Login lub e-mail Hasło   

Razem silniejsi!

Razem silniejsi, to Program Rozwoju Obszarów Wiejskich, Stowarzyszenie, czasopismo, itp., ale przede wszystkim to rodzina
Wyświetlenia: 930 Zamieszczono 28 dni temu

Napisała mi siostra Janina (Nina) życzenia z okazji „okrągłych” X urodzin: Kochany bracie, już X lat jesteś kimś ważnym w moim życiu. Wyszliśmy z tego samego, często ubogiego domu rodzinnego. Jak wiele mamy wspólnych przeżyć i wspomnień z tego domu?!.

To były tylko? aż? 23 lata wspólnego zamieszkiwania, ale nasze dzieciństwo pomimo wszelkich niedostatków, jawi mi się ciągle jako dobry, pełen wrażeń okres życia. Umieliśmy się cieszyć małymi rzeczami, byliśmy kreatywni w pomysłach na zabawę (życie) i ciągle chłonni interesującego, ciekawego życia.

 

Cieszę się, że dożyliśmy wszyscy trzej z Grzegorzem, do tych wspólnie przeżywanych teraz chwil. Życzę ci dużo dobrych chwil, pogodnego spoglądania na ten otaczający nas świat, jeszcze wiele lat w dobrym zdrowiu, abyś miał siłę na wbieganie na IV piętro do twojego mieszkania, a przede wszystkim życzę ci dużo jak dotychczas, dobrego humoru i nadziei na lepsze jutro.

                                                                                                           Siostra Nina

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1537
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2622
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3151
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1282
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1057
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2081
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2504
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2026
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 851
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 465
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3511
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  28 dni temu

Ja ci Zdzisławie z okazji rocznicy urodzin życzę przynajmniej jednego jedynego artykułu na którego nie zagłosujesz ze swych lewych kont. Pokaz wreszcie, że jesteś wielki. Nie bądź tchórzem.

jotko49: Dziękuje za życzenia (odrzucenia) i wrodzoną kulturę!

  Hamilton,  28 dni temu

@Zdzisław Sadowski: hahaha - kulturalna i uczciwa rodzina głosująca na siebie stała się dla wielu wzorem. Paczaj na wasz wściekły atak : :
http://eiba.pl/1l
Co siejecie to zbieracie. A ty beczysz o jeden punkcik. Zaraz się zleci kulturalny i uczciwy gang Olsena i dostaniesz 5 za samo pierdnięcie w kalesony.

  jotko49,  28 dni temu

@Zdzisław Sadowski: Gotów żem się skusić o ile siostrzyczka do opamiętania gotowa cię zmusić. Wątpię by twe popierdólki pochodziły z Jej szkółki...

@Hamilton: To był tylko odwet za twoje odrzucenia, nigdy pierwsi nie zaczynaliśmy, nie wspominając o twoim powitaniu nas w eioba.pl.

  Hamilton,  28 dni temu

@Zdzisław Sadowski: nigdy was nie odrzucałem dopóki Kostka nie zaczął swej kretyńskiej akcji stosując odpowiedzialność zbiorową a cały tępy gang Olsena za nim. Przywitanie nie dotyczyło meritum ale twojej upierdliwej i nachalnej pyszalkowatości, która już trochę utemperowana trwa do dziś.

@Zdzisław Sadowski:
Gratuluję sobie osiągnięcie 905.454 odsłon.

  Hamilton,  24 dni temu

@Adam Jezierski: Adaśko czym ty chcesz zaimponować. Cała rodzina gwiazdorków od roku zbliża się do 500 tysięcy Jak to osiągną to herszt indyków wyda przyjęcie dla całej eioby. Będzie kawior we flaku i szampon z bąblami na glacy. Adaśko ty walnij rankingiem Adaś Show. Będziesz pierwszy raz w życiu gdzieś pierwszy.

@Adam Jezierski: Minęły te czasy, gdy jadłeś frykasy i jurny też byłeś jak królik w Australii nim się plemniki zdegenerowali. Zostały ci teraz jedynie zgryzoty iż stadium rozwoju to stadium zygoty. Nadrabiasz miną pomimo swe dreszcze, kto mnie doceni...jedynie ja jeszcze. Słuchajcie mnie zatem ci drwiący i kpiarze, jeszcze wam wszystkim co umiem pokażę...

  Henear,  28 dni temu

Niesamowite przemówienie! Mimo że na razie macie tylko 0,007% poparcia społecznego to wierzę że przy takiej kampanii szybko pobijecie resztę na głowę!
https://ibb.co/98HDff6

  Hamilton,  28 dni temu

@Henear: na 107 000 użytkowników 6 Sadosiów to 0,0056 %. Zawsze mówiłem, że przespali. Trza było zarejestrować 1000 Sadosiów i każde ich pierdnięcie byłoby widowiskowe jak wybuch radia u Mariolka.

  Hamilton,  28 dni temu

@Henear: Łał nie wiedziałem, że są już koncerty dla ludzi z upośledzonym słuchem. Jak on się zwie ? Sławek drewniane ucho ? Śliczne, super.

@Henear: Dzięki Henear. Traktuję to jako zobowiązanie, do napisania związanego tematycznie artykułu.

  Henear,  28 dni temu

@Andrzej Maria Sadowski: Proszę bardzo xp

  Hamilton,  28 dni temu

@Andrzej Maria Sadowski: gdyby Andrzej Marysia wystąpił w gorsecie i pantalonach po babci ślachciance na tle toi toi i chórku tych babć z pielgrzymki to kampania zyskałby widowiskowo i moralnie. Takie nawiązanie do tradycji, estetyki i higieny trzymania moczu w kroczu.

  Hamilton,  28 dni temu

‌Z przykrością muszę cię poinformować Zdzisławie, że wycofuję swój głos. Nie jesteś żadnym dziennikarzem tylko zdechlaczkiem, który nie daje sobie rady bez swoich pomagierów.

  Henear,  28 dni temu

Najnowsze wydanie Faktu
Piszą o nas!
https://ibb.co/Zgv8dtF

  Hamilton,  28 dni temu

@Henear: hahahaha - zamiast Sadosio gwiazdosio gosposiom tobie się należy 5 punktów.

  Hamilton,  28 dni temu

@Henear: hahaha - ponury gang Olsena cię zminusował, bo ma poczucie humoru jak pisze siostra herszta indyków.

@Henear: jeszcze jestem...
A jakby mnie nie było.
Ta głupią eiobę tak bardzo ubyło..

  Hamilton,  27 dni temu

@Koriolan: chlapitanie Kori ratuj i kwiknij - JAM JEZD. I nie zapomnij o swym gigantycznym odkryciu, że życie jest piękne i najważniejsze w życiu.

@Henear: ;) niezłe xp

  Serpico,  27 dni temu

@Henear:
To schizofrenik, zdiagnozowany, z rentą, na eiobie na dwóch kontach, ma to taki związek z moją frustracją, jak depresja i choroba psychiczna Koriolana, jego urojenia i to co pisze.
Brak reagowania na psychicznie chorych, którzy wypisują to co oni, to zły pomysł, ale jakiś jest.
Tu nie ma Henear pytań, czy to frustracja, czy kolejny gach nawala w Niemczech, nie ma, tu ...  wyświetl więcej

Gratuluję sobie osiągnięcia 904.267 odsłon.
Do pierwszego miejsca zajmowanego przez Zbigniewa jest mi bardzo daleko, ale do miliona coraz bliżej.

@Adam Jezierski: Adaśko tak ci 'zawiszczam'. Ja do miliona mam prawie 500 tys. A do fon Zdzisia i zde Zbysia lata świetlne.

@ Zdzisław Sadowski: Kostka spadł na 9-te miejsce.

@Adam Jezierski: ... miejmy nadzieję że się nie potłukł przy tej okazji ... ;)

  Hamilton,  24 dni temu

@Adam Jezierski: hahahaha - on spadł na 9 a ty awansowałeś na 10. Ty napisz o tym everkutasia a zde Kostka ogłosi sukces, że bez 'rodziny' palcem do dupy sobie nie trafia.. Tylko się nie pobijcie.

  Hamilton,  24 dni temu

@pokrzywiony: Korciu nauczył cię jak lizać tyłeczki i zostać pogłaskanym po ślicznej główce. Ucz się. Zostaniesz sprzedajnym Helmutem u niemcuf jak będziesz duży.

  Henear,  24 dni temu

Razem Silniejsi! Naprzód Eiobo!
https://ibb.co/84pcfsNDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska