Login lub e-mail Hasło   

Nowi, starzy użytkownicy, poznajcie hejterów eioby.pl

Portal eioba.pl zdominowany przez hejterów, pomału zamierał i główna aktywność użytkowników (hejterów) polegała na odrzucaniu artykułów i hejtowaniu w komemtarzach
Wyświetlenia: 981 Zamieszczono 29/05/2020

W czasie pandemii koronawirusa ujawnili się nowi, starzy (bo od dłuższego czasu: „Rejestracja użytkowników, została tymczasowo wstrzymana”) użytkownicy eioby.pl. To dobrze, bo portal eioba.pl zdominowany przez hejterów, pomału zamierał i główna aktywność użytkowników (hejterów) polegała na odrzucaniu artykułów i hejtowaniu w komentarzach.

W artykule: http://www.eioba.pl/a/5oda/hejterzy-w-eioba-pl-znowu-w-akcji , napisałem: „Hejterzy, to osoby, które zamieszczają obraźliwe i agresywne komentarze w Internecie. Hejtem określa się działanie w Internecie, które jest przejawem złości, agresji i nienawiści. To  także wszelkie formy uderzenia w kogoś, nie tylko słowem (chociaż głównie nim), ale i odrzuceniem, grafiką czy filmem. Obraźliwe komentarze są postrzegane jako akt cyberprzemocy i nękania psychicznego. Hejterzy w sposób napastliwy i używając mowy nienawiści (nazwa pochodzi od spolszczenia angielskiego słowa hate - nienawidzić) krytykują daną rzecz (np: twórczość, dorobek), lub osobę (najczęściej publiczną)”.

.

I dalej: „Podłym rodzajem hejtów są "też wszelkie formy uderzenia w kogoś, nie tylko słowem (chociaż głównie nim), ale i odrzuceniem, grafiką czy filmem", w tym wypadku odrzucaniem artykułów autora, który nie może odpowiedzieć im tym samym, bo sami nie potrafią nic sensownego napisać, a ich aktywność polega tylko na odrzucaniu (i daniu kilku głosów dla niepoznaki)......... Wszyscy widzieliście te bezsensowne odrzucenia (z nie pasującymi do treści powodami), ale nie reagowaliście, może ze strachu przed hejtowaniem i odrzuceniem waszych artykułów, a może dlatego że to jeszcze was nie dotyczyło”.
.
Do zgranej paki hejterów zaliczyłem: Dyla Sowizdrzała i Hamiltona Starszego, koLo, liwa, VIVI. i jotko49.
Ale uaktywnili się kolejni, nie piszący (nie wstawiający artykułów) hejterzy, nadmiernie odrzucający artykuły: Piotr Stanisław Issel , skalgo . miro von kässelbach ,  Zobaczcie ilu z nich odrzuciło ciekawy artykuł  Zdzisława Sadowskiego i z jakiego powodu: http://www.eioba.pl/a/5xhu/koronawirus-swiat-zamarl-w-szoku Odrzucili: 

Niska jakość

Nieprawdziwe informacje

Nieprawdziwe informacje

Nieprawdziwe informacje

 Hamilton Niska jakość

                                                                     

Ps. 1. W tym wypadku zaplątał się tu px2195,  5 dni temu z komentarzem, 

Panie, to jest operacja fałszywej flagi, taka jak Smoleńsk i WTC 9-11, Irak...

ale chyba przez pomyłkę, bo nie na temat, nazywając informacje z Wikipedii, „Nieprawdziwymi informacjami". Idiotyzm hejterów, dosięgnął dna!

Ps.2. Jeżeli nie wiecie kto to: Dyl Sowizdrzał, Hamilton Starszy, VIVI, to chętnie was poinformuję.

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1539
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2691
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1290
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3204
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2106
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2107
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1064
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1023
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 506
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2532
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 855
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3517
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy





Z zasady nie odrzucam żadnych artykułów.
Tym niemniej:
Uważam, że wiele artykułów wyprodukowanych przez waszą rodzinę jest niskiej jakości.

@Adam Jezierski: jak się odliczy Kostce 5 punktów, które sobie sami przyznają to na 25 artów do popularnych naszemu gwiazdorkowi wejdą 4.
http://www.eioba.pl/zibi3a/articles
Z fon Zdzichem jest jeszcze gorzej.
http://www.eioba.pl/vonsadow/articles

Panie zde Kostka zaraz zlecą się wszystkie Sadosie i będzie 5 punktów za samo twoje pierdnięcie. Jak zwykle i tradycyjnie od 3 lat. Osiągacie Dno Dna pajace. Ogłoś sukces stulecia.

Nie dokazuj Rambo nie dokazuj, no bo nie jest z ciebie znowu taki "chop", nie od razu kostuś nie od razu, najpierw popraw sobie marny foto-szop. Nie prowokuj Zbyniu ludu tuż przed snem, bowiem łajba wasza przekręca się do góry d(upą)nem.

@jotko49: hahaha - lepiej już wyglądał w tym wymiętym szlafroku po starszym bracie. Klata jak u herszta oddziału indyków bojowych. Mój boże. Niedługo prawnuki a oni jak dwa psedskolacki na nocnickach ze smockiem w dziąsłach.

@jotko49: A zbysiu się czai jak czajnik z gwizdkiem, wstydzi się nieco kogo logować czy wpierw andrzejo-marię a może elizkę...

@jotko49: hahaha - w rodzinie Kostki narada. Prawą czy lewą ręką kliknąć. Ostatnie uzgodnienia z fon Zdzisiem i zaraz będzie kolejny gwiazdor w pełnej odsłonie. Może sam Zdzis będzie jeszcze dziś. Hahaha - emocje jak na wystawie butów do trumny.

@Hamilton: Tymczasowo wybrali prowadzącego obrady:
https://pbs.twimg.com/media/EZ(...)e=small
Mają dwa warianty a najlepszy jest ten ostateczny :
https://twitter.com/BartekSapk(...)photo/1

@jotko49: o mój boże. U ciebie wszędzie polityka jak w PRL. A ja tak marzę o Polsce normalnej. Im mniej tych wszystkich krętaczy tym lepiej.

@Hamilton: Sprawdzałem czy w Szczecinie jest więcej uszkodzonych jodem i tak wyszło mimochodem ;-( . Widać taka łaska Pańska od Szczecina aż do Gdańska :-)) pa

@jotko49: hahaha - za podobne zdjęcie z liderem rankingów byś rozstrzelał za zdradę ojczyzny. Też mimochodem.

@Hamilton: Po co? on sam się zabija bez mej pomocy, Na razie strzelił endriu-mario po ciemnej nocy:-) zdejmę kolorek a do rana puknie strzałką kolejny amorek.
...a od strzelania jest lepsza kompania:
https://pbs.twimg.com/media/EZ(...)900x900

@jotko49: hahaha - fon Zdziś przyczajony. Uderzy indywidualnie z woleja jak na gwiazdora przystało. Na razie trenuje pod blokiem z dziećmi.

Ps.2. Jeżeli nie wiecie kto to: Dyl Sowizdrzał, Hamilton Starszy, VIVI, to chętnie was poinformuję.

Hahaha - panie de Kostka ja to najbardziej w życiu to chciałbym wiedzieć kto to jest Hamilton Starszy. Poinformuje mnie pan ?

  jotko49,  30/05/2020

@Hamilton:
Przewrotne nieco jak manewr Szubrawy,
on za i przeciw był w trakcie zabawy.
Lecz tu ja widzę dwojenie jażni,
choć może jednak objawem bojażni.

Zamysł pokrętny i znany w świecie,
potocznie zwany podchody krecie.
Ganić rodzinkę wstępnie akceptując,
to adwersarzowi logiki może ująć.

  Hamilton,  30/05/2020

@jotko49: Nie martw się Acan,
Niech cieszy się pacan,
Tradycji nie wolno naginać,
Łeb indykowi w sobote ucinać.

  Hamilton,  30/05/2020

Paczaj panie zde Zbyś, ten artykuł odrzuciło 7 w tym 6-ciu wściekłych gwiazdorko - heiterków :

http://eiba.pl/1l

Uzyskał 16 pkt i został artykułem miesiąca. To was musi boleć miernoty. Doraź mi co mam zrobić. Mam z tego powodu też stękać jak stara ciota ? Uprzejmie informuję, że nie mam ochoty na stękanie.

  Hamilton,  30/05/2020

Panie zde Kostka nie odrzucałem waszych gniotów, ale skoro tak się prosicie to skorzystam i będę korzystał z przysługujących mi praw. Dla równowagi, bo wam się we łbach już przewraca od tych lewych kont i punktów.

  Hamilton,  30/05/2020

Miejcie odwagę gwiazdorki napisać choć JEDEN artykuł bez pomocy tzw. rodziny. Tak jak to robi każdy inny użytkownik eioba. Stać was na to ślachetne i uczciwe błazny dziennikarstwa ?

@Hamilton: zawsze można na ciebie liczyc, że udowodnisz iż zasługujesz na miano hejtera. Brawo!

  Hamilton,  30/05/2020

@Elżbieta Sadowska: taka z was Elżbieta jak ze mnie Balbina Zdzisio- Zbysie. Hejter to taki co wam przypomina, że macie lewe konta. I zawsze możecie na mnie liczyć cwaniaczki. Jak zapomnicie to wam znów przypomnę. Pa.

  Hamilton,  30/05/2020

@Elżbieta Sadowska: hahaha - dlaczego kuźwa CWANIACZKI tak panicznie boicie się napisać JEDEN artykuł bez wzajemnego wsparcia i udziału rodziny ? A teraz szorujcie pajace pod kieckę tej Elizy albo Marysi. Niech was bronią.

  Hamilton,  30/05/2020

Kostka bierz śwagra fon Zdzicha i idźcie na skargę do admina, że was nie lubią za lewe konta. Może was wreszcie pogłaska jak na tych innych portalach gdzie was wywalili na zbity ...

Zbigniew kostka@: zajmujecie ze zdzislawem dwa pierwsze miejsca w top 30 eioby.pl, a andrzej zajmuje 12 miejsce. Brawo!. A jeszcze przekroczyliśmy 2 tyś. odsłon na artykul. Podwójne brawo!'

  Hamilton,  30/05/2020

@Elżbieta Sadowska: hahaha - miejsce na przodzie jest dla szofera. Takie gwiazdy to lecą 50 metrów przed autobusem z laurem na czole. Jak będziecie mieć po 5 tys na art.
jak zwykli heiterzy to dajcie cwaniaczki znać.

@Elżbieta Sadowska: ło matko, nawet ty piszesz imiona naszych gwiazdorów małymi literami. Hahaha - a może i słusznie. Nie przesadzajmy. Nadymają się jak balony i osiedle wyleci w powietrze.

  Hamilton,  31/05/2020

@Elżbieta Sadowska: potrójne gratulacje. Zdzichu i Zbychu mają po 19 pkt, z czego 15 sobie sami przyznali. Leć Elżunia do urzędu miasta po dyplomy uznania. Większych i bardziej prymitywnych cwaniaczków w Szczecinie już nie znajdą.

No i widzisz teraz zde Kostka jaki z ciebie dziennikarski gwiazdor. Bez pomocy śwagra i rodziny byś sobie pajacu do rzyci palcem nie trafił. Hahaha - nic dziwnego pajacyku , że tak nienawidzisz 'hejterów'. Bo cię chętnie o tym informują.

  Hamilton,  30/05/2020

@KoLo: przecież to widać, że Zbyniowi głowę przekręcili o 180 stopni by zobaczył co mu się do
pleców przykleiło, bo mu oczy wychodzą z orbit. Hahaha - i tak dobrze, że się nasz król ik nie pomylił i nie wystąpił w stringach jako blond Gryzelda pogromczyni heiterów.

  jotko49,  30/05/2020

@KoLo: Henar we wrześniu odnalazł oryginał http://eiba.pl/13ho
Nawet Zdziś chciał sobie zamówić coś podobnego płacąc odsłonami żenada :-)) (teraz linki Henara już nieaktywne)

  Hamilton,  30/05/2020

@jotko49: chłopaczki młodnieją nam w oczach. Siedem dych na karku a pod deklem 7 latek.

A kto to Vivi ??!!!?!!!! Hahaha

Hahaha - Nowi, starzy użytkownicy, poznajcie Gryzeldę Zdechlackovą groźną pogromczynię hejterów eioby.pl w bojowej pozycji herszta indyków że Szczecina.

Jak widzicie, hejterzy prawie w komplecie, nawet VIVI tj: Ostry cień Mgły, nie mogła się powstrzymać, od swojej drugiej hejterskiej natury. Ale jak zwykle przebił ją Hamilton, który najpierw głosuje na nasze artykuły, a potem w odpowiednim dla niego momencie wycofuje głos i odrzuca artykuł - dwulicowy hejter. A kiedyś proponowaliśmy VIVI - Ostry cień Mgły współpracę, ale ona wybrała Hamiltona, któ ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  30/05/2020

@Zbigniew Kostka: ty naprawdę myślałeś, że ja zagłosuję na takiego gniota ? No to się rozczarowałeś miernoto. Ale to twój problem. To już kolejne twoje wierzganie nóżkami. Udowodnij wreszcie, że stać cię na porządny Art bez pomocy i wsparcia z lewych kont zamiast kaszleć, smarkać i marudzić jak ciota Balbina. Stać cię? Nie stać. A to czyni dalszą dyskusję z tobą bezprzedmiotową anemiku. I niewiele nas interesują twoje sądy. Wy daliście się poznać jako małe cwaniaczki z miodem w uszach.

  Hamilton,  30/05/2020

@Zbigniew Kostka: ciebie zdechlaku nie stać nawet na tak prostą rzecz by raz zrezygnować z tych pustych lewych 5 punktów. A jest to udziałem każdego innego użytkownika eioby. A będziesz tu rozdawał pajacu klapsy i pouczał co innym wolno a czego nie wolno. Idź poskarż adminowi. Gdyby był poprzedni właściciel fruwalibyscie ze Zdzichem jak Messerschmitty już dawno. Ty daj na mszę jutro z wdzięczności, że możesz tu pyskować.

  Hamilton,  31/05/2020

@Zbigniew Kostka: hahaha - co to znaczy 'współpraca' ? Pokątny handelek punktami z dwoma obrażonymi, małymi gwiazdorkami ?

  Hamilton,  31/05/2020

@Zbigniew Kostka: o co ten rwetest. Przyznajecie sobie zawsze 5 punktów, macie z reguły jedno, dwa odrzucenia i jesteście co najmniej 3 do przodu. To zamiast cicho siedzieć i się cieszyć jak dwa nieloty to macie pretensje jak dwie stare cioty.

@Zbigniew Kostka:
Do popularnych wchodzą słabe albo bardzo słabe artykuły wyprodukowane przez rodzinę Sado-Kostków, które odstraszają potencjalnych czytelników portalu eioba.pl.

Paczaj panie Kostka :
https://media2.pl/media/130683(...)ka.html
A ty ten tekst odrzuciłeś jako jedyny w swoim hejterskim amoku ... Niska jakość.
http://eiba.pl/1l
Nie wydaje ci sie, że ta twoja nienawiść
zrobiła z ciebie durnia.

  Hamilton,  02/06/2020

Zbysiu błysnąłeś artem jak łysy glacą o beton. Opracuj ranking największych durniów na eioba. To będzie hit.

Hejterzy l doprowadzili eioba.p do patu. Od 10 dni, żaden artykuł nie awansował do "popularnych, a jeszcze admin zawiesił funkcję Ostatnio popularne w "oczekujących" (brak), bo artykuły oczekujące uzyskują 2 góra 3 głosy. Tak to hejterzy, doprowadzają ostatniego dinozaura "dziennikarstwa społecznościowego' do upadku. Sami kopią sobie grób (zamknięcie forum swojego hejtowania), nie bacząc na nic, na innych użytkowników, którzy przywiązali się do tego portalu, byle tylko niszczyć i wykańczać.

  Hamilton,  04/06/2020

@Zbigniew Kostka: o kurde, jak to jest, że sześciu największych gwiazdorów dziennikarstwa na świecie z tym sobie nie radzi ? Admin musi pozwolić na rejestrację jeszcze 50 Sadosiów. To jedyne wyjście. Zbysiu 5 punktów gratis za pierdnięcie okazuje się za mało.

  Hamilton,  04/06/2020

@Zbigniew Kostka: Zbysiu a skąd te punkty mają się brać jak wasza szóstka głosuje tylko na siebie i na tych z którymi "współpracuje". Sami odrzucacie innym artykuły kierując się wściekłą mściwością. Na kogo wy gwiazdorki zagłosowaliście oprócz siebie za pomocą lewych kont zwanych rodzina. ? Hejterzy wam kuźwa nie pozwalają ?

  Hamilton,  04/06/2020

@Zbigniew Kostka: panie statystyk na rodzinę, czyli na siebie, oddałeś 251 głosów a na wszystkich pozostałych 71. Dyscyplina jak w stadzie szympansów. I tak stado doprowadza ostatniego dinozaura "dziennikarstwa społecznościowego' do upadku. Sami kopią sobie grób.

  Hamilton,  04/06/2020

@Zbigniew Kostka: panie statystyk z niemieckiego pola pełnego głąbów kapusty. Ja w ciągu 10 lat zagłosowałem na ponad 2300 artów (230 rocznie) a ty przez ponad 3 lata na 71 artów poza swoim gangiem Olsena. I ja jestem hejter który niszczy wszystkich a ty Australopiteku wierzgasz nóżkami z "rodziną" by wszystkich innych wspomóc.

@Hamilton:
Hejterem jesteś Ty, a większość artykułów rodziny Sado-Kostków jest niskiej jakości.

@Adam Jezierski: Adaśko ty wsiadaj w Bentleya i wal do Szczecina. Zrobisz im serię wykładów i będą mieć góra po 200 odsłon. Zostaniesz prezesem Klubu Everkutasiów.

@Hamilton:
Wolę bentleya od odsłoniów.

  Hamilton,  04/06/2020

@Adam Jezierski: no dobra już Adaśko. Najwyższej jakości są tylko twoje everkutasie.

  Henear,  04/06/2020

Pamiętajcie że...
https://ibb.co/FWt6rh2

@Henear: Tak na marginesie się zapytam, czy możesz podać program w którym obrabiasz grafikę ?
Ostatnio w Corelu 13 próbowałem wybielić tło i nie bardzo mi to wyszło :(

  Henear,  04/06/2020

@pokrzywiony: Przepraszam bardzo, ja nic nie przerabiam. Cała bogata dokumentacja działalności obywatelsko - dziennikarskiej obu panów jest do odnalezienia w internecie.
Wystarczy tylko chcieć się dowiedzieć więcej na ich temat a nie być, przepraszam za wyrażenie - ignorantem.
Panowie ze skromności, publikują na eiobie tylko mały procent swoich sukcesów.

@Henear: Ok, rozumie że to nie Ty przerabiałeś fotkę z linku który podałeś. ;)
A co do tej fotki, to zauważyłeś że Pan Zdzisław podaje Panu Zbigniewowi śniętą rybę ?

  Hamilton,  04/06/2020

@pokrzywiony: a wybielacz wsypałeś do komputera ? Możesz sodę albo wlej domestos na noc.

  Hamilton,  04/06/2020

@Henear: na obu twarzach wyryta taka głębia intelektu, że moc truchleje.
https://ibb.co/FWt6rh2

  Hamilton,  04/06/2020

@Henear: taka gwiazda jak fon Zdzichu - Moje Miasto: 202 artykuły - 400 tys. odsłon, interia360.pl i Interia.pl: 139 art/galerii - 680 tys. odsłon, wiadomościach24.pl: 357 artykułów - 1.880 tys. odsłon, co daje średnią ok. 4260 odsłon na art/galerię. Ale tu mu coś nie idzie, bo przy wsparciu całej licznej rodziny Sadowskich, Kostków i Leśniewskich z linii fon, de i zde udupił zaledwie 354 tys.

Panie zde Kostka gratulacje z okazji 155 965 wyświetlenia. Do 156 tys już blisko. Cała twoja rodzina jak będzie tak wierzgać nóżkami już za 100 lat dogoni tawariszcza kopiste :
http://www.eioba.pl/milord36/article
Tu nie ma na co czekać, Marysia ze Zdzichem niechaj biją w puste dzbany.



Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska