Login lub e-mail Hasło   

Adam Jezierski

Z wykształcenia jestem fizykiem i inżynierem elektronikiem. Zawód wykonywany: antykwariusz i pisarz. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Filozoficznego. Lubię obcinać skrzydła politykom -:)Dzisiaj
Adam Jezierski:   "@Zdzisław Sadowski: Każdy z was liczył zupełnie coś innego ...-;)))" do artykułu Zmiany ideału kobiecego piękna.  (14 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Pozdr. ...-:) Nie wracasz. Nie nadrabiasz ...-:) Wdajesz się w eiobowe awantury. Niedobrze. " do artykułu O czym opowiada Bolero Ravela?.  (18 godz. temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: @Koriolan: W praktycznych zastosowaniach Teorii, czyli 'w życiu', pewniki to jest to w co głęboko wierzymy. Związek tego w co wierzymy z prawdą nie jest tożsamościowy." do artykułu Teoria Systemów Zdaniowych.  (18 godz. temu)
Wczoraj
Adam Jezierski:   "@Dyl Sowizdrzal: Znasz taki termin - SŁOWOTOK' ?" do artykułu Serpico - kim jest ....  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@youngcontrarian: Mam bardzo dobrego kolegę, który uciekł (wyemigrował ekonomicznie) do Australii tuż przed 1989 rokiem. Kilka lat temu przyjechał na zjazd rocznicowy absolwentów Politechniki Gdańskiej. Oficjalnie opowiadał o swoich sukcesach w okolicach Melbourne. Do mnie powiedział szczerze: - „Gdybym wiedział, że Polska będzie taka jak teraz, to nigdy bym nie wyjechał.” Pr ..." do artykułu Powrót (niewłaściwego) Donalda T..  (dzień temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Teoria Systemów Zdaniowych  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "Wymiana pokoleń to podstawa: >>> http://www.eioba.pl/a/4of7/starosc-nie-radosc" do artykułu Jesień i przytulanie.  (dzień temu)
Adam Jezierski:   "@gwoli_scislosci: Nie dajesz linków? To ja dam: >>> http://www.eioba.pl/a/5gd1/robaki" do artykułu Serpico - kim jest ....  (dzień temu)
Adam Jezierski:   Głos na artykuł Serpico - kim jest ...  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Adam Jezierski:   "Miałem sporo kłopotów z 'serpico' > http://www.eioba.pl/a/436b/narcyzm-u-dzieci-i-doroslych. Teraz zauważyłem, że komentarze podpisane 'serpico' ktoś usunął spod moich artykułow." do artykułu Serpico - kim jest ....  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Felicjanna: Kokietka ...-:)" do artykułu 130 milionów lat świetlnych od Ziemi.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@zakrawarski: To podchodzi pod molestowanie !" do artykułu 130 milionów lat świetlnych od Ziemi.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Nowy system można budować na gruzach starego systemu, albo przekształcając stary system. Ta druga, łagodna metoda jest trudniejsza. Musimy uwzględniać stan istniejący i to, że wychodząc od tego stanu, nie do każdego celu możemy dojść, nie powodując po drodze katastrofy. Mając jasno sformułowany cel, musimy jego osiągnięcie rozciągnąć w czasie i co jest bardzo w ..." do artykułu Na co komu zmiana szydła?.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Felicjanna: Termin 'czarna dziura' sostał wymyślony po to, żeby panie zainteresowały się fizyką." do artykułu 130 milionów lat świetlnych od Ziemi.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Rewolucja może zwyciężyć lub ponieść klęskę. Jeśli system stał się niewydolny a konieczna rewolucja ponosi klęskę, to należy spodziewać się następnej rewolucji. - Gra wchodzi w schemat i staje się przewidywalną...-:)" do artykułu Na co komu zmiana szydła?.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@podobny: Matematyka służy do uściślania naszego myślenia. Wprowadzanie definicji i symboli ma na celu umożliwienie jednoznacznego przekazu opisów i twierdzeń. Więcej: >>> http://www.eioba.pl/a/5fvm/wiedza-to-jest-cos-wiecej-niz-informacja" do artykułu 130 milionów lat świetlnych od Ziemi.  (3 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Koriolan: Nie wszystko co robi PiS jest złe. Różne totalitaryzmy miały swoje sukcesy. Np. Komuchy odbudowały Polskę po zniszczeniach wojennych." do artykułu Na co komu zmiana szydła?.  (4 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Wykorzystanie Schematu Bolera. Przykład: Sytuacja jest skomplikowana. Trudno ocenić, kto ma przewagę. Szachiści mówią – gra środkowa.Przychodzi człowiek z boku. Przewraca szachownicę i mówi: - A teraz będziemy grali w bierki. *************************************** Tak wygląda obecnie sytuacja na polskiej scenie politycznej, a na scenie światowej wygląda b ..." do artykułu O czym opowiada Bolero Ravela?.  (6 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Szkoda ...-:)" do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (6 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: To historia. Od czasów Nasha Teoria Gier rozwinąła się bardzo. Dużo pisałem na jej temat na eioba.pl >>> http://www.eioba.pl/t/teoria%20gier/page2 Przeczytaj. Nash to jak Newton i Leibnitz. Dziś analiza matematyczna zrobiła spore postępy...-:)" do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (7 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Myślę, że najważniejszym działem matematyki mającym zastosowanie do analizy ewolucji jest Teoria Gier. Jeśli chodzi o błąd to o jego roli pisałem w artykule: >>> http://www.eioba.pl/a/5bec/blad" do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (7 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Puk puk to nie moje ...-:) 1921 rok to początki nagrody. Dopiero pracowała na swój prestiż. Na samym początku popełniono błąd przynając nagrodę za nieistniejące promienie N. Stąd nadmierna ostrożność w przypadku Einsteina." do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (7 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Nigdy nie jest tak źle, żeby gorzej być nie mogło. A to znasz? - Gdy znalazłem się na samym dnie. usłyszałem, że ktoś puka od spodu. ...-:))" do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (7 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Koriolan: Polakiem jestem. A dumny? - Myślę, że dumnym można być z tego, co osiągnęło się własnym wysiłkiem. " do artykułu Na co komu zmiana szydła?.  (7 dni temu)
Adam Jezierski:   Popularny artykuł: Noble 2017 i upadek prestiżu nauki  (8 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 53 54
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: adam-jezierski
Ranga:
Ost. logowanie: 39 min. temu
Zarejestrowano: 26/05/2012

Statystyki
Punkty: 566.255
Wyświetlenia artykułów: 556.907
Obserwujący użytkownicy: 13
Odwiedziny profilu: 19.181
Przeczytane artykuły: 42
Ocenione artykuły: 46
Komentarze: 765
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska