Login lub e-mail Hasło   

Na operację podczas pandemii koronawirusa?

Rodzina radziła mi, abym zrezygnował z tego terminu operacji (w końcu przeżyłem z tą niewydolnością żylną ponad 15 lat).
Wyświetlenia: 511 Zamieszczono 13 dni temu

30.04.2019 r dostałem skierowanie do szpitala na chirurgię, na operację żylaków. I chociaż żyłę odpiszczelową miałem niewydolną już co najmniej od 2005 r (i jakość z tym żyłem), zdecydowałem się na wyznaczenie terminu operacji. Oczywiście wyznaczono mi termin za ponad rok, na 17.05.2020 r. Spokojnie sobie czekałem, aż przyjdzie czas na operację, aż tu nastała era koronawirusa.

W pierwszy poniedziałek maja, dowiedziałem się że szpitale, wracają do operacji, do zabiegów terminowych (nie tylko ratujących życie), zadzwoniłem więc do szpitala na Pomorzanach, czy mój termin stawienia się na operację (zabieg) żylaków w szpitalu SPSK nr 2 w dniu 17 maja jest aktualny (miałem nadzieję, że termin się przesunie). Okazało się że mam się stawić zgodnie z harmonogramem, no i zacząłem się trochę bać,

 

Rodzina radziła mi, abym zrezygnował z tego terminu operacji (w końcu przeżyłem z tą niewydolnością żylną ponad 15 lat). Nie wiem dlaczego zdecydowałem się jednak skorzystać z tego terminu (czyżby zmotywowało mnie to, że mógłbym opowiadać, że w czasie pandemii koronawirusa, ja miałem operację?), chociaż już nie raz uciekłem przed nożem chirurga, patrz art.: http://www.eioba.pl/a/5mog/czy-to-naprawde-cuda .

 

16 maja sprawdziłem tylko raporty o koronawirusie w Polsce, w województwie i Szczecinie: 16 maja, dwa miesiące od początku naszej dobrowolnej kwarantanny mamy w Polsce 18.257 zakażonych koronawirusem, 90.380 osób na kwarantannie, 2407 osób hospitalizowanych, 915 zmarłych. A w województwie Zachodniopomorskim zakażonych jest 492 osoby wyzdrowiało 280, zmarło 18 osób. W Szczecinie 74 zarażonych 1 osoba zmarła (dzięki Bogu), a w Koszalinie 144 osoby zarażone, 11 zmarłych.

 

17 maja w niedzielę, żegnany niepokojem żony i syna, wybrałem się do szpitala na Pomorzanach na operację żylaków. Zdziwił mnie brak kolejki (jak w dni powszednie) do szpitala. W namiocie zmierzono mi temperaturę (36,2 stopnia Celsjusza), uzupełniono przygotowaną ankietę i skierowano na Chirurgiczną Izbę przyjęć. Sanitariusz wziął moje skierowanie, a po chwili wrócił do mnie, że nie ma mnie w komputerowym spisie pacjentów.  

 

Nie pomógł zapis na skierowaniu z nazwiskiem lekarza, który uzgadniał termin, bo w komputerze zapisani są pacjenci na zabiegi do końca sierpnia?. Uzyskałem tylko zmianę terminu przyjęcia do szpitala na początek września. Nie wiem co o tym myśleć, czy że w SPSK nr 2, mają niezły bałaganik, czy że znowu ktoś uchronił mnie przed nożem chirurga, czy że dano mi czas na zastanowienie, czy w tym wieku warto się jeszcze poddawać. operacjom nie ratującym bezpośrednio życia?

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1461
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1569
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1191
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 2036
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 2711
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2343
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 963
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2305
10
komentarze: 69 | wyświetlenia: 666
10
komentarze: 20 | wyświetlenia: 1132
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 789
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 523
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1358
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

'W Szczecinie 74 zarażonych 1 osoba zmarła (dzięki Bogu)'. Panie fon Zdziś daj na mszę, może dzięki Bogu umrze więcej. Myślę, że rodzina ci to wynagrodzi i tym razem wyjątkowo zagłosują na ciebie.

Mój boże rodzina w takim szoku, że mijają już 2 godziny a tylko dwóch członków zagłosowało. Zawsze był już komplet i art w popularesach..

  Serpico,  12 dni temu

Żylaki ? Da pan radę, co tam żylaki, statystyka się zgadza, także to ważne, koncentrujmy się nad rzeczami istotnymi.
Czemu niepokojem ? Syn zdaje się napisał jakiś artykuł o etapach życia kobiety, może to etap jakiś ?

  Hamilton,  12 dni temu

@Serpico: hahaha - wszystkie żylaste gwiazdory ze Szczecina w komplecie, art fon Zdzisia przepchnięty i o to chodzi. Czas by pan zde Kostka ogłosił sukces.

@Serpico:
Gwizdalewicz?
Co to za jeden ???

@Adam Jezierski:
Zbanowany podobny, miał ileś nicków tu, tylko haseł zapominał i robił nowe, alkoholik, ten od bakterii i grawitacji i innych teorii z jego zapijaczonego łba.
http://www.eioba.pl/u112833/podobny
Ostatnia wieczerza, k.. mać, nie to, wizyta.

@Adam Jezierski: Taki sam "podobny" paranoik jak ty, o ile znajdziesz u Natalii Julii N. swe miejsce przynależne twym objawom... masz nader szeroki wybór, kilka pozycji masz jak w banku.

Pogoda, dołączyła do ponurego obrazu pandemii koronowirusa!

@Zdzisław Sadowski:
http://eiba.pl/ef
Każda epidemia kiedyś się skończy. Nie wiemy, kiedy skończy się epidemia wywołana przez koronawirusa. Wiemy, że po zakończeniu epidemii świat nie powróci do punktu wyjścia. Nastąpią zmiany. Niektóre z tych zmian będą nieodwracalne. Wszystkiego przewidzieć nie sposób. ...  wyświetl więcej

@Zdzisław Sadowski: co tam pogoda. Panie fon Zdzisławie paczaj pan jak rodzina pana wsparła. Wszyscy głosowali na pana. Jaka wzruszająca niespodzianka. Kiedy ogłaszamy kolejne sukcesy, bo na ostatnie pana 25 artów bez rodziny do popularnych wlazłby zaledwie jeden. (.11-5=6 )
http://www.eioba.pl/vonsadow/articles

@Zdzisław Sadowski: o kurde to już nawet u pana statistyka zde jest lepiej, bo aż 4 na 25 :
http://www.eioba.pl/zibi3a/articles

  Koriolan,  11 dni temu

@Zdzisław Sadowski: e tam...
Pandemia to kłamstwo i manipulacja...
A u mnie dzień jest piękny i słoneczny :-)))))

  Hamilton,  11 dni temu

@Koriolan: o tak Korciu. W 'polsce' to ściema a w 'niemcach' prawda. W poniedziałki a we wtorek Korciu zmieni zdanie, by w środę znów coś głupawego chlapnąć z grubej rury, bo podsłuchiwał co jedna baba drugiej babie.... i wlazł na grabie.

  px2195,  8 dni temu

@Adam Jezierski: "Każda epidemia kiedyś się skończy" - epidemia ZSRR - UB - o. stół - 9-11 - GMO - Al-Hg / Covid-X SARS-Y chips & drones & panic prison war łatwo się nie kończy. Nie trzeba wódki by to pojąć. Programowałem driver trybu jądra (kernel mode) kiedyś na WXP - zatem wystarczająco wiem co mówię.

Rodzina, to nasz największy skarb. To właśnie rodzina, stanowi o naszym miejscu na ziemi. Jedną z największych rodzinnych wartości jest bezwarunkowa miłość i przywiązanie. To łagodny świat pełen uścisków i serc, które chcemy chronić. Związana więzami krwi lub nie, rodzina zawsze składa się z ludzi, którzy akceptują to, kim są. To właśnie oni zrobią wszystko, byleby ujrzeć nasz uśmiech. To oni bezwarunkowo nas kochają i wspierają.

@Zdzisław Sadowski: jasne mały cwaniaczku. Szkoda, że nie możesz zarejestrować lewych kont. Byłoby tu Sadosiów jak królików a ty i pan zde za każde pierdnięcie mielibyście już nie 5 ale po 300 punktów z tej miłości rodzinnej do siebie.

@Zdzisław Sadowski:
Skąd wzięło się przysłowie:
- Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu.
???

@Adam Jezierski: gwiazdorów z 'rodziną' wywalili z innych portali i przyczlapali zadekować się tutaj. Admin nie działa więc gwiazdorzą bezczelnie kosztem innych dwa małe cwaniaczki.

@Hamilton:
To chyba lepiej, że admin nie działa.
Można spokojnie pisać o pedofilii księdza Tymoteusza Szydło.

  Hamilton,  11 dni temu

@Adam Jezierski: uważaj, bo będziesz musiał spierd*** na Białoruś.

  jotko49,  11 dni temu

@Adam Jezierski: Domniemanie niewinności nie mieści się w twej podłości. Ty każdemu jesteś bratem kto bez sądu i wyroku zechce zostać katem. Tylko inni skłonni są strzelać czy gazować, adaś woli ich miłować. Dla adasia sprawa czysta, martwy dobry tylko jest faszysta. Dobrzy zatem są rudzi komuniści, oświeceni swym złodziejstwem, zatem czyści...

  px2195,  8 dni temu

@Zdzisław Sadowski: "rodzina, stanowi o naszym miejscu na ziemi." - nie ale Bóg. To wszystko jest najściślej powiązane. Grzech antropocentryzmu jak dla mnie.

  Koriolan,  11 dni temu

Cóż...
Też miałem ustaloną wizytę kontrolną w klinice okulistycznej ale nic z tego...
Takie czasy :-)))

  Serpico,  11 dni temu

@Koriolan:
Co to znaczy też ? Jak śmiesz statystyczne zero, porównywać się z trzonem dziennikarstwa obywatelskiego, jak śmiesz ? Won!
Nikogo nie interesują te twoje przechlane gały, pan Sadowski ... to już inna bajka.
Bajka, baśń, klechda, legenda.

  Hamilton,  11 dni temu

@Koriolan: ty wszystko widzisz inaczej, lepiej, głębiej i dalej. Może polazłeś nie do tej kliniki.

  Hamilton,  11 dni temu

@Serpico: hemoroidami pana fon zainteresowane są największe wytwórnie salcesonu w Polsce. A klatka piersiowa pana zde wystawiona została w siedzibie firmy Indyk-Pol Poland.. A ten tu chce zaimponować podkoszulkiem i czerwonymi gatkami.

  px2195,  8 dni temu

"dobrowolnej kwarantanny" - przepraszam, to sprzeczność logicznaDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska