Login lub e-mail Hasło   

Trzaskowski i jego elektorat.

Lekceważący stosunek do społecznie przyjętych standardów sprawia, że szambo fizyczne przekłada się na szambo duchowe. A właściwie, to jest odwrotnie, szambo duchowe, kt&o...
Wyświetlenia: 121 Zamieszczono 04/07/2020

Lekceważący stosunek do społecznie przyjętych standardów sprawia, że szambo fizyczne przekłada się na szambo duchowe. A właściwie, to jest odwrotnie, szambo duchowe, które tkwi w umyśle, znajduje także swój materialny wyraz w bałaganie fizycznym.I choćby Trzaskowski wylewał całe warszawskie szambo codziennie do Wisły i wypełnił nim cały Bałtyk, to nie zmieni to postaw warszawskich czy pomorskich lemingów, które nadal będą na niego głosowały.

Mamy tu bowiem do czynienia z czymś w rodzaju syndromu sztokholmskiego wiążącego emocjonalnie ofiarę ze sprawcą. Do tego dochodzi jeszcze infantylizm, systemowy infantylizm, który skłania niedojrzałych emocjonalnie ludzi do odmrażania sobie uszu na złość mamie.

Najlepszą ilustracją tego problemu jest historyjka, której byłem niemal świadkiem. Otóż osoba z dalszej rodziny relacjonowała rozmowę z córką po ostatnich wyborach. A w wielkim skrócie rozmowa wyglądała tak:

córka: te pisiory myślały, że dostaną więcej głosów.

Matka: ale te pisiory to ja, ciocia Basia, … .

Tak rozmawiają kobiety koncentrujące się na emocjach.

Ale dyskusja powinna wykraczać poza bezpośrednie emocje, i poza spersonalizowane obiekty ze sprawą związane, bo sytuacja wygląda oto tak:

owa córka jest ofiarą, podobnie jak ja i junior ofiarą głośnej afery w spółdzielni Ujeścisko, afery będącej dziełem ludzi z układu postkomunistycznego, słynnej Małej Sycylii. I ta poszkodowana dziewczyna tego sobie nie kojarzy i głosuje na sprawcę. 

Kiedyś Adamowicz wylał szambo do Motławy, więc teraz Trzaskowski może wylewać szambo do Wisły.Ani warszawiakom, ani gdańszczanom to nie przeszkadza. Taka przewerbowana mentalność. Okazało się też, że w walce o zwycięstwo w drugiej turze Rafaello ma dla warszawiaków nowy rewelacyjny punkt programowy – Warszawa Wenecją Północy, oferując im nowe drogi wodne w mieście.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1380
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1238
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 666
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 782
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 821
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 533
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 494
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

Ło matko sfinto. Widać, że ból dupy wam tawariszczu nie mija. Hahahaha - a na nocnik tawariszczu "zdanżacie" ?

@Hamilton:
POstkomunistyczny błażnie ! Ciiiiii...... Hehehe.....

@milord36: Hahahaha - was tawariszczu tak krok po kroku zniewalają. Wy tawariszczu za te odwagę kopiowania i niebywały heroizm wystąpcie Wicie o dzwonek na rogi dla przodujących debili..

@milord36: tawariszczu, pijany w końcu wytrzeźwieje, błazen może zawsze przestać być błaznem. A idiota ? Ty znasz jakieś polskie słowa poza komuch ? Aha - nauczyłeś się "błażnie" przez 'ż' i się podpisujesz jak krowa w stringach na wybiegu dla modelek.

@milord36: tawariszczu Dupełek elektorat Trzaskowskiego jest dokładnie taki sam jak elektorat Dudy. Ani gorszy ani lepszy. Prezydentem zostanie ten, którego Polacy wybiorą. I gówno ci do tego tępy pajacu. Nikt nie musi ani mnie ani ciebie pytać o zgodę.

@Hamilton:
Ciiiii......Lewacki kretynie. Hehehe.... POsrana mendo.
Swoim twórczym rynsztokiem karm takich samych POstkomunistycznych POsrańców jak ty. Poszukaj czy tam ciebie nie ma POsrańcu.
https://www.youtube.com/watch?(...)Xv3etZY

@milord36: ty tu na eioba masz ponad 1400 kretynizmów ale jesteś za mały ciulik by się tym ktoś interesował. Pa, mały, partyjny, czerwony bucu.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska