Login lub e-mail Hasło   

Dowcipy

Dlaczego jedni dręczą drugich?
Wyświetlenia: 434 Zamieszczono 24/04/2020

https://www.youtube.com/watch?v=9A9ZxIrc9CE

Wyżej - Dowcipy Regana (smakowite i trafne)

Ta "bieda"  przeminęła (myślę tu o komunizmie) - to i może szlag trafi kapitalizm i wszelkie hierarchie i "zboczony" w kierunku reżimu ustrój demokratyczny? Może zdarzy się "cud" i zaczną przewodzić nam  mądrzy ludzie?  Ale by było fajnie.  Ale...

 

Dlaczego jedni dręczą drugich?

 

 

 Czy "/pomocną.grożącą?"  nam G5 technologią (urządzeniami) można będzie  kontrolować/zmieniać  zachowania - modyfikować uczucia, myśli - świadomość? 

Naukowcy uspakajają , że wszystko będzie OK i pokazują zalety  technologii G5. Warto się z ich uwagami zapoznać:

https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/10-najwazniejszych-pytan-o-5g-oto-jak-odpowiada-na-nie-nauka/lymt92q

Ale? Nikt na świecie nie wie jak naprawdę działa nasz organizm. Wiedza o pracy mózgu i jego programach  (jako cudownego komputera) o pracy umysłu (jako operatora) jest w powijakach. Przyznajmy to!!!

Nasze zmysły odbierają wibracje pochodzące z zewnętrznego świata a interpretuje te wibracje nasz umysł korzystając z "programów" umieszczonych w mózgu przez Naturę. A więc, prawdopodobnie i my sami i wszystko co nas otacza to WIBRACJE.

A wszystkie G i to 5 z użyciem wysokich częstotliwości  mogą być użyte nie tylko dla dobra ludzi. I jak wszystkie (wynalazki techniczne) mogą być użyte w celach militarnych i negatywnych gospodarczych i zdrowotnych. Dlatego warto poznać , na ile to dla każdego możliwe, i te dobre i złe strony każdego naukowego osiągnięcia i uważnie patrzeć " na ręce" tych, którzy te wynalazki wprowadzają w nasze życie. I społecznie kontrolować sposób ich użycia (prawo - ustawy, zarządzenia etc)  I rzecz jasna masowo protestować ... nawet dlatego by zainteresować takim wynalazkiem większą ilość ludzi.

Wszystkie wibracje niosą energię . Więc, odpowiedni zestaw wibracji może zmieniać osobowość. To fakt  !!!! Nauka już to przetestowała.

Być może, że wykorzystując techniczne urządzenia G5 (gęsta sieć anten, możliwość zmian częstotliwości i mocy, ukierunkowanie strumienia w jeden punkt etc) jakiś skretyniały , grupowy operator, wpadnie na niecny pomysł by zrobić z nas stado gamoni - zombi. Wystarczy, że "podkręci" takie to cechy osobowości:

 Zdarza się, że negatywne emocje nami zawładną i stworzą sytuację akceptującą wszelkie energie nastrojone na podobną częstotliwość. Emocje moją wtedy czym się karmić. Z chwilą gdy  negatywne emocje przejmą władzę nad nami  akceptacja cierpienia  wzrośnie. Stajemy  się wtedy ofiarą lub oprawcą. Chcemy zadawać cierpienie albo cierpieć.. 

Z nagromadzonego bólu powstaje negatywne pole energetyczne, wypełniające ciało i umysł. Jest to niewidzialny, odrębny byt - ciało emocjonalne.

Niektóre ciała emocjonalne są nieznośne, ale stosunkowo mało szkodliwe - trochę jak rozkapryszone dzieci. Zdarzają się też jednak złośliwe, niszczycielskie potwory, istne demony. Część z nich posługuje się przemocą fizyczną, ale znacznie liczniejsze uciekają się do przemocy w sferze emocjonalnej. Jedne napastować będą ludzi z twojego bliższego lub dalszego otoczenia, podczas gdy inne zaatakują  swojego żywiciela. Myśli i uczucia z takich dramatycznych doświadczeń  życiowych przybierają wtedy głęboko negatywny, autodestrukcyjny odcień. Często bywa to przyczyną schorzeń i nieszczęśliwych wypadków. Niektóre ciała emocjonalne doprowadzają swoich żywicieli do samobójstwa.

Ciało emocjonalne walczy o przetrwanie - tak jak każdy byt. Przetrwać zaś zdoła tylko pod warunkiem, że skłoni nas, abyśmy bezwiednie z nim się utożsamili. Może wtedy przejąć władzę, "stać się nami" i za naszym pośrednictwem żyć. Potrzebuje nas jako narzędzia zdobywania "pokarmu". Będzie się żywiło każdym doznaniem, które wibruje pokrewną mu energią - wszystkim, co rodzi nowy ból pod jakąkolwiek postacią: gniewu, skłonności niszczycielskich, nienawiści, rozpaczy, dramatycznych emocji, przemocy, a nawet choroby.

Oczywiście nie jesteśmy tego świadomi i będziemy twierdził z zapałem, że wcale bólu nie pragniemy. Ale jeśli uważniej się przyjrzymy, zobaczymy, że nasze myślenie i zachowanie podporządkowane jest temu, aby ból nie ustawał - zarówno własny, jak i cudzy.

Przy świadomości tego procesu, cały ten schemat ma szanse zaniknąć. Bo trzeba być obłąkanym, żeby pragnąć cierpienia dla siebie lub innych, a nikt nie jest obłąkany świadomie.

Bolesne emocje  z przeszłości żyją w naszej pamięci. Dotyczą także wszystkiego, co wycierpieliśmy w dzieciństwie z powodu nieświadomości świata, w którym zdarzyło nam  się urodzić.

Ciało emocjonalne może dać znać o sobie pod wpływem jakiegokolwiek bodźca, który uruchamia echa dawnych bolesnych zdarzeń.

Wystarczy myśl czy też niewinna uwaga kogoś z najbliższego otoczenia. W rozwoju chodzi więc o to by nauczyć się kontrolować to co czujemy, myślimy... i rzecz jasna to co piszemy. Ideałem jest być jednocześnie użytecznym i nie wadzić nikomu... słowem, myślą  i czynem.

https://www.youtube.com/watch?v=FzyiDGiUT0I

 

 

Podobne artykuły


11
komentarze: 22 | wyświetlenia: 743
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1099
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 651
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1017
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 452
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 866
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1244
9
komentarze: 44 | wyświetlenia: 916
9
komentarze: 36 | wyświetlenia: 875
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 781
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 618
9
komentarze: 16 | wyświetlenia: 522
9
komentarze: 56 | wyświetlenia: 529
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 698
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 716
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

"Dlaczego jedni dręczą drugich?"
Bo mają nadzieję że ci "drudzy" rozwiążą ich problemy. :)

@pokrzywiony: hahaha zaręczam ci Mariol, że ci co jęczą też tym jęczeniem tych drugich dręczą.

  Koriolan,  24/04/2020

@pokrzywiony: Jedni dręczą innych bo myślą, że przerzucają na ni h swoje śmieci a u siebie mają porządek. Tymczasem Ci co kogoś dręczą robią SOBIE kuku...

@Hamilton: Twoja przydatność społeczna oscyluje na poziomie kleszcza wpitego w organizm saka.

@pokrzywiony: hahaha ty Mariol i Korciu, dwa darmozjady wiecie o czym mówicie. Jesteście wbici wszystkimi pazurami we wszystkie możliwe jałmużne i zapomogi z ZUS i pomocy społecznej. Byle nic nie robić i mleć ozorem pod jaworem jak wam źle. I takie pokraki chcą oceniać tych, którzy na nich robią. Byście pod płotem zdechli z głodu.

@pokrzywiony: :-)))

@Koriolan: zapomniałeś kwiknąć Korciu z wdziękiem. Twoje łuśficynie gaśnie w oczach. Ty zacznij wirować w iluzji swojego rozumku albo jakoś tak.

@Hamilton: "Byście pod płotem zdechli z głodu."
Jak widać nie tylko kleszcz, ale jeszcze faszysta.

@pokrzywiony: nie udawaj głupszego niż jesteś Mariol, bo ci to słabo wychodzi. Bez tych co na ciebie robią i którymi tak gardzisz z głodu byś zdechł pod płotem albo wziął się wreszcie do roboty.

@pokrzywiony: "nie tylko kleszcz, ale jeszcze faszysta"
Po prostu heiter...

@Koriolancio: zakładajcie z Mariolek rajtuski i walcie z dowodem do prokuratury. Dodajcie jeszcze złodziej, morderca niewinnych dzieci, oszust, bandzior, debil, kabotyn, szmata i śmierdziel. A ty kuźwa pośliń i obsmarkaj to swoją debilną miłością hipokryty. Bo wy dwaj rycerze niepokalane a inne to hejtery.

Cóż on się tak wścieka ?, przecież wszyscy widzą jak hamilton sobie tu żyły wypruwa w imię dobra publicznego, nikt tu niczego mu nie ujmuje. Biedak haruje jak zdarta płyta w betoniarce.

@pokrzywiony:
Maniek, ty zawsze dużo masz do powiedzenia o przydatności społecznej, a twoja była zawsze równa zero, tak jak Koriolana, jeden kombinator, drugi dwie lewe ręce.
Przydatność ? Jaka ? Kiedyś zadałem pytanie, z jakiego konkretnie powodu należy was szanować i nadal odpowiedzi nie mam, ale konkretnie z jakiego, bo chyba w twoim przypadku nie za jakiś upadły serwis RTV ?
Was nie ma za co szanować, ale tak się domagacie szacunku, wypowiedzi to koszmar następny.

@Serpico: Lepsza zerowa niż ujemna przydatność.
https://www.youtube.com/watch?(...)noST-vI

@pokrzywiony:
Co ty masz z tą maturą ? Matura to jakiś jeden egzamin, tyle masz z tym związku że nawet tego nie zdążyłeś zaliczyć, ZSZ, następnie menelnia zwykła, wódka, radomskie i kineskopy.
Poniekąd z rtęcią i tak się załatwiłeś, społecznie przydatna kupo nieszczęścia.

Zamiast wstawiać ciągle tubę, rób karierę, niech cię wynajmą do pokazywania, szkodliwego wpływu 5g, albo kontroli umysłu, telefonem.

@pokrzywiony: no sam widzisz Mariol ty nie nadajesz się nawet do najgłupszej roboty. Płyty chodnikowe byś wsadzał do betoniarki i wyleciałbyś z roboty na zbity pysk. Już lepiej goryla zatrudnić. Silniejszy, mądrzejszy i tyle jęzorem nie miele. Mniejsze ryzyko, że sobie go w tryby wsadzi.

@pokrzywiony: Mariol jedynym twoim osiągnięciem było wsadzanie łap w stare radia. Porażenia prądem, poparzenia i wybuchy części zamiennych. To sporo, a masz dopiero 50 lat Mariolku. A zapomniałem o tym szerszenie co to wpadł przez okno, ty narobiłeś ze strachu w donice z paprotką ale grzecznie go poprosiłeś by ci nie robił krzywdy i uciekł. Musiałeś być bez makijażu.

@pokrzywiony: łał Mariol nie wiedziałem, że to piosenka o tobie. Szacun. Czapki z głów. To chyba za całokształt twoich dokonań.

@pokrzywiony: "haruje jak zdarta płyta w betoniarce."
Od rana do nocy a czasem po północy :-)))

@Koriolan: hahaha a taki na przykład Koriolancio milczy jak grób 13 850 razy. Na czerwono. Jak łuśficune karbidką linoleum w mauzoleum .

Masz Druhu Marcinie - zdążyłem przyuważyć, tendencję do czarnowidztwa...;-) i nie potrafisz prawidłowo czytać paradoksu szklanki wody;-), więc pozwól, że i ja opowiem Ci dowcip. ...;-) Uwaga opowiadam!;-) Trwa wielkie budzenie ludzkości i nadchodzi 1000 lat przepięknych czasów. Kwacz dogadał się z zajcem, a ten z kitajcem;-) Skoro nie można było wyrwać z lemingowego snu zabieganej gawiedzi przy po ...  wyświetl więcej

@Wybrakowany skunks: Ej... no to mnie masz w radości Druhu Skunksie Miły. Masz rację: Natura zaopatrzyła nas w program Zdrowy Rozsadek albo Chłopski Rozum... i wygląda na to, że i one i dobra nalewka spokojnie wyprowadzają z każdego Wiru Natury. Widocznie Globalna Świadomość Mai co około 100 lat "wkurza się" i popycha w rozwój swoje kiepsko czujące i myślach "komórki". Pozdrawiam Serdecznie

@Marcin Sznajder: Kłaniam się Marcinie nisko...po same...?;-) Pozdrawiam serdecznie;-) Zdrówka z humorkiem;-) Ziemia i wszystko co na niej - jest nasze...;-)

@Mój Przesympatyczny Druh Marcin: https://youtu.be/1bGOgY1CmiU

@Wybrakowany skunks: Już najwyższy czas porzucić różańce i nie zawracać Bogu gitary czczymi i nic nieznaczącymi modłami...czas rozpocząć taniec...;-) https://youtu.be/zpzdgmqIHOQ

"Ciało emocjonalne walczy o przetrwanie - tak jak każdy byt."
Ciało emocjonalne nie jest osobnym bytem. Ciało emocjonalne to... My.
A więc to my wybieramy, cierpieć lub nie.

@Koriolan: o tak Korciu najbardziej wrażliwa jest eiobowa elyta. Nic nie robić, tylko dłubać w nosie, pierdolić i cierpieć. Z tych wydzielin zacznijcie przynajmniej kulać kluski śląskie dla braci żuli i meneli.

Bardziej szkodliwa jest pseudo nauka, niż te całe 5g. Jakie ciało emocjonalne ? Jeśli ma pan jakieś zaawansowane choroby, typu depresja, nerwica, to mają związek z układem nerwowym, leki na te choroby także.
Zwykły telewizor kineskopowy, był bardziej szkodliwy niż 5g, oczy to wypalało, gdyby pan siedział przy takim długo w pobliżu, to dopiero rzeźnia z głowy.
Czerwone wino na co dzia ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska