Login lub e-mail Hasło   

Przyczyny wyborczego podziału Polski

Wybory prezydenckie w Polsce 2020 wskazuje że połową Polski rządzą kobiety a drugą połową mężczyźni. Dlaczego kompromis między nimi był dotychczas niemożliwy?
Wyświetlenia: 138 Zamieszczono 14/07/2020

Przyczyny wyborczego podziału Polski

 

Podział głosów  w wyborach prezydenckich w Polsce 2020 wskazuje na przyczynę podziału-połową Polski rządzą kobiety a drugą połową mężczyźni. Dlaczego kompromis między nimi był dotychczas niemożliwy i rzutuje na polski wynik wyborczy?

Przyczyną jest walka o całkowitą władzę nad  pieniędzmi Polaków, które dają Polakom wolność wyboru drogi życiowej.

Ideologia Kościoła Katolickiego popiera związek kobiety i mężczyzny, który de facto daje władzę na związkiem kobiecie. Przyczyną przewagi kobiety jest większa naturalna obowiązkowość i pracowitość wymuszona przez macierzyństwo i konieczność dbania o swoje potomstwo. Kobiety polskie zwyczajowo trują małżonków leniwych i zaniedbujących obowiązki rodzinne i przejmują ich majątki zgodnie z prawami dziedziczenia w chwili gdy przestają być przydatni. Takiego porządku broni PiS i Andrzej Duda.

Męska ideologia polega na zachowaniu niezależności od kobiety, którą daje kupowanie seksu za pieniądze i związki homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Pieniądze dają wolność wyboru drogi życia mężczyźnie dlatego z taką rozwagą i skrupulatnością polska opcja męska wybierała Rafała Trzaskowskiego, który popierał LGBT i wolność wyboru drogi życia.

Moja propozycja zmierzająca do kompromisu pomiędzy mężczyzną i kobietą jest oparta na pradawnym prawie polskim odrzucającym katolickie małżeństwo i polegającym na miłosnym związku kobiety i mężczyzny zapewniającym im pełną wolność. Aby to umożliwić planuję stworzyć potężną polską firmę POL-CAT, która zapewni pełną wolność polskiej kobiety i mężczyzny dając im możliwości zarobku z prowizji za wydajną pracę. POL-CAT będzie kierowany przez naturalnych liderów i nie będzie dziedziczony. Aby to zamierzenie o stworzeniu POL-CAT zrealizować muszę przeżyć do końca września 2020, bowiem moja rodzina chce przejąć moje biznesowe prawa uśmiercając mnie wcześniej. Moje biznesowe prawa o które zabiega kobieca mafia wygasają w końcu września wraz z rozprawą sądową w warszawskim XIII sadzie Gospodarczym, która nie odbyła się ani razu od 20 lat.

Przez te minione prawie 20 lat przeżyłem wiele zamachów na moje życie co daje mi nadzieję na realizację moich planów i stworzenie przedsiębiorstwa POL-CAT S.A. które spełni marzenia kobiet i mężczyzn o godnym życiu w pokoju i miłości.

Jakuszowice, 14 Lipca 2020, 4:56           Bogdan Góralski

Podobne artykuły


8
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1182
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1178
7
komentarze: 13 | wyświetlenia: 797
7
komentarze: 5 | wyświetlenia: 533
6
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1827
6
komentarze: 70 | wyświetlenia: 531
6
komentarze: 22 | wyświetlenia: 759
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1242
5
komentarze: 0 | wyświetlenia: 481
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 142985
119
komentarze: 23 | wyświetlenia: 245709
 
Autor
Artykuł



  Henear,  14/07/2020

"Kobiety polskie zwyczajowo trują małżonków leniwych i zaniedbujących obowiązki rodzinne i przejmują ich majątki zgodnie z prawami dziedziczenia w chwili gdy przestają być przydatni. "
- Słowa prawdy, panie magister.

@Henear: panu magistrowi żona z teściową ciagle trują - wynieś choinkę. I co ma robić. Ucieka w pisanie.

"Aby to zamierzenie o stworzeniu POL-CAT zrealizować muszę przeżyć do końca września 2020, bowiem moja rodzina chce przejąć moje biznesowe prawa uśmiercając mnie wcześniej"
Nie za dobrze, proszę to zgłosić do :
http://www.eioba.pl/u122999/po(...)s/page3
On się zajmie drogą prawną, to znany trawnik, prawnik ...  wyświetl więcej



Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska