Login lub e-mail Hasło   

Post(?)covid’owa dystopia czyli od umywania rąk do mycia nóg

What goes around comes around. "Kolorowa" rewolucja powraca do ojczyzny Gene'a Sharp'a. 
Wyświetlenia: 400 Zamieszczono 10/06/2020
Nie tylko nad Nowym Jorkiem ale nad całymi Stanami (tymczasowo) Nie-zjednoczonymi gromadzą się "czarne" chmury. 
 
Ameryka przestaje być etalonem demokracji (zresztą dwupartyjnej), wielokulturowości, równości obywatelskiej i sprawiedliwości społecznej. Jedynymi filarami, na których obecnie trzyma się państwo to dollar i doskonale sprzedawany na całym świecie  tzw. “American dream”.
Jak się okazało etatowi hollywoodzcy ”murzyni” Will Smith, Denzel Washington, Morgan Freeman, Danny Glover czy Wesley Snipes wypełniający aktorskie kwoty w imię naciąganej do granic przyzwoitości poprawności politycznej (symbolem, której jest chociażby protekcjonalny tytuł filmu "White Men Can't Jump") okazali się tylko figowym listkiem zasłaniającym rzeczywisty stan stosunków rasowych w USA.
Bieda i brak wykształcenia (dominujące wśród czarnych i latynosów) przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Niewielu z nich udaje się wyrwać z tego zaklętego kręgu.
Winę za ten karygodny stan rzeczy  ponoszą wszyscy amerykańscy prezydenci... z Laureatem Pokojowej Nagrody Nobla - Barakiem Obamą na czele, na którego - kierowany swoją wrodzoną naiwnością i idealizmem - sam głosowałem w ramach leczenia się z post-Bush'owsko-Clinton'owskiego kaca.
 
Problemy te istnieją już nie od dzisiaj. Zastanawia mnie tylko dlaczego zabójstwo czarnoskórego człowieka  przez białego policjanta wywołało tak gwałtowna reakcję... erupcję społecznego gniewu. 
Ja osobiście znam ojca (Polaka z pochodzenia), którego córka, została (ponoć pomyłkowo) zastrzelona przez ”nadgorliwego” afroamerykańskiego policjanta. Nie było żadnej reakcji ze strony białej społeczności w Waszyngtonie nie mówiąc już o amerykańskiej Polonii. Policjant otrzymał karę dyscyplinarną.
Niestety "trigger happy" policjantów w Stanach nie brakuje.

W Waszyngtonie dostało sie nawet bogu ducha winnemu Kościuszce.
 
W dzień na ulicach widzę miłych protestujących młodych ludzi, zarówno czarnoskórych jak i białych. W nocy ci sami ludzie - co potwierdziły kamery CCTV - zamieniają się w rabusiów sklepów. Wśród rozkradzionych i zdemolowanych nowojorskich placówek handlowych, usługowych, restauracji...  zauważyłem zabite deskami wystawy z napisami “BLACK OWNED”. 
Znany jest mi przypadek, w którym jeden z czarnoskórych demonstrantów pobił białego współtowarzysza za to, że ten miał czelność okradać supermarket. Okazuje się, że protestować wolno im razem ale już rabunkiem wolno zajmować się tylko “czarnym”.
 
W ubiegłym tygodniu podczas największej fali brutalnych rozruchów i masowego, bezkarnego rozkradania mienia  jeden z amerykańskich dziennikarzy został dyscyplinarnie zwolniony z pracy tylko dlatego, że odważył się w TV zamienić (już ogólnoświatowe) hasło “BLACK LIVES MATTER” - określeniem “ALL LIVES MATTER”.
 
Wszechobecne ziejące zgrozą Covid’owe statystyki zniknęły z ekranów TV jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Nikogo w federalnej czy stanowej administracji nie martwią łamiące coronovirus’owe restrykcje tłumy ludzi na ulicach. Co mnie jeszcze bardziej dziwi to to, że mimo tej masy protestujących na ulicach amerykańskich miast  wskaźniki dotyczące pandemii idą na spadek. Coś tu nie gra.
Mam coraz większe podejrzenia, że już od kilku miesięcy mamy do czynienia z brudnymi zakulisowymi rozgrywkami miedzy Demokratami i Republikanami i ich geriatrycznymi liderami (Trump ma 73 lata a Biden 77)... przy asyście globalistów i wielkiego kapitału.
Jedni i drudzy wierzą, że coronovirus, post(?)pandemiczna depresja, bezrobocie i fala przestępczości pomogą im w walce wyborczej. Wprawdzie protesty ogarnęły głównie  stany rządzone przez Demokratów więcej do stracenia w obecnej sytuacji ma - według mnie -Trump.
Obawiam się jednak, że w rezultacie tego najpoważniejszego -  od czasów Wojny w Wietnamie - wewnętrznego kryzysu ucierpimy wszyscy. 
Bratanie się pasywnej  policji z demonstantami to obosieczna broń. Stopień ich zastraszenia i demoralizacji doszedł do takiego stopnia, że zaczęli oni maskować  swoje identyfikatory na mundurach. 
Dostęp do broni jest właściwie nieograniczony. Od bezkarnego plądrowania sklepów do rabowania domów mieszkalnych jest tylko jeden mały krok.
W Seatle i Portland anarchiści zaczęli wznosić barykady. Mam przeczucie, że bez interwencji Gwardii Narodowej i wojska się nie obędzie.
 
Na (nie-)szczęście (niepotrzebne skreślić) dla Waszyngtońskiego establiszmentu, skądinąnd słuszne protesty czarnej ludności USA mają charakter żywiołowy, chociaż ja coraz wyraźniej zauważam w nich wpływ elementów lewacko-anarchistyczneych.
Niestety brak jest obecnie w USA afroamerykańskich przywódców i autorytetów moralnych na miarę dr M.L. King’a i Malcolma X (nie mówiąc już o przykładzie Nelsona Maneli), którzy zdolni byli by do konstruktywnego dialogu z władzami.

 

„Jeśli użycie przemocy w Ameryce jest niewłaściwym, to użycie jej za granicą równeż powinno być potępione.

Jeśli obrona czarnych kobiet i czarnych dzieci oraz czarnych mężczyzn jest czynem niegodnym, to Ameryka nie ma prawa powoływać nas do wojska i zmuszać do przemocy za granicą w obronie jej interesów.

A jeśli Ameryka postępuje słusznie, powołując do wojska i ucząc nas jak być brutalnym w jej obronie to i ja z tobą mam prawo użyć wszelkich niezbędnych środków, aby bronić naszych ludzi tutaj, w tym kraju.

- ”Malcolm X (afroamerykański aktywista) - listopad 1963, Nowy Jork.

 

 “... w rezultacie dużej zawartości żółtej krwi, sprzyjającej ich pasywności Słowianie nie są zdolni do pracy twórczej (...) Poddańczość, pokorna cierpliwość, zgoda na rolę narodu drugiej kategorii w nowych państwach (...) pracowitość, to cechy dające Słowianom prawo do swojej ziemi, ustępując wyższość innym."
Joseph Arthur de Gobineau , « Szkice o nierówności ras ludzkich»,1855

 

"Europa Wschodnia będzie dla nas tym czym dla Brytyjczyków są Indie",  Hitler - "Rozmowy przy stole"


Równie obrazowo wyraził sie o nas Polakach Robert Ley autor instrukcji Organizacji Frontu Pracy:

“Rozmawiając z robotnikiem przymusowym ze Wschodu patrz mu prosto w oczy, jak robisz to ze zwierzęciem, aby wiedział kto jest Panem”.

 

“Nie możemy tej walki załatwić w ten sposób, że 16 mln Polaków otrzyma 16 mln strzałów w tył głowy. Polacy muszą mieć wrażenie, że w prasie są traktowani nie jak świnie, lecz jak Europejczycy i ludzie” - Hans Frank o niemieckiej polityce prasowej w okupowanej Polsce (wypowiedź z kwietnia 1942 r.) 

 

Niemcy i austryjacy (tak, tak nie zapominam i o was) podczas pobytu w obozach jeńców wojennych w Texas’ie, nie mogli pojąć dlaczego biali amerykańscy strażnicy mieli do nich znacznie lepszy stosunek niż do swoich czarnoskórych współtowarzyszy broni i współobywateli.

Byli żołnierze Rommel'a korzystali ze stołówki z napisem "Whites-only" gdy tymczasem czarnoskórzy żołnierze amerykańscy musieli spożywać posiłki na podwórzu.
- ”Nazi Prisoners of War in America” - Arnold Krammer

 

***
 
Ameryka musi zacząć się zajmować swoimi wewnętrznymi problemami. I to bardzo poważnie zanim  ten (według mnie - jak na razie - kontrolowany) chaos nie przekształci się w krwawą tragifarsę.
Całą Zachodnią Europę, zwłaszcza kraje z kolonialnią przeszłością również objęły fale protestów na tle rasowym. Tam z kolei na post(?)coronovirus’owe i ekonomiczne problemy nakłada się kryzys z uchodźcami.
Historia zatacza pełne koło. Za kolonializm/niewolnictwo przychodzi się rozpłacać Brytyjczykom, Hiszpanom, Portugalczykom, Francuzom, Belgom, Holendrom, Włochom, Niemcom... i Amerykanom. Nie przesłonią tej prawdy zarabiający astronomiczne sumy czarnoskórzy reprezantanci Francji w piłce nożnej, afroamerykańscy football'iści, baseball'iści, koszykarze, bokserzy czy przedstawiciele show business'u, którzy nie mają (i nie chcą mieć) nic wspólnego z "murzyńskimi" ghettami Paryża czy Nowego Jorku.
Natomiast nic mi nie wiadomo o demonstracjach poparcia dla walki o równouprawnienie dla prześladowanych Afroamerykanów przed ambasadą USA w Warszawie... chociaż po cichu myślałem, że Ojciec Dyrektor wspólnie z Ojcem doktorem Baszoborą zorganizują przynajmniej nocne czuwanie i modlitwy za “grzeszną” duszę George’a Floyd’a przed tą placówka... 
 
Jednak ze wszystkich polityków europejskich wszelkie granice surrealizmu pobił Ilja Kiva - ukraiński poseł z ramienia opozycyjnej partii  ”За життя” (לנצח) , ktory zaproponował zamiane nazwy ulicy Stepana Bandery na nową - Georga Floyda.
Osobiście  - jako Polak - nie miałbym nic przeciwko temu.
 

Post Scriptum

W wielu miastach USA policja ostentacyjnie przechodzi na stronę protestujących. W miejscowości Cary (Północna Karolina) lokalni policjanci umyli stopy liderom lokalnej społeczności afroamerykańskiej prosząc ich o przebaczenie.
 

”Jeśli tedy Ja, Pan i Nauczyciel, umyłem nogi wasze, i wy winniście sobie nawzajem umywać nogi. Albowiem dałem wam przykład, byście i wy czynili, jak Ja wam uczyniłem.

- “ Ewangelia Jana 13,1-15 (Biblia warszawska)

***
Last but not least w kontekście ostatnich wydarzeń (już nie tylko) w Ameryce wypadałoby zakończyć ten artykuł przesłaniem pojednania do wszystkich skłóconych (niekoniecznie na tle rasowym) Eiobowian.
Weźmy przykład z Pisma Świętego i wielokulturowej amerykańskiej rzeczywistości i klęknijmy przed tymi, przed którymi - na łamach tego portalu - zgrzeszyliśmy słowem i czynem i - celem rozgrzeszenia i wiecznego zbawienia - w chrześcijanskiej pokorze umyjmy im nogi.
Po konsultacji z moim prawnikiem pozwoliłem sobie obwarować moją inicjatywę szeregiem istotnych i - wydaje mi się - rozsądnych warunków i zastrzeżen:
 
  • Ruchy rąk myjącego nie mogą mieć sugestywnego (seksualno-erotycznego) charakteru i powinny dochodzić wyłacznie do wysokości kostek.
  • Procedura mycia powinna się odbywać w pełnej ciszy i duchowym skupieniu. Oby stronom surowo zabronione jest artykułowanie słow lub dźwieków o kontekście lubieżnym.
  • Myjącemu zabrania się kontaktu wzrokowego z osobą mytą jak i wlepianie wzroku w te części ciała, które mogą stymulować myjącego seksualnie.
  • Osoba myjąca nogi powinna mieć założone rękawice ochronne, a na twarzy antywirusową maskę.
  • Mycie powinno odbywać się w wodzie o temperaturze pokojowej.
  • Woda powinna zawierać odpowiednie środki bakteriobójcze.
  • Obaj uczestnicy/oboje uczestników/obie uczestniczki powinny przedstawić zaświadczenie o niekaralności i przejściu testów psychologicznych.
  • Mycie powinno odbywać się w obecności prawników obu stron, lekarza i neutralnego psychologa. Zaleca się rejestrację całej czynności za pomocą elektronicznych środków audiowizualnych.
  • Cały obrządek nie powinien być użyty przez myjącego jak i organizatorów podobnych inicjatyw jako okazja do "umywania własnych rąk".
 
Sam jestem gotów dać przykład myjąc nogi wszystkim Eiobowym religijnym entuzjastom, których przez wszystkie te lata - obraziłem swoją nie-wiarą w ”zjawiska i byty nadprzyrodzone“.
Myć stóp Afroamerykanom nie będę.
Nigdy żadnego z nich nie skrzywdziłem. Przyjechałem do Ameryki jako bardzo młody człowiek i jako potomek robotników przymusowych, którzy wykonując niewolniczą pracę podczas hitlerowskiej okupacji doświadczyli “wyższosci rasowej” (obecnie już) zaodrzańskich “ubermensch’ów".
Pracowałem w międzynarodowych i pozarządowych organizacjach humanitarnych od Timoru Wschodniego do Bałkanów.
Od wielu lat żyję uczciwie w tym kraju w wielokulturowej rodzine, która z otwartymi umysłami i sercami (ze wzajemnością) zaakceptowała na swoje łono między innymi Afrykańczyków i Azjatów.
Nowy Jork, 11 czerwca, 2020
Materiał fotograficzny: Google images

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1327
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1181
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 732
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 614
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 776
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 803
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 441
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 740
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 836
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Ci powiem, kocham te twoje historie, ta jest "fantastyczna", znów jednak trochę ucięta.Jako młody człowiek, stworzyłeś wielokulturową rodzinę, na dodatek która przyjęła między innymi Afrykanów i Hindusów, z dużej kolego się pisze, to chyba poszedłeś w wielożeństwo hahahaahaha :)
Czemu ty masz myć ? Kiedyś pisałeś że masz znajomego komendanta nowojorskiej policji, jego zagoń.

W jedny

...  wyświetl więcej

Klęskę USA lepiej widać z oddali.
To tak jak z obrazem impresjonisty.
Z bliska widać jedynie chaotycznie namalowane plamki.

@Adam Jezierski:
To gdzie biedna wielokulturowa rodzina Contry wyemigruje, po upadku USA, jak mu zabiorą ciężko wypracowaną wcześniejszą emeryturę ? Oczywiście po tym jak wcześniej wyemigrował do USA jako bardzo młody człowiek,a tam się tak narobił że o Jezus Maria.
Rosja ? Czy Izrael i stamtąd będzie szczuł na Ukraińców, pisząc po hebrajsku ?

Może nie będzie tak źle, może zo

...  wyświetl więcej

@Serpico:
USA ulegnie rozpadowi.
USA czeka los podobny do tego, który spotkał inne upadające imperia.

@Adam Jezierski:
Jakoś się nie rozpadło, jak się rozpadała carska Rosja i ZSRR, no chyba że coś pomyliłem i się rozpadli.

@Serpico:
Każde imperium musi kiedyś ulec rozpadowi.
Teraz nadchodzi pora na rozpad USA.

  Hamilton,  10/06/2020

@Adam Jezierski: Adaśko odstaw już te płyty z przemówieniami tow. Chruszczowa i Breżniewa. Wiem, że kochasz antyki ale bez przesady.

@Adam Jezierski: "USA ulegnie rozpadowi."
Jeśli nie rozpadowi, to na pewno pewnej transformacji. Kto wie może nastąpi pewien regres do ideałów z historii do których brak w dzisiejszych czasach konsumpcjonizmu szacunku, ot etap eksperymentu cywilizacyjnego jakim jest powszechny kapitalistyczny konsumpcjonizm właśnie przemija ..., taka kolejna moda odciskająca się na kartach historii ludzkości; przemijająca echem. :)

  Hamilton,  11/06/2020

@pokrzywiony: to prawda. Echo przemijającej 'cyliwizacji' może skutkować wołaniem na puszczy w warunkach wzajemnego szacunku konsumpcjonizmu z transformacją w dziejach świata w przestrzeni społeczno gospodarczej i gospodarczo społecznej w sensie gospodarki świata na kartach historii Europy i ludzkości z uwzględnieniem sensu gospodarczego i społecznego. Też tak myślę.

  Hamilton,  10/06/2020

U nas też czarnoskórego Stachowiaka załatwili biali policjanci paralizatorem na komisariacie. Czarne chmury.
https://wroclaw.wyborcza.pl/wr(...)ka.html


Małpowanie będącego w agonii USA nie da nic dobrego.

@Hamilton:
Wroclawscy policjanci - jako wierni synowie Kosciola Powszechnego - powinni pasc na kolana przed Rodzina sp Igora Stachowiaka i wymyc im nogi.
Drogi Hamiltonie, pragne zapewnic Ciebie i Pana Adama, ze teorie dotyczace rozpadu Stanow (tymczasowo) Nie-zjednoczonych sa przedwczesne.
Klany Rothschild'ow i Rockefeller'ow... i oczywiscie Wall Street na to nie pozwola :-) ...  wyświetl więcej

@youngcontrarian:
Jeszcze w roku 1989 ludzie pukali się w czoło, gdy mówiłem:
- JEDNO JEST PEWNE. ZWIĄZEK RADZIECKI ROZPADNIE SIĘ PRZED KOŃCEM XX WIEKU.
Publicznie tak mówiłem od początku lat 80-tych.
Teraz wieszczę śmierć USA. USA zdechnie w męczarniach.
Youngcontrarian: - Lepiej spierdalaj z tego przeklętego kraju.

@Adam Jezierski:
Wydaje mi sie, ze sie mylisz, Adamie.
Klany Rothschild'ow, Rockefeller'ow i Wall Street to nie KC KPZR, ktora nie posiadal drukarek dollar'ow.

@youngcontrarian: "- na znak zgody ..."
Oby za tym znakiem, szła też szczera wola pojednania, a nie podstępna chęć wyjajania jeden drugiego ...

  Hamilton,  11/06/2020

@youngcontrarian: hahahaha - o tak NBP w PRL był niezależny od partii i rządu i dlatego nie drukowano pustego pieniądza. Podobnie w ZSRR.

@youngcontrarian: https://www.cda.pl/video/560697f9 ... jak to historia zatacza koła wokół nierozwiązanych problemów. To film z 1927 roku który nie powstał w oparciu o fantazje.

@Hamilton: No toś odkrył Amerykę, po raz 1934876034,764920193546.02 ... :))))))))))))))
Zaprawdę, wielkimś odkrywcą eiobowym wydajesz się być.

@pokrzywiony: bez twoich boskich równań i algorytmów ukrytych w Biblii wysoka "kurtula" i pojednanie na twoim poziomie gentel menela i żula będzie trudna do osiągnięcia aniołku.

@pokrzywiony: precyzja twojego suwaka logarytmicznego przy rozporku zachwyca świat 'naóki' od dawna. A tym razem świat ujrzał całe 4 centymetry twojej wiedzy. Jesteś w szczytowej formie.

  Hamilton,  11/06/2020

@Adam Jezierski: Adaś ty to jestes taki Nostra Adamuś. Wszystko przewidujesz najlepiej. I dlatego jesteś agent '007 wyłaź spod stołka bo cię widac'.

  Hamilton,  11/06/2020

@Adam Jezierski: w przewidywaniu własnych odsłon cię ta teoria zawodzi na całej linii Adaśko i musisz linkować nerwowo i upierdliwie.

  Hamilton,  11/06/2020

@Adam Jezierski: wieszczysz, wieszczysz i jesteś wybitnym ekonomistą i jasnowidzem. Co stało na przeszkodzie, by mając tak gigantyczny potencjał jakim był ZSRR i władzę absolutną przez 70 lat stworzyć silną walutę? Rubel nigdy nie był wymienialny i nikt tego szajsu nie chciał. A tak źle zarządzany dolar i funt przetrwały tyle lat i mają się całkiem nieźle.

  Hamilton,  11/06/2020

@Adam Jezierski: a dziś też oligarchowie rosyjscy wolą lokować swe majątki w zachodnich bankach niż rosyjskich. Hahaha - Adaśko ty z Mariolkiem jako dwaj wybitni finansiści musicie ich przestrzec. Bez was nie wiedzą co czynią głąby. Youngcontrariana też namów na boliwary. Będzie spał spokojnie.

@pokrzywiony: Mariol ty to jesteś odkrywca.
1934876034,764920193546.02
Jako pierwszy na świecie odkryłeś taką liczbę. Hahaha - od razu widać, że cię musieli 8 lat ócyć w pierwszej klasie. Łał - do II c trafiłeś mając zaledwie 16 lat i byłeś największym chłopczykiem w klasie.

@Mariol: ty zanieś tę liczbę do tej szkoły specjalnej, która ukończyłeś. Będą z ciebie dumni i zostaniesz jej patronem. Wmurują napis - 'Helmut potrafi' a Koriolancio pokropi ją wodą poświęconą czeskiemu spirytusowy.

@youngcontrarian: Kosciuszko za wlasne pieniadze oplacil
Universyteckie Wyksztalcenie grupie czarnych obywateli USA

Kapitan Nemo na swoim Neutuliusie, i w swojej kajucie,
mial jedyny portret ...wlasnie Tateusza Kosciuszki jako
Czlowieka Czlowieczenstwa.
Akcja przeciw Kosciuszce jest rezultatem -obywatelskiej ciemnoty- w USA
A to moze byc jednym z powodow

...  wyświetl więcej

@zakrawarski: dopsze ze go pszeszczegasz przed ciemnotom ale musimy go tesz pszeszczec przed polanalfabetami co grasujom na eioba i nie radzom sobie nawet z polskimi znakami po tylu latach pisawania z kturych Kościuszko był taki dumny.

@Adam Jezierski:
>>>Youngcontrarian: - Lepiej spierdalaj z tego przeklętego kraju.<<<
Wlasnie zastanawiamy sie z zona...
Doradz, Adamie: pozbawione konfliktow rasowych Kuba czy Kanada? :-)

@youngcontrarian:
Myślę, że dla Ciebie lepsza jest Kanada.
Na Kubie na samym starcie byłbyś bogatym inwestorem, ale życie w obcym kulturowo środowisko nie jest proste. Dla młodych lepsza wydaje się Kuba.

@Adam Jezierski:
Podczas wojny w Wietnamie wielu mlodych Amerykanow uchylajacych sie od sluzby wojskowej zbiegalo do Kanady.
BTW moja zona i corki mowia biegle po hiszpansku.

@youngcontrarian:
Być może będziesz musiał "poświęcić" się dla dzieci.
Znam ten ból.
Sam byłem matką ...-:)))

@youngcontrarian: polecam Białoruś albo Rosje. Tam też jest demokracja i można krytykować USA.

@youngcontrarian: z językiem hiszpańskim najbliżej do Wenezueli. Spokój, nikt nikogo nie bije i każdy jest miliarderem.

@Hamilton:
Wenezuela jest w takiej sytuacji w jakiej Polska była w roku 1989.
W roku 1990 byli Amerykanie, którzy zainwestowali w Polsce. Niektórzy z nich bardzo dobrze wyszli na tej inwestycji.

@Adam Jezierski: Adaśko przenieś tam antyk wariata. Zostaniesz multimiliarderem a ja będę zawiszczał i zawiszczał.

@Hamilton:
Drogi Hamiltonie,
Bez przesady.... Co chcesz tym powiedziec, ze w Polsce nie mozna krytykowac USA?
Twoj pomysl odpada. Nie pojde w slady Stevena Seagala czy Gerarda Depardieu Rosja juz wkrotce sie rozpadnie na drobne kawalki... a na Bialorusi bedzie kolejna anty-Lukaszenkowska "kolorowa" rewolucja. Mam dosc smrodu palacych sie opon i... trupow.
Wybiore chyba ...  wyświetl więcej

@youngcontrarian: chciałem tylko powiedzieć, że nie ma nigdzie raju. I że jeleń musi przystosować się do lasu a nie las do jelenia. Hahaha - a z tą ziemią. Mój krewny miał pół hektara ziemniaków w PRL. Jak były kartki to pewnego popołudnia podjechał autobus, wysypało się kilkanaście chłopa i zaczęli zbierać. Złapał widły ale się rozmyślił. Wziął kosz i też sobie nazbierał. Nie tyko klimat decyduje o zbiorach.

@youngcontrarian:
Dobrze że nie Polska, to powodzenia.

@Hamilton:
"chciałem tylko powiedzieć, że nie ma nigdzie raju."
Tu masz 100% racje Hamiltonie...
Nie wiem co jest gorsze "czarny terror w USA" czy "czarny terror w Polsce" :-)

@youngcontrarian:
Zapomniałeś o żydowskich nomenklaturach, jak na Ukrainie, ja część obywateli ZSRR, jak Rochildowie, jak twoja wielokulturowa rodzina.
Tak też i coraz mnie ludziom się podoba he he he he

  Hamilton,  30 dni temu

@youngcontrarian: nie czuję się wyznawcą żadnej religii, jestem sceptyczny od dziecka a od 30 lat nie korzystam z żadnych usług panów w sukienkach, jestem antyklerykałem ale terroru religijnego też nie czuję. To bardziej politycy wykorzystują kościół do swoich celów niż odwrotnie. Nawet kilkuset Rydzykopodobnych to nie jest jakaś ogromna siła.

@Hamilton:
Hamiltonie, bardziej na mysli mialem ich nietykalnosc...

  jotko49,  30 dni temu

@youngcontrarian: Zdarzyło się że kilku sukienkowych tknięto lecz ani jednego Rabina...

  Hamilton,  30 dni temu

@youngcontrarian: zbyt dużo ministrantów wśród rządzących, ale poprzednie ekipy też niewiele z tym robiły.

  jotko49,  30 dni temu

@youngcontrarian: Czytałem, nie jestem tu przecież nowym by nie wiedzieć że przełkniesz banan surowy lecz także i w sosie czosnkowym. Więc mimo swej ateistyczności, wypowiadaj się odnośnie swej społeczności. Nie młodzik wszak jesteś i także nie głupi, podglądaj se przez szparkę dyskretniej, by nosek przeciąg nie odłupił...

@jotko49:
"wypowiadaj się odnośnie swej społeczności"
Szanowny Panie Jotko,
Ja nigdy nie nakazywalem Panu odnosnie jakiej spolecznosci (czy na jaki temat) powinien sie Pan wypowiadac i oczekuje od Pana wzajemnosci pod tym wzgledem.

@youngcontrarian:
Spoko, to jak zacząłeś karierę w USA, ustawiła cię rodzina żydowska ? Co słychać u siostrzeńca w Krzemowej ? Przeszkadza mu Snowden, czy jest zwolennikiem ?
Co tak wybiórczo znów o tym USA ? Na temat wirusa zniknęło z mediów ? Afera z Chasydami już nie jest opisywana ?
Nic już nie piszą na temat tego Żyda który chciał się dorobić na maseczkach ? Dowiedziałeś ...  wyświetl więcej

@youngcontrarian:
https://twitter.com/Jan3473399(...)photo/1

A może ci przypomnieć, skąd bierzesz zdjęcia do peanów na temat Rosji tego typu ? :
http://eiba.pl/1k

No więc, stąd :
"Aktor i reżyser

...  wyświetl więcej

@youngcontrarian:
I tak sobie siedzisz, żałosny do kwadratu, napisz jeszcze coś pod Tuwima o twoich wyborach bycia Polakiem,następnie wklej zdjęcie mogiły Czeczenów, do artykułu na temat polskiego antysemityzmu, mogiły Czeczenów pomordowanych przez Rosjan i już nie tych z ZSRR.

Wiesz co się okazało ? Dzielę tak samo jak Tuwim i jesteś zakłamanym do granic możliwości gnojem, co masz

...  wyświetl więcej

@youngcontrarian: Zauważ łaskawie że nie była to forma rozkazująca a w zasadzie powinna być. Bowiem skoro tam siedzisz w NY zwiawszy z kraju w trudnych jego chwilach, karmiony przez lata chlebem z tej ziemi to raczej jedyną twą zasługą dla niej, iż odetchnęła od ciebie. Trzeba było pisać dalej bajeczki z mchu i paproci, nie podgryzając i podszczypując a napewno nie plując w tę stronę. Zza oceanu u ...  wyświetl więcej

@jotko49:
Z czalym szacunkiem dla Pana - a uwazam Pana rowniez za czlowieka (wyjatkowo) nieglupiego - radze Panu jeszcze raz przeczytac moj ostatni komentarz... ze zrozumieniem.
Pozwoli Pan, ze to ja bede decydowal na jakie tematy bede pisal swoje teksty oraz z kim warto albo nie warto mi polemizowac. Nie przyszloby mi do glowy aby Panu lub jakiemukolwiek autorowi (nie tylko) na Eiob ...  wyświetl więcej

  Serpico,  29 dni temu

@youngcontrarian:
Ja mogę od czasu do czasu, powtarzać że pajacu wstawiłeś mogiłę pomordowanych Czeczenów, do artykułu o polskim antysemityzmie, na dodatek sygnując ją że jest z 'twoich zasobów'.
Twoje arty ze szczuciem przeciw Ukrainie, powinny być pokasowane, to tak na marginesie.
Szydzenie z Polaków, w międzyczasie pisząc superlatywy tylko na temat tych o żydowskim pochodze ...  wyświetl więcej

@youngcontrarian: Tam padla -merytorycznosc- ! Zabobon przejal wladze i kwitnie… w Polsce !

391 rok - podjudzany przez katolickich hierarchów, w szczególności przez patriarchów Teofila i Cyryla, motłoch chrześcijański wdziera się do budynków Biblioteki Aleksandryjskiej, niszcząc wszelkie jej dzieła. Dorobek ludzkości, bezcenne skarby literatury, ginie bezpowrotnie w płomieniach. Lu ...  wyświetl więcej

@zakrawarski:
To nie byli katolicy niedorozwinięty dziadziu, szkoda ze ci kretyni którzy to piszą, nie piszą rzymskokatoliccy.
Tak wygląda kształcenie w tej Szwecji, po skreśleniu religii z lekcji historii, za parę dziesięcioleci, banda kretynów stwierdzi, że pierwsi chrześcijanie byli katolikami.

Wystarczy tej taryfy ulgowej, dla pianistów z demencją.

Niech cię konrt

...  wyświetl więcej

  Serpico,  29 dni temu

@zakrawarski:
https://en.wikipedia.org/wiki/(...)_in.JPG
Zobacz co Obama robi , a Contra na niego głosował.

I co ty na to ?

A.. tak, to nie Polska, a jakie jaja, Contra go wspierał, pisząc artykuły przeciw religii, że on jeszcze pobiera tą emeryturkę

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  29 dni temu

@zakrawarski: spalili ci bibliotekę w 391 i dlatego kuźwa nie umiesz wstawić polskich znaków analfabeto. Wina vaticana.

  Hamilton,  29 dni temu

@zakrawarski: dziś taki buraczany motloch już nie pali bibliotek. Łażą jak barany po polskich portalach i kaleczą język polski.

  Hamilton,  29 dni temu

@Serpico: tak to jest jak akordeonista ze sracza bierze się za historię.

@Adam Jezierski:
"Dopóki jestem w stanie kontrolować emisję pieniądza w danym kraju, nie dbam o to, kto w nim stanowi prawo."
Mayer Rothschild

@youngcontrarian:
Imperia zawsze powstawały, a następnie upadały. Ostatnio czas życia imperiów uległ znacznemu skróceniu..
Więcej: >>> http://eiba.pl/12

@youngcontrarian: Dalem dwa punkty do pierwszego miejsca.
Ale teraz koncze bo szaleniec zmienil moj nick na jak widzisz.
Zakrawrski......

@Kononowicz Krzysztof:
https://www.youtube.com/watch?(...)2BEfBlA
https://www.youtube.com/watch?(...)YfAP_1s

Chyba zaczynam Cię rozumieć ?, więc akceptuje i szanuję Twoją wolę. :)
https://en.wikipedia.org/wiki/(...)blonski

@Kononowicz Krzysztof:
Zakrawarski, dzieki za poparcie i mam nadzieje, ze Admin w koncu Ciebie i wszystkich nas uslyszy.
On moglby rozwiazac ten problem kilkoma nacisnieciami klawiszy.
Pozdrawiam Cie serdecznie.

@youngcontrarian: wysoko yntelygentnawy tesz moge kilkoma klikniec ale nie che, bo go ta yntelygencija moge z butuf wyrwac. On czekać na pszeprosic.

@Hamilton:
Hamiltonie, wydaje mi sie, ze pomocy Admina legalnego rozwiazanie tego problemu nie ma.
Jakas nieupowazniona osoba ma calkowita kontrole nad kontem zakrawarskiego.
W Stanach mozna taki przypadek zglosic do Cyber Police.

@youngcontrarian: to, że takie działania są niedopuszczalne i zasługują na powszechne potępienie to nie podlega żadnej dyskusji. Tyle, że problem jest problematyczny. Jak można poważnie traktować delikwenta, który zostaje okradziony kilka razy pod rząd i nie zmienia zamka ? Jak można poważnie traktować kogoś kto chce naprawić świat i Polske i traktuje innych jak świnie, kundle, psy i szmaty ale ku ...  wyświetl więcej

@Hamilton:
Hamiltonie, wydaje mi sie, ze BEZ pomocy Admina legalnego rozwiazanie tego problemu nie ma.
Jakas nieupowazniona osoba ma calkowita kontrole nad kontem zakrawarskiego.
W Stanach mozna taki przypadek zglosic do Cyber Police.
Obrzucanie sie lajnem na tym portalu jest juz od wielu lat na porzadku dziennym... tolerowanym zreszta przez Admina.
Wlamanie sie ...  wyświetl więcej

@youngcontrarian: Ja bym się tak tym nie przejmował, Zakrawarski ma coś do przepracowania i nie ma co z tego robić afery. Tak to wygląda z mojej perspektywy. ;)

  Hamilton,  16 dni temu

@pokrzywiony: no wreszcie właściwa naókowa perspektywa. Opinia z gatunku - 'czy lepiej myć ręce czy nogi'.

@pokrzywiony:
BEZ interwencji Admina nie widze perspektyw na odzyskanie kontroli nad swoim kontem przez zakrawarskiego.

@pokrzywiony: "Zakrawarski ma coś do przepracowania" - Masz na myśli to, że kpił sobie z Boga na każdym kroku?

@youngcontrarian: a znasz portal gdzie wszyscy potakują sobie nawzajem ? Świat zombi i teatrzyk lalek jest jedyną alternatywą. Gdybyśmy się zawsze i wszędzie zgadzali siedzielibyśmy w jaskiniach z opaskami na jajkach. Konflikt to jedno z najważniejszych paliw. Czy nam się to podoba tak było, jest i będzie.

@Wybrakowany skunks: Sadzisz iż ten pyłek w kosmosie jest w stanie zaszkodzić Stwórcy? Szkodził i drwił z rozumu, niechaj nie liczy na akceptację i wyrozumiałość większości wśród 'tłumu". Czynił to od dekady i w swej pysze dalej brnie do zwady. Kto wiatr sieję burzę zbiera.

@youngcontrarian: Drogi Mirku, i inni, aby to bylo jeszcze zalosniej to czytaj jaki mail
otrzymalem od admina.na ktory oczywiscie odpowiedzialem.
...
Den onsdag 24 juni 2020 05:14:36 CEST, EIOBA <mailer@eioba.com> skrev:
Jeden z użytkowników podejrzewa Cię o plagiat. Odnieś się do tego zarzutu w ciągu 36 godzin pod adresem: ...  wyświetl więcej

@Użytkownik usunięty: Pogratulować automatowi eioby, zdał test Turinga. :))))))
Nie wiele wiesz o współczesnym internecie, gadałeś z programem. :)

@Użytkownik usunięty: To ja ok. godz 6. zgłosiłem plagiat w: Odnośnik do pierwotnej publikacji * podałem link.
w Uzasadnienie * napisałem: Prawdopodobne włamanie do konta użytkownika.
Upoważniam admina do upublicznienia pełnej treści tego zgłoszenia.

@Użytkownik usunięty:
Pokrzywiony ma racje ...rozmawiales z "automatyczna sekretarka"...

@youngcontrarian: I TY Mirku ?
Z nikim nie rozmawialem ! Wyslalem tylko odpowiedz mejlem !

@pokrzywiony: niewiele wiesz o ortografii, bo 'nie wiele' piszemy razem.

@pokrzywiony: @Użytkownik usunięty: Pogratulować automatowi eioby, zdał test Turinga. :))))))
Nie wiele wiesz o współczesnym internecie, gadałeś z programem. :)
...
Z nikim nie rozmawialem, wyslalem mail !

@Użytkownik usunięty: zakrawa ty mu wyślij telegram listem poleconym. On niech pyta a ty opowiedz. I napisawaj jake masz syćke chasla i bedziesz jeszcze bardzi yntelygentnawy. Nie jak te sfinie i szmaty z eiob.

@zakrawa : ty zostac wyrurzniony. Szukaja one muzga z wysoka yntelygencja bo na tfoja baza bedom budovac ta śtucna ynteligencja. Tfoj musk pokazali lampom na skszyrzowaniu i pół Pcimia jusz się tam zabiło.

@Hamilton:
Informatyku, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że twoje (Hamiltona) hasło też wyciekło?

  Serpico,  16 dni temu

@Adam Jezierski:
Nic nie wyciekło, on ma hasło takie że każdy może wejść, nazwa konta.

"Czekam wiec na maila z prawdziwym, wielkim zainteresowaniem.
Zakladajac konto podalem nazwisko uzytkownika komputera niewiedzac, ze to nazwisko
bedzie wyswietlane przy moich wpisach.
Chce zmienic to nazwisko, prosze napisz kilka slow, jak to zrobic ??
Da sie zmienic na

...  wyświetl więcej

@youngcontrarian:
Nie pierdol bez sensu, bo takie hasło jak on ustawił, jest jak udostępnienie, cymbale i nie wprowadzaj kurwa jeszcze ty ludzi w błąd. Poza tym raptem pokochałeś USA, bo coś można hahaa ? Łącznie z cyber policją, w imieniu USA i ich cyber policji szczurze, dziękuję, a teraz obaj możecie wypierdalać, razem już dawno powinniście mieć blokady, to by było kulturalnie.

Duży pokój, małżonka, ją pierdol bez sensu, bez zmian będzie.

  Hamilton,  16 dni temu

@Adam Jezierski: i kto ci teraz będzie 'zawiszczał.? No kto ? Tak bardzo się starałem a ty teraz nie chcesz mnie.

  Hamilton,  16 dni temu

@Adam Jezierski: wysoko yntelygentny burak nie radzi sobie nawet by zapiąć rozporek a ty zrobisz z tego aferę Snowden szoł na szychta. Hahaha zaraz ci wykradnę twoje everkutasie, bo marzę by mieć 109 czytelników.

  Hamilton,  16 dni temu

@Serpico: o kuźwa miał 10 odrzuceń. Nawet Kliement go olał. I nasz jełopek ma tak dobre samopoczucie.

@Adam Jezierski:
Nie wprowadzaj Adaś w błąd, pewnie jak zmieniał z nazwiska, zmienił na nazwę konta, to jak samemu udostępnić i nie gderajcie że jest inaczej, contrarian, był wywalany z niejednego polskiego portalu, w tym z Interii 360 jak istniała.Niech się nim teraz zajmuje, on go sprowadził z forum wyborczej z wiadomych względów, tak on wyciągał stąd gwiazdy, do zapychania bzdetami ruski ...  wyświetl więcej

@Użytkownik usunięty:
Drogi przyjacielu, mialem na mysli "automatyczna/virtualna sekretarke" (w sensie przenosnym).
Mam nadzieje, ze Admin wkrotce skonczy z ta hucpa a konto winnego zostanie zlikwidowane.

@Serpico:
Sądzisz, że nie zostaniesz następną ofiarą wycieku?
Z jakiego powodu tak uważasz?

@Adam Jezierski:
Sądzę że nie, ponieważ nie robię haseł do kont, jak nazwa konta, poza tym mogę dostać blokadę za słownictwo, które pogarszacie wy, waszymi kretyńskimi wypowiedziami, obecnie ty i contrarian. Ty mi zadajesz idiotyczne pytanie, mimo że już ci wyjaśniłem na czym polega problem, oprócz tego że Zakrawarski powinien mieć opiekę paliatywną, a Contrarian pisze do "przestępcy", któr ...  wyświetl więcej

@Serpico:
Jak myślisz, kto przejął konto Zakrawarskiego i dlaczego to zrobił?

@Adam Jezierski: hahaha - kto przejął konto zakrawarskiego i króciutko uzasadnij dlaczego Hamilton.

@Hamilton:
Nikt ciebie nie podejrzewa.

  Hamilton,  16 dni temu

@Adam Jezierski: jest tylko jeden geniusz na eioba, który może przejąć konta.. Słynny agent 007 czatujący po nocach na czytelnika.

@Adam Jezierski: hahaha Adaśko mogłem przejąć mu konto z tego 'zawiszczania' sukcesów. Hahaha - zbliżał się do 300 tys i nie mogłem spać.

@Hamilton:
a jakie były motywy tego geniusza?

@Serpico:
Ciebie pytam. Wrzód na dupie Hamilton się wcina. Jak zwykle,

@Adam Jezierski: motywy genialnego geniusza z definicji są niedostępne dla zwykłych owrzodzonych ćwoków.

@Adam Jezierski: łał - to Adaśko jest dupą eioby ? Nie wiedziałem. Paczaj jak się popsuła informacja na portalu. Zmień nick.

@Użytkownik usunięty: https://www.youtube.com/watch?(...)ch-UFTc ... tu masz coś Żywego do posłuchania, nie przejmuj się ... ;)

@pokrzywiony: Marjóż ciebie już namierzyli.
http://www.eioba.pl/index.php/(...)vbnk%3D
Ty musisz 'bochatersko' gdzieś uciekać.

  Serpico,  16 dni temu

@pokrzywiony:
https://www.youtube.com/watch?(...)FTuFFUY

Zakrawarski już dawno tutaj nie mieszka, trala, ty wioskowa mendo wyżerająca ludziom z lodówek hahhaah

@pokrzywiony:
Włamywacz zmienił hasło i pisze podszywając się pod Zakrawarskiego.
Nie zauważyłeś tego informatyku???

@Adam Jezierski:
Oczywiście, zmienił na takie, które podał Zakrawarskiemu i logują się na zmianę, gruba afera, grubsza niż grubciu, w sumie podobny do Konowicza jest, podobna "twarz" haahaha ...

@Adam Jezierski: To już prawie takie techno jest ...
https://www.youtube.com/watch?(...)OzV9azM

Ja nic z tym nie mogę zrobić, co mogłem to zrobiłem. :)

@Serpico:
Czy poszedłbyś na taki układ z włamywaczem, gdyby ktoś zaczął używać Twojego konta?

  Serpico,  16 dni temu

@Adam Jezierski:
O czym Ty Adaś piszesz, na jaki układ, Zakrawarski to beton, który nie chce zmienić hasła, niech sobie zrobi układ z wysiadającym mózgiem, zresztą powinien za to co wypisuje mieć dawno blokadę, jebiecie bzdetami o prawie i policji, a on w tym samym czasie obraża prezydenta RP, tylko ze Szwecji, na portalu gdzie serwer jest w Niemczech.

Sajber Polucja, pierwsze co by

...  wyświetl więcej

@Serpico: A tak tańczyłeś ?
https://www.youtube.com/watch?(...)WDMreb4

@Serpico: nie mów Marjóżowi tak, bo się obrazi i odejdzie. On wrażliwy i muzykalny jak dzięcioł. Ledwo go uprosilem by nas nie opuszczał. Eiob w 'poczebie'. Zwłaszcza teraz jak brakuje yntelygencji, kurtuly, naóki i śtuki ze śvecji.

@Serpico:
Kto, wg ciebie wszedł na konto Zakrawarskiego?

@Adam Jezierski:
Pokrzywiony wiochman z kimś teraz się bawią., co on może stracić, z pracy go nie wywalą z komunalnej dziury też nie, choć, to nie jest pewnik.
Ktoś z ich paczki, ludzi którzy mogą stracić dokładnie nic, Koriolan bezdomny heh ... Krzywy na granicy, Podobny pajac zapity, nie wielu zostaje, ewentualnie schizolek asparguś. Wygląda na podobnego.
Wie że dokładnie ni ...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski: jak agent Adaśko 007 nie wie to nikt nie wie. Tyś tu Herlak z Holms. Cała nadzieja w twoim geniuszu.

@pokrzywiony: rytmiczne. W sam raz dla takiego dzięcioła jak ty Marijóż. Puść sobie jak będziesz stukał dziobem w klopsztanga i płoszył myszy z familoka.

@Hamilton:
Tak się składa, że wiem niewiele więcej od ciebie.
Prawie, że nic nie wiem.

@Adam Jezierski:
Generalnie szkoda że kobieta z Laickiej nie oddała do prokuratury, zbiegło się z tym że ja znalazłem kontakt z adminem, jakby raz trafiła sprawa na wokandę, ktoś kto jest właścicielem, wyczyściłby tu trochę. A tak masz tą bandę meneli, którzy nic nie robią, tylko się bawią w necie.Wtedy po prostu się zbiegło.Idę o zakład że częściej by zaglądał i poblokował te tałatajstwo.

@Serpico:
Czyli (jeśli dobrze zrozumiałem) tej grupy nie podejrzewasz o atak na Zakrawarskiego.

  Serpico,  16 dni temu

@Adam Jezierski:
Adaś masz wyżej, pewnie nie, jeśli mieliby kogoś zaatakować, to mnie, albo Hamiltona, wtedy mógłbyś stwierdzić że to wyciek, Krzywy jak wyżej, już ględzi że to pozytywne, znów sobie zabawę kretyni znaleźli.Chce wkurzyć, jak Wróbel z Koriolanem, pajace niedomyte.

@Adam Jezierski: widzisz Adaśko tyle piszesz o wrzodach na dupie i ci geniusz poszedł do dupy na plotki. Toś sobie narobił. A za ćwokami jesteś 300 lat.

@Serpico: Sam publicznie podałeś hasło zakrawarskiego więc teraz nie zgrywaj niewiniątka, serpo-derpo

  Serpico,  16 dni temu

@Michał Wiśniewski:
Publicznie się śmiałem z tego co zrobił, nerwy ci luju puszczają, publicznie to on obraża prezydenta RP, notorycznie i nie tylko, śmierdzący pajacu.
Publicznie nie możesz mnie nawet w dupę pocałować, bo twój brudny ryj na moich pośladkach, to potwarz ! Jesteście bandą meneli i to jakby koniec.
Nie wiem po co się męczysz z tymi linkami, nawet nie patrzę co w ...  wyświetl więcej

@Serpico: Poniesiesz karę odpowiednią do winy.

@Vladimir Putin:
Na pewno, w twoich urojeniach, menelnio, oglądnij coś japońskiego batonie.

@pokrzywiony: "Nie mogę" - Co to znaczy nie mogę? https://youtu.be/f_A6YVGm2_Q

  jotko49,  11/06/2020

Gdy głupota lewactwa ideą zepsuta, nie zawaha się by na piedestał postawić "skarlałego" trupa...
" – Nie żegnaliśmy tak naszych prezydentów – pisze z goryczą jeden z nich. – Widok demokratycznego burmistrza Minneapolis chwytającego się złotej trumny „aby nie upaść z żalu”, to odwrócenie pojęcia pożegnania najcenniejszych synów Ameryki – dodaje.

Inny z kolei pyta, jak dalece szczery

...  wyświetl więcej

@jotko49: w Rosji i na Białorusi coś takiego nie ma prawa się zdażyć. Ale ani Young ani Adaś ani Wysokokawo Yntelygentnawy półanalfabet tam jechać nie chcą i walczyć.

  jotko49,  11/06/2020

@jotko49:
Pisarz Stanisław Murzynowski herbu Ogończyk (1528-1553), prof. prawa Andrzej Murzynowski (1926-2016) czy były prezydent Poznania Leon Murzynowski (1908-1965) mieliby chyba dziś przerąbane.

https://twitter.com/LiveScienc(...)photo/1

Trzeba było głosować na :
Mitt Romney, właśc. Willard Mitt Romney (ur. 12 marca 1947 w Detroit) – amerykański polityk i przedsiębiorca, w latach 2003–2007 gubernator Massachusetts, kandydat Partii Republikańskiej na prezydenta USA w 2012 roku. Senator ze stanu Utah wybrany w wyborach w 2018.
Urodził się 12 marca 1947 w Detroit jako syn przedsiębiorcy i republikańskiego polityka Georg ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  29 dni temu

@zakrawarski: na szczęście zabobon został już wyparty przez wysoko yntelygentnych półanalfabetów i ich arcydzieła.;
http://eiba.pl/5
http://eiba.pl/5

@jotko49:
Dziekuje, Panu za wazne uzupelnienie mojego artykulu.
Protesty BLM doszly do Europy:
https://www.youtube.com/watch?(...)myQbkuk
Nawet Churchill jest w opalach.
https://www.youtube.com/watch?(...)wWoYZTw
Jednostronne naswietlanie calej afery z BLM i Covid19 przez media to juz inna sprawa.

"W 1902 roku wyszła za mąż za młodego architekta Williama Sangera. Pomimo choroby (chorowała na gruźlicę) urodziła dwóch synów i córkę. Pod wpływem męża zaangażowała się w działalność polityczną i wstąpiła do partii socjalistycznej w Nowym Yorku"
https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)_Sanger

"William Sanger (12 listopada 1873

...  wyświetl więcej

Życiorys tej Sanger jest usiany Żydami, także zwyczajowo uprościłeś, mąż. żydowski emigrant, koleżanka żydowska emigrantka , daj datę kiedy i gdzie to powiedziała, to przeanalizujemy czemu powiedziała.

Następnie:
"Zaniepokojenie kwestiami planowania rodziny wśród filantropii Rockefellera zaczęło się od Johna D. Rockefellera, Jr. , który zainteresował się swoim zaangażowaniem w Burea

...  wyświetl więcej

Dawaj datę kiedy to powiedziała, przecież nie na weselu, z żydowskim emigrantem, na bar micwie też pewnie nie, prawdopodobnie także nie, jak współpracowała z żydowską feministyczną aktywistką, jak dostawała pieniążki od organizacji żydowskich na badania, tez pewnie nie.
Dawaj dawaj, znów nam wylazła kwestia żydowska i Żydzi nienawidzący Żydów, kto wie czy te projekty, nie mają jakiegoś podwójnego dna, a nawet potrójnego.

Same problemy z wami.

Słaby z ciebie whistleblower.

Fundacja Rockeffelera, miała swój udział w projektach eugenicznych.
https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)ydowska

Sanger pracowała nad projektami antykoncepcyjnymi, finansowali ją przez to między innymi:

Dor Yeshorim (hebr.: "pokolenie prawych", Ps. 112:2; także Committee fo

...  wyświetl więcej

25 na 25 , cóż, rosyjska ruletka, nasuwa się pytanie, czy te badania powinny być przymusowe.Jak sądzisz powinny ? Eh .. te problemy z ortodoksją, widzisz, jednak ortodoksyjni katolicy, nie są aż tak problematyczni.
Jeszcze raz proszę o datę, kiedy Sanger powiedziała to co powiedziała, coś się doprosić nie mogę.

@Wybrakowany skunks: "Masz na myśli to, że kpił sobie z Boga na każdym kroku?"
...
Szub, nie mozna kpic czy obrazac kogos/czegos czego nie ma.
Pojecie boga i niezliczona ilosc replik wymyslali ludzie na przestrzeni wiekow.
Gdzie kazda epoka miala swoich bogow.
Wikingowie mieli odpowiednika Adama i Ewy pod nazwa Ask i Embla
Ich pomnik stoi na placu w Sölves ...  wyświetl więcej

@Użytkownik usunięty: https://youtu.be/FUhlxm0JKY0 !!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska