Login lub e-mail Hasło   

Prezydent !?

Hemingway na pytanie jak piszesz odpowiedzial: Z lewa na prawo"Ja tez mam takie prawo. A teraz rusza ci co ....niemrawo
Wyświetlenia: 132 Zamieszczono 03/07/2020

              

                                                           

Stoi, mówi i kłamie

Konstytucje tez łamie

Klęczy przy kościelnej bramie

Zło czyni podobne plamie

Dzieciom, ojcu i mamie

Myśl o tym co czynisz chamie

Podobne artykuły


11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3016
11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1124
11
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3367
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2724
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3770
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2137
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2218
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2154
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 902
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 638
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1672
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 2109
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Otóż to. I dlatego trzeba zagłosować na jeszcze większego kłamcę ?!!

@Wybrakowany skunks: A tym jest ?

Dokąd
uda
się
Duda
po wyPAD 2020 ?

@Adam Jezierski: Duda wygra z rudasami 52 :48

@Wybrakowany skunks: Zalozenie czy twierdzenie ?

@zakravarski: co za różnica dziadek. Wyglądasz na takiego co to jak naplują na prezydenta Polski to będziesz rechotał jak nabzyngolona żaba do rana.

@zakravarski: Oj, daj spokój, żarty sobie robię, by Adasia trochę wnerwić. Ale myślę, że taki wynik jest wysoce prawdopodobny. Zobacz lepiej co się dzieje z eiobą. Jeszcze dwa miesiące temu użytkowników online było 200 - 250. Teraz jest połowę tego. Masz jakiś pomysł jak uzdrowić ten portal ?!!

@Wybrakowany skunks: Na calkowiete uzdrowienie Nie.
Cale spoleczenstwo jest podobnie chore.
Ale medycyna na poczatek jest pominiecie tych szalencow calkowitym milczeniem !
Ja nigdy nie czytam zadnego z nich !!

@zakravarski: Skoro nie czytasz szaleńców, to skąd wiesz, że są szaleńcami ?! Zobacz, że ten, który Ci dokuczał, już Ci nie dokucza !

  Hamilton,  03/07/2020

@zakravarski: ty nie cytavas, bo ti taka wisokawowo yntelygentnawa bestja jezdeś, że nie umisz poprawi 'v' na 'w'. Ale umis dyjagnotikazovac rze zakrawa mundra jak muł a inne gupie.

@Wybrakowany skunks: syćke siem tu phajo by pocytavac co zakrawa zdijagnostikoval i jaka beje pszyslosc polski i polakuv..

@Wybrakowany skunks: "skąd wiesz, że są szaleńcami ?"
...
No widzisz zagadka, enigma, dziwolag, objawienie, palec bozy ?
Jednak przy pomocy tych samych wiem, ze ty szalencem nie jestes; CUD ?
Popracuj na wyjasnieniem ??

@zakravarski: CUD to będzie jak zakraVarski w ciągu 5 lat ogarnie swoje konto i nauczy się polskich znaków. Mam nadzieję, że pracuje nad sobą intenzywniawo.

  Hamilton,  03/07/2020

Siedzi w sraczu, ględzi i kłamie
Język polski niemiłosiernie  łamie
Ślęczy jak kozioł w hasłach bramie
Tak już belkocze ten nasz dziadek
Że wisoko yntelygentne upichcą z niego obiadek.

Wiersz krotki ale tresciwy.
BTW
Drogi Przyjacielu, od kiedy piszesz sie przez "v"

  Serpico,  03/07/2020

@youngcontrarian:
No masz i jaki dojrzały, w końcu ma te 80, dlatego treściwy i dojrzały.Nie wystarczyło ci podkręcanie Bachira co ? Uwielbiam te wasze przyjacielu, już widzę przyjaciele, jak wy sobie w czymś pomagacie heh .... hahah .... , już to widzę.
Od kiedy..., a od kiedy ma demencje, a ty brak skrupułów ? Dawno temu te dwie 'choroby" się zaczęły hm ?

@youngcontrarian: Drogi Mirku, to nie ja zmienilem w na V
To jeden z zazdrosnych i rozwichrowanych szalencow.
Przy tym arcie -ukazal sie obrazak- jednoczesnie kiedy jeden z nich
odrzucil ten art ! Przypadek ?

@zakravarski:
Jesteś kretynem, drogi Mirku powinien się tobą zajmować. a wcześniej admin, a ktoś ci zmienił na "v" kretynie, żeby nick nie był taki sam jak hasło.Na miejscu admina, zablokowałbym cię w sekundy i byłby spokój.

  Hamilton,  03/07/2020

@youngcontrarian: bo mu wlamyvac zmienil a łun tak blyskotlivavy rze nie umi, bo musi naprawiac zepsuta polska i ełropa w pstryk.

  Hamilton,  03/07/2020

@zakravarski: nu jak ty wysokavo yntelygentnavy poczebovasz 100 lat by zmienić te v to ty polska znak naumiec za 1800 lat. Ale polska ty ponapravic w 10 sekunduf, boś byszczak jake się rodzom raz na milion rokuf. Wykapany mamót wlohaty z ciebia.

  Hamilton,  03/07/2020

@zakravarski: hahaha - szalency obrazek ci wsadzili. I ty najmundżejsza zakrawa na śfiat bezradna. Ani wkleic ani usunąć ani poprawić swoich wypocin po 7 latach intenzywnego dziennikarstwa. Dziadek tyś już tak się spultoł jak cielak w majty. Ty se już odpuść te mundrości i naprawy, bo się pogrążasz coraz bardziej.
Języka i polskich znaków się ucz. Ty kuźwa myślisz, że tu łaskę robisz, że piszesz. Czy ty q urwał .. się nie widzisz, że robisz z siebie coraz większego durnia. ?

@zakravarski: Zak ! Nie mogę pisać, bo ukrywam się przed krzywą pokraką, który szuka mnie z kumplem po lubelskich feśtynach i chcą mi popsuć coś więcej niż tylko nerwy ! Nie mów im, że tutaj byłem !! Oto Ci szaleńcy https://youtu.be/p4FUFABKqoA

@Wybrakowany skunks: Wpadlem na chwile, widzialem Flip i Flap....
Wniosek uwazaj na walizki ! Sa bardziej groznie niz Bonzaj drzewo.---To mily chlop !
Znikam na ....c.d.

@zakravarski: e tam. Flip i Flap nie sa tak smiesznawe jak ty. Ty byc smeszna bardzi nisz one dwa ale wpadavaj i znikavaj. I nie zapomnij pisavac.

@Wybrakowany skunks: hahaha - gdyby wysoko Ynteligentny zmienil chaslo to by nawet z tego auta nie wyszli i nie byłoby filmu. A tak sa filmy i czlowieki siem smiehujo.

@zakravarski: ‌nie wiem czy wiesz vysokavo yntelygentniavski ale pszechodzisz do histerii jako najszybciej zmieniający chasla w dziejach śfiata. Hahaha - vszystkie banki bijo siem o takego szifranta.. A NATO ma ci powieżyć sfoje najtajniejniawsze z tajnych informacje. Ty siem nie dac zlamac przez rzadna sfinia, kundel i szmata. Ty siem sam osmieszawaj, bo wisz i umisz jak nikt. Wpadawaj zas tu Bonzaju i poucavaj jak polaki majo rzyc, głosovać i w co viezyc...

@zakravarski: ja to uwazam rze ty byc wielka pszyjaciela polski i polakuv, bo ty tak nienawidzic polska znak.

@zakravarski: "Bonzaj drzewo.---To mily chlop !" - Dobra, dobra, łatwo Ci mówić, bo Tobie nie chce nic popsuć !! Young pisał, że to dres z blokowiska !!

@pokrzywiony: no tak Marjóż. Jak to było ? Aha - jak się samemu niczego nie potrafi to się sięga i przywłaszcza cudze osiągnięcia. Ten zegarek z komunii ci dalej wancki cisną czy już karaluchy zjadły ?

@pokrzywiony: Maniek tylko nie bierz się za naprawę starych zegarów. Proszę cię. Wyskoczy ci taka kukułka i nie zdążysz z donosem o jej groźbach karalnych do prokuratury, bo się poślizgniesz i zabijesz.

Hemingway na pytanie jak piszesz odpowiedzial: Z lewa na prawo". Zakrawarski to ty już wiesz która prawa a która lewa ? Imponujesz wiedzą i umiejętnościami. Jak jeszcze napiszesz, że sam wiążesz sobie już sznurowadła to czapki z glowuf beje cza pszed tobą.

Co się naśmiałem to moje, buahahahaha ....

"W polskich mediach zawrzało.

Co sądzą internauci o wystąpieniu Zauchy na konferencji Putina?"

"Newsweek.pl
~lebrostesab: Władimir Putin. — Przewróćcie w końcu tę kartę, dorośnijcie w końcu, osiągnijcie dojrzałość odpowiadającą wymogom dnia dzisiejszego i interesom narodu polskiego! Putin wypowiedzial slowa prawdy!!"

...  wyświetl więcej

Kto prowadzi ten sputnik hah, bo nie Gagarin, propaganda rosyjska już jest tak żenująca, że wyciąga z forów, jakieś wyrywkowe wypowiedzi i piszą idiotom, jak to 'wrze' w polskich mediach, ta sama sytuacja co z tym niszowym chłamem "obserwator polityczny" z które ten cały youngtrasharian, wklejał na początku swojej bytności, tu tego całego krakauera głównie, podali jako "polskie media"
A ter ...  wyświetl więcej

"~lebrostesab :
Przez „ten Chrzest” kk stal sie prawowitym Wlascicielem Polski i wszystkiego co w niej.
Polska jest w samej rzeczy vasalem Vatykanu. Po Panstwie Polskim kk, a przez niego Vatykan, jest najwiekszym posiadaczem ziemi w Polsce. Za obiecanki „niebianskie” kk i Vatykan przejmuje dobra doczesno-ziemskie. Dlatego w Polsce jest……jak widac, i tak pozostanie jak dlugo Vatykan b ...  wyświetl więcej

Produkujesz fałszywe informacje.pieprznięty dziadziu, ale z tego że zostałeś gwiazdą rosyjskiej propagandy, to mam ubaw setny, przy okazji z siebie, że marnowałem czas na starą pierdołę poschizowaną i tłumaczenie jej czegokolwiek, ty nie dość że masz chory łeb, pełny obsesji, to jeszcze wierzysz w brednie które w necie wypisujesz, skąd ty czubie wziąłeś że kościół w Polsce ma najwięcej ziemi ? Z t ...  wyświetl więcej

Niedługo zaczniesz pisać że każdy Polak ma osobistego księdza, ty się nadajesz do psychiatryka, kto wie czy cię nie oddali gdzieś, ta telegazeta śmierdzi jak cholera, twoje zachowanie też, dodatkowo zostałeś gwiazdą rosyjskiej propagandy jako sic !, polska opinia publiczna, Hemingway to teraz by napisał "Stary człowiek i nie może zmienić hasła" i ty miałeś być na poziomie, 3/4 świata zwiedził, ucz ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska