Login lub e-mail Hasło   

Adam Jezierski

Z wykształcenia jestem fizykiem i inżynierem elektronikiem. Zawód wykonywany: antykwariusz i pisarz. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Filozoficznego. Lubię obcinać skrzydła politykom -:)Wczoraj
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Izrael zepchnięty do morza i co dalrj?  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Adam Jezierski:   "Narcyz chce być podziwiany przez wszystkich. W skrajnych przypadkach, myśli niemal wyłącznie o tym. On ma być postrzegany, jako doskonały. Patrzy ma siebie oczami innych. Jest przekonany, że ludzie z jego otoczenia bardzo zwracają uwagę na niego, jego wygląd, jego zachowanie. Musi za wszelką cenę wszystkim się podobać. Zdając sobie sprawę z tego, że posiada wady, (prawdziwe lub wyimaginowan ..." do artykułu Nie znamy lekarstwa na epidemię narcyzmu.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@zakrawarski: Z doświadczenia ludzi wynika, że wszystko, co ma swój początek, ma także swój koniec. Czy zasada ta może dotyczyć Kościoła Rzymsko-Katolickiego? 2000 lat to bardzo długo. Hipotezy polityczne sprawdzają się pod warunkiem przyjęcia właściwej metodologii. W przypadku KK prorokować nie jest trudno. Więcej: >>> http://www.eioba.pl/a/4gvk/koniec-kosciola-political-fiction" do artykułu Co po śmierci Jarosława Kaczyńskiego?.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@zakrawarski: Francja - katolicki kraj bez katolików. Hiszpania - puste kościoły i Zapatero. Irlandia - ..." do artykułu Co po śmierci Jarosława Kaczyńskiego?.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Adam Jezierski: Jeżeli poziom wody się obniża, to wszyscy odczują jej brak. ******************************************************************** Hejterstwo, chamskie awantury odstraszają .publikujących i czytelników. Proces narasta. Pozytywnych ocen i odsłon będzie coraz mniej. WSZYSCY będą mieli mniej odsłon." do artykułu Mój ekslibris autorski.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   Głos na artykuł Fort Trump i legendarna głupota polaków  (4 dni temu)
Adam Jezierski:   Popularny artykuł: Z mojego archiwum.  (4 dni temu)
Adam Jezierski:   Popularny artykuł: Nobel z ekonomii 2018  (4 dni temu)
Adam Jezierski:   "Prawie żaden mój artykuł nie wchodzi do popularnych. Listę otwiera >>> ~ http://www.eioba.pl/a/3tjg/bardzo-tani-samochod-elektryczny 9.283 odsłony." do artykułu Mój ekslibris autorski.  (4 dni temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Nobel z ekonomii 2018  (8 dni temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Z mojego archiwum.  (11 dni temu)
Adam Jezierski:   "Warto przeczytać" do artykułu Nie znamy lekarstwa na epidemię narcyzmu.  (15 dni temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49 Ja przeważnie wygrywam. Nawet powyżej 80%. ...-:)))" do artykułu Polska Mistrzem Świata.  (15 dni temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Polska Mistrzem Świata  (15 dni temu)
Adam Jezierski:   Głos na artykuł Przybieżeli do Betlejem .....fałszerze ! !  (19 dni temu)
Adam Jezierski:   "@youngcontrarian: Potępienie potępieniem ale jest konieczność wprowadzenia nieurojonych kar za .bluźnierstwo. Jak konfiskata mienia i spalenie na stosie." do artykułu Przybieżeli do Betlejem .....fałszerze ! !.  (19 dni temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Polska Anarchia  (20 dni temu)
Adam Jezierski:   "@noyes: Wspólną cechą hejterów netowych jest poczucie bycia niedocenionym, niedowartościowanym. Odpowiadanie na zaczepki rozkręca hejtera. Ignorowanie zaczepek doprowadza hejtera do wściekłoś" do artykułu Gdzie bywacie Miły Hamiltonie i....  (20 dni temu)
Adam Jezierski:   "Widzę nieciekawe zjawisko po stronie blogerów. Wielu przestało zajmować się otaczającą nas rzeczywistością i przystąpiło do wypełniania luki spowodowanej przez zamilczanie w mediach. Coraz więcej wpisów blogerów o blogerach. Z jednej strony to dobrze. Piszmy o sobie skoro inni boją się pisać o nas. Z drugiej strony. Wszelka przesada jest szkodliwa, a tu na eioba.pl obserwuję od pewne ..." do artykułu Gdzie bywacie Miły Hamiltonie i....  (21 dni temu)
Adam Jezierski:   "Ten kto mówi o ludziach, w co najmniej 80 procentach mówi o sobie !!!" do artykułu Gdzie bywacie Miły Hamiltonie i....  (21 dni temu)
Adam Jezierski:   Głos na artykuł Gdzie bywacie Miły Hamiltonie i...  (21 dni temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Ucieczka od demokracji  (29 dni temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł 17 września 1939 roku.  (15/09/2018)
Adam Jezierski:   Głos na artykuł Gangi w amerykańskim wojsku  (02/08/2018)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 75 76
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: adam-jezierski
Ranga:
Ost. logowanie: 4 godz. temu
Zarejestrowano: 26/05/2012

Statystyki
Punkty: 719.463
Wyświetlenia artykułów: 707.270
Obserwujący użytkownicy: 14
Odwiedziny profilu: 24.727
Przeczytane artykuły: 58
Ocenione artykuły: 79
Komentarze: 1217
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska