Login lub e-mail Hasło   

Adam Jezierski

Z wykształcenia jestem fizykiem i inżynierem elektronikiem. Zawód wykonywany: antykwariusz i pisarz. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Filozoficznego. Lubię obcinać skrzydła politykom -:)Dzisiaj
Adam Jezierski:   "@Zdzisław Sadowski: W roku 1981 Jurczyk mogl publicznie odciac sie od wieszania komunistow na lamach nicenzurowanych wydawnictw. Nie zauwazylem zeby to zrobil.a czekalem ..." do artykułu Skandal w Szczecinie, jest plac im. P. Adamowicza, a nie ma ul Mariana Jurczyka.  (5 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Serpico: Biskupi przenosza pedofilow z parafii do parafii na calym swiecie. To nie ma nic wspolnego z PRL. " do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (5 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Koriolan: To jest trzeciorzedny problem. Wazny temat to walka z KK. " do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (5 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Serpico: Marian Banas nie jest redemptorysta. " do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (6 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Serpico: Swiety Alfons zalozyl zakon redemptorystow. " do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (6 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Koriolan: To co robia biskupi dla pedofilow to jest streczycielstwo. " do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (6 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Koriolan: Przeniesienie do innej parafii to przyprowadzenie do pedofila nowej grupy ofiar. " do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (6 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@zakrawarski: Ksieza w Polsce lekcewaza prawo. " do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (7 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Doktor Jekkyl i pan Hyde: Miki to samotny wilk. Jego główną zasługą jest rozpieprzenie wszystkich partii, które założył." do artykułu Czy Posłowie PO głosujący przeciwko Polsce w Brukseli są zdrajcami ?.  (12 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49: Spokojnie czekam aż Merkel i Macron odwiedzą mój Antykwariat na Długim Pobrzeżu. Merkel spodziewam się już wkrótce, ponieważ przechodzi na emeryturę." do artykułu Czy Posłowie PO głosujący przeciwko Polsce w Brukseli są zdrajcami ?.  (12 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Doktor Jekkyl i pan Hyde: Czy życie pod batem dyktatora kurdupla z Żoliborza to Twoja wytęskniona wolność??? " do artykułu Czy Posłowie PO głosujący przeciwko Polsce w Brukseli są zdrajcami ?.  (13 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Nie było łatwo pozbyć się Krzyżaków." do artykułu Aktualia czyli słabość uszlachetniona.  (19 godz. temu)
Wczoraj
Adam Jezierski:   "@Zdzisław Sadowski: Nie zauwazylem, zeby Marian Jurczyk odzegnywal sie od wieszania komunistow. Jesli cos wiesz na ten temat, napisz: - kiedy? w jaki sposobu? " do artykułu Skandal w Szczecinie, jest plac im. P. Adamowicza, a nie ma ul Mariana Jurczyka.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "http://www.eioba.pl/a/4s7s/twarde-ladowanie-w-smolensku 1) Samolot lecący na wysokości kilku metrów, uderza jednym skrzydłem w brzozę. 2) Uzyskuje 'moment obrotowy'. (śruba) Żeby samolot wszedł w śrubę, wystarczy muśnięcie skrzydłem. Kto był na pokazie akrobacji lotniczych, ten widział, że wejście w śrubę jest powodowane przez niewielkie odchylenie lotki sterow ..." do artykułu Wiecie dlaczego Sowieci pozwalają sobie z nami tak pogrywać?.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49: Bóg ciebie prowadzi?" do artykułu Czy Posłowie PO głosujący przeciwko Polsce w Brukseli są zdrajcami ?.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49: Od samego rana się modlisz?" do artykułu Czy Posłowie PO głosujący przeciwko Polsce w Brukseli są zdrajcami ?.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "Dlaczego Stefan W. zamordował Prezydenta Gdańska? Przeczytaj: >>> http://www.eioba.pl/a/5rye/dlaczego-stefan-w-zamordowal-prezydenta-gdanska" do artykułu Czy Posłowie PO głosujący przeciwko Polsce w Brukseli są zdrajcami ?.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "Dziwne, że dopiero teraz Putin zaczyna mścić się za niesłuszne oskarżenia o morderstwo, które zostało popełnione pod Smoleńskiem." do artykułu Wiecie dlaczego Sowieci pozwalają sobie z nami tak pogrywać?.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Adam Jezierski:   "Kiedy Marian Jurczyk wzywał w roku 1981 do wieszania komunistów, uznałem że jest SB-ckim prowokatorem. Uważałem, że jego działalność polega na stworzeniu pretekstu do wprowadzenia stanu wojennego, o którym wiedziałem, że jest przygotowywany. Nie zmieniłem zdania na temat Mariana Jurczyka obserwując jego działalność po roku 1981." do artykułu Skandal w Szczecinie, jest plac im. P. Adamowicza, a nie ma ul Mariana Jurczyka.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Koriolan: Cyt: - 'świadomość zawarta w biblii jest tą samą świadomością, którą ma podobny' - Po co piszesz takie głupstwa? Żeby sprowokować Hamiltona??? .." do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49: Żyje jeszcze wielu świadków tego co robiłem i co mówiłem w 1981 roku." do artykułu Skandal w Szczecinie, jest plac im. P. Adamowicza, a nie ma ul Mariana Jurczyka.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Podobno Biblia była spisana przez naćpanych, inni twierdzą, że podobno była spisana przez narąbanych ludzi. Podobno Biblia nie była spisana przez podobnego." do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "Kiedy Marian Jurczyk wzywał w roku 1981 do wieszania komunistów, uznałem że jest SB-ckim prowokatorem. Uważałem, że jego działalność polega na stworzeniu pretekstu do wprowadzenia stanu wojennego, o którym wiedziałem, że jest przygotowywany. Nie zmieniłem zdania na temat Mariana Jurczyka obserwując jego działalność po roku 1981." do artykułu Skandal w Szczecinie, jest plac im. P. Adamowicza, a nie ma ul Mariana Jurczyka.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "Złodziej Kaczyński drze mordę: - Łapaj złodzieja. Świstak pokrzykuje: - Łapaj pedofila?" do artykułu Lewica i pedofilia – niebezpieczne związki.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Równania Maxwella to cud absolutny. Do dziś nikt nie może dojść do tego jak on na to wpadł." do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (3 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: adam-jezierski
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 26/05/2012

Statystyki
Punkty: 872.137
Wyświetlenia artykułów: 855.131
Obserwujący użytkownicy: 15
Odwiedziny profilu: 32.209
Przeczytane artykuły: 160
Ocenione artykuły: 160
Komentarze: 2592
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska