Login lub e-mail Hasło   

Czas widmowy

Szczególne manipulacje historią
Wyświetlenia: 57 Zamieszczono 10 dni temu

Hipoteza czasu widmowego - Wikipedia

"Hipoteza czasu widmowego - teoria zaproponowana przez Heriberta Illiga w 1991 mówiąca, że pewien okres wczesnego średniowiecza (a dokładniej lata 614-911) nigdy nie miał miejsca, ponieważ przesunięto kalendarz. Illig uważa, że dokonano tego za pomocą zmian czy fałszerstw dokumentów"
 

Hipoteza Czasu Widmowego, Czyli Fałszerstwa Średniowiecza ...

HIPOTEZA CZASU WIDMOWEGO - KOMPLETNY DOKUMENT PL - YouTube

"Przed czasem widmowym pojawiło się wiele wynalazków które później miały trzystuletnią przerwę w swoim rozwoju, aby pojawić się następnie dopiero w roku dziewięćsetnym."
 
(pogrubienie moje)

Podobne artykuły


18
komentarze: 111 | wyświetlenia: 2289
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 983
12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1631
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 541
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1004
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 804
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 767
10
komentarze: 107 | wyświetlenia: 1079
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 644
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 588
9
komentarze: 7 | wyświetlenia: 583
9
komentarze: 6 | wyświetlenia: 534
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 474
8
komentarze: 101 | wyświetlenia: 580
8
komentarze: 51 | wyświetlenia: 687
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

@pokrzywiony: wykład świetny ale co to ma wspólnego z tym artykułem ? Ta teoria czasu widmowego nie wytrzymała krytyki i dawno legła w gruzach.

  px2195,  10 dni temu

@pokrzywiony: czas wynika z następstwa przyczyna-skutek czyli jest jakby redukowany do liniowej (tzn. 1-wymiarowej) "strzałki" czasu (zwrotu bez całego wektora). Wydarzenia tworzą ciąg albo zbiór ciągów relacją porządkującą (wtedy bez wprowadzenia mocy kontinuum choć o alef zero też lepiej nie myśleć, model może przy zmiennej kwantyzacji). Ale to by nie była przestrzeń metryczna. Przestrzeń 1-wymi ...  wyświetl więcej

@px2195: Dla mnie fascynującym jest to, jak wiele problemów w naukach ścisłych zostało rozwiązanych na mocy umowy. :)

A to że istnieją i ciągle powstają nowe grupy społeczne które by chciały posiąść ziemię na własność, w celu uzyskania nad nią władzy jest czymś oczywistym. Jednak ich błąd polega na tym że władza nie daje upragnionej wolności, to kolejny rodzaj utopijnej wiary.

  Hamilton,  10 dni temu

@pokrzywiony: Ło matko sfinto to problemy naukowe fizyki rozwiązują teraz umowy ? Ócone umawiają się na brydża, na piwo i grają w cymbergaja. ?

  px2195,  10 dni temu

@pokrzywiony: to nie jest fascynujące ale nieuczciwe

  Hamilton,  10 dni temu

@px2195: ty się umów z Mańkiem, on się umówić z tobą i wszystkie problemy fizyki rozwiążecie w minutę. Kiedyś ócuny rozwiązywał problemy suwakiem logarytmicznym przy rozporku a teraz umową.

  px2195,  10 dni temu

@pokrzywiony: chmury się czerwienią teraz po sprawdzonym czasie zachodu Słońca. Dlaczego? To jest problem, który jest dostępny do samodzielnego sprawdzenia. Prostsze niż cała ta banda fizyczna.

  Hamilton,  10 dni temu

@px2195: jak ci się chmury czerwienią to znak, że Marjóż pisze komentarz.

@px2195: "to nie jest fascynujące ale nieuczciwe"
Dlaczego nieuczciwe ?, dzięki tym umowom naukowcy z całego świata mogą ze sobą współpracować. :)

@pokrzywiony: ło matko - kiedyś jak nie mieli umowy to nie mogli współpracować. Aha. Najbardziej fascynujące to mądrych poczytać.

@pokrzywiony: u nas to jeden ócuny zawarł umowę z drugim ócunym i wynaleźli bimber. Mieli odloty jak po zrzucie chemitrals gigant. A potem kosmiczne badania na umowy śmieciowe by zapłacić za pobyt w ośrodku naók o pryczach z prysznicem.

@Hamilton: Wujek, Ty się nie wyśmiewaj z chłopaków, bo to są naprawdę tęgie głowy i kto wie czy jeden z nich w przyszłości nie sięgnie po nagrodę wynalazcy dynamitu. A dobrze jest znać osobiście noblistę.

  Hamilton,  10 dni temu

@Wybrakowany skunks: Maniek ma dynamit w rękach, bo co wsadził w radio to mu wybuchalo radio i połowa kamienicy. Rybnik podczas II wojny nie był tak zniszczony. A drugi łyka bezkrytycznie co się da i raczej sięgnie po nagrodę producenta sieczki.

  px2195,  9 dni temu

@pokrzywiony: nieuczciwe z tego względu że współpracują przeciw chrześcijaństwu i prawu naturalnemu. Niejeden może wiarę stracić przez ich białe karły i poziomy zagnieżdżenia hierachicznego kosmosu (przykładowo supergromady i galaktyki jak struktura "piramidy"). Prawo naturalne rozumiem jako to, że porządny człowiek widzi, jak piękny jest świat przyrody i nie kombinuje aby rozbić go na samoorganiz ...  wyświetl więcej

  Serpico,  9 dni temu

@px2195:
Lepsze pytanie czy przewidywane są loty na orbitę wklęsłej Ziemi, ma to to coś w ogóle orbitę ? Czy tylko paru psycholi ?

  Serpico,  9 dni temu

@Wybrakowany skunks:
Z jakiej dziedziny ? Najgłębsza nieleczona choroba psychiczna po paru latach gnicia na tubie ? Przecież on jest sprany, obaj są, Maniek na dodatek jest już po wyżymaniu hahhah .....

  px2195,  9 dni temu

@Wybrakowany skunks: Szczytyńscy są podstawowym "indeksem" praw fizyki kosmosu. W komentarzu na blogu miał jednego użytkownika co przystępniej rozpisał paradoks kosmosu: https://redoctobermsz.wordpres(...)page-2/ . Jeden powinien gromadzić pogadanki inny zająć się modelami komputerowymi... . Ale w nauce ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony@px2195
https://www.youtube.com/watch?(...)bpvB4vc
Znajdź kandydatów.

  px2195,  9 dni temu

@pokrzywiony: tak wszyscy - jednak czym innym "zamknięcie się" na świat w Bogu niż bez Boga. Kultura jest pełna sprzeczności. Ludzie się wyzywają od odmieńców i szmelców i aby to ukryć zrobiono wrapper psychologiczny jako popularną "naukę" i sposób tzw. relacji społecznych. Relacje nie są społeczne dzisiaj. Są ekonomiczne i najwyżej biologiczne. Biologia współczesna to operacja fałszywej flagi a nie kontakt z przyrodą. Od żłobka dozgonnie.

@px2195:
Zajrzałem w link z twoją krytyką NLP, na stronie koleś ma quiz , pierwsze pytanie to praca, a następne, czy jesteś zadowolony z zarobków, nie jest dziwne że ci się NLP nie podoba, skoro przy pierwszym już jest po quizie.I tak sobie siedzisz i jesteś genialny.
Poczekajcie do jesieni, liście choć zbierzecie.Posiedź jeszcze trochę nad tymi bzdetami, to będzie miał relacje jak Krzywy, kubeł i on heh .....

@px2195: naturalne prawo boskie masz w dżungi. Tam nikt by się z tobą nie cackał. Już dawno byłbyś strawionym kawałkiem białka, węglowodanów i soli mineralnych i zasilał roslinki w azot, fosfor i potas. A tak chloptasiu możesz bleblać i bełkotać pseudonaukowy do woli całymi dniami za pieniądze tych którymi tak gardzisz.

  Serpico,  9 dni temu

@px2195:
Posiedź, posiedź, nie wiem ile masz lat, ale dobijesz do 40ki, to sobie będziesz mógł wymyślić że przez 20 to co robiłeś nie miało miejsca i jest hipotezą czasu widmowego, to akurat będziesz miał 20 i zaczniesz od nowa haaahhahaa.
Koriolan heh tak ma, nic się nie działo przez 30 lat, wszystko iluzja, ale to się dobrze nie skończyło.
Siedź siedź, luz, pogadaj z Krzywym, typu , czy odpowiedź na pytanie jest odpowiedzią, czy kolejnym pytaniem itd.

  Hamilton,  10 dni temu

@pokrzywiony: Mariol jak to było ? Aha . Paczaj coś kiedyś wymyślił :

"ty kopiujesz zagadki inni odpowiedzi i wszyscy się zachwycają, tak to się kręci.
Co będzie jeśli uwarunkowania powodujące efekt setnej małpy, zostaną zamienione na efekt jednej małpy ? Walczysz o jakość, a wywalczyłes pogardę". Ty już jesteś jak stado orangutanów po tylu linkach i nie gardzisz sobą ?

To ty px żeś powklejał tych szympansów w swoje artykuły?

@Wybrakowany skunks: nie, to jakiś natrętny pewnie darwinista co ma wyższy poziom ale statusu gwiazdek eiobowych. Ja daję w pole grafiki jeśli coś to przede wszystkim zdjęcie Niebocentryzmu - albo puste zostawiam bo nie należy się uzależniać też od grafiki ludziom a i tematy nie są "jednorodne" jeśli jest artykuł krytykujący a inny bardziej "czysty". Nie wszystko co dobre jest image'owe. Jedna grafika może się z kolei wyświechtać też i "logo" powinno mieć wartość informacyjną jak już jest.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska