Login lub e-mail Hasło   

Krajobraz po koronowirusie

Pytanie, czy po przejściu epidemii koronowirusa, będziemy mogli się spotkać on line w niezmienionym składzie w portalu eioba.pl?
Wyświetlenia: 716 Zamieszczono 12 dni temu

W komentarzach do artykułu seta1212: http://www.eioba.pl/a/5wh0/strach-granice-ataku-remake , zażartowałem sobie: Co za niefart: https://gazetabilgoraj.pl/posz(...)zymany/ , Zamiast: "To, że jesteśmy w dupie, to jasne" powinno być: "To, że jesteśmy w ciupie, to jasne". Przepraszam Januszu D, ale nie mogłem się oprzeć. Pozdrawiam

 

Zażartowałem sobie, bo w obecnej chwili (czasie), tylko spokój, dobry humor, może nas uratować od apatii, strachu i paniki. Tym bardziej, że jak widzę większość aktywnych autorów eioby.pl jest raczej w wieku zagrożonym ciężkimi objawami zakażenia koronowirusem, nie wspominając o stosownymi do tego wieku chorobami współistniejącymi.

 

Pytanie, czy po przejściu epidemii koronowirusa, będziemy mogli się spotkać on line w niezmienionym składzie w portalu eioba.pl? Dlatego apeluję do hejterów eioby.pl, zakończcie wasze hejtowanie tj. nienawidzenie innych, zamieszczanie w Internecie (portalu eioba.pl) obraźliwych i agresywnych komentarzy do współużytkowników.

 

Przez te wasze hejtowanie, większość nie piszących, ale czytających tutejszych autorów, tzw. „zielonych ludzików”, jak pisze Zbigniew Kostka w artykule: http://www.eioba.pl/a/5w4z/kiedy-nastapil-faktyczny-upadek-portalu-eioba-pl , odeszła z aktywności w eioba.pl na początku 2018 r. I chociaż w swoim artykule: http://www.eioba.pl/a/5wiu/do-heneara , seta1212, zachwala możliwość pisania w portalu eioba.pl, to musi się liczyć z tym, że wszystko ma swój początek i koniec.

 

Tak się złożyło, że nasza rodzina przed zalogowaniem się w eioba.pl, pisała w MM Moje Miasto, wiadomościach24.pl i interia360.pl. Niestety wiadomości24.pl i interia360.pl zostały zamknięte. „Okazało się, że między bajki można wstawić twierdzenie, że to co wstawimy do Internetu, już tam zostanie na wieki. Przekonaliśmy się o tym na własnej skórze, gdy zamykano portal Interia360.pl, czy serwis wiadomości24.pl”, jak pisze Zdzisław Sadowski w artykule: http://www.eioba.pl/a/5vbz/wydawanie-ksiazek-z-naszymi-opowiadaniami-wlasnym-sumptem

Dla porządku dodam, że społecznościowy portal MM Moje Miasto, został przejęty i wydawany jako NaszeMiasto.pl pod profesjonalnym nadzorem Grupy Polska Press.

 

Ale póki co „warto tu pisać”, z czym zgadzam się z seta1212, bo eioba.pl to już ostatni dinozaur typowego portalu społecznościowego, szkoda tylko że hejterzy swoimi komentarzami zaśmiecają nasze artykuły, że spowodowali ucieczkę z portalu tzw. „zielonych ludzików”, że tematyka wstawianych artykułów jest coraz bardziej błaha.

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1277
12
komentarze: 68 | wyświetlenia: 1006
12
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1612
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1413
12
komentarze: 93 | wyświetlenia: 786
12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 2039
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1518
11
komentarze: 72 | wyświetlenia: 785
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1016
11
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2112
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 502
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 449
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1219
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  12 dni temu

Ciekawe czy bez pomocy rodziny Marysieńka przeskoczy do popularesów przynajmniej raz ?
Marysiu ty uważaj by ci wirus nie zdziesiątkował rodziny, bo bez tych 5 punktów za friko będziesz cienko piszczał. Hahaha - heiterzy wam nie dają rozwinąć skrzydeł. Napiszcie łzawy art i ogłoście znów bojkoty panny Kokoty.

  Hamilton,  12 dni temu

Marysiu nie róbcie nam tego i nie odchodzcie. Wielu z nas strzeli sobie w łeb z rozpaczy i żalu, że brak takich gwiazd. Tamte portale sobie funkcjonowały do czasu gdy tatuś z wujkiem zaczęli pisać. Wtedy je pozamykali.?

  Hamilton,  12 dni temu

Ślachetnie urodzony pan de Kostka żyje, bo zagłosował. Kamień z serca. Mam nadzieję, że pozostali są w dobrej formie tylko jakby ostrożniejsi niż zwykle. A dziecko czeka na wsparcie rodziny.

  Hamilton,  12 dni temu

Marysiu ty dzwoń do wujcia de Zbigniewa. Niech ogłasza sukces. Najwięksi jasnowidze nie przewidzieli, że zaraz będziesz miał 5 punktów. Taka niespodzianka. Ten talent Marysia ma chyba po tacie.

  Hamilton,  12 dni temu

Hahaha - ło matko heiterzy wygnali ci 'zielonych ludzików'. Marysiu zielone ludziki to tzw. boty internetowe. Tatuś i wujcio są nimi zachwyceni, bo rekomendują ich ponadczasowe dzieła, ale ty trochę więcej czytaj i myśl zamiast się kompromitować.

  Hamilton,  11 dni temu

No wreszcie jest fon Zdzisek. Tak się bałem, że zaniemógł. Hahaha - no i genialne dziecko genialnej rodziny dziennikarzy przejdzie dalej. Jak zwykle. Marysiu nie zapomnij się odwdzięczyć.

@jotko49: Patrząc na pana odrzucenie mojego artykułu, cieszę się że Serpio napisał o panu parę słów prawdy. Należało się to panu!

@Andrzej Maria Sadowski: Spokojnie panie Jędrek, odrzucenia też są potrzebne, musimy poddawać się krytyce, by nasze pisanie uczynić jeszcze lepszym. Ja dam panu za to punkt.

  jotko49,  10 dni temu

@Andrzej Maria Sadowski: Zauważ że odrzuciłem za spamowanie i reklamę swej rodzinki. A sensu w tych kilku zdaniach wydukanych mikro, więc byłaby niska jakość. Promować więc nie było co. Radość twa przedwczesna, czekaj na swą kolejkę z stekiem "prawd" które i wam się sięgną. Tym samym określasz swą prawdziwą naturę jako i on raczył przedstawić swą osobę. Kwestia tylko doboru słów i kłamstw wyartykułowanych. Pzdr. niezbyt entuzjastycznie...

@szubrawiec: Miałem ci przypunktować a wyszło jak los zdecydował- przeznaczenie?

@jotko49: Niechcący, ale pragnący?

@szubrawiec: Raczej podświadoma reakcja na śliskość w mętnej wodzie;-)) sorki.
Glukometr przed min. pokazał 86mg/dl wybacz więc że nie słodzę...

  Hamilton,  10 dni temu

@szubrawiec: jasne, należy sie Marysi dodatkowy punkt, że posłała nas do artykułu pana de Kostki, który wyraźnie określił moment, kiedy portal zaczął upadać - jak tylko nasze gwiazdory przenieśli się do nas, bo ich wykopali z innych. Należą się też jeszcze 3 punkty za pochodzenie starej ślachty - -robotniczo-chlopskiej.

  Hamilton,  10 dni temu

Widzisz Marysiu jakiś zdolny. Wystarczą ci 2 głosy i w popularnych. Po fon tatusiu i wujku de Zbigniewie.

  Koriolan,  10 dni temu

Hmm...
Autor zdaje się nie wiedzieć kim są heiterzy. Hamilton i serpico to ludzie, w osobowości których tkwi heitowanie. A więc nie mogą przestać póki nie umrą. Na koronawirusa lub inaczej. Po prostu żyją heitowaniem. Prośby i groźby niczego tu nie zmieniają.
Ciekawa i znamienna jest jedynie reakcja innych ludzi np seta, Szubrawca czy Marcina. Jedni popierają heiterów inni są obojętni.
Wynik ich postaw widać na portalu...

  Hamilton,  10 dni temu

@Koriolan: zgadza się! I kozia bozia nie może rozwinąć skszideł, bo głupszych od niej brak. Pożałowania godna obojętność.

Mam nadzieję, że to wszystko szybko się skończyDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska