Login lub e-mail Hasło   

Adam Jezierski

Z wykształcenia jestem fizykiem i inżynierem elektronikiem. Zawód wykonywany: antykwariusz i pisarz. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Filozoficznego. Lubię obcinać skrzydła politykom -:)Wczoraj
Adam Jezierski:   "Hamilton jest parobkiem. Hamilton nie jest szabes gojem. Szabes gojem jest jotko49." do artykułu Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?.  (4 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Dlaczego jednemu przeszkadza moje arystokratyczne pochodzenie a drugiemu obrzezana moralność? Parobek i szabes goj???" do artykułu Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?.  (5 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Z. Kostka: Moje artykuły nie wchodzą do popularnych bez waszych odrzuceń. Tysiące odsłoniów mają po kilku latach. Za następnych kilka lat będą miały kolejne tysiące." do artykułu Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?.  (5 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49: Co to jest obrzezana moralność??? " do artykułu Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?.  (13 godz. temu)
Adam Jezierski:   "Kiedy ten odsłoń wejdzie do popularnych?" do artykułu Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?.  (14 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49: Co to jest obrzezana moralność??? " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (15 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Na suwaku liczymy inaczej niż nauczyliśmy się w szkole." do artykułu Rachunki.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49: Co to jest obrzezana moralność??? " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   Głos na artykuł Dla Admina ....ku rozwadze  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "PiS kompromituje się na konferencji w Katowicach." do artykułu Tlen i klimat.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49: Co to jest obrzezana moralność???" do artykułu Leciwy dyktator.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49 Co to jest obrzezana moralność???" do artykułu Rachunki.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Ten artykuł potwierdza tezę, że 'Zgrupowali się wraz z rodzinami i częścią osobistego majątku na Zaleszczyckiej Szosie.'." do artykułu Rosja i rusofoby..  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49 Co to jest obrzezana moralność??? " do artykułu Rachunki.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Aż tak wysoko oceniasz ten art.? Dlaczego nie dałeś głosu za?" do artykułu Rosja i rusofoby..  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: W populacji zarozumialstwo może występować w różnym stopniu natężenia. Istotna jest skala pomiarowa i stosowana terminologia. Oto proponowana skala zarozumialstwa: 1) Zwykłe prymitywne zarozumialstwo. 2) Hipomania. 3) Megalomania zwana też manią wielkości. 4) Wielkoduszność. Więcej'> http://www.eioba.pl/a/4sau/zakres-i-stopnie-zarozu ..." do artykułu Leciwy dyktator.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Nie mam pretensji. Jestem WIELKODUSZNY." do artykułu Leciwy dyktator.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Rosja i rusofoby.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Przy takich objawach uważasz, że nie jesteś zarozumiały? Bo to nietrwałe? Bo czasami umiesz ukrywać swój stan?" do artykułu Leciwy dyktator.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Zapytaj fachowca." do artykułu Leciwy dyktator.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Hipomania to mniejsza megalomania. Zapytaj psychiatry." do artykułu Leciwy dyktator.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49 Co to jest obrzezana moralność???" do artykułu Rachunki.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@jotko49: Broniąc Jankowskiego wykazujesz się brakiem moralności." do artykułu Leciwy dyktator.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   " Najwyższym stopniem zarozumialstwa jest Wielkoduszność. Człowiek wielkoduszny jest do tego stopnia przekonany o swojej nadzwyczajności, że wszelkie objawy krytyki przyjmuje z wyrozumiałością dla idiotów, którzy wpadają na pomysł, żeby krytykować przejawy jego wielkości. " do artykułu Leciwy dyktator.  (3 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 84 85
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: adam-jezierski
Ranga:
Ost. logowanie: 5 godz. temu
Zarejestrowano: 26/05/2012

Statystyki
Punkty: 740.521
Wyświetlenia artykułów: 727.631
Obserwujący użytkownicy: 14
Odwiedziny profilu: 25.482
Przeczytane artykuły: 60
Ocenione artykuły: 90
Komentarze: 1396
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska