Login lub e-mail Hasło   

Nick dla Wybrakownanego knura, czy szubrawca

Ojciec Zdzisław powierzył mi misję utworzenia rodzinnej komisji do sprawy wyboru nicka dla: „Wybrakowany knur”, lub „szubrawiec
Wyświetlenia: 1.348 Zamieszczono 12/04/2020

@Zdzisław Sadowski: Panie Zdzisławie! Proszę powołać - na moją prośbę i w moim imieniu rodzinne konklawe, składające się z pańskiej rodziny + pan Zbigniew z małżonką i uradzić; czy mam pozostać przy knurze, czy powrócić do szubrawca. Chyba, że zaproponujecie mi jakiś inny, ciekawy nick. Mówię poważnie i zastosuję się do wyniku tych obrad. PS Wesołych, bo pan mimo, iż ateusz, to jednak zapewne zasiądzie do sfiontecnego barscyku. Zdrowia.

Ps. Błąd. Cała nasze rodzina zawsze była i jest chrześcijańska. Patrz: http://www.eioba.pl/a/5h1z/szczecinska-opowiesc-wigilijna

Ojciec Zdzisław powierzył mi misję utworzenia rodzinnej komisji do sprawy wyboru nicka dla: „Wybrakowany knur”, lub „szubrawiec”. W pierwszej kolejności pomyślałem o synonimach knura i szubrawca:

Synonimy do słowa „knur”    

       .  palant,

i chociaż rodzinę kusiły takie nazwy jak: prosiak, bydlak, gnida, kanalia, łachudra, łajza, menda, nędznik, padalec, skunks, szuja, śmieć, palant, pierdoła, wszarz, ladaco, niecnota, pętak, sukinsyn, łachmyta, gnojarz, śmierdziuch, hiena, manipulant, lawirant, kryminalista, recydywista, obszarpaniec, to jednak do dalszej selekcji wybrali mniej wyraziste, takie jak: łachudra, skunks, ladaco, niecnota, manipulant, padalec, wszarz, pętak, hulaka. Większością głosów rodzina wybrała na nicka synonim szubrawca: skunks.

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1466
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1578
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 2039
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1199
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2380
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 2783
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1547
10
komentarze: 69 | wyświetlenia: 669
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1423
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2314
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 969
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3375
10
komentarze: 20 | wyświetlenia: 1135
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

AHAAAHAHAAH, popłakałem się, "ojciec" napisał :
cytuję Zdzisław Sadowski:
" Widzę, że nie możesz się zdecydować pod jakim nickiem występować w eioba.pl. Proponuję rozpisać konkurs na adekwatny do charakteru twoich tekstów i komentarzy nick. Spokojnych świąt!"
http://eiba.pl/38qky

Ty napisa

...  wyświetl więcej

Łał - ciekawe czy to ponadczasowe dzieło dziennikarstwa obywatelskiego przejdzie do popularnych bez pomocy rodziny fon i śwagra zde w papilotach i ślafroku? Frelka Elka już na czatach.

Wybrakowany knur bardziej mi się podoba od skunksa.

@Adam Jezierski: Zatem trzeba pójść na kompromis, panie Adamie. Pozdrawiam wszystkich w tym dziwnym i zarazem ciekawym okresie świątecznym.

Tja, wszyćko się zgadza...tylko niepokoi mnie trochę ten mój komentarz, który został przytoczony w tym artykule. Albowiem, ja, nie stawiam kropki po "PS", a tu jest. Kto i po co zamieścił tę kropkę, skoro z najnowszymi zasadami pisowni po "PS" nie stawia się kropki. Czy jest coś, czego nie wiem?

@Wybrakowany skunks: Sracz jest twój. tzn: Kropka jest twoja. Pozdrawiam!

@Andrzej Maria Sadowski: hahaha - kropkę zwracasz i wracasz do rodziny, do sracza. Godne to i sprawiedliwe. Smrodiček ale tèplicko.

@Andrzej Maria Sadowski: Ty masz fart, Jędruś, że pałam do was wielką sympatią, bo tak bym śmignął ojcu w tego rumianego arbuza, że z niuchawy sinej, uszłoby jeszcze z pół musztardówki aldehydu octowego. Pozdro!

  Hamilton,  13/04/2020

@Wybrakowany skunks: kto by nie śmignął ? Każdy. Jeszcze by poprawił. Tylko, że się ludziom chyba nie opłaca za pół masztardówy. Skorupa niby rumiana a w środku pusto. To rodzinne chyba u naszych gwiazdorów..

@Hamilton: Tja, muśtaldówa to ikona i kultowy obraz mojego, powykrzywianego tym szkłem dzieciństwa. Ech...rozczuliłem się teraz trochię...a jak ćwirkał Kaziuk Grześkowiak: W przepysznie rżniętej wina szklanicy
Zasnął gdzieś na dnie musztardy smak...

@Wybrakowany skunks: obce mi są takie takie traumy dzieciństwa, bo mojego ojca widziałem pijanego dwa razy w życiu. Raz na jakiś urodzinach szukał marynarki, która miał na sobie a drugi jak nam się córka i siostra urodziła. Ale jako pachole przeczytałem trylogię Grzesiuka i pewnie w jakimś stopniu mnie ukształtowała.

@Hamilton: 'Boso ale w ostrogach', 'Pięć łat kacetu' i 'Na marginesie zycia'. Po ponad pół wieku bez zaglądania w Internet. Zrobiły wrażenie.

  Serpico,  12/04/2020

Też mam parę pomysłów na nicki :
1.StatysycznaKostkaBrukowa
2.Giacomo el nino de sanatorio.

Ładne ? Właśnie, bo zapomniałem dopytać, mama się dowiedziała o romansach taty w sanatoriach ? Jeśli się dowiedziała, było coś ciekawego ? Jakaś mała przemoc domowa, coś w tym stylu, jeśli tak, poproszę artykuł.
Z taty to taki że tak powiem niecnota chyba tak ? Czy nie ?

@Serpico: Niezłe, ale cicho sza. Pozdrawiam

  Hamilton,  12/04/2020

@Serpico:
Alfonso z Ciechocinka,
Postrach Stoczni,
Gwiazda dupelka,
Dwa Soprany ze Szczecina,
Łowcy Odsłon,
Maczuga z dzielnicy uciech.

@Hamilton: Mówią, że złego diabli nie biorą. I rzeczywiście, hejterzy w komplecie!

@Zbigniew Kostka: E tam. Też mi wielki komplet. Mowią też, że rodzina fon Sadosiów i de Kostków to komplet o mocy 6 pierdnięć. Zanim ślachetny de Zbysio zdąży przetrzeć oczy to mu każdy gniot w popularne wskoczy.

skunk: typ av lång­svansat mård­djur som ger i­från sig ett illa­luktande sekret

Twoj nick -skunks- jest zle napisany
Wlasciwie jest -Skunk- co znaczy tchórz !
ger illa­luktande sekret = wydziela smierdzaca ciecz.
Ostatnia -S- znaczy, ze cos jest jego np. Skunks zona !
A wiec Skunk, a nie Skunks
Zakladajac, ze -eioba-nie jest twoja, bo jesli tak to: Skunks eioba !!
Trudne ??

@zakrawarski: Jak cholera. Jeżeli możesz, to zapodaj to mnie językiem Basków. Będzie łatwiej !!

@Wybrakowany skunks: Poza tym, taki był wynik obrad konklawe - von sadow, a z takim werdyktem się nie dyskutuje! !?

@Wybrakowany skunks: Konklawe skonczylo sie na ...klawo
co znaczy m/w tak sobie, a skunks nie jest klawo, to raczej ... niemrawo !

@zakrawarski: Co zatem proponujesz?

@Wybrakowany skunks: Kup sobie mlotek !
Kiedy widzisz kogos z korona na glowie walnij z calej sily korone i nosiciela.
Nawet jesli w ten sposob pozbedziesz sie przy i nie....przy...ja....ciela !
Mlotek masz....pod reka ! Wajnij !!

@zakrawarski: tyle wisz a nie wisz, że w polskawawym jenzyka som polskawawe znaki. A to take proste półnalfabeto z mlotkiem i bes mlotka.

Ot qrwa fa, wąsate truchło mojego Szuberka przemianowało w zwierza leśnego...choć jak zerkam w błoto i biotop ssaka, toto by się poniekąd zgadzało...kryje każdą gotową samice i kopuluje ok. sekund 60, po kiego uja się trudzić czasowo dla głupich kokot?;-)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska