Login lub e-mail Hasło   

Kiedy nastąpił faktyczny upadek portalu eioba.pl

Wraz z wstrzymaniem rejestracji nowych użytkowników, upadła też rekomendacja artykułów, przez dotychczasowych obserwatorów portalu eioba.pl, tzw. „zielonych ludzików”
Wyświetlenia: 1.104 Zamieszczono 27 dni temu

W artykule sprzed roku: Kiedy upadł portal eionba.pl: http://www.eioba.pl/a/5rxh/kiedy-upadl-portal-eioba-pl , napisałem, że upadek portalu nastąpił, gdy admin przestał polecać: „Redakcja poleca” najciekawsze artykuły z końcem 2013 r, być może dlatego, że w 2013 r (w tym czasie) odeszło z eioba.pl grono najlepszych autorów.

 

Jednak jeszcze po zarejestrowaniu się w eioba.pl naszej rodziny w 2017 r, chociaż w mniejszym wymiarze wszystko jeszcze jako tako działało (rejestracja kont, blokowanie kont, średnio wysoka poprzeczka awansu do popularnych, rekomendacja artykułów, itp.). No właśnie ostateczny upadek portalu nastąpił, gdy redakcja  w 2018 r wstrzymała rejestrację użytkowników: „Rejestracja użytkowników została tymczasowo wstrzymana”.

 

Wraz z wstrzymaniem rejestracji nowych użytkowników, upadła też rekomendacja artykułów, przez dotychczasowych obserwatorów portalu eioba.pl, tzw. „zielonych ludzików”, (otwórz zakładkę „głosowali na artykuł „ na przykład: http://www.eioba.pl/a/5oda/hejterzy-w-eioba-pl-znowu-w-akcji i zobaczysz „zielone ludki” rekomendujące artykuł).

 

Ten powyższy artykuł z 05.04.2018, to ostatni mój artykuł z rekomendującymi „zielonymi ludzikami”, podobnie jak: http://www.eioba.pl/a/5nia/system-partyjny Adama Jezierskiego z 22.02.2018 r, http://www.eioba.pl/a/5ocd/tradycja-w-impasie sety1212 z 03.04.2018 r, http://www.eioba.pl/a/5ofl/jak-powstaly-jezyki-i-alfabety-swiata-wersja-boska zakrawarskiego z 09.04.2018 r, http://www.eioba.pl/a/5oge/panstwo-jego-agendy-urzedy-nie-maja-ani-krzty-zaufania-do-obywateli Zdzisława Sadowkiego z 10.04.2018 r,   http://www.eioba.pl/a/5nww/1-procent-najbogatszych-posiada-wiecej-niz-cala-reszta-swiata Andrzeja Marii Sadowskiego z 07.03.2018 r, http://www.eioba.pl/a/5odq/iii-spotkanie-eioby Koriolana z 05.04.2018 r, http://www.eioba.pl/a/5ntu/zagadka-mistrza-alberta Hamiltona z 02.03.2018 r.

 

Jak widzicie 10.04.2018 r, to data graniczna zainteresowania „zielonych ludzików” (obserwatorów eioby.pl) rekomendowaniem artykułów piszących użytkowników eioby.pl, to także data ostatecznego upadku portalu eioba.pl. W tej chwili użytkowników (autorów) piszących, można policzyć na palcach (w styczniu 2020 r  tylko 6 autorów przekroczyło granicę 1 tys. odsłon na tegorocznych artykułach, z tego milord36 sam uzyskał 6.310 odsłon, a pozostała piątka 6.300 odsłon:  Z Sadowski - 1.749 odsłon, M. Sznajder -1.324 odsłony, ja - 1.133 odsłony, A. Jezierski - 1.094 odsłony, seta1212 - 1000 odsłon), a portal istnieje tylko dlatego, że adminowi nie chce się wszczynać procedury likwidacji portalu, tym bardziej, że portal eioba.pl przynosi mu minimalne dochody z odsłon na artykułach starych użytkowników, którzy nie wycofali z eioby.pl swoich artykułów. Jednak radzę już dzisiaj skopiować swoje ciekawsze artykuły, aby nie zginęły bezpowrotnie w razie zamknięcia portalu.

 
Ale, tak prawdę powiedziawszy upadek portalu eioba.pl nastąpił, gdy piszący autorzy przestali się wspierać i przeciwdziałać działalności hejterów, Hejterów namierzonych i podanych jak na talerzu, patrz:http://www.eioba.pl/a/5oda/hejterzy-w-eioba-pl-znowu-w-akcji , http://www.eioba.pl/a/5oyh/hejterzy-w-eioba-pl-to-takze-ci-niepiszacy-wynajeci-do-odrzucania
  

Podobne artykuły


13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 943
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1627
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1412
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 733
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1213
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 735
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1341
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1338
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1619
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 410
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 926
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 754
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1122
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  ryh,  27 dni temu

Eeee...... A obecność na portalu jest przymusowa?

Hahaha Zbyniu i Zdzisek mają 4 zielone ludziki. A gdyby nie było blokady fon Sadosiów byłoby 100 i de Kostków też 100. I 200 punktów za każde pierdnięcie. Zobacz Zbyniu ile Hamiton ma lewych kont
i zielonych ludzików hahahahaa
http://eiba.pl/3
Złóżcie donos do admina. A koniec portalu nastąpi jak Sadosie przestaną na siebie głosować jak wściekłe gęsi, bo to będzie koniec świata.

  Hamilton,  27 dni temu

Zbyniu zielone ludziki pojawiły się na eioba w 2012.
http://eiba.pl/3
Gwiazdorki gęsiego dziennikarstwa mówili wtedy jeszcze 'ja chcem ee' i dopiero od 2017 zaczęli realizować swoje 'ee' na portalu podcierając sobie wzajemnie tyłeczki.. Zbyniu ładne wnuczki masz na tym zdjęciu, ale zaśliniony dziadek łapiący wnuczki za kolana to obleśny widok.

  Koriolan,  27 dni temu

Cóż ...
Mam zupełnie inne zdanie na ten temat ...
Popatrz tu ...
http://eiba.pl/5
Jest zielony ludzik w popierających ...
.
Eioba zaczęła upadać na skutek wojen. Np Vivi vs Skalna.
Ostry upadek rozpoczęło pojawienie się trolla Dyla Sowizdrzała. Jego chamstwo sięgało dna i było t ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  27 dni temu

@Koriolan: łał na szczęście jak Sadosie napadli na Vivi to kormoranek udał, że go nie ma. Potem właził im w dupki i uratował sytuację. I wszyscy zaczęli kochać Kormoranka i ślą mu same czerwone serduszka.

  Hamilton,  27 dni temu

@Koriolan: hahaha - swojego czasu Sadosie byli zachwyceni i piali jak koguty, że mają tyle rekomendacji. Pod moim jednym artem jest tego tałatajstwa ponad 700. Napisz jakieś płaczliwe chomonto z mori jakie to życie jest niesprawiedliwe, piękne, cudne, super i do dupy.

@Koriolan: Sorry ....
Skalna zaatakowała córkę Vivi i to rozpoczęło wojnę.
W sumie nie powinienem pisać o tej wojnie bo mnie wtedy jeszcze tu nie było ...
Sorry Vivi, że o tym wspomniałem ...

  Hamilton,  27 dni temu

@Koriolancio: ty nie czytasz ale wiesz, ciebie nie było ale też lepiej wiesz. Ty kuźwa nie dowidzisz, nie dosłyszysz ale wszystko wiesz. Jak taka stara wiejska klempa i plotkara. I mielisz ozorem jak Kółko Gospodyń Wiejskich pod jaworem. Zapisz się do KGW na swojej wsi. Będziesz przewodniczył obradom przy darciu pierza.

@Koriolan: Nie ma sprawy. Ja wiem, że jeszcze nie raz prawda wyjdzie na jaw, a chowanie się za plecami starszego człowieka / taty jest słabe, ale to nie moja sprawa. Kazali zablokować Sarę, mnie i kilka osób, które lubiły nasze pisanie. Od tej pory uważam ten portal za chore miejsce. Gnije i ropieje coraz bardziej karmione przez nienawiść, pychę i zazdrość. Wiem, że skalna codziennie czyta komenta ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  27 dni temu

@Who cares: wiemy kjujowa, że ty i twoja świta takie ślachetne jesteście. Prawda, sama prawda i tylko prawda przez was przemawia. Ty cierpisz za miliony na imprezach, a Kori z wróblem na portalach opierdala zakonnice, że się źle prowadzą i nie uprawiają sexu ze zwierzętami. Sama kuźwa elyta i słodycz eioby. Hahaha a inni wam zazdroszczą, bo przepełnieni pychą i nienawiścią.

  Koriolan,  27 dni temu

@Who cares: ogólnie to miałem właśnie na myśli ...
Okazało się, że trolle i heiterzy mają przewagę na eioba i zniszczą ją ....
.
CO NINIEJSZYM WIDAĆ JUŻ GOŁYM OKIEM.
.
A powyższy artykuł to potwierdza.

  Koriolan,  27 dni temu

@Hamilton: "kjujowa"
Pisze się Królowo ... Hamie z bramy ....

@Koriolan: a szkoda na to czasu. To tylko marny wycinek sieci, a jaki ten fragmencik ma znaczenie w naszym realnym życiu. Czasem fajnie było tu podyskutować. Ale szybko się okazało, że odmienne poglądy są hejtowane, że posiadanie swojego zdania, które koliduje z ogółem jest piętnowane. Ham pisze sam do siebie już same brednie kolejnt rok. Nikt się do niego nie zwraca, ale on stuka stuka na każdy k ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  27 dni temu

@Koriolan: 'królowa' to tytuł zastrzeżony dla prawdziwych dam. A 'ham' pisze się przez 'ch' buddyniu z rynsztoka. Zapamiętaj i wstawiaj sobie przed nazwiskiem.

  Hamilton,  27 dni temu

@Koriolan: hahaha a czego już ten de Kostka nie potwierdził. ?

  Hamilton,  27 dni temu

@Who cares: i kogo to obchodzi.? Nikt cię tu nie zatrzymuje. Pędź. Nawet na strychu. Hahaha - Ham stuka a Kormoranek 14 tys razy milczy i głaska klawiaturę zadumany jak fizolof z oślo.

  Hamilton,  27 dni temu

@Who cares: kjujowa jak tak paczam to ja piszę sam dla siebie a każde twoje wejście na wybieg to owacje i oklaski na stojąco. Hahaha jak na widok mola z szafy.

@Who cares:
No nie tak szybko, najpierw na początku zanim mi nie pokazałaś eioby, był ten z osiedla co cię popychał, potem jak przestał zniknął, następnie były Tumaki i jego konta, twoje konta, córki konta, za to zostaliście usunięci, następnie powrót, znów to samo, potem zdaje się nikt cię nie popychał i były "Drogi samotnych wilków", potem jakieś gadki o tym że masz partnerkę, następnie k ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  27 dni temu

@Koriolancio: NINIEJSZYM WIDAĆ JUŻ GOŁYM OKIEM, że sami heiterzy na eioba i tylko ślachetny pociot równie ślachetnego wróbla bez siekaczy się ostał. Kwiczący Łoś.

  Serpico,  27 dni temu

@Koriolan:
Wszystko co piszesz jest ciekawy jak i ty sam, czemu ja się nie wtrącam w sumie w 90 % tych waszych dyskusji o niczym ? Czasem się pośmieję, bo ile można odpowiadać na bzdety, w końcu się nudzi, żeby daleko nie szukać, Barkarz na przykład pisuje dalej, jedyną osobą która się go czepiła była Vivi z głównego konta, wcześniej chyba też coś tam muliła, z wcześniejszego głównego, Seta ...  wyświetl więcej

  Serpico,  27 dni temu

@Koriolan:
Dyl kiedyś stwierdził w prywatnej rozmowie że dyskusje z tobą, czy krzywym, to taka zabawa z truchłem i miał rację, jak może nie docierać że gdyby Jezus prowadził życie płciowe to by popełnił po prostu grzech skoro nie był żonaty, nie wiem i nie chce wiedzieć, takie coś wymyślić może tylko ktoś totalnie zidiociały, cały czas powtarzasz że ktoś nie żyje już i dodajesz "Niech umarl ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  26 dni temu

@Serpico: skończy się tym, że Kori i wróbel staną na ślubnym kobiercu, powiedzą sobie sakramentalne TAK przed Brudzińskim i adoptują krzywego Maniusia. Zakrawa będzie służył do mszy, a kjujowa wyprawi wesele w oślo, bo ją stać. Fon de Sadosie nadadzą im tytuły ślacheckie plastikowym mieczem po kądzieli by byli weseli a oscar zagra na wiolonczeli by już nie jęczeli.

  Hamilton,  26 dni temu

@Serpico: nie tłumacz mu, bo on jest na kolejnym etapie rozwoju. On pisze, że już nie wierzy w to co wie. Teraz będzie wierzył chyba tylko w to czego nie wie. A że niewiele wie to wiara jego będzie wielka jak ocean albo nawet jak kałuża po deszczu. RD to je ono.

  Koriolan,  26 dni temu

@Who cares: masz rację ...
To tylko strata czasu ...
Choć lubię tu gadać Mo, że heiterzy mocno hejtują ...

  Hamilton,  26 dni temu

@Koriolancio: hahaha - dużo życia im nie zostało. Musisz umrzeć, pochować umarłych i żyć wiecznie. Czy jakoś tak. Jesteś nieśmiertelnik jak ten październik. Taki Chrystus zmartwychwstał raz, a wy z wróblem po porzygu woda z kwiatków i na nogach. Siła natury, prawo naturalne i dawaj kolejny posiad. Buddynie niezłomne.

  Hamilton,  26 dni temu

@Koriolan: hahaha - lubisz gadać Mo, bo tata był w ORMO ?

  Koriolan,  26 dni temu

@Hamilton: kwii kwii kwiii ...

  Hamilton,  26 dni temu

@Koriolan: hahaha mógłbyś się poiskać i podrapać po jajkach przed i po kwiczeniu. Miałbyś jeszcze więcej szacunku, 'ałtoritetu' i charyzmy.

  ryh,  26 dni temu

@Koriolan: "...Wracają tu czasem starzy uczestnicy ale trolle serpo i hamilton szybko udowadniają im, że nie warto..."
Mnie Hamilton, po powrocie, przyjął dość sympatycznie. Czy już jestem podejrzany z tego powodu?

@ryh: ech. Wygadałeś się niepotrzebnie. I Wysoko Ynteligentny 'jusz wi', że ryh to Hamilton. A czy odwrotnie jeszcze 'ni'. Haha narazie siem 'smarzy' w sosie wlasnawym.

  Koriolan,  26 dni temu

@ryh: cóż ...
To już stwierdzono DAWNO ...
Trolle i heiterzy karmią się głupotą ludzi normalnych ...
Ludzie ich popierają BO TO ICH nie dotyczy.
Nie atakują Ciebie więc ich wspierasz i tak heiterzy zdobywają poparcie ...
Posiedzisz tu trochę to zobaczysz kto jest kim ...

  Koriolan,  26 dni temu

@ryh: ham-ilton punkty (-1,-2,-4,-3)
Popatrz KTO publikuje artykuły na eioba ...
Heiterom zależy tylko na zalewaniu eioby gnojem ...
I robią to skutecznie przy poparciu takich jak Ty, Dr Jekyl , seta i Marcin Sznajder , jotko koło, i inni ..

  Koriolan,  26 dni temu

@ryh: nie musisz nawet sam publikować artykułów, żeby zobaczyć co się stanie ...
Możesz zapytać Vivi, Sicińskiego, Marcina Sznajder, Heneara a nawet mnie ...
Dlaczego skasowaliśmy swoje artykuły na eioba ?

@Koriolan: łał rentę przynieśli.Ty widzisz. A swoich minus kilka tysięcy nie widziałeś. Ale teraz masz szansę.

  Koriolan,  26 dni temu

@ryh: popatrz na artykuły diobo ...
Z CZYM/kim on walczy ?

@Koriolan:
Próbka nauczania Wróbla, kolegi Koriolana.
Piotr Wróbel
6 listopada 2018 o 22:33
Gorczyca, Arturku, czy jak ci jest.
Mnie mozesz odwiedzić. Ja jestem dwurura, to zasze się dogadamy. Jak ci sie znudzi to zawsze kozy i owce dam ci do dyspozycji.
Podać ci adres?
Ps do apteki nie wstępuj. Mam lanoliny pod dostatkiem
...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Nie tylko policja, razem z twoimi artykułami, także centrum przeciwdziałania sektom.

  Hamilton,  26 dni temu

@Koriolancio: wszyscy tępią heiterów i przez pomyłkę ci stawiają minusy. Prawie 4 lata pod rząd. Kilkanaście tysięcy razy. Ja też bym cierpiał.

  KoLo,  27 dni temu

Przeceniasz się pajacu tzw. autorze :))
https://www.independent.ie/sty(...)26.html

@KoLo: hahaha - wsadził swój zakuty łeb w cudze zdjęcie i rżnie jasnowidza eioby. Nie na darmo ślachetnie urodzony Australopitek leżał na polu kapusty w Niemczech wśród głąbów. Hahaha playboy żeglujący swym luksusowym jachtem po deszczu w kałużach Szczecina.

  Hamilton,  26 dni temu

E tam, admin zbija miliardy na artykułach fon Sadosiów i de Kostków. A drugie tyle na komentarzach Kormoliancia i krzywego Mańcia.

  Hamilton,  26 dni temu

Panie de Koska, pan się chwali tymi zielonymi ludzikami czy na nich skarży. Pamiętam, że pialiście tu jak dwa wykastrowane koguty jak dużo macie rekomendacji. Hahaha - ja mam tego tałatajstwa ponad 700 pod jednym artem.
http://eiba.pl/3
Mam już zacząć walić łbem o asfalt z dumy czy się jeszcze wstrzymać ?

  Hamilton,  26 dni temu

Panie de Kostka - paczaj jeden art i ma ponad 23 tys. odsłon, a ty udupiłeś 73 arty i masz 110 tys. Nie dziw się, że portal upada. No jak ma nie upaść przy takich gwiazdorach.

  Koriolan,  26 dni temu

@Hamilton: ech ...
Wysokie loty ham-iltona ...

  Hamilton,  26 dni temu

@Koriolan: mylisz się. Jest conajmniej kilkanaście lepszych co nie jest dla mnie powodem bym pisał o sobie z wyższością. W odróżnieniu od Sadosiów nigdy nie uważałem się za dziennikarza. Jestem AMATOREM.

Sadysta i masochista żyją w symbiozie.
Sadystę podnieca znęcanie się nad masochistą.
Masochistę podniecają ataki sadysty..
Codziennie próbują dojść do orgazmu. Czasem się udaje. Nazywają to miłością.

  Koriolan,  26 dni temu

Diobo zaproponował by zgłosić eiobę na policję ...
https://dyzurnet.pl/formularz/
Może się przyłączycie ?

@Koriolan: homofobię Budzinskiego też można zgłaszać.? A opisy współżycia ze zwierzętami ? Wysyłamy ? Bezpodstawne oskarżenia o morderstwa, kradzieże, oszustwa. Co robimy.? Korciu poradź się óconego i działajmy.

  ryh,  26 dni temu

@Koriolan: A może zgłosić do Interpolu od razu? Albo do Gwardii Szwajcarskiej?

  Hamilton,  26 dni temu

@ryh: na wszelki wypadek proponuje też do ORMO, Cherlaka Holmesa ze Śwecji i óconego w piśmie.

  Koriolan,  26 dni temu

@ryh: skoro podoba Ci się gnojówka w jaką trolle zamieniły eiobę ...
To MIC nie rób ...
Wspierają trolle ...

@Koriolancio: jak już z wroblem nawrzucacie zakonnicom, że nie współżyją ze zwierzętami to szybciutko lecisz na eiobe walczyć o jej morale. Ty się poświęcasz w tej walce z gnojem. Jesteś już cały utytłany.

@Koriolan
Teraz to ciekawie wygląda :) , zielone ludzki, to są przecież automaty internetowe, jak ten syf na który głosuje podobny, panie doktor rancie informatyki hahahhahahahaaahaha
Dalsza część ciekawych rzeczy, ciekawe że do momentu multikont Vivi, nikt nie miał takich cyrków, były przed nią, ciekawe że miała z tego co pisze, przestać pisać, po usunięciu stąd za multikonta jej i ...  wyświetl więcej

  ryh,  26 dni temu

O mój bosze, o mój bosze. Gdzie ja trafiłem naiwny. Myślałem: ludzie piszą, czytają, wzbudza to ich emocje, spierają się ze sobą. Powściągliwie lub mniej powściągliwie. A tu co? Zielone ludziki, multi-konta, frakcje, stronnictwa, bany wykluczenia...I to wszystko za free, w czynie społecznym.Podoba mi się to. Zostaję.

@ryh: ... :)))))))))))))
Dawno mnie tu nie ubawił tak czyjś komentarz jak ten ..., tu jeszcze nie jedna afera szpiegowska i niejeden spisek wyjdzie na jaw ... :)))))))))))))))))

cytuję Who Cares aka Vivi :
"Gdyby szczyty mogły rosnąć to Zbigniew ma niezagrożoną pozycję na top debilizmu, szowinizmu, głupoty, ciemnoty,idiotyzmu i wiele wiele izmów... że też na ziemi chodzą takie bezrozumne stworki matołki:)"

"@Zdzisław Sadowski: poda mi Pan swój adres? Wyślę kwiaty uwielbienia i absolutnego poparcia. Czekoladki? Alkohol? Sztucznego penisa? Gorset na pana brzu

...  wyświetl więcej

Sadysta i masochista żyją w symbiozie.
Sadystę podnieca znęcanie się nad masochistą.
Masochistę podniecają ataki sadysty..
Codziennie próbują dojść do orgazmu. Czasem się udaje. Nazywają to miłością.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska