Login lub e-mail Hasło   

Póki co wolę Dudę.

Wiodącą cechę narodową Polaków, jest niewątpliwie ta, że katastrofalnie duża część polskiego społeczeństwa kieruje się w swoich wyborach politycznych przyziemnymi emocjami
Wyświetlenia: 208 Zamieszczono 27 dni temu

U większości Polaków emocje biorą górę nad przesłankami merytorycznymi, a potem, jako państwo i naród budzimy się z przysłowiową ręką w nocniku. Taki sposób patrzenia Polaków na polityków i władców był źródłem wszystkich upadków Rzeczpospolitej, z rozbiorami włącznie.

Bo Polak ma taką cechę, że jak nie lubi tego czy innego polityka, często za cechy kompletnie nie mające nic wspólnego z tym jaką mają wartość jego poglądy, dokonania, postawy i programy dla kraju i ogółu narodu, to na niego nie zagłosuje.

Podobnie, jeśli polityk należy do znienawidzonej frakcji, to choćby to ona właśnie, jako jedyna, w sposób oczywisty gwarantowała przetrwanie narodu, statystyczny Polak na niego nie zagłosuje. Jego nie obchodzą kwestie merytoryczne, a logika i elementarne myślenie śpi.

Taką sytuację mamy też teraz.

Jako naród stoimy przed wyborem pomiędzy dwoma kandydatami na prezydenta RP.

Obaj są do kitu, więc zostaje wybór pomiędzy złem, a złem. Któregoś z nich, nie ma wyjścia, należy wybrać prezydentem, więc którego?

Urzędujący prezydent, ubiegający się o reelekcję, to sterowany przez Kaczyńskiego i klerykalną, pedofilsko-złoodziejską mafię, zwaną kościołem katolickim, wobec której Polska jest w układzie wasalnym i która kontroluje polską politykę wewnętrzną i zewnętrzną. Mafię, przed której "ojcem chrzestnym"-papieżem klękają, ku wiecznej hańbie i poniżeniu Polski, kolejni postsolidarnościowi polscy prezydenci i całują go w rękę. Mafii, której nazwa, nie wiadomo z jakiej racji, jest zapisana w rzekomo demokratycznej Konstytucji RP, i która, jako jedyna spośród rzekomo równoprawnych konstytucyjnie grup wyznaniowych w tym kraju, posiada przywileje jakich pozostałe nie posiadają. Najbardziej paskudne z nich, to funkcjonowanie KK poza polskim wymiarem sprawiedliwości, oraz jako państwa w państwie. Także ma on możliwość drenowania rządowej kasy m.in. poprzez tzw. fundusz kościelny, czyli utrzymywania się sekty nie z datków wiernych, jak to robią pozostałe grupy wyznaniowe, ale z podatków Polaków. Także tych, co najmniej 70% faktycznie niebędących katolikami.

Z drugiej strony trzeba przyznać, że frakcja którą reprezentuje Andrzej Duda pokazała, po raz pierwszy od upadku komunizmu w Polsce, że aby przestało rosnąć nasze zadłużenie zewnętrzne i wewnętrzne wystarczy by ekipa rządząca nie kradła, ścigała złodziei, nie zaprzedawała się obcym mocarstwom i broniła polskich interesów wobec państw takich jak Niemcy, Rosja czy Francja, które przypisały nam rolę tępej, bezwolnej siły roboczej lub/i konsumenckiej,

Oczywiście – sprawiedliwie trzeba powiedzieć - że aby takie rezultaty ekonomiczne osiągnąć, nie wystarczy być głupim-uczciwym ale też, w przeciwieństwie do wszystkich poprzednich ekip złodziei, sprzedawczyków i nieuków, trzeba się na rządzeniu, na gospodarce i na strategii zarządzania państwem znać.

Znalazły się pieniądze na niewyobrażalne za rządów PO programy socjalne, kryzysowe i na inwestycje, o których wcześniej nawet nikt by nie pomarzył.

Ustała prywatyzacja spółek państwowych i wyprzedaż za bezcen najlepszych polskich firm i marek obcemu kapitałowi, które rzekomo były nierentowne i w upadku. Okazało się jednak, że mogą być rentowne, a tylko PO-wscy sprzedawczycy-aferzyści celowo doprowadzali je kolejno do upadku po to, żeby sprzedać je obcemu kapitałowi za gigantyczne z pewnością łapówki i obietnice stanowisk w UE.

Oczywiście największym aferzystą, sprzedawczykiem i złodziejem jest Tusk, za którego premierowskich rządów, czyli pod jego parasolem ochronnym, między innymi wykradziono 250 miliardów VAT-u, doprowadzono do upadku LOT, pielęgnowano AMBER GOLD, ukradziono pieniądze z ZUS, czy też podpisano śmierdzącą na milion kilometrów umowę na gaz z GAZPROMEM. Ustawianie synka na różnych lewiznach to już tylko detale.

Najlepsze jednak w tych wszystkim programach PIS (którą to partię, jak to wcześniej wykazałem, mam za co nienawidzić) jest to, że zapowiedziała te programy, inwestycje i kierunki niezależności od UE w swoim programie, zanim przejęła władzę. Wskazała też wówczas skąd ma zamiar wziąć na to pieniądze - między innymi z rozbicia PO-wskiej mafii vatowskiej oraz nietolerowania złodziei w szeregach samej PiS. Te pieniądze których, jak to określił naczelny, bo najlepszy w PO fachowiec od finansów i gospodarki, "niema i nie będzie". - Okazał się taki z niego fachowiec, jak jego przepowiednia.

Zatem widzimy tu nie tylko skalę zdrady i złodziejstwa PO, ale też skalę jej indolencji merytorycznej. Bo skoro nawet najlepszy PO-wski "ekspert" nie widział nawet cienia możliwości na to, żeby sytuacja ekonomiczna Polski mogła się w najbliższych latach poprawić, to jakimi dyletantami w dziedzinie zarządzania gospodarką (poza tym, że niektórzy byli wybitnymi sprzedajnymi złodziejami) byli pozostali ministrowie i cała PO-wska ekipa?

Ci sami ludzie, reprezentowani w wyborach prezydenckich przez Trzaskowskiego mówią dzisiaj, że gdyby wtedy nie stracili władzy i rządzili do teraz, daliby znacznie więcej wszystkiego rodzinom, przedsiębiorcom i w ogóle narodowi i krajowi, niż daje PiS...

Nie wiadomo; śmiać się czy płakać... A niby z czego byście to dali, amatorzy-nieudacznicy? Z kolejnych doprowadzonych do upadku firm i sprzedanych obcym? Z tego VAT-u, który byłby do tej pory okradziony o kolejne 200-300 miliardów? Z tej prywaty i tysięcy kolejnych przekrętów waszych ważniejszych i pomniejszych członków urzędujących przy korytach waszej władzy?

Z tych tysięcy upadających firm i bankrutujących zwykłych ludzi, niszczonych przy użyciu skorumpowanego i zgniłego moralnie do cna sądownictwa, będącego, za waszym przyzwoleniem i poparciem, drugim państwem w państwie? No, z czego?

A może chcielibyście to wygenerować z tej waszej fachowości, która doprowadziła Polskę do chaosu, astronomicznych długów i potrafiła tylko stwierdzić, że "piniendzy nima i nie bedzie"?

Żałosne, sprzedajne patałachy... Teraz wpadły na pomysł, że wypromują swojego kandydata na bazie poparcia przez polski kler katolicki (który po raz pierwszy, co było do przewidzenia, przed wyborami się nie odzywa i nie agituje za prawicą), któremu zależy na jak najszybszym zalegalizowaniu w Polsce pedofilii. Inaczej mówiąc programów seksualizujących przedszkolne i szkolne dzieci z elementami wspólnych seksualnych zabaw dzieci i rodziców – czyli dzieci i dorosłych – czyli pedofilii w książkowej formie, a także środowiska LGBT mającego ten sam cel. Trzecią siłą wsparcia dla zwolenników Trzaskowskiego i jego samego jest UE, która te chore dążenia do zalegalizowania pedofilii w Europie i ideologii GENDER zainicjowała. Jej drugim celem jest, oczywiście, za wszelką cenę relokacja obcych w Europie i doprowadzenie do totalnego chaosu. W jego efekcie "z konieczności" oczipowanie wszystkich ludzi oraz wyeliminowanie gotówki, by móc wszystkich kontrolować "w imię możliwości utrzymania porządku i bezpieczeństwa". Ustanowić jeden europejski rząd i ostatecznie jeden rząd światowy. Temu to całe szaleństwo służy.

Oczywiście UE, której liderują Niemcy i na której usługach jest TVN oraz kilka wydawanych w Polsce czasopism, ma w tym jeszcze jeden interes polegający na tym, że jeśli wygra Trzaskowski będzie musiał, tak jak Tusk, odwdzięczyć się Niemcom za urząd i lobbować za powstrzymywaniem wszelkich, rozwojowych dla Polski inwestycji, oraz relokacją w Polsce tak zwanych "uchodźców", czyli po dwóch, trzech latach realnie setek tysięcy narzucających nam swoje porządki darmozjadów, na których, oraz na ich dzieci i wnuki i prawnuki, będziemy musieli pracować, jak ma to miejsce i w innych państwach które licząc, że się "uchodźcy zasymilują, głupio się na taki swój los zgodziły. A mnożą się ci "uchodźcy" jak króliki. Do tego pewnym jest, że jak już się zrobi w naszym kraju odpowiednio "czarno" i islamscy ekstremiści będą mogli ukryć się w tłumie – co teraz jest niemożliwe - zaczną się zamachy i dżihad. 

Generalnie; siły które stoją za Trzaskowskim, i którym ma on otworzyć swobodne pole do działania, to cyniczne, interesowne sprzedawczyki bez moralności, lub intelektualne miernoty kierujące się przyziemnymi emocjami, nie potrafiące sobie wyobrazić oczywistych konsekwencji takiego wyboru. Wyboru który, jeśli by się ziścił, także ich samych uderzy, a wtedy tylko, oczywiście, wywalą gały i będą się drapać po głupich łbach. Wyboru, który ten jeszcze w miarę normalny kraj, w krótkim czasie zamieniłby w piekło. W niewyobrażalne piekło dla dzieci, dla rodziców i dla wszystkich rodzimych mieszkańców tej ziemi. Jak ktoś nie wie co by było, niech pojedzie do Szwecji, Danii, Francji, Belgii... Niech na własne oczy zobaczy, jakie getta potworzyli sobie najeźdźcy i jak rodowici mieszkańcy, wśród kpin, sprzątają z ulic śmieci, tonami rzucane przez czarnych panów. Osobiście widziałem taki obrazek w Kopenhadze.

Nie znoszę czarnej, katolickiej złodziejsko-pedofilskiej, bezkarnej mafii w tym wyznaniowym, niedemokratycznym kraju. Nie znoszę widoku polskiego prezydenta klęczącego przed głową obcego kraiku "(papieżem), niczego nie produkującego i żyjącego wyłącznie na zasadzie raka żerującego na innych narodach. Nie znoszę gdy państwo mieniące się demokratycznym, jest sterowane i niszczone przez dwie, pozostające poza wszelką kontrolą narodu kasty.

Wbrew podstawowej zasadzie demokracji, w myśl której suwerenem jest naród i przed którym odpowiada każdy człowiek i każda instytucja. Nazywanie demokratycznym państwa, w którym jakakolwiek instytucja jest konstytucyjnie uprzywilejowana, lub poza jego kontrolą, to jakaś kpina. Ludzie, którzy tego nie wiedzą, a w Polsce nie wiedzieli nawet tego ci, co konstytucję pisali, to niedouczeni aroganci, którzy ostatni mogliby się do tego nadawać, albo do polityki.

W tej sytuacji, gdy przychodzi wybrać mniejsze zło, bo nie wybierać i zostawić sprawę innym i przypadkowi to głupota, wolę Dudę od Trzaskowskiego.

Póki co, czyli póki nie doczekaliśmy się w Polsce nawet jednej partii demokratycznej i ani jednego polityka wykształconego na tyle, żeby wiedział czym jest demokracja i minimum jakie elementarne cechy powinien zawierać demokratyczny program polityczny, wolę mniejszych niedemokratycznych popaprańców, od większych.

Ci pierwsi, religijni fanatycy na pasku KK, przynajmniej nie mają w planie "adoptować" i gwałcić dzieci, ani zrobić ze mnie i z moich potomnych niewolników pracujących na jakichś leniwych, roszczeniowych zasrańców, patrzących w dodatku z góry na narody, które ich utrzymują.

Niech sobie Trzaskowki, jak tak koniecznie chce, do swojego domu sprowadzi jakiegoś pedofila-genderystę, żeby mu dzieci "kształcił", oraz paru typowych "uchodźców", czyli młodych muzułmańskich byczków, bo 95% z nich to tacy właśnie. Niech na nich haruje on i jego potomni, po wszystkie pokolenia. Ja takiej Polski nie chcę, bo to mój dom, i nikt, bez mojej zgody nie będzie na własną rękę wychowywał moich dzieci ani do niego kogokolwiek sprowadzał. Jeśli ktoś chce to  robić, jest ostatnim gnojem.

Niech wie też, że przekraczając granice cudzych praw naturalnych, do których należy m.in. prawo do wolności, ochrony życia i rodziny, czyli zachowując się jak bestia, jak nieczłowiek, wkracza w sferę w której ludzie walczą o nie na śmierć i życie.  W której kończą się rozmowy bo wiadomo, że ma się do czynienia ze zwichniętymi moralnie i umysłowo potworami, i nic to nie da.

Bestie, które dążą do zalegalizowania gwałtów na dzieciach i do sprowadzenia wraz z islamskimi najeźdźcami wojny domowej na kraj, w którym mieszkam, na mój dom i moich bliskich - czyli osobnicy totalnie nienormalni - chcą koniecznie bym się na taki układ zgodził i jeszcze zgodził się na prawny zapis, że są normalni.

Sytuacja jak z domu wariatów: Ktoś uważa się za Napoleona i żąda wpisania do prawa państwowego zapisu, że tym Napoleonem jest, jakby taki zapis mógł zmienić w jakikolwiek sposób fakt, że jest wariatem. 

To jest problem LGBT i bestii w ludzkich skórach, które koniecznie chcą porywać i "pożerać" cudze dzieci oraz "spalić" kraj, a przy tym zabiegają, żeby ich bestiami nie nazywać, ale koniecznie normalnymi ludźmi. 

Rzecz w tym, i tego właśnie nie rozumieją tępe bestie, że aby być nazywanym "normalnym" trzeba być normalnym, i żeby być nazywanym człowiekiem, trzeba być człowiekiem - nie bestią w ludzkiej skórze, tylko zewnętrznie wyglądającą jak człowiek.

Czy jest jakaś różnica pomiędzy zboczeńcem, np. pedofilem, heteroseksualistą, a pedofilem homoseksualistą? Jeden i drugi to potwór. I tu, i tu tacy są.
Znaczące jest jednak to, że w środowisku LGBT, które stanowi mały odsetek wśród całej ludzkiej populacji, mieści się 90% wszystkich potworów, jacy w sumie chodzą po świecie. Ktoś uważa, że to przypadek (?) i że homoseksualizm nie jest szczególnie skorelowany ze skłonnościami do zboczeń i przestępstw seksualnych?
Czy to przypadek, że akurat ta część ludzkiej populacji, o zaburzonej, odmiennej od naturalnej normy seksualności, jest tak seksualnie emocjonalna, agresywna i inwazyjna, że organizuje obsceniczne, (zakazane prawem i bynajmniej nie wychowawcze dla dzieci i młodzieży) ekshibicjonistyczne marsze uliczne, z nagością i często z kopulacją na oczach tłumów (jak psy, jak bydlęta)?

Czy ci "ludzie", a raczej indywidua, które wymyśliły GENDER, to właściwi nauczyciele dla dzieci w ogóle, a zwłaszcza dla cudzych, bo przecież sami ich nie mają?

Wiadomo, że nie wszyscy homoseksualiści, to seksualnopochodni przestępcy i  wielu ludzi z tego środowiska osobiście podziwiam, lubię i szanuję. Oni jednak różnią się od pozostałej homoseksualnej części tym, że są to kulturalni, z normalną moralnością LUDZIE, a nie zaślepione, chore umysłowo, obsceniczne, socjopatyczne bydlaki, walczące jak wściekłe psy z rodzicami, żeby za wszelką cenę dobrać się do ich dzieci. Przez szkoły i przedszkola, przez homoseksualne "małżeństwa", przez adopcję.

Te totalnie odjechane zboki nawet nie myślą, jaką reklamę robią tym wszystkim porządnym homoseksualnym osobom. Owszem, chętnie się pod nich podpinają, (Leonardo, Miłosz, Elton, Raczek itp.) żeby pokazać że niby "my i oni, to to samo" i że gdy ktoś nastaje na takie ikony, to rzekomo nastaje na całe środowisko LGBT. 

Pewnie, chcielibyście żeby tak było, ale to nie to samo. Nie macie z nimi nic wspólnego wy, socjopatyczni zboczeńcy, poza tym jedynie, że i oni, i wy, jesteście homoseksualni.

Homoseksualni, ale porządni ludzie, to zupełnie inna kategoria. Oni, to LUDZIE, a wy, uczestnicy obscenicznych parad i genderyści, to moralne potwory, niemające z człowieczeństwem nic wspólnego, poza mylącym, zewnętrznym wyglądem.

Więc się do nich nie porównujcie. Socjopata i normalny człowiek, bez znaczenia czy hetero, czy homoseksualny, to nie to samo. Socjopatyczny zbrodniarz to śmieć, a człowiek, to człowiek. Jest różnica? - Dotarło?

Dlatego wolę kogokolwiek od obrzydliwych, zwyrodniałych wariatów, którzy okopali się na politycznej lewicy.

Dlatego, póki co, wolę Dudę.

Podobne artykuły


11
komentarze: 22 | wyświetlenia: 864
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1119
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 711
9
komentarze: 44 | wyświetlenia: 995
9
komentarze: 27 | wyświetlenia: 537
9
komentarze: 18 | wyświetlenia: 667
9
komentarze: 56 | wyświetlenia: 630
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 670
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 612
8
komentarze: 5 | wyświetlenia: 471
8
komentarze: 15 | wyświetlenia: 741
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 763
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 535
8
komentarze: 25 | wyświetlenia: 602
8
komentarze: 18 | wyświetlenia: 839
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

"typowych "uchodźców", czyli młodych muzulmańskich byczków," - Zdecydowanie ma pan rację. Muzułmańskich byczków nam nie potrzeba. Tylko muzułmańskie jałówki mile widziane

  jotko49,  27 dni temu

@Wybrakowany skunks: Za samo spojrzenie tylko by ci łeb przy samym zadku rytualnie razem z płucami up.....i. Nie idż tą drogą synu, bowiem za zakrętem adaś czeka.

Krzywulasie, gdzie jesteś? Trzaskowski u Ciebie w Rybniku. Ja u siebie goszczę Dudę!!;-) Zamość - Rybnik 52:48;-)

@Wybrakowany skunks: pobożny i bogobojny Marjóż poszedł na pielgrzymkę przedwyborczą do kolegi, też biskupa :
https://youtu.be/qMj6oKlcVH4

  Serpico,  26 dni temu

To nie tylko twój kraj, nie mam dzieci, ale jeśli moje dziecko miałoby jakikolwiek kontakt z takim "pedagogiem" jak ty, poszedłbym po prostu z tym na policję, a następnie do sądu, mam nadzieję że ty nie funkcjonujesz w tym stowarzyszeniu.
http://www.psychologia.edu.pl/(...)ez.html ...  wyświetl więcej

  Serpico,  26 dni temu

Mam nadzieję że ty nie jesteś nigdzie zatrudniony w budżetówce, a już na pewno nie jako psycholog, psychoterapeuta, czy też pedagog, ale jeśli, to powinna się tym zająć prokuratura, owszem pewnie prywatnie możesz mieć każdą opinię, ale publiczne robić tego co robisz, nie możesz, tym bardziej że łamiesz prawo i to po razy kolejny, czyli jest to czyn powtarzający się.

@Serpico: Akurat tak się składa, że przepracowałem w budżetówce właśnie wiele lat. I nie ja łamię prawo, ale zboczone gnoje, które koniecznie chcą się dobrać do cudzych dzieci, oraz tacy jak ty, którzy im w tym pomagają. Ja też mam dla ciebie radę: zgłoś się na leczenie.

@Serpico: P. S. A ten mierny tekścik, dla półgłówków, który tu promujesz, możesz pokazywać takim jak ty

  Serpico,  26 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski:
Czas przeszły rozumiem ? No właśnie, zgadza się zalatujesz mocno PRL-em, to ile lat stuknęło że tak się zamartwiasz o swoje dzieci ? Jaki tekst ? Twoje dzieci, o ile masz, są pewnie po 30 tce, raczej pedofile ich nie zgwałcą, poza tym nawet jako emerytowany 'psychoterapeuta" z dość wąska specjalizacją, powinieneś wiedzieć że pedofilia to choroba i nie ma znaku równoś ...  wyświetl więcej

  Serpico,  26 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski:
Wobec mnie własnie także złamałeś prawo.Gdzie ja coś doradzam ? Nigdzie ci nic nie doradzam, jeszcze mam nadzieję że nie jesteś członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychologicznego.Mogę także do nich zadzwonić, to tak na początek, oraz mailowo wysłać to co piszesz, chyba że uważasz że nie mam prawa, a jeśli nie mam, to na jakiej podstawie ?

  Hamilton,  25 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: taki kurdupel ze śmiesznym wąsikiem też kiedyś wrzeszczał, że pedały, Żydzi, Cyganie, murzyni to nie ludzie. Potem doszli Polacy, Rosjanie i inni. Od czegoś trzeba zacząć. Sam idź facet do terapeuty. Potrzebujesz pilnej pomocy i intensywnego leczenia.

@Wiesław Henryk Lipski: Leonardo da Vinci, Turing, Czajkowski, Wilde, Gombrowicz, Hłasko, Konopnicka, Lechon, Iwaszkiewicz, Waldorf. Ty tylko kilku, którzy mieli skłonności homo lub biseksualne. Było ich setki a może tysiące. Dla ciebie zboczeńcy ? Turinga zmuszono do samobójstwa. Wielu z nich psychicznie zniszczono. Klupnij się w czoło 'terapeuto' za dychę..

  Hamilton,  25 dni temu

@panie Lipski : i każdy z nich wniósł większy wkład cywilizacyjny niż tabun tępych heteroseksualnych kiboli.

@Wiesław Henryk Lipski:
Homosowietikus chcieliby, żeby było jak w PRL, ale bez Rosjan i po katolicku. Żeby był komitet partyjny, do którego można pójść na skargę na urzędnika, policjanta albo sędziego. Żeby były przywileje dla swoich czyli prawdziwych Polaków katolików. - Choćby sklepy za żółtymi firankami z lepszymi i tańszymi towarami. Niedostępne dla przybłędów i LGBT.

  Hamilton,  25 dni temu

@Adam Jezierski: Adaśko ty uważaj na to co dziś i jutro piszesz, bo jesteś na granicy. A to może uszczuplić twoje zasoby w antykwariacie i zostaną ci same półki.

@Hamilton:
Maksymalna kara to 5.000 PLN.
Stać mnie na to, ale będę odwoływał się do sądu niezależnego od skurwysyna Ziobry.

  Hamilton,  25 dni temu

@Adam Jezierski: Adaśko a pisałeś, że to inni są owrzodzonymi ćwokami i chamami. Też nie lubię tego pana ale uważam, że każdy facet w obronie matki ma prawo dać ci w mordę. Ja bym się w sądy nie bawił.

@Hamilton:
PiS to PiS.
Jak ja pluję w twarz, to ono twierdzi, że deszcz pada.

  Hamilton,  25 dni temu

@Adam Jezierski: o kurde Adaśko, to ty też lubisz pluć innym w twarz. A mowiłeś, że to Jotko jest fanatykiem. Adaś z twojego geniuszu zostanie zaraz kaluża jak po oddaniu moczu. Ty jedź na kanał sprawdzić zawory i zwieracze.

@Hamilton:
Powinno się nakazać ochroniarzowi, żeby takiego jak jak Ziobro, obił kijem.

  Hamilton,  25 dni temu

@Adam Jezierski: Adaśko twój geniusz cię już rzuca o ściany, podłogi i sufity. Galopujący geniusz w postaci konwulsji z utratą przytomności. Też idź na jakieś okłady z kijów dębowych na genialną czaszkę. Stać cię.

@Hamilton: @Hamilton: Co ma piernik do wiatraka? Ja nie generalizuję, a homoseksualizm sam w sobie mi nie przeszkadza. Mówię, co każdy widzi gdy potrafi czytać ze zrozumieniem, o zwyrodnialcach którzy stworzyli GENDER, sięgających po cudze dzieci i ganiają nadzy po ulicach.To są zwyrodnialcy. Jeśli ktoś twierdzi, że nie, to sam też jest zwyrodnialcem, czyli chorym umysłowo, niebezpiecznym świrem. ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  25 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: wśród hetero też ci znajdę kretynów i zwyrodnialców. To powód by wyrżnąć wszystkich hetero ? Takie obleśne zachowania mogą być też prowokacją mająca na celu zdyskredytowanie LGTB. Gender ma już 65 lat a ostatnio zrobiono z tego straszak na potrzeby walki z homo dla świrniętych homofobów.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Gender

  Hamilton,  25 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: największa reklamę robią im różne zdziczałe homofoby. Przez swoją głupotę i za darmo. Kto by na to zwracał uwagę ? Przeszli i poszli. A tak jest co pokazywać, bo jeden rzucił butelką, inny kogoś poplul a jeszcze inny się posmarkał..

  Hamilton,  25 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: czyli mają prawo być traktowani równo z hetero pod warunkiem, że pan Lipski wyznaczy im granice tej równości. Albo ma się takie same prawa albo się ich nie ma. Pan terapeuta poucza mnie o zrozumieniu.

  Hamilton,  25 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: Gender to badania płci z pominięciem seksualizmu. Np. szukanie odpowiedzi na pytanie czy mniej kobiet w dziedzinach ścisłych jest wynikiem ich mniejszych zdolnosci w tym zakresie a ile w tym stereotypów społecznych. Jeśli ci to przeszkadza to gratuluję horyzontów umysłowych.

  Hamilton,  25 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: panie 'psycholog' polecam :
https://youtu.be/IpTx0BsRsVE

@Wiesław Henryk Lipski:
Moim skromnym zdaniem sam problem LGBT w parze z GENDER jako pewna problematyka związania z budowaniem indywidualnej tożsamości w społeczeństwie kompletnie nierozumiejącym, o co tak naprawdę z tym LGBT czy GENDER chodzi jest rozwiązywany w zły sposób ( zbyt agresywnie i nachalnie ). Z takim podejściem do istoty problemu GENDER, nie dość że ten problem nie będzie rozw ...  wyświetl więcej

@Hamilton: "Gender to badania płci z pominięciem seksualizmu. "

Jak ty coś wytłumaczysz to klękajcie narody.

Powinno być:
Gender to badania płci z pominięciem jej aspektu biologicznego, a przyjęciem w jego miejsce aspektu wychowawczego. Moim zdaniem prowadzenie inwazyjnych badań społecznych w tym kierunku, jest społecznie szkodliwe. Wielu rodziców nie umiejąc się pogodzić z

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  25 dni temu

@pokrzywiony: seksualizm to sfera erotyki i zachowań seksualnych człowieka. Gender tym się nie zajmuje. Co ci nie pasuje ócuny kolego ? Wielu rodziców wychowywało ? No tak. Po tobie to nawet widać, że chodziłeś w sukience do trzydziestki, bo jak coś chlapniesz to krowy klękają z rozpaczy...

@Wiesław Henryk Lipski: Jak dla mnie GENDER to inaczej płeć oczekiwana w przeciwieństwie do akceptowanej. Myślę że wkradło się poważne nieporozumienie. Powinno chodzić o płeć emocjonalną, uczuciową tylko że takich przypadków jest niewiele.
Ale tak to jest jak ludzkim oczekiwaniom nadaje się priorytet wyroczni Bożej.

@Hamilton: "seksualizm to sfera erotyki i zachowań seksualnych człowieka. Gender tym się nie zajmuje."

Ależ seksualizm z płci wynika, więc skąd ci to wykluczenie seksualizmu w GENDER strzeliło do twego pustego łba ?
Czyli według ciebie badania płci bez płci, taki kretynizm ci wyszedł.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Seks

Dokształć się troszkę, gamoniu bo wstyd przynosisz.

  Hamilton,  25 dni temu

@pokrzywiony: "ludzkim oczekiwaniom nadaje się priorytet wyroczni Bożej."  Mariol jak ty już czymś bulkniesz to ręce opadają, krowy płaczą a osły rzucają się z Pałacu Kultury na bruk.

  Hamilton,  25 dni temu

@pokrzywiony: Mariol gender to badanie płci bez aspektu seksualności. Jak zrozumiesz to zadzwoń zębami, bo faflunisz już jak nabzdryngolony menel. Mariol ty naprawdę jesteś aż tak tępy, że nie rozumiesz, że płeć to nie tylko sex.

@Hamilton: "Mariol gender to badanie płci bez aspektu seksualności."

Jeśli już to bez aspektu fizycznego. Strasznie tępy jesteś.
Seksualność to płciowość, nie tylko w manifeście fizycznym się ona przejawia ale jest czymś znacznie głębszym od cipki i długości huja w nią wchodzącego. Tylko że gamonie twojego pokroju tego nie zrozumieją jeszcze przez wiele eonów czasu.

  Hamilton,  25 dni temu

@pokrzywiony: Mariol wątpię byś zrozumiał ale przynajmniej spróbuj :
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Gender

  Hamilton,  25 dni temu

@pokrzywiony: Mariol ty za dużo i za głęboko kopiesz w nosie i się chyba zapłodniłeś intelektualnie żółtymi gilami rozhuśtanymi nad przepaścią. Pa.

@Hamilton:
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Gende

"Gender odróżnia się tym od płci biologicznej (ang. sex), czyli sumy cech fizycznych i zachowań seksualnych wynikających z odmiennych funkcji i ról obu płci w procesie rozmnażania płciowego[4]."

Straszny matoł z ciebie, przecież wyraźnie pisałem o odróżnieniu płci emocjonalne

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  25 dni temu

@pokrzywiony: Mariol a ty rozumiesz to co czytasz ?

@Hamilton: Czy ty rozumiesz to co piszesz ?
Skoro nie potrafisz zrozumieć tekstów które sam piszesz/kopiujesz to jak chcesz rozumieć to co czytasz ?

  Hamilton,  25 dni temu

@pokrzywiony: sex i gender to płeć w j. angielskim. Aby odróżnić jedno od drugiego genderem nazywane jest to co stanowi przedmiot badań płci bez uwzględniania zachowań seksualnych. Tak trudno ci to zrozumieć długo i mało skutecznie ócuny kolego ?

@Hamilton: " ... zachowań seksualnych."

Ty kompletnie nie kumasz czym są zachowania sekualne, choćby sam sposób ubierania się jest już zachowaniem seksualnym, gamoniu. Sposób patrzenia, mówienia to też zachowania seksualne właściwie wszystko co ma powiązanie z tańcem godowym, a ty myślisz że jedyne zachowanie seksualne to dupczenie polegające na wkładaniu kutasa w jakiś otwór. Straszny z ciebie beton, nic dziwnego że nikt z tobą nie rozmawia.

  Hamilton,  25 dni temu

@pokrzywiony: Mariol ty już sobie pozostań wiejskim fizolofem, bo jak do ciebie dotrze jakim jesteś kretynem to ze wstydu cię sparaliżuje.

  Hamilton,  25 dni temu

@pokrzywiony: hahaha - ile razy ci trzeba powtarzać, że gender nie zajmuje się twoim małym ptaszkiem i brakiem jaj. Ubierać też się możesz jak ciota Balbina.

  Hamilton,  25 dni temu

@pokrzywiony: Mariol nikt ze mną nie gada, bo wszyscy stoją w kolejce do ciebie czekając na twój taniec godowy w rajtuzkach, gumofilcach i welonie z tym łoś ficunym prima baleronem.

  Serpico,  24 dni temu

@pokrzywiony:
Mam pomysł na akcje społeczną przeciw LGBT, ty i Koriolan na plakacie i napis, że jak nie zostaniesz hetero, to ci dwaj panowie zrobią ci gang bang hahahahhaahhha, wszyscy geje w stanach lękowych hahahahhaha
Ewentualnie sam ty i napis "Chcesz go ? No właśnie, to znajdź sobie kobietę !" haaahha

Wywiady :
Panie, ja mam teraz takie lęki,że to cała paleta barw, tęcza panie !

@pokrzywiony:
Ty .. faktycznie, twój styl ubierania jest totalnie erotyczny hahahahhhahahaa
Może ta kobieta co się na ciebie rzuciła, ta co Koriolan pisał, to była próba gwałtu ? aaaaahahahahaah

  Hamilton,  24 dni temu

@Serpico: czego się czepiasz. ? Wzrok powłóczysty i przymglony brakiem wiedzy, mrożące krew w żyłach ruchy wyjadacza lodówek, odwaga damskiego boksera co to w towarzystwie kilku kolegów to nawet da w mordę babci i nie robi w gatki. Baby lecą na takiego. Zwłaszcza, że wie już od roku gdzie się co wkłada i jak się to nazywa a ma zaledwie 50 lat.

DługoPiS
poPiSdał
z Leśnym Ruchadłem.

O czym wy ludzie gadacie?! Czy jest jakaś różnica pomiędzy zboczeńcem, np. pedofilem, heteroseksualistą, a homoseksualistą? Jeden i drugi to potwór. I tu, i tu tacy są.
Znaczące jest natomiast to, że w środowisku LGBT, które stanowi mały odsetek wśród całej ludzkiej populacji, mieści się 90% wszystkich potworów, jacy w sumie chodzą po świecie. Uważacie, że to przypadek (?) i że homoseksuali ...  wyświetl więcej

  Serpico,  25 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski:
Zakopałeś się po uszy w tych swoich przemyśleniach, ale doszedł nowy wniosek, z tego co napisałeś dość jasno wynika, że problemy związane z adopcją, dotyczą wszystkich, trochę męczący jesteś, ale chyba nie na tyle, żeby ci wyjaśniać z jakich powodów ? Co dla ciebie oznacza normalna moralność ?Te 90 % to nie wiem skąd wziąłeś.

  Hamilton,  24 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: najbardziej zaciekłymi homofobami są ludzie, którzy wypierają własne skłonności, których nie potrafią zaakceptować. To najprostszy sposób na odreagowanie. Ludzie o silnej tożsamości seksualnej raczej nie mają z tym problemu. Jako psycholog powinieneś o tym wiedzieć.

  Hamilton,  24 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: jesteś jakimś głęboko niedouczonym psychologiem.
Gender nie jest wymysłem zboczonych psychopatów. Jego podstawy to 1955 rok. I nie masz zielonego pojęcia o nim, bo szermujesz propagandowymi hasełkami.
Homoseksualizm to pociąg płciowy do osobników tej samej płci, pedofilia to pociąg seksualny do osobników seksualnie niedojrzałych i nie ma żadnego związku z orie ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
To ludzki brak szacunku do pewnych nieprzekraczanych granic sprawia wynaturzenia.

Na tym poziomie się nie da rozmawiać. Nie z biologi rodzą się potwory, tylko z źle dobranych do niej ideologi jakie się rodzą w chorych ludzkich umysłach. To ludzki brak odpowiedzialności w wzbudzaniu emocjonalnych lawin bez brania na siebie odpowiedzialności za skutki jakie one

...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: Właśnie.

@Hamilton: No, kto by pomyślał... Jak to dobrze posłuchać specjalisty...

@Hamilton: Jak mogłem być taki głupi. Przecież jak coś zostało wymyślone w 1955 roku, to musi być dobre... Wybacz, ale nie śmiem dłużej dyskutować z kimś o tak żelaznej logice - po prostu nie mam szans.

@pokrzywiony:
Stalinizm zabił przynajmniej parę osób, to raczej nie geje zabijali, ich zabijano, między innymi.Faktycznie źle dobrali, ten cały komunizm i równość, takie sobie.

  Hamilton,  24 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: będąc dzieckiem mialem koleżankę Helę. Razem bawiliśmy się od piaskownicy a nasi rodzice się przyjaźnili. Hela była chyba o rok starsza ode mnie. Jak miała ok. 10 lat okazało sie, że Hela to niezupełnie Hela. I została Heńkiem. Tępe świry wołali za nią Hela Heniek.a dorośli rechotali ze śmiechu. Hele Heńka odcięto w wieku 12 lat ze sznura na którym się powiesił w ostatniej ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  24 dni temu

@pokrzywiony: kto jak kto ale ty mała podła POKRAKO swoje wiesz oskarżając innych kompletnie nieodpowiedzialnie o morderstwa, kradzieże, bandytyzm i oszustwa. Więc możesz moralnie, pobożnie i bogobojnie wszystkich pouczać jak menel - 'pierd***szmato nawet pies cię dupc*** nie che'. Masz wszelkie predyspozycje od bozi moralny kurduplu.

  Hamilton,  24 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: okazuje się, że nie wszyscy są tak świetnie skonstruowani jak pan terapeuta i mają jakieś kłopoty związane z płcią w wymiarze fizycznym jak psychicznym. Dokształcaj się pan zawodowo u niego a logika ci się jeszcze bardziej wyostrzy :

https://youtu.be/jBr5n0W4h1A

@Hamilton: Jeśli Heniek jest przyzwoitym człowiekiem, to go lubię, jeśli jest socjopatą, to jest gnojem. Jego orientacja nie ma tu nic do rzeczy. Niektórzy są jednak zbyt tępi, żeby przyjąć do wiadomości tę prostą zasadę. Koniecznie muszą wpierać sobie i światu, że jak ktoś nie lubi jakiegoś homoseksualnego Heńka-socjopaty, to nie dlatego, że Heniek jest socjopatą, ale dlatego, że jest homoseksualistą.
Odtąd będę tą umysłową przypadłość nazwać syndromem Serpcia-Hamiltona.

  Serpico,  24 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski:
https://sjp.pwn.pl/sjp/niewychowawczy;2490206.html
niewychowawczy «mający negatywny wpływ na kształtowanie czyjejś osobowości»
Wątpię czy masz jakiekolwiek wykształcenie, nazywaj to sobie jak chcesz, może być brak wiary.Strasznie mi przykro że korekta takich błędów nie łapie, jeszcze bardziej że jesteś ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  24 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: odnoszę wrażenie, że ty w ogóle nie zrozumiałeś tej opowieści o Hela Heńku. ‌W pierwszej klasie podstawówki siedziałem w jednej ławce z chłopcem leworęcznym. Ile ten chłopak wycierpiał z tego powodu. Zwłaszcza od jednej z nauczycielek. Lała go a my wszyscy się z niego śmialiśmy przy jej radosnej aprobacie. Po czasie doszedłem do wniosku, że to krówsko powinno się 3 dni kopa ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  24 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: do tej pory nie wiem jaka jest orientacja seksualna Hela Heńka i nic mnie to nie obchodzi. To jego sprawa. Ty nie jesteś nawet w stanie zrozumieć dramatów ludzi, którzy z jakiś niezawinionych przez siebie powodów mają kłopoty ze swoją płcią. Taki jesteś psychoterapeuta od siedmiu boleści. Pewnie nawet nie wiesz, że tacy istnieją. Taki jesteś silny intelektualnie i zawodowo. Idź zbierać drewno na stosy.

  Hamilton,  24 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: jasne, 12 letnie dziecko z niewykształconymi organami płciowymi jest socjopatą. I Lipski go nie lubi, bo leczy pałką i witaminą C. Gdzie kształcą takich 'pedagogów' ? Ja bym ci nawet krowy nie powierzył.

@Hamilton:
Swoją drogą, trzeba przeprosić Koriolana, jak trafiał na takich psychoterapeutów, jeszcze z domieszką teologii, to poszedł w melanż i randki, kto by nie poszedł hahahahahaa.
Jak łatwo poszła ocena, bez reszty informacji, zgłosiłby się do niego, w sensie do Lipskiego, Arab, homoseksualista, to akurat by się zaczął zastanawiać, czy on przypadkiem nie jest uchodźcą, a byłby t ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  24 dni temu

@Serpico: hahaha - sam się boję czy nie zacznę świrować jak stąd nie ucieknę w porę. Mnożą się jak króliki różne światłe terapeuty. A chlapitan chyba gdzieś medytuje na portalach randowych. Ale godnie zastępuje go Mariol, któremu 100 razy powtarzam, że gender nie zajmuje się seksualnością a Mariol 100 razy mi pisze, że ma cipkę zamiast frędzla i nie rozumiem jego seksualności. I jak tu nadążyć za współczesną naóką.

@Wiesław Henryk Lipski: "Jak miała ok. 10 lat okazało sie, że Hela to niezupełnie Hela. I została Heńkiem." Panie terapeuto i pedagogu trzeba być naprawdę wulkanem intelektu by dojść do wniosku, że w wieku 10 lat Hela Heniek stał się homoseksualny.
Ty chłopie masz kłopoty ze zrozumieniem prostego tekstu.

Gdzie jesteś Krzywulasie? I co? Mówiłem, że Zamość będzie górą;-)

  Hamilton,  24 dni temu

@Wybrakowany skunks: Marjóż siem ócy. Jak pan prezydent.
https://youtu.be/wf4o6rYaPCI

Serpcio poucza mnie moimi własnymi tekstami i udaje psychologa, Hamilton twierdzi, że genderowcy wpierając ludziom i w tym zwłaszcza niestety dzieciom w ramach "nauki i wychowania", że płeć, to nie kwestia natury a indywidualnego wyboru, nie zajmuje się seksualnością itp. itd. Chciałoby się powiedzieć tym gościom i im podobnym szkodnikom społecznym, z wypranymi mózgami i cierpiącym na syndrom Serp ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
Od kiedy ktoś uznał, że lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści nie są ludźmi, każdy uczciwy człowiek jest LGBT

  Hamilton,  23 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: o tych przedszkolach gdzie to masowo zmuszają dzieci do masturbacji już wszyscy słyszeli ale nikt nie widział. Łykasz stereotypy i plotki. Kto poważny twierdzi, że płeć to sprawa wyboru. Ktoś czegoś nie zrozumie, przekręci i roznosi bzdury. Przeczytaj ze zrozumieniem czym zajmuje się gender. Ja tam nigdzie nie znalazłem tego typu stwierdzeń.

  Hamilton,  23 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: od pokoleń jesteśmy wychowywani według pewnych stereotypów. Te stereotypy nie zawsze są prawdziwe. Generalnie gender to właśnie badania tego zjawiska. A przypisac można mu wszystko.

  Hamilton,  23 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: ‌jeśli okaże się, że kobiety mają dokładnie takie same zdolności jak mężczyźni w zakresie nauk ścisłych to padnie stereotyp i nikt im nie będzie wmawiał od dziecka, że zawód inżyniera to nie dla kobiet. Niektóre dokonają swojego życiowego wyboru związanego z zawodem. To nazywasz ingerencją w płeć ? Pozamykaj kobiety w kuchni z możliwością wyjścia do kościoła i nazad. Będziesz miał tradycyjny, pobożny i bogobojny model.

  Hamilton,  23 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: ‌wszystkie te stereotypy powodowały, że wyższe uczelnie były dla kobiet zamknięte do końca XIX wieku, pierwsza nowożytna olimpiada odbyła się bez udziału kobiet a te które odważyły się protestować wsadzano do więzienia. Przykładów - tysiące. Co za szkodnictwo społeczne i jakie umysłowe ciołki z wypranymi mózgami do doprowadziły do takich zmian. Nie daj sobie wyprac mózgu i walcz, boś ty światły pedagog.

  Hamilton,  22 dni temu

@panie Lipski: a badaniem tych stereotypów muszą zajmowac się chorzy umysłowo zwyrodnialcy, bo to zajęcie nie dla pobożnych i bogobojnych teologów..

  Hamilton,  22 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: obwiniasz gender za te zmiany, które zachodzą a te zmiany są niezależne od tego czy się prowadzi jakieś badania czy nie. To trochę tak jakby ci cegła spadła na głowę i miałbyś pretensje do Newtona, że sformułował prawo grawitacji.

@Hamilton: 1. Rżniesz pan głupa. Taki jest program seksualizacji dzieci i twierdzenie, że taki nie jest i tak faktu nie zmienia. Że się zboczeńcom nie udało go w Warszawie i w Polsce wprowadzić, to zasługa normalnych ludzi.
2. "jeśli okaże się, że kobiety mają dokładnie takie same zdolności jak mężczyźni w zakresie nauk ścisłych to padnie stereotyp i nikt im nie będzie wmawiał od dziecka, ż ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski: tacy ludzie jak pan są niebezpieczni. Boję się pomyśleć co pan może myśleć, skoro wypisuje pan takie debilizmy i brednie... i chyba w nie wierzy... dramat!

  Hamilton,  22 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: ‌mój najstarszy syn miał z 1O lat. Uczył się biologii. Po kilkunastu minutach przyszedł i mówi - nauczyłem się czy mogę iść pograć w piłkę. Żona mówi - dobra idź ale pamiętaj, że wieczorem cię przepytam. A on- no ale jednego nie rozumiem. Czego? No z tym rozmnażaniem. Przyniósł książkę, a tam pszółka, kwiatek. No czego nie rozumiesz. Pszczółka siada na... To wiem ale jak by ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  22 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: dostęp do pornografii jest łatwiejszy niż do bułki. A ty będziesz wsadzał do więzienia ludzi, którzy w sposób fachowy, rzetelny i dostosowany do wieku dziecka przekażą mu informacje i przygotują do życia seksualnego. To trzeba być skończonym kretynem. Zakryj gówno gazetą, nie będzie śmierdzieć. A edukację seksualną niech teolodzy zaczną po urodzeniu przez dziewczynki drugiego dziecka i nie wcześniej niż przed 30 tką. Z jakiej choinki ty się urwałeś. ?

  Hamilton,  22 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: czy ty w ogóle myślisz ? Mężczyźni wynaleźli a nie kobiety ? Tacy jak ty obsrywali Marię Skłodowską Curie. Jest jedynym człowiekiem na świecie, który dwukrotnie dostał Nagrodę Nobla w dwóch dziedzinach. Ty jesteś jeden wielki STEREOTYP i spod niego nigdy nie wyleziesz.

  Hamilton,  22 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: a na jakiej podstawie ty te wszystkie swoje rewelacje tworzysz ? To tylko twoje wyobrażenia na zasadzie 'mi si tak zdaje'. I dlatego dostajesz małpiego rozumku jak słyszysz 'gender' , bo ktoś ci może udowodnić, że jest inaczej.

@Hamilton: Acha, i z tych wywodów "od czapy" ma wynikać, że płeć można sobie wybrać, jak to utrzymują genderowcy? No faktycznie; dowody nie do obalenia... Żałość...
A co do Marii Skłodowskiej-Curie; to jest ona i ile kobiet jeszcze na tym poziomie? Nie ma to jak iść w zaparte, co?

@Wiesław Henryk Lipski:
Akurat ty twierdziłeś, że homoseksualizm może być tylko nabyty.Występ na temat różnic między kobietami i mężczyznami, zalatuje już dość mocno biblijnymi patriarchatami, nadal coś nie możesz wydukać z jakiego kościoła ty jesteś.Wstyd czy co heh ? Was trzeba by leczyć, przede wszystkim wyjaśnić termin bliźni.

Ten twój art cymbale, dziewczyny z liceum ekonomiczn

...  wyświetl więcej

  Serpico,  22 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski:
Co ja mam do pouczania ciebie ? Duda to emerytów nie pogłaszcze, z dość prostego względu, za chwilę dość duża część elektoratu z tej strefy wiekowej, będzie odchodzić na łono, tego, jak on tam ma, aaaa ... Abrachama, zrobią badania, czy się jeszcze opłaca wam prać berety, okaże się że nie bardzo i do widzenia hahahaah

A ty naiwniaczku. się zajmujesz bzdecikami, bo nie masz czym heh ....

@Serpico: Kłamiesz, kłamczuszku. Celowo dodałeś małe słówko "tylko". Wielokrotnie w moich tekstach pisałem o homoseksualizmie wrodzonym, co każdy może sobie sprawdzić, ale tutaj szuja zabawiła się w kłamstwo i manipulację. Skończyłem dyskusję z panem, panie łajzo. Dalej pluj się sam.

  Hamilton,  22 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: gdzieś ty nałykał się o tych płciach do wyboru ? Gdzie to masowo ją zmieniają ? W twojej chorej wyobraźni.

@Wiesław Henryk Lipski:
" Istnieją dwie przyczyny homoseksualizmu. Pierwszą, rzadko spotykaną przyczyną, jest homoseksualizm wrodzony, gdy w wyniku błędu rozwojowego płeć mózgu dziecka nie odpowiada jego płci fizycznej. Takie osoby będąc fizycznie kobietami mają mózgi męskie i czują się mężczyznami i odwrotnie; osoby fizycznie będące mężczyznami mają mózgi kobiece i czują się kobietami. Jak ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
Faktycznie, zwracam honor, jednak nadal to bzdety, stwierdzenie że homoseksualizm wrodzony, występuje bardzo rzadko i że jest wynikiem "błędy mózgu" , heh ... to z samochodzikami i lalkami, powtarzasz jak robocik.
Nie musisz ze mną dyskutować, dyskusja z takimi jak ty, do przyjemnych nie należy.Gdzie jakieś badania ? Potwierdzenia ? Bibliografia ? To są twoje ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  22 dni temu

@Serpico: po co mu badania. On światły i moralny to swoje wie. Bić i pluć na "pedałów", bo to nie ludzie. I będzie po bożemu.

  Hamilton,  22 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: śmieszne są te twoje argumenty, że to mężczyźni byli wynalazcami. No a jak mogło być inaczej skoro wyższe uczelnie nie kształciły kobiet do końca XIX wieku. A większy udział kobiet w procesie edukacji zaczął się dopiero po II wojnę światowej. Dziś nie ma prawie już dziedziny gdzie by nie było kobiet i dają sobie rady. Jakim bym nie był szowinistą męskim to muszę obiektywnie ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
A gdzie ja się pluje ? To ty dostajesz jakiś spazmów, twoje artykuły mają zmiksowaną tematykę, podział płci, nie jest nawet śmieszny, ktoś ma siedzieć i wyjaśniać ci ile kobiet jest na stanowiskach typu menadżer, albo ile kobiet jest księgowymi.Ciężko powiedzieć co dla ciebie jest zboczeniem, dla ciebie seks oralny to już może być zboczenie, niczyja wina że twoje życ ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  22 dni temu

@Serpico: e tam. Prawdziwa matka Polka nie okazuje radości z seksu. Zaciska zęby i pokornie czeka na pana i władcę aż się spełni. Inaczej byłaby zboczona. Grunt to tradycyjny model rodziny.

  Hamilton,  22 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: "Dla nich powiedzenie, że kobiety, jako płeć, nie potrafią robić czegoś równie dobrze jak mężczyźni równa się dyskryminacji". A na jakiej podstawie tak mówisz skoro jesteś totalnie odporny na wiedzę. Tego wlasnie nie wiemy, bo za krótko trwa to porównywanie, które ty już nazywasz zboczonym, bo nałykałeś się jak pelikan stereotypowych opinii z magla.

@Darknessss:
Podobno ty byłaś na tych paradach, on mnie tu pisze że się dymają na oczach ludzi, ja bym bi panie oglądnął, jest coś organizowane ? Mogę się przebrać za dziecko hahahaaahhaaahaha
On w sensie ten pan Henryk.Jak jest to kiedy, jak nie ma, trudno hahaahah

ędzie jak ero remake "Giusseppe w Warszawie" , "Kowalski zwariował, przebrał się za dziecko" aahahah

Ki

...  wyświetl więcej

P.S. Uprzedzając eiobowych gigantów intelektu dodam rzecz wiadomą i oczywistą, że do przetrwania gatunku w równej mierze potrzebne było, i jest, męskie ukierunkowanie na przedmioty, wynalazczość i agresję wobec wrogów, jak kobiece ukierunkowanie na uczucia, relacje i układanie stosunków społecznych. Dlatego obie płci się uzupełniają. Każda ma swoją unikalną specjalność i żadna nie jest gorsza, ani ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski: ‌jak ja powiem wnukowi, że są też tacy mężczyźni i kobiety, których wzajemne relacje są bardzo bliskie ale to nie może być powodem by ich wyśmiewać albo tym bardziej nimi gardzić to wsadzisz mnie za 'pedalenie' dziecka. Ale jak ty swojemu powiesz, że tacy są i za to ma ich kopać i opluć, bo to 'spedalone scierwo' a nie ludzie to polecisz po order za walkę z gender, boś moralny. Czego się można spodziewać po idiotach z fobiami.

@Wiesław Henryk Lipski:
Wygląda na teologię bogów nordyckich, może ci się Jezus popierdolił z Thorem ? Płcie

  Hamilton,  22 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: pokaż mi kto i gdzie kwestionuje uzupełnianie się płci ? Gdzie ktoś kogoś zmusza do podjęcia się roli niezgodnej z jego preferencjami, gdzie namawiają do zmiany płci, gdzie te nakazy by zostać homo ? Uderzyłeś się zbyt mocno w główkę ? Nauka zajmuje się obserwacją, badaniem i opisem rzeczywistosci a nie jej tworzeniem. Zamknij lekarzy, powiedz ludziom, że już nie ma chorób i będą umierać zdrowi.

@Hamilton:To ty się puknij w główkę. Wychowanie dziecka przez pary homo radykalnie zwiększa prawdopodobieństwo, że ono też stanie się homo. Wtłaczanie nieświadomego tej sytuacji i bezbronnego dziecka nie jest narzucaniem człowiekowi orientacji seksualnej? A może według twoich kryteriów dziecko to jeszcze nie człowiek?

@Wiesław Henryk Lipski: ile ma pan lat i gdzie mieszka?? Aaaa i tylko informacyjnie, który to wiek?

  Hamilton,  22 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: skoro ty nienawidzisz homo to oni muszą nienawidzić hetero i narzucać swoją orientację ? Wyobraź sobie, że są ludzie, którzy pozbawieni są nienawiści z tego powodu po jednej i po drugiej stronie. Wiem, że ci trudno wyobrazić sobie życie bez tej nienawiści ale przynajmniej spróbuj.

  Hamilton,  22 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: jak widzisz nie homo jest dramatem ale narzucanie własnej orientacji na siłę jest dramatem. Jeśli oni to zbrodnia ale jeśli pan Lipski to ordery w klapie.

@Wiesław Henryk Lipski:
Zakopałeś się, twierdzisz że homoseksualizm, jest w małym stopniu wrodzony i bardzo rzadko taka osoba się rodzi, następnie twierdzisz że wychowanie przez parę homoseksualną, podnosi prawdopodobieństwo że dziecko stanie się homoseksualne, w takim razie kto wychowywał osoby które stały się homoseksualne, zanim w ogóle ktokolwiek pomyślał o daniu im prawa do adopcji ? O ...  wyświetl więcej

@Serpico:
Największym "wrogiem" homoseksualizmu jest Kościół Katolicki.
Myślę, że powód jest prosty.
Wśród kleru katolickiego dominują homoseksualiści.
Zepchnięcie gejów do podziemia jest niezwykle korzystne dla kleru. Ktoś, kto chce stwierdzić publicznie, że ksiądz jest jego kochankiem, musi najpierw przyznać, że jest gejem.

@Adam Jezierski: Bardzo logicznie pomyslane !

  Hamilton,  21 dni temu

@Adam Jezierski: genialne Adaśko. Genialne i jakie odkrywcze. A wszyscy inni którzy mają kochanka geja nie są gejami. Kobieta która ma księdza kochanka stwierdza publicznie, że jest gejem. Nawet zakraVarski zachłysnął się twym genialnym geniuszem.

@Hamilton:
Jest pełna analogia do społecznego potępienia prostytucji. Prostytutka jest osobą publicznego zaufania. Spotykając swojego klienta na mieście, w pociągu albo w urzędzie, udaje, że nie ma z nim nic wspólnego.
To jest w interesie klienta.
Gdyby chciała odstąpić od tej zasady musi ogłosić, że jest k...
Dlatego prostytutki są potępiane. To zabezpieczenie klientów przed nielojalnością prostytutek.

  Hamilton,  21 dni temu

@Adam Jezierski: nie bardzo rozumiem tej analogii k.. z księdzem ale ja owrzodzony ćwok jestem a ty geniusz nad geniusze. ? Ku*wa to osoba publicznego zaufania, którą tępimy by była lojalna.. Adaśko ty masz kolejny wybuch geniuszu między uszami. ZakraVarski ci 'zawiszcza'.

  Serpico,  21 dni temu

@Adam Jezierski:
W części Islamu, jest bardziej wrogie, bo jest kara śmierci.Nie sądzę by była domeną danego kościoła, w sensie wrogość, jakbyś napisał o kościołach ogólnie, a to już by było bliżej prawdy, ewentualnie wszyscy od okładania sobie głowy wszelkimi świętymi księgami.

Heh, w jednej z prac, miałem Krzyśka, Krzyśku był spoko koleś, ale strasznie upierdliwy i ciekawski, łazi

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  21 dni temu

@Adam Jezierski: hahaha Adaśko a gdzie ta k*** musi ogłosić, że jest k***.? Ty Adaśko już przestajesz panować nad swoim geniuszem. Ty sobie gdzieś bzyknij. Bentleya zgwałć na tylnym siedzeniu.

  Hamilton,  21 dni temu

@Adam Jezierski: k*** spotyka klienta i udaje, że nie ma z nim nic wspólnego, a fryzjerki, pielęgniarki, kasjerki i panie z warzywniaka rzucają ci się Adaśko na szyje jak cię widzą.

@Hamilton:
Często chodzę zamyślony i fryzjerki, pielęgniarki, kasjerki, panie z warzywniaka i klientki z Antykwariatu Długie Pobrzeże pierwsze mi się kłaniają.
I jest mi głupio z tego powodu.

  Hamilton,  21 dni temu

@Adam Jezierski: no bo jesteś najsłynniejszym agentem, fizykiem, matematykiem, pisarzem, filozofem, rolnikiem, ekspertem, ekonomistą, histerykiem, elektronikiem, księgarzem, antykwariuszem, kolarzem i gawędziarzem. My ćwoki nie mamy tyle szczęścia.

  Hamilton,  21 dni temu

@Adam Jezierski: Adaśko ty tak myślisz, myślisz i od tego myślenia k*** są osobami zaufania publicznego ? Ty nie przestawaj myśleć. Doszlusują do nich złodzieje, kieszonkowcy, żule, menele i bandziory.

@Hamilton:
Napisałeś, że jestem najsłynniejszym agentem, fizykiem, matematykiem, pisarzem, filozofem, rolnikiem, ekspertem, ekonomistą, histerykiem, elektronikiem, księgarzem, antykwariuszem, kolarzem i gawędziarzem.
Dlaczego pominąłeś, że jestem NASŁYNNIEJSZYM AUTOREM ARTYKUŁÓW opublikowanych na eioba.pl???

  Hamilton,  21 dni temu

@Adam Jezierski: to niewybaczalne, hrabonsc błagam o wybaczenie. Jesteś jak 3 gwiazdory ze Szczecina w podobnym pyszałkowatym opakowaniu. Łubu dubu, łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu. To ja ćwok. Ostatnio nie głosowałem, bo byłem chory.

  Serpico,  21 dni temu

https://www.youtube.com/watch?(...)8BesPgE
Koledzy chyba, ze studiów.

@Hamilton: No to w końcu odpowiedz panie "NASŁYNNIEJSZY AUTORZE ARTYKUŁÓW opublikowanych na eioba.pl", na pytanie na które odpowiedzi ciągle unikasz:
Z jakiej racji genderowcy roszczą sobie prawo do seksualizowania cudzych dzieci bez zgody ich opiekunów i nawet bez pytania o taka zgodę?
(Oczywiście ten trol nigdy konkretnej odpowiedzi na to pytanie nie udzieli. Dobrze wie, że tylko o ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
Ludzie życzą sobie, żeby szkoły uczyły cudze dzieci matematyki, historii, biologii, fizyki bez pytania o zgodę ich opiekunów.
Szkoły ułatwiają walkę z antyszepionkowcami, płaskoziemcami, niebocentrystami i innymi głupcami.
Gdyby wiedza o seksie była w szkole, dzieci wiedziałyby, że ksiądz prałat jest zbrodniarzem, że kobieta nie jest użytecznym naczyniem do spuszczania spermy itp.

@Hamilton: No i mówiłem, że dokładnie tak będzie. Gość który popiera zboków nie wie co napisać, żeby to swoje poparcie uzasadnić. Wiadomo; Co by nie napisał i tak wyjdzie na idiotę.
Jest takie przysłowie: Im wyżej wdrapuje się miernota, rym bardziej widać, że to jest miernota. Za to NAJSŁYNNIEJSZY NA EIOBIE. Ja bym się takiej sławy wstydził...

@Adam Jezierski: Jacy to niby ludzie życzą sobie, żeby szkoły uczyły czegokolwiek bez zgody opiekunów?
Szkoły uczą tego właśnie, na co się rodzice zgadzają. Na zboczoną genderowską ideologię się nie zgodzili, więc sprawa padła.
"Szkoły ułatwiają walkę z antyszepionkowcami, płaskoziemcami, niebocentrystami i innymi głupcami". No pewnie, bo na to właśnie zgadzają się rodzice. Zwykle bi ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
Wychowanie seksualne w szkole jest koniecznoscia.
Program saksualizacji szkolnej jest do dyskusji.
Podobnie jak kanon szkolnych lektur jest dyskusyjny.

  jotko49,  19 dni temu

@Adam Jezierski: I wylazło wreszcie co cię dręczy od miesięcy.
Najpierw "Program saksualizacji szkolnej" a potem na saxy do Berlina i Koloni w ramach praktyk uczniowskich... A lektury zapewne Marxa i Lenina...

P.S. Jest jeszcze jedna możliwość: Hamilton się nie odezwie. Podkuli ogon i będzie udawał, że go nie ma.

  Hamilton,  20 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: zadajesz pytanie, potem wylewasz wiadro pomyj jak nabzdryngolony menel i żul i czego się spodziewasz ? Nie prowadzę dyskusji na tym poziomie. Żulom daje czasem 2 złote z litości. Pa, panie "pedagog"..

  Hamilton,  20 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: szanowny panie pedagog coś mi się wydaje, że to twoje ostatnie nerwowe wystąpienie wystarczająco obnaża twoje braki w umózgowieniu wnętrza czaszki. Ale szukaj, może ci coś wypadło.

  Hamilton,  20 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: panie błyskotliwy pedagogu a gdzie jest napisane, że jestem zobowiązany odpowiadać na twoje pytania ? I dlaczego mnie pytasz dlaczego jacyś genderowcy coś tam.... Ich pytaj. Trzeba być debilem aby żądać wyjaśnień od obserwatora wydarzeń.

@Hamilton: No i mówiłem, że dokładnie tak będzie. Gość który popiera zboków nie wie co napisać, żeby to swoje poparcie uzasadnić. Wiadomo; Co by nie napisał i tak wyjdzie na idiotę.
Jest takie przysłowie: Im wyżej wdrapuje się miernota, rym bardziej widać, że to jest miernota. Za to NAJSŁYNNIEJSZY NA EIOBIE. Ja bym się takiej sławy wstydził...

  Hamilton,  19 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: hahaha - niedługo włamiesz mi się do domu, pobijesz domowników, zesrasz się w salonie a wszystko dlatego, że nie chcę się ci odpowiedzieć dlaczego jestem tym zboczeńcem, który wywołał obie wojny światowe. Lecz się pedagogu.

  Hamilton,  19 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: ja mam na to takie a ty inne spojrzenie i nie muszę ci się z tego tłumaczyć ani niczego uzasadniać dokładnie tak samo jak ty mnie. Za kogo ty się uważasz nadęty pajacu ?

  Hamilton,  19 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: czego ty kuźwa oczekujesz ? Zachowujesz się jak żul. Zadajesz pytania i obrzucasz mnie gnojem wsadzając mi w usta swe kretynizmy nie czekając nawet na odpowiedż. A teraz chcesz być pan pedagog zadający pytania a ja mam być ten chłopczyk, który zdaje u ciebie egzamin ? Zdawałem przed znacznie mądrzejszymi niż szanowny pan pedagog, zdałem i nie widzę powodu do dalszej wymiany zdań z menelem udającym pedagoga i terapeutę..

@Hamilton: Ciągle uciekasz od odpowiedzi panie NAJSŁYNNIEJSZY: Odpowiedz wreszcie dlaczego popierasz genderowców roszczących sobie prawo do seksualizowania cudzych dzieci bez zgody ich opiekunów i nawet bez pytania ich o taka zgodę? Teraz już na mnie nie pluj w odpowiedzi na moje pytanie, bo to żadna odpowiedź, chociaż tobie się tak zdaje, ale po prostu odpowiedz "prosto i na temat". No, słucham.

  Hamilton,  19 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: nigdy nie zabiegałem o żadna sławę. Hahahaha ale znam tu wielkiego Polaka, który pierwszy na świecie złamał tajemnice liczb pierwszych.
http://eiba.pl/1g
A potem okazało się, że złamał długopis.

  Hamilton,  19 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: Łał ty zaczynasz się zachowywać jak ciota Balbina. Wszyscy muszą ci grzecznie odpowiadać, bo ty pytasz i słuchasz.. Posłuchaj sobie płyt chodnikowych. I pamiętaj pajacu, że nikt niczego nie musi.

  Hamilton,  19 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: gdzieś ktoś kogoś seksualizował i ja mam się tu przed tobą kajać z tego powodu ? Jakaś 12 letnia dziewczynka zjadła opakowanie prezerwatyw, bo pocałował ją chłopak a ona bała się ciąży. Trafiła na stół operacyjny. Leć się kuźwa powiesić z radości. Masz skutki swojej skretynialej moralności.

@Hamilton:
Czy ta dziewczynka byla corka Lipskiego???

  Hamilton,  19 dni temu

@Adam Jezierski: jego zapytaj. On lubi pytania.

  Hamilton,  19 dni temu

@jotko49: brzydki gender : https://youtu.be/UpxEDhx11Oo
Tam walczą z gender i z homo.

  jotko49,  19 dni temu

@Hamilton: Wiele lat temu oglądałem. Podrzucić z Izraela, Syrii, USA, Wschodu i Zachodu? świeższej daty?..szkoda czasu ufam iż aż tak intelektualnie sprawny inaczej nie jesteś. Ja nieco wcześniej chodzę spać i dobrze jest się wyciszyć, tyś "sowa" ja "skowronek" i każdy sobie niechaj kręci postronek. Pa

  Serpico,  19 dni temu

@jotko49:
"Zarzucają jej wykorzystywanie, bo zezwala dziecku na bycie drag queen
8-letnia Salt Qween to jedna z najmłodszych drag queen na świecie. Pod tym pseudonimem scenicznym znajdziecie Mill Blackburn, dziecko utożsamiające się jako osoba niebinarna. Jej matka, Manige, całkowicie popiera swoją pociechę. "Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy dla naszego dziecka tak wspaniałą, pełną wsp ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  19 dni temu

@jotko49: pokazałem ci, że problem wykorzystywania dzieci jest stary jak świat. Wystepuje w różnych krajach i przybiera różne formy. Najbardziej drastyczne przypadki w tych najbiedniejszych krajach gdzie nawet nie słyszeli o gender. A ty z tym panem pedagogiem chcecie mnie przekonać , że to wszystko wina gender.

@Hamilton: Oczywiście znów mnie oplułeś, zamiast odpowiedzieć na proste pytanie: dlaczego popierasz genderowców roszczących sobie prawo do seksualizowania cudzych dzieci bez zgody ich opiekunów, wbrew ich woli i bez pytania ich o taka zgodę? Ciągle czekam na odpowiedź.
Dla ułatwienia ci zadania dodam, że po raz kolejny obrzucając mnie inwektywami za zadanie tego pytania, wcale na nie nie od ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  17 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: Pozwolę sobie zacytować pana "pedagoga" Lipskiego :
"Hamilton: No i mówiłem, że dokładnie tak będzie. Gość który popiera zboków nie wie co napisać, żeby to swoje poparcie uzasadnić. Wiadomo; Co by nie napisał i tak wyjdzie na idiotę.
Jest takie przysłowie: Im wyżej wdrapuje się miernota, rym bardziej widać, że to jest miernota. Za to NAJSŁYNNIEJSZY NA EIOBIE. Ja bym się takiej sławy ."
Coś mówiłeś o inwektywach.?

  Hamilton,  17 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: Po drugie szanowny panie - uważam, że wiedza o seksualności człowieka jest taką samą wiedzą jak każda inna. KAŻDY młody człowiek będzie szukał odpowiedzi na pytania dotyczące seksu i je ZNAJDZIE. Najgorszą formą jest wiedza podwórkowa.
Po trzecie za kogo ty kuźwa się uważasz, że ja mam ci się tłumaczyć z moich poglądów ?
Ty niedługo zażądasz bym ci udowadniał, ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  17 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: po czwarte - dlaczego ja mam odpowiadać za coś czego nie zrobiłem ? I może się kuźwa mam przed tobą kajać z tego powodu a ty mi wybaczysz albo nie w swej łaskawości 'pedagoga'.
Po piąte - nie wszyscy rodzice są przeciwni edukacji seksualnej.
Po szóste - ponad 48 procentom ludzi poglądy Trzaskowskiego nie przeszkadzają.
Po siódme - NIE JESTEŚ właścicielem Polski i Polaków.

  Hamilton,  17 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: i jeszcze jedno 'pedagog'. Jak poważnie traktować człowieka, który z góry zakłada, że cokolwiek odpowiem to zrobię z siebie idiotę. Sam sobie odpowiedz. Jesteś podobno sprawny intelektualnie.

  Hamilton,  17 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: A na koniec bardzo sprawny intelektualnie panie Lipski :
- jeśli dziecko dowie się coś o seksie to zacznie go uprawiać ? Wiedzą na ten temat więcej niż ci się wydaje.
- jeśli dowie się jak rozpoznać pedofila to stanie się pedofilem ?
- jeśli dowie się, że istnieje inna orientacja seksualna to zostanie homo ?
- jeśli dowie się jak zabezpieczyć się przed kradzieżą to zostanie złodziejem ?

@Hamilton: No to w końcu dlaczego popierasz genderowców roszczących sobie prawo do seksualizowania cudzych dzieci bez zgody ich opiekunów, wbrew ich woli i bez pytania ich o taka zgodę?

@Wiesław Henryk Lipski: " ... bez zgody ich opiekunów, wbrew ich woli i bez pytania ich o taka zgodę?"
No właśnie, z jednej strony niby wydaje się że walczy z przemocą, ale jawnie ją popierając.
Czy nie mamy tu do czynienia z typowym manifestem "Dulszczyzny" ? :)
Wygląda na to że alkoholizm wynika z życia w wewnętrznym konflikcie ?

Ps.

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  17 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: Wasza Upierdliwa Pedagogiczność - dlaczego ty nie popierasz genderowców, którzy coś tam i dlaczego rozpętałeś dwie wojny światowe i nie chcesz się do tego przyznać. Czekam na odpowiedź. Jak mi nie odpowiesz to poczuję się opluty.

  Hamilton,  17 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: gdzie ja napisałem, że popieram edukację seksualną na siłę. ? Pokaz mi to. Nie wciskaj mi takiego debilnego kitu. Wyraziłem jedynie opinie czym w moim przekonaniu jest gender. Za chwilę oskarżysz mnie o pedofilię, bo nie mam ochoty ci na coś odpowiedzieć.

  Hamilton,  17 dni temu

@pokrzywiony: jasne Mariol. Ja ci będę sto razy tlumaczył, że gender bada zachowanie mężczyzn i kobiet z pominięciem ich seksualności a ty mi bedziesz sto razy pieprzył, że nie rozumiem twojej złożonej seksualności, bo zamiast mózgu masz waginę.

@Hamilton: "Ja ci będę sto razy tlumaczył, że gender bada zachowanie ..."
Nie tłumaczył tylko po chamsku wciskał, nie rozumiesz znaczeń podstawowych słów.

  Hamilton,  17 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: nie dyskutuję z ludźmi, którzy z góry zakładają, że cokolwiek im odpowiem to zrobię z siebie idiotę, bo po co ? Nie osiągnąłeś jeszcze tak wysokiego poziomu intelektualnego, który jest twoim udziałem.

  Hamilton,  17 dni temu

@pokrzywiony: zapomniałem dodać twoje ulubione zwroty grzecznościowe - "pierd*** szmato nawet pies cię dupc***nie che", debil, złodziej, morderca niewinnych dzieci, oszust, faszysta itd. Nie dorastam ci do pięt pobożny i bogobojny aniołku.

  Hamilton,  17 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: popieram też zapis o likwidacji kary śmierci i dlatego jedni zabijają drugich bez ich zgody.
Popieram szczepienia dzieci co pewnie czyni mnie odpowiedzialnym za autyzm.
Odnoszę wrażenie, że pracujesz pedagogu w szkole w której zamiatasz liczby pierwsze i pilnujesz kluczy.

  Hamilton,  17 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: mój Boże panie pedagog. Ponad połowa chłopców i ok. 25 % dziewczynek przed ukończeniem gimnazjum ma kontakt z pornografią a ty będziesz wsadzał ludzi do więzienia za wiedzę przekazaną w sposób kulturalny, rzeczowy i fachowy dostosowany do wieku. Pokaż mi gdzie na siłę prowadzą zajęcia z tej seksualizacji. Ty się kuźwa LECZ z tej święto*ebliwości.

  Hamilton,  17 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: ‌moja wnuczka miała z 5 lat i chodziła do przedszkola. Pewnego razu mówi mi, że musi przeprosić swoją koleżankę. Bo ta koleżanka mówiła jej, że chłopcy mają siusiaki. I się pokłóciły. Ale wiesz co, wczoraj bawiliśmy się w chowanego, no i ja szukałam. Taki chłopak poleciał w krzaki a ja za nim, żeby on szukał. I wiesz co ? On siusiał siusiakiem. Matylda miała rację. Ty wiesz ...  wyświetl więcej

@Hamilton: Jeśli podejdę do ciebie na ulicy i dam ci centralnie w mordę, a potem powiem że badałem twoją reakcje to czy będę z tego agresywnego zachowania usprawiedliwiony ?
Ciężko spotkać bardziej tępego kretyna od ciebie, gamoniu.

  Hamilton,  16 dni temu

@pokrzywiony: Mariol ty dostarczyłeś już 7244 dowody na swój kretynizm i badania są zbędne. Hahaha - Mariol to są groźby karalne, ty zakładaj rajtuzy, berecik i wal z donosem na siebie do prokuratury, bo stracisz odznakę 'Wzorowy donosiciel'.

  Hamilton,  16 dni temu

@pokrzywiony: ło matko świnto. To ciebie Marjóż tez ten gender leje w mordę na ulicy i dlatego masz tak skomplikowaną seksualność. Ty sobie zmień nick na "pokrzywdzony gamoń".

  Hamilton,  16 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: hahaha - panie pedagog czekam aż pan mi się wytłumaczy dlaczego pan nie popiera gender. Czuję się opluty. Podkulił pan ogon ?

  Hamilton,  16 dni temu

@pokrzywiony: ty Mariol nie daj się centralnie bić po mordzie na ulicach temu gender, bo się doigrasz i ci dzieci przestaną mówić ciociu.

@Hamilton: "gdzie ja napisałem, że popieram edukację seksualną na siłę. ? Pokaz mi to. Nie wciskaj mi takiego debilnego kitu. Wyraziłem jedynie opinie czym w moim przekonaniu jest gender."
Twierdzisz, że nie popierasz edukacji seksualnej na siłę, ale chwalisz i popierasz genderowców, którzy koniecznie chcą na siłę, seksualizować cudze dzieci bez zgody ich opiekunów, wbrew ich woli i bez pyt ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  16 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: ‌skoro już wszystko wiesz na mój temat to po co dupę zawracasz ? Wal do Mańka i idźcie razem na skargę. Ta pokraka już wie, że jestem złodziej, oszust, morderca niewinnych dzieci, bandzior i faszysta. W sumie obaj nazbieracie to IQ na poziomie 60. Żegnam cieplutko. Idę się wdrapywać na wasz poziom. A tak ładnie, intelektualnie i pedagogicznie pierdolilłeś o inwektywach.

  Hamilton,  16 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: rozumiem, że szanowny pan będzie teraz taki Wielki Pedagog zadający pytania a ja mały chłopczyk odpowiadający na nie. I pan Pedagog wstawi mnie do kąta jak zechce. Z której jaskini cię zdrapali pedagogu od siedmiu boleści.?

  Hamilton,  16 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: o nadużycia w pracy z dziećmi jest łatwo. Mój średni syn w drugiej klasie SP stał się bardzo nerwowy w niedzielę. Wręcz mnie błagał na kolanach bym poszedł do kościoła. Sprawa się szybko wyjaśniła. Ksiądz na religii pytał dzieci czy były na mszy i czy rodzice chodzą do kościoła. I wrzeszczał na te które odpowiedziały, że tata lub mama nie byli. Poszedłem na plebanię, "poroz ...  wyświetl więcej

@Hamilton: "I nie pieprz, że rodzice są bezradni, nie wiedzą lub są zmuszani do czegoś."
Potwierdzasz, co oczywiste, że z myśleniem u ciebie bardzo ciężko. Jak zwykle, NAJSŁAWNIEJSZY TROLU NA EIOBIE, rżniesz głupa, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Problem o którym tu sobie od wielu dni rozmawiamy nie brzmi: czy rodzice są bezradni, czy nie, bo to zupełnie inna historia, którą prób ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  16 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: nie, problem polega na tym, że masz poglądy zblizone z poglądami łysych, tępych kiboli rzucających butelkami a kreujesz się na intelektualistę. Intelektem jesteś blisko Mariolka, który oskarżył mnie wielokrotnie o morderstwa niewinnych dzieci, kradzieże, oszustwa, bandytyzm i faszyzm, bo się z nim z czymś nie zgadzam. Podobnie zaczyna byc u ciebie. Dalszą dyskusje z tobą uważam za zamknięta, bo nie jestem w stanie wejść na takie wyżyny intelektu. To ci pa pedagogu.

  Hamilton,  16 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: słuchaj facet gdzie ja popieram nachalną seksualizację dzieci. Rąbnij ty się w ten czerep. Ubzdurałeś coś sobie i będziesz mi wiercił dziurę w brzuchu, bo nalykałeś się jakiś historyjek jak pelikan prezerwatyw. Jestem zwolennikiem edukacji seksualnej dostosowanej do wieku dziecka i za zgodą rodziców. Rodzice niech o tym decydują a nie dziadek Lipski. Mam nadzieję, że wznies ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
Gdzie są te kopulacje na oczach ludzi ? To bym w sumie oglądnął, tylko konkretnie.Ten występ z IQ, mówi wiele, ty nie masz pojęcia o IQ, osobie stricte humanistycznej, wyjdzie mało, co oczywiście według ciebie równa się brak inteligencji.Jaką ty w ogóle szkołę skończyłeś ? Jakoś nie widać żebyś miał zdolności do jakiejkolwiek psychoterapii, do teologii pewnie masz, j ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  16 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: zmartwię cię pedagogu. Norwegia ma zamiar wpisać do konstytucji zakaz dyskryminowania osób LGTB. Jedź tam i zagryź tych zboków. Dużo ich nie jest. Ok. 5 milionów do końca roku dasz radę. Potem wróć, weź sobie te swoje 160 IQ uciułane wraz z całą rodziną na plecy i wracaj do jaskini łamać te swoje liczby pierwsze.

@Hamilton: @Hamilton: a. "Taki obowiązek powinna mieć szkoła a zajęcia dobrowolne".
No właśnie, a ty popierasz tych co chcą robić zajęcia przymusowo, na dzieciach i bez pytania rodziców o zgodę". Masz rozdwojenie jaźni i w dodatku trolujesz tych, co się na taki stan rzeczy nie zgadzają.
b. "Norwegia ma zamiar wpisać do konstytucji zakaz dyskryminowania osób LGTB". Dużo ich nie jest. ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski: https://www.swps.pl/strefa-psy(...)granica

Ciekawy artykuł ... :)

@Wiesław Henryk Lipski: tak panie Lipski mam inne poglądy od ciebie, to muszę byc zastraszony i przekupiony. Słuchać jakiegoś disco, otaczać się kiczem, trzymać ręce w nocniku, być głupim statystycznie, zboczonym. Nie dorównuję ci też nawet w połowie IQ. Jak coś pominąłem panie pedagog to daj znać. Uzupelnię. Jak ja bronie swego zdania to jest trolling a jak ty swego to to nie jest trolling, bo ty ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski: jesteś upierdliwy już do bólu. Gdzie ja popieram tę przymusową seksualizację ? No gdzie ? Wbiłeś to sobie do tej swojej ciężkiej od intelektu łepetynki i będziesz łaził i o tym ględził całymi dniami. Ogarnij się.

@Wiesław Henryk Lipski: ty masz już tak wysokie to swoje IQ, że z góry wiesz co powiem i że zrobię z siebie idiotę. Ty chyba
te ciężką od yntelektu głowę musisz już ciagnąć za sobą w kilku walizkach.

  Serpico,  15 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski:
Ty jesteś uczciwy, co to znaczy obcy kulturowo ? Ilu was jest z tych protestanckich kościołów ? Zdaje się mniej niż LGBT, to jesteście już obcy kulturowo i można was wypierdolić z Polski ? Idąc założeniami twojej logiki tak, od chrystianizacji, oraz początków państwa polskiego, wiodący zdaje się był katolicyzm na który ty akurat plujesz i to dość mocno.No niestety mi ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  15 dni temu

@Serpico: hahaha - nie budź go, bo jak uruchomi swoją zielazną logikę to okaże się, że gwałcimy dzieci, bo nie chcemy odpowiadać na pytania pana pedagoga. A jak nie mamy akwarium z rybkami to jesteśmy gejami albo odwrotnie zależnie od poziomu iq w IQ.

Od kiedy ktoś uznał, że lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści nie są ludźmi, każdy uczciwy człowiek jest LGBT.

@Adam Jezierski: "Od kiedy ktoś uznał, że lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści nie są ludźmi, każdy uczciwy człowiek jest LGBT."
Słuszna uwaga, bo w LGBT nie chodzi o walkę kto kogo ma seksualizować, ale o walkę ludzkiej wrażliwości z ludzką "wojenną" tępotą. Z LGBT robi się sztucznie potwora, bo wszystko to co trudne do zrozumienia jest potworem którego należy zabić z jednej st ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
Duda w zbrodniczy sposób dehumanizuje ludzi LGBT a inni naziole pomagają Dudzie.

@Adam Jezierski: Bardzo prawdziwe, i humanitarne z Twojej strony!
Popieram calkowicie ...Zakrawarski.

@pokrzywiony: Jak Niemen powiedzial...Dziwny jest ten swiat !

  Hamilton,  15 dni temu

@zakravarski: Łał - mam nadzieję, że twoja humanitarność pójdzie dalej i gejów katolików nie będziesz prowadził już do gazu ani na eutanazję. Poza tymi w sutannach oczywiście. Tych zagryziesz osobiście.

@Hamilton: Masz coś przeciw zagryzaniu zboczeńców w sutannach przez obywateli, skoro zbrodniarzy nie chce karać polskie sądownictwo?

@Wiesław Henryk Lipski: ależ skąd. Kanibalizm to świetny pomysł na rozwiązywanie problemów. Tyle, że to zadanie dla elity o IQ powyżej 160, niskich czołach i silnych szczękach. Ja się nie nadaję, bo nie mam nawet połowy tych zalet.

@Serpico: "ostentacyjne okazywanie seksualności, przez część osób LGBT, bo przecież nie wszystkich, jest podświadomym "wołaniem" o akceptację, jeśli chciałbyś koniecznie tego typu zachowania "leczyć", to wyjaśnianiem człowiekowi, a nie darciem na niego japy z pianą na ustach"
A co niby o co oni wołają, i co mam u takich popaprańców akceptować? Nie tylko będę darł japę na obscenicznych, para ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
Od kiedy ktoś uznał, że lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści nie są ludźmi, każdy uczciwy człowiek jest LGBT.

@Adam Jezierski: "Od kiedy ktoś uznał, że lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści nie są ludźmi, każdy uczciwy człowiek jest LGBT."
Czy to jakaś insynuacja pod moim adresem? Bo jeśli tak, to raczej nietrafiona. Proszę jeszcze raz, i tym razem może dokładniej, przeczytać artykuł i moje wpisy. Nie wrzucam wszystkich osób LGBT do jednego worka.

@Wiesław Henryk Lipski:
Popierasz nazistę Dudę, który odmawia człowieczeństwa LGBT.

@Wiesław Henryk Lipski:
Nie chce mi się z tobą poważnie pisać, ale dokładnie to pomyślałem, sieczkę zrobiłeś sobie internetem, po co mam tego szukać i oglądać, skoro widziałem zachowania osób hetero na żywo i serio ciężko za nie obwinić LGBT. Nudny jesteś i nie bierzesz wielu rzeczy pod uwagę, ludzie coraz szybciej dojrzewają, tego też nie wziąłeś pod uwagę w tych twoich "rozważaniach".

@Wiesław Henryk Lipski:
"Zgłoszenie przypadku nieobyczajnego wybryku przedstawicielom prawa, nie oznacza, że automatycznie zostaną one ukarane grzywną. W wielu przypadkach jest to zależne od sytuacji, miejsca i oceny funkcjonariuszy. Często zwykle ogranicza się to do zwrócenia uwagi i prośby o zakrycie ciała w taki sposób, by nie naruszało to odczuć przebywających w danym miejscu ludzi. ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
Nie wiem jak wyglądają, byłem ileś razy we Wrocławiu w klubie dla gejów, w dzień otwarty, w czwartki był taki, pewnie dalej jest, nic dziwnego tam nie widziałem, Może ty lubisz gołych facetów ? Ja nie, najbardziej mi się śmiać chciało na siłowni AWF, wszyscy kolesie muszą sobie gapić się na jaja pod prysznicem, bo oczywiście porównują hahahahahhaha To też wina LGBT ? Gender ? Ty jesteś w stanie wymyślić że Żwirek i Muchomorek to bajka podprogowa.

  Hamilton,  14 dni temu

@Wiesław Henryk Lipski: szanowny panie 12-13 letnie dziewczynki wychodziły za mąż jeszcze 200 lat temu. Królowa Jadwiga jest tego przykładem. Miała niecałe 13 lat. Nikt nie słyszał o gender i o LGTB. Prawo kanoniczne dopuszczało małżeństwa w wieku 12 lat. A to wcale nie były pojedyncze przypadki. Seksualizacja była szybka 20 minutowa i po bożemu zgodnie z prawem boskim. Było to normą we wszystkich ...  wyświetl więcej

@Wiesław Henryk Lipski:
Zaganiaj, tylko trafisz na jakiegoś geja prawnika, w tych swoich krucjatach, zaczniesz w niego publicznie wpierać pedofilię, co u ciebie jest równe przestępstwie seksualnym wobec dziecka i już może być inaczej.Zrobiłeś to wyżej ze mną, mnie to aż tak nie wkurzy, a kogoś może, po kieszeni dostaniesz, to przestaniesz trollować, akurat to co ty piszesz to trolling.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska