Login lub e-mail Hasło   

Adam Jezierski

Z wykształcenia jestem fizykiem i inżynierem elektronikiem. Zawód wykonywany: antykwariusz i pisarz. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Filozoficznego. Lubię obcinać skrzydła politykom -:)Wcześniejsze wpisy
Adam Jezierski:   "@Zdzisław Sadowski: Teraz staraj się mnie dogonić. Mam średnią ponad 1130 odsłon na artykuł...-:)))" do artykułu Złoty odsłoń.  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Joanna E.: Skakać trzeba daleko ...-:)" do artykułu Dowód na nieistnienie Boga..  (2 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Dyl Sowizdrzał: Już mam tyle milionów ile mi potrzeba ...-:)))" do artykułu Dziewczyny na Politechniki.  (7 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Myślał Kaczor o niedzieli wolnej od modlitwy do ojca dyrektora, a w sobotę ... będzie rosół." do artykułu Dziewczyny na Politechniki.  (7 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Nie będzie kogut Kaczora uczył Co tuczy a co nie tuczy." do artykułu Dziewczyny na Politechniki.  (7 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Gdy już będziemy wiedzieli jak wlazł kotek na płotek oraz kiedy urządzać Sylwestra, demokratycznie zadecydujemy co w trawie piszczy i która jest druga niedziela miesiąca." do artykułu Dziewczyny na Politechniki.  (7 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Jak się nazwała Maria Curie Skłodowska? - Poproszę o inny zestaw pytań. PS. Nie stawaj na forach bo Cię Szydło może może przejechać. > http://www.eioba.pl/a/3y7q/basn-o-alibabie-i-masonach-33-stopnia" do artykułu Dziewczyny na Politechniki.  (7 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Dyl Sowizdrzał: Taaa... Nie zachęcił mnie do czytania ...-:) Oj nie zachęcił. Widzę jednak pewne pozytywy. Facet ma entuzjastyczny stosunek do roboty. To rzadkość. Większość z góry zakłada, że im się nie uda ...-:))" do artykułu Dziewczyny na Politechniki.  (10 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Dyl Sowizdrzał: Czy jesteś za reglamentacją dostępu do internetu?" do artykułu Dziewczyny na Politechniki.  (10 dni temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Dziewczyny na Politechniki  (10 dni temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Problem wielu ciał  (10 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Z. Kostka: Wniosek jest następujący: - Autor niezbyt dobrze zna się na metodach statystycznych, ale po zapoznaniu się z komentarzami ulegam szantażowi i daję plusa. Czekam na ewentualne opinie w temacie mojej lękliwości i włazidupstwa." do artykułu Statystyczny rok w eiobia.pl.  (15 dni temu)
Adam Jezierski:   Głos na artykuł Statystyczny rok w eiobia.pl  (15 dni temu)
Adam Jezierski:   "Milczącym założeniem autora jest głęboka niewiara w wartość, siłę i sens cywilizacji europejskiej. " do artykułu Czy już nic nie powstrzyma upadku cywilizacji europejskiej?.  (19 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Macierewicz chciał pokazać, że jest antyrosyjski. W taki sposób kamuflują się agenci FSB." do artykułu Dojna zmiana.  (20 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Należy przygotować Ustawę o dekaczyzacji. Określić okres władzy PIS jako czas systemowego łamania konstytucyjnych praw Polaków i ukarać kaczystów i wspierających kaczyzm." do artykułu Dojna zmiana.  (21 dni temu)
Adam Jezierski:   Głos na artykuł Cud(o) w Kościele  (23 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton Starszy: Sprzątanie po Kaczyńskim nie będzie prostym zadaniem. Należy się do tego przygotować." do artykułu Dojna zmiana.  (23 dni temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł Dojna zmiana  (23 dni temu)
Adam Jezierski:   Popularny artykuł: System partyjny  (24 dni temu)
Adam Jezierski:   "@zakrawarski: Wiara czyni czuba." do artykułu System partyjny.  (24 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pasjonatpl: Kaczyński ma specyficzny stosunek do prawa. - 'Prawo to ja Jarosława Kaczyński' Był król, który twierdził, że państwo to ja. We Francji wynaleziono gilotynę dla zutylizowania takich typków." do artykułu System partyjny.  (28 dni temu)
Adam Jezierski:   "@trebor1: Demokracja nie jest dobra z tego powodu, że umożliwia wybranie najlepszych rządzących. Demokracja jest dobra ponieważ umożliwia usunięcie tych, którzy nie sprawdzają się bez zastosowania krwawej rewolucji i masowych mordów." do artykułu System partyjny.  (29 dni temu)
Adam Jezierski:   "@trebor1: Dla mnie jedna z nadrzędnych wartości." do artykułu System partyjny.  (29 dni temu)
Adam Jezierski:   "@trebor1: Partia dobra dla chrześcijan chcących żyć demokratycznym państwie. Ludzi, dla których wiara i demokracja są najważniejsze," do artykułu System partyjny.  (29 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 63 64
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: adam-jezierski
Ranga:
Ost. logowanie: 4 min. temu
Zarejestrowano: 26/05/2012

Statystyki
Punkty: 638.615
Wyświetlenia artykułów: 627.930
Obserwujący użytkownicy: 13
Odwiedziny profilu: 21.629
Przeczytane artykuły: 28
Ocenione artykuły: 55
Komentarze: 941
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska