Login lub e-mail Hasło   

adam4
Wcześniejsze wpisy
faith:   "Witaj Drogi, widzialem swój profil na tym wolnym miejscu i chcial sie przywitac, ale didn `t laczyc, wiec decyduja sie na e-maila (faithdavid @ barid.com) .I chca byc twoim przyjacielem, jesli don`t odpowiedz umyslu, wiec mozna wprowadzic siebie odpowiednio ok? Dzieki! Ragards. Hello Dear, i saw your profile on this free site and wanted to say Hi but it didn`t connect so i decide to email you (faithdavid @barid.com).I want to be your friend if..." do profilu adam4.  (29/11/2016)
adam4:   "Rzadko natomiast trafia śmierć na kogoś, kto z n a sztukę umierania" do artykułu Ostatnie chwile życia umierającego.  (12/11/2016)
adam4:   " Sztuka Umierania zadko natomiast trafia śmierć na kogoś, kto z n a sztukę umierania. Aby poznać tę sztukę, musisz w pełni zdrowia i sił n a u c z y ć się, co to jest „śmierć” i co z n a c z y „umierać”. " do artykułu Ostatnie chwile życia umierającego.  (11/11/2016)
adam4:   "Choćby umierający do ostatka był zupełnie przytomny, jednakże w chwili poczynającego się wyzwalania organizmu duchowego ze związanego z nim dotąd zwierzęcego ciała ziemskiego ogarnia go coś w rodzaju „drzemki”, z której świadomość budzi się znowu, gdy „zgon” już nastąpił. Bo Yin Ra - Księga O Zaświecie" do artykułu Ostatnie chwile życia umierającego.  (11/11/2016)
adam4:   " ' Na obraz boski stworzyli go Elohimowie' http://www.eioba.pl/a/31v6/czlowiek" do artykułu Czyli człowiek.  (10/04/2016)
adam4:   "Bóg jest pierwiastkiem męskim i żeńskim a więc ojcem i matką.Dlatego stworzono kult matki i niema znaczenia jakim imieniem ją nazwano." do artykułu Zdobyć świat dla Niepokalanej.  (24/11/2014)
adam4:   "Życie w wiernym s p e ł n i a n i u obowiązków,pełne m i ł o ś c i do wszystkiego co żyje, pełne dążenia do dobroci serca i umiłowaniu prawdy, do ładu w kierowaniu twą wolą i uszlachetnianiu twych radości,życie pełne radosnej w i a r y w ostateczne spełnienie twych najszczytniejszych i najszlachetniejszych tęsknot,będzie zawsze tu na ziemi najlepszym dla ciebie życiem. J.A.S Staram się to spełniać." do artykułu Obrazoburcza (?) Teoria Powstania Wszechświata.  (23/11/2014)
adam4:   "Umieraniem' nazywamy konieczność opuszczenia ciała ziemskiego i jego organów zmysłowych, gdy to porzucenie musi nastąpić na zawsze i nieodwołalnie, gdyż ciało z przyczyn fizycznych już się nie może utrzymać. Bardzo podobnie dzieje się za każdym razem, gdy się kładziesz na spoczynek i pogrążasz we śnie, tylko że wówczas tracisz jedynie częściowo panowanie nad ciał ..." do artykułu Obrazoburcza (?) Teoria Powstania Wszechświata.  (23/11/2014)
adam4:   "Gdyby wiedziano, czym jest w istocie miłość, tedy oblicze ziemi dawno by się zmieniło, a wszelkie życie dawno wyzwoliłoby się z coraz to odnawiającej się męki. http://www.eioba.pl/a/3dan/o-praogniu-milosci " do artykułu Jest taka miłość....  (22/05/2014)
adam4:   "Zanim jednak dojdziemy do zrozumienia, iż prawdziwy lekarz winien być przede wszystkim uzdrowicielem z urodzenia, wszelkie nowe metody leczenia, wszelkie reformy w sztuce lekarskiej mało nam będą pomocne i zawsze się jeszcze zdarzać będzie, że cały świat nadstawi uszu w tę stronę, gdzie się pojawi jakiś prawdziwy uzdrowiciel, podczas gdy coraz bardziej zatracać się będz ..." do artykułu Kryzys medycyny konwencjonalnej.  (27/04/2014)
adam4:   "Musisz się nauczyć pojmować, że wszelkie szczęście jest jeno skutkiem zdolności, którą nosisz w sobie, i że nigdy, ani teraz, ani w jakiejkolwiek innej formie bytu, nie możesz się stać szczęśliwym, jeśli tej zdolności nie potrafisz doprowadzić do rozwoju, jeśli czekać będziesz gnuśnie, aż spotkasz kiedyś swe szczęście, albo jeśli zgoła wierzyć będziesz, że musi ci ono być dane z zewnątrz jako 'nag ..." do artykułu Szczęście w sieci.  (03/04/2014)
adam4:   " We wszystkich religiach świata tkwi w jądrze ich prawda ostateczna, choć jądro to częstokroć zgoła dziwaczne nosi przesłony. Kto potrafi troskliwie wszystkie przesłony usunąć, ten znajdzie wreszcie wielką naukę o wiecznym człowieku ducha, co niegdyś zjednoczony był z Bogiem, lecz odpadł od niego, bowiem w swym JA wyzbył się swego Boga. http://www.eioba.pl/a/25a8/o-jednosci-religii" do artykułu Bóg nie ma niczego wspólnego z żadną religią ani kościołem..  (28/02/2014)
adam4:   "„Wieczna jesteś i twoja jest wieczność, przybrania pozostaw w spokoju, ciało twoje jest przybraniem twoim, wiele razy dawane ci było i odbierane”." do artykułu Requiem dla Zbysława.  (25/02/2014)
adam4:   "„Umieraniem' nazywamy konieczność opuszczenia ciała ziemskiego i jego organów zmysłowych, gdy to porzucenie musi nastąpić na zawsze i nieodwołalnie, gdyż ciało z przyczyn fizycznych już się nie może utrzymać. Bardzo podobnie dzieje się za każdym razem, gdy się kładziesz na spoczynek i pogrążasz we śnie, tylko że wówczas tracisz jedynie częściowo panowanie nad cia ..." do artykułu Requiem dla Zbysława.  (25/02/2014)
adam4:   "Do tego zaś służy królestwo duszy . Każda człowiecza iskra ducha nurza się w tym królestwie , a wokół niej tworzą się, niby kryształy w przesyconym solą płynie , owe formy duszy, które wasza wiedza zachodnia zwie “duszą” - - Wierzycie tu w Krainie Zachodu , że “dusza” jest niby odosobnione ciało z niewidzialnej fluidycznej materii , a wedle nauki waszej powstaje ten organizm duszy z ..." do artykułu Czy wiara potrzebna jest nam, by żyć...?.  (18/06/2013)
adam4:   "Ja jesteś już, o szukający, od w i e c z n o ś c i, choćbyś dotąd nie uświadamiał sobie własnej tożsamości w wiecznej spirali przemian duchowych! W s z y s t k o prócz 'Ja' jest chwilowym przybraniem. Bronisz wprawdzie tego przybrania, jak gdyby własnością twą było ,jednakże wszystko coś przybrał nie stanowi od prapoczątków twojej własności . Wszystko coś przybrał, będzie ci z ..." do artykułu Czy wiara potrzebna jest nam, by żyć...?.  (17/06/2013)
adam4:   " “Jeśli ktoś jest wierzący, to wie, że nawet w niebie jest hierarchia” - prof. Krystyna Pawłowicz Jest zwana drabiną Jakubową, jej najnizszy szczebel mozliwy do osiągniecia jest mozliwy na ziemi tylko dla nielicznych " do artykułu "Wiara czyni wolnym".  (06/06/2013)
adam4:   " Zył w Angli w XX wieku lekarz ktory robił eksperymenty w swoim szpitalu nakrywajac umierających roznymi tkaninami. Po jakimś czasie poznal tajemnice dlaczego tak sie dzieje i opisal w ksiązce ktora byla tlumaczona na jezyk polski. Czytałem ją ze 30 lat temu ale nie pamiętam nazwiska autora i tytułu. " do artykułu Nauka bezradna w obliczu świadectwa całunu.  (01/04/2013)
adam4:   " A może samochody na powietrze http://darmowa-energia.eko.org.pl/pliki/ekoauto/spr_pow.html" do artykułu Bardzo tani Samochód Elektryczny..  (18/03/2013)
adam4:   " W godzinie swej śmierci na Golgocie przeobraził tak dalece niewidzialną aurę ziemi, że dzisiaj wszyscy, szukający szczerze i wolę swą zwracający w sobie od mroku ku światłości, zbawieni być muszą, jeśli z całą żarliwością serca o to w sobie proszą. . . Dzięki niemu łatwo się stało dzisiaj , co przed jego czynem miłości na Golgocie z trudem osiągnąć były zdolne siły najmocni ..." do artykułu Znaczenie Jezusa Chrystusa w naszych czasach.  (04/03/2013)
adam4:   " TAJEMNICA WODY Zdrowiem ci czyste źródło tryska, Zdrowiem się morska fala pieni. I bór, i pola, i pastwiska Z dżdżu piją, z rosy, ze strumieni, Przedziwna moc wody trwa z wieku po wiek, Wszystkiemu co żyje, śle pokarm i lek... Lecz jest tu więcej jeszcze pono: Przedwieczny duch tu utajono, A przecie milczy o tym lud, ..." do artykułu Pamięć wody - fakt czy bzdura?.  (10/01/2013)
adam4:   " We wszystkich religiach świata tkwi w jądrze ich prawda ostateczna, choć jądro to częstokroć zgoła dziwaczne nosi przesłony. Wiecej: http://www.eioba.pl/a/25a8/o-jednosci-religii#ixzz2GjI5JBwx" do artykułu Tyyy… Żżżżżydzie.  (01/01/2013)
adam4:   " „Umieraniem' nazywamy konieczność opuszczenia ciała ziemskiego i jego organów zmysłowych, gdy to porzucenie musi nastąpić na zawsze i nieodwołalnie, gdyż ciało z przyczyn fizycznych już się nie może utrzymać. Bardzo podobnie dzieje się za każdym razem, gdy się kładziesz na spoczynek i pogrążasz we śnie, tylko że wówczas tracisz jedynie częściowo panowanie nad ciałem i zmysłami, podczas gdy w śmie ..." do artykułu Śmierć i wieczne życie.  (03/11/2012)
adam4:   "wzruszające,dziekuje" do artykułu Pamiętajmy za życia i po śmierci!.  (26/10/2012)
adam4:   Głos na artykuł Pamiętajmy za życia i po śmierci!  (26/10/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: adam4
Ranga:
Ost. logowanie: 14/12/2019
Zarejestrowano: 15/03/2009

Statystyki
Punkty: 20.677
Wyświetlenia artykułów: 19.918
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 7.177
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 39
Komentarze: 174
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska