Login lub e-mail Hasło   

adam munk
Wcześniejsze wpisy
adam munk:   "Słuchaj Damian.Nawet jeśli ograniczysz słodycze a będziesz jadł owoce,warzywa ryże i inne zboża również będziesz tył,chorował i długo nie pożyjesz.Powtórzę raz jeszcze--DLA ORGANIZMU NIE MA ZNACZENIA jaki dasz mu cukier i tak każdy zamieni na cukier prosty a potem na tłuszcz i cholesterol.Pamiętaj! Jeśli mi nie wierzysz sprawdź sobie w biochemii lub znajdź artykuły na necie o metabolizmie cukrów(węglowodanów)." do artykułu Dieta mózgu.  (24/01/2010)
adam munk:   "Znów stronniczy artykuł i nie do końca prawdziwy.Najlepsze tłuszcze dla mózgu(i serca), który potrzebuje tej najlepszej energii mogą dostarczyć tylko tłuszcze o długich wiązaniach atomowych - łój wołowy,słonina,smalec,sadło,oliwa z oliwek. Poza tym czym się różni dla organizmu cukier ze słodyczy i cukier z owoców,warzyw czy nawet zbóż? Czyżby autor nie wiedział że niczym???Jeśli chodzi o tłuszcze ..." do artykułu Dieta mózgu.  (24/01/2010)
adam munk:   "Jakby człowiek od zarania jadł owoce i zboża to dziś byłby krową,baranem lub co najmniej szympansem.Porównajcie tylko wielkość żołądków u roślinożerców i długość ich jelit.Po drugie twierdzenie że człowiek nie jest przystosowany do mięsa to bzdura.Dlatego przyrządza się pokarm aby był jak najłatwiej trawiony przez organizm z jak najmniejsza stratą energii. Porównajcie tylko wartość kaloryczna węgl ..." do artykułu Czy człowiek z natury jest istotą mięsożerną?.  (24/01/2010)
adam munk:   "Ewa nie bądź głupia nie przechodź na żarcie trawy.Obecnie już nawet poprzedni zawzięci fanatycy diety trawiastej odchodzą cichaczem od tych chorych poglądów.Przecież nasi przodkowie nie uprawiali warzyw ani owoców i my nie jesteśmy przystosowani do trawienia trawy.Poczytaj sobie historię różnych narodów i przekonasz się że nie było żadnego który by żarł trawę. " do artykułu Białko w pokarmach roślinnych..  (24/01/2010)
adam munk:   "Od kiedy to białko roślinne jest lepsze od zwierzęcego? Może wegetarianie są z niego zbudowani bo ja na pewno nie.Przecież zawsze najłatwiej trawione i przyswajalne są pokarmy takie z czego jesteśmy zbudowani więc albo opuściłem tą lekcje w szkole albo ktoś tu wciska ciemnotę." do artykułu Białko w pokarmach roślinnych..  (24/01/2010)
adam munk:   Nowy artykuł bzdura o cukrze  (24/01/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: adammunk60
Ranga:
Ost. logowanie: 26/01/2010
Zarejestrowano: 24/01/2010

Statystyki
Punkty: 1.092
Wyświetlenia artykułów: 1.062
Odwiedziny profilu: 1.794
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska