Login lub e-mail Hasło   

Debata telewizyjna

z cyklu wybory
Wyświetlenia: 167 Zamieszczono 20 dni temu

Czy dzieci homoseksualnych imigrantów, których nie ma, dostaną te świece do komunii za euro czy za złotówki i czy będą szczepione na tego wirusa szczepionkami, których też jeszcze nie ma, po komunii czy przed ślubem.

To ważne pytanie dla wszystkich Polek i Polaków a TVP go nie zadało. Wstyd panie K. Wstyd. To są  problemy, którymi  żyje dziś cały naród i Polska. Czy wy tam śpicie w tym telewizorze publicznym.

I jak ja mogę dokonać wyboru pana prezydenta  nie znając odpowiedzi na tak fundamentalne pytania.

Z poważaniem.

Niedoinformowany wyborca i wierny oglądacz belek z informacjami, co i jak mam myśleć.

Podobne artykuły


11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1212
11
komentarze: 16 | wyświetlenia: 468
10
komentarze: 26 | wyświetlenia: 651
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 520
9
komentarze: 608 | wyświetlenia: 1612
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 354
8
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1003
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1656
7
komentarze: 4 | wyświetlenia: 640
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 766
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 797
5
komentarze: 1 | wyświetlenia: 681
294
komentarze: 63 | wyświetlenia: 105365
181
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1193609
153
komentarze: 44 | wyświetlenia: 131147
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Polityka imigracyjna to bron obosieszna.
Jak powiedzial pewien (wyklety przez lokalne media) niemiecki ekspert:
W czasie wojny zamordowalismy miliony zydow, ktorzy uwazali sie za Niemcow po to aby po wojnie zamienic ich na miliony Turkow, ktorzy Niemcami byc nie chca.

@youngcontrarian:
Aha, a rosyjscy co mówią ? W czasie wojny zamordowali tych którzy chcieli być Rosjanami i tych którzy nie chcieli być Rosjanami, poza tym nie tylko w czasie wojny, tendencja do mordowania, utrzymała się po wojnie.
Po co to robili ? Jeszcze można zrozumieć, ten terror w stosunku do osób które nie chcą, a czemu mordowali tych którzy chcieli ? Nie masz jakiegoś interes ...  wyświetl więcej

@youngcontrarian:
Przeżyłeś życie w USA, będąc nie tak jak pisujesz o Ukraińcach, tanią siłą roboczą.będąc przepłaconą siłą roboczą, jednak nadal ci USA nie odpowiada, nie chcesz być Amerykaninem, co wynika z tego co pisujesz, to kim chcesz być i co chcą tacy Żydzi jak ty ? Pracować wam się nie chce, o ile nie jesteście poustawiani przez rodziny, socjalu wam się chce, mogę ci dać stosowne l ...  wyświetl więcej

  Henear,  20 dni temu

Okropna pseudo-debata.
Dużo zabawnych momentów jak mucha chodząca po głowie pana Witkowskiego, "Jestem betonem..." - Piotrowskiego, Menelove + Żółtka, pytania i praca kamery nieprzychylne dla Trzaskowskiego, okulary Jakubiaka czy obrazki Tanajno....
Co do pytań to pasowały bardziej do niskiej jakości teleturnieju i pokazują z jak małym szacunkiem TVP zwraca się do swoich odbiorców.

  Hamilton,  20 dni temu

@Henear: hahaha a Jacuś dumny z siebie. Tak siermiężnej telewizji to nawet w komunie nie było. Wolę oglądać pralkę niż tych pajaców udających dziennikarzy.

@Henear: a rolą szkoły ma być przygotowanie dzieci do pierwszej komunii świętej. Kuźwa większych kretynizmów wymyślić się już nie da. I takie tępactwo dostaje 2 miliardy z budżetu z naszych podatków..

  Henear,  20 dni temu

@Hamilton: Jasno widać gdzie leżą priorytety rządu.
Swoją drogą świetny utarg Dudy, który zgodził się na te dwa miliardy w zamian za zwolnienie Kurskiego, który później i tak wrócił.

  Serpico,  20 dni temu

@Henear:
No tak , ale tego co mówił, to mu kamera nie kazała mówić:
https://www.youtube.com/watch?(...)JfsiSFQ

Generalnie osobiście mam dość haha... tyle wycia o księżach, te mapy pedofilii, a on wyskakuje z katechetą franciszkaninem.
Trzeba ukryć to przed Zakrawarskim, bo dostanie szoku, choć w sumie nadal do n

...  wyświetl więcej

  Henear,  20 dni temu

@Serpico: Szczerze to nie obchodzi mnie Trzaskowski, wolę by zamiast Dudy prezydentem został on, jednak głosował będę na Bosaka, którego poglądy może nie są do końca zbieżne z moimi, jednak jest im najbliżej.
Powiedziałbym że najbardziej sensowny kandydat, aktywny i z wizją, która nie jest partyjnym skryptem a celem do którego może dążyć cały naród.

@Henear:
Aha, Bosak, ex Wszechpolska, szkolenie w medialne w Toruniu:
https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)Toruniu

https://twitter.com/krzysztofb(...)0159744
Ten ?

Faktycznie

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  20 dni temu

@Henear: hahaha - bo rząd jest niezależny, jednomyślny i jednogłośny a imię jego Jarozbaw z Żoliborza. Hahaha - Duda wytargował.

@Hamilton:
No okay, ale to jest ultra katolik, wersja hard, same organizacje katolickie, Henear będzie musiał nabrać zaufania do Jezusa, to nie centro prawica, to ultra prawica, Mańkowi rentę zabiorą hahahaah .....
Na dodatek jeszcze będzie musiał się wyspowiadać.

  Hamilton,  20 dni temu

@Serpico: Bosak łagodnieje, bo jest sprytny. Swój prawicowy elektorat już ma i walczy o ten z PIS. Dla mnie Bosak jest wiarygodny jak toruński łojciec. A wizję ma od lat już uksztaltowaną. Henear to dobry chłop ale naiwny. Życie nauczyło mnie bardzo ograniczonego zaufania do polityków. Nie słucham co mówią, wolę obserwować co robią.

  Henear,  20 dni temu

@Serpico: Nie widzę sprzeczności, nie patrzę tylko przez swój pryzmat ale w kontekście całego kraju.
Zdaję sobie sprawę że w swoich poglądach jestem raczej w mniejszości, nie sprowadzam też wszystkiego do Jezusa bo byłbym równie małostkowy co tematy poruszane w pytaniach debaty.
Jeśli widzę inteligencję, zapał, zdolność do współpracy z innymi oraz kierowanie się interesem całego naro ...  wyświetl więcej

  Henear,  20 dni temu

@Hamilton: No już bez przesady z tym zaufaniem.
Trzeba mieć odrobinę dobrej woli, bo wpadnie się w cynizm i stagnację.
Czasami trzeba dać tę szansę, jednak uważnie patrzeć na ręce - też nie urodziłem się wczoraj.

@Henear:
To nie spowiedź :), ja nie odpowiem, to moja prywatna sprawa, po co mam się zapoznawać z jego programem i poglądami, ja je znam, pytałem z ciekawości, nie moja sprawa na kogo ktokolwiek głosuje.Operowanie ogólnikami, to tylko operowanie ogólnikami.
...  wyświetl więcej

  Hamilton,  20 dni temu

@Henear: to nie cynizm. Każdy polityk musi kłamać i przybierać różne pozy w zależności od sytuacji. Z bardzo prostej przyczyny. Po drugiej stronie stoi wyborca, a 50 % z nich uwielbia być okłamywanych. To jest sprzężenie zwrotne. Tak to działa. Jak nie będziesz roztaczał obietnic ponad miarę przegrasz. Zauważ, że oni wszyscy obiecują rzeczy na które prezydent nie ma kompletnie żadnego wpływu, bo nie jest elementem władzy wykonawczej.

@Hamilton:
Tak, ale ja już widzę co będzie heh ... powtarzająca się sytuacja, na to wygląda powoli, ciekawe jak wyjdą sondaże kontra wybory, to tez będzie sygnał jaka jest ich rzetelność, Henear, to tylko jedna osoba, ale przeciwnicy PIS, rozmywają się w głosach, PIS, ma skrystalizowany elektorat.
Część osób nie pójdzie, Trzaskowski się trochę kładzie, głosy opozycji się rozmyją po k ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  20 dni temu

@Henear: jest całkiem spora część ludzi, którzy kompletnie nie znają zasad funkcjonowania państwa. Im się wydaje, że prezydent, premier mają takie wory z pieniędzmi i rozdają tam gdzie chcą. A jak braknie to mogą przecież dodrukować tylko nie chcą dranie. Oni też wybierają. I uwierzą w każdą gęś na płocie.

  Henear,  20 dni temu

@Serpico: Może w Polsce wiele nie może ale znaczenie ma jaką osobą jest ponieważ reprezentuje cały kraj.
Zwłaszcza na arenie międzynarodowej.
Narodowiec w przeciwieństwie do kukły, posiada kręgosłup.

  Serpico,  20 dni temu

@Henear:
Do jakiej kukły ? No żeby czasem małolata, w stosunku do światowym elit, to małolat, nie potraktowali czasem z należytym szacunkiem.
Oscarowy wiek heh :)
Spotka się Trumpem, to znów będą wizy w pełni haahha ...no tak heh, generalnie to taki prawicowy Tymiński, wtedy się dobrze skończyło, a teraz to nie ma aż takiego znaczenia.

Vivi się marzyła legalizacja mari

...  wyświetl więcej

@Serpico: są dwa systemy. Prezydencko gabinetowy jak Rosja, Francja USA i inne kraje gdzie prezydent jest jednocześnie szefem rządu i drugi kanclerski gdzie władza prezydenta ogranicza się do reprezentowania państwa na zewnątrz i pewnymi niewiele znaczącymi funkcjami honorowymi. W Niemczech prezydent nie ma kompletnie nic do powiedzenia. U nas nawet jego zwierzchność nad siłami zbrojnymi jest czys ...  wyświetl więcej

  Henear,  20 dni temu

@Serpico: Rób co chcesz. Dobrze jest mieć dobry humor.
Zarówno marihuanę jak i odmienne poglądy można mieć w tym kraju, tyle że na jedno i drugie nałożone są pewne restrykcje. Szanuję odmienność poglądów - jednak by odmienny pogląd posiadać, trzeba najpierw mieć taką możliwość. Obojętnie jakbyś na to patrzył, religia katolicka jest w tym kraju faworyzowana w stosunku do innych wyznań, alkoh ...  wyświetl więcej

@Henear: wizyty prezydentów to z reguły wizyty kurtuazyjne. I powiedzmy sobie ble ble przy szampanie. Politykę zagraniczną wykuwają codziennie dyplomaci i zawodowi negocjatorzy na co dzień pod kierownictwem określonego ministra.

  Henear,  20 dni temu

@Hamilton: https://bi.im-g.pl/im/17/d1/18(...)-w-.jpg
To jest to co widzą masy. A masy głosują.
https://www.youtube.com/watch?(...)jGMPj0s

@Henear: hahaha - mogło być jeszcze gorzej. Dobrze, że już zdążył wstać z kolan.

@Henear:
Już zaczynasz pierdolić bez sensu, tak jakbyś żył w PRL, na jakie poglądy masz nałożone restrykcje ? Gdzie nie jest łatwiej dostać alkoholu i fajek, oprócz krajów muzułmańskich, gdzie ich w ogóle nie dostaniesz hahaha ?
Jak ultra prawica by doszła do władzy, nie byłoby UE w ogóle, to wtedy byś zobaczył co oznacza religia dominująca.

@Henear: ja też chcę sam decydować o sobie i właśnie dlatego nie wspieram skrajnych sił politycznych. Ani lewych ani prawych. Nie wierzę w ich umizgi i zaloty. A Bosak jest reprezentantem skrajnej prawicy.

  Henear,  20 dni temu

@Serpico: Nie chce mi się prostować rzeczy których nie powiedziałem więc czytaj ze zrozumieniem.
Gdybamy czy mówimy o faktach, rzeczach sprawdzalnych? Gdyby nie było UE to byś gadał że lepsza ultra prawica niż Islam i tak dalej i tak dalej.
Masz w ogóle jakieś poglądy czy to tajemnica?

@Henear:
Mam, ale nie jestem zainteresowany prezentowaniem ich ludziom którzy sobie zaprzeczają.Nie pytałem cię na kogo głosujesz i uznam że nie wiem, tak będzie dobrze dla mojego układu nerwowego :).

  Henear,  20 dni temu

@Hamilton: Lepsza taka prawica niż wersja Kaczyńskiego.

  Henear,  20 dni temu

@Serpico: Może weź bucha zielonego na uspokojenie.
Spadam, idę machać pomponikami przed telewizornią bo Bosak w Tvp.

@Henear: nigdy nie twierdziłem, że kaczyzm to moja bajka. Nie mam jednak żadnych podstaw podobnie jak ty do twierdzenia, że ludzie stojący jeszcze bardziej na prawo od Jarosława będą lepsi. Poza epizodem jakim była Liga Polskich Rodzin jeszcze nie rządzili. A opowiadać w polityce i obiecać można i trzeba wszystko.

  Serpico,  20 dni temu

@Henear:
To na odchodnym masz jeden, wszyscy ci pseudo narodowcy, w 1939, z ich kręgosłupami i machaniem pomponikami, nasrali by w pory zaraz po buchu.
Pieprzysz bez sensu, śmieszny jesteś, główny antyklerykał eioby, antykatolik, pisze o głosowaniu na ultra prawicę, nawet cię o to nie pytałem, nie wiem po co mi to piszesz, grzeje mnie serdecznie na kogo głosujesz i ty także.

...  wyświetl więcej

  Henear,  20 dni temu

@Serpico: Mamy rok 2020, jakbyś nie wiedział panie pseudo wiedźmin.
Myślałem że prowadzimy dyskusję oraz przedstawiamy swoje argumenty. Po to ci to piszę, nie musisz odpisywać a jednak to robisz, nie robisz mi łaski.
Też mnie twoja osoba i twoje skryte poglądy jakoś specjalnie nie obchodzą, jak nie potrafisz normalnie rozmawiać wymieniając poglądy to się wypchaj i tyle.
Tak, w ...  wyświetl więcej

@Henear: coś waść pływasz z tymi swoimi poglądami. Raz jesteś zagorzałym antyklerykałem a za chwilę zwolennikiem skrajnie katolickiej prawicy. Nie czujesz dysonansu poznawczego ? Przemyślałeś to do końca ?

  Henear,  20 dni temu

@Hamilton: Tak, przemyślałem to.
Wiesz, podobne pytania były w debacie, pomijały naprawdę ważne kwestie a poruszały te najbardziej medialne a w obecnej chwili nieistotne.
Jestem w stanie zagłosować na kandydata na prezydenta Konfederacji, która nie składa się w całości z ultra prawicowców, są tam ludzie z różnymi poglądami. Akurat on ma takie poglądy, świetnie - sam mówiłeś że prezyd ...  wyświetl więcej

@Henear: aha. Bosak oświadczył i odciął się od swojego środowiska które współtworzył przez całe zycie. Hahaha. Rozumiem. Nie mam najmniejszego zamiaru namawiać cię do zmiany decyzji wyborczych. Każdy ma wolny wybór. Ja jeszcze nie wiem na kogo TAK ale wiem na kogo NIE.

@Henear: ludzie są już znużeni PO i PISem. Ja tez mam ich dosyć. Niczego już poza wzajemnym kopaniem i gryzieniem nie wnoszą. I to jest naszym dramatem ale i pewnym niebezpieczenstwem, bo wchodzą do gry ruchy skrajne, które mogą być nieobliczalne.

@Henear:
Co ma do tego wiedźmin nie wiem, pewnie że pseudo, wszystko pseudo, niewiele razem, korekta nie łapie, takie to zasady języka polskiego, nie rozdrażnisz mnie, ale możesz się starać bez sensu, tak jak mówi bezsensowne rzeczy na temat UE, którego mogą trafić tylko do kogoś kto kompletnie nic na ten temat nie wie, tani populizm
...  wyświetl więcej

  Hamilton,  20 dni temu

@Serpico i Henear : panowie prezydent powinien być młody, przystojny, elokwentny i wysportowany jak dziewczyna ratownika :
https://youtu.be/D46oGAv92HE

@Henear:
Co miałem wygrać ? Możesz uważać że wygrałeś dyskusję, poza tym ciężko powiedzieć o czym, nie pytałem cię na kogo głosujesz, nie jestem także odosobniony w opiniach na jego temat.Poza tym nie chce mi się nawet myśleć na jego temat, koleś coś tam narzeka na to że nie został zaproszony gdzieś i to mu coś zaburzy, albo narzeka na to że nie może dotrzeć do ludzi, z tymi banialukami, kt ...  wyświetl więcej

@Henear:
Dobre pytanie, jakie plusy ma wyjście z UE ? Będziesz wiedział ? Nie będziesz wiedział.
Ile lat będzie trwało ? To nie rozwód, a też się ciągną nieraz hahahaha ...taka prosta prawda.
Mi ? Mi jako mi nie podoba się zależność od UE i co z tego ? Ale mam mózg na tyle rozwinięty, że zdaje sobie sprawę że wyjście z UE, będzie trwało latami, poza tym musi być przed referend ...  wyświetl więcej

@Henear: fajnymi cytatami jest piekło wybrukowane. Wszystkie ugrupowania nacjonalistyczne w Europie są eurosceptyczne. Europa da sobie bez Polski radę. Czy nam to wyjdzie na dobre. Mam wątpliwości. Chcesz żyć w kraju izolowanym jak Białoruś.? Tam nie ma układów, które cię tak zniewalają.

@Henear:
No tak, to powiedz mi w takim razie, czemu on tyle mówi o wyjściu z UE, w sumie nie podaje żadnych konkretnych plusów wyjścia z UE, a o konsekwencjach nie mówi dokładnie nic ? Konsekwencje jednak są ważną kwestią, żaden z euro sceptyków nie mówi nic, na dodatek część gania do struktur UE, jak ten pan stąd, od walki o stołek tarnowski.

  Henear,  20 dni temu

@Hamilton: Nie wiem czemu starasz się zrobić ze mnie ekstremistę, nigdzie nie mówiłem że chcę by Polska wyszła z Unii. Nie podpisywałem się pod wszystkim pomysłami Konfederacji, tak jak inne partie część mi się podoba a część nie.
Znajdź taką gdzie wszystko ci się podoba a ci nie uwierzę.
Jeśli mówimy teraz o sytuacji w Europie to zaczyna być ona coraz bardziej niestabilna, ciężko pr ...  wyświetl więcej

@Henear:
Jezu ... serio ? To jest jeden z głównych jego postulatów, on połowę z tego co mówi, to mówi o wyjściu z UE i problemach z UE, a dokładnie nic nie mówi na temat problemów po wyjściu z UE.
To jest w teorii te jego realne rozwiązanie.Powiedziałeś żebym się zapoznał, on połowę jak wyżej w kółko o UE, połowę.

Gdzie wy macie ten burdel, te wasze tragedie itd, jako koleś p

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  20 dni temu

@Henear: czy ty udajesz czy ty jesteś tak naiwny. Głosujesz na określoną partię polityczną z całym inwentarzem. No facet, nie można powiedzieć - głosuję, chce by rządzili w moim imieniu i umywać jednocześnie ręce za ich decyzje. No to po jakiego grzyba głosować. Nie głosuj - będziesz neutralny. Henear 45 lat systemu socjalistycznego zrobiło z nas wszystkich skorumpowanych sovieticusów w mniejszym ...  wyświetl więcej

  Henear,  20 dni temu

@Serpico: Jego wypowiedzi są na yt, sam możesz wywnioskować dlaczego i po co to mówi.
Z tego co wiem to większości narodowców nie podobają się wymagania i nakazy Unii, które według nich godzą w suwerenność Polski.
Nie da się sprawnie rządzić podzielonym, nękanym wewnętrznymi wojenkami krajem. Chodzi o to by przekonać większość do swojej racji, która powinna odzwierciedlać potrzeby na ...  wyświetl więcej

  Henear,  20 dni temu

@Hamilton: Zgadzam się z tym co mówisz.
Tym bardziej należałoby zacząć już teraz, nie sądzisz?

@Henear:
Akurat mówię właśnie o efektach.Co się nie da ? W skonsolidowanych Chinach i Rosji żyje się lepiej niż przeciętnemu Amerykaninowi ? Chyba nie ma bardziej podzielonego kraju, na dodatek na stany, Olek jako emigrant i ktoś kto wszystko zrobił od początku, ma Lancera Evo, a to tylko jedno auto, dom wolno stojący, zero kredytów, nie ma nawet kredytu heh ...takich ludzi jest dużo. ...  wyświetl więcej

@Henear: ja też byłem naiwny i myślałem, że wystarczy odsunąć od władzy komunistów i pstryk, będzie dobrobyt i nowi zrobią porządek. A teraz wiem, że nowi wcale nie musi oznaczać mądrzejsi, uczciwsi i bardziej kompetentni. Tam gdzie władza tam pieniądze, a gdzie pieniądze tam pokusa. A ta nie rozpoznaje poglądów i światopoglądów. Działa i drąży. Nowe układy wyprą stare. Ja mam wrażenie że jednak j ...  wyświetl więcej

  Henear,  20 dni temu

@Serpico: Serio porównujesz Polskę do USA?
Inny kraj, inna historia, inne problemy.
Słuchaj, w Republice Kokodżambo jest taki gość, nazywa się Ulu-mulu ma trzy palmy, stado kóz, chatkę i dwie młode żony, jest szczęśliwy. Nie ma bardziej skonsolidowanego kraju, a wystarczyło wyrżnąć i zjeść przeciwników.
Da się? Da się.

@Henear: hahaha - nie bajeruj. Facet, który ma dwie teściowe nie może być szczęśliwy. No chyba, że je zjadł. Ale to cud, że przeżył.

@Henear:
Masz Węgry i Bułgarię, to są twoje rozwiązania, dług publiczny ma Bułgaria niski, udało się :), wszyscy żyją na wypasie, nie ma korupcji, nie ma kolesiostwa, w jakiejś bajce tak jest.Podobno rodzina Orbana, żyje jak przeciętny Węgier, da się, owszem :), ale ja nie wiem, bo .. nie wiem :).

A nie, jednak nie :

...  wyświetl więcej

@Henear:
Kolesiostwo, coś mi przypomniało, tylko ja byłem takim kretynem. żeby się stawiać w liceum, jak mnie chciała kobieta od chemii uwalić, bo mnie nie lubiła, fakt, pół roku nic nie robiłem, ale później wykułem, ciotka mnie chciała załatwić mi przeniesienie do innego liceum, powiedziałem że nie, że sam sobie załatwię temat, na dodatek liceum gdzie miałbym być przeniesiony, było w sumie ...  wyświetl więcej

@Henear: Dlatego trzeba szukać obiektywnych źródeł informacji. Na ten przykład; tvn jest takim obiektywnym źródłem

  Hamilton,  17 dni temu

@Wybrakowany skunks: nie było, nie ma i nigdy nie będzie czegoś takiego jak obiektywne źródło informacji.
Jest głęboka noc. Nagle coś huknęło, błysnęło i zgasło. Przerażeni mieszkańcy zgromadzili się i wybrali trzech śmiałków by sprawdzili co się stało. Ci złapali za latarki i poszli sprawdzić. Po czasie wrócili i narysowali co zobaczyli. Tyle, że każdy rysunek był inny. Jak zawsze w takich ...  wyświetl więcej

@Wybrakowany skunks: Długoś bąka tego dusił, "Sok z buraka" go wymusił. Więc tęczowe są twe słowa bez francuskiej nowomowy, taką wielbi sam Czosnkowy...

36 wyświetleń jest efektem chamskich komentarzy autora tego wpisu.
Oglądalność na poziomie px2195.

  Hamilton,  19 dni temu

@Adam Jezierski: Adaśko masz rację - 36 czytelników w ciągu 21 godzin to niewiele. Ty masz w ostatnim artykule 94 czytelników w 12 dni. Wychodzi ci 7,8 na dzień. Co jest powodem tak gigantycznego sukcesu u Waszej Nadętej Upierdliwości ? Hahaha - tak ci 'zawiszczam', bo następny 115 w 25 dni co daje srednią 4,6 na dobę. Zgłoś te sukcesy do Kostki. Po tego px ci bardzo dużo brakuje.

  Hamilton,  19 dni temu

@Adam Jezierski: hahaha - paczaj Adaśko gdzie nie spojrzeć tam ci 'zawiszczam' :
http://eiba.pl/1g
Hahaha - średnia na dobę 2,15. Jak mała ilość wyświetleń jest miarą chamstwa to jesteś w czołówce napuszony hrabonscu.

  Hamilton,  19 dni temu

@Adam Jezierski: hahaha - paczaj tu Adaśko : http://eiba.pl/1450
Średnia poniżej 1. Tak ci 'zawiszczam', że aż nosem świstam. Twierdzisz, że mała ilość wyświetleń to miernik chamstwa. Gratuluję. Wygrałeś 36 : 1. Brawo ty. Nie pozostaje ci teraz nic innego jak nazwać mnie owrzodzonym ćwokiem. Jedynie to cię może jeszcze uskrzydlić genialny geniuszu.

@Adam Jezierski: hahaha - Adaśko paczaj dalej :
http://eiba.pl/y1d
Zabójcza ilość. Średnia 0,45 na dobę.. Mój boże co za geniusz z naszego upierdliwego i nadętego Adasia.

  Hamilton,  19 dni temu

@Henear: hahaha - masz plusa. Nie ośmieliłbym się wystąpić bez maski. Nie jestem zwykłym p osłem bez trybu. Co to to nie. Za mnie partia i rząd ani panie posłanki grzywny nie zapłacą.

  Hamilton,  19 dni temu

@Hamilton: hahaha jeden z ajatollahów prawicy ruszył już na stolicę.
https://youtu.be/xMIYLWpyPvo
Hahaha - o takiem Polakiem walczymy.

@Henear:
https://www.youtube.com/watch?(...)mb_logo :)

https://www.youtube.com/watch?(...)pDPAMyI
Tu Ci Karina dziękuję, sorry fakt nie powinienem :)

Trochę mnie poniosło wczoraj, ale dzięki temu poszerzyłem wiedzę, o pol

...  wyświetl więcej

  Serpico,  19 dni temu

@Henear:
Generalnie zamieszany jego program, a eiobę, można oddać do Ordo Iuris, całą, przecież tu katolicy są dyskryminowani od zawsze hahahaahah .....
W sumie zabawne, bo Ty chcesz głosować na jej męża, będąc chrystianofobem, no .. jednak jesteś.
Cały ogólnie jego program, wygląda jakby ktoś zmiksował idee Piłsudskiego i Dmowskiego, dziwne i moim zdaniem odrealnione, część p ...  wyświetl więcej

@Serpico: program z gatunku "zmniejszymy podatki i składki ale zwiększymy płace, renty, emerytury i wydatki.. No i właśnie jak słucham takich polityków to naciskam pilota i znikają. A tylu daje się nabrać na taką sieczkę.

  Henear,  19 dni temu

@Serpico: A co ma do tego jego żona?
Jeśli zostanie pierwszą Damą to ma wspierać męża i tyle jej roli. Nie jest graczem politycznym.
Chrystianofob... coś źle napisałeś słowo "Antychryst". Nie rób ze mnie wielbłąda, wielokrotnie pisałem jakie mam poglądy, wystarczy uważnie czytać.
Ja na żadne emerytury nie liczę
...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19 dni temu

@Henear: aha. Ty nie liczysz i te miliony pracowników płacących składki przez dekady i tych już na emeryturach wyślemy pod most. No akurat ci ludzie nie korzystają z żadnych przywilejów. Im to kiedyś zabrano.

@Henear:
Co ma ? Ma takie same poglądy, też nie liczę za bardzo, ponieważ po wypadku miałem poślizg, ale zadbałem o to już teraz, wiedząc to.Ilu jest takich jak ja ? Na chorobę też nie liczysz ? Przedsiębiorca taksówkarz, zakładający że nie będzie mieć wypadku ? Czy też zadba sam ? Pisałem o USA i nie porównywałem USA do Polski, bardziej systemy, ze składek w USA masz podstawową opiekę, moż ...  wyświetl więcej

  Henear,  19 dni temu

@Hamilton: Oczywistym jest że system ZUS wymaga solidnej reformy.
I nie pytaj mnie jak miałaby ona wyglądać bo nie wiem. Jeśli masz jakieś pomysły to chętnie je poznam.

  Hamilton,  19 dni temu

@Henear: A Korwin i inne Miki Mousy mają takie pomysły. Gruba krecha i ... radźcie sobie sami. A to oni będą zapleczem i elementem wpływu.

@Henear:
Przecież masz jego pomysł, następnie można zlikwidować, osoba z problemami zdrowotnymi, będąc przedsiębiorcą, który nie płaci już na ZUS, przedsiębiorcą nie wykazującym, jak stwierdził, dochodu, zapłaci sama za swoje leczenie w w prywatnej klinice.Pytanie gdzie wykształcą lekarzy do tej kliniki, pewnie w szkołach prywatnych, po prywatnej podstawówce, która jest po prywatnym przedsz ...  wyświetl więcej

@Henear: wracamy do punktu wyjścia. Oddając głos na taką opcję polityczną dajesz tym samym im przyzwolenie na określone działania. Skrajny nacjonalizm ma tendencję do izolacji i totalitaryzmu. To wynika z jej logiki. 'Czysty' rasowo naród, jeden wódz, jedna ojczyzna. Bez izolacji i zamordyzmu tego się nie osiągnie.

  Henear,  19 dni temu

@Serpico: Sam widzisz że masa problemów jest ze sobą związana przeróżnymi zależnościami.
Nie można wyciągnąć jednego zagadnienia i magicznie je uleczyć bez wpływu na resztę.
Należy myśleć perspektywicznie a nie leczyć doraźnie a później biadolić lub zwalać winę.
Zarówno jednostka jak i naród muszą się zmienić, znaleźć punkty wspólne, jakąś bazę do naprawy relacji ze sobą bo to ...  wyświetl więcej

@Henear:
Zgadza się, ale ZUS-u nie da się zamknąć, musiałbyś skazać ludzi na śmierć, w tym Koriolana i Krzywego haha ...no stary niestety, wszystko jest ze sobą powiązane, można narzekać na polską służbę zdrowia, pewnie można, w jego wizji , bym musiał za swoje operacje zapłacić sam, a to śmierć, pewnie Vivi by się ucieszyła.
Nie tylko ja, Koriolan także, nie stać by go było nawet na ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19 dni temu

@Henear: służba zdrowia jaka jest taka jest ale jest i w wielu przypadkach ci pomoże.. Pamiętaj jednak, że pierwsze kasy chorych i system ubezpieczeń powstał pod koniec XIX wieku z przerwami na wojny światowe. Przedtem ten, który nie miał pieniędzy zdychał pod przysłowiowym płotem i nikogo to nie dziwiło. A tych którzy mieli wystarczające pieniądze było ok. 10 %, A ty czujesz się tak okrutnie znie ...  wyświetl więcej

  Henear,  19 dni temu

@Hamilton: Tak, ma tendencję.
Zaś zbyt liberalny ma tendencję do zbytniego ulegania zagranicznym wpływom, obcej filozofii, interesom.
Rząd powinien reprezentować naród i jego potrzeby. Naród potrzebuje solidnej tożsamości, bazy na której oprze wychowanie swoich dzieci, swojej przyszłości.
Jeśli mówimy o trendach i tendencjach to obecna sytuacja światowa pokazuje że zbytnie ści ...  wyświetl więcej

@Henear:
Wszyscy w Twojej rodzinie są zdrowi, młodzi, mają do 30 lat, cieszę się, pierwsza taka rodzina w Polsce, nie liczysz na emeryturę i nikt w Twojej rodzinie jej nie ma.
Wszyscy oczywiście zdrowi i nigdy nikt nie będzie miał ze zdrowiem żadnych problemów, nawet do internisty nikt nie poszedł, super, no ale jakby miał pójść w kraju, który proponuje ten pan i zapłacić za wizytę t ...  wyświetl więcej

  Henear,  19 dni temu

@Hamilton: Nie nie czuję się "okrutnie zniewolony". To twoje stwierdzenie, nie moje.
Niewolnictwo to jest w krajach trzeciego świata, gdzie dziewczyna szyje bluzki za dolara dziennie w jakimś obskurnym magazynie.
My mamy zacofanie ekonomiczne i niepewnie rysującą się przyszłość.
Czuję że może być lepiej, i to lepiej nie oznacza po-pisowskiej demagogii.

@Henear: ‌myślę, że trujesz farmazony i histeryzujesz. Ogólny poziom życia w Europie i Polsce nigdy w historii nie był tak wysoki. Europa nigdy nie miała 75 lat bez wojny. A ty młodzieńcze jesteś zawiedziony, że nie mieszkasz w raju. Świat bez problemów nie istnieje.

  Henear,  19 dni temu

@Serpico: To już twoja fabularyzowana wersja wydarzeń.
Ja mówiłem o sobie, osobiście.
Nie liczę na emerytury bo wiem że nie wystarczą na opłacenie leczenia tych możliwych chorób oraz koszty życia.
Widzę po swoich dziadkach ile emerytury pochłaniają ich leki.

@Henear: podstawową opiekę medyczną w Polsce mają nieliczni. Wszystko wygląda w miarę gładko jeśli się nie choruje. Na operacje neurochirurgiczne czeka się lata. No chyba, że się miało wypadek - to wpadasz przed sor bez kolejki. Na rehabilitację nie licz. Jej nie ma, a bez niej stajesz się kaleką, bo operacja to tylko wycięcie, czy przestawienie problemu. Leki są 90% droższe niż w Niemczech. Mało ...  wyświetl więcej

@Darknessss:
No tak, ale będzie lepiej, bo będziesz musiała zapłacić za te same operacje sama, w prywatnej klinice, ile to w Niemczech, w jednym z najbardziej socjalnych krajów na świecie ? Możecie sobie wziąć tego kandydata, niech u was rządzi, koniec socjalu, Merkel obetnie dotacje firmom, poza tym te dotacje jakaś blaga, cholera wie skąd się wzięły, z kosmosu chyba.

Czemu odnosis

...  wyświetl więcej

  Henear,  19 dni temu

@Hamilton: A ja myślę, że na starość straciłeś elastyczność myślenia.
Chcesz mnie wepchnąć w swoje ramy, które stworzyłeś w oparciu o swoje doświadczenie życiowe.
Nie histeryzuję - dyskutuję, wymieniam poglądy. Znaj różnicę.
Nie miej pretensji do młodych że chcą żyć lepiej niż sam miałeś, nie powstrzymasz tego bo to ogólnoludzka tendencja.

@Henear: rok 1989 inflacja 600 %, nie ma co żreć, puste sklepy, kolejki i strajki. Wpływy dewizowe nie wystarczają nawet na odsetki od rat kredytu, 50 tys. ruskich żołnierzy na naszym terytorium, drugie tyle w NRD i Czechosłowacji. U sowietów nie wiadomo czy Gorbaczowa nie otrują jak to mają w zwyczaju. Pensja ok. 50 dolców. Żona i dwójka dzieci. Kurwa - marzenie Polaka - portki z Pewexu za 10 dol ...  wyświetl więcej

  Serpico,  19 dni temu

@Henear:
To twoi dziadkowie chorują ? Dziwne.Stary .. to że nie liczysz, to nie znaczy że jej nie dożyjesz, o to idzie, w jego założeniach, gdybyś był przedsiębiorcą, który rezygnuje z ZUS, a tacy pewnie by się pojawili, masz na tą emeryturę zebrać pieniądze sam, no nie mówi mi że tego nie rozumiesz.
W międzyczasie nie chorujesz, jeśli, znów sam, wypadek, też sam, wszystko sam, nie masz żadnego zabezpieczenia, o ile sam go nie wykreujesz.

@Henear: w 1989 byłam szczęśliwsza niż teraz. Ludzie potrafili być ludzmi mimo pustych półek czego teraz zabrakło majac 50 par spodni, ale niektórzy nigdy nie pojmą podstawowych kwestii brnąc zaparte w swoje ograniczenia.

  Serpico,  19 dni temu

@Darknessss:
Nieśmiało przypominam że PRL, to było ultra kolesiostwo i bardzo daleko od wizji kraju ultra prawicowego, chciałbym cię wprowadzić delikatnie w tematykę dyskusji, chyba że chcesz kopa w tyłek hahaha
Wiesz o czym w ogóle mowa ? Wygląda na to że nie za bardzo.Masz 50 par spodni, ale nie stać cię na neurochirurgię , w PRL byłoby cię stać, nie "kotuś", w PRL byś zbierała złom, a nie chodziła po galeriach, jęcząc co chwilę.

  Henear,  19 dni temu

@Hamilton: Pan wybaczy że uraziłem pana godność panie Hamiltonie.
Myślałem że rozmawiamy o poprawie obecnej sytuacji w Polsce, która jest jaka jest ponieważ wynika to z pełnej problemów przeszłości.
Nie żyłem w czasach o których mówisz, oczywistym jest jednak że różnica w komforcie życia jest wręcz nie porównywalna.
Nie twierdzę że teraz jest tragicznie, twierdzę że może być l ...  wyświetl więcej

@Henear:
Jeśli chodzi o elastyczność myślenia i ogólnie myślenie, ja osobiście widzę inne przykłady hahahaha ...
Miss była szczęśliwa w 1989, bo nic nie musiała i nie łupał jej kręgosłup, tylko nie wiem co ma to do Twojej wizji i zbytnim ściąganiu na lewo, PRL coś ma, Niemiecki socjal pewnie także.

Też tak myślałem, a czytam o twoim ściąganiu na lewo i jak super jest w Niemcz

...  wyświetl więcej

  Henear,  19 dni temu

@Darknessss: Rozumiem co mówisz, jednak subiektywne poczucie szczęścia nijak ma się do ekonomicznego.

  Serpico,  19 dni temu

@Henear:
Daj jej tlen, daj jej co mówi na temat LGBT, daje jej co mówi na temat polskiego obywatelstwa, z którego co zabawne, nie jest tak prosto zrezygnować.
Daj daj, niech sobie kobiecina coś poczyta hahaahha ............
Ja już czytałem, teraz to mam ubaw, ona w ogóle nie wiem o czym mowa haahhaah .......
A ty piszesz że Hamilton stracił elastyczność myślenia, dlateg ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19 dni temu

@Henear: nie czuję się nigdzie ugodzony. Zawsze można coś zrobić lepiej. Nie twierdzę, że jest idealnie. Mam jednak szerszą skalę porównawczą jak było i skąd startowaliśmy i gdzie teraz jesteśmy. Ten dystans się znacznie zmniejszył. Pamiętaj, że gonimy kraje, które są w ścisłej światowej czołówce. I jakoś nie chcą poczekać na nas tak jak my nie będziemy czekać na Ukrainę i Białoruś. A ty z kjujową za przeproszeniem pierdolcie o maraźmie.

  Hamilton,  19 dni temu

@Henear: PKB w każdym kraju wypracowuje dziesiątki tysiący przedsiębiorców i miliony pracowników. Rządy nie mają aż takiego wpływu na to. Tworzą jedynie mniej lub bardziej sprzyjające warunki. Chętnie sobie przypisują sukcesy i równie szybko zwalą niepowodzenia na tzw. okoliczności. I to my Polacy tego dokonaliśmy. Kwestionowanie tego jest głupotą i sraniem we własne gniazdo. I nie mamy żadnego po ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19 dni temu

@Darknessss: o tak kjujowo. To była pełnia szczęścia. Miałaś 15 lat i biegałaś z zupką do tatusia podczas strajku czy tatuś zabierał cię do sklepu dla partyjnych buców. ?

@Henear:
Nasunęła mi się jedna rzecz na poważnie, PO i PIS, to nie tylko politycy, to także zaplecze, obie partie mają u siebie, ludzi którzy mają praktykę, Morawieckiego prawie nie widać, bo to ekonomista, z doświadczeniem, PIS to nie tylko Kaczyński, kraj jest trochę jak firma, działa, nawet nie trochę, jednak działa, dzięki temu zapleczu.

Program tego pana, oprócz narodowościowyc

...  wyświetl więcej

@Henear:
Heh .. przy powiedzmy pełnym dojściu do władzy tego typu ludzi, Vivi by nie krzyczała, wyłaby, wyła jak wilk, a jeszcze jakby miała być sama, a takie rzeczy się zdarzają, to szał. Zdyscyplinowane społeczeństwo na baczność i cele narodowe i ona.WYCIE, a tak, można ponarzekać na PIS, czy na PO, skolka godna heh .
Skoro ona istnieje, istnieją też inni tacy ludzie, trzeba ich wz ...  wyświetl więcej

@Henear:
Owszem, moja subiektywne wyobrażenia co by się stało jakby zmusić Ciemniarę, jak nick mówi, do pójścia, do takie zwykłej pracy, też nie mają znaczenia, bo są subiektywne hahaahhahaahhaaa
Czekaj czekaj ... użyłem słowa zmusić, niechcący w sumie, nie wiem czemu, przecież ona kocha pracę u podstaw hahaha .....czyjąś, ale zawsze to jakieś uczucie i nie biedne emocje, na bogato ! ...  wyświetl więcej

  Henear,  19 dni temu

@Serpico: No cóż, pozostaje tylko zamknąć się w piwnicy.
Po co cokolwiek robić, już wszystko wiecie jak będzie, wszystko przewidzieliście.
Co tam świat, wystarczy eioba.

@Henear:
Nie mam piwnicy, garaże są, nie będę siedział z samochodami hahaha .....
W starym mieszkaniu miałem, tu nie mogę się zamknąć, ochrona mnie odda tam gdzie px z Krzywym i Koriolanem powinni siedzieć, a za nich się wezmą wrr ... no są jakieś pozytywy. KOriolAn, będzie mógł oddać sprawę dyskryminowania jego jednoosobowej, czy też dwuosobowej sekty chrześcijańskiej, im do rozpatrzenia, no ale po tym, jak mu każą coś robić.

  Henear,  19 dni temu

@Serpico: Czemu nie? Po trąbicie sobie wspólnie.

@Henear:
Mam alergię na luksusowe auta, po czytaniu tu o nich non stop, wysypie mnie :), powiedzieć ci jakie ochroniarz sobie sprowadził z Niemiec ? A po co .. lepiej twierdzić jak źle jest w Polsce prawda ? Serio tłusta fura, a sam koleś jest starszy ode mnie i jest po raku jądra, z przerzutami.

  Henear,  19 dni temu

@Serpico: Fascynujące, sprowadził furę z Niemiec pomimo raka jądra z przerzutami.
Prawdziwy człowiek sukcesu. Aż mi wstyd za siebie.

@Henear:
To nie ma z tobą żadnego związku, pracuje mimo ciężkiej choroby, bardziej o to szło i na co go stać, nie w Niemczech, w Polsce.Pewnie lepiej po prostu pracować, niż mieć firmę, która nie ma dochodu i nie płacić ZUS, wygląda że akurat w jego przypadku lepiej.

@Henear: ‌opowiem ci taką historię. Prawdziwą. W latach 90 wielu Polaków ruszyło na zachód. Prawie wszyscy przywozili samochody. Miałem kolege. Młodego inzyniera. On po pół roku saksów przywiózł ciężarówkę zlomu. Czyścił, wiercił, piłował i spawał to drugie pół roku. I otworzył automatyczną myjnie samochodową. To był hit. Potem otworzył sklepik z częściami do samochodów. Dziś jest multimilionerem. ...  wyświetl więcej

@Hamilton:
Do dupy, wygląda na korporację, za duże hahah ...:), to mnie też śmieszy, te gadki z dociskaniem korporacji i promowaniem małej przedsiębiorczości.
Nie, myjnio racja. co ukradł ? Ma kolegów ? Kolesiostwo i korpo. Nie ma co się oszukiwać, to już nie jest mała przedsiębiorczość, korpo i go docisną, tymi gąbkami.

@Hamilton:
Co nie ma ? Na pewno ma, dobrze że że Krzywego nie ma, by Ci do portfolio dołożył ahahaha :), poza tym Ty, to już jeden kolega, czyli mafia:)
Po co te kłamstwa, w Polsce ludzie tylko głodują i umierają :)

  Hamilton,  19 dni temu

@Serpico: w dodatku ci wygimnatykowani z fakultetami uciekają do niemiec z polski albo do honolula w oślo. A polska dalej idzie w zaparte. To 'nie wytłumaczalne' dla polaków na Emigracji.

@Henear:
Gdyby wszyscy ludzie odnosili sukcesy i byli ludźmi sukcesu, nie byłoby pojęcia człowiek sukcesu, w Twoich teoriach, popartych tym panem, ma tak być. takie rzeczy się nie zdarzają.W zasadzie dużo pisałeś o wpływaniu na tłum, czy też ludzi, nie widzisz u niego elementów demagogii ? Jest dość dużo w sumie.

  Henear,  19 dni temu

@Serpico: Co ty mi właściwie chcesz udowodnić?
Jakoś straciłem wątek.

@Henear:
Nic, co ja mam do udowadniania Ci ? W sumie ciekawe jakbyś na niego zareagował, gdyby to był kandydat PIS, ale to tak pobocznie mi się nasunęło.

@Henear: nijak to fakt. Wtedy taką możliwością ,,zmiany'' stał się Wałęsa. Historia układa się nie tak jak oczekujemy. Każdy przywódca popełnia błędy, każdy program ma luki i niedopatrzenia, ale Polska moim zdaniem od lat w zaparte udaje, że nic się nie stało i trwa w jakimś marazmie, który nie wpływa korzystnie na przyszłość. Wczoraj miałam okazję podróżować wiele godzin z Polakami na emigracji. ...  wyświetl więcej

  Serpico,  19 dni temu

@Darknessss:
Halo, tu ziemia, ziemia do pani, rozmowa jest na temat, kandydata Konfederacji.
"Z punktu widzenia chrześcijanina homoseksualna aktywność jest czymś destrukcyjnym dla człowieka. Ruch LGBT prowadzi do deprawacji społecznej i my mamy moralny obowiązek sprzeciwić się temu. Dzięki temu sprzeciwowi wiele osób nie zostanie wciągnięte na złą życiową drogę" - powiedział w rozmow ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19 dni temu

@Darknessss: szkoda, że ci Polacy nie wytłumaczyli ci, że 'nie wytłumaczalne' piszemy razem. Tyle fakultetów i tkwisz w takim maraźmie i idziesz w zaparte, że Oscar to oscar a Wrocław to wrocław. O koloni i honolulowie nie wspomnę. Dobrze, że Polacy i Polska już z dużej. Bardzo ci dziękujemy w imieniu naszej zapyziałej ojczyzny.

  Serpico,  19 dni temu

@Hamilton:
Przepraszam ja na chwilę
"Dobromir Andrzej Sośnierz (ur. 18 października 1976 w Katowicach) – polski informatyk, przedsiębiorca i polityk, z wykształcenia teolog, w latach 2018–2019 poseł do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji, poseł na Sejm IX kadencji, wiceprezes partii KORWiN."

"Napisał pracę magisterską zatytułowaną Wola Boża jako źródło moralności, czyli po

...  wyświetl więcej

  Serpico,  19 dni temu

@Darknessss:
Puszczają mi nerwy niuniek, muszę to z siebie wyrzucić.....
Henear chce na niego głosować, bo nie chce emerytury, czy jakoś tak !! Rób coś, przydaj się choć raz hahaah .....
Ja próbowałem dyskusji, ale poległem, bo w wyniku reakcji ego, albo super ego, aaa nie wiem, persony, to chyba to, wziąłem i się zacząłem z tego śmiać i to nie merytorycznie, w sumie dalej się ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19 dni temu

@Serpico: łał - no to wygimnastykowany fakultetami jak kjujowa.

  Hamilton,  19 dni temu

@Serpico: nie wyzywaj oscara od Oscarów bo się obrazi, przestanie gotować, jeść i jej umrze na kolanach. I kto będzie robił fochy ?

@Hamilton:
Jakaś taka cisza jest, nie dość że nie ma specjalisty naszego od faszyzmu, to wygląda na konsultacje za kulisami hahaahahh
Wiesz .. heh .. dobrze że można się z tego śmiać, oj dobrze :)
Jak można być tak tępym żeby broniąc praw lgbt, stwierdzić że się było szczęśliwym w PRL, nie wiem, nie chcę wiedzieć, oni też byli, przynajmniej męska część, mniejszy zakres wyboru grupy że tak odkaszlnę.

  Serpico,  19 dni temu

@Henear:
To raczej Ty chcesz coś udowodnić, nie ja, tylko co ? Jeden z największych krzyczących, na religię, to jest dopiero zabawne, a jeszcze zabawniejsze że na katolicyzm akurat. W tle ? W tle, to co Ci dałem, nie muszę nic udowadniać.

Systemy prawne oparte na etyce chrześcijańskiej, czytając coś takiego, można uklęknąć ze śmiechu.Koszmarny jest ten koleś, niech lepiej przeczyta

...  wyświetl więcej

@Henear: https://www.youtube.com/watch?(...)wjSZw6I ... tu przedstawiono właściwie to samo zapętlenie zdarzeń, w inny sposób. :)
https://www.youtube.com/watch?(...)u-1JvYA ... tu cała etiuda filmowa, tylko trzeba się zalogować ... ;)

@pokrzywiony:
Ja bym się nie cieszył idzie zmierzch ZUS, a właściwie jesień średniowiecza hahahaah .....no widzisz znów czegoś nie wiesz i po oglądaniu, sama koszykówka hahahaah
Co to za rzeźnicka muza ? Nie Mozart, weź to zostaw, znów dostaniesz skoków agresji haah

  Serpico,  19 dni temu

@pokrzywiony:
Także Maniek 3m się, będą tobą łatać dziury budżetowe, po prostu cię w nią włożą ha ha ha :), cóż ... życie.To tymczasem dobrej nocy, naciesz się posłaniem:)

  Hamilton,  18 dni temu

@pokrzywiony: Mariol ty się zgłoś do szkoły filmowej. Jak nagrają etiudę z twoim zapętleniem z tym Mozartem i ćwierkaniem ptaszków na YT to wszystkie oscary w kieszeni trzy lata pod rząd bez logowania.

@Henear:
Poczytałem i oglądnąłem go więcej i sam nie wiem czy to idealista z wizją, czy ktoś kto pewnych rzeczy nie chce zauważyć, lub ich nie widzi.
https://www.youtube.com/watch?(...)0Y&t=7s

Częściowo ma rację, z drugiej strony mówienie że opodatkowanie Polsatu, czy TVN, jako polskich firm, no nie mówi tego wpro

...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska