Login lub e-mail Hasło   

Adam Jezierski

Z wykształcenia jestem fizykiem i inżynierem elektronikiem. Zawód wykonywany: antykwariusz i pisarz. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Filozoficznego. Lubię obcinać skrzydła politykom -:)Dzisiaj
Adam Jezierski:   Popularny artykuł: Noc Kupały - Święto Miłości  (11 godz. temu)
Adam Jezierski:   "Hejterzy nie zagłosują. Święto Miłości do popularnych nie wejdzie." do artykułu Noc Kupały - Święto Miłości.  (11 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Adam Jezierski:   "Rodzice zachwycali się chamem w dzieciństwie wmawiając, że jest nadzwyczajny, najzdolniejszy, najładniejszy, najmądrzejszy itp. Później ma on pretensje do całego świata o to, że jest niedoceniony, nie jest bogaty, nie ma dla niego pracy łatwej, przyjemnej i wysokopłatnej." do artykułu Poradnik Sapera szeregowca. Część 1. Ważne dla polityków..  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   " Chamem nie jest ten, kto pracuje w ubraniu ochronnym, tylko ten, który na jedwabny dywan wchodzi w ubrudzonych buciorach. " do artykułu Poradnik Sapera szeregowca. Część 1. Ważne dla polityków..  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Andrzej Siciński: Często stosowane rozwiązanie dylematu jest jak następuje: Dla swoich czyli bliźnich tzn. wyznawców tej samej religii, albo krewnych i znajomych królika, jesteśmy pełni miłosierdzia. Dla obcych czyli pogan i celników jesteśmy okrutni. Jezus z Nazaretu zalecał takie postępowanie. Poszukaj odpowiedniego wersetu w ewangelii. Rozpoczyna się on od słów: - 'Gdy brat Twoj zgrzeszył przeciwko Tobie ...'" do artykułu Nie tylko o głodnym złodzieju.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "Myślę, że dzisiaj zdecydowana większość par sprawdza przed ślubem jak im wychodzi seks nie oglądając się na stanowisko Kościoła Katolickiego w kwestii czystości przedmałżeńskiej." do artykułu Noc Kupały - Święto Miłości.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Piotr Stanisław Issel: 'W internecie mobbing należy ignorować' !!!" do artykułu Mobbing i zawiść. W realu i w internecie..  (4 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Piotr Stanisław Issel: Hejterzy nakręcają oglądalność. Nie mylić z czytelnictwem ..-:))" do artykułu Mobbing i zawiść. W realu i w internecie..  (4 dni temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Noc Kupały - Święto Miłości  (4 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Janusz Dąbrowski: Dzięki za uznanie." do artykułu Mobbing i zawiść. W realu i w internecie..  (5 dni temu)
Adam Jezierski:   Głos na artykuł A słowo ciałem się stało  (5 dni temu)
Adam Jezierski:   "@zakrawarski: Jeszcze raz powtarzam; Trolli należy ignorować. Traktować jak powietrze." do artykułu Bilans.  (5 dni temu)
Adam Jezierski:   "@copypaste: To zależy od tego czy Ciebie zasłonią." do artykułu „Miszczowie” komentarzy.  (6 dni temu)
Adam Jezierski:   "Jako statystyk znowu nie popisałeś się. Mam na koncie 1160 komentarzy tzn. 193 komentarze na rok udziału w eioba,pl. Np. Zdzisław Sadowski ma 218 komentarzy za okres nieco ponad roku. Wcale nie jestem w czołówce komentatorów. Dane z kilku dni, to nie jest materiał z którego statystyk ma prawo wyciągnąć wniosek, że 15% komentarzy jest Adama Jezierskiego." do artykułu „Miszczowie” komentarzy.  (7 dni temu)
Adam Jezierski:   "Najlepszym sposobem na hejterów jest ignorowanie ich wygłupów. " do artykułu „Miszczowie” komentarzy.  (7 dni temu)
Adam Jezierski:   "http://www.eioba.pl/a/5l7e/wojna-iranu-z-usa" do artykułu Bilans.  (8 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Mądrą miałeś Babcię. Nie znałem tego powiedzenia." do artykułu Pieniądze leżą na ulicy.  (8 dni temu)
Adam Jezierski:   " Ryja ma radio i tylko radio ma prawo przemawiać przy pomocy ryja." do artykułu Troll ! Co to ? Kto to ?.  (8 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Janusz Nitkiewicz: Wszystko co najcenniejsze otrzymujemy gratis. Począwszy od miłości matki. Niestety ludzie nie doceniają tego co mają za darmo. Tak to już jest. PS. Dziedzice wielkich fortun nie szanują pieniędzy. - To także jest typowe zjawisko. Pozdr." do artykułu Pieniądze leżą na ulicy.  (8 dni temu)
Adam Jezierski:   "@zakrawarski: Chama Hamiltona powinno się ignorować.- Traktować jak powietrze." do artykułu Troll ! Co to ? Kto to ?.  (8 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Myślę, że Hamiltona należy ignorować. Traktować chama jak powietrze." do artykułu Włosy....  (8 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Tego chama Hamiltona powoinniśmy pozbyć się z portalu." do artykułu Włosy....  (8 dni temu)
Adam Jezierski:   "@zakrawarski: 'Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu.' -Stanisław Jerzy Lec - Myśli nieuczesane. Pozdr." do artykułu Jak walczyć z populizmen i nowymi formami autorytaryzmu?.  (8 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Rodziców się nie wybiera a dziadków tym bardziej." do artykułu Rodziców się nie wybiera..  (9 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 73 74
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: adam-jezierski
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 26/05/2012

Statystyki
Punkty: 680.979
Wyświetlenia artykułów: 669.304
Obserwujący użytkownicy: 14
Odwiedziny profilu: 23.191
Przeczytane artykuły: 47
Ocenione artykuły: 72
Komentarze: 1169
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska