Login lub e-mail Hasło   

"Cześć, Rafał. To ja-Polska.Słabo się znamy..."

Mocne uderzenie w nowym spocie prezydenta Dudy! Na kanałach społecznościowych prezydenta Andrzeja Dudy pojawił się spot wyborczy podsumowujący pracę głównego konkurenta w...
Wyświetlenia: 164 Zamieszczono 21 dni temu

Mocne uderzenie w nowym spocie prezydenta Dudy!

Na kanałach społecznościowych prezydenta Andrzeja Dudy pojawił się spot wyborczy podsumowujący pracę głównego konkurenta w wyborach, włodarza Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Spot zatytułowany hashtagiem #RafałNieKłam stanowi nawiązanie do klipu Rafała Trzaskowskiego z kampanii samorządowej z 2018 r. Spot zatytułowany "To ja- Warszawa" był wymierzony w Patryka Jakiego, który przed dwoma laty ubiegał się o urząd prezydenta stolicy. Autorzy nawiązali do wpadek byłego wiceministra sprawiedliwości lub też jego sztabowców. 

– Cześć, Patryk. To ja- Warszawa. Słabo się znamy...- tymi słowami lektorka spotu powitała Patryka Jakiego. W podobny sposób rozpoczyna się klip ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=39&v=s6WO0H3SDQc&feature=emb_logo

– Cześć, Rafał. To ja- Polska. Słabo się znamy. Fajnie, że teraz ruszyłeś zwiedzać… Złośliwi mówią, że jesteś gotów pracować cztery tygodnie, by potem przez pięć lat nic nie robić. Jestem przekonana, że to niepotrzebna złośliwość, acz masz reputację leniuszka. A Polska wymaga dużo pracy i jasnych priorytetów- mówi kobiecy głos na początku spotu. Wypowiedzi personifikacji Polski przeplatane są wypowiedziami prezydenta Warszawy i kandydata Koalicji Obywatelskiej na urząd głowy państwa.

Od Rafała Trzaskowskiego możemy dowiedzieć się m.in., że od orzeszków się tyje oraz że szczery jest tylko wobec swoich zmarłych przodków.

W spocie prezydenta Andrzeja Dudy pojawiły się nawiązania do osławionej wypowiedzi włodarza stolicy o lotnisku w Berlinie, awarii oczyszczalni ścieków „Czajka”, podpisania karty LGBT czy też „hojnego” datku dla ubogiej staruszki.

– Fajnie, że ruszyłeś w Polskę, bo trzeba promować lokalną turystykę. Ale jedyne, co Polska od Ciebie dostała, to rozwożone toksyczne szambo. A lansujesz się na ekologii… Więc, Rafał- dość to my mamy. Ale Twojej ściemy… - słyszymy na końcu spotu wyborczego.

 

Podobne artykuły


11
komentarze: 22 | wyświetlenia: 833
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 694
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1085
9
komentarze: 44 | wyświetlenia: 976
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 827
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1289
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 656
9
komentarze: 56 | wyświetlenia: 599
9
komentarze: 18 | wyświetlenia: 626
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 571
9
komentarze: 27 | wyświetlenia: 466
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 521
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 748
8
komentarze: 15 | wyświetlenia: 588
8
komentarze: 28 | wyświetlenia: 657
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  20 dni temu

Hahaha - mocne i nocne wejście dzika milordzika. Czyżby wam się ta maść skończyła tawariszczu ? Hahaha - wy to tawariszcz tak partyjnie przeżywacie. Jak na aparatczika Wicie przystało. Partia jest z was dumna

  Hamilton,  20 dni temu

@pokrzywiony: masz nerwicę natręctw ? Ten link dajesz już 87 razy. Skończysz jak milordzik i zostaniesz masochistą kopistą.

  Hamilton,  20 dni temu

@pokrzywiony: Aha. Jak się jest cienkim Bolkiem to dupa boli i sięga się po maść i twórczość innych. Zrozumiałem, bez odbioru.

  Hamilton,  20 dni temu

@milord36: tawariszczu kopista nie zahahajcie się tą prymitywną propagandą, bo zaś was będzie boleć w majtkach i dostaniecie małpiego rozumu. Wy się oszczędzajcie, bo tawariszcze oczekują na kolejne tysiące waszych wypocin.

  Hamilton,  20 dni temu

@milord36: jasne tawariszczu Wypierdek. Wasze życzenie będzie rozkazem dla tych milionów Polaków. Jakiś ty kuźwa matoł. Ciebie to nawet chyba z WUMLu wywalili. W całej historii sawieckiego sajuza był tylko jeden taki przypadek.

@Hamilton: Hehehe......POsrana lewacka mendo.POstkomuchu.Hehehe....
https://i.ytimg.com/vi/-tjLn5P(...)ult.jpg

  milord36,  19 dni temu

@Hamilton:POsrańcu lewacki.Raz dziennie.Hehehe....

  Hamilton,  18 dni temu

@milord36: tylko raz dziennie to żrecie tawariszczu ? To dlatego tak latacie z tą prymitywną propagandą jak ze sraczką już ponad 1400 razy.. Nie żałujcie sobie bolszewik - partia i rząd wam sfinansuje jak wam smakuje. Jedzcie nawet z opakowaniem tylko nie zeżryjcie w partyjnym amoku farmaceutów i lekarzy.

  Hamilton,  18 dni temu

@milord36: tawariszczu bolszewik. Spróbujcie tego. Dwie taczki dziennie, rano i wieczorem i może pozbawicie się tej nerwicy tępego kopisty.
https://youtu.be/M6wRnouGZFQDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska