Login lub e-mail Hasło   

Zwycięzcy i przegrani

Świetnie, że Henear ma wyczucie sytuacji na eioba.pl, i potrafi wskazać zwycięzców: mnie i Zbigniewa Kostkę i przegranych: Hamiltona i jotko49
Wyświetlenia: 1.628 Zamieszczono 23/06/2020

Gdy ja 6 lutego i Zbigniew 10 lutego 2017 r zarejestrowaliśmy się na eioba.pl, zaczęła się nowa era w działalności (aktywności) na portalu. Ja zacząłem umieszczać, po trzy (z niecierpliwości – mojej największej wady) moje artykuły dziennie w eioba.pl.  Taka nawała moich artykułów w eioba.pl, spowodowała odruch obronny i agresję „starych wyjadaczy” tego portalu i akcję nie głosowania na moje artykuły, co z kolei powodowało, że moje artykuły nie wychodziły z „oczekujących” do „popularnych”.

Jeszcze gdy Zbigniew wstawił artykuł: http://www.eioba.pl/a/5csx/wywiad-ze-zdzislawem-sadowskim-dziennikarzem-obywatelskim, Hamilton wtedy Starszy zafascynowany naszym rozmachem, zaczął parodiować nasze artykuły: http://www.eioba.pl/a/5czy/the-voice-of-chwalidzidki, szczególnie gdy zacząłem podawać ilości odsłon artykułów wstawianych na eioba.pl, uzyskanych poprzednio na serwisach wiadomości24.pl i interia360.pl: http://www.eioba.pl/a/5dae/m-jak-milosc-b-jak-ble-ble . Halmiltona Starszego tak zafascynowały nasze artykuły, że trzy kolejne artykuły (zapominając o swojej własnej twórczości) poświęcił na parodie naszych artykułów odpowiadając m/in na artykuł Zbigniewa: http://www.eioba.pl/a/5d0m/ix-zjazd-rodu-kostkow-w-lesniewie swoim artykułem: http://www.eioba.pl/a/5de4/zjazd-rodziny-don-kor-leone-w-kutnie .Oczywiście parodie Hamiltona, uzyskiwały tylko połowę odsłon w stosunku do artykułu parodiowanego.

Jego (Hamiltona Starszego) zafascynowanie naszą twórczością trwało nadal i w odpowiedzi na mój artykuł: http://www.eioba.pl/a/5dqv/opowiesci-przy-piwie napisał: http://www.eioba.pl/a/5duq/opowiesci-przy-lemoniadzie , podobnie jak na mój artykuł; http://www.eioba.pl/a/5ewo/przepraszam-ale-kolezanka-poprosila-mnie-pierwsza odpisał: http://www.eioba.pl/a/5f0e/oglaszamy-konkurs . Hamilton Starszy zniechęcony naszymi sukcesami w rankingach odsłon w artykule z 15.05.2017 r: http://www.eioba.pl/a/5g08/quo-vadis-eiobo poddał się i napisał: „Chyba trzeba będzie się pożegnać. Uczestnictwo w syfie i babranie się w kloace przestaje być miłym zajęciem”. Ucieszyło to większość użytkowników eioby.pl, bo Hamilton Starszy w parze z Dylem Sowizdrzałem dał się już wszystkim poznać, jako para złośliwych hejterów. Jednak po wyrzuceniu z eioby.pl Dyla Sowizdrzała i oszczędzeniu Hamiltona Starszego przez admina, Hamilton Starszy zamiast nabrać wody w usta, uznał się za cenzora eioby.pl i zaczął oceniać każdy artykuł, a nasze dalej parodiować.

Na mój artykuł: http://www.eioba.pl/a/5mf3/komentarze-to-tez-dziela-sztuki, odpowiedział art.: http://www.eioba.pl/a/5mlb/komentarze-dziela-sztuki-nie-dla-kazdego , na artykuł Zbigniewa: http://www.eioba.pl/a/5loy/trzy-lyki-statystyki , odpowiedział: http://www.eioba.pl/a/5nsd/lyk-eiobowych-statystyk . W tym czasie do Hamiltona, przyłączyło się kilku uciążliwych hejterow: liwa, vivi,  koLo, jotko49spam: "W domu nudno jest jak w grobie,

więc sprubuję na Eiobie.

I za mego korniszona

skopię dupę Hamiltona,

Człek więc chociaż jest spragniony,

jest do świata zniechęcony,

kończy przy nim wreszcie grzebać

myśląc; komu tu dojebać".

Jak widzicie jotko49spam zagląda na eioba.pl, tylko w jednym celu, aby komuś dojebać, aby kogoś odrzucić:

jotko49:   Odrzuca artykuł Zwycięzcy i przegrani  (4 dni temu)

jotko49:   Odrzuca artykuł "Płacz Ukraino, płacz krwawym brokatem. Jesteś dla siebie ofiarą i katem."  (2 dni temu)

jotko49:   Odrzuca artykuł Dudni Duda dudni w bardzo ....płytkiej studni !  (3 dni temu)

jotko49:   Odrzuca artykuł Modelowane chmury oświetlone ⁚ słońcem poziomo (2)  (3 dni temu)

jotko49:   Odrzuca artykuł Modelowane chmury oświetlone ⁚ ukośnie od dołu (1)  (3 dni temu)

jotko49:   Odrzuca artykuł O śpiewie ptaków.  (3 dni temu)

jotko49:   Odrzuca artykuł Mój tj: Kostków rodowód cz. II  (7 dni temu)

jotko49:   Odrzuca artykuł Konkurencja w niebie !  (7 dni temu)

jotko49:   Odrzuca artykuł Mamy dość.  (8 dni temu)

jotko49:   Odrzuca artykuł Hybryda z hybrydą walczą o koryto  (9 dni temu)

Nawet Hamilton był zniesmaczony wrednym działaniem jotko49spam: 

Hamilton:   "@jotko49: W sumie odrzuciłem przez 10 lat nie więcej niż 100 artykułów. Za spam, skrajną głupotę lub za wulgarność i chamstwo. Nigdy nie zdarzyło mi się by odrzucić za inne poglądy. Ty jesteś tu liderem odrzuceń za byle co. Ja jestem starą kobylą a ty młodziutkim łagodnym i do 'bulu' obiektywnym osiołkiem matołkiem."

i podsumował działalność jotko49spam na eiobie.pl:  

Hamilton: "@jotko49: na tym polega uwiąd starczy, że się nie mówi tylko warczy.

Stąd artykuł Zbigniewa: http://www.eioba.pl/a/5oda/hejterzy-w-eioba-pl-znowu-w-akcji . Kibicował nam Henear, który wykonał kilka udanych fotomontaży z naszymi głowami, które wykorzystaliśmy w kolejnych artykułach (także w obecnym). Mój komentarz, że: "Większość  artykułów Hamiltona Starszego, to pierdoły, głupoty i ble, ble, ble", sprowokował Hamiltona do napisania tekstu: http://www.eioba.pl/a/5p9s/przepowiednia-dla-eioba-pl . Także artykułu Zbigniewa Kostki: http://www.eioba.pl/a/5pke/miszczowie-odslon , w którym napisał: „Uczestnicy eioba.pl zawsze ekscytowali się rankingiem TOP 30, który niczego nie wyjaśniał, bo liczą się tylko i wyłącznie odsłony, a nie jakieś nierealne punkty”, Hamilton nie zostawił bez odpowiedzi, wstawiając tekst: http://www.eioba.pl/a/5po5/miszczowi-odslon. Nie pozostawił też naszej decyzji o głosowaniu na wszystkie artykuły, które uzyskają 100 odsłon w „oczekujących”, bez odpowiedzi pisząc tekst: http://www.eioba.pl/a/5vie/wio

Niestety jak napisałem w art.: http://www.eioba.pl/a/5oxe/memento-mori-dla-hamiltona „Wracając do Hamiltona, to chłop się wypalił, na 10 jego ostatnich artykułów tylko 4 weszły do popularnych, a jego 10 ostatnich artykułów uzyskało powalającą średnią 344,4 odsłony. Cóż, nie można całe życie żyć przeszłymi zasługami a tym bardziej dyskredytować swojego dorobku. Nieraz lepiej się usunąć, niż brnąć ku samozagładzie. Hamilton usuwa więc swoje artykuły, które nie weszły do „popularnych”, aby nie umniejszać swojego dorobku. Cóż, jego artykuły które nie weszły do „popularnych”, nie mają tak jak w przypadku naszych artykułów, tylko o niecałe dwieście odsłon mniej średnio, niż te które weszły do „popularnych”. Przy jego artykułach to jest różnica przynajmniej tysiąca odsłon.

Świetnie, że Henear ma wyczucie sytuacji na eioba.pl, i potrafi wskazać zwycięzców: mnie i Zbigniewa Kostkę i przegranych: Hamiltona i jotko49 (patrz fotomontaż z dwoma ściętymi głowami). Brawo my, Wiktoria!

Podobne artykuły


11
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3471
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3027
11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1138
10
komentarze: 19 | wyświetlenia: 711
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 911
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3846
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2225
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2205
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1802
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2203
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 646
9
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2307
9
komentarze: 25 | wyświetlenia: 2211
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

E tam. Taka przedsiębiorcza rodzina gwiazdorów ze Szczecina tak kombinuje, że wystarczy im pierdnąć i 5 punktów zawsze ich. Jak nie wierzysz Zdzichu to zaraz się przekonasz. Musisz tylko się przelogować i trafić myszką w "głosuj".

Zbliżają się wybory prezydenckie.
Polacy mają szansę, żeby wyznaczyć ludzkości cel i wskazać sposób na zmianę biegu historii.
Po raz kolejny.

@Adam Jezierski: o tak Adaśko. Musimy czatować pod everami po nocach i błagać honorowo o odsłony dając ludzkości przykład. Będą nam 'zawiszczać'.

@Adam Jezierski:
To na kogo żeby ten bieg zmienić ? Co ma być tym celem całej ludzkości ? Czemu ja się nigdy nie mogę dowiedzieć konkretów.

@Serpico: świat musi wreszcie zrozumieć jak ważne są evercostamy Adasia. To one nadają kierunek rozwoju ludzkości i są drogowskazem dla kabaretów. Pod jego przewodem złączym się z narodem. Adaś tego nie powie, bo skromny, ale taka prawda czasu, prawda ekranu.

@Serpico:
WyPAD (usunięcie Dudy), a następnie odsunięcie od władzy Kaczyńskiego pokaże, że proces przekształcania demokracji w demokraturę można odwrócić.

PiS rozdaje pieniądze i wielu jest zadowolonych z rządów dyktatora, ale demokratyczna opozycja nie jest bez szans.
Kaczyński jest małym (kieszonkowym) wodzem. Na rządowe i inne ważne stanowiska wybiera BMW (biernych, miernych ale wiernych), na których ma haki gwarantujące, że wiernymi pozostaną. Sam nie jest wysokiego lotu i dba, żeby nie wybił się nikt inteligentniejszy od niego. Efekt: - Nawet dobre pomysły Kaczyńskiego przez ludzi "dobrej zmiany" realizowane są nieudolnie.

  jotko49,  23/06/2020

@Adam Jezierski: Pomyśl adaś czy nie dobrze męki skrócić i jak Szwedzik sie nawrócić. Nim podagra cię dopadnie przeproś jarka b. ładnie i od rańca z wschodem słońca ogłoś żeś był cymbał, kawał dzwońca. Odszczekujesz swe kalumnie, on wybaczy i zrozumie. :-))

@jotko49:
Jarosław Kaczyński nikomu nie wybacza.
Np. mści się na kolegach z podstawówki, którzy go przezywali i poszturchiwali.

@Adam Jezierski: Te reakcje też ci nie obce choć prowadzą na manowce. Jak wybaczyć drugiemu gdy nie potrafisz sobie samemu. Lecz skoroś pychą przesiąknięty do szpiku kości, daremnie szukać tu moralności i godności. Skoro więc nie masz w sobie też honoru grama, głupota twa w grobie twym nie spocznie sama...

@jotko49: A gdybyś w działaniach poczuł się osamotniony, podrzucę ci podobne ideologicznie ikony.
https://twitter.com/JerzyMaros(...)photo/4

@jotko49:
Wiem o tym, że Jarosław Kaczyński jest homoseksualistą.

@Adam Jezierski: Wiesz to z bolesnej suchej autopsji. Nawet ci nie współczuje skoro sknera na lubrykant żałuje ;-))

@Adam Jezierski: o kurde Adaśko to tobie prezes też tyłek wyglancował.? Dlatego taki dumny jesteś.

Panie fon Zldzisiu paczaj. Taki zde Kostka ma 17 punktów z czego 15 sam sobie przyznał i jak wysoko awansował. Ty nie czekaj też głosuj uczciwie już na siebie. Doszlusujesz do śwagra.

Od razu widać fon Zdzisławie, że jesteś człek wykształcony ale Polacy nie są tak łatwowierni i głupi by się dać nabrać na twój brak podstawowej wiedzy dziennikarzu obywatelski obeznany szeroko.. Kadencja sejmu trwa 4 lata. Zostało więc niecałe 3,5. Jak tam z tymi bankami polskimi co dawają kredyty na kilka tysięcy procent. Działają jeszcze ? Na takie twoje kity też się trudno nabrać fon Zdzich.

@Hamilton: Za twoją słuszną uwagę, daje ci plusa na twoim tekście (artykule). Może go też wycofam, tak jak ty to robisz, gdy artykuł wejdzie do popularnych.

@Zdzisław Sadowski:
Artykuł Hamiltona jest na niskim poziomie.
Poziomem przypomina
artykuły
rodziny
ze Szczecina.

@Adam Jezierski: Zobacz pan Adamie na stronę główną portalu "ostatnio popularne", na 10 wyróżnionych artykułów uczestników (użytkowników), 5 artykułów jest naszej rodziny.

@Zdzisław Sadowski:
No właśnie niski poziom "ostatnio popularnych" jest jednym z głównych powodów gwałtownie rosnącej niechęci czytelników do czytania artykułów na eioba.pl.

@Zdzisław Sadowski: niepotrzebnie się trudzisz panie fon. Nigdy nie miałem najmniejszych trudności z umieszczeniem artów w popularnych bez pomocy rodziny. Tobie i twoim pajacom się to nie udaje bez wzajemnej pomocy. Sobie dawaj plusy.

@Zdzisław Sadowski:
paczaj gwiazdorku, nawet wasze wściekłe i mściwe reakcje mi nie szkodzą :
http://eiba.pl/1l
http://eiba.pl/1l
A ty oszuście mając gratis 5 punktów za każdym razem nawet się nie potrafisz zbliżyć do tej ilości punktów.

@Adam Jezierski: hahaha - Adaśko ty i Sadosie ostatnia naszą nadzieją na podniesienie poziomu. Kuźwa - siedmiu wspaniałych i .... ino lament słychać..

@Adam Jezierski: o tak Adaśko gdybyś ty nie ratował eioby swoimi wybitnymi arcydziełami portal dawno by zniknął :
http://eiba.pl/0
Hahaha - ty to wszystko ciągniesz swoim geniuszem przy współudziale fon gwiazdorów.

@Zdzisław Sadowski: Panie fon gwiazdorku jak sobie odejmiecie te lewe 5 punktów to co wam ciepłe śwagry wejdzie do popularnych ?
http://www.eioba.pl/vonsadow/articles
http://www.eioba.pl/zibi3a/articles
Nie dziwię się, że tak lamentujecie.

@Zdzisław Sadowski: na dziesięć artykułów aż 5 waszej rodziny. Gdyby nie wasze małe i prymitywne oszustwo żaden by tam nie wlazł.

@zakrawarski: a tak będzie za zakrawarskiego :
https://youtu.be/KlXqGJZEz50

Polacy nie byli i nie będą monolitem.Jedni oddawali życie za wolność, a inni z ich trupów ściągali buty.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska