Login lub e-mail Hasło   

Adam Jezierski

Z wykształcenia jestem fizykiem i inżynierem elektronikiem. Zawód wykonywany: antykwariusz i pisarz. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Filozoficznego. Lubię obcinać skrzydła politykom -:)Wczoraj
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Moje zachowania na eioba.pl to pisanie artykułów i bardzo rzadkie odpowiadanie na komentarze. Głównie odpowiadanie na komentarze do moich artykułów. Staram się jak najmniej komentować i oceniać, żeby nie sprowokować hejtu.. 538 artykułów i 894 komentarze przez prawie 6 lat. Gdzie zachowuję się jak koordynator z CERN?" do artykułu Intuicje.  (15 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: W fizyce możliwości mamy z wyliczeń a prawdopodobieństwa znamy z doświadczeń. Nie przejmuj się. Nie Ty jeden nie rozumiesz teorii kwantów ...-:)" do artykułu Intuicje.  (18 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Mechanika kwantowa posługuje się rachunkiem operatorowym. Przeczytaj >>> http://www.eioba.pl/a/4azy/najwieksza-zagadka-xx-wieku-kot-schrdingera" do artykułu Intuicje.  (21 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Adam Jezierski:   "@zakrawarski: Metoda fizyki kwantowej jest jak następuje: - Otwieramy pudełko z kotem Schrödingera i sprawdzamy czy kot jest żywy: ... Przeczytaj >>> http://www.eioba.pl/a/5334/kot-schrdingera" do artykułu Intuicje.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Mechanika kwantowa polega na zgadywaniu możliwych (prawdopodobnych) rozwiązań i weryfikacji za pomocą pomiaru." do artykułu Intuicje.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Koriolan: W tym artykule piszę o intuicji jako zjawisku. Definiuje intuicję zgodnie ze znaczeniem występujacym w słowinikach i encyklopediach." do artykułu Intuicje.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Intuicje  (4 dni temu)
Adam Jezierski:   "@END: Jeśli chcesz zostać potraktowanym poważnie, to zanim zadzwonisz do Pentagonu dowiedz się jakie jest hasło...-:)))" do artykułu Eioba w Realu.  (5 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Koriolan: No. telefonu do Antykwariatu na Długim Pobrzeżu - 583059355" do artykułu Eioba w Realu.  (5 dni temu)
Adam Jezierski:   "@END: Szkoda, że nie wiedziałem. Z Gdańska do Wrocławia jest bardzo blisko." do artykułu Eioba w Realu.  (6 dni temu)
Adam Jezierski:   Głos na artykuł Eioba w Realu  (6 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Zasada, że powstaje powierzchnia oddzielająca, która jest inna od tego co wewnątrz,ma charakter powszechny. Skórka oddziela wnętrze owocu od powietrza. Skora oddziela wnętrze zwierzęcia od otoczenia. Schematy Teorii Gier mają uniwersalny charakter." do artykułu Schemat Murów Getta. - Powstanie pierwszej komórki.  (6 dni temu)
Adam Jezierski:   "@podobny: Dlaczego ludzie pragną mieszkać za murami getta? - DLACZEGO? Pytanie pozostanie na zawsze." do artykułu Schemat Murów Getta. - Powstanie pierwszej komórki.  (6 dni temu)
Adam Jezierski:   "@END: Obowiązek podania dowódu należy do postulatora ..-:) " do artykułu Paradoksy doskonałości..  (10 dni temu)
Adam Jezierski:   "Restrukturyzacja ANTE PORTAS ...-:)))" do artykułu Szydło do wora.  (10 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Koriolan Stare rosyjskie przysłowie mówi. - 'Nie wyrąbiesz siekierą tego co napisane piórem'." do artykułu Wojna Iranu z USA.  (10 dni temu)
Adam Jezierski:   "Były 34 komentarze a zostało 8." do artykułu Jerozolima.  (10 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Miliarderzy raczej w Lidlu nie kupują, a jeśli już to nie chodzą tam osobiście ...-:)))" do artykułu Wojna Iranu z USA.  (15 dni temu)
Adam Jezierski:   "@zakrawarski: Nie jestem na bieżąco w tej sprawie ...-:)" do artykułu Wojna Iranu z USA.  (15 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Nie jesteś antykwariuszem. Ja jestem i moimi prywatnymi znajomymi miliarderzy są. Nie tylko polscy miliarderzy. Może zły zawód sobie wybrałeś ...-:)))" do artykułu Wojna Iranu z USA.  (15 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Warunkiem posiadania kumpli miliarderów jest: - NIGDY ICH O NIC NIE PROSIĆ !!! Jeżeli coś mi dają z właśnej woli, mówię skromnie - dziękuję." do artykułu Wojna Iranu z USA.  (15 dni temu)
Adam Jezierski:   "@zakrawarski: Filharmonia w Gdańsku jest sponsorowana przez polskich miliarderów. Moich znajomych ... i klientów mojego Antykwariatu." do artykułu Wojna Iranu z USA.  (15 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Kurwiszony z kurwizji rozkręcają się." do artykułu Oj, za dużo Cię kasujemy. Poczytaj Netykietę..  (15 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Osądy nie są potrzebne ewolucji." do artykułu Paradoksy doskonałości..  (16 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 60 61
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: adam-jezierski
Ranga:
Ost. logowanie: 42 min. temu
Zarejestrowano: 26/05/2012

Statystyki
Punkty: 606.072
Wyświetlenia artykułów: 595.814
Obserwujący użytkownicy: 13
Odwiedziny profilu: 20.525
Przeczytane artykuły: 18
Ocenione artykuły: 51
Komentarze: 895
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska