sterowanie hormonami m. innymi. Może nie wyraziłem się nazbyt precyzyjnie, lecz miałem nadzieję na twą inteligencję. Lecz to ci odpowiadało do intencji...

@jotko49: niezbyt precyzyjnie to napisałeś ale to ja jestem winien, że tak to też można zrozumieć.

  jotko49,  20 dni temu

@Hamilton: Przepraszam.

@jotko49:
Nie uraził mnie pan, osób o których pan mówi nie powinno tu być już dawno, poniekąd części nie powinno być w ogóle nigdzie w internecie, no chyba że sobie własne strony założą, co za różnica po co i jak się kombinuje, co za różnica czy tak jak pan pisze jakiś prawnik łamie prawo czy jest to osoba nie będąca prawnikiem.
Też mi się nie chce rozwijać wypowiedzi za bardzo, co r ...  wyświetl więcej

@jotko49:
Z "by" przesadziłem :). Ale tak jeszcze w sumie parę zdań, niech pan sobie wyobrazi jakiekolwiek środowisko, wychowanie siebie itd, które pana by wykreowało na osobę homoseksualną. to nie jest możliwe, ja przykładowo ( mimo alergii na przykładowo), jestem tak heteroseksualny, że nie znoszę dotyku innego mężczyzny, no nie cierpię, nawet jeśli to jest masaż, masażyści to przeważnie ...  wyświetl więcej

@jotko49: wszędzie dopatrujesz się ukrytych intencji, zdrady, oszustw, wszyscy nas okradają w tej Unii. UE to 27 krajów, a 26 jest tam tylko po to by szkodzić Polsce. Jesteś i pozostaniesz bardzo nieszczęśliwym człowiekiem z takim podejściem do życia. Próba obrócenia czegoś w żart traktowana też jest przez ciebie jak niewybaczalna obelga i zamach.. Rozchmurz się, uśmiechnij, żyj i daj żyć.

@jotko49: masz tyle pretensji do sędziów. Tak się zastanawiam jakim ty byłbyś sędzią. Dziennie 10 wyroków śmierci i to bez zaglądania do akt. Nagle coś wylatuje, a tam prośba o rozłożenie grzywny na raty, a facet już dynda na wieszaku. E tam nic się nie stało. I tak by zdechł z głodu bo bym się nie zgodził. To oczywiście żart ale sędziowie o takiej mentalności byli w czasach słusznie minionych. I też wszędzie widzieli tzw. zaplutych karłów reakcji, zdrajców i wrogów ludu pracującego..

  jotko49,  20 dni temu

@Hamilton: Serpico; Nie jestem konsekwentny. Tak, łamię swe zasady. dzięki za wypowiedzi więc jeszcze pokrótce. Homo bym nie tknął, obrzydzenie nie do przekroczenia, trudno. Dziecko małe obserwuje, naśladuje. Nie wierzę psychologom bo i oni mają swe widzimisię poddając się paskudnym trendom i skrywanym cechom. Dla mnie jest takie dziecko idealnym tworzywem do spaczenia charakteru, i przy tej opcji ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  20 dni temu

@jotko49: jak to jest, że tak rozkradziony kraj jak Polska ma 10 krotnie większy eksport wyrobów przemysłowych niż za czasów tego 'potężnego' przemysłu z pustymi półkami a rolnictwo, które nie potrafiło wyprodukować żarciopodobnych produktów na kartki jest dziś trzecim eksporterem żywności w UE. Nie wierz propagandzie. Jesteśmy ruiną co widać na każdym kroku. Kikuty, spalenizna i miliony umierających z głodu.

  jotko49,  20 dni temu

@Hamilton: Jeśli już wyprałeś swego kota to przenicuj go na drugą stronę ale nie wydżymaj. Jesteś w tym dobry, kandyduj na europosła, zagłosuję. Makrela ma jeszcze kilka medalików. To ci pa.

  Hamilton,  20 dni temu

@jotko49: no to pa. Idź ponarzekać. Też jesteś w tym dobry. Jedyny twój merytoryczny argument to makrela i pejsy. Gdyby nie to bylibyśmy moczarstwem. Jak będę kandydował z list PIS to będę dobrym posłem. Oni z Unii to nawet jednego euro by nie wzięli. Takie som uczciwe.

@jotko49:
Aleksander Wielki był homoseksualistą, co mu nie przeszkodziło w sumie w niczym, taki był wypaczony genetycznie, Spartanie, tak ci sami, też było dużo gejów, co nie przeszkadzało im być wojownikami i to dobrymi, jak to pan pisał z jajami.
Przecież ten milord to ten Lipski, koleś nawet nie może wjechać do Polski, za swoją patriotyczną działalność w PRL, kombinator, wcześniej ...  wyświetl więcej

@jotko49: da Vinci, jeden z największych umysłów w dziejach ludzkości był gejem, Czajkowski, Wilde, Elton John, Iwaszkiewicz, Hoover, Szymanowski. Konopnicka lesbijką. Nazbierało by się tysiące. Zagryziesz ich czy tylko poplujesz. Nie patrz na 'Monę Lisę' bo się zarazisz.

@jotko49: okresie od 1989 do 2018 roku PKB Polski wzrósł o 826,96% i był to najlepszy wynik w Europie. Same kłamstwa. Nie daj się. Tup nogami i czytaj milorda. Możesz też jechać na Ukrainę. Oni byli na podobnym poziomie w 1990. Lepszym, bo nie mieli kartek i kolejek przed sklepami i wszystko funkcjonowało lepiej. Byłem tam w 1991 i 2014. Unia ich nie okrada.

@jotko49: Dzięki, wiem, że w internecie jest tego multum, ale jednak internet to śmietnik, nie wiadomo co się wygrzebie. Cholera wie już komu wierzyć - tyle teraz tych różnych maniaków się naplyngło. Ja mam tak, że nim się do czegoś przekonam muszę dobrze zbadać temat z różnych żródeł. Tym bardziej pańska opinia jest dla mnie ważna, bo na nawiedzonego mi pan nie wyglądasz. Jeżeli można to poproszę jakieś namiary na rzetelne info co do reinkarnacji.

@Dr Jekkyl i pan Hyde: Ok. gdy znajdę nieco czasu podrzucę kilka linków. Może jeszcze dziś lub jutro. A tymczasem przed chwilą ogladąłem ciekawostkę z Twego chyba "fyrtla" jeśli nie widziałeś...
https://www.youtube.com/watch?(...)bJxtNQE

  Hamilton,  20 dni temu

@jotko49: no dobra, ale co to ma wspólnego z UE, rozkradaniem Polski, wymiarem sprawiedliwości i gejami. Coś mówiłeś o erystyce.

@Hamilton: Pytasz o wpis sprzed 20 min. czy z marca 2014 r.
Szubrawcowi odpowiedziałem w temacie jego konika. Czyli o zupie, nie o dupie.
Co do poprzednich wypowiedzi , uznaję iż tylko ty i wyłącznie ty masz rację, jak zawsze i kapituluję. ;-)

  Hamilton,  20 dni temu

@jotko49: szubra pytał o reinkarnację a dostał informację o zbrodniach wojennych.

@Dr Jekkyl i pan Hyde:
Po co ? Wróbel nie był rzetelny ? Z 10 inkarnacji tu miał, łącznie z kopią swojego nicku, tak żeby było że to Dyl i jeszcze Dyla na deser, zobacz jakie jaja, Dyl żyje a jest w linii inkarnacji Wróbla hahahaah
O jak mnie znów brzuszek rozbolał hahaahah

@Hamilton: Nie sądzisz że dotyczy to tylko mnie i jego. No chyba że jako cenzor masz inne wytyczne. Zgadzam się na zamazanie tej info, lecz nie mą ręką.

@jotko49:
Wie pan pisze pan na forum publicznym, teoria reinkarnacji ma tyle luk, że mi się nie chce znów pisać, poza tym nie może pan wykluczyć że gdzieś w pańskiej linii był i gej i dinozaur, no niestety są także zwierzęta :)
Tonę tego, przeważnie ludzie którzy mówią o pamięci innych wcieleń, przytaczają jakieś postacie pozytywne, jakoś nikt nie chce sobie przypomnieć że był oficer ...  wyświetl więcej

@Serpico: Zgadzam się. Z zastrzeżeniem iż nauka jaką zdobywamy i do której mamy dostęp ma ich mnóstwo a o perfidnych przeinaczeniach i zakłamaniach już nie wspomnę. Cholera, wspomniałem. W co on wierzy i co chce poznać nie wtrącam się, i uważam iż to jego cyrk. Jeśli mi cenzor zabroni, wstrzymam wszelkie linki i cytaty. Ostatecznie ktoś w tym burdeliku rządzić musi.

  Serpico,  20 dni temu

@jotko49:
Być może, tylko jeśli coś jak teoria reinkarnacji nie ma naukowych przesłanek, to będzie zawierać tego typu rzeczy jeszcze więcej.

@Serpico: Ja się ku niej skłaniam na podstawie zdobytych info. To nie "opium dla ludu" a najwyżej marycha, a na użytek własny dozwolona. Podrzucę mu jak diler, zaryzykuję. Kto chce niech oleje.

  Hamilton,  20 dni temu

@jotko49: obiecuje, że nie bedem się wtrancał. Przepraszam. Niech Szubra się wypowie jako adresat.

@Hamilton: Serdeczne podziękowania. ;-)

@jotko49: Szanowny Pan pozwoli.
Cała przyjemność po mojej stronie.

@: Dr Jekkyl i pan Hyde
https://www.nautilus.org.pl/sz(...)e=0&i=1
na razie tyle, 73 pozycje a zapewne w każdej jest jakiś film zapewne prowadzący do podobnych. Czytałem to b. dawno temu i te starsze były chyba ciekawsze.

@jotko49: Dzięki, widzę, że Bernatowicz nie jest panu obcy. Znam trochę temat.;-) Byłem nawet w Emilcinie;-) Dzięki, pozdrawiam.

@jotko49:
A czy ja powiedziałem że nie jest dozwolone ? Nie powiedziałem, ale ma pan takie twarde opinie, a teraz patrzę na rzeczy typu Repitalianie, daleko to nie odbiega, to wszystko już dawno zostało wyjaśnione, kręgi zbożowe itd, tak jak Danikena spuszczono do kibla jako pseudo naukę, aż mi wstyd że czytałem i w ogóle rozpatrywałem, ale miałem wtedy 17 lat, robiłem inne głupie rzeczy te ...  wyświetl więcej

@Serpico: Czyli, że o co chodzi? (spodki)

@szubrawiec:
O opis domniemanych "statków kosmicznych" , zawsze jest to spodek. a nie k... filiżanka, pisarze sf mieli większą wyobraźnię niż ci od Repitalian i Plejadjan itd.

Spryciule te kosmici, wszystkie sondy omijają, Seti ich nie wykrywa, przylatują, polatają, gdzieś widziałem jakieś bzdet, że kolesia zgwałciły kosmitki, no on miał coś z tego przylotu hahaha .....

@Serpico: No, ale dlaczego właśnie są to spodki, talerze itd., a nie na przykład prostokątne czy kwadratowe obiekty? Pytam poważnie, bo nigdy się nad tym nie zastanawiałem.

@szubrawiec:
No właśnie o to mi idzie :), że zawsze takie same, pewnie zaczęło się od tego, że wszystkie "rzeczy" które latają, mają inny wygląd, to ktoś wymyślił spodki i tak zostało, nie chcą przylecieć w niczym innym :)
Wiesz .. no teraz to drony latają, zrobić drona ala spodek, ile to roboty, a te opisy , to tak jak ten wyżej, wybuchające światełka.

@Serpico: No, ale może tak skonstruowany obiekt, o takim właśnie kształcie ma jakiś głębszy sens? Muszę zbadać ten temat.

@szubrawiec:
Ma taki że był w iluś filmach sf i tak się utarło:), teraz pełno tego gówna lata, to kosmici mają ciężej hahah....
Przypomniałem te szwedzki pomysły bombardowania elektronicznymi Bibliami Arabów, w takich warunkach, ciężko mają hahah ...

"Przedstawiciele szwedzkiej wspólnoty zielonoświątkowej poinformowali, że zamierzają podjąć walkę z tzw. Państwem Islamskim. We

...  wyświetl więcej

@szubrawiec:
Hmm ... te "szaraki" czyli ten standard, te takie chude z wyłupiastymi oczami, to trochę jak Maniek, to jest warte zastanowienia, pisał o umierających wszechświatach haahah
Wiesz które ? Strefa 54 i te pierdoły :)

@Serpico: Teraz sobie przypomniałem, skoro o Biblii już mowa, że w księdze Ezechiela są opisy, jakoby prorok widział w swojej wizji takie właśnie obiekty, na kształt koła. Ciekawe co Kormoran z Krzywym by o tym powiedzieli?

@szubrawiec:
Krzywy by dorobił ideologię, a Koriolan pewnie napisał hi hi :), w dużym skrócie, wiesz takie rzeczy się i wcześniej przewijały, w Biblii są elementy z innych wcześniejszych religii, egipskie wyobrażenia "bogów" wyglądają jak "kosmici", można podciągnąć, w medytacyjnych klimatach, masz mudry, te układy rąk, to też ktoś znalazł na obrazach że niby Jezus tak składał palce, dobrze że Wróbel nie widział, albo widział i zapomniał haha ...

@Serpico: Maniek tak, Kormoran raczej by nie wpasował się w taki obiekt, za duże gabaryty. Poza tym kto by go tam wykarmił i napoił, a zjeść i wypić może.

@szubrawiec:
HAHA sorry, kliknąłem ze śmiechu na minus hahaah :), ta z Mańkiem to by się dogadali jakoś haaah ... Koriolan by im zapasy na pół roku bidulkom zeżarł i po spodku hahaha
Maniek by im śpiewał kołysanki :), uśpi każdego, kosmitów też, a Koriolan to raczej by ich wykorzystał haha

@Serpico: Słuchaj Serpo, żarty żartami, ale z tym UFO to ja bym się tak do końca nie śmiał. Zauważ, że mówi się o tym coraz częściej i głośniej. A ten Bernatowicz to nie jest głupi facet. Zdaje się teraz jakieś wiadomości czy tam informacje w Polsat prowadzi, chyba świra by nie trzymali.

@szubrawiec:
Możliwe, Daniken też nie jest głupi, ale ja przestałem dawno temu takie "rewelacje" rozpatrywać, nie śmieję się z tego że istnieją jakieś rasy pozaziemskie, poniekąd uważam że innej opcji nie ma, śmieję się z czego innego, z tego że przylatują, odlatują itd, Olek ten co siedzi w USA, ma kilka komputerów, jeden podłączony do SETI.
...  wyświetl więcej

Jotko49 to klasyczny faszysta (narodowy socjalista).
Kto czytał Mein Kampf, Rosenberga, Der Stürmer nie może mieć żadnych wątpliwości.

@TW Lolek: Rebe. Zdanie zaczyna się od "uprzejmie donoszę". Skoro już zakończyłeś marszczenie Freda i kiwanko pod ścianą, przypominam o swej wizycie w niedługim czasie u ciebie na bulwarze. Main Kameraden z falangi pragną przetrzepać twój chałat starogermańskim obyczajem Kryształowej nocy. Na zakończenie imprezy tuż po obrzezaniu i postrzyżynach posłużysz nam jako Marzanna. Z organizacyjnym pozdrowieniami, Szalom...

@Adam Jezierski: Panie Adamie, porzućmy na chwilę te animozje (wielcy nie mówią o innych ludziach). Interesuje mnie pana zdanie na temat UFO, może pan parę słów?

@szubrawiec: Zanim uzyskasz fachową i rzetelną wiedzę, Podrzucam ci jeden link najświeższy pewnego bloku bez polityki i religii za to akurat w tym temacie i zbliżonych,
https://www.youtube.com/watch?(...)fk-k5o4

@jotko49: Dzięki, gdyby miał pan coś jeszcze ciekawego w zanadrzu, to z chęcią poczytam, posłucham, pooglądam. Pzdr.

@szubrawiec: https://www.google.com/search?(...)bih=639
Tego jest multum. Trzeba podchodzić z dystansem i krytycznie Ryzykując czasem...
https://www.youtube.com/result(...)3D%253D

  Hamilton,  17 dni temu

@jotko49: kiedyś ok. 25 lat temu poznałem dwóch facetów. Prowadzili razem mały interes. To byli oficerowie, piloci. Latali na Migach. Byli już w cywilu. Opowiadali mi historię swojego lotu. Otóż w pewnym momencie zauważyli dziwny obiekt, który leciał obok nich. Trwało to kilka minut. Zameldowali oczywiście to 'ziemi'. Po kilku minutach to coś zniknęło tak niespodziewanie i szybko jak się pojawiło. ...  wyświetl więcej

@jotko49: Jeszcze raz dziękuję. Mam jeszcze takie pytanie, trochę z innej beczki. Mianowicie. Słuchałem niedawno w radiu Zet - zupełnie przypadkowo, audycji o fenomenie lat 90-tych, niejakim Kaszpirowskim. Czy według pana był to zwykły hochsztapler?

@Hamilton: W naszym wojsku od PRL lat 50tych do dzisiejszych było sporo podobnych wypadków, gdzie uczestnikami byli wysoką rangą oficerowie, np. gen Grunding. Tak albo b. podobne brzmienie. Sprawy w bliskich nam czasach opisane. Kilka lat po mym odejściu do cywila mój d-ca eskadry, zmienił jednostkę i miał dwa takie wypadki, opisane w kilku artach. Była też komórka do której napływały takie meldun ...  wyświetl więcej

@szubrawiec: Oczywiście, z tym że kierunkowo wykształcony, psychologia, hipnoza, GRU.

@jotko49: No, ale w jaki sposób zyskał taką popularność? Ponoć jego seanse odbywały się nawet za zgodą i przy udziale Kościoła katolickiego?

@szubrawiec: Kościół miał zawsze jakąś władzę, "wierząc" w cuda. GRU było wszechwładne i "robiło" cuda...;-))

@jotko49: Hm, wiem, że jestem męczący, ale już ostatnie na dzisiaj.;-) Co pan myśli o Jezusie? Kim był? Czy w ogóle był? Ponoć któryś z papieży miał rzec: "Wszystkie wieki świadczą jak korzystna była dla nas ta bajeczka o Chrystusie ".

@szubrawiec: Hahaha - adin, dwa, tri i wszyscy w PRL byli zdrowi. Mnie utkwił taki fragment listu w pamięci ;
Panie Kaszpirowski, wczoraj oglądałem program z pana udziałem. Całe życie nie chodziłem i teraz chodzę. A mam dopiero 3 miesiące.

@Hamilton: Ale o co jemu chodziło tak właściwie? O kasiorkę, czy o coś więcej?

  Hamilton,  17 dni temu

@szubrawiec: nie wiem. Odporny jestem na cudotwórców.. Popatrz na tego cwaniaka.
https://youtu.be/3ePLx6Pu2-8
Po miesiącu ani chorób ani portfela. Zostają kiełbie we łbie. Ilu pije te jego wodę ? Jakoś nie mam współczucia dla jeleni.

  jotko49,  17 dni temu

@szubrawiec: Ponoć miał rzec...Ponoć któryś z nich w czasie procesji zaczął rodzić i go nieomal zatłukli. Ponoć któryś nie tylko obracał niedoszłe święte ale i założył burdel w ...ciągnąc niezłą kasę. Jezus według różnych żródeł i archeo dowodów żył na pewno, z tym że "ponoć" był bękartem po rzymskim okupancie. Ile ludzi tyle opcji. Też chciałbym wierzyć iż mym...pra pra był choćby i Władca Sumeru ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  17 dni temu

@szubrawiec: od dziecka dręczy mnie takie pytanie ; skoro Bóg jest wszechwiedzący to po jakiego grzyba tworzył Adasia i Ewcie, jak mógł stworzyć Marysię, zapłodnić i wszyscy byśmy byli Jezuskami bez skazy.

  jotko49,  17 dni temu

@Hamilton: W Big Pharmie ciągną lepszą kasę, a popatrz jakie szerokie grono ich chroni i wspiera. Tam się nie bawią w obciągnięcie z kasy kilkudziesięciu naiwnych. Nawet gdy grabarzom podeślą kilkaset tysięcy petentów włos im z łysej pały nie spadnie.

  jotko49,  17 dni temu

@Hamilton: Bo on nie taki naiwny. Dał nam wolną wolę i popatrz jak bardzo chcemy go przeskoczyć. Żałować zapewne będzię przez neony lat. Nawet uzurpujemy sobie wbrew jego woli pomagać wysyłać ziomków do nieba. Na szczęście nigdy go nie poznamy i nie zrozumiemy bo byśmy go oszwabili i zdymisjonowali do roli świniopasa.

@jotko49: @Hamilton: Dzięki pany za rozmowę. Idę z Dede...oj pardon, z Franiem na spacer. Dobrej nocy;-) https://youtu.be/rr1DSgjhRqE

  Hamilton,  17 dni temu

@jotko49: nie dotyczy. Jak mnie wyremontowali na kanale w szpitalu w marcu 2000 tak lekarza nie widziałem. Sorry czasem na rodzinnych spotkaniach.

  jotko49,  17 dni temu

@Hamilton: Rozumie. Ja nie mam konowała z którym u cioci na imieninach mógł pogaworzyć o Teneryfie i pojemności bolida w Willowym garażu etc. A więc abonament w aptece mam gwarantowany dożywotnio ...:-(
Jedyną mą pociechą iż sporo tych co mnie leczyli już dawno robale skonsumowały. Bo w tym jesteśmy równi bez względu na koneksje i kasę którą mu potomni przegwizdali

  Hamilton,  17 dni temu

@jotko49: doprawdy ? To historia prawdziwa. Do bólu prawdziwa.
http://eiba.pl/4
Masz szczególną zdolność oceniania innych na odległość i po łebkach.

  jotko49,  17 dni temu

@Hamilton: Nie po łebkach. W miarę trzezwo patrzę na zycie i swoje doświadczyłem. Znam takie historie do "znudzenia" , Moja druga św pamięci? była położną i po przekwalifikowaniu szmat czasu instrumentariuszką przy operacjach. Zabroniłem jej po czasie podobnych opowiadań o pracy. Nie pomogło. Cuda słyszałem o tym co się dzieje choćby już tylko w trakcie operacji, nie uwierzyłbyś. Jeden tylko fragm ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  17 dni temu

@jotko49: niedługo dojdę do wniosku, że w Polsce są same dranie, złodzieje, zdrajcy, oszuści i sukinsyny. Jedynie Jotko nie daje się omamić i patrzy obiektywnie.

  Hamilton,  17 dni temu

@jotko49: taki 6 lat studiuje, potem rok praktyki, 2-4 lat specjalizacji i zostaje konowałem. Dać mu jak ślusarzowi po zawodówce i żądać najwyższych usług medycznych najlepiej za darmo. Dobry pomysł. Teneryfy im się zachciało.

  Hamilton,  17 dni temu

@jotko49: Hahaha Teneryfa 350 $ (1400 zł ) - 7 dni. A to się nachapały te konowały. Nie będę mógł spać z zawiści. Moj sąsiad jest spawaczem i ma 40 na godzinę. Pół miesiąca pracy i leci z żoną na tydzień.

@Hamilton:
Jotko49 to klasyczny faszysta (narodowy socjalista).
Kto czytał Mein Kampf, Rosenberga, Der Stürmer nie może mieć żadnych wątpliwości.

@Adam Jezierski: Panie Adamie, czekam na odpowiedź (rozumiem, że być może nie przeczytał pan mojego wcześniejszego komentarza) odnośnie UFO. Co pan myśli o tym zjawisku?

@szubrawiec:
Zawsze zwracałem uwagę na niezwykłe zjawiska.
>>> http://eiba.pl/1i (Teoria Liczb Niedookreślonych)
Dużo warte są informacje rzadkie. Informacje popularne, łatwo dostępne, mają małą wartość.
Cenna informacja uzyskuje cenę wyrażaną przy pomocy zwykłej liczby wtedy, gdy ktoś ją ku ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  17 dni temu

@szubrawiec: ty nie pytaj, ty czytaj :
http://eiba.pl/0
I na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź. Pan Adaś wielokrotnie zwracał uwagę, by czytać wyłącznie jego evercuśtamy a tumany nie i nie. A potem pytają i pytają, bo nie wiedzą.

  jotko49,  17 dni temu

@Hamilton: Chciałoby się zakończyć dyskusję z tobą mocniejszym akcentem, lecz z takim omnibusem ukierunkowanym poglądowo na zwycięstwo absolutne jest marnowaniem czasu. Określiło cię sporo ludzi mniej lub bardziej trafnie z przewidywalnym efektami więc sobie daruję. Łów sobie kolejny dzień szprotki w tej mętnej wodzie do północy bez mego marnego towarzystwa. Żegnam szanownego pana...

  jotko49,  17 dni temu

@Adam Jezierski: Dzięki takim stetryczałym kretynom ewentualne głosowania za eutanazją mają ogromne szanse powodzenia. Zwalniam miejsce w wszelkich 'dyskusjach' dla twego partnera, niedoścignionego Hamiltona...

  Hamilton,  17 dni temu

@jotko49: taki spawacz - po podstawowej 3 lata zawodowej + pół roku kursów a byle konowały - liceum 4, studia 6, specjalizacja (2-4) razem 12-14 i im się we łbie przewraca i Teneryf zachciewa za 1500 zł. To dopiero stetryczałe głupki.

@Adam Jezierski: "Dużo warte są informacje rzadkie. Informacje popularne, łatwo dostępne, mają małą wartość." - Wiem, dlatego rzadko oglądam/słucham/czytam media głównego nurtu. Zresztą, od zawsze byłem dziwolągiem i samotnym wilkiem. Dlatego nigdy nie prześmiewam ludzi, zjawisk, etc., z których szydzi większość lemingów używając kluczowego argumentu, że "jest udowodnione naukowo" itd., tyle tylko ...  wyświetl więcej

@szubrawiec: Warto też dodać, że ludzie genialni często byli "trudni" - nie byli dobrymi uczniami, ponieważ już od dziecka był w nich pewien rodzaj buntu i nie chcieli podporządkować się systemowi lub po prostu nudziło ich to. Ich potencjał eksplodował dopiero na studiach, gdzie mogli robić to, co kochają. A bywało i tak, że byli samoukami i nie ukończyli żadnej szkoły. Geniusz nie naśladuje i nie powiela. Geniusz tworzy i realizuje swoją wizję.

@szubrawiec:
Jak mówiła moja śp. żona: - Geniusz idzie swoją własną drogą.
Pozdr.

@Adam Jezierski: Tak więc, Jezierski Adamie! Idź tą drogą i zaskocz nas jeszcze czymś, abyśmy na zawsze już zapamiętali, że Adam Jezierski to nie był jakiś zwykły Adaś Miauczyński. Muszą wszyscy się w końcu przekonać, że Adam był człek wielki! A Jezierski - brzmi dumnie! Pzdr.

@szubrawiec: 'A kaftany bezpieczeństwa niechaj szyją na na miarę szaleństwa'. - Stanisław Jerzy Lec.

@szubrawiec: Adaś od kołyski uczył wpierw rodziców, potem nauczycieli, a na studiach egzaminował swoich profesorów. A ja kumra wać zawsze byłem od nich głupszy. To niesprawiedliwe.

@Hamilton: Zgadza się. Ale nie tylko kaftany, również mycki, baniaczki i cylindry.;-) Uśmiechnij się wuja, nie bądź gbur;-)

@szubrawiec: hahaha - nie zgadza się. Kaftan to nie nakrycie głowy, a Hamilton to nie Stanisław Jerzy Lec. Przy nim co najwyżej mogę polec. O Adasiu nie wspomnę przez 'zawiszczanie'. To Adasia termin, więc na mnie nie krzycz.

@Adam Jezierski: Adasiu informacja o twym geniuszu jest już tak powszechnie znana, że staje się banalna i prozaicznie wyświechtana.

@Hamilton: Wuju, paczaj coś narobił, nikogo tu nima już. Ino my oba...

@szubrawiec: to nie ja. Elyta bojkotuje eiobe. Na znak protestu, że nie ma Brudzińskiego. Łoś ficuny pisze łzawy tekst jak wyrzuciłem kolejnego wybitnego 'ałtora' brutalnie z eiob, a ócony przygotowuje akt oskarżenia by wsadzić admina do więźnia.

@Hamilton: Ciekawe czy wrócą, jak nie, to trza będzie - chcąc nie chcąc, łapać w tej mętnej wodzie co się da...choćby i jakiego milorda...

  Hamilton,  16 dni temu

@szubrawiec: nie przesadzaj. Z tawariszczem łączy mnie wieloletnia 'pszyjazn' i obfita korespondencja pełna kurtuly i dyplomacji. Jak USA i Sawiecki Sajuz. Negocjacje jedynie mało owocne.

  Hamilton,  16 dni temu

@szubrawiec: nie tęsknię za 'elytom'..

Hamilton:
cyt: - " A ja kumra wać zawsze byłem od nich (rodziców, nauczycieli, profesorów) głupszy. To niesprawiedliwe"
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Nauczyłeś się od nich trochę, ale większość już zapomniałeś i zapominasz coraz więcej. Dlatego piszesz coraz gorzej i gorzej i dlatego coraz bardziej kurma wać.

  Hamilton,  16 dni temu

@Adam Jezierski: pod wpływem i niewątpliwym urokiem twoich arcydzieł napisałem swój najbardziej debilny artykuł z życiu :
http://eiba.pl/5
Uzyskał 8 punktów Adaśku i ponad 600 wyświetleń. Wśród ostatnich twoich 25 artów jest zaledwie jeden który się do niego zbliżył i tylko dwa, które mają ponad 600 wyświetleń. Widzisz Adasiu ja piszę coraz gorzej a ty coraz lepiej. 'Zawiszczam' ci Adaśku i stąd te moje komentarze...

  Hamilton,  16 dni temu

@Adam Jezierski: ty napisz Adaśko artykuł jak pisać dobre teksty. Ja to jestem spragniony twoich rad jak pietruszka słońca podczas suszy. Może wreszcie uda mi się napisać jakiegoś ZERO evercustama i uzyskać poniżej 100 czytelników. Tyś moją jedyną nadzieją. Adaśko ratuj przed upadkiem.

  jotko49,  16 dni temu

@szubrawiec: Jako że pamięć coraz bardziej ulotna;-(, podrzucam Ci kolejne linki z właściwym nazwiskiem plus dodatkowo
https://wiadomosci.dziennik.pl(...)an.html
https://www.google.com/search?(...) ...  wyświetl więcej

  Serpico,  16 dni temu

@jotko49:
cytuję:
" Polscy piloci też przytaczają swoje relacje z takich „spotkań”, czy też obserwacji. Pewne zjawisko zaobserwował kiedyś gen. pil. Zenon Kułaga w rejonie Piły. Było to późnym latem, wybrał się z żoną na działkę. Był piękny słoneczny dzień bez żadnej chmurki na błękitnym niebie. Trochę zmęczeni słońcem i pracą fizyczną w końcu dnia wracali do domu. W pewnej chwili ge ...  wyświetl więcej

  Serpico,  16 dni temu

@jotko49:
Zamiast pyszczyć, robić błędy ortograficzne panie Słowianin, niech pa zrobi jedną prostą rzecz, zdefiniuje elementy jakie miałaby zawierać reinkarnująca się dusza, tylko bez linków poproszę, własne przemyślenia, da pan radę ? Nie da pan na 100%, cała reszta tego co pan wstawia to dno dla oszołomstwa, pewnie bym tego nie pisał, jakby pan tak nie skakał.
Hamiltona sklasyfikow ...  wyświetl więcej

  Serpico,  16 dni temu

@jotko49:
Teraz wiadomo czemu SETI nic nie wyłapuje, bo wszyscy kosmici są pozamiatani pod dywan, ot też podzieli los paproszków hahahah, co się śmieję to moje, jeszcze ten Zagórski, raz kosmici, a raz zapraszanie Aniołów razem z tym całym Adamskim, czakry i rysowanie krzyży na macicy jak Dąbrowski, tak ten sam, full oszołomy, ja oczywiście hejter, powoli zaczyna mnie to wkurwiać, trzech ta ...  wyświetl więcej

  jotko49,  16 dni temu

@Serpico: A więc zrobię i tu jeden wyjątek dla kolejnego egzemlarza. Podałem linki na prośbę Szubrawca, A skoro raczyłeś podejrzeć, mimo iż to portal publiczny co ci wolno, nic dla mnie dziwnego iż zgodnie z swym charakterkiem "ulżyłeś" sobie nieco. Z kolejnym upustem swej empatii i tolerancji będziesz musiał jednak poczekać zasmarkany omnibusie. Gila mnie twój stosunek do niektórych osób jak i sp ...  wyświetl więcej

@jotko49:
Egzemplarz to sobie znajdź przed lustrem, nie skacz bez sensu, też umiem się przyglądać i wiem co widzę, starego oszołoma, nie przepadam, owszem publiczny i co z tego ? Śmieszny to ty jesteś, jakiś lekarz z telewizji, a piguł się naoglądałem, jak chlały spirytus do "oklepywania" pacjentów, wcale mnie nie dziwi że je zwyzywał, o ile zwyzywał, poza tym nie napisałeś kto.
Co t ...  wyświetl więcej

@jotko49:
Polskiego się naucz, zanim zostaniesz narodowcem i będziesz do kogoś pisał chamie, znaleźć ci gdzie walisz ortografy ? Mogę znaleźć, skoro sam nie umiesz.Co tu robi Zakrawarski ? Ma jakiś związek z tematem ? Z linkami może ma ?

Na początek, panie nie cham.
"Zauważyłem, że wielu z Was miewa kłopoty z posługiwaniem się formami osobowymi czasowników umieć, rozumieć. Cz

...  wyświetl więcej

  Serpico,  16 dni temu

@jotko49:
Jeśli nie zauważyłeś, to nie mam stosunku do ludzi, ale do tego co piszą i dla mnie bez znaczenia jest czy kretyńskie rzeczy wstawiasz ty, czy Zakrawarski, paniał ? Powinieneś pamiętać co to znaczy.
Co ty masz do Olka pajacu ? 100 razy bardziej inteligenty niż ty haah.... tobie w testach iq wyjdzie koło 120, no nie teraz, kiedyś, on ma 139, póki coś przetworzysz, to wieki m ...  wyświetl więcej

  Serpico,  16 dni temu

@jotko49:
Dziadek, bierz w rękę słownik języka polskiego, następny egzemplarzu internetowego pacana, patataj patataj, zaraz zaczniesz wstawiać Bieszków, a dziadek czytasz, bo do innych ty możesz pisać tetryku tak ? Ja nie ? Skoczyć to ty mi możesz komunistyczna łachmyciarnio, tak już się  zdążyłem domyślić. Szybko prawda ?
No akurat w tym miał rację, z drugiej strony jego tatuś to ten sam syf co ty, patataj patataj.

@Serpico: nie masz racji. Dookoła sami złodzieje, oszuści i zdrajcy, których trzeba rozstrzelać, albo powiesić. Hahaha - ale nie wolno pozwolić by nam obcy obrażali Polskę i Polaków.

@Hamilton:
Wiem , cham to nie ma racji, Zagórski ma, już tu są, skoro już tu są, w następnym programie NTV, mogą oglądnąć wywiad z prezydentem na uchodźstwie, co się będę sam śmiał.
To ten sam koleś, a w tle jego "zioma", rachityk taki, twierdzi że był pracownikiem "służb", sprzątał chyba, posprzątał sobie głowę do tego.

Zagórski mógłby zrobić karierę w USA, tylko w latach 70

...  wyświetl więcej

  Serpico,  16 dni temu

@Hamilton:
Ludzie to naiwni są, na dodatek złożyć dwie rzeczy do kupy ciężko, Zagórski z Adamskim, zapraszają razem do swojej "przestrzeni" Anioły, następnie wojsko blokuje UFO, dobrze że Aniołów nie blokują hahaaha
W tle czakry srakry i te majaki ze Słowianami w tle, pewnie dlatego Jotko powtarza o Słowianach, któryś raz.no tak nie ma jak sobie wytłumaczyć z jakich powodów jest się lepszym, dlatego że się jest Słowianinem, oczywiście Słowianinem bez badań DNA.

  Serpico,  16 dni temu

@jotko49:
Faktycznie nie cytowani, ty jesteś śmieszny i to po 200 kroć, "zaszczycę" , wow, co mam ci może podziękować oszołomie że do mnie odpisałeś ? Raczej nie.
I co umiesz zdefiniować duszę ? Nie umiesz, to kto jest śmieszny ? Ja ? Niee ... ty i gówno mnie obchodzi że zostały ci tylko majaki, nic, a nic mnie to nie interesuje
Wylazło z ciebie wszystko razem :)
Jesteś ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  16 dni temu

@jotko49: -( Jedyną mą pociechą iż sporo tych co mnie leczyli już dawno robale skonsumowały). Do mojego głupiego łba by mi nie przyszło, by cieszyć się z czyjejś smierci bez względu na okoliczności. Ty musisz być bardzo dobry człowiek. Sąsiedzi chyba się cieszą, że ich jeszcze nie zagryzłeś na klatce za to np., że mają większy telewizor. Na pewno za łapówki albo inne przekręty.

@jotko49:
Co zrobić ? Przecież ty żyjesz tu, co ja akurat mam w dupie w sumie, Szubrawiec kiedyś stwierdził że siedzisz i plusujesz, albo minusujesz, żeby kogoś nakręcić i faktycznie to robisz, siedzisz odrzucasz arty hurtem i to jest cała twoja aktywność, ja jednak coś pisałem, po za tym sensownie, a nie jakieś linki dla jełopów.
Fascynujące w takich jak ty jest jak wielką ideologię ...  wyświetl więcej

@jotko49:
cytuję Jotko:
"Zdanie zaczyna się od "uprzejmie donoszę". Skoro już zakończyłeś marszczenie Freda i kiwanko pod ścianą, przypominam o swej wizycie w niedługim czasie u ciebie na bulwarze. Main Kameraden z falangi pragną przetrzepać twój chałat starogermańskim obyczajem Kryształowej nocy. Na zakończenie imprezy tuż po obrzezaniu i postrzyżynach posłużysz nam jako Marzanna. Z ...  wyświetl więcej

@jotko49:
Jesteś kretynem, Adasiowi piszesz niby żartem że zrobisz mu nalot na antykwariat, na dodatek odnośniki do nocy kryształowej, obrzezania i na koniec zrobisz z niego marzannę, Olka porównujesz wioskowy jełopie do kibica, a mi wyjaśniasz że to forum publiczne.

Niby żart, ot kozak następny, zebrałbyś człowieku po papie i tyle miałbyś obrzezań, choć lepiej nie, bo już by się ni

...  wyświetl więcej

  Serpico,  16 dni temu

@jotko49:
Wyżej napisałeś o chyba nieistniejącym generale Grundingu

"W naszym wojsku od PRL lat 50tych do dzisiejszych było sporo podobnych wypadków, gdzie uczestnikami byli wysoką rangą oficerowie, np. gen Grunding. Tak albo b. podobne brzmienie."

Owszem podobne, Grundig, to niemiecki producent elektroniki, słynne magnetofony z PRL. Co ty w ogóle pierdolisz, jakie nasze woj

...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski:
To stary trep jest Adaś heh, wcześniej nie zwróciłem uwagi, nic dziwnego że on tak poryty, dlatego ta jego ironia jest taka z dupy.
Kombinatorek, antykomunista się kurwa znalazł.
Pod trep w zasadzie, chyba się nie załapał na te wyższe, to krzyczy dużo heh, jak bardzo nie jest mi przykro.
Dlatego taki z cicha pęk, zawsze nap... o twoim antykwariacie, cicho ciemny, ale nie z lasu.

@jotko49:
Z podatków ludzi na których plujesz, idzie na twoją emeryturę, empato , także Adasia, bo przecież nie z tego co wypracowała ta twoja kadra, która latała owszem, tylko nie samolotami, to później widzieli UFO, po takich dawkach, zobaczyłbym UFO i Jezusa razem.Raczej nie z tego co "wypracował" cudowny PRL.
Skoczyć ci mogę, owszem, wszyscy do których się rzucasz trepie mogą, ty ...  wyświetl więcej

@jotko49:
Coś ci się pomyliło proszę jaśnie pana, to że mi nie odpowiada porównywanie Kaczyńskiego do Hitlera, oznacza tyle, że mi nie odpowiada, nie darzę go sympatią, a wręcz nie lubię, natomiast akurat Tuska którego obrażałeś ileś razy lubię, pewnie mogę, także zanim mnie zaczniesz czegoś uczyć, popatrz na swoje zachowanie, wyszła z ciebie zwykła PRL-owska menda, wystarczył brak ludzi.

@Serpico: @Jotko: Pany kochane, cóż Wam się stało? Kormoran dał mnie klucze do tego przybytku i kazał budować RAJSKĄ EIOBĘ! Cwaniaczek! Wziął se piękną, Dede i Krzywusa w neseser, a mnie zostawił taki galimatias?! Cóż czynić? Nockę mam, jutro będę dumał. Póki co, posłuchajcie tego, wiem, że oba to lubicie;-) https://youtu.be/ivASIwtHALM

@jotko49: Dzięki za info, nie przejmuj się pan. Serpuś to mój wafelek, jutro go udobrucham.

  Hamilton,  15 dni temu

@szubrawiec: obie dziewczynki w cywilu są pilotkami amerykańskich F16. Albo kukuruźników. Sam już nie wiem, ale mówią, że ta Katiusza wychadiła po to by UFO oglądać, tzn. chłopa swojego jak wracał z nocki popołudniu.

  Hamilton,  15 dni temu

@Hamilton: hahaha 'po południu'. Dobra, idźmy na kompromis 'w po łudnie', by nie było nudnie.

  jotko49,  15 dni temu

@szubrawiec: ;-)) Zanim napiszesz pierwsze zdanie, doradzałbym przemyśleć zamiary, ewentualnie skonsultować się z...
Oczywiście nie załatwisz sobie pancerza współczesnego sapera z pola walki, lecz solidne chlapacze są nieodzowne. Musisz także zabezpieczyć ekran, nim wyskoczy przesławny karateka z pokazem ciosów nogami, ostatecznie różowy pas ma i zobowiązuje. Sam widziałeś jak u niego wyglą ...  wyświetl więcej

@jotko49:
Jesteś pajacem, chyba się cieszę że trafiłem, to nie był żaden pokaz zajechany dziadziu, to było po tym jak mnie wyzywali ileś razy od kalek, a przepity podobny pisał że by mi włożył głowę do kibla.
Co zazdrościsz trepiku sprawności ? Ubaw po pachy, bo zazdrościsz kolesiowi który prawie stracił nogi.
To sobie wklejaj genetyczny pomiocie, tylko potem się nie dziw reak ...  wyświetl więcej

@jotko49:
Lokum to mam razy dwa, komuszku z jakiegoś komunalnego syfu, rozpłakany że musi leki brać.
Sądzisz że będę marnował czas na użeranie się z tobą dziadu borowy ? To sądź dalej.
Ta daruj sobie i sp. pod podstawówkę, tam twoje miejsce, może już gdzieś się uczy reinkarnacja małżonki, oby została tym razem lekarką.

Zmurszały trepik.

Milord to ex pagart, od

...  wyświetl więcej

@jotko49:
Zamiast próbować mnie prowokować, lepiej uważaj z bąkami, bo następny może być na tyle dużym wysiłkiem fizycznym, że ci pikawa dziadek wysiądzie, panie Słowianin.
Co do Adasia, wątpię czy ty rozumiesz o on pisze w tematach ewolucja i nauka, odrzucasz taśmowo jak cep, a te artykuły są normalne, dla normalnie myślących ludzi, poniżej przeciętnej inteligencji jesteś, jeśli nie chwytasz co tam jest napisane, co nie dziwi, bo do czego mogli się tacy jak ty nadawać ?

  Serpico,  15 dni temu

@jotko49:
Sto tysięcy naocznych świadków, chyba jehowy, jak dojdzie do miliona i dołączą niewidomi i głuchoniemi, to będzie coś, będziesz mógł napisać że jest ich już milion, tylko niech któryś wygrzebie "Zorkę" z piwnicy hahahah
Jakby jakiś niewidomy stwierdził że słyszy odgłos latających spodków, to dla ciebie byłby nausznym świadkiem hahah
Wyłączając twoje prowokowanie, to ...  wyświetl więcej

  Serpico,  15 dni temu

@jotko49:
https://dziendobry.tvn.pl/a/ko(...)8-roku-
Masz link jak chcesz zobaczyć spazmy, "ja tez pracowałem na uczelni", no tak, dopóki nie dostałem kopa w dupę hahahah ......
Oczywiście, ten Friedman o którym on mówi, też wyłapał buta, a od 2019 czeka na inkarnację nową, ewentualnie już ma. ...  wyświetl więcej

  Serpico,  15 dni temu

@jotko49:
Jeszcze bzdety o tych wszystkich tajnych niemieckich projektach z okresu drugiej wojny, tacy byli zajęci kosmitami i spodkami, że nie zdążyli na szczęście z bronią jądrową, świat uratowały badania nad UFO.
Starzeję się, wcześniej nie zauważyłem że ty jesteś odrealniony i to dość mocno, tylko te wieczne wodolejstwo i miksowanie tematów.

W sumie mógłbyś dołączyć do Ko

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19 dni temu

@Serpico: tu nie ma się co chichrać. To potwierdzone twarde fakty i niezbite dowody
https://youtu.be/tu3gaMzRjucDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska