Login lub e-mail Hasło   

Adam Jezierski

Z wykształcenia jestem fizykiem i inżynierem elektronikiem. Zawód wykonywany: antykwariusz i pisarz. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Filozoficznego. Lubię obcinać skrzydła politykom -:)Wcześniejsze wpisy
Adam Jezierski:   "@podobny: Jestem znany pod imieniem Adam. Nie czas na przyjmowanie pseudonimów." do artykułu jak wspomóc arcybiskupa Mordowicza?.  (6 dni temu)
Adam Jezierski:   Głos na artykuł Tarantella !  (8 dni temu)
Adam Jezierski:   Nowy artykuł jak wspomóc arcybiskupa Mordowicza?  (8 dni temu)
Adam Jezierski:   "Prawda jest taka. On myśli, że Ona po ślubie się nie zmieni. Ona myśli, że po ślubie jego zmieni. Po ślubie Ona się zmienia, a On nie zmienia się aż do rozwodu." do artykułu Wypijmy za błędy....  (10 dni temu)
Adam Jezierski:   Głos na artykuł Lao Tzu i...  (10 dni temu)
Adam Jezierski:   Głos na artykuł Psubraty !  (10 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: http://www.eioba.pl/a/4v85/albert-einstein-i-bomba-atomowa" do artykułu Źródła i pochodzenie Prawa. Wstęp do Teorii Gier..  (11 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Zastosowań nie brakuje ...-:)))" do artykułu Źródła i pochodzenie Prawa. Wstęp do Teorii Gier..  (11 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Wszystkie gospodarki zostały zbudowane na takim gruncie. Prawo dostosowywał do zmieniającej się rzeczywistości król cesarz, faraon, dyktator albo parlament." do artykułu Źródła i pochodzenie Prawa. Wstęp do Teorii Gier..  (11 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Gry dzielimy na idealne i rzeczywiste. W przypadku gier rzeczywistych mamy do czynienia z procesem idealizacji gdy. Idealizacją gry (przestrzeganiem prawa) zajmują się sędziowie, policjanci, prokuratorzy itp." do artykułu Źródła i pochodzenie Prawa. Wstęp do Teorii Gier..  (11 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Teoria gier pomaga grać. Odpowiedzi na pytania natury aksjologicznej nie należą do matematycznych teorii.. Nie pytamy: - Do czego ma doprowadzić dodawanie, mnożenie, całkowanie, rozwiązywanie układów równań liniowych i nieliniowych?" do artykułu Źródła i pochodzenie Prawa. Wstęp do Teorii Gier..  (11 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Dość często zasady gry są zmieniane podczas gry. Sejm zmienia prawo (zasady gr) na każdym posiedzeniu. Ty też chcesz wprowadzić swoje reformy czyli zmienić zasady gry." do artykułu Źródła i pochodzenie Prawa. Wstęp do Teorii Gier..  (11 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Taki był stan rozwoju Teorii Gier 30 lat temu." do artykułu Źródła i pochodzenie Prawa. Wstęp do Teorii Gier..  (11 dni temu)
Adam Jezierski:   Głos na artykuł Teoria Słowa - Istota (sens).  (11 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: W Teorii Gier analizujemy wszystkie rodzaje prawa czyli wszystkie rodzaje zasad gry." do artykułu Źródła i pochodzenie Prawa. Wstęp do Teorii Gier..  (11 dni temu)
Adam Jezierski:   "@zakrawarski: Jedni i drudzy zakładają, że Ziemia nie jest wyjątkiem i istnieją inne planety, na których powstało życie. http://www.eioba.pl/a/40py/nowe-planety-kosciol-ma-problem Osobiście uważam, że na innych planetach ewolucja przebiegała inaczej niż na Ziemi." do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (11 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Prawo dobre dla jednego, może być bardzo niedobre dla innych." do artykułu Źródła i pochodzenie Prawa. Wstęp do Teorii Gier..  (11 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: Moje doświadczenie w tej dziedzinie jest takie, że łatwiej jest napisać program 'po swojemu' niż stosować inżynierię wsteczną. " do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (11 dni temu)
Adam Jezierski:   "@pokrzywiony: http://www.eioba.pl/a/4g0e/zrodla-i-pochodzenie-prawa-wstep-do-teorii-gier" do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (11 dni temu)
Adam Jezierski:   "@zakrawarski: http://www.eioba.pl/a/4psb/kreacja-bez-boga Twórczość i kreatywność czyli twórczy potencjał, to są zjawiska występujące w przyrodzie powszechnie. Nie tylko my ludzie jesteśmy twórczy. Twórcza jest cała otaczająca nas przyroda. Wiemy, że nic nie może wiecznie trwać. Podejrzewamy, że wszystko musiało mieć swój początek. Jednak ..." do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (11 dni temu)
Adam Jezierski:   "@zakrawarski: Dokładnie. Inteligentny projekt to jest inna nazwa tej hipotezy." do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (11 dni temu)
Adam Jezierski:   "@zakrawarski: Boży plan to jest sztandarowa hipoteza fizyków religiantów. Ja zajmuję się zwalczaniem tej koncepcji. http://www.eioba.pl/a/5aib/filozoficzne-problemy-w-mechanice-kwantowej" do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (11 dni temu)
Adam Jezierski:   "@zakrawarski: Na usprawiedliwienie: - św.. Jan autor Apokalipsy był chory na schizofrenię paranoidalną. Są dowody na to twierdzenie." do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (11 dni temu)
Adam Jezierski:   "@Hamilton: Jesteś bardzo znany (na portalu eioba.pl) z posiadania mikro poziomu wiedzy ogólnej. PS. Oryginał Ewangelii Św. Jana został napisany po grecku." do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (12 dni temu)
Adam Jezierski:   "Na początku był program. To był program Boga. Boży plan. Wszystko wydarzyło się zgodnie z bożym planem i nic poza bożym planem się nie stało. - To jest współczesne tłumaczenie tego fragmentu Ewangelii Św. Jana. Jestem autorem tego tłumaczenia.. Stare tłumaczenie: - Na początku było Słowo, a ono Słowo było u Boga, a Bogiem było ono Słowo. To było na początku u Boga. Wszystkie rzeczy przez nie się stały, a bez niego nic się nie stało, co się stało ...'" do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (12 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 89 90
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: adam-jezierski
Ranga:
Ost. logowanie: 18 godz. temu
Zarejestrowano: 26/05/2012

Statystyki
Punkty: 765.993
Wyświetlenia artykułów: 752.278
Obserwujący użytkownicy: 14
Odwiedziny profilu: 26.630
Przeczytane artykuły: 2
Ocenione artykuły: 102
Komentarze: 1518
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska